Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta

Po dłuższej przerwie od wizyt na Smoku, wybrałem się ostatnio na mecz z ROWem i przyznam szczerze, że po 13 biegu wyszedłem.
Rzygać się chce widząc tak beznadziejny tor, na którym jedzie tylko kreda (dziękujemy panie Baron),gdzie Tofik znowu jest karany z refleks. Parodia speedwaya.....
Teraz ponownie Unia mnie zaskakuje cenami biletów. Życzę wam panowie pełnego stadionu, ja zaś delektował będę się mam nadzieję emocjami przed telewizorkiem z piwkiem w ręku
Miałem tak samo w zeszłym roku.
Po derbach w Zielonej Górze ze Stalą, nie chodziłem do końca sezonu na stadion. Tak mnie tym torem dobili, czułem się jak na Jancarzu za Palucha. Uparłem się i do końca roku protestowałem przed TV z pifkiem.
Gdyby u nas np. był taki tor jak we Wrocławiu od kilku lat, moja noga by tam nie postała. Niech sami sobie, na żywo oglądają tą parodię ścigania.
Jest lepiej, ale wolałoby się jak kiedyś, wyprzedzanie po całej szerokości, a najlepiej pod balotami.
Niepotrzebnie komisarze wsadzają swoje łapy tam, gdzie nie trzeba. Najczęściej toromistrz sam wie co z torem robić.