Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Zielonogórski tor żużlowy

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zielonogórski tor żużlowy

    Ten tor żużlowy w Zielonej Górze jest do bani a się nie dziwię że niebyło meczu bo taki tor...pozdrawiam wszystkich i proszę o wpisy!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem innego zdania. Tor pewnie mozna byloby przygotowac, ale komu tu sie chce. Lepiej sie polozyc na trawce i wylegiwac na sloncu. A poza tym widziales kiedys gladziutki tor, jak byl nieprzygotowany?? Podziekuj dzialaczom a nie wyzywaj na tor.

    Pozdrawiam
    /jAZDA99
    Nie ma lepszego od TOMKA GOLLOBA naszego!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dla wszystkich!!!

    Masz racje ale dzisaj tor jest do bani a tak wogle jest spoko!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja już pisałem gdzieś na ten temat.
    jak co roku w Zielonce mają problemy z przygotowaniem toru do meczów sparingowych.Pogoda od paru dni dopisuje a działacze są jeszcze w letargu.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Ja mam pomysł na zielonogórski tor , zatrudnic 30 kobiet
    zakupic odpowiedni materiał i uszyc pokrowieć na tor , taki jak na GP . Jesli w sobote by padało to kłdło by sie to na
    tor , natomoast 1 godzne przed meczem by sie zdjęło i tor byłby gotowy do jazdy
    podrawiam fan_falubaz
    Tylko Falubaz!

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jazda99,nie wiem jak u was ale w zielonce padal ostatnio snieg i nie mozna sie bylo"wylegiwac na sloncu"

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    tor jest chyba jak kazdy inny. problemem zielonogorskiego toru jest... toromistrz.ile to juz punktow stracilismy bo tor byl przygotowany innaczej niz tego sobie zyczyli nasi zuzlowcy, przypomne chociazby mecz z gorzowem gdy to trener stali po meczu powiedzial ze nawierzchnia byla usypana pod nich a nie pod zielonogorski zespol.byly tez przypadki ze pan toromistrz byl pijany(pod koniec tego sezonu byl nawet pomysl aby kolesia wyrzucic ale nic z tego nie wyszlo). tak wiec, moiom zdaniem, tor bedzie dziurawy i zle przygotowany tak dlugo jak dlugo bedzie tam pracowal ten pan
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2001
    Postów
    337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od toru w Zielonej to weg, jest jaki jest ale ciagle problem z pogoda. Fan_falubazu ja mialem z tym pokrowcem ten sam pomysl juz od 2 lat dzwonie do tych baranow, pisze jakies posrane maile na spotkaniach przy kazdej okazji im o tym mowie ale co tam lepiej przelozyc mecz i 2 dni pozniej dostac 33:57. Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2001
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Rybniku za to mamy tor ze jak nawet popada to mozna jezdzic. Jednak jest jeden najwiekszy minus, otoz jak sie go dobrze nie przygotuje sa dziury ze nasi(RKM) nie umiom sobie poradzic ( patrz mecz z Wybrzezem)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Balu

    Wiem, ze w piatek i w sobote do poludnia padal snieg, ale w niedziele od samego rana dawalo slonce. A wiem dlatego, ze mieszkam wlasnie w Zielonej Gorze. A to ze kibicuje Iskrze Ostrow to juz inna sprawa. A wiec nadal twierdze, ze dzialacze zamiast na torze porzadki robic wola wylegiwac sie na sloneczku.
    To juz nie pierwszy raz, moze pamietasz jeszcze ubiegloroczny mecz ZKZ-Polonia Bydgoszcz, ktory byl przekladany, nie raz, dla mnie do tej pory w niejasnych okolicznosciach;)???

    Pozdrawiam
    /jAZDA99
    Nie ma lepszego od TOMKA GOLLOBA naszego!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •