Strona 12 z 34 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 1498

Wątek: ► FINAŁ DMP 2017 KS Unia Leszno vs Sparta Wrocław (mecz i rewanż)

  1. Powrót do góry    #496
    Użytkownik Awatar maska
    Dołączył
    25-03-2007
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 33 w 18 postach
    I jak?

    Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maska za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (17-09-2017)

  3. Powrót do góry    #497
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez maska Zobacz posta
    I jak?https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...8bd61b1be3.jpg

    Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
    ja tu widzę pawlickiego zakładającego się na zawodnika jadącego z przodu. Dzięki za to ujęcie rozwiewające wątpliwości -słuszna decyzja sędziego.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  4. Powrót do góry    #498
    Użytkownik Awatar maska
    Dołączył
    25-03-2007
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 33 w 18 postach
    Ja tu widzę Milika przedluzajacego prostą. Z premedytacją powiozl Pawlickiego. Wystarczy spojrzeć na ułożenie kierownicy.

    Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

  5. Powrót do góry    #499
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez maska Zobacz posta
    I jak?https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...8bd61b1be3.jpg

    Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
    I co tym zdjęciem chcesz udowodnić? A może Pawlicki lekko ręką trącił Milika i ten był ZMUSZONY poszerzyć tor jazdy? Jeden widzi tak drugi inaczej.

  6. Powrót do góry    #500
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez maska Zobacz posta
    Ja tu widzę Milika przedluzajacego prostą. Z premedytacją powiozl Pawlickiego. Wystarczy spojrzeć na ułożenie kierownicy.

    Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
    nie przekonuje mnie to totalnie. Może gdyby pawlicki nie upadał przy każdym kontakcie z rywalem, łatwiej byłoby mi uwierzyć w to, że nie miał tu innego wyjścia.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Powrót do góry    #501
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez maska Zobacz posta
    I jak?https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...8bd61b1be3.jpg

    Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

    No pawlicka przegrywa start po czym próbuje założyć się na jadącego z przodu Milika. Za to Woźniak został wykluczony , powinien zostać i wykluczony boksujący bandyta.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Corsair za jego przydatny post!

    Elendir (18-09-2017)

  9. Powrót do góry    #502
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez kobra102 Zobacz posta
    I co tym zdjęciem chcesz udowodnić? A może Pawlicki lekko ręką trącił Milika i ten był ZMUSZONY poszerzyć tor jazdy?
    też się zastanawiam. Wrzucił zadowolony zdjęcie potwierdzające, że sędzia podjął słuszną decyzję
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Powrót do góry    #503
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    macie ***** na oczach... obaj.. a sory.... oba trzej.

  11. Powrót do góry    #504
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    ja tu widzę pawlickiego zakładającego się na zawodnika jadącego z przodu. Dzięki za to ujęcie rozwiewające wątpliwości -słuszna decyzja sędziego.

    Kolego, to już jest wejście w łuk, więc raczej wskazane aby jechał w lewo a nie prosto.
    Jakbyś raczył zauważyć (co pokazuje zdjęcie) to zderzenie następuje kiedy Pawlicki jest jeszcze na drugim polu, czyli raczej to nie Pawlicki wjechał w tor Milika tylko Milik wjechał w tor Pawlickiego.
    Zwróć też uwagę na Milika w parkingu. Był już prawie pewny że nie jedzie, co dość dobrze było widać po jego zachowaniu, wiec raczej spodziewał się wykluczenia.

  12. Powrót do góry    #505
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    macie ***** na oczach... obaj..
    dobra, ale spadaj już dickriderze pawlickiego. Narka

    Cytat Zamieszczone przez DanielM Zobacz posta
    Kolego, to już jest wejście w łuk, więc raczej wskazane aby jechał w lewo a nie prosto.
    Jakbyś raczył zauważyć (co pokazuje zdjęcie) to zderzenie następuje kiedy Pawlicki jest jeszcze na drugim polu, czyli raczej to nie Pawlicki wjechał w tor Milika tylko Milik wjechał w tor Pawlickiego.
    Zwróć też uwagę na Milika w parkingu. Był już prawie pewny że nie jedzie, co dość dobrze było widać po jego zachowaniu, wiec raczej spodziewał się wykluczenia.
    nie przekonuje mnie to. No chyba, że ok - uznacie, że sędzia wcześniej niesłusznie wykluczył Wozniaka w identycznej sytuacji.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Elendir (18-09-2017)

  14. Powrót do góry    #506
    Użytkownik Awatar maska
    Dołączył
    25-03-2007
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 33 w 18 postach
    Wrzucił zdjęcie żebyś każdy na jego podstawie mógł ocenić sytuację . Nie każdy tutaj emanuje takim brakiem kultury jak Ty.

    Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

  15. Powrót do góry    #507
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    sparta_mistrz i Corsair jak Don Kichot i Sancho Pansa w dzielnej walce z wiatrakami, sami przeciwko wszystkim dzielnie walczą o szerzenie jedynej prawdy. Cały świat się myli, tylko oni niosą kaganek oświecenia.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Mefitzo (17-09-2017)

  17. Powrót do góry    #508
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Sedzia wydrukowal i to nie podlega wątpliwości. Ale sport obroni sie sam. Damy radę jak w 2007! Pozdr.

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    Mefitzo (17-09-2017), aphekz (17-09-2017)

  19. Powrót do góry    #509
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Ewidentnie sędzia wydrukował, wydaje mi się, że wyszedł z założenia, że jak wykluczy wozipłota z Czech, to złoto zostanie "dzisiaj rozdane " , 13 pkt jest nie do odrobienia. I pewnie tym się sugerował, tylko kogo to obchodzi ?? winny i tak byłby Milik a nie sędzia,a tak sędzia popełnił babola sezonu

  20. Powrót do góry    #510
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Skoro Woźniak za to samo został wykluczony powinien i bandyta. Domaganie się wykluczenia Milika w tej sytuacji to jakieś kuriozum, szczególnie, że to pierwszy wiraż.
    I tak dostaliście nagrodę przy w Woźniaka.

  21. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Corsair za jego przydatny post!

    Leonidas (17-09-2017), kobra102 (17-09-2017), sparta_mistrz (17-09-2017)

  22. Powrót do góry    #511
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    nie no kibice Unii wiedzą, że ich zawodnicy dzisiaj nie wykorzystali do maksimum osłabienia Sparty i dorobili sobie historyjkę o ucisku ze strony sędziego. Jacy to oni biedni, poszkodowani i na przekór wszystkim, mając najwyższy budżet w lidze zrobią mistrza, będąc zresztą przedsezonowym faworytem numer 1.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #512
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    sparta_mistrz i Corsair jak Don Kichot i Sancho Pansa w dzielnej walce z wiatrakami, sami przeciwko wszystkim dzielnie walczą o szerzenie jedynej prawdy. Cały świat się myli, tylko oni niosą kaganek oświecenia.
    A pod nosem każdy myśli: "ale deb.l sędzia - dobrze, że był po naszej stronie"...
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    macropus (17-09-2017)

  25. Powrót do góry    #513
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    A pod nosem każdy myśli: "ale deb.l sędzia - dobrze, że był po naszej stronie"...
    uwierz mi, że nie. mieliście wszystko, ujechaliście tylko 49 punktów - ale to naprawdę nie wina sędziego.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Powrót do góry    #514
    Użytkownik Awatar maska
    Dołączył
    25-03-2007
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 33 w 18 postach
    W rewanżu ujedziemy tylko 42 ; )

    Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

  27. Powrót do góry    #515
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    sparta _mistrz bo zaśpisz na plastykę..........

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Nigel (18-09-2017), Phenomenon (17-09-2017)

  29. Powrót do góry    #516
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez strogonow Zobacz posta
    Kolodziej sam pieprzyl glupoty po meczu o tej sytuacji, Dembski rowniez! Przypomne tylko mecz w Toruniu z Lesznem. Chyba byl to ostatni bieg. Na pierwszym luku tez byl kontakt Kolodzieja z Gregiem, wowczas Greg spadl na ostatnia pozycje i ostatecznie przegraliśmy mecz. Czyli wtedy bylo ok, a teraz jest bee? Karma wrocila?
    Wtedy bieg też był do powtórki. Niestety poziom sędziowania EL jest odwrotnie proporcjonalny do kasy pompowanej w tą ligę. Może sędziów powinno być dwóch?
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  30. Powrót do góry    #517
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez maska Zobacz posta
    W rewanżu ujedziemy tylko 42 ; )

    Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
    jeżeli nie, to wymówkę już macie. Stąd to pie*rzenie o dzisiejszej decyzji sędziego - żeby zrobić sobie grunt pod ewentualną porażkę
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  31. Powrót do góry    #518
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez maska Zobacz posta
    W rewanżu ujedziemy tylko 42 ; )
    w rewanzu tez 49

  32. Powrót do góry    #519
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta



    nie przekonuje mnie to. No chyba, że ok - uznacie, że sędzia wcześniej niesłusznie wykluczył Wozniaka w identycznej sytuacji.
    W mojej opinii to jednak dwa różne wypadki, tzn, Woźniak wjechał w Zengote dość mocno ścinając z trzeciego pola i po prostu nie zdążył bo był tam Zengota.
    Pawlicki w 15 biegu nie wjechał w Milika, bo jak widać na zdjęciu nawet nie zdążył dobrze się złożyć.
    W przypadku trzeciej kontrowersji czyli Kołodzieja, to ewentualna powtórka to raczej czysta abstrakcja. Tutaj w studio NC+ przesadzili z opinią o powtórce.

  33. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi DanielM za jego przydatny post!

    GoTrEk (18-09-2017), Yozayan (17-09-2017), j-rules (17-09-2017)

  34. Powrót do góry    #520
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    betard_mistrz nie pisz do mnie, bo i tak nie widzę twoich postów
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  35. Powrót do góry    #521
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    jeżeli nie, to wymówkę już macie. Stąd to pie*rzenie o dzisiejszej decyzji sędziego - żeby zrobić sobie grunt pod ewentualną porażkę
    Ale ty pierd..... Grunt pod ewentualna porażkę to ty juz robisz od polfinalu z Gorzowem bredzac wszedzie o kontuzji Drabika a nie widzac tego ze Gorzow jechal bez Iversena a Leszno bez Pedersena.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    Nigel (18-09-2017)

  37. Powrót do góry    #522
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Oj fogowcy, fogowcy
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  38. Powrót do góry    #523
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Sytuacje z Wozniakiem oraz Milik vs Piter sa zupelnie inne.
    Wozniak slusznie wykluczony, a co do drugiego zdarzenia mam mieszane odczucia.
    Pierwsza mysl - Piter sie polozyl. Po powtorce - Milik mu pomogl. Ale generalnie najlepsza decyzja to byla powtorka w trzech.

    Sytuacja z Kolodziejem wg mnie bez kontrowersji. Zostal wziety w kleszcze no i musial zamknac gaz - no trudno, zdarza sie.

    A co do rewanzu, to ja na miejscu Wroclawian bym sie tak nie cieszyl. Z Drabikiem czy bez, wg mnie nie ma wiekszego znaczenia, bo jak nie bedzie w pelni sprawny to wiemy ze jego jazda moze nie zachwycac. Z kolei Smektala zrobil w tym sezonie mega postep i on moze we Wrocku wygrywac biegi bo jest swietny na starcie. No chyba ze Tores bedzie zdrow jak ryba.
    W Ogóra nie wierze. Ogolnie Sparta nie ma wesolej sytuacji. W RZ Leszno pojechalo tam mega slabo a i tak ukulali 39 a slabiutko pojechal Kolodziej i juniorzy, z kolei niezle pojechal Drabol i Andrzej - teraz moze byc odwrotnie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (18-09-2017)

  40. Powrót do góry    #524
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez DanielM Zobacz posta
    W mojej opinii to jednak dwa różne wypadki, tzn, Woźniak wjechał w Zengote dość mocno ścinając z trzeciego pola i po prostu nie zdążył bo był tam Zengota.
    Pawlicki w 15 biegu nie wjechał w Milika, bo jak widać na zdjęciu nawet nie zdążył dobrze się złożyć.
    W przypadku trzeciej kontrowersji czyli Kołodzieja, to ewentualna powtórka to raczej czysta abstrakcja. Tutaj w studio NC+ przesadzili z opinią o powtórce.
    "dokładnie tak" jak to mawiają znani i lubiani

    decyzja z 15 biegu była zła i wywołała chwilowe niezdrowe emocje... ale nie pierwsza to i nie ostatnia błędna decyzja sędziego...

    poza tym nie pozbawiła nas tytułu... a jedynie delikatnie "podniosła" poprzeczkę...

  41. Powrót do góry    #525
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    tu chyba wszyscy zapominają, że Sparta jechała bez najlepszego juniora w lidze. No ale ok, jeżeli kibicom z Leszna (i obciągającym im kibicom z innych miast) to pomoże, to możemy uznać, że dzisiaj Sparta zdobyła ten punkt więcej dzięki sędziemu. Lepiej?
    Punkt? Chyba 5 duurniu.

  42. Powrót do góry    #526
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    No I j-rules potrafil obiektywnie ocenic sytuacje. Btw nikt we Wroclawiu z niczegi sie nie cieszy, to kibice Fogo juz sobie zalozyli zlote medale.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  43. Powrót do góry    #527
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez DanielM Zobacz posta
    W mojej opinii to jednak dwa różne wypadki, tzn, Woźniak wjechał w Zengote dość mocno ścinając z trzeciego pola i po prostu nie zdążył bo był tam Zengota.
    Pawlicki w 15 biegu nie wjechał w Milika, bo jak widać na zdjęciu nawet nie zdążył dobrze się złożyć.
    Wszystko na ten temat. Te wypadki nie są identyczne. One nie są nawet podobne.

  44. Powrót do góry    #528
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Karwa, co wy z tym Milikiem ?

    Gościowi poderwało koło do góry, jednocześnie naciskał go Pawlicki, który wystartował w miarę równo. Milik nie mógł się szybciej złożyć, mając koło w górze i Pawlickiego na sobie. Jesli wziąć te aspekty pod uwage, to sędzia słusznie powtórzył bieg w pelnej obsadzie.
    A przez kogo miał to koło w górze? Jego błąd, powinien za niego zapłacić.

  45. Powrót do góry    #529
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Punkt? Chyba 5 duurniu.
    Bez kozery powiem, ze 20 punktow
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  46. Powrót do góry    #530
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Sytuacje z Wozniakiem oraz Milik vs Piter sa zupelnie inne.
    Wozniak slusznie wykluczony, a co do drugiego zdarzenia mam mieszane odczucia.
    Pierwsza mysl - Piter sie polozyl. Po powtorce - Milik mu pomogl. Ale generalnie najlepsza decyzja to byla powtorka w trzech.

    Sytuacja z Kolodziejem wg mnie bez kontrowersji. Zostal wziety w kleszcze no i musial zamknac gaz - no trudno, zdarza sie.

    A co do rewanzu, to ja na miejscu Wroclawian bym sie tak nie cieszyl. Z Drabikiem czy bez, wg mnie nie ma wiekszego znaczenia, bo jak nie bedzie w pelni sprawny to wiemy ze jego jazda moze nie zachwycac. Z kolei Smektala zrobil w tym sezonie mega postep i on moze we Wrocku wygrywac biegi bo jest swietny na starcie. No chyba ze Tores bedzie zdrow jak ryba.
    W Ogóra nie wierze. Ogolnie Sparta nie ma wesolej sytuacji. W RZ Leszno pojechalo tam mega slabo a i tak ukulali 39 a slabiutko pojechal Kolodziej i juniorzy, z kolei niezle pojechal Drabol i Andrzej - teraz moze byc odwrotnie.
    Tych 2 sytuacji nie da sie porownac. Ale mozna to odniesc do sytuacji Emil-Drabik z początku sezonu lub Woffinden - Zmarzlik z meczu z rundy zasadniczej. Tam lekkie poszeszenie toru jazdy skutkowalo wykulczeniem a tutaj Milik pojechal zwyczajnje prosto.

  47. Powrót do góry    #531
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Że to był "Wielbłąd " sędziego, i Milik W.
    I co nam z tego, że w finale wyyyjebali nas na 5pkt?

  48. Powrót do góry    #532
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Tych 2 sytuacji nie da sie porownac. Ale mozna to odniesc do sytuacji Emil-Drabik z początku sezonu lub Woffinden - Zmarzlik z meczu z rundy zasadniczej. Tam lekkie poszeszenie toru jazdy skutkowalo wykulczeniem a tutaj Milik pojechal zwyczajnje prosto.
    No, napisalem, ze sytuacje zupelnie inne. Ale najbardziej wkuerwia nie to ze jeden drugiego chce wywiezc albo zalozyc nie bedac z przodu, tylko zupelnie losowe decyzje sedziow, ich wlasne interpretacje, ktore sie roznia.

    Nie ogladalem magazynu, ale Demski sie pewnie znowu osmieszyl, z tego co tutaj userzy wrzucaja.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  49. Powrót do góry    #533
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Unia jest spokojnie do pyknięcia 8 punktami. Czy z Drabikiem czy bez. Bo ja coś w jego powrót nie wierzę - rok temu też w po co mecz mówiło się, że na następny wróci a efekt jaki był - wszyscy wiemy.

    Jak na takie osłabienie dzisiaj i
    postawę Janowskiego/Lebiediewa to spisali się bardzo dobrze.
    Dobrucki dzisiaj
    pała z prowadzenia drużyny. Jak to ktoś napisał wyżej - Lebiediew 3 starty, Woźniak 4...
    A kogo miał puścić za Lebiedieva?

  50. Powrót do góry    #534
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    A kogo miał puścić za Lebiedieva?
    W tym porownaniu nie chodzi o liczbe startow Lebiediewa a liczbe startow Wozniaka
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  51. Powrót do góry    #535
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Generalnie rozmowa z tym pajacem z Wrocławia mija się z celem bo pluje jadem na każdego kto ma inne zdanie niż ten kretyn.
    Każdy kto choć trochę zna się na tym sporcie i przeanalizuje sytuację z 15 biegu, dojdzie do wniosku że wynik końcowy powinien brzmieć 51:38.
    Poszedł druk i mamy co mamy.
    A może by spróbować z Pavlicem za Kilde? Gorzej nie będzie, a kto wie, może kogoś pokona?
    Mimo wszystko łatwiej się broni niż goni i stawiam że Unia mimo przeciwności zdobędzie to złoto

  52. Powrót do góry    #536
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Mecz skończył się takim wynikiem a nie innym i koniec dyskusji co by mogło być a nie jest. Takie są fakty.A opinie na ten temat są podzielone.Widać to jak ocenili Bryła i "ekspert" Demski.Po rewanżu zobaczymy kto będzie narzekał na sędziego. Na pewno przegrany w dwumeczu.

  53. Powrót do góry    #537
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    A za kogo miał jechać Woźniak?
    Za Taia czy Milika?

  54. Powrót do góry    #538
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    A kogo miał puścić za Lebiedieva?
    Larsa Skupienia

  55. Powrót do góry    #539
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    A za kogo miał jechać Woźniak?
    Za Taia czy Milika?
    Aha, a w XIII za Lebiediewa mieli zakaz? Janowski mial w kontrakcie wpisane, ze pojedzie w kazdym XIII biegu w Lesznie?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  56. Powrót do góry    #540
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Wtedy bieg też był do powtórki. Niestety poziom sędziowania EL jest odwrotnie proporcjonalny do kasy pompowanej w tą ligę. Może sędziów powinno być dwóch?
    Poziom ten bedzie caly czas na niskim poziomie. Do tego szefem wszystkich sedziow jest Demski, ktory ma pouczac/oceniac innych... Cholernie wybitna postać :-P

    Jest wiele kontrowersyjnych sytuacji, ktore mozna dwuznacznie interpretowac. Tak bylo dzis w Lesznie oraz Gorzowie. Zapewne taki Meyze jeszcze inaczej by to wszystko zinterpretowal, wiec im wiecej sedziow tym wieksze zamieszanie.

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi strogonow za jego przydatny post!

    kobra102 (17-09-2017)

Strona 12 z 34 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •