Strona 2 z 34 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 1498

Wątek: ► FINAŁ DMP 2017 KS Unia Leszno vs Sparta Wrocław (mecz i rewanż)

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    10.000 kibiców sukcesu kupiło wszystkie bilety w ciągu godziny, pomijam już fakt z cyrkami z systemem sprzedaży biletów.
    Praktycznie nic nie zostało. Pytanie, który geniusz wpadł na pomysł aby ruszyć ze sprzedażą przed 1szym meczem finałowym.
    Pierd...... "janusze" 😈

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez kobra102 Zobacz posta
    Pierd...... "janusze" 😈

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Nie przejmuj się własnie pozbawiłeś sie widoku malowanej lali u boku żelowatego frajera który w razie porazki (odpukać) bedzie spierd......po 8 biegu żeby nie stac w korku albo zdąrzyć na tramwaj na lans w centrum.

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    współczuję kolego... mogliby zrobić tak, że ci co już mieli konto w systemie internetowym do biletów mają 24h wyłączności, ale trudno, przykro sprawa być oddanym kibicem i nie móc obejrzeć finału ukochanej drużyny :c
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,333
    Kliknij i podziękuj
    1,347
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    współczuję kolego... mogliby zrobić tak, że ci co już mieli konto w systemie internetowym do biletów mają 24h wyłączności, ale trudno, przykro sprawa być oddanym kibicem i nie móc obejrzeć finału ukochanej drużyny :c
    Nagle się okazało, że we Wrocławiu jest 2000 karnetowców, którzy załatwili sprawę w 1 dzień, po którym musieli zablokować system sprzedaży.
    To co poszło dzisiaj to jakaś, nędzna resztka była a od jutra rana czeka mnie stanie w kolejce na miejsce stojące. Obym więcej jak 25 zł za nie, nie zapłacił.
    Po takiej akcji powinni się zastanowić nad sensem organizacji Grand Prix, do której WTS się przymierza.

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    czyli 2k karnetowców kupiło 10k biletów w jedną dobę? niezłe tam wałki idą
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    K..a zabrakło dla mnie biletów juz o 13.50. Dwie godziny stania i h... za to wejdą na mecz jakieś ciasne ci..ki dobrze ze mam chociaż bilet na mecz do Leszna. Żeby sponsora oprawy meczu z lesznem z 2009 r pozbawić wejścia to szok. W solpolu jest jeszcze 50 biletów na mecz do Leszna. Poszło juz 800
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 15-09-2017 o 18:04

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Później szczęśliwcy którzy dostali bilety będą wysłuchiwać zapytań: a w których kaskach jadą nasi?
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Mam nadzieje że szczęśliwcy będą wiedzieć na ktory stadion się udać

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jaceks1 za jego przydatny post!

    Aussie (15-09-2017)

  10. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaceks1 Zobacz posta
    Mam nadzieje że szczęśliwcy będą wiedzieć na ktory stadion się udać
    Jak to, na który mecz we Wrocławiu to oczywiście na Stadion Wrocław!!! Przy autostradzie jest - łatwo dojechać...
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    Aussie (15-09-2017), jaceks1 (15-09-2017)

  12. Powrót do góry    #55
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Mogliby sztuczny tor położyć i tam finał rozegrać, atutu toru i tak Sparta nie ma a ile kasy można zarobić
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  13. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Po tym co WTS organizacyjnie odwalił dzisiaj z biletami na mecz Finałowy u siebie, życzę Unii Mistrzostwa Polski a w pierwszym meczu przynajmniej 60:30!!!
    Krysia pokazała że wrocławskich kibiców ma w dupie.O ile mogę zrozumieć przedsprzedaż biletów przed pierwszym spotkaniem w Lesznie(Jak Sparta dostanie grubo w palnik to ciężko będzie zapełnić Olimpico,a tak sprzedaż internetowa,brak możliwości zwrotu biletu) Nie mogę zrozumieć dlaczego KK najpierw nie udostępniła sprzedaży biletów kibicom z Wrocławia,Dolnego Śląska.Wielu starych kibiców nawet nie wie,że już nie ma biletów.Do czego to doszło,żeby mój kuzyn kupował mi bilet w Nysie(sts zero kolejki)We Wrocławiu nie miałbym na to szans.

  14. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,333
    Kliknij i podziękuj
    1,347
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    czyli 2k karnetowców kupiło 10k biletów w jedną dobę? niezłe tam wałki idą
    Jutro mają sprzedawać na miejsca stojące i nie byłbym zaskoczony jakby sprzedawali także na te miejsca, bez krzesełek na sektorach, od strony wieży.
    Są tam bowiem po 3-4 rzędy ,,betonowe", na które można jeszcze upchać ludzi i dodatkowo zarobić.
    Może się zdarzyć, że będzie masa biletów zdublowanych jeszcze sprzed zablokowaniem systemu - w 2 dni poszło 2000 biletów, więc dzisiejsza rzeź jest dla wielu zaskoczeniem.

    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    K..a zabrakło dla mnie biletów juz o 13.50. Dwie godziny stania i h... za to wejdą na mecz jakieś ciasne ci..ki dobrze ze mam chociaż bilet na mecz do Leszna. Żeby sponsora oprawy meczu z lesznem z 2009 r pozbawić wejścia to szok. W solpolu jest jeszcze 50 biletów na mecz do Leszna. Poszło juz 800
    Nieoficjalnie jeszcze przed 12:00 były już bilety dostępne na KupBilet.
    Dziwi też limit aż 10 biletów na jednego kupującego, średnio co minutę sprzedawano 4 bilety, a system i tak przerzucał na inne miejsca, bo ktoś w tym samym momencie kupował w Empiku czy w innym STS-ie, który widząc tą farsę pierwotnie odmówił dystrybucji biletów - ale tylko na krótką chwilę.
    Wielu jest takich co chodziło cały sezon i już dla nich nie było biletu - choćby ze mną tak jest - stąd moje oburzenie, skoro przez cały sezon spokojnie wejściówek starczało - choćby na mecze z najlepszą frekwencją, jak z Lesznem w czerwcu.
    Dzisiaj się okazało, że kibiców Sparta ma więcej, szkoda, że nie byli tacy aktywni w Częstochowie w 2015 roku, czy jeszcze rok temu w Poznaniu.

    Cytat Zamieszczone przez plavi Zobacz posta
    Krysia pokazała że wrocławskich kibiców ma w dupie.O ile mogę zrozumieć przedsprzedaż biletów przed pierwszym spotkaniem w Lesznie(Jak Sparta dostanie grubo w palnik to ciężko będzie zapełnić Olimpico,a tak sprzedaż internetowa,brak możliwości zwrotu biletu) Nie mogę zrozumieć dlaczego KK najpierw nie udostępniła sprzedaży biletów kibicom z Wrocławia,Dolnego Śląska.Wielu starych kibiców nawet nie wie,że już nie ma biletów.Do czego to doszło,żeby mój kuzyn kupował mi bilet w Nysie(sts zero kolejki)We Wrocławiu nie miałbym na to szans.
    To nic innego jak tylko czysty biznes, zgodzę się z tym, że WTS nie zabezpieczył się w żaden sposób. A wystarczyło w tym tygodniu rzucić w sprzedaży on-line nawet te 10.000 miejsc, a w przyszłym tygodniu stacjonarnie 2000 biletów i nie byłoby tej całej sytuacji.
    A tak to jutro od 7 rano będę stać pod kasą by kupić cokolwiek dla siebie i znajomych.

    Oczywiście klub nie raczył poinformować w jakiej cenie są wejściówki stojące.
    Ostatnio edytowane przez antyprzemek ; 15-09-2017 o 19:19

  15. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Jutro idę o 8.00. Może coś wyszarpie

  16. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Mogliby sztuczny tor położyć i tam finał rozegrać, atutu toru i tak Sparta nie ma a ile kasy można zarobić
    Temat był poruszany w związku z SPG. Niestety powierzchnia murawy jest za mała.Podobnie jest na piłkarskich stadionach w Poznaniu i Gdańsku.

  17. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Ładne jaja...w zasadzie dla mnie żadne zdziwienie, bo pamiętam finały z Leszna. Szczególnie te z 2007 i 2010 roku. Nadkomplet ludzi, a finały rządzą się swoimi prawami i...nowymi kibicami

  18. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Jak podali podczas relacji z Krosna Dobrucki ich poinformował, że Drabik jutro jedzie i dobrze. Nie będzie płaczu, że WTS osłabiony.

    Mój typ: 52-38 dla KSUL.

  19. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Nasi chyba na rezerwowym sprzęcie...

  20. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Drozd już ma pełne gacie

  21. Powrót do góry    #64
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Najwazniejsze ze bez kontuzji I bezpiecznie szykuje sie jutro wielki mecz , popadalo tor pewnie nasiakniety powinien nam sprzyjac , jak komisarz niczego nie spieprzy to bedzie bardzo dobrze

  22. Powrót do góry    #65
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    nie s*ieprzy, jutro komisarz, który ma do was wyjątkową słabość.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #66
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Oby sie nie wtracal a bedzie bezpiecznie , pewnie przyczepnie ale wiadomo ze my tak lubimy ,a za tydzien wy przygotujcie tak jak lubicie

    Komplet na trybunach wiec I atmosfera bedzie przednia I komplet w klatce gosci , juz dawno nie bylo kompletu ze strony kibicow z Wroclawia w Lesznie

  24. Powrót do góry    #67
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Kurde, nie wiem czy nie zaryzykowałbym Jędrzejaka za Lebiediewa jutro. W sumie nic n ie tracimy, Łotysz od dłuższego czasu robi po 2 punkty na mecz, a tor w Lesznie jest ulubionym Jędrzejaka. Zwłaszcza, jak będzie przyczepnie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  25. Powrót do góry    #68
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Kurde, nie wiem czy nie zaryzykowałbym Jędrzejaka za Lebiediewa jutro. W sumie nic n ie tracimy, Łotysz od dłuższego czasu robi po 2 punkty na mecz, a tor w Lesznie jest ulubionym Jędrzejaka. Zwłaszcza, jak będzie przyczepnie.
    Ja na miejscu Dobruckiego bym zaryzykowal dokladnie... Jedrzejak lubi jakas trojeczke w Lesznie przywiesc a razem to z 6 pkt jest bardzo realne , a Lotysz ostatnio padaka .. jesli Janos sie nie ogarnie to ta para wyglada bardzo slabo , a nie wiadomo na ile sprawny jest Maksiu . Tak ze dla was na pewno lepiej by bylo Tomka za Andrzeja.... ale to problem Rafala I calego Wroclawia , ja sie moge przejmowac swoja druzyna a na szczescie ostatnio uklada sie dla Uni bardzo dobrze

  26. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,333
    Kliknij i podziękuj
    1,347
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Kurde, nie wiem czy nie zaryzykowałbym Jędrzejaka za Lebiediewa jutro. W sumie nic n ie tracimy, Łotysz od dłuższego czasu robi po 2 punkty na mecz, a tor w Lesznie jest ulubionym Jędrzejaka. Zwłaszcza, jak będzie przyczepnie.
    Podchwyciłeś artykuł z Przeglądu Sportowego i siejesz zamęt.
    Składy ustalone już dawno i w tej materii nic się nie zmieni - Jędrzejak to się nadaje...ale na rower.
    Druga sprawa, że ostatecznie udało się dostać bilety na Finał - dzisiaj na sektor stojący poszło ich ponad 700 sztuk.
    Ale takiego numeru jaki zrobił WTS, to jeszcze przed Finałem, długo nikt nie zapomni, a wystarczyło zrobić ograniczenie kupującego do 5 sztuk i zostawić dodatkową pulę na sprzedaż stacjonarną na Stadionie i nie wyrazić zgody na takie akcje jakie miały miejsce w STS'ach, gdzie niektórzy brali nawet po 30 sztuk.
    Z tego co dało się usłyszeć, to nawet osoby posiadające Kartę Kibica, miały problem aby nabyć bilet w tzw. przedsprzedaży.
    To po emocjach związanych z biletami, pora na emocje sportowe...

  27. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 275 w 178 postach
    Jutro Sparte trzeba rozwalić 55-35. Jak nie pozbawimy ich złudzeń u nas to przegramy. Jest dziwnie pewny że Baron jutro rozwali system.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  28. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Oby sie nie wtracal a bedzie bezpiecznie , pewnie przyczepnie ale wiadomo ze my tak lubimy ,a za tydzien wy przygotujcie tak jak lubicie

    Komplet na trybunach wiec I atmosfera bedzie przednia I komplet w klatce gosci , juz dawno nie bylo kompletu ze strony kibicow z Wroclawia w Lesznie
    Lata 90te dokładnie

    Czym bliżej meczu, tym bardziej przeczuwam dobry mecz Unii. Tytuł rozstrzygnie sie w pierwszym meczu, bo na Olimpijskim na pewno przegramy.

  29. Powrót do góry    #72
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Bedzie dobrze , tez mam ten wewnetrzny spokoj moze to zle przeczucie a moze dobre... ale Baron jutro zrobi dobry tor dla naszej Uni

    P.S To nie zadna pewnosc siebie , ale po pierwszym meczu juz bedzie po finale I emocjach na korzysc Uni stawiam
    Jak sie pomyle to sie pomyle , ale to moze byc pokaz sily Bykow

  30. Powrót do góry    #73
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    no uważajcie, żeby to "po pierwszym meczu będzie po emocjach" nie było spowodowane wygraną Sparty..
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Robert_Leszno (17-09-2017)

  32. Powrót do góry    #74
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Moze tak byc

  33. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    1,474
    Kliknij i podziękuj
    649
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Można mówić, że Baron zna Wrocław i zna słabe strony, ale Spartanie też znają jego i wiedzą jaki tor może przygotować. Na jego torach jeździli niejednokrotnie Im bliżej meczu tym więcej osób wskazuje na Unię. Mam nadzieję, że Sparta po raz kolejny zaskoczy pozytywnie.

    Przede wszystkim liczę na Tajskiego, Milika i Woźniaka. Jednak potrzeba jeszcze kogoś. Janowski musi w końcu pojechać dobrze, bo jak pojedzie jak ostatnio, to za wiele Sparta nie ugra. Jest jeszcze Lebiedew, który kilka oczek musi ugrać. W pojedynkach juniorskich bez Drabika nie ma szans.

    Ciekawe co z Drabikiem. Od jakiegoś czasu mówiono, że wszystko będzie wiadomo w sobotę, mamy 23 i nadal cisza w tym temacie.

  34. Powrót do góry    #76
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Drabik jutro jedzie, ale wiadomo, że bedzie to 1/2 tego Maksa co zwykle.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  35. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    1/2 Drabika z Leszna?

    Nawet jego 6 pkt biorę w ciemno

  36. Powrót do góry    #78
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Alez mgla od rana ale nic juz nie pada , czekamy na opadniecie mgly

  37. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Drabik jutro jedzie, ale wiadomo, że bedzie to 1/2 tego Maksa co zwykle.
    Jakby co będzie się czym tłumaczyć.

  38. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 275 w 178 postach
    Co to za glupie gadanie że Baron nie może Wrocław zaskoczyć torem? Robił tylko tor we Wrocławiu. Tor w Lesznie jest inny i można go zrobić na wiele sposobów i Sparta nie wie jak można go zrobić. Już raz Was Baron zaskoczył torem w Częstochowie co dostaliscie wpierdziel więc przestancie takie glupoty gadać.

    Ja jestem ciekaw czy w rewanżu Dobrucki znowu się posra i przygotuje gowno zamiast toru jak z Gorzowem.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  39. Powrót do góry    #81
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Baron potrafi jak malo kto przygotowac tor , ale nie spodziewam sie niczego innego jak z Falubazem bedzie przyczepnie I szybko

  40. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Ja obstawiam skoro Drabik ma jechać, że będzie ubijanko. Płacz i ubijanko. I adios treningi.

  41. Powrót do góry    #83
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Oho, widzę, że był spokój ale im bliżej meczu, tym bardziej zaczynają się pojawiać kleksy na majtkach trzymajcie ciśnienie chłopaki, jesteście zdecydowanymi faworytami dzisiaj, jak i całego finału. Tyl kasy wpompowane w dream team, to chyba nie możecie zawieść underdogi z najwyższym budżetem w lidze

    macie dzisiaj wszystko - cały tydzień treningów za sobą, sprzyjającego komisarza, sędziego Bryłę, Maksa po kontuzji - jeżeli nie wygracie w granicach 52:38 to naprawdę na to złoto nie zasługujecie.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 17-09-2017 o 10:32
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Sparta_mistrz. Pisze on, że Sparta nie jest faworytem do mistrza. Ulala.
    Bukmacherzy jakoś się z tym nie zgadzają.
    Weź parę złotych z konta. I postaw na wygraną Unii Leszno.
    Łatwy, szybki zysk.

  43. Powrót do góry    #85
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    sprawdź sobie przedsezonowe typy i nie wyskakuj z jakimiś bukmacherami. W Unię wpompowano przed sezonem miliony i cel był jeden.
    Więc brednie, że oni "mogą ale nic nie muszą" to jakiś bełkot.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  44. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    sprawdź sobie przedsezonowe typy i nie wyskakuj z jakimiś bukmacherami. W Unię wpompowano przed sezonem miliony i cel był jeden.
    Więc brednie, że oni "mogą ale nic nie muszą" to jakiś bełkot.
    Przedsezonowe typy ? Przecież to było ponad pół roku temu.

    Na dzisiaj, faworytem tego dwumeczu jest Sparta własnie. A miliony wpakowano we wszystkie kluby, w jedne więcej, w inne mniej. Ale pierwsza czwórka, jeśli chodzi o budżety, jest na zbliżonym poziomie. Więc jaki to ma być wykładnik mocy danej drużyny ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    No oczywiście, że cel był. A i nadal jest.
    Ale jeszcze raz. Weź sobie obejrzyj notowania bukmacherów i postaw na Królową Speedwaya.
    Bukmacherzy wskazują na wygraną Sparty. Dobry zwrot się szykuje przy Twoim typie wygranej Unii.
    Więc po raz kolejny piszę. Przelej kaskę i postaw na szybki, łatwy zysk

  46. Powrót do góry    #88
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ja obstawiam skoro Drabik ma jechać, że będzie ubijanko. Płacz i ubijanko. I adios treningi.
    Przy tej temperaturze I wilgotnosci oraz ilosci wody jaka wlali pewnie nasi to ubijanie nie da nic ja nawet podejrzewam ze tor jest rowny I ubity z tym szczegolem ze bedzie trzymal I bedzie szybki

  47. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Oho, widzę, że był spokój ale im bliżej meczu, tym bardziej zaczynają się pojawiać kleksy na majtkach trzymajcie ciśnienie chłopaki, jesteście zdecydowanymi faworytami dzisiaj, jak i całego finału. Tyl kasy wpompowane w dream team, to chyba nie możecie zawieść underdogi z najwyższym budżetem w lidze

    macie dzisiaj wszystko - cały tydzień treningów za sobą, sprzyjającego komisarza, sędziego Bryłę, Maksa po kontuzji - jeżeli nie wygracie w granicach 52:38 to naprawdę na to złoto nie zasługujecie.
    co ty znowu wypisujesz. Tu każdy wynik jest mozliwy z wyjątkiem wysokiej wygranej Sparty.

  48. Powrót do góry    #90
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    27-07-2004
    Postów
    1,582
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Na dzisiaj, faworytem tego dwumeczu jest Sparta własnie.
    Przypomnij nam wszystkim jakie drużyny były faworytami w półfinałach?
    Znowu Mariuszujesz Mariuszu😎
    Na 3 miejsce kogo typujesz?Staleczkę czy Falubaz-moralnego DMP A.D 2017?
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

Strona 2 z 34 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •