Strona 33 z 34 PierwszyPierwszy ... 2331323334 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,485 z 1507

Wątek: PÓŁFINAŁ DMP 2017 KS Unia Leszno vs KS Falubaz Zielona Góra (mecz i rewanż)

  1. Powrót do góry    #1441
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Snejk79 Zobacz posta
    Nie wystarczyłoby. Jakbyśmy mieli więcej, to by Kołodziej Emil i PP pojechali 6 razy. W 15 biegu Janusz juz tez tak nie jechał na żyletki.
    Bzdura. Maksymalnie, o ile w ogóle, zrobili by jedną RT. Ale przy normalnej dyspozycji Pepe czy Doyle, oraz tego co jechał Patryk czy JH, mogłoby to nic nie dać. Wszystko rozstrzygnęłoby się w biegach nominowanych. Wystarczyłoby dowieźć 4 pkt przewagę do biegów nominowanych.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #1442
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Dzisiejszy występ Doyla przypominał wygibasy Iversena za czasów startów w Falubazie. Z tą różnicą, że Iversen cały sezon jeździł padakę, ale w najważniejszych momentach jakimś cudem wspinał się na wyżyny, a u Doyla wyszło na odwrót Również jestem zdania jak Carlitos, że w wypadku gdy Doyle ostro będzie się przepychał o kasę, to lepiej odpuścić.

  3. Powrót do góry    #1443
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bzdura. Maksymalnie, o ile w ogóle, zrobili by jedną RT. Ale przy normalnej dyspozycji Pepe czy Doyle, oraz tego co jechał Patryk czy JH, mogłoby to nic nie dać. Wszystko rozstrzygnęłoby się w biegach nominowanych. Wystarczyłoby dowieźć 4 pkt przewagę do biegów nominowanych.
    Macie trochę nierealistyczne oczekiwania jeśli chodzi o Protasa. On już lepszy nie będzie. Nie wiem czy następny sezon nie będzie pożegnalnym. Piotrek ma już swoje lata i to niestety widać coraz mocniej. Na takim torze jak dzisiaj to był jego max. Zyebał Doyle i to jest oczywista oczywistość. Doyle, Zgarda i Cieślak. Przede wszystkim on. Musimy szukać nowego menago.
    Fajnie że Sparta wygrała, przynajmniej mamy o co jechać mecz o 3 miejsce, bo z Wrocławiem to byłaby stypa a nie ściganie.

  4. Powrót do góry    #1444
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tylko taki dwumecz ma sens. Jak mamy jechać z Wrockiem to lepiej tego w ogóle nie rozgrywać. A na 90% właśnie taki koszmar nas czeka.
    Ja pyerdole to na tym beznadziejnym nasiąkniętym torze przy W69 było więcej walki niż we Wrocku przez pół sezonu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Na szczęście Staleczka z Zawarcia ma jeszcze jednego asa atutowego w rękawie bo nie wiem czy on jest Waszym agentem czy tylko impotentem umysłowym ale zrobił wszystko żeby zapewnić atrakcje i te derby się jednak odbyły.Przełkniesz ślinę i wyobrazisz sobie że to finał a będzie jak w finale
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  5. Powrót do góry    #1445
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Na szczęście Staleczka z Zawarcia ma jeszcze jednego asa atutowego w rękawie bo nie wiem czy on jest Waszym agentem czy tylko impotentem umysłowym ale zrobił wszystko żeby zapewnić atrakcje i te derby się jednak odbyły.Przełkniesz ślinę i wyobrazisz sobie że to finał a będzie jak w finale
    Tak zrobię gorzowiaku

  6. Powrót do góry    #1446
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Argument, żeby pożegnać się z Panem Cieślakiem.
    Tak na marginesie, to co ma być argumentem? Cieślak nie ma absolutnie nic wspólnego ze szkoleniem młodzieży, co nie raz było powtarzane, także ostatnio (chociaż teksty o lewatywie były słabe...).
    BKS Polonia Bydgoszcz

  7. Powrót do góry    #1447
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Może nawet lepiej, że Pojedziemy ze Stalą o brąz, a nie z Wrockiem.
    Ze Spartą trzeba by tylko nastawić się na odjechanie tego, bo trzeba.

    Frekwencja gwarantowana, jakieś tam emocje pewnie też się pojawią, bo w końcu walka odwiecznych rywali
    Szkoda, że o brąż, ale taki to sport i byli lepsi.


    Może bedzie nam dane pojechać kiedyś derby w wielkim finale.
    Narazie trzeba rozstrzygnąć kto rządzi w lubuskiem i kto zakończy sezon w lepszych humorach.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #1448
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Macie trochę nierealistyczne oczekiwania jeśli chodzi o Protasa. On już lepszy nie będzie. Nie wiem czy następny sezon nie będzie pożegnalnym. Piotrek ma już swoje lata i to niestety widać coraz mocniej. Na takim torze jak dzisiaj to był jego max. Zyebał Doyle i to jest oczywista oczywistość. Doyle, Zgarda i Cieślak. Przede wszystkim on. Musimy szukać nowego menago.
    Fajnie że Sparta wygrała, przynajmniej mamy o co jechać mecz o 3 miejsce, bo z Wrocławiem to byłaby stypa a nie ściganie.
    Nikt nie mówi, że ma być lepszy. Ale ja bedę się upierał, że w takim meczu jak dziś, na tym torze, te 8 - 10 pkt. mógł spokojnie zrobić. I twierdzę, ze zrobiłby. Gdyby jechał pod 13 z młodym. Doyle dałbym pod 4. I może byłby finał. Być może Cieślak wróci do tego ustawienia w meczu ze Stalą. Wtedy zobaczysz, ze Pepe te 8-10 pkt robi swobodnie. Tylko tzreba umieć wykorzystac jego atuty.

    Leszno dzisiaj jak najbardziej wygrało zasłużenie. Ale uważam, ze nie było wcale takie mocne. W finale Sparta ich rozjedzie.

    Swoją droga to zauwazyłem pewną prawidłowość, czym bliżej końca rund SGP, tym topowi zawodnicy ze SGP (Janoś, Doyle, Dudek, czy nawet Zmarzlik) jadą w ligach bardzo asekuracyjnie. Ciekaw jestem czy to ma jakiś związek z ich obawą przed ewentualną kontuzją.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #1449
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nikt nie mówi, że ma być lepszy. Ale ja bedę się upierał, że w takim meczu jak dziś, na tym torze, te 8 - 10 pkt. mógł spokojnie zrobić. I twierdzę, ze zrobiłby. Gdyby jechał pod 13 z młodym. Doyle dałbym pod 4. I może byłby finał. Być może Cieślak wróci do tego ustawienia w meczu ze Stalą. Wtedy zobaczysz, ze Pepe te 8-10 pkt robi swobodnie. Tylko tzreba umieć wykorzystac jego atuty.

    Leszno dzisiaj jak najbardziej wygrało zasłużenie. Ale uważam, ze nie było wcale takie mocne. W finale Sparta ich rozjedzie.

    Swoją droga to zauwazyłem pewną prawidłowość, czym bliżej końca rund SGP, tym topowi zawodnicy ze SGP (Janoś, Doyle, Dudek, czy nawet Zmarzlik) jadą w ligach bardzo asekuracyjnie. Ciekaw jestem czy to ma jakiś związek z ich obawą przed ewentualną kontuzją.
    Mariusz jak ty cos "uwazasz" to zawsze jest na odwrot , wiec Cieszy mnie twoj typ ze Wroclaw swobodnie nas rozjedzie
    Piekna sprawa , czas mrozic szampany :-D

  10. Powrót do góry    #1450
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Skoro większość z was już zwolniła Cieślaka, to może napiszcie propozycję kto go zastąpi. Według mnie jedyna sensowną opcją byłby Jacek Frątczak, ale on ma już zajęcie więc odpada. Może powrót Piotrka Żyto? Jakaś sensowna alternatywa? Pasuje wam zmiana dla samej zmiany, aby tylko nie Cieślak? Naprawdę? Co nam da zmiana na jakiegoś wypełniacza programu? Nic nam nie da. Cieślak ma swoje wady, ale w chwili obecnej nie ma alternatywy.

  11. Powrót do góry    #1451
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Mariusz jak ty cos "uwazasz" to zawsze jest na odwrot , wiec Cieszy mnie twoj typ ze Wroclaw swobodnie nas rozjedzie
    Piekna sprawa , czas mrozic szampany :-D
    To popatrz sobie tutaj, co uważałem 3 września http://www.sportsboard.pl/showthread...=1#post1854791
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #1452
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    jakiego cudu??? dzis z normalnie dysponowanym Doylem byloby do 35....

    z Uni nie bedzie co zbierac w finale.
    Sranie w banie. Teraz mozna sobie gdybac. Emil też zawalil 1 mecz, ile tam zrobil punktów? 5? A o braku Pedersena ktory moglby zastąpić Kildemanda nawet nie wspominam. Z 4 miejsca juz jest minimum srebro a moze i byc złoto. Powodzenia w walce o braz.

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    Dominik (11-09-2017), Phenomenon (10-09-2017)

  14. Powrót do góry    #1453
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Skoro większość z was już zwolniła Cieślaka, to może napiszcie propozycję kto go zastąpi. Według mnie jedyna sensowną opcją byłby Jacek Frątczak, ale on ma już zajęcie więc odpada. Może powrót Piotrka Żyto? Jakaś sensowna alternatywa? Pasuje wam zmiana dla samej zmiany, aby tylko nie Cieślak? Naprawdę? Co nam da zmiana na jakiegoś wypełniacza programu? Nic nam nie da. Cieślak ma swoje wady, ale w chwili obecnej nie ma alternatywy.
    Ale my na dzisiaj, nawet nie wiemy, czy Shrek sam nie odejdzie. Czewa mocno go ciśnie, ajk znajda jakieś zaskórniaki to pewnie go zwabią. Brdzie miał bliżej domu i swojego ranczo
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #1454
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Pytanie, czy Doyle naprawdę nie mógł znaleźć ustawień czy jednak mając w głowie końcówkę zeszłego sezonu i jego obecną pozycję w GP chce uniknąć deja vu z zeszłego roku i jedzie w lidze na pół gwizdka?

  16. Powrót do góry    #1455
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,467
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cóż może zrobić jakikolwiek trener jak lider w dwu meczu przywozi 11pkt ?

    Nie wiem czy Cieślak zostanie, ale trudno go obwiniać za brak finału.
    Tylko Falubaz

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    chloroform (10-09-2017)

  18. Powrót do góry    #1456
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Sranie w banie. Teraz mozna sobie gdybac. Emil też zawalil 1 mecz, ile tam zrobil punktów? 5? A o braku Pedersena ktory moglby zastąpić Kildemanda nawet nie wspominam. Z 4 miejsca juz jest minimum srebro a moze i byc złoto. Powodzenia w walce o braz.
    Przeciez Nicki to było najsłabsze ogniwo Unii, zanim nie odniósł kontuzji. W SGP w dwóch turniejach w których jechał, zdobył 3 i 5 pkt. Więc kogo wy chcecie nickim straszyć ?

    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Pytanie, czy Doyle naprawdę nie mógł znaleźć ustawień czy jednak mając w głowie końcówkę zeszłego sezonu i jego obecną pozycję w GP chce uniknąć deja vu z zeszłego roku i jedzie w lidze na pół gwizdka?
    Też o tym pomyślałem. Ale wiesz jak nie wiesz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #1457
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,467
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wiem, że determinacja na IMŚ przysłania wszystko, dlatego napisałem, trzymać kciuki za to jego złoto i przedłużyć z nim kontrakt bo na pewno nikogo lepszego na jego miejsce ściągnąć się nie uda.
    Tylko Jason nie zadowoli się jednym tytułem ... zawsze będzie miał parcie na SGP.
    Jezdzenie z kulami musiało go sporo kosztować i teraz się to odbija
    Tylko Falubaz

  20. Powrót do góry    #1458
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale my na dzisiaj, nawet nie wiemy, czy Shrek sam nie odejdzie. Czewa mocno go ciśnie, ajk znajda jakieś zaskórniaki to pewnie go zwabią. Brdzie miał bliżej domu i swojego ranczo
    Jeśli sam odejdzie, trudno na to nie mamy wpływu. Natomiast zwalnianie go i zrzucanie na niego odpowiedzialności za brak finału trochę słabe jest.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chloroform za jego przydatny post!

    grafi25 (10-09-2017)

  22. Powrót do góry    #1459
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    bezpieczniej jest jechac na 1 miejscu niz na 3 lub 4

    dzis Doyl jadac na 3 m-c gdyby nie polozyl motocykla moglby sie niezle poturbowac.


    wiec nie odpuszczal.....po prostu zeszlo powietrze po wczorajszym GP.

  23. Powrót do góry    #1460
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Tylko Jason nie zadowoli się jednym tytułem ... zawsze będzie miał parcie na SGP.
    Jezdzenie z kulami musiało go sporo kosztować i teraz się to odbija
    No zobaczymy, moim zdaniem ciśnienie jednak mu zejdzie. Poza tym, on dobrze wie że wisi nam to złoto.

  24. Powrót do góry    #1461
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Jeśli sam odejdzie, trudno na to nie mamy wpływu. Natomiast zwalnianie go i zrzucanie na niego odpowiedzialności za brak finału trochę słabe jest.
    No, na pewno nie jest winą Shreka, ze taki Doyle pojechał to co pojechał w tym dwumeczu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #1462
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przeciez Nicki to było najsłabsze ogniwo Unii, zanim nie odniósł kontuzji. W SGP w dwóch turniejach w których jechał, zdobył 3 i 5 pkt. Więc kogo wy chcecie nickim straszyć ?
    Co ma do tego GP? Co robil wczoraj Doyle i Pawlicki a jak jechali dzisiaj? Rzeczywiście postraszyliscie tym liderem GP

  26. Powrót do góry    #1463
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, na pewno nie jest winą Shreka, ze taki Doyle pojechał to co pojechał w tym dwumeczu.
    Czy tylko opady sprawily, ze bylo baronowisko?
    No i sam stwierdziles, ze pary zle.

    Nie ma sie co pieprzyc. Kolejny raz zawala sezon zlymi decyzjami a juz na pewno nie powinnismy z rolnikami jechac w 1/2.

  27. Powrót do góry    #1464
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Eee takie gadanie.
    Wygrała drużyna lepsza czyli My !
    Derby będą ,ale o brąz 😊 A my dalej róbmy swoje , jedziemy o złoto ⚪🔵

  28. Powrót do góry    #1465
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nikt nie mówi, że ma być lepszy. Ale ja bedę się upierał, że w takim meczu jak dziś, na tym torze, te 8 - 10 pkt. mógł spokojnie zrobić. I twierdzę, ze zrobiłby. Gdyby jechał pod 13 z młodym. Doyle dałbym pod 4. I może byłby finał. Być może Cieślak wróci do tego ustawienia w meczu ze Stalą. Wtedy zobaczysz, ze Pepe te 8-10 pkt robi swobodnie. Tylko tzreba umieć wykorzystac jego atuty.

    Leszno dzisiaj jak najbardziej wygrało zasłużenie. Ale uważam, ze nie było wcale takie mocne. W finale Sparta ich rozjedzie.

    Swoją droga to zauwazyłem pewną prawidłowość, czym bliżej końca rund SGP, tym topowi zawodnicy ze SGP (Janoś, Doyle, Dudek, czy nawet Zmarzlik) jadą w ligach bardzo asekuracyjnie. Ciekaw jestem czy to ma jakiś związek z ich obawą przed ewentualną kontuzją.
    Jakimiś mrzonkami żyjesz.
    Pepe z juniorem zrobiłby może 1-2 pkt więcej. Jechał praktycznie na leszczyńskiej nawierzchni oba mecze. Na więcej na przyczepnym, go po prostu nie stać, o czym pisałem już parę dni temu po prognozie pogody na dziś.
    A o jeździe Doyla lepiej nie wspominać, nie łapał się na szprycę Tondera. Co on miał tam robić na "4", przywiózłby 1 punkt? Bo więcej nie.
    Ile pkt Pepe zrobi w derbach, zależy od nawierzchni, nie od numeru startowego.
    Żadne manewry z rozstawieniem nie dałyby finału. Nie z taką jazdą Pepe, Zgardy, a szczególnie Doyleya.
    Jeszcze niedawno chwaliłeś Cieślaka za rozstawienie Pepe pod "4".
    Wariata udajesz?
    I lepiej by w derbach jechał Karpov za Doyla, niech Jason oszczędza silniki i kości przed TV, a nie za Falubazowe pieniądze. Nauczka pokory przydałaby się. Na następny rok kontrakt za te same pieniądze i niech zasuwa do końca tam, skąd ma na kaviar i szampanskoje. Żadnych podwyżek.

  29. Powrót do góry    #1466
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Czy tylko opady sprawily, ze bylo baronowisko?
    No i sam stwierdziles, ze pary zle.

    Nie ma sie co pieprzyc. Kolejny raz zawala sezon zlymi decyzjami a juz na pewno nie powinnismy z rolnikami jechac w 1/2.
    Raczej tylko opady przygotowały nam tor. Pary były zle, ale to moje zdanie. Nie wiem jednak czym konkretnie kierował się Shrek układając je tak. Liczyłem jednak, ze ostatnie 7 pkt Doyle w Lesznie, spowoduje, że zmieni te ustawiania. Przynajmniej na tor w ZG.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #1467
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Raczej tylko opady przygotowały nam tor. Pary były zle, ale to moje zdanie. Nie wiem jednak czym konkretnie kierował się Shrek układając je tak. Liczyłem jednak, ze ostatnie 7 pkt Doyle w Lesznie, spowoduje, że zmieni te ustawiania. Przynajmniej na tor w ZG.
    Co do toru - znaliśmy prognozy, wiadomo było że będzie padało. Zasranym obowiązkiem Szreka było nie dopuścić do meczu w takich warunkach.

    Co do ustawienia par - sam jestem ciekaw czym on się kierował, bo ja logiki w tym wszystkim nie widzę. Można było je zestawić tak jak ty mówisz. On w ogóle nie zareagował na to co się stało w I meczu.

  31. Powrót do góry    #1468
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jakimiś mrzonkami żyjesz.
    Pepe z juniorem zrobiłby może 1-2 pkt więcej. Jechał praktycznie na leszczyńskiej nawierzchni oba mecze. Na więcej na przyczepnym, go po prostu nie stać, o czym pisałem już parę dni temu po prognozie pogody na dziś.
    A o jeździe Doyla lepiej nie wspominać, nie łapał się na szprycę Tondera. Co on miał tam robić na "4", przywiózłby 1 punkt? Bo więcej nie.
    Ile pkt Pepe zrobi w derbach, zależy od nawierzchni, nie od numeru startowego.
    Żadne manewry z rozstawieniem nie dałyby finału. Nie z taką jazdą Pepe, Zgardy, a szczególnie Doyleya.
    Jeszcze niedawno chwaliłeś Cieślaka za rozstawienie Pepe pod "4".
    Wariata udajesz?
    I lepiej by w derbach jechał Karpov za Doyla, niech Jason oszczędza silniki i kości przed TV, a nie za Falubazowe pieniądze. Nauczka pokory przydałaby się. Na następny rok kontrakt za te same pieniądze i niech zasuwa do końca tam, skąd ma na kaviar i szampanskoje. Żadnych podwyżek.
    Głupiś, nie masz żadnego pojęcia o tym sporcie. Pepe umie jechać na przyczepnych torach. Wygrana w 5 biegu, czy niektóre mecze w Szwecji to pokazują. Zmiana jego numeru powoduje, ze jedzie on dopiero w 4 biegu gdy tor jest już odsypany. A to zwiększa jego szanse na pkt. Pepe pod 4 to znaczy pepe na wyjeździe, Pepe pod 13 to znaczy Pepe na domowym torze.

    Poza tym tor, jak na warunki pogodowe, był dobry. To nie był leszczyński tor. Na ich torze taki Tonder 5 pkt by nie ujechał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #1469
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Bez obrazy, ale wywiad z Cieślakiem po meczu?
    Alko 100%.

  33. Powrót do góry    #1470
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Bez obrazy, ale wywiad z Cieślakiem po meczu?
    Alko 100%.
    Nos prawdę Ci powie........
    Zawsze ta reguła się potwierdza

  34. Powrót do góry    #1471
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Głupiś, nie masz żadnego pojęcia o tym sporcie. Pepe umie jechać na przyczepnych torach. Wygrana w 5 biegu, czy niektóre mecze w Szwecji to pokazują. Zmiana jego numeru powoduje, ze jedzie on dopiero w 4 biegu gdy tor jest już odsypany. A to zwiększa jego szanse na pkt. Pepe pod 4 to znaczy pepe na wyjeździe, Pepe pod 13 to znaczy Pepe na domowym torze.

    Poza tym tor, jak na warunki pogodowe, był dobry. To nie był leszczyński tor. Na ich torze taki Tonder 5 pkt by nie ujechał.
    Tak myślałem, od razu bura od fachoffca.
    A dobrze kolega kiedyś doradzał, "z durniami się nie dyskutuje".
    PS
    Jeszcze o wywodach jazdy Pepe odsypanym!
    W pierwszej serii jechał w 3 wyścigu, a z 13 jechałby w 4. Czy zmieniłoby to coś, wątpię.
    W drugiej serii wygrał 5 wyścig zaraz po równaniu!!!, jakie to odsypane? Z 13 jechałby w 6 wyścigu.
    W trzeciej serii jechał w 10 wyścigu, ostatnim po równaniu! Z 13 jechałby w 8 wyścigu, zaraz po równaniu.
    W czwartej serii jechał w 13 wyścigu, ostatnim po równaniu! Z 13 jechałby w 11 wyścigu, zaraz po równaniu.
    Z tą jazdą po odsypanym, to pleciesz farmazony jak nawalony, masz rozpiskę.
    Żadna zmiana numerów nic by nie dała, Unia była lepsza, z tych paru powodów, które wałkujemy jak drożdżowe ciasto.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 10-09-2017 o 23:14

  35. Powrót do góry    #1472
    Użytkownik Awatar maska
    Dołączył
    25-03-2007
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 33 w 18 postach


    Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

  36. Powrót do góry    #1473
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Bez obrazy, ale wywiad z Cieślakiem po meczu?
    Alko 100%.
    Tak piszesz jakbyś nie wiedział jak to działa. Na pewnym etapie zaawansowania zawodniczego, nie ma czegoś takiego jak poziom alko 0%. Są tylko wahania formy

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Scroll (10-09-2017), apator_uk (10-09-2017)

  38. Powrót do góry    #1474
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Nie ma sensu bić piany. Przegraliśmy ten finał w Lesznie - i tyle. Gratulacje.

  39. Powrót do góry    #1475
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Na postawione wyzej pytanie odpowiedz jest banalna jak pierkwadrat. Jesli pijany Cieslak ma isc do Czestochowy, to ja w jego miejsce zaaprobuje chocby Kedziore.

  40. Powrót do góry    #1476
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Nawet MoherPower powinien być zadwolony, że Falubaz jedzie półfinał z Królową... Gdyby w półfinale trafili na Stal to byłby seks, ale to taki typu z przedwczesnym wytryskiem😎 A tak na pocieszenie będzie miał prawdziwy seks ze Stalą, ale dopiero w meczu o brąz😁
    Przepraszam, że sam siebie cytuję (wpis z 21 sierpnia), ale Moher już pisze coś o prawdziwym finale w meczu o brąz :o Sama prawda

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Aussie za jego przydatny post!

    MoherPower (10-09-2017)

  42. Powrót do góry    #1477
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Dzisiejszy występ Doyla przypominał wygibasy Iversena za czasów startów w Falubazie.
    raczej hamilla w 2001r.
    facet walił regularnie komplety, a tu nagle w dwumeczu z unią leszno tylko 14 pkt.
    utrzymanie w lidze wydawało się wtedy formalnością, ale billy nas wykończył.
    chodziły wtedy słuchy, że leszno mocno opłaciło tę dziwną niemoc hamilla.

  43. Powrót do góry    #1478
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Na postawione wyzej pytanie odpowiedz jest banalna jak pierkwadrat. Jesli pijany Cieslak ma isc do Czestochowy, to ja w jego miejsce zaaprobuje chocby Kedziore.
    Myślę że Lechu jest mocno nie doceniony.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  44. Powrót do góry    #1479
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Kilka refleksji, bo ogladalem, ale sie nie udzialem na biezaco.
    1) Ojcami sukcesu w tym dwumeczu sa Piter i Jaśko. Obaj zaliczyli swietne zawody u siebie i na wyjedzie.
    No, o juniorce juz nie bede pisal, wiadomo, przepasc absolutna. Janek, tak jak pisalem przed sezonem sprzeczajacz sie ze strazakiem..
    wszyscy go cisna ze amator, ze nigdzie nie jedzi, ze myslami juz gdzie indziej... a pozniej zostaje MVP ligi. Ten sezon mial slabszy, ale jak przyszlo co do czego to akcje meczu.
    2) Co do Doyle to sie zgadzam z Semenem. Oczywiscie, mozna podziwiac jego ambicje itd... ale dzis mial totalnie wywalone, zero ryzyka, no totalny lajt. Chyba nie tego sie oczekuje od topowego zawodnika na swiecie? Nigdy jego fanem nie bylem nie za to jak jezdzi a za to jaki jest. No i wyszlo - dla mnie szmaciorz.
    Jak sie blyskawicznie polozyl przed Zenem to najpierw instynktownie cmoknalem z zachwytu, co za refleks, swietne podejscie... po chwili sobie zdalem sprawe ze chodzi tylko o zdrowie by dowiezc IMS - i juz wiedzialem ze Falubaz tego nie ogarnie z kims takim.
    3) Protas.... ma sie sentyment do chlopa, ale niestety wiek juz nie ten. Wciaz mocny, wciaz wysoki poziom, ale juz nie tak wysoki zeby w PO deydowac o byc albo nie byc. Te role musi naturalnie przejac Dudek i chyba tak sie stanie.
    4) Nie podoba mi sie jak cisniecie po Zgardzie. Ja wiem jak jest, ale to nie jest jego wina, ze jest NAJLEPSZYM waszym juniorem..
    5) Carlitos, na spokojnie... wiem ze boli, ale twoje posty to jest dramat. Falubaz przegral w walce FAIR a nie jak frajer. I malo tego powiem ci, ze wiecej na tym zyskal niz jakby mial kombinowac i mialby sie ciagna smrod...

    Ogolnie sie zgadzam, z reszta juz to dawno temu pisalismy w odpowiednich watkah, ze ustawka w meczu Sparta - Falubaz nie pykla
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    sobotch (11-09-2017)

  46. Powrót do góry    #1480
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Obejrzałem jeszcze raz 5 ostatnich wyścigów... to jak Koldi porobił Dudka i Hampela Kłaniam się Jasiu!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Martines (11-09-2017)

  48. Powrót do góry    #1481
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Bardzo chciałbym podziękować wszystkim z Zielonej Góry za bardzo miło spędzony weekend w tym pięknym mieście.

    W sobotę na rynku, w ogródku (kiedyś należał on do 4 róż) popijając wino (grzańce, kadarki i inne cudaki) mieliśmy z całą naszą ekipą przyjemność oglądania zawodów Grand Prix. POzdrawiam kibiców co mieli strasznie wesołe miny po GP i mówili mi że jutro (czyli dziś) będzie powtórka zdobyczy punktowych ich zawodników.
    Kolega Marek (kibic Falubazu) strasznie cieszył się jak Doyle z Dudkiem wygrywali swoje biegi, a Piotr woził ogony. Jako że na GP mam wywalone, utwierdzałem kolegę Marka w przekonaniu, że najlepsze silniki Piotr zostawił na ligę a Doyle z Dudkiem swoje schowają do szafy, co by na następne GP były sprawne.
    Wieczór udany, niewiele pamiętam .

    Rano spotkała mnie miła niespodzianka w postaci małych opadów deszczu i byłem już spokojny o wynik dzisiejszego meczu, przeczuwając awans.

    Zawody nudne jak flaki z olejem, coś ciekawszego zaczęło się dziać dopiero w i po dwunastym biegu, bo tak to tylko start i bardziej stres o wynik. I udało się, jest!!!

    Najważniejsze w całym sezonie żużlowym najważniejsze są dwa mecze. Pierwsze dwa mecze Play offów.
    Nie interesuje mnie forma i punkty zawodników zdobywane w rundzie zasadniczej. Najważniejsze to dostać się do PO i dopiero tam w pierwszych dwóch meczach wywalczyć awans do finału.

    I to właśnie pokazał Janek i szczególnie Piotr. Piotr dziś był prawdziwym kapitanem. Kierował Kildemanda jak ma jechać, Puścił Smyka w 14-tym do przodu i obronił 3:3 po upadku Grzesia. Dziś Piotr był waleczny, co ważne - skuteczny i tego od niego chciałem i tak ma jechać.
    Może cały sezon jechać g**no, ale w PO mają wywalczyć awans i to dziś chłopcy zrobili.

    To co zrobił dziś Piotr, nie zrobił jego brat i Zmarzlik. Cały sezon jeździli bardzo dobrze, byli liderami a w najważniejszych dwóch meczach zawiedli. Miej Bartek, ale Przemo zawalił finał Stalowcom i do niego mają pretensje (i słusznie) wszyscy . Przemo tegoroczny, to Przemo z 2015 roku.Runda zasadnicza super, PO słabo.

    Ogólnie to w finale chciałem Gorzów, bo znowu wyjazd z do znajomych z Gorzowa a tu lipa... trochę Gorzów popsuł mi humor, ale ważne że Unia w finale jest!!
    Ale zielonogórzanie, nie smućcie się. Przyjamniej Gorzów też nie awansował i będziecie mieć derby!!

    PS. Jeszcze mnie trzyma to wino )

  49. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    Ali_G (11-09-2017), Dominik (11-09-2017), Martines (11-09-2017), Mefitzo (11-09-2017)

  50. Powrót do góry    #1482
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Sranie w banie. Teraz mozna sobie gdybac. Emil też zawalil 1 mecz, ile tam zrobil punktów? 5? A o braku Pedersena ktory moglby zastąpić Kildemanda nawet nie wspominam. Z 4 miejsca juz jest minimum srebro a moze i byc złoto. Powodzenia w walce o braz.
    Punkty punktami ale jesli popatrzysz kogo Emil pokonał w tym dwumeczu to jest to dramat.
    Nie licząc Falubazowych juniorów, którzy dla takiego zawodnika jak Emil nie są żadnym zagrożeniem to w Lesznie wygrał tylko dwa razy z Doylem a w Zielonej pokonał Thorsell-a i dwa razy Doyle-a

    Kildemand to już wogole katastrofa bo w dwumeczu tylko po razie pokonał Thorsell-a i Doyle-a

    Nie jest wiec tak że tylko Doyle zawalił dwumecz.
    Po stronie leszczyńskiej też różowo nie było, tyle że inni dali po prostu radę a w Falubazie nie.

  51. Powrót do góry    #1483
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez DanielM Zobacz posta
    Punkty punktami ale jesli popatrzysz kogo Emil pokonał w tym dwumeczu to jest to dramat.
    Nie licząc Falubazowych juniorów, którzy dla takiego zawodnika jak Emil nie są żadnym zagrożeniem to w Lesznie wygrał tylko dwa razy z Doylem a w Zielonej pokonał Thorsell-a i dwa razy Doyle-a

    Kildemand to już wogole katastrofa bo w dwumeczu tylko po razie pokonał Thorsell-a i Doyle-a

    Nie jest wiec tak że tylko Doyle zawalił dwumecz.
    Po stronie leszczyńskiej też różowo nie było, tyle że inni dali po prostu radę a w Falubazie nie.
    O ile pamiętem, to tor w ZG jest chyba "ulubionym" Emila.
    !Adrian walcz!

  52. Powrót do góry    #1484
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,488
    Kliknij i podziękuj
    1,325
    Podziękowania: 971 w 597 postach
    Wypada tylko kolejny raz pogratulować Unii Leszno. Byliście lepsi w tym dwumeczu i zasłużenie awansowaliście do finału.
    Co do meczu, to w zasadzie z większością uwag się zgadzam. Tor do d..y, postawa Doylea-do d..y, słaby wynik Protasa , no i ten Zgardziński...
    Nie zgadzam się natomiast z kolegami, którzy twierdzą, że wina za wynik leży po stronie Cieślaka. Z taką postawą Jasona, słabością Piotra i juniorami, żadne z ustawień par nie dałoby nam finału. Po prostu tego dnia, na tym torze Unia była lepsza i nie piszcie mi , że gdyby Cieślak tego zawodnika dał pod takim numerem, a tego pod takim, to wynik byłby lepszy. Nie prawda, to nie był dzień dla niektórych zawodników i pod jakim numerem by nie jechali, to wiele więcej by nie zdziałali. To były 2 najważniejsze mecze w sezonie i niestety, nie udało się utrzymać formy do ich czasu.
    Owszem, uważam że Doyle dał ciała jak mało kto, ale to nie jest powód żeby go wyrzucać i psy wieszać na nim. Gość cały sezon był liderem, jeździł z kontuzją, ratował nam d..ę nie raz. Zawodnicy to nie roboty i czasem mają słabszy dzień, tylko szkoda, że w naszym przypadku nastąpiło to w najważniejszych meczach sezonu, a nie w meczach o pietruszkę.
    Cieślaka też bym nie mieszał z błotem, chłop kieruje i prowadzi drużynę, a nie jeździ. Jeżeli 2 z 4 liderów jedzie piach, to co On może? Nie twierdzę, że nie popełnia błędów, ale jak drużyna nie jedzie, to za wiele nie zdziała.
    Na pochwałę zasłużyli tylko Jarek, Jacob, Tonder i częściowo Patryk.
    Jeszcze raz graty dla Unii. Oczywiście w finale trzymam kciuki za Spartę

  53. Powrót do góry    #1485
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •