Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokaż wyniki od 811 do 823 z 823

Wątek: PÓŁFINAŁ DMP 2017 Stal Gorzów - Sparta Wrocław (mecz i rewanż)

  1. Powrót do góry    #811
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Ciężko cokolwiek skrobnąć po takim meczu. Po pierwsze - gratulacje dla Sparty. Te ostatnie cztery biegi to koszmar dla tifosi Stali.
    Za szybko ucieszyliśmy się z finału , który wypuścić z rąk - prowadząc po 11-tym biegu +12 to frajerstwo czyste.
    Chomski - mniej niż zero. Jest obciążeniem , skala błędów powala na kolana . Przygotowanie toru przerasta tego gościa .
    Do połowy zawodów - dopóki można było zawalczyć na trasie ok , póżniej tylko start i dobrze obrana ścieżka i mocno przeciętny Szymek Wożniak
    (przy całej sympatii dla niego) poza zasięgiem. Tylko głąb nie wyciąga żadnych wniosków z RZ, Przemek niestety nieobecny , mam wrażenie , że
    myślami już poza Gorzowem . Chyba finał z Lesznem byłby dla niego zbyt trudny ... Derby o gówniany medal nie robią żadnego wrażenia , lud
    ma dość żużla , zero entuzjazmu . Przeglądając programy tv w niedzielny wieczór i trafiwszy na magazyn żużlowy sprawiło mi to jakby wstręt ,
    mam jakiś uraz i towarzyszy to chyba nie tylko mi. Przewiduję jakieś 7 tys w meczu pocieszenia , czyli ok. połowy obiektu.
    Ludzie mają dość - jeśli się wybiorę , to tylko ze względu na młodych - oni są największą radością , no i Bartek oczywiście.
    Ten skład to już chyba historia . Trochę szkoda . A wymienić należałoby najsłabsze ogniwo - jak mówi Przemek.

  2. Powrót do góry    #812
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Przypomnę ze w drugiej połowie meczu tai osmieszyl Kasprzaka

  3. Powrót do góry    #813
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Przypomnę ze w drugiej połowie meczu tai osmieszyl Kasprzaka
    Bo to był wyjątek potwierdzający regułę. Regułę , że w drugiej połowie meczu skończyły się mijanki.

  4. Powrót do góry    #814
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    . Przygotowanie toru przerasta tego gościa .
    Do połowy zawodów - dopóki można było zawalczyć na trasie ok , póżniej tylko start i dobrze obrana ścieżka i mocno przeciętny Szymek Wożniak
    (przy całej sympatii dla niego) poza zasięgiem.
    Rysiek tor był dobrze przygotowany i służył Stalowcom, więc nie wiem czemu się czepiasz Chomskiego w tej materii. 13 bieg Vaculik robi Milika, 14 bieg Tai robi Kasprzaka. To co przykuło moją uwagę to narada chyba po 10 biegu, gdzie Chomski zamiast dyskutować o torze i mobilizować liczył punkty ile trzeba zdobyć.
    Tylko Falubaz

  5. Powrót do góry    #815
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Rysiek tor był dobrze przygotowany i służył Stalowcom, więc nie wiem czemu się czepiasz Chomskiego w tej materii. 13 bieg Vaculik robi Milika, 14 bieg Tai robi Kasprzaka. To co przykuło moją uwagę to narada chyba po 10 biegu, gdzie Chomski zamiast dyskutować o torze i mobilizować liczył punkty ile trzeba zdobyć.
    Chcesz mi powiedzieć , że tor sprzyjał walce w końcówce spotkania? I że ta zmiana nawierzchni nie miała wpływu na rywalizację?
    A ta nietypowa mobilizacja w wykonaniu Stanleya to tylko potwierdzenie jego nieudolności i tyle.

  6. Powrót do góry    #816
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Chcesz mi powiedzieć , że tor sprzyjał walce w końcówce spotkania? I że ta zmiana nawierzchni nie miała wpływu na rywalizację?
    A ta nietypowa mobilizacja w wykonaniu Stanleya to tylko potwierdzenie jego nieudolności i tyle.
    Nie było źle z torem dało się wyprzedzać, a że zawodnicy z Wrocławia lepiej ogarneli zmiany torowe i Stalowcy nie mogli ich dogonić ... życie.

    Ta narada była nieco komiczna i ..uj warta, żużlowy mają się skupiać na walce, a nie liczeniu punktów
    Tylko Falubaz

  7. Powrót do góry    #817
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Nie było źle z torem dało się wyprzedzać, a że zawodnicy z Wrocławia lepiej ogarneli zmiany torowe i Stalowcy nie mogli ich dogonić ... życie.

    Ta narada była nieco komiczna i ..uj warta, żużlowy mają się skupiać na walce, a nie liczeniu punktów
    Narada komiczna i .. uj warta - pełna zgoda . Dodam od siebie ; jaki prowadzący - taka narada.

  8. Powrót do góry    #818
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Tor był świetny i do walki cały mecz. Tyle ze miejscowi kompletnie pogubili się z ustawieniami gdy przesechł i zostawali od startu a i na trasie byli wolni, więc trudno żeby były mijanki.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. Powrót do góry    #819
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Narada komiczna i .. uj warta - pełna zgoda . Dodam od siebie ; jaki prowadzący - taka narada.
    Mam podobne zdanie o Chomskim, ale nie przegraliście złym przygotowaniem toru on wam służył długo, a że tor się zmienia w czasie meczu to rzecz naturalna.
    Tylko Falubaz

  10. Powrót do góry    #820
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Sparta to jednak stan umysłu. Buractwo kierownika wizytówką tego klubu.


    Lebedev : "założył się na kastrata".

    Gratuluje, kolejny do kompletu.
    Bezapelacyjnie post roku

    Nie "kastrata", tylko KASPRZAKA, prześmieszny człowieku. K A S P R Z A K A !!! Tutaj link: https://www.youtube.com/watch?v=UzLDZyRWSms (od 50:00).

    Andrzej dzielił się wrażeniami z wyścigu nr 3, kiedy to próbowali wraz z Maćkiem powalczyć z KK. Ot, cała sensacja. Teraz powinieneś chyba najpierw przeprosić, a potem udać się do dwóch specjalistów: najpierw do laryngologa, a potem... sam wiesz do kogo. Dla tych, którzy nie widząc i nie słysząc, natychmiast podchwycili rzekome rewelacje i stworzyli kilkuosobowy "ruch oburzonych", nawet na specjalistów jest za późno

    PS Szkoda, że to forum praktycznie od roku nie podlega żadnej moderacji, bo na pewno mniej byłoby takich wykwitów pobudzonej wyobraźni, mniej nowych "użytkowników", których jedynym celem jest jednozdaniowy hejt, a o ich kondycji mentalnej świadczą już same nicki. Mniej tego całego świństwa zalewającego niemal każdy wątek (niedawny post, w którym pewna kreatura opisywała rzekomy stosunek seksualny z żoną innego forumowicza (sic!) to chyba najjaskrawszy przykład absolutnego upadku). Polski speedway ma się nieźle, a niegdyś najlepsze forum dyskusyjne o tej dyscyplinie spadło poniżej poziomu komentarzy na SF. Naprawdę szkoda.

    Do zobaczenia - mam nadzieję - w lepszych czasach.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Franz za jego przydatny post!

    Falubaz (12-09-2017)

  12. Powrót do góry    #821
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Oj żadna kreatura. Poziom frustracji pewnym użytkownikiem został przekroczony i wylało się, nawet nie błoto, tylko szambo. Chwile później przeprosiłem, bo to niegodne. A adwersarza dodałem do ignorowanych. Ale nie takie teksty to forum widziało. Jak Was uraziłem aż tak, przepraszam po raz kolejny.

    Co do "narady" - 100% racji.

    Sparta to drugi klub po Wlokniarzu któremu zawsze kibicowałem, tylko niektórzy kibice powodowali ze sporo osób życzyło im na złość zle. Suma Summarum Sparta zasłużenie awansowała i mam nadzieje, ze zrobi mistrza. Są w stanie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  13. Powrót do góry    #822
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Będą kary dla Wrocławia
    Może nie jest to jakaś sroga kara, ale jednak.
    Byli tu pewniacy, że z torem było wszystko ok i żadnych konsekwencji nie ma prawa być.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...gotowanie-toru

    Komisja Orzekająca Ligi zdecydowała się ukarać Betard Spartę. Klub z Wrocławia popełnił błąd w sztuce przygotowania toru na mecz półfinałowy ze Stalą Gorzów
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Powrót do góry    #823
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    wszystko fajnie, nie mam nic przeciwko karom za spierniczony tor, ale...
    Gdzie jest pociagniecie do odpowiedzialnosci, sedziego, jury i tego smiesznego komisarza?

    Niezly syf.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kobra102 (15-09-2017)

Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •