Strona 32 z 34 PierwszyPierwszy ... 223031323334 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,396 do 1,440 z 1507

Wątek: PÓŁFINAŁ DMP 2017 KS Unia Leszno vs KS Falubaz Zielona Góra (mecz i rewanż)

  1. Powrót do góry    #1396
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    ustawienia Jokoba tez nie rozumiem......

    mecz byl do wygrania bo mlody zrobil 5pkt wiecej niz oczekiwano.

  2. Powrót do góry    #1397
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Gówno by nam zrobili. Zalewasz tor dzień przed przyjazdem komisarza, potem on przyjeżdża zaczyna majstrować i przychodzi deszcz zgodnie z prognozami i jest pozamiatane. Mecz byłby odwołany jeszcze przed południem.
    Leszno sobie mogło kombinować z torem do woli, centrala dała im wolną rękę a my qwa jechaliśmy jak na wyjeździe. To jest zwykłe frajerstwo i obciąża Cieślaka. Tak samo jak złe ustawienie par. Prosiło się o Jakoba na wewnętrzne pola startowe. Ten półfinał był do wygrania nawet przy słabej jeździe Doyla. Ale do tego potrzebny jest manago z prawdziwego zdarzenia a z Cieślaka zrobił się stary dziadek a nie przechuy.
    Ja tam zostane przy swoim.
    Niewiadomo jak te niby kombinacje torowe by się sprawdziły, ale już zakładasz, że by pomogły.

    Ja tam porażke w dwumeczu upatruje w słabej juniorce i słabszej jezdzie niektórych jezdzców.

    Cieślak już się u nas wypalił i niech idzie może gdzie indziej.

    Byki to byla ciężka do przejścia i mega mocna ekipa i potrzeba było cudu, aby ich przejść.
    Cudu nie było i pozostaje powalczyć o brąz.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  3. Powrót do góry    #1398
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    U nas te wyjazdowe mecze wygrywał i co z tego przyszły play offy i klub miał w dupie.
    Historia się powtarza.
    Odpuszczenie przez was Doyla to było mega frajerstwo. Doyle to najbardziej udany transfer Falubazu od lat.
    On jest zafiksowany na IMŚ i ja to rozumiem. Trzeba z nim podpisać dwuletni kontrakt i trzymać kciuki za to by ten upragniony tytuł zdobył. Zasłużył na niego. Jak go zdobędzie, ciśnienie zejdzie i będzie jeszcze bardziej przydatnym rajderem dla drużyny.

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Falubaz (10-09-2017), shelve (10-09-2017)

  5. Powrót do góry    #1399
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    jakiego cudu??? dzis z normalnie dysponowanym Doylem byloby do 35....

    z Uni nie bedzie co zbierac w finale.

  6. Powrót do góry    #1400
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Odpuszczenie przez was Doyla to było mega frajerstwo. Doyle to najbardziej udany transfer Falubazu od lat.
    On jest zafiksowany na IMŚ i ja to rozumiem. Trzeba z nim podpisać dwuletni kontrakt i trzymać kciuki za to by ten upragniony tytuł zdobył. Zasłużył na niego. Jak go zdobędzie, ciśnienie zejdzie i będzie jeszcze bardziej przydatnym rajderem dla drużyny.
    Tia...? ... a co Wam dało? Nie mów mi, że brąz i ewentualnie drugi brąz to jest to na co liczyli wasi włodarze wydając miliony.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  7. Powrót do góry    #1401
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,495
    Kliknij i podziękuj
    446
    Podziękowania: 529 w 340 postach
    Gratulacje dla Unii

    Gratulacja dla Jarka, Mateusza, Patryka , Jacoba i Piotrka za walkę.

    Alex - bez zaskoczenia

    Jason - bez komentarza
    Tylko Falubaz

  8. Powrót do góry    #1402
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    ustawienia Jokoba tez nie rozumiem......

    mecz byl do wygrania bo mlody zrobil 5pkt wiecej niz oczekiwano.
    Te 5 pkt Tondera to też na mega farcie. Szacunek dla młodego ale farta miał dzisiaj nieziemskiego. Najpierw trzy podejścia do biegu juniorskiego gdzie wyszedł mu akurat ten trzeci start a potem upadek Zengiego jak resztę stawki mógł przez lornetkę oglądać conajwyżej

  9. Powrót do góry    #1403
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Te 5 pkt Tondera to też na mega farcie. Szacunek dla młodego ale farta miał dzisiaj nieziemskiego. Najpierw trzy podejścia do biegu juniorskiego gdzie wyszedł mu akurat ten trzeci start a potem upadek Zengiego jak resztę stawki mógł przez lornetkę oglądać conajwyżej
    dlatego pisze ze zdobyl 5pkt wiecej niz powinien. Doyle ojcem porazki i nie ma dwoch zdan.

    Ale patrzac na jego dwa lata u nas nalezy mu to wybaczyc tak jak wybaczylismy Patrykowi ubr

  10. Powrót do góry    #1404
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,201
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    jakiego cudu??? dzis z normalnie dysponowanym Doylem byloby do 35....

    z Uni nie bedzie co zbierac w finale.
    Cz Ty wiesz że obrazasz własną drużynę? Bo jeśli tak będzie to jeszcze wieksza porażka będzie dla Was czyli totalna kompromitacja. Pomysł człowieku.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  11. Powrót do góry    #1405
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    jakiego cudu??? dzis z normalnie dysponowanym Doylem byloby do 35....

    z Uni nie bedzie co zbierac w finale.
    Ten cud, to włanie to, że każdy miał wspiąć się na wyżyny swoich umiejętnośći, bo marginasu na błędy nie było żadnego.
    Nie każdy zrobił, to co do niego należało i się zsrało.

    Falubaz ma i tak szczęście, że Unia ma Barona, bo jakby tak w pełni Unia wykorzystała potencjał juniorki, to nie byłoby co zbierać z Falubazu już po pierwszym meczu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  12. Powrót do góry    #1406
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    https://twitter.com/unialesznoks/sta...29754338742273

    Dobrze miec Romka jako trenera, ale takze jako pilota.
    Teraz wiecie czemu tydzien temu nagrada wsrod kibicow byl przelot samolotem z Romkiem J.

    Wczorajszy rekonesans

    https://twitter.com/unialesznoks/sta...29754338742273

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Ali_G (10-09-2017), Dominik (10-09-2017)

  14. Powrót do góry    #1407
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Tia...? ... a co Wam dało? Nie mów mi, że brąz i ewentualnie drugi brąz to jest to na co liczyli wasi włodarze wydając miliony.
    Wiesz jako kto był sprowadzany Doyle do Falubazu ? Jako najtańsza opcja dostępna na rynku. Na nic "lepszego" nie było nas zwyczajnie stać. Rok temu też walczył o IMŚ i jakoś walczył na całego w półfinale. Pamiętasz te wariacką pikę bodaj w XV biegu na Motoarenie ? Tam nie było kalkulacji, tylko wielka determinacja i wola wygranej. Nie wiem co się dzisiaj stało, na pewno Cieślak załatwił naszych tymi treningami na innym torze (wiedząc qwa że w weekend będzie deszcz!). Na pewno też Doyle celowo nie położył meczu, a to że jedzie na innym sprzęcie niż w SGP? Cały rok tak jedzie.

  15. Powrót do góry    #1408
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    1)No to może teraz, drodzy zielonogórzanie, zrozumiecie dlaczego w Toruniu pozbyto się Doyle'a.
    Teraz facet walczy o tytuł, więc w rozmowach o pieniądzach startuje z wyższego levelu, wtedy dopiero wchodził do światowej czołówki.
    Nie dziwota zatem, że mu w Grodzie Kopernika podziękowano...
    Facet jest w tej chwili najlepszym żużlowcem na świecie, ale nad resztą góruje tylko tym, że jest w stanie za tytuł oddać wszystko. Determinator!
    Niestety tak naprawdę to kawał sk....na, o czym mogliście się przekonać w obu meczach półfinałowych.
    Żaden żużlowiec kompletny, po prostu ekskluzywny(bo najlepszy na rynku) produkt made in modern speedway.
    jakie bzdury

  16. Powrót do góry    #1409
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Tia...? ... a co Wam dało? Nie mów mi, że brąz i ewentualnie drugi brąz to jest to na co liczyli wasi włodarze wydając miliony.
    A co Toruniowi daje wydawanie co sezon kupe milionów?
    Prawie co rok od wielu lat Toruń walczy o medale i ile tego nazdobywali?

    Widać, że niektórzy na siłe próbują nam wmówić, że Doyle w naszym klubie to jakiś szkodnik, który tylko łupi klub z kasy.

    Pytanie, gdzie byśmy byli bez tych punktów Doyla, które natrzaskał przed te dwa sezony.
    Może nie byłoby nawet tego brążu, tylko walka o utrzymanie!
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  17. Powrót do góry    #1410
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wiesz jako kto był sprowadzany Doyle do Falubazu ? Jako najtańsza opcja dostępna na rynku. Na nic "lepszego" nie było nas zwyczajnie stać. Rok temu też walczył o IMŚ i jakoś walczył na całego w półfinale. Pamiętasz te wariacką pikę bodaj w XV biegu na Motoarenie ? Tam nie było kalkulacji, tylko wielka determinacja i wola wygranej. Nie wiem co się dzisiaj stało, na pewno Cieślak załatwił naszych tymi treningami na innym torze (wiedząc qwa że w weekend będzie deszcz!). Na pewno też Doyle celowo nie położył meczu, a to że jedzie na innym sprzęcie niż w SGP? Cały rok tak jedzie.
    Wierzysz w takie bajki? Tak? To zazdroszczę, łatwiej żyć w nieświadomości.
    Naiwni jesteście, baranki...
    On nie położył meczów celowo, to oczywiste. On po prostu ma Falubaz czyli Was głęboko w dupie.
    Tak samo jak miał Toruń.
    Ot i cała prawda.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-09-2017 o 19:30
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  18. Powrót do góry    #1411
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,893
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Przeceniłem siłę Unii!
    Typowałem 43:47, a oni to Z-yebali.
    Tzn. konkretnie Baron. Smyk miał wcześniej zastąpić Pająka.
    No i Emil w ostatnim. Ale trudno się dziwić, nie miał już o co się zabijać.

  19. Powrót do góry    #1412
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Wierzysz w takie bajki? Tak? To zazdroszczę, łatwiej żyć w nieświadomości.
    Naiwni jesteście, baranki...
    Zielona z Doylem i Toruń z Hancockiem mają porównywalne budżety. I gdzie jest dzisiaj Toruń a gdzie Falubaz ?
    Dla nas sezon zakończy się porażką z ... brązowym medalem a dla was ? Co najwyżej się utrzymacie przy zielonym stoliczku i to jak dobrze pójdzie bo powinniście spaść z hukiem z tej ligi jako zdecydowanie najsłabsza drużyna. Takie fakty. Nie wiem co wam ten Doyle zrobił, że jesteście na niego tacy cięci, ale racjonalne to to na pewno nie jest.

  20. Powrót do góry    #1413
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Ciekawe, kogo Cieślak będzie czarował w kolejnym sezonie?
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  21. Powrót do góry    #1414
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Ciekawe, kogo Cieślak będzie czarował w kolejnym sezonie?
    A czy w tv nie mowili cos po 13, czy 14 biegu ze „cieslak moze zaskoczyc jakas decyzja, ale jest jeszcze mecz o braz”
    Tak to brzmialo jakby komentator cos wiedzial, ale nie chcial/nie mogl powiedziec.

  22. Powrót do góry    #1415
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Wierzysz w takie bajki? Tak? To zazdroszczę, łatwiej żyć w nieświadomości.
    Naiwni jesteście, baranki...
    On nie położył meczów celowo, to oczywiste. On po prostu ma Falubaz czyli Was głęboko w dupie.
    Tak samo jak miał Toruń.

    Ot i cała prawda.
    O kurde ...
    A w innych klubach zagraniczny zawodnicy kochają swoje klubu?

    Czy kochają tylko ich kase?
    Tak samo w każdym klubie sa zawodnicy, którzy mają wywalone na klub i kibiców, a jakoś żyć trzeba.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 10-09-2017 o 19:40
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #1416
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scroll Zobacz posta
    A czy w tv nie mowili cos po 13, czy 14 biegu ze „cieslak moze zaskoczyc jakas decyzja, ale jest jeszcze mecz o braz”
    Tak to brzmialo jakby komentator cos wiedzial, ale nie chcial/nie mogl powiedziec.
    Gdzie pójdzie? Cieślak z klucza wybiera drużyny z którymi może coś osiągnąć, a że się nie udaje... Takim naiwnym może być np Skrzydlewski.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  24. Powrót do góry    #1417
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Widzę że Doyle ma w Zielonej status bożka, zawalił wam finał ale nikt na niego złego słowa nie powie. Ciekawe kiedy przejrzycie na oczy.
    #GetWellDarky

  25. Powrót do góry    #1418
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 261 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wiesz jako kto był sprowadzany Doyle do Falubazu ? Jako najtańsza opcja dostępna na rynku. Na nic "lepszego" nie było nas zwyczajnie stać. Rok temu też walczył o IMŚ i jakoś walczył na całego w półfinale. Pamiętasz te wariacką pikę bodaj w XV biegu na Motoarenie ? Tam nie było kalkulacji, tylko wielka determinacja i wola wygranej. Nie wiem co się dzisiaj stało, na pewno Cieślak załatwił naszych tymi treningami na innym torze (wiedząc qwa że w weekend będzie deszcz!). Na pewno też Doyle celowo nie położył meczu, a to że jedzie na innym sprzęcie niż w SGP? Cały rok tak jedzie.
    Jason ma zupełnie inne podejście niż w zeszłym roku. Jeden tytuł mu koło nosa przeszedł, w tym sezonie liczy się tylko IMŚ nie będzie się zabijał w takim stanie w tym momencie sezonu w innych zawodach. Dzisiaj to była ewidentnie nie tylko kwestia sprzętu. Jego ostatni bieg pokazuje to najlepiej, on tam puścił sprzęgło pół tempa później niż reszta.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi devilzg za jego przydatny post!

    Semen (10-09-2017)

  27. Powrót do góry    #1419
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    O kurde ...
    A w innych klubach zagraniczny zawodnicy kochają swoje klubu?

    Czy kochają tylko ich kase?
    Tak samo w każdym klubie sa zawodnicy, którzy mają wywalone na klub i kibiców, a jakoś żyć trzeba.

    aż ciśnie mi się na usta to jak w tym sezonie Torunianie jechali po starym Holderze,
    a on podobno taki ich, taki swojski, "amerykański";
    aż dziwne że żaden piernikowy wróżbita nie przewidział jego dyspozycji w tym sezonie

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Kian (10-09-2017)

  29. Powrót do góry    #1420
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    aż ciśnie mi się na usta to jak w tym sezonie Torunianie jechali po starym Holderze,
    a on podobno taki ich, taki swojski, "amerykański";
    aż dziwne że żaden piernikowy wróżbita nie przewidział jego dyspozycji w tym sezonie
    Najlepiej opluć tegokogo się nie lubi.
    W ostatnich latach wiele dobrych grajków uciekło z Get Wella i pewnie jeszcze ta złość na nich mocno trzyma.

    Ale na tym świecie tak bywa, że ktoś opluwany przez jednych może wiele znaczyć dla innych.
    Źycie ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  30. Powrót do góry    #1421
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Jason ma zupełnie inne podejście niż w zeszłym roku. Jeden tytuł mu koło nosa przeszedł, w tym sezonie liczy się tylko IMŚ nie będzie się zabijał w takim stanie w tym momencie sezonu w innych zawodach. Dzisiaj to była ewidentnie nie tylko kwestia sprzętu. Jego ostatni bieg pokazuje to najlepiej, on tam puścił sprzęgło pół tempa później niż reszta.
    Wiem, że determinacja na IMŚ przysłania wszystko, dlatego napisałem, trzymać kciuki za to jego złoto i przedłużyć z nim kontrakt bo na pewno nikogo lepszego na jego miejsce ściągnąć się nie uda.

  31. Powrót do góry    #1422
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    To co pojechal Doyle to skandal. Gosc powinien spalic sie ze wstydu i przyszly sezon kulac sie za polowe stawki.

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  32. Powrót do góry    #1423
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Zielona z Doylem i Toruń z Hancockiem mają porównywalne budżety. I gdzie jest dzisiaj Toruń a gdzie Falubaz ?
    Dla nas sezon zakończy się porażką z ... brązowym medalem a dla was ? Co najwyżej się utrzymacie przy zielonym stoliczku i to jak dobrze pójdzie bo powinniście spaść z hukiem z tej ligi jako zdecydowanie najsłabsza drużyna. Takie fakty. Nie wiem co wam ten Doyle zrobił, że jesteście na niego tacy cięci, ale racjonalne to to na pewno nie jest.
    w zeszłym sezonie KST jechał z Hancockiem, a Falubaz z Doyle'm.
    Przypomnieć Ci wyniki półfinałów Play off?
    W tym roku jesteśmy najgorsi, złożyły sie na to różne czynniki, ale tak jak Amerykanina nie trawię, tak przyznać muszę, że dotąd swą robotę wykonywał u nas uczciwie.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  33. Powrót do góry    #1424
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    w zeszłym sezonie KST jechał z Hancockiem, a Falubaz z Doyle'm.
    Przypomnieć Ci wyniki półfinałów Play off?
    W tym roku jesteśmy najgorsi, złożyły sie na to różne czynniki, ale tak jak Amerykanina nie trawię, tak przyznać muszę, że dotąd swą robotę wykonywał u nas uczciwie.
    Aha to przez Doyla przegraliśmy z wami półfinał ? W Toruniu 13 (6) a w ZG 13 (5). Faktycznie przeyebał nam złoto.

  34. Powrót do góry    #1425
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Najlepiej opluć tegokogo się nie lubi.
    W ostatnich latach wiele dobrych grajków uciekło z Get Wella i pewnie jeszcze ta złość na nich mocno trzyma.

    Ale na tym świecie tak bywa, że ktoś opluwany przez jednych może wiele znaczyć dla innych.
    Źycie ...
    Shelve, a umiesz wymienić więcej niż jednego zawodnika, który uciekł z Torunia w ciągu ostatnich 10 lat? Tym jednym jest oczywiście Martin Vaculik.

    Cała reszta to lepsza lub gorsza polityka kadrowa klubu.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  35. Powrót do góry    #1426
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,201
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    To co pojechal Doyle to skandal. Gosc powinien spalic sie ze wstydu i przyszly sezon kulac sie za polowe stawki.

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    A po co skoro każdy i tak go będzie chciał?

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  36. Powrót do góry    #1427
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Aha to przez Doyla przegraliśmy z wami półfinał ? W Toruniu 13 (6) a w ZG 13 (5). Faktycznie przeyebał nam złoto.
    Nie napisałem, że przez Jasona. Odpowiedziałem na twój post odnoszący się do zakontraktowani Australijczyka i Amerykanina przez nasze kluby oraz efektów jakie taka polityka obu tych klubów przyniosła.

    Osobiście jestem zadowolony, że pasożyta u nas nie ma. Nawiasem mówiąc Hancocka też chetnie bym wymienił na kogoś innego.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  37. Powrót do góry    #1428
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Shelve, a umiesz wymienić więcej niż jednego zawodnika, który uciekł z Torunia w ciągu ostatnich 10 lat? Tym jednym jest oczywiście Martin Vaculik.

    Cała reszta to lepsza lub gorsza polityka kadrowa klubu.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
    Może złe określenie uciekli, lepsze by było odeszli.
    Na wielu z nich do dziś się pluje.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 10-09-2017 o 20:04
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Yozayan (10-09-2017)

  39. Powrót do góry    #1429
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wiem, że determinacja na IMŚ przysłania wszystko, dlatego napisałem, trzymać kciuki za to jego złoto i przedłużyć z nim kontrakt bo na pewno nikogo lepszego na jego miejsce ściągnąć się nie uda.
    Nerw nerwem, ale co prawda to prawda. W tej zaściankowej dyscyplinie zawodników tego formatu jak na lekarstwo. Myślę, że nikt z ZG się go nie pozbędzie.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  40. Powrót do góry    #1430
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Nerw nerwem, ale co prawda to prawda. W tej zaściankowej dyscyplinie zawodników tego formatu jak na lekarstwo. Myślę, że nikt z ZG się go nie pozbędzie.
    Nikomu to nawet przez myśl nie przejdzie. Za takie 'dobre rady' z Torunia to grzecznie dziękujemy, ale nie skorzystamy.
    Jak ktoś w tej drużynie jest do wymiany to Szreku i Zgarda. Reszta powinna zostać jak jest.

  41. Powrót do góry    #1431
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Robert_Leszno
    Pewnie nie, a stawka na przyszły rok. o ile zdobędzie tytuł IMŚ, będzie mnożona przez 1,5.
    Pytanie jednak czy nawet jeśli Falubaz zdobędzie DMP'2018 to koszty poniesione (za 3 lata) na Australijskiego tuza będą adekwatne do tego sukcesu?

    Niestety żużel zdycha, konkurencji nie ma, więc zawodnicy rozgrywają kluby jak chcą.
    Jeszcze...

    EDIT: Żeby zamknąć temat występów w PO Jasona.
    Kiedyś nie do pomyślenia było ,żeby zawodnik celujący w IMŚ przywoził w meczach o wszystko 7 i 4 punkty, nie wygrywał nawet jednego biegu, a to wszystko dodatkowo jadąc w parze ze słabym juniorem. Starzy mistrzowie mieli wtopy, ale takiej popeliny nikt z nich nie odwalał.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-09-2017 o 20:15
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  42. Powrót do góry    #1432
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Robert_Leszno
    Pewnie nie, a stawka na przyszły rok. o ile zdobędzie tytuł IMŚ, będzie mnożona przez 1,5.
    Pytanie jednak czy nawet jeśli Falubaz zdobędzie DMP'2018 to koszty poniesione (za 3 lata) na Australijskiego tuza będą adekwatne do tego sukcesu?

    Niestety żużel zdycha, konkurencji nie ma, więc zawodnicy rozgrywają kluby jak chcą.
    Jeszcze...
    Możesz być pewien że te 2 mecze będą dobrym argumentem w negocjacjach warunków na kolejny sezon. A jak przesadzi z żądaniami to trudno, niech idzie (pewnie do Leszna), budżet z gumy nie jest, poszukamy tańszej alternatywy i tyle. Już teraz wiadomo, że skończymy sezon na stracie więc nikt nie będzie szastał kasą.

  43. Powrót do góry    #1433
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wiem, że determinacja na IMŚ przysłania wszystko, dlatego napisałem, trzymać kciuki za to jego złoto i przedłużyć z nim kontrakt bo na pewno nikogo lepszego na jego miejsce ściągnąć się nie uda.

    Do nas raczej nie przyjdzie. Gdy moi koledzy po szalu zaczęli kontraktować zawodników ( kogo tam nie ma, od Czugunowa po Frick'a?! ) to nagle okazało się,
    że kadrę będziemy mieć liczniejszą niż ja sam mam w swoim klubie w Footbal Managerze! I to licząc z rezerwami i drużyną U21!

    No, chyba, że wciśniemy go do U19, z Tymkiem Piczem.

  44. Powrót do góry    #1434
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Do nas raczej nie przyjdzie. Gdy moi koledzy po szalu zaczęli kontraktować zawodników ( kogo tam nie ma, od Czugunowa po Frick'a?! ) to nagle okazało się,
    że kadrę będziemy mieć liczniejszą niż ja sam mam w swoim klubie w Footbal Managerze! I to licząc z rezerwami i drużyną U21!

    No, chyba, że wciśniemy go do U19, z Tymkiem Piczem.
    Jakbym miał obstawiać, kto sie najostrzej będzie o niego licytował to bym wskazał waszego prezia. Macie największy budżet i ciśnienie na sprowadzanie gwiazd.

  45. Powrót do góry    #1435
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Doyle wcześniej też walczył o tytuł IMS a jakoś u nas jechał. Ja rozumiem słabszy dzień, ale to nie był słabszy dzień tylko kompletna katastrofa. Dawno nie widziałem go tak dramatycznego. Tonder mający problemy z płynną jazdą był szybszy po szerokiej choć szybciej jechali po kredzie. Tonder! Są granice kompromitacji. Nikogo lepszego nie znajdziemy ale sorry ja mu tego nie zapomnę. Nie można było spróbować na innym sprzęcie? Pożyczyć może od kogoś coś co pasuje? Nic? Zachował się jakby nie wiedział o co jedzie.

  46. Powrót do góry    #1436
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,014
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    FINAAAAAAAAAL jest nasz!!!

    Z synkiem kibicowalismy do końca.

    Te półfinały należały do Piotrka, Janka i naszej młodzieży. Jazda Piotra zamknęła usta wielu osobom, także tym z Leszna...pojechał perfekcyjnie i patrzył na kolegę z drużyny. Brawo Piter!

    Panie Baron zacznij Pan czytac sb i proszę o 5 biegów Smyka w finale. Wbrew temu, co wielu próbowało tutaj uskuteczniac Kildemand, to nasze najsłabsze ogniwo. Być może Peter nie umie się u nas odnaleźć?

    Dzisiaj, jak się obudziłem i spojrzałem za okno, to tylko się usmiechnalem...

    Dzięki Falubazy za walkę. Powodzenia w walce o brąz!

    P.S. Graty dla Tondera! Ktoś wierzył w tego chłopaka? No i gdzie był wczesniej? Argument, żeby pożegnać się z Panem Cieślakiem.

  47. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (10-09-2017), Semen (10-09-2017), shelve (10-09-2017)

  48. Powrót do góry    #1437
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jakbym miał obstawiać, kto sie najostrzej będzie o niego licytował to bym wskazał waszego prezia. Macie największy budżet i ciśnienie na sprowadzanie gwiazd.
    Doyle podpisze jako jeden z pierwszych w Falubazie.

  49. Powrót do góry    #1438
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Jakie karwa lanie wody na tor ? Jakie trenowanie na odmoczonym torze ? Jak słysze takie bzdury to śmiac mi się chce.

    Nikt cudów od nikogo nie wymagał. Ale żeby Tonder w 3 biegach przywiózł 5 pkt a Doyle w 4 biegach 4 pkt ? A przypomnę tylko, ze wystarczyło aby Doyle zrobił te 8 pkt i Protas ze 2 pkt więcej. I finał byłby nasz. Czyli jak by Doyle zrobił łącznie 8 pkt, Pepe też 8 pkt. I co, to ma być szczyt ich umiejętności ?

    Generalnie Cieślak zrobił błąd, ze wystawił Pepe pod 4. Doyle tam mial jechać a Protas pod 5.

    Gratulacje należą się dla Unii. Za to, ze potrafili, na torze, wykorzystać do maksimum, słabości Falubazu. Po prostu obnażyli je. I wygrali ten dwumecz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Robert_Leszno (10-09-2017), Semen (10-09-2017)

  51. Powrót do góry    #1439
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    718
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Nie wystarczyłoby. Jakbyśmy mieli więcej, to by Kołodziej Emil i PP pojechali 6 razy. W 15 biegu Janusz juz tez tak nie jechał na żyletki.

  52. Powrót do góry    #1440
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zielonyszczur Zobacz posta
    Frugo Leszczno to żaden przeciwnik dla Stali w finale. To już trudniej byłoby w dwumeczu z Grudziądzem i Czewą. Dostaniecie dwa razy w palnik i Zmarzlik mvp finałów jak w 2014 r. Bye Bye złoto. STAL GORZÓW DMP 2017 kmiocie ze wsi.


    Już możesz wychodzić z

  53. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi marass za jego przydatny post!

    JODA (10-09-2017), dillinger (10-09-2017), kapitan bomba (10-09-2017), lemur6666 (10-09-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •