Strona 34 z 34 PierwszyPierwszy ... 24323334
Pokaż wyniki od 1,486 do 1,498 z 1498

Wątek: ► FINAŁ DMP 2017 KS Unia Leszno vs Sparta Wrocław (mecz i rewanż)

  1. Powrót do góry    #1486
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    no szczesliwi chyba tez nie jestescie, zwlaszcza, ze mecz w koncowce polozyli wam zawodnicy, ktorzy mieli wszelkie predyspozycje by ten final udzwignac.
    Wiecie, za kilka miesiecy znowu bedziemy czytac, jaka to slaba psyche maja Piter czy Kolodziej (niby racja, ale..) a tu wlasnie oni ogarneli runde PO.

    A ci co slyneli z mocnej glowy? Tai, Magic? Zawalili.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Aussie (25-09-2017), Martines (26-09-2017), Nigel (26-09-2017)

  3. Powrót do góry    #1487
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    no szczesliwi chyba tez nie jestescie, zwlaszcza, ze mecz w koncowce polozyli wam zawodnicy, ktorzy mieli wszelkie predyspozycje by ten final udzwignac.
    Wiecie, za kilka miesiecy znowu bedziemy czytac, jaka to slaba psyche maja Piter czy Kolodziej (niby racja, ale..) a tu wlasnie oni ogarneli runde PO.

    A ci co slyneli z mocnej glowy? Tai, Magic? Zawalili.
    ja wczoraj miałem wk**wa, ale z drugiej strony pomyślałem, że jakby ktoś przed sezonem przewidział taki scenariusz i taki przebieg sezonu to brałbym z pocałowaniem ręki. przecież my w tym roku wygraliśmy więcej wyjazdów niż przez całą kadencję Barona. Nie zapominajmy też, że w taki sam sposób jak nas pokonało Leszno, my wyeliminowaliśmy Gorzów.

    Jest sympatyczna drużyna dobrych kumpli, z potencjałem na kilka najbliższych finałów (jeśli skład zostanie taki jaki jest), więc jest szansa, że za rok sobie to odbiją - do po przystąpią bogatsi o tegoroczne doświadczenia. No i może wreszcie ogarną ten tor. Nie mówię o widowiskach, bo to niemożliwe we Wrocławiu, ale o posiadaniu faktycznego atutu a nie najbardziej gościnnego toru w lidze.
    Nie wiem po co jątrzysz i chcesz nam na siłę coś udowodnić.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 25-09-2017 o 23:17
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  4. Powrót do góry    #1488
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    bo nie wierze w pitolenie pt. "nic sie nie stalo"
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #1489
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    uwierz, że we Wrocławiu to jest na tyle niszowy sport (mimo pełnych trybun), że na co dzień w zwyczajnych rozmowach praktycznie nie masz kontaktu z żużlem, więc nie ma jakiegoś masakrowania się wspomnieniami. Życie toczy się dalej.

    a poza tym co mam zrobić? Wkurzać się na Milika, dzięki któremu w ogóle jakiekolwiek szanse przed rewanżem były? Na Maksa, że odniósł kontuzję? Na Lebiediewa, który i tak 3/4 sezonu jechał ponad stan? Na Woffindena i Szymona, którzy wprowadził nas do finału? play offy zawalił Janowski i jego mam serdecznie dość za całokształt (osobowość również) ale z drugiej strony wiem, że jest może 2-3 lepszych krajowych seniorów na rynku więc nic lepszego nie dostaniemy. A nuż za rok się zrehabilituje i pokaże w końcu, że można go z czystym sumieniem zaliczać do panteonu wszechczasów Sparty.

    Serio, był nerwowy tydzień ale emocje opadły. To naprawdę tylko sport. Wiem, że chciałbyś, żeby na forum była roz*ierducha ale nie tym razem.

    Unia w po to zawsze mega mocny rywal i zawsze coś wyczarują.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Powrót do góry    #1490
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    absolutnie mi nie zalezy na rozpier.. na forum, nie wiem skad masz takie glupie pomysly.
    a tak przy okazji, to wlasnie rozp na forum robiles przez tydzien osobiscie wlasnie ty.
    Napisanie po takim tygodniu prostego "to tylko sport" wyglada komicznie.
    Wiec prosze mi nie zarzucac swoich wyczynow.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #1491
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    absolutnie mi nie zalezy na rozpier.. na forum, nie wiem skad masz takie glupie pomysly.
    a tak przy okazji, to wlasnie rozp na forum robiles przez tydzien osobiscie wlasnie ty.
    Napisanie po takim tygodniu prostego "to tylko sport" wyglada komicznie.
    Wiec prosze mi nie zarzucac swoich wyczynow.
    po wczorajszym meczu po prostu doceniłem rywala, który ogolił nas już bez żadnych wymówek. dobra, zreszta ta dyskusja nie ma sensu. jak już ktoś tam wyżej napisał - straciłem sens życia, Odra wstrzymała bieg, świat się kończy, rwiemy włosy z głów. I tak tylko udajemy, że jest ok. Mam nadzieję, że teraz jesteś zadowolony z odpowiedzi
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 26-09-2017 o 00:01
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  8. Powrót do góry    #1492
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,333
    Kliknij i podziękuj
    1,347
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    bo nie wierze w pitolenie pt. "nic sie nie stalo"
    We Wrocławiu:
    - ostatnie lata posuchy
    - walka o tzw. utrzymanie
    - jazda tymi zawodnikami, którzy byli ,,odpadami" rynku transferowego
    - nierównej walki z ,,potęgami" takimi jak Unia Leszno, Falubaz, Unibax*, Unia Tarnów, Stal Gorzów, Włókniarz Częstochowa
    - życiem nadziejami, że ,,coś" albo ,,ktoś" wypali
    - wiara w ,,cud nad Odrą"
    ...nauczyły Nas kilku rzeczy; pokory, cierpliwości, szacunku do posiadanego stanu, a także zwyczajnej nadziei oraz cieszenia się z bardzo małych rzeczy takich jak np. Złoto w MPPK 2011, wygrana meczu ligowego w Lesznie 2013...ale najważniejsze, że faktycznie stwierdzenie ,,dumni po zwycięstwie, wierni po porażce" nabrało zupełnie innego, nawet nie tyle co znaczenia ale wymiaru. Do tego walka z takimi wiatrakami jak Skansen Olimpijski, ciągła konieczność oszczędności klubu, BUM na piłkę nożną oraz spore nakłady z tym związane. Mogę tak jeszcze sporo wymienić.
    Owszem - po wczorajszym Finale wychodziłem ze Stadionu z takim poczuciem, że złoto było bardzo blisko, na wyciągnięcie ręki ale przecież Unia Leszno, to jest ekipa z przypadku. To drużyna z ogromnym doświadczeniem w bojach o medale, z klasowymi zawodnikami, którzy nie wyskoczyli jak Filip z Konopi, więc porażka w Finale wcale nie boli. Przecież to srebro, podobnie jak w 2015 roku, smakuje jak Złoto choćby z tego względu, że udało się po tych wszystkich latach, ten żużel we Wrocławiu odbudować.
    Najpierw byliśmy zakałą pod względem frekwencji, nie raz mnie szlag trafiał jak widziałem tłumy ludzi na Finałach choćby w Zielonej Górze, że drużyny tych kibiców walczą o najwyższe cele w lidze. Teraz mamy znowu frekwencję, mamy obiekt, którego się wstydzić nie musimy, doszli nowi sponsorzy, w kasie klubu jest może więcej złotówek, które z pewnością będą rozsądnie gospodarowane. To srebro jest nagrodą za cały ten rok, pełen nauki - nauki praktycznie od zera, odkąd postawiono i oddano do użytku Nowy Olimpijski. Widać ogromny przeskok jakościowy od tego co było choćby jeszcze 3 lata temu. Oczywiście nie jest idealnie, ale z pewnością wnioski zostaną wyciągnięte. Zresztą mało kto stawiał Spartę jako ekipę, która ma szanse na Finał - obiektywnie należy spojrzeć, że były mocniejsze od Wrocławia zespoły. Owszem - dawano Nam szansę na walkę o PO, ale konia z rzędem temu, kto widział Spartę przynajmniej na tym drugim stopniu podium?
    Tak jak cieszyłem się jak małe dziecko po półfinale w Gorzowie, tak samo wczoraj ,,ze smutnym uśmiechem przyjąłem Srebrny medal mojej drużyny"
    Tu nikt nie płacze, z tego trzeba wyciągnąć naukę na przyszły sezon i kolejne lata...a jak będzie...zobaczymy.
    Ostatnio edytowane przez antyprzemek ; 27-09-2017 o 02:10

  9. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi antyprzemek za jego przydatny post!

    Elendir (26-09-2017), cokus1 (26-09-2017), cukrzyca (26-09-2017), sparta_mistrz (26-09-2017)

  10. Powrót do góry    #1493
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    We Wrocławiu:
    - ostatnie lata posuchy
    - walka o tzw. utrzymanie
    - jazda tymi zawodnikami, którzy byli ,,odpadami" rynku transferowego
    - nierównej walki z ,,potęgami" takimi jak Unia Leszno, Falubaz, Unibax*, Unia Tarnów, Stal Gorzów, Włókniarz Częstochowa
    - życiem nadziejami, że ,,coś" albo ,,ktoś" wypali
    - wiara w ,,cud nad Odrą"
    ...nauczyły Nas kilku rzeczy; pokory, cierpliwości, szacunku do posiadanego stanu, a także zwyczajnej nadziei oraz cieszenia się z bardzo małych rzeczy takich jak np. Złoto w MPPK 2011, wygrana meczu ligowego w Lesznie 2013...ale najważniejsze, że faktycznie stwierdzenie ,,dumni po zwycięstwie, wierni po porażce" nabrało zupełnie innego, nawet nie tyle co znaczenia ale wymiaru. Do tego walka z takimi wiatrakami jak Skansen Narodowy, ciągła konieczność oszczędności klubu, BUM na piłkę nożną oraz spore nakłady z tym związane. Mogę tak jeszcze sporo wymienić.
    Owszem - po wczorajszym Finale wychodziłem ze Stadionu z takim poczuciem, że złoto było bardzo blisko, na wyciągnięcie ręki ale przecież Unia Leszno, to jest ekipa z przypadku. To drużyna z ogromnym doświadczeniem w bojach o medale, z klasowymi zawodnikami, którzy nie wyskoczyli jak Filip z Konopi, więc porażka w Finale wcale nie boli. Przecież to srebro, podobnie jak w 2015 roku, smakuje jak Złoto choćby z tego względu, że udało się po tych wszystkich latach, ten żużel we Wrocławiu odbudować.
    Najpierw byliśmy zakałą pod względem frekwencji, nie raz mnie szlag trafiał jak widziałem tłumy ludzi na Finałach choćby w Zielonej Górze, że drużyny tych kibiców walczą o najwyższe cele w lidze. Teraz mamy znowu frekwencję, mamy obiekt, którego się wstydzić nie musimy, doszli nowi sponsorzy, w kasie klubu jest może więcej złotówek, które z pewnością będą rozsądnie gospodarowane. To srebro jest nagrodą za cały ten rok, pełen nauki - nauki praktycznie od zera, odkąd postawiono i oddano do użytku Nowy Olimpijski. Widać ogromny przeskok jakościowy od tego co było choćby jeszcze 3 lata temu. Oczywiście nie jest idealnie, ale z pewnością wnioski zostaną wyciągnięte. Zresztą mało kto stawiał Spartę jako ekipę, która ma szanse na Finał - obiektywnie należy spojrzeć, że były mocniejsze od Wrocławia zespoły. Owszem - dawano Nam szansę na walkę o PO, ale konia z rzędem temu, kto widział Spartę przynajmniej na tym drugim stopniu podium?
    Tak jak cieszyłem się jak małe dziecko po półfinale w Gorzowie, tak samo wczoraj ,,ze smutnym uśmiechem przyjąłem Srebrny medal mojej drużyny"
    Tu nikt nie płacze, z tego trzeba wyciągnąć naukę na przyszły sezon i kolejne lata...a jak będzie...zobaczymy.
    O ironio, ale chyba właśnie kolega j-rules wytypował kolejność 1.Unia 2 Sparta
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    Elendir (26-09-2017), j-rules (26-09-2017)

  12. Powrót do góry    #1494
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    niniejszym rezygnuje z konia z rzedem. Dobre piwo wystarczy
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Mefitzo (26-09-2017), Yozayan (26-09-2017), młody_piernik (26-09-2017)

  14. Powrót do góry    #1495
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach


    Młody pawlicki pójdzie w ślady ojca chyba szybciej niż przypuszczałem............

  15. Powrót do góry    #1496
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=6OvqUfO83AM

    Młody pawlicki pójdzie w ślady ojca chyba szybciej niż przypuszczałem............
    Dokładnie tak jak piszesz , jeszcze tylko 1 tytuł DMP i zrówna się z ojcem.Brawo Junior!


    Ps.A tobie ''abstynencie'' życzę mniej żółci , LIFE IS GOOD
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  16. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Dominik (26-09-2017), Donpedini (26-09-2017), MarQes (26-09-2017), Martines (26-09-2017), Nestor (26-09-2017), Phenomenon (26-09-2017), Robson-Wałbrzych (26-09-2017), darsen (26-09-2017), domino2321 (26-09-2017), welna (26-09-2017)

  17. Powrót do góry    #1497
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    niniejszym rezygnuje z konia z rzedem. Dobre piwo wystarczy
    Gdzie Ty chłopie znajdziesz lepsze piwo od własnego?

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    j-rules (26-09-2017)

  19. Powrót do góry    #1498
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Gdzie Ty chłopie znajdziesz lepsze piwo od własnego?
    A właśnie. Nie doczekałem się szczerej opinii. Żyjesz, więc nie jest tak źle

    Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Strona 34 z 34 PierwszyPierwszy ... 24323334

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •