Strona 32 z 34 PierwszyPierwszy ... 223031323334 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,396 do 1,440 z 1498

Wątek: ► FINAŁ DMP 2017 KS Unia Leszno vs Sparta Wrocław (mecz i rewanż)

  1. Powrót do góry    #1396
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    No tak, cały Świat sprzysiągł się przeciwko Stali Gorzów.
    A cały kosmos pomógł Unii.
    Gdybyś rozumiał sport, nie pisałbyś takich postów.
    Nawet Wojtek Fortuna zasłużył na złoto olimpijskie. Tego właściwego dnia, był najlepszy!
    Basta!
    No właśnie. Miał najkorzystniejszy wiatr tego dnia.

  2. Powrót do góry    #1397
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez damianos81 Zobacz posta
    Ja mam dziwne wrażenie, że wielu neutralnych forumowiczów / kibiców, czytających twórczość /posty osobników twojego pokroją, przestało kibicować Sparcie w Finale i trzymali kciuki za Unię .
    Akurat kolega do ktorego pisalem 4 miesiac przezywa czerwcowa porazke ze Sparta.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Powrót do góry    #1398
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Unia nie przegrala meczu w play-off ale placzcie dalej o niesprawiedliwym mistrzostwie, systemie itp itd...



    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Aussie (24-09-2017), Dominik (25-09-2017)

  5. Powrót do góry    #1399
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zielonyszczur Zobacz posta
    Sam podzielasz zdanie odnośnie Gorzowa. Sam przed play offami srałeś w gacie przed Stalą i podzielałeś opinie, że macie ostre bęcki , więc nie filozofuj mi tu chłopku- roztropku.
    Oczywiście że tak. Z tej trójki rywali Gorzów był najmniej wygodnym przeciwnikiem Aczkolwiek bardziej srałem w gacie przed 1-2 miejscem i dobrze że tam się nie pchali. Od czerwca mówiłem że jeśli zdobyć złoto to tylko z pozycji 3-4.

  6. Powrót do góry    #1400
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Unia nie przegrala meczu w play-off ale placzcie dalej o niesprawiedliwym mistrzostwie, systemie itp itd...



    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Kto tu płacze? Ja piszę posty, gdyż mam racjonalne argumenty przemawiające za tym, że istniejący od kilku lat system nie jest uczciwy i sprawiedliwy.

    Poza tym jak można pisać o płakaniu, skoro widzi się tylko treść postów a nie emocje ich autorów. Ale jak widać myślenie nie jest najmocniejszym atutem Noskiego.

  7. Powrót do góry    #1401
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,514
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    No właśnie. Miał najkorzystniejszy wiatr tego dnia.
    Wiatr też trzeba umieć wykorzystać. Jesli spaprałby skok to nawet wiatr nic by nie dał.

  8. Powrót do góry    #1402
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    Kto tu płacze? Ja piszę posty, gdyż mam racjonalne argumenty przemawiające za tym, że istniejący od kilku lat system nie jest uczciwy i sprawiedliwy.
    .
    Racjonalne argumenty? A to super, przedstawisz wreszcie jakiś racjonalny argument?

  9. Powrót do góry    #1403
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    Kto tu płacze? Ja piszę posty, gdyż mam racjonalne argumenty przemawiające za tym, że istniejący od kilku lat system nie jest uczciwy i sprawiedliwy.

    Poza tym jak można pisać o płakaniu, skoro widzi się tylko treść postów a nie emocje ich autorów. Ale jak widać myślenie nie jest najmocniejszym atutem Noskiego.
    Tej Twojej gdybologii do argumentów to bardzo daleko.
    Nikt jeszcze nie wymyślił sprawiedliwego rozwiązania w tym sporcie i raczej nie wymyśli, bo po prostu takiego nie ma.
    Ogólnie sport nie należy do jakiś sprawiedliwych dziedzin życia.

    Duża też rola w sporcie to szczęście, umiejętność wykorzystania okazji i innych uwarunkowań.
    Nie wszystko też jest zależne tylko od człowieka.

    Sukces w sporcie lub porażka, to splot wielu czynników.
    Sport nigdy nie był i nie bedzie sprawiedliwy.

    Byli też tacy w tym sporcie,co też myśleli, że kupią sobie mocną paczke i złoto musi wisieć na ich szyjach, bo sie należy.
    Niestety nie rozumieli, co to sport i byli mocno zdziwieni i rozczarowani na koniec sezonu, podobnie jak Ty teraz.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 25-09-2017 o 00:20
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #1404
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Ale ja się nie upieram. System mi się nie podoba, ale trzeba przyznać, że Unii należą się gratulacje za:

    - przygotowanie formy na najważniejsze mecze sezonu,

    - wykorzystanie słabości Falubazu,

    - wykorzystanie słabości Milika w drugim meczu finałowym,

    - wykorzystanie kontuzji Drabika i Iversena,

    - dopasowanie się do dziwnego regulaminu,

    - zwycięstwo w dwumeczach z Zieloną Górą i Wrocławiem.

  11. Powrót do góry    #1405
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    Jadący bez Iversena Gorzów też mógł sobie z Lesznem nie poradzić.

    Zgadzam się jednak z tym, że kontuzja Iversena była główną przyczyną zdobycia przez Leszno DMP2017.
    Gdyby Iversen nie był kontuzjowany Gorzów, wygrałby półfinał z Wrocławiem.

    Gdyby w finale Leszno rywalizowało z Gorzowem jadącym w pełnym składzie, Stal obroniłaby tytuł DMP.

    Gdyby nie absencja Drabika w Lesznie, wynik meczu rozgrywanego na Smoczyku byłby inny.
    Dlatego też uważam, że Leszno miało farta.
    Przestań zajmować się jakimkolwiek sportem, zostań politykiem.
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  12. Powrót do góry    #1406
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    Ale ja się nie upieram. System mi się nie podoba, ale trzeba przyznać, że należą się Unii gratulacje za:

    - przygotowanie formy na najważniejsze mecze sezonu,

    - wykorzystanie słabości Falubazu,

    - wykorzystanie kontuzji Drabika i Iversena,

    - dopasowanie się do dziwnego regulaminu,

    - zwycięstwo w dwumeczach z Zieloną Górą i Wrocławiem.
    Unia to nawet z pierdem Iversena nie miała styczności w PO.

  13. Powrót do góry    #1407
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ty Austriak. Jak masz problem życia to zrób tabelkę z rundy zasadniczej plus PO. Unia 8pkt dodatkowo. Dzięki nara.

  14. Powrót do góry    #1408
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Ty Austriak. Jak masz problem życia to zrób tabelkę z rundy zasadniczej plus PO. Unia 8pkt dodatkowo. Dzięki nara.
    Ok. Skoro w tym wątku i innych związanych z Unią Leszno nie można pisać o swoich zastrzeżeniach do systemu rozgrywek ani dywagować na tematy związane z wpływem kontuzji na wyniki zawodów, bo Unia to największa świętość, to proszę Was bardzo:

    Chociaż byłem dzisiaj na mszy, mogę dodać:

    Unia

    Zadowoleni???

  15. Powrót do góry    #1409
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    Ok. Skoro w tym wątku i innych związanych z Unią Leszno nie można pisać o swoich zastrzeżeniach do systemu rozgrywek ani dywagować na tematy związane z wpływem kontuzji na wyniki zawodów, bo Unia to największa świętość, to proszę Was bardzo:

    Chociaż byłem dzisiaj na mszy, mogę dodać:

    Unia

    Zadowoleni???
    No i brawo! można? Można!

    Życzę zwycięstwa w pucharze fairplay
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #1410
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Można ale z sensem. Ty negujesz tytuł Unii Leszno. Bo zły system, bo Drabika nie było, bo słabość Falubazu (Niedźwiedź? czy co?), bo Stal przegrała z Wrocławiem, bo zupa była za słona i Milik zgage miał. Litości.

  17. Powrót do góry    #1411
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Unia w dwumeczu byla lepsza i nalezalo im sie zloto. Amen . Gratuluje !!!

    Zloto Wroclawowi to przegral dobrucki w biegu 14 wystawiajac drabika z 2 pola. Trzeba bylo dac go w 15 z 1 ... kto byl na meczu ten wie dlaczego ...

    Wystawia lebiedieva (ktory nie potrafi odjechac od malej czyt. "Jechac z zebem" a kopac potrafi; a emil go pieknie objezdza ... ) a nie ogora ...

  18. Powrót do góry    #1412
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Wieden czy Ty urwałeś się z choinki?

    1. PO to nie jest sprawiedliwy system a system ciekawy dla kibiców a przede wszystkim telewizji.

    2. Za dużo warunków z GDYBY dałeś, żeby zdobył mistrza ktoś inny niż Unia. Niestety nie wszystkie wyszły.

    3. Bzdury które piszesz o rezerwach taktycznych przemilczę. Bladego pojęcia nie masz.




    Dodatkowo :

    Przywoływanie Fortuny to kpina. Skoczył, wygrał, jest w zapisany w historii.
    Nawet w skokach masz puchar świata gdzie jest dyspozycja sezony oraz mistrzostwa świata gdzie decyduje dyspozycja dnia.
    Korea w 2002 roku była 4 drużyną świata. Zobacz w wikipedii. Czy Polska dziś jest 5. drużyną świata? A chyba Szwajcaria 9? Nie ale jakiś wyznacznik jest przyjęty.

  19. Powrót do góry    #1413
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Można ale z sensem. Ty negujesz tytuł Unii Leszno. Bo zły system, bo Drabika nie było, bo słabość Falubazu (Niedźwiedź? czy co?), bo Stal przegrała z Wrocławiem, bo zupa była za słona i Milik zgage miał. Litości.
    Bardzo żałuję, że nie było wyniku w stylu 49:41 lub 50:40 dla Sparty.

    To dopiero byłaby dyskusja na temat moralnego DMP.

    Ktoś z Leszna pisał "Zastanawiałem się czy wygra Unia czy sędzia Bryła"

    A zatem Wasze umoralnianie można opisać hasłem "przyganiał kocioł"

    Oznacza to zatem, że przy takim wyniku nie uszanowalibyście zwycięstwa Sparty. A Sparta byłaby wówczas zasłużonym DMP i basta.

    A decyzja o niewykluczeniu Milika była słuszna, bo sędzia Bryła ją podjął. I chociaż miałem na ten temat inne zdanie, sędzią zawodów był Ryszard Bryła a nie byłem nim ani ja ani Phenomenon ani Noski itp.

  20. Powrót do góry    #1414
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta

    Oznacza to zatem, że przy takim wyniku nie uszanowalibyście zwycięstwa Sparty. A Sparta byłaby wówczas zasłużonym DMP i basta.

    .
    Tu też się mylisz. Błędne decyzje sędziowskie podobnie jak kontuzje, taśmy, defekty są elementami tego sportu. Jedziesz/wygrywasz/przegrywasz tym co masz. Wszystko zbierasz z toru. Jako rzecze Dryła - "To jest żużel, tego nie ogarniesz".
    Ostatnio edytowane przez Iras72 ; 25-09-2017 o 00:52
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  21. Powrót do góry    #1415
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez marass Zobacz posta
    Wieden czy Ty urwałeś się z choinki?

    1. PO to nie jest sprawiedliwy system a system ciekawy dla kibiców a przede wszystkim telewizji.

    2. Za dużo warunków z GDYBY dałeś, żeby zdobył mistrza ktoś inny niż Unia. Niestety nie wszystkie wyszły.

    3. Bzdury które piszesz o rezerwach taktycznych przemilczę. Bladego pojęcia nie masz.




    Dodatkowo :

    Przywoływanie Fortuny to kpina. Skoczył, wygrał, jest w zapisany w historii.
    Nawet w skokach masz puchar świata gdzie jest dyspozycja sezony oraz mistrzostwa świata gdzie decyduje dyspozycja dnia.
    Korea w 2002 roku była 4 drużyną świata. Zobacz w wikipedii. Czy Polska dziś jest 5. drużyną świata? A chyba Szwajcaria 9? Nie ale jakiś wyznacznik jest przyjęty.
    Serdeczne współczuję Wam braku polotu.

    Niektórzy kibice z Leszna oraz z innych miast dali się nabrać.

    Daliście się nabrać, że ja to (wszystko) piszę na poważnie. Moim celem było wywołanie Waszego oburzenia i cel został osiągnięty.

    Ja już dawno nie mieszkam w województwie wielkopolskim, ale urodziłem się w Lesznie a swoje dzieciństwo i młode lata spędziłem w Lipnie. I nie chodzi tu wcale o miasto powiatowe, położone w województwie kujawsko-pomorskim. Cieszę się z 16-ego DMP tak jak Wy.

    Pozdrawiam z daleka
    Ostatnio edytowane przez wieden ; 25-09-2017 o 01:10

  22. Powrót do góry    #1416
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    Serdeczne współczuję Wam braku polotu.

    Niektórzy kibice z Leszna oraz z innych miast dali się nabrać.

    Daliście się nabrać, że ja to (wszystko) piszę na poważnie. Moim celem było wywołanie Waszego oburzenia i cel został osiągnięty.

    Ja już dawno nie mieszkam w województwie wielkopolskim, ale urodziłem się w Lesznie a swoje dzieciństwo i młode lata spędziłem w Lipnie. I nie chodzi tu wcale o miasto powiatowe, położone w województwie kujawsko-pomorskim. Cieszę się z 15-ego DMP tak jak Wy.

    Pozdrawiam z daleka
    Geniusz... Ty to masz "polot"...

  23. Powrót do góry    #1417
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    Serdeczne współczuję Wam braku polotu.

    Cieszę się z 15-ego DMP tak jak Wy.

    Pozdrawiam z daleka
    16 i to z polotem

  24. Powrót do góry    #1418
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta

    Daliście się nabrać, że ja to (wszystko) piszę na poważnie. Moim celem było wywołanie Waszego oburzenia i cel został osiągnięty.
    A wyszło litości. Odpisując na Twoje posty miałem przed sobą twarz Edmunda Jannigera. Również pozdrawiam.
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  25. Powrót do góry    #1419
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Iras72 Zobacz posta
    A wyszło litości. Odpisując na Twoje posty miałem przed sobą twarz Edmunda Jannigera, Również pozdrawiam.
    Nieważne czy "litości" czy "oburzenia". Ważnego, że udało mi się Was nabrać.

  26. Powrót do góry    #1420
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    Nieważne czy "litości" czy "oburzenia". Ważnego, że udało mi się Was nabrać.
    Doceń raczej fakt że mimo 'niezłych odlotów" ktoś zechciał potraktować Cię poważnie.
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  27. Powrót do góry    #1421
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Iras72 Zobacz posta
    Doceń raczej fakt że mimo 'niezłych odlotów" ktoś zechciał potraktować Cię poważnie.
    To fakt. Należy to docenić. Gdybym był aktywnym forumowiczem i gdyby nagle pojawił się ktoś i zaczął mi pisać takie głupoty, natychmiast dodałbym do ignorowanych.

  28. Powrót do góry    #1422
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    To fakt. Należy to docenić. Gdybym był aktywnym forumowiczem i gdyby nagle pojawił się ktoś i zaczął mi pisać takie głupoty, natychmiast dodałbym do ignorowanych.
    Dobrze, że zdajesz sobie sprawe z głupot, które wypisujesz.

  29. Powrót do góry    #1423
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Dobrze, że zdajesz sobie sprawe z głupot, które wypisujesz.
    Oj Darsen, Darsen. Nadal nie rozumiesz o co chodzi. Twoje IQ jest zdecydowanie za niskie, aby ogarnąć moją prowokację. JA NIE PISAŁEM NA POWAŻNIE. I udało mi się zrobić w konia niektórych z Was.


    A tak poza tym, to dziwię się, że nie jest Wam wstyd.

    Kibic Unii Leszno, pochodzący z gminnego Lipna pogrążył niektórych kibiców z powiatu grodzkiego Leszno a może nawet niektórych mieszkańców stolicy województwa wielkopolskiego. Daliście się nabrać na moje żarty i tyle.
    Ostatnio edytowane przez wieden ; 25-09-2017 o 01:44

  30. Powrót do góry    #1424
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    Serdeczne współczuję Wam braku polotu.

    Niektórzy kibice z Leszna oraz z innych miast dali się nabrać.

    Daliście się nabrać, że ja to (wszystko) piszę na poważnie. Moim celem było wywołanie Waszego oburzenia i cel został osiągnięty.

    Ja już dawno nie mieszkam w województwie wielkopolskim, ale urodziłem się w Lesznie a swoje dzieciństwo i młode lata spędziłem w Lipnie. I nie chodzi tu wcale o miasto powiatowe, położone w województwie kujawsko-pomorskim. Cieszę się z 16-ego DMP tak jak Wy.

    Pozdrawiam z daleka
    Ten to jest model... Ciekawe czy po dopalaczach czy bez!!!
    Ale jak się cieszy to OK!
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  31. Powrót do góry    #1425
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Ten to jest model... Ciekawe czy po dopalaczach czy bez!!!
    Ale jak się cieszy to OK!
    My cieszymy się z mistrzostwa Unii a on z tego,że ma "polot"...

    A może "odlot"?


    W sumie zabawny...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 25-09-2017 o 02:13

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Phenomenon (25-09-2017)

  33. Powrót do góry    #1426
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    no, boli w ch.... zwlaszcza, ze wam kibicowalem zgodnie z moim typowaniem. Wytrzezwiej, jutro do roboty.
    Będzie trudno, ale transport już mam... ;
    Kolorowych snów.

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Gdyby Rybnik zatrudnił Crumpa za 3 banki wygralby w Toruniu i utrzymaliby sie w lidze.

    Wygralem>?
    Nie bo wtedy Rybnikowi odjęliby 5pkt.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  34. Powrót do góry    #1427
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Zamiast cieszyć się złotem to z jakimś deklem dyskutują. MISTRZ MISTRZ UNIA MISTRZ

  35. Powrót do góry    #1428
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Znow klub z zagranicy wygral lige. I dobrze

    System PO przede wszystkim premiuje druzyny jadace do konca a nie takie, co to odebralyby medal w polowie sierpnia i dalej wyrabane. Tak jest dobrze.

    W pierwszym meczu bez Drabika Sparta do konca walczyla o jako taki wynik. Wczoraj bez Drabika bylby pogrom, co oznacza mniej wiecej tyle, ze seniorka pojechala na poziomie Falubazu, a z takiego czegos zlota byc nie moze.

    Do Pawlickiego ciagle mam mieszane zdani ale coraz czesciej mysle jak welna, znaczy ze gdyby nie byl takim poyebem zakochanym w Unii i tym, co robi, to w zyciu Warszawy nie przeskoczylby poziomu Zengoty. Trzeba typa uwielbiac, bo zuzel jest fajny przez takich jak on a nie przez zawodnikow nijakich.

    Jeszcze raz pogratulowac rolnikom

  36. Powrót do góry    #1429
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Znow klub z zagranicy wygral lige. I dobrze

    System PO przede wszystkim premiuje druzyny jadace do konca a nie takie, co to odebralyby medal w polowie sierpnia i dalej wyrabane. Tak jest dobrze.

    W pierwszym meczu bez Drabika Sparta do konca walczyla o jako taki wynik. Wczoraj bez Drabika bylby pogrom, co oznacza mniej wiecej tyle, ze seniorka pojechala na poziomie Falubazu, a z takiego czegos zlota byc nie moze.

    Do Pawlickiego ciagle mam mieszane zdani ale coraz czesciej mysle jak welna, znaczy ze gdyby nie byl takim poyebem zakochanym w Unii i tym, co robi, to w zyciu Warszawy nie przeskoczylby poziomu Zengoty. Trzeba typa uwielbiac, bo zuzel jest fajny przez takich jak on a nie przez zawodnikow nijakich.

    Jeszcze raz pogratulowac rolnikom
    System PO jest do dopy gdzie 2 mecze mają wpływ na medal.Mało brakło a pisano by tu że sędzia ustalił wynik.



    Gratulacje jeszcze raz świętujcie jak najdłużej

  37. Powrót do góry    #1430
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,488
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 971 w 597 postach
    Gratuluję Unii Leszno zdobycia tytułu DMP 2017.
    Co prawda trzymałem kciuki za Spartę, ale wygrała drużyna lepsza i wygrała zasłużenie.Choć w przekroju sezonu Sparta była równiejszą drużyną, to jak wiadomo o medalach decydują PO, a w tych Unia była niepokonana. Brawo Rolniki od sąsiada za miedzy Cieszcie się ile wlezie, macie powód.

    Gratki też dla Sparty, bo pokazała, że w finale finałów nie znalazła się za czapkę śliwek i dzielnie się postawili Bykom. Macie fajną drużynę i niezłe widoki na przyszłość.

  38. Powrót do góry    #1431
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    41-31 na 3 biegi przed końcem i tak przespać końcówkę, strasznie to boli. Przy takim wyniku, Leszno mając 3 zawodników miało szansę na manewry taktyczne i wykorzystali to tak jak my w Gorzowie. Brawo dla nich, bo mistrzów poznaje się po tym jak kończą.

    Dobrucki bardzo słaby taktycznie ale to było do przewidzenia - dobrze że większości ogarniętych forumowiczów zauważyła, że mecz w Gorzowie ustawił mu przypadkowo Dróżdż, a nie genialny zmysł taktyczny o którym piało pół Polski, na czele z Nc+. Prowadząc 43-35 i widząc jakich kozaków ma Leszno na 14 i 15, nie można było pojechać grzecznie i bezpiecznie, szczególnie że większość w ostatniej serii po prostu osłabła (Tai 0, Maciek szczęśliwe 2 po upadku Kubery, Vaszek 0) - w 14 trzeba było pojechać Woźniakiem z 2 pola i zaryzykować Milikiem/Lebiedewem z 4, a w 15 Maks z 1 pola i Tai z 3 - już zresztą ktoś o tym pisał tutaj, że Maks powinien jechać w 15. Maciek był wczoraj słaby i wolny na dystansie jak żółw, nie było ŻADNYCH przesłanek, że w 15 biegu zaistnieje. Dobrucki wystawiając Woźniaka z 4, który lubi popracować łokciami i mógł powalczyć na I łuku z Emilem, strzelił całej druzynie w kolano.

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rogerson za jego przydatny post!

    Nigel (25-09-2017), Yozayan (25-09-2017)

  40. Powrót do góry    #1432
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Ale uczciwie trzeba tez przyznac, ze gdyby nie Baron to Unia prawdopodobnie zakonczylaby RZ na pierwszym miejscu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  41. Powrót do góry    #1433
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ale uczciwie trzeba tez przyznac, ze gdyby nie Baron to Unia prawdopodobnie zakonczylaby RZ na pierwszym miejscu.
    gdyby byl drabik w Lesznie
    gdyby nie Baron
    gdyby nie padalo
    gdyby milik pojechal jak w Lesznie

    w 2018 powinniscie przystapic do rozgrywek pod nazwą: Betard Gdyby Wrocław

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Martines (25-09-2017)

  43. Powrót do góry    #1434
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    gdyby byl drabik w Lesznie
    gdyby nie Baron
    gdyby nie padalo
    gdyby milik pojechal jak w Lesznie

    w 2018 powinniscie przystapic do rozgrywek pod nazwą: Betard Gdyby Wrocław

    Jestes taki zabawny. Mega slabe jest to wysmiewanie nazwy przeciwnika i pomijanie historycznej nazwy, samemu majac sponsora w swojej. No ale widac niektorzy nie potrafia z klasa wygrywac, na szczescie wiekszosc kibicow z Leszna potrafi docenic klase rywala. Kibice z Wroclawia, jak juz opadly emocje, tez sa w stanie pogratulowac i normalnie dyskutowac. Szkoda, ze musza sie trafic takie dziwolagi jak ty
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 25-09-2017 o 08:35
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  44. Powrót do góry    #1435
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jestes taki zabawny. Mega slabe jest to wysmiewanie nazwy przeciwnika i pomijanie historycznej nazwy, samemu majac sponsora w swojej. No ale widac niektorzy nie potrafia z klasa wygrywac, na szczescie wiekszosc kibicow z Leszna potrafi docenic klase rywala. Kibice z Wroclawia, jak juz opadly emocje, tez sa w stanie pogratulowac i normalnie dyskutowac. Szkoda, ze musza sie trafic takie dziwolagi jak ty
    Przeciez nie pominąłem Waszego sponsora, wiec niewiem skad zaczepka o to ze my tez mamy nazwe sponsora.
    Ale jesli Ci tego brakuje to spoko
    Betard Sparta Gdyby Wrocław.

    Przez Twoje wpisy sprzed meczu stales sie Wroclawskim Mariuszem.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    sobotch (25-09-2017)

  46. Powrót do góry    #1436
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Brawo Unia!@ To byl potezny pstryczek w zadufane noski
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Aussie (25-09-2017)

  48. Powrót do góry    #1437
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Brawo Unia!@ To byl potezny pstryczek w zadufane noski
    Zastanawiam sie, po co te prowokacje marne. Nikt tu z Wroclawia nie byl niczego pewien, wystarczy poczytac posty.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  49. Powrót do góry    #1438
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Miszcu spartański jaki teraz pokorny się zrobił, a co chlew z kolegą robił przez tydzień, to już pewnie nie pamięta. To piszę ja, kibic z Torunia, który akurat kibicować Sparcie.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  50. Powrót do góry    #1439
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Miszcu spartański jaki teraz pokorny się zrobił, a co chlew z kolegą robił przez tydzień, to już pewnie nie pamięta. To piszę ja, kibic z Torunia, który akurat kibicować Sparcie.
    Chlew byl z jednej I drugiej strony. Dotarlo do mnie po prostu, ze zuzel to nie sens zycia.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  51. Powrót do góry    #1440
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    No ale w jednym ma rację - nikt tutaj z Wrocławia nie był zadufany i pewny zwycięstwa/mistrzostwa, wiec nie wiadomo dla kogo ten pstryczek.

    Sparta i tak zrobiła dużo, a biorąc pod uwagę wypowiedzi co poniektórych tu na forum, jacy my słabi i w ogóle skąd my w półfinale, najsłabszy zespół z czwórki itp, to zrobiliśmy mega dużo. Przyjmujemy srebro z pokorą i wracamy silniejsi za rok.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •