Strona 22 z 34 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 946 do 990 z 1507

Wątek: PÓŁFINAŁ DMP 2017 KS Unia Leszno vs KS Falubaz Zielona Góra (mecz i rewanż)

  1. Powrót do góry    #946
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Nie byl bym taki pewien patrzac na te zbolale miny wielkich gwiazd...zaraz sie poplacza na brefingu I tej ilosci opady juz ten tor nie przyjmie...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  2. Powrót do góry    #947
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    GP bez kontuzji , oby jutro Zielonej nie zalalo , I jedziemy w pelnych skladach

  3. Powrót do góry    #948
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    GP bez kontuzji , oby jutro Zielonej nie zalalo , I jedziemy w pelnych skladach
    I oby Pawlicki utrzymał formę z GP

  4. Powrót do góry    #949
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    I oby Pawlicki utrzymał formę z GP
    Jutro Wam 12 i będziesz ryczal na maksa i Falubaz znowu max to osrany medal

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  5. Powrót do góry    #950
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    I oby Pawlicki utrzymał formę z GP

    I oby Doyle zdobył złoto z Falubazem
    Tylko Falubaz

  6. Powrót do góry    #951
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    I oby Pawlicki utrzymał formę z GP
    Przecież u was jutro będzie betonowy stół tak więc spokojnie
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #952
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    I oby Pawlicki utrzymał formę z GP
    ......., a zuzlowcy obu druzyn formę piłkarzy ręcznych.

    http://sport.elka.pl/zuzel/wiadomosc...roge-zuzlowcom

  8. Powrót do góry    #953
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Jutro Wam 12 i będziesz ryczal na maksa i Falubaz znowu max to osrany medal

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Nie napinaj się tak mocno, bo osrane możesz mieć gacie
    Tylko Falubaz

  9. Powrót do góry    #954
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    GP bez kontuzji , oby jutro Zielonej nie zalalo , I jedziemy w pelnych skladach
    Jak to w pełnych?
    Brakuje Niedźwiedzia i Dzika, czyż nie?
    Raczej dziki nie boją się niedźwiedzi.
    Pawlicki bez upadku, może się opanował?
    Nie chciałem nic pisać, ale przed dzisiejszym, błotnistym SGP byłem pełen obaw. Ostatnie upadki aż ciągnęły PPJ do gipsu. Dobrze że tak się potoczyło i Piotr cały i zdrowy dojedzie do końca ligi.
    Choć życzę mu walki o brąz, to boję się że będzie walczył o złoto.
    Niech cały i zdrowy zrobi "0" pkt w Zielonej. I oby miał kolegów do wyniku.

  10. Powrót do góry    #955
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    ......., a zuzlowcy obu druzyn formę piłkarzy ręcznych.

    http://sport.elka.pl/zuzel/wiadomosc...roge-zuzlowcom
    Nie bluznij to forum publiczne

  11. Powrót do góry    #956
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Nie napinaj się tak mocno, bo osrane możesz mieć gacie
    I dam je Tobie jutro jak wygracie 49-41😁😁😁

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  12. Powrót do góry    #957
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Co ten Cieślak się tak uparł na ustawianie profesora pod 4/12? przecież dla niego idealny numer to ten z juniorem - zwłaszcza, że na juniorce jest plastron, któremu nie jest w stanie zaszkodzić...
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #958
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Co ten Cieślak się tak uparł na ustawianie profesora pod 4/12? przecież dla niego idealny numer to ten z juniorem - zwłaszcza, że na juniorce jest plastron, któremu nie jest w stanie zaszkodzić...
    Szkoła Rusko

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  14. Powrót do góry    #959
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    I dam je Tobie jutro jak wygracie 49-41😁😁😁

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Przynieś je osobiście na K9 , powieszę na słupie na pamiątkę
    Tylko Falubaz

  15. Powrót do góry    #960
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Mój stary to fanatyk żużla. Pół mieszkania zaj***ne programami najgorsze. Druga połowa mieszkania zaj***na Tygodnikiem Żużlowym, Światem Żużla, Przeglądem sportowym xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie żużlowe tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla kibiców żużla i kręci gównoburze z innymi kibicami o najlepsze składy itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypie**olić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wk***ił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu 'kolodziej to amator' czy 'zmarzlik piszczalka hehe'. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę STRAŻAK, za naj***nie 10k postów.

    Jak jest mecz to co weekend zapie**ala na stadion. Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę idziemy na żużel a ojciec pie**oli o zaletach tego sportu. Jak wygrałem konkurs szachowy stary przez tydzień pie**olił że to dzięki temu, że chodzę na żużel, bo wiem co to rywalizacja i prawdziwy, męski sport.

    Co niedzielę budzi ze swoim znajomym mirkiem całą rodzinę o 4 w nocy bo hałasują drukując programy, robiąc kanapki itd.

    Przy jedzeniu zawsze pie**oli o żużlu i za każdym razem temat schodzi w końcu na Polski Związek Motorowy, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr komuchy przyspawane do stołka tylko kradno hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Pół Wieku Na Czarno żeby się uspokoić.

    W tym roku sam sobie kupił na święta plastron ze Zmarzlikiem. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już dzień przed go rozpakował i założył w dużym pokoju. Ubrał się w ten swój cały plastron i siedział cały dzień w tym plastronie. Obiad też w nim zjadł .

    Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich żużlowców w polsce to bym wziął i zapie**olił.

    Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent wziął mnie ze sobą na żużel w drodze wyjątku. Super prezent k***o.

    Pojechaliśmy gdzieś wp*zdu za miasto, dochodzimy na stadion 4 godziny przed meczem a ojcu już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecony. Rozłożył cały sprzęt i siedzimy nad torem i patrzymy na traktory. Po pięciu minutach mi się znudziło więc włączyłem empetrójkę to mnie ojciec pie**olną zwiniętym programem, że mam kibicować i wypełniać program. Jak się chciałem iść siusiu podczas przerwy to zaraz krzyczał, żebym nie szedł, bo trzeba patrzeć czy komisarz nie leci w ch*ja. 3 godziny musiałem siedzieć w bezruchu i patrzeć na tor jak w jakimś j***nym Guantanamo. Urodziny mam w październiku więc jeszcze do tego było zimno jak sam sk***ysyn.

    Wspomniałem, że ojciec ma kolegę mirka, z którym chodzi na żużel. Kiedyś towarzyszem wypraw żużlowych był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w kamizelce BOMBER. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny zbysio przyszedł na hehe kielicha. Nayebalii się i oczywiście cały czas gadali o żużlu i lidze. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepszy jest Zmarzlik czy Dudek.

    >WEŹ MNIE NIE Wk***IAJ ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ JAKIE ZMARZLIK OBIERA ŚCIEŻKI?? HAPS I DOYLE WYPRZEDZONY

    >K***A TADEK, DUDEK TO CZÓŁÓWKA LIGI, TWÓJ ZMARZLIK TO MU MOŻE LEWĄ NÓŻKĄ POMAJTAĆ

    >CO TY MI O DUDKACH pie**olISZ JAK ON INO SZPRYCOWAĆ SIĘ POTRAFI. BARTEK TO JEST KRÓL ŻUŻLA JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI

    No i aż się zaczeli nak***iać zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rodzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona zbysia, że zbysio spadł z rowerka i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec

    >I bardzo k***a dobrze

    Tak go za tego Dudka znienawidził.

    Wspominałem też o arcywrogu mojego starego czyli Polskim Związku Motorowym. Stał się on kompletną obsesją ojca i jak np. w telewizji mówią, że gdzieś był trzęsienie ziemi to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tych sk***ysynach z PZMotu powiedzieć. Gazety nieżużlowe też przestał czytać bo miał ból dupy, że o żużlu polskim ani aferach w PZM nic się nie pisze.

    Szefem PZM jest niejaki pan Andrzej. Jest on dla starego uosobieniem całego zła wyrządzonego polskim drużynom. Związek i ojciec przez wiele lat toczył z nim wojnę. Raz poszedł na jakieś zebranie związkowe gdzie występował Andrzej i stary wrócił do domu z podartą koszulą bo siłą go usuwali z sali takie tam inby odpie**alał.

    Po klęsce w starciu fizycznym ze zbrojnym ramieniem PZMotu ojciec rozpoczął partyzantkę internetową polegającą na szkalowaniu PZM i Andrzeja na forach lokalnych gazet. Napie**alał na niego jakieś głupoty typu, że Andrzej był tajnym współpracownikiem UB albo, że go widział na ulicy jak komuś gwoździem samochód rysował itd. Nie nauczyłem ojca into TOR więc skończyło się bagietami za szkalowanie i stary musiał zapłacić Andrzejowi 2000zł.

    Jak płacił to przez tydzień w domu się nie dało żyć, ojciec k***ił na przekupne sądy, PZMot, Andrzeja i w ogóle cały świat. Z jego pie**olenia wynikało, że PZMot jak jacyś masoni rządzi całym krajem, pociąga za szurki i ma wszędzie układy. Przeliczał też te 2000 na bilety, programy, karnety i dostawał strasznego bólu dupy, ile on by mógł np. giętej z musztardą za te 2k kupić (kilkaset kilo).
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  16. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    BEZA (10-09-2017), Bruczkow (10-09-2017), Nigel (10-09-2017), Penhall (10-09-2017)

  17. Powrót do góry    #961
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Leszno zaskoczyło Falubaz, i ma ogromną przewagę, tak naprawdę ten dwumecz może przegrać tylko Baron. Seniorsko Leszno odstaje, tu nie ma wątpliwości, ale jeśli Baron będzie potrafił wykorzystać juniorów odpowiednio, i odstawiać tych leszczyńskich "liderów" to spokojnie Unia do finału awansuje.

  18. Powrót do góry    #962
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Mój stary to fanatyk żużla. Pół mieszkania zaj***ne programami najgorsze. Druga połowa mieszkania zaj***na Tygodnikiem Żużlowym, Światem Żużla, Przeglądem sportowym xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie żużlowe tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla kibiców żużla i kręci gównoburze z innymi kibicami o najlepsze składy itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypie**olić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wk***ił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu 'kolodziej to amator' czy 'zmarzlik piszczalka hehe'. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę STRAŻAK, za naj***nie 10k postów.

    Jak jest mecz to co weekend zapie**ala na stadion. Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę idziemy na żużel a ojciec pie**oli o zaletach tego sportu. Jak wygrałem konkurs szachowy stary przez tydzień pie**olił że to dzięki temu, że chodzę na żużel, bo wiem co to rywalizacja i prawdziwy, męski sport.

    Co niedzielę budzi ze swoim znajomym mirkiem całą rodzinę o 4 w nocy bo hałasują drukując programy, robiąc kanapki itd.

    Przy jedzeniu zawsze pie**oli o żużlu i za każdym razem temat schodzi w końcu na Polski Związek Motorowy, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr komuchy przyspawane do stołka tylko kradno hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Pół Wieku Na Czarno żeby się uspokoić.

    W tym roku sam sobie kupił na święta plastron ze Zmarzlikiem. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już dzień przed go rozpakował i założył w dużym pokoju. Ubrał się w ten swój cały plastron i siedział cały dzień w tym plastronie. Obiad też w nim zjadł .

    Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich żużlowców w polsce to bym wziął i zapie**olił.

    Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent wziął mnie ze sobą na żużel w drodze wyjątku. Super prezent k***o.

    Pojechaliśmy gdzieś wp*zdu za miasto, dochodzimy na stadion 4 godziny przed meczem a ojcu już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecony. Rozłożył cały sprzęt i siedzimy nad torem i patrzymy na traktory. Po pięciu minutach mi się znudziło więc włączyłem empetrójkę to mnie ojciec pie**olną zwiniętym programem, że mam kibicować i wypełniać program. Jak się chciałem iść siusiu podczas przerwy to zaraz krzyczał, żebym nie szedł, bo trzeba patrzeć czy komisarz nie leci w ch*ja. 3 godziny musiałem siedzieć w bezruchu i patrzeć na tor jak w jakimś j***nym Guantanamo. Urodziny mam w październiku więc jeszcze do tego było zimno jak sam sk***ysyn.

    Wspomniałem, że ojciec ma kolegę mirka, z którym chodzi na żużel. Kiedyś towarzyszem wypraw żużlowych był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w kamizelce BOMBER. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny zbysio przyszedł na hehe kielicha. Nayebalii się i oczywiście cały czas gadali o żużlu i lidze. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepszy jest Zmarzlik czy Dudek.

    >WEŹ MNIE NIE Wk***IAJ ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ JAKIE ZMARZLIK OBIERA ŚCIEŻKI?? HAPS I DOYLE WYPRZEDZONY

    >K***A TADEK, DUDEK TO CZÓŁÓWKA LIGI, TWÓJ ZMARZLIK TO MU MOŻE LEWĄ NÓŻKĄ POMAJTAĆ

    >CO TY MI O DUDKACH pie**olISZ JAK ON INO SZPRYCOWAĆ SIĘ POTRAFI. BARTEK TO JEST KRÓL ŻUŻLA JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI

    No i aż się zaczeli nak***iać zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rodzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona zbysia, że zbysio spadł z rowerka i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec

    >I bardzo k***a dobrze

    Tak go za tego Dudka znienawidził.

    Wspominałem też o arcywrogu mojego starego czyli Polskim Związku Motorowym. Stał się on kompletną obsesją ojca i jak np. w telewizji mówią, że gdzieś był trzęsienie ziemi to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tych sk***ysynach z PZMotu powiedzieć. Gazety nieżużlowe też przestał czytać bo miał ból dupy, że o żużlu polskim ani aferach w PZM nic się nie pisze.

    Szefem PZM jest niejaki pan Andrzej. Jest on dla starego uosobieniem całego zła wyrządzonego polskim drużynom. Związek i ojciec przez wiele lat toczył z nim wojnę. Raz poszedł na jakieś zebranie związkowe gdzie występował Andrzej i stary wrócił do domu z podartą koszulą bo siłą go usuwali z sali takie tam inby odpie**alał.

    Po klęsce w starciu fizycznym ze zbrojnym ramieniem PZMotu ojciec rozpoczął partyzantkę internetową polegającą na szkalowaniu PZM i Andrzeja na forach lokalnych gazet. Napie**alał na niego jakieś głupoty typu, że Andrzej był tajnym współpracownikiem UB albo, że go widział na ulicy jak komuś gwoździem samochód rysował itd. Nie nauczyłem ojca into TOR więc skończyło się bagietami za szkalowanie i stary musiał zapłacić Andrzejowi 2000zł.

    Jak płacił to przez tydzień w domu się nie dało żyć, ojciec k***ił na przekupne sądy, PZMot, Andrzeja i w ogóle cały świat. Z jego pie**olenia wynikało, że PZMot jak jacyś masoni rządzi całym krajem, pociąga za szurki i ma wszędzie układy. Przeliczał też te 2000 na bilety, programy, karnety i dostawał strasznego bólu dupy, ile on by mógł np. giętej z musztardą za te 2k kupić (kilkaset kilo).
    Co ten bełkot ma wspólnego z meczem ? Nie pij tyle przed wejściem na forum.

  19. Powrót do góry    #963
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    I oby Pawlicki utrzymał formę z GP
    Tak , I Kildemand z Emilem te same punkty

  20. Powrót do góry    #964
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    W Nowej Soli od 6 rano pada delikatnie nie wiem jak to wygląda ''na później''

  21. Powrót do góry    #965
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Prognozy są raczej ok. Pojadą. No chyba, że Tata mlodego_piernika przybędzie na stadion w plastronie Zmarzlika i zrobi jakąś rozpierduchę .

  22. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (10-09-2017), Dominik (10-09-2017), kowjanko (10-09-2017)

  23. Powrót do góry    #966
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    W Lesznie też zaczęło delikatnie padać. Dawajcie info pogodowe z grodu bachusa.

  24. Powrót do góry    #967
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Tak , I Kildemand z Emilem te same punkty
    Tak Tak te same punkty co Piotr w GP.Zresztą ktoś wspomniał o 12 więc wszystko się zgadza.

  25. Powrót do góry    #968
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2015
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 18 postach
    Niebo zaciągnięte i pada . Jak do 12 nie przestanie to Cieślak zrobi wszystko żeby nie pojechac.

  26. Powrót do góry    #969
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Myszki, czyt. Cieślak... Nie kombinować, bo wszystko widzę Póki co wciąż pada...nie mocno, ale pada.

  27. Powrót do góry    #970
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Myszki, czyt. Cieślak... Nie kombinować, bo wszystko widzę Póki co wciąż pada...nie mocno, ale pada.
    Hmm, jak na moje to nie ma szans na odjechanie dzisiaj tego meczu. Taka mżawka, która pada od 6.00 to najgorszy deszcz jaki może być dla każdego toru. Tor już teraz jest bardziej odmoczony niż ten, tydzień temu w Lesznie.

    Nie wierzę, ze dzisiaj pojada ten mecz. Nawet jak przestanie padać o 12.00.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #971
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Myszki, czyt. Cieślak... Nie kombinować, bo wszystko widzę Póki co wciąż pada...nie mocno, ale pada.
    Ali, zrób nam zdjęcie jak polewaczka po opadach wjedzie. Rzecz jasna potem się ewakuuj, bo cię chłopaki znajdą po fotosie.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nestor za jego przydatny post!

    Dominik (10-09-2017)

  30. Powrót do góry    #972
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, jak na moje to nie ma szans na odjechanie dzisiaj tego meczu. Taka mżawka, która pada od 6.00 to najgorszy deszcz jaki może być dla każdego toru. Tor już teraz jest bardziej odmoczony niż ten, tydzień temu w Lesznie.

    Nie wierzę, ze dzisiaj pojada ten mecz. Nawet jak przestanie padać o 12.00.
    Mariusz to Twoje chciejstwo, no chyba, że Marek przyśpieszył opady i mocno polewał już od wieczora.
    Tylko Falubaz

  31. Powrót do góry    #973
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Mój stary to fanatyk żużla. Pół mieszkania zaj***ne programami najgorsze. Druga połowa mieszkania zaj***na Tygodnikiem Żużlowym, Światem Żużla, Przeglądem sportowym xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie żużlowe tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla kibiców żużla i kręci gównoburze z innymi kibicami o najlepsze składy itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypie**olić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wk***ił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu 'kolodziej to amator' czy 'zmarzlik piszczalka hehe'. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę STRAŻAK, za naj***nie 10k postów.

    Jak jest mecz to co weekend zapie**ala na stadion. Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę idziemy na żużel a ojciec pie**oli o zaletach tego sportu. Jak wygrałem konkurs szachowy stary przez tydzień pie**olił że to dzięki temu, że chodzę na żużel, bo wiem co to rywalizacja i prawdziwy, męski sport.

    Co niedzielę budzi ze swoim znajomym mirkiem całą rodzinę o 4 w nocy bo hałasują drukując programy, robiąc kanapki itd.

    Przy jedzeniu zawsze pie**oli o żużlu i za każdym razem temat schodzi w końcu na Polski Związek Motorowy, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr komuchy przyspawane do stołka tylko kradno hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Pół Wieku Na Czarno żeby się uspokoić.

    W tym roku sam sobie kupił na święta plastron ze Zmarzlikiem. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już dzień przed go rozpakował i założył w dużym pokoju. Ubrał się w ten swój cały plastron i siedział cały dzień w tym plastronie. Obiad też w nim zjadł .

    Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich żużlowców w polsce to bym wziął i zapie**olił.

    Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent wziął mnie ze sobą na żużel w drodze wyjątku. Super prezent k***o.

    Pojechaliśmy gdzieś wp*zdu za miasto, dochodzimy na stadion 4 godziny przed meczem a ojcu już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecony. Rozłożył cały sprzęt i siedzimy nad torem i patrzymy na traktory. Po pięciu minutach mi się znudziło więc włączyłem empetrójkę to mnie ojciec pie**olną zwiniętym programem, że mam kibicować i wypełniać program. Jak się chciałem iść siusiu podczas przerwy to zaraz krzyczał, żebym nie szedł, bo trzeba patrzeć czy komisarz nie leci w ch*ja. 3 godziny musiałem siedzieć w bezruchu i patrzeć na tor jak w jakimś j***nym Guantanamo. Urodziny mam w październiku więc jeszcze do tego było zimno jak sam sk***ysyn.

    Wspomniałem, że ojciec ma kolegę mirka, z którym chodzi na żużel. Kiedyś towarzyszem wypraw żużlowych był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w kamizelce BOMBER. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny zbysio przyszedł na hehe kielicha. Nayebalii się i oczywiście cały czas gadali o żużlu i lidze. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepszy jest Zmarzlik czy Dudek.

    >WEŹ MNIE NIE Wk***IAJ ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ JAKIE ZMARZLIK OBIERA ŚCIEŻKI?? HAPS I DOYLE WYPRZEDZONY

    >K***A TADEK, DUDEK TO CZÓŁÓWKA LIGI, TWÓJ ZMARZLIK TO MU MOŻE LEWĄ NÓŻKĄ POMAJTAĆ

    >CO TY MI O DUDKACH pie**olISZ JAK ON INO SZPRYCOWAĆ SIĘ POTRAFI. BARTEK TO JEST KRÓL ŻUŻLA JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI

    No i aż się zaczeli nak***iać zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rodzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona zbysia, że zbysio spadł z rowerka i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec

    >I bardzo k***a dobrze

    Tak go za tego Dudka znienawidził.

    Wspominałem też o arcywrogu mojego starego czyli Polskim Związku Motorowym. Stał się on kompletną obsesją ojca i jak np. w telewizji mówią, że gdzieś był trzęsienie ziemi to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tych sk***ysynach z PZMotu powiedzieć. Gazety nieżużlowe też przestał czytać bo miał ból dupy, że o żużlu polskim ani aferach w PZM nic się nie pisze.

    Szefem PZM jest niejaki pan Andrzej. Jest on dla starego uosobieniem całego zła wyrządzonego polskim drużynom. Związek i ojciec przez wiele lat toczył z nim wojnę. Raz poszedł na jakieś zebranie związkowe gdzie występował Andrzej i stary wrócił do domu z podartą koszulą bo siłą go usuwali z sali takie tam inby odpie**alał.

    Po klęsce w starciu fizycznym ze zbrojnym ramieniem PZMotu ojciec rozpoczął partyzantkę internetową polegającą na szkalowaniu PZM i Andrzeja na forach lokalnych gazet. Napie**alał na niego jakieś głupoty typu, że Andrzej był tajnym współpracownikiem UB albo, że go widział na ulicy jak komuś gwoździem samochód rysował itd. Nie nauczyłem ojca into TOR więc skończyło się bagietami za szkalowanie i stary musiał zapłacić Andrzejowi 2000zł.

    Jak płacił to przez tydzień w domu się nie dało żyć, ojciec k***ił na przekupne sądy, PZMot, Andrzeja i w ogóle cały świat. Z jego pie**olenia wynikało, że PZMot jak jacyś masoni rządzi całym krajem, pociąga za szurki i ma wszędzie układy. Przeliczał też te 2000 na bilety, programy, karnety i dostawał strasznego bólu dupy, ile on by mógł np. giętej z musztardą za te 2k kupić (kilkaset kilo).
    Pasta o ojcu rybaku przerobiona na wersję żużlową, genialne bo prawdziwe.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #974
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Zdjęcia ze strony FZG na TT pokazują dość suchy tor.
    Pojadą.

  33. Powrót do góry    #975
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, jak na moje to nie ma szans na odjechanie dzisiaj tego meczu. Taka mżawka, która pada od 6.00 to najgorszy deszcz jaki może być dla każdego toru. Tor już teraz jest bardziej odmoczony niż ten, tydzień temu w Lesznie.

    Nie wierzę, ze dzisiaj pojada ten mecz. Nawet jak przestanie padać o 12.00.
    jak może być gorsza mżawka padające kilka godzin od intensywnego deszczu padającego kilkanaście godzin? W Lesznie lało niemiłosiernie półtory dnia, tak dla twojej wiadomości Mariuszu i jakoś się udało odjechać, tylko trzeba chcieć. Obawiam się, że właśnie tego dzisiaj zabraknie, Cieślak cykorii zkolani

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Donpedini za jego przydatny post!

    Aussie (10-09-2017), Dominik (10-09-2017)

  35. Powrót do góry    #976
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, jak na moje to nie ma szans na odjechanie dzisiaj tego meczu. Taka mżawka, która pada od 6.00 to najgorszy deszcz jaki może być dla każdego toru. Tor już teraz jest bardziej odmoczony niż ten, tydzień temu w Lesznie.

    Nie wierzę, ze dzisiaj pojada ten mecz. Nawet jak przestanie padać o 12.00.
    Mżawka gorsza od ulewy, oberwania chmury, nawer od huraganu. Nie ma nic straszniejszego od mżawki😁😁😁. The Bill😁
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #977
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    jak może być gorsza mżawka padające kilka godzin od intensywnego deszczu padającego kilkanaście godzin? W Lesznie lało niemiłosiernie półtory dnia, tak dla twojej wiadomości Mariuszu i jakoś się udało odjechać, tylko trzeba chcieć. Obawiam się, że właśnie tego dzisiaj zabraknie, Cieślak cykorii zkolani
    No lało, i przestało lać w piątek. Mecz był w niedzielę. Mieliście następne półtora dnia na przygotowanie toru. My będziemy mieli jakieś 3-4 godziny. Widzisz różnicę ?

    Odnośnie skuteczności tego waszego "lania". Ten wasz deszcz, tak skutecznie lał, że trzeba było mu troszkę pomóc :

    thumb_35379_w_1200x800_max.jpg
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #978
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta
    Ali, zrób nam zdjęcie jak polewaczka po opadach wjedzie. Rzecz jasna potem się ewakuuj, bo cię chłopaki znajdą po fotosie.
    W sumie muszę na chwilę wyskoczyć, a W69 po drodze

    Zakładam, że już jeździła w nocy

    Mariusz

    Póki co mecz niezagrozony...no chyba, że mówimy o tym, że ktoś straci atut toru...
    Ostatnio edytowane przez Ali_G ; 10-09-2017 o 10:12

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Dominik (10-09-2017)

  39. Powrót do góry    #979
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, jak na moje to nie ma szans na odjechanie dzisiaj tego meczu. Taka mżawka, która pada od 6.00 to najgorszy deszcz jaki może być dla każdego toru. Tor już teraz jest bardziej odmoczony niż ten, tydzień temu w Lesznie.

    Nie wierzę, ze dzisiaj pojada ten mecz. Nawet jak przestanie padać o 12.00.
    Ja wiem ze Falubaz nie bedzie chcial tego jechac ,ale jest sedzia I komisarz , telewizja jak przestanie do poludnia to pojedziemy Mariuszu bez przeszkod

  40. Powrót do góry    #980
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    W sumie jeszcze jedna kwestia.
    Jak mogą nie pojechać, jeśli ksywa głównodowodzącego drużyną gospodarzy to Polewaczkowy.

  41. Powrót do góry    #981
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Póki co mecz niezagrozony...no chyba, że mówimy o tym, że ktoś straci atut toru...
    Co mecz jest inny tor, więc to bez znaczeni.
    Zresztą ja wychodzę z założenia, że jak chce się być mistrzem trzeba sobie radzić na każdym torze

    Ps. Leszczyniaki chciejstwo Mariusza nie ma nic wspólnego ze stanowiskiem klubu/kibiców/zawodników.
    Mecz nie zagrożony jeśli prognozy się potwierdzą
    Ostatnio edytowane przez grafi25 ; 10-09-2017 o 10:20
    Tylko Falubaz

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Tomaszw1994 (10-09-2017)

  43. Powrót do góry    #982
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    W sumie muszę na chwilę wyskoczyć, a W69 po drodze

    Zakładam, że już jeździła w nocy

    Mariusz

    Póki co mecz niezagrozony...no chyba, że mówimy o tym, że ktoś straci atut toru...
    To czemu nie zrobiłes fotki ? Ni chciało ci się doopska ruszyć ?

    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Co mecz jest inny tor, więc to bez znaczeni.
    Zresztą ja wychodzę z założenia, że jak chce się być mistrzem trzeba sobie radzić na każdym torze

    Ps. Leszczyniaki chciejstwo Mariusza nie ma nic wspólnego ze stanowiskiem klubu/kibiców/zawodników.
    Mecz nie zagrożony jeśli prognozy się potwierdzą
    A gdzie ty widzisz moje chciejstwo ?

    To, że zakładam, iż mecz może się nie dobyć, nie znaczy, że mam taką wolę.

    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    W sumie jeszcze jedna kwestia.
    Jak mogą nie pojechać, jeśli ksywa głównodowodzącego drużyną gospodarzy to Polewaczkowy.
    Tą ksywę ukradł Baron Cieślakowi.

    Jak widać na zamieszczonym wyżej obrazku.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #983
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    https://www.facebook.com/FalubazZiel...0975257251132/

    Na .... rolnicy beczycie ? .Nie mierzcie wszystkich swoją miarą

  45. Powrót do góry    #984
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    jak może być gorsza mżawka padające kilka godzin od intensywnego deszczu padającego kilkanaście godzin? W Lesznie lało niemiłosiernie półtory dnia, tak dla twojej wiadomości Mariuszu i jakoś się udało odjechać, tylko trzeba chcieć. Obawiam się, że właśnie tego dzisiaj zabraknie, Cieślak cykorii zkolani
    Jeeezuuu papuasie żeby takie oczywistości Ci trzeba tłumaczyć...

  46. Powrót do góry    #985
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    https://www.facebook.com/FalubazZiel...0975257251132/

    Na .... rolnicy beczycie ? .Nie mierzcie wszystkich swoją miarą
    Najwięcej to tu narazie ryczy Mariusz

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Tomaszw1994 za jego przydatny post!

    welna (10-09-2017)

  48. Powrót do góry    #986
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    https://www.facebook.com/FalubazZiel...0975257251132/

    Na .... rolnicy beczycie ? .Nie mierzcie wszystkich swoją miarą
    Na .... Scoti już Cię nosi?
    Do 16.00 w takim stanie nie ,,dojedziesz''

  49. Powrót do góry    #987
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Mariuszu.
    Bardzo proszę o nie zaśmiecanie mi skrzynki informacjami, iż odnosisz się polemiką do moich postów.
    Dorze wiesz, że jesteś w ignorach u mnie.
    Nie czytam. Nawet dla beki.

  50. Powrót do góry    #988
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Po trochę rozwiewają się moje obawy:

    https://www.facebook.com/FalubazZiel...0975257251132/
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #989
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Mariusz to Twoje chciejstwo, no chyba, że Marek przyśpieszył opady i mocno polewał już od wieczora.
    Całkiem możliwe , że Marek przyspieszył i mocno polewał już od wieczora.

  52. Powrót do góry    #990
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Mariuszu.
    Bardzo proszę o nie zaśmiecanie mi skrzynki informacjami, iż odnosisz się polemiką do moich postów.
    Dorze wiesz, że jesteś w ignorach u mnie.
    Nie czytam. Nawet dla beki.
    Hmm, ale ja mam w doopie, czy ty mnie czytasz czy nie czytasz. To twój problem.

    Jesteś na forum publicznym, i zachowuj się jakoś. A nie jak rozkapryszony imigrant.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 22 z 34 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •