Strona 2 z 34 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 1507

Wątek: PÓŁFINAŁ DMP 2017 KS Unia Leszno vs KS Falubaz Zielona Góra (mecz i rewanż)

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta

    Po dłuższej przerwie od wizyt na Smoku, wybrałem się ostatnio na mecz z ROWem i przyznam szczerze, że po 13 biegu wyszedłem.
    Rzygać się chce widząc tak beznadziejny tor, na którym jedzie tylko kreda (dziękujemy panie Baron),gdzie Tofik znowu jest karany z refleks. Parodia speedwaya.....
    Teraz ponownie Unia mnie zaskakuje cenami biletów. Życzę wam panowie pełnego stadionu, ja zaś delektował będę się mam nadzieję emocjami przed telewizorkiem z piwkiem w ręku
    Miałem tak samo w zeszłym roku.
    Po derbach w Zielonej Górze ze Stalą, nie chodziłem do końca sezonu na stadion. Tak mnie tym torem dobili, czułem się jak na Jancarzu za Palucha. Uparłem się i do końca roku protestowałem przed TV z pifkiem.
    Gdyby u nas np. był taki tor jak we Wrocławiu od kilku lat, moja noga by tam nie postała. Niech sami sobie, na żywo oglądają tą parodię ścigania.
    Jest lepiej, ale wolałoby się jak kiedyś, wyprzedzanie po całej szerokości, a najlepiej pod balotami.
    Niepotrzebnie komisarze wsadzają swoje łapy tam, gdzie nie trzeba. Najczęściej toromistrz sam wie co z torem robić.

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i gra gitara. Bilety na mój sektor po 50 PLN. Dla karnetowiczów zniżka o 10 PLN. Czyli wychodzi całe 40 PLN.

    Jeśli w Lesznie Rusiecki i spółka zrobili bilety po 80 PLN to faktycznie przesadzili. Jeszcze wyjdzie na to, że w ZG bedą najtańsze bilety na PO
    Przeważnie bilet normalny kupuje za 40PLN teraz 60PLN - do przeżycia, ale z dziecięcym to przegieli pałkę 40PLN w RZ zawsze po 10PLN.
    Reasumując w RZ średnio z synem wchodzę za 50PLN na PO 100PLN
    Tylko Falubaz

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta

    Lekkoatleci mają proste zasady-kazda reakcja na strzał startera szybsza niż fizjologiczne możliwości człowieka (0.1 sekundy) powoduje falstart i ostrzeżenie dla całego towarzystwa-kolejny to już dyskwalifikacja-niezależnie od winowajcy.
    Mała poprawka - obecnie już pierwszy falstart oznacza dyskwalifikację. Nie ma już miejsca na wstrzeliwanie się.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    yahata (23-08-2017)

  5. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Przeważnie bilet normalny kupuje za 40PLN teraz 60PLN - do przeżycia, ale z dziecięcym to przegieli pałkę 40PLN w RZ zawsze po 10PLN.
    Reasumując w RZ średnio z synem wchodzę za 50PLN na PO 100PLN
    Czyli mają nas za dojne krowy....pseudo działacze. I ja prawdopodobnie półfinały oglądane w telewizorni...żona będzie zadowolona, z synkiem spędzę czas. W każdym razie sytuacja jest żenująca i to już nie chodzi o mnie, a o przeciętna rodzinę powiedzmy z trójką dzieci. W tej sytuacji trzeba dziecku odmówić....pomijam sektory rodzinne, bo tam bilety znikną bardzo szybko.

    J-rules

    Uważam, że Toffek ma świetny refleks i tą umiejętność wypracował i udoskonalił- jego starszy brat także świetnie wychodził spod taśmy. Przeanalizuj kilka meczów Tobiasz na przestrzeni 2-3 lat. Generalnie koledzy wcześniej rozpisali się w tym temacie i mogę się pod tym podpisać.

    Ciekawą rzecz napisał Mariano nt. jazdy tylko na sprzęcie fabrycznym. Jestem na tak, bo niedługo więcej się będzie mówiło o tunerach, jak o samych zawodnikach.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    lemur6666 (24-08-2017)

  7. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    analizowalem, kiedys nawet dawalem sie nabrac na ten super hiper refleks.
    Niestety, naga prawda nie jest taka piekna.

    Tofeek ma refleks jak kazdy inny zuzlowiec, bo generlanie to sa ludzie o niesamowitym refleksie w porownaniu do przecietnego czlowieka.
    Tyle tylko, ze jego proby wstrzalu NIE MAJA NIC WSPOLNEGO z refleksem, a sa jedynie próbbą szczescia na zasadzie uda sie lub nie.
    Przeciez ten gosc jest az zenujacy jak nie raz oslabia swoje druzyny cala masa tasm i powtorek startu.
    Miejskie legendy o nadrabianiu brakow probami wstrzelenia sie to moze byc prawda - niestety w swietle przepisow wstrzelenie sie jest niezgodne z regulaminem
    a kazda taka proba jest proba oszustwa sedziow, kolegow na torze, kibicow tego sportu. Oczywiscie nie dotyczy kibicow z Leszna, bo to wychowanek i nalezy go bronic, gdy "atakuja" kibice z innych miast, nawet gdy to nie ma sensu.
    Problem jest jednak jeden, chociaz w liczbie mnogiej: Fakty. A fakty sa takie, ze Musielak jest najczesciej lapiacym tasme zawodnikiem, najbardziej problemowym na starcie, juz od kilku sezonow. Niby karze sie sam. Ale druzyne jednak tez. Wiadomo, ze kolejka ligowa jest niewazna gdy niespelniony jest jeden z warunkow: Miedziak nie zaliczy dzwona a Musielak tasmy.

    I prosze, bez dziecinnych argumentow, ze ale przeciez Janowski, albo Doyle sie czolgaja. O ich patostartach juz sie nie jeden raz wypowiadalem.

    PS. Swietne wyjscia spod tasmy to nie tylko refleks, a wypadkowa wielu czynnikow.
    PS2. Nawet Grisza mial swoje 5 minut jesli chodzi o proby wstrzelenia. Wielu tez sie dawalo nabrac ze to taki nadludzki refleks
    Pozniej sam zawodnik, po kilku powotorznych startach po prostu przestal tak bezczelnie kombinowac i co? Problem zniknal.
    Nie oplacalo sie...
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 24-08-2017 o 08:00
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (24-08-2017), kingpin (24-08-2017), yahata (24-08-2017)

  9. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    kinpigu drogi i tiu sie z marianem zgodze skoro chcial przeytrzyc trafil w tasme sorry wypad z biegu nie ma duyskusji ale ... skoro stoi w bezruchu trafi w moment no to sorry ... i tu juz nie chodzi nawet o musielka tylko wielu zawodnikow... a czemu pozniej pzegrywaja to juz ci kolega tez wytlumaczyl...

    ale co to znaczy kradziez startow... ? jesli stoi w miejscu i sie nie rusza a sie wstrzeli to? twoim zdanie kradziez ? i zeby nie bylo ze chodzi mi tylko o tofika ! to wielu raiderow to dotyka
    Pyreczko droga,

    wbrew pozorom dosc latwo mozna na powtorkach wylapac czy ktos popisal sie refleksem czy sie wstrzelil.
    Sedziowie tez oczywiscie nie sa nieomylni a i zdarzaja sie po prostu glupki ktore dla swojego bledu
    przyznac sie nie potrafia.
    Jednak to nie powoduje,ze wstrzelenie sie jest startem uczciwym,bo nie jest i to nie tylko w zuzlu a
    jak ktos juz podal przyklad ,np.w LA rowniez.

    Powtorzony start po otrzymaniu ostrzezenia to w wielu przypadkach po prostu uczciwy start,bo
    przeciez refleksu w 3 min nie tracisz.

    Zmienajac nieco temat.
    Rok temu Cieslak przed polfinalami twierdzil,ze Torun powinien bac sie Falubazu.
    Teraz w podobnym tonie wypowiada sie Dowhan.
    Ciekawe czy to dobry omen,tym razem dla Unii.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-08-2017 o 09:16
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Tak jak Kingpin napisał: ,,zmieniając nieco temat''

    Wyrzuciłbym słowo ,,nieco'' i został przy temacie półfinału

    Ceny są jakie są.


    Na PO w Lesznie na stadion przychodzi ,,każdy'' kto wie, że żużel to motory i cztery kaski. Niestety takich mamy kibiców, którzy ,,wyrywają'' się na stadion w momencie, kiedy jest szansa na coś więcej aniżeli dwa punkty w ligowej tabeli! Do tego to Falubaz. A to zawsze coś więcej aniżeli Wrocław czy Gorzów!
    Jednak jeśli i Klub o tym wie, to głupotą zarządzających byłby fakt nie wykorzystania tej wiedzy!
    Do mnie samego były już wczoraj telefony od znajomych, którzy w tym roku nie gościli na Smoku, z pytaniem o której mecz z Falubazem bo nie wiedzą jak planować 3 września....
    Dlatego o frekwencję jestem spokojny.
    Jeśli nie przyjdą ,,cotygodniowi'' bywalcy Strzeleckiej, to ich miejsca zajmą kibice ,,sukcesu''
    Tak to niestety u Nas działa


    A oburzenia Mariana, że dziś to nie to samo co kiedyś w ogóle nie rozumiem!

    Życie.
    Kiedyś też dzieci grały w piłkę, a dziś grają na tabletach.
    Kiedyś się jeździło fiatem 126p z rodzicami nad morze, a dziś autami z klimatyzacją i radiem cd za granicę
    Kiedyś w sklepie nie było praktycznie nic, dziś mamy wszystko.
    Kiedyś pisało się do kuzynostwa w USA listy, dziś się łączysz na skype

    I tak samo z żużlem.
    Kiedyś jeździli na wszystkim za ,,paczkę fajek'', dziś jeżdżą na ,,stole'' za setki tysięcy

    Taki jednak jest postęp cywilizacyjny i albo go zaakceptujemy i odnajdziemy się w dzisiejszej rzeczywistości, albo będziemy się ,,obrażać'' i protestować przeciwko wszystkiemu.
    Każdy ma prawo do wyboru. Dokonujemy ich codziennie.
    I w sumie, praktycznie dzisiaj, życie ogólnie polega na tylko i wyłącznie na wyborze.

    Nie zamierzam decydować za Mariana i innych kiedy było lepiej, choć oczywiście swój pogląd w tym temacie mam.
    Po prostu akceptuje to co nowy dzień przynosi.
    Dzięki temu zdecydowanie łatwiej się żyje. Przecież sam i tak nie zatrzymam tej ,,machiny''
    I jeśli całe życie chodziłem, kibicowałem, żyłem i nadal żyję Unią to naprawdę nie zamierzam ,,strajkować'' w domu, kiedy 3km dalej moja drużyna jedzie mecz o Wielki Finał, tylko dlatego, że w 2007 roku płaciłem za bilet 17 zł a dziś muszę po zniżce zapłacić 70zł

    W życiu bym na taki pomysł nie wpadł..........
    Ostatnio edytowane przez welna ; 24-08-2017 o 14:19

  11. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (24-08-2017), Kibic_2005 (24-08-2017), Lipa_PL (24-08-2017), Nestor (24-08-2017), Staleczka 3 (26-08-2017)

  12. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta

    A oburzenia Mariana, że dziś to nie to samo co kiedyś w ogóle nie rozumiem!

    Życie.
    1. Kiedyś też dzieci grały w piłkę, a dziś grają na tabletach.
    2. Kiedyś się jeździło fiatem 126p z rodzicami nad morze, a dziś autami z klimatyzacją i radiem cd za granicę
    3. Kiedyś w sklepie nie było praktycznie nic, dziś mamy wszystko.
    4. Kiedyś pisało się do kuzynostwa w USA listy, dziś się łączysz na skype

    ad 1. Chyba Twoje. Moje dzieci tabletów nie posiadają i co lepsze, dla Ciebie może i niezrozumiałe z innymi dziećmi z podwórka bawią się w podchody, grają w gumę i gry planszowe (mam córki, dlatego nie grają w piłkę
    Ale jak piszesz jest to też wybór, wybór rodziców, czy pójdą na łatwiznę i na odczepne dadzą dzieciakowi tablet, czy telefon, czy nauczą je zabaw i funkcjonowania bez uzależniania ich od elektroniki

    ad 2. Nadal na wakacje jeżdżę po Polsce, zagranica do szczęścia nie jest mi potrzebna

    ad 3. Dziś jest wszystko, tylko mało kogo na to stać

    ad 4. Nie mam kuzynostwa w USA


    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    I tak samo z żużlem.
    Kiedyś jeździli na wszystkim za ,,paczkę fajek'', dziś jeżdżą na ,,stole'' za setki tysięcy
    I dlatego wtedy to był sport, a dzisiaj to biznes.

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta

    Taki jednak jest postęp cywilizacyjny i albo go zaakceptujemy i odnajdziemy się w dzisiejszej rzeczywistości, albo będziemy się ,,obrażać'' i protestować przeciwko wszystkiemu.
    Każdy ma prawo do wyboru. Dokonujemy ich codziennie.
    I w sumie, praktycznie dzisiaj, życie ogólnie polega na tylko i wyłącznie na wyborze.
    Taki jest postęp cywilizacji, więc się z nim zgadzasz. Rozumiem, że także godzisz się na małżeństwa homosiów i adoptowanie przez nich dzieci? To przecież takie nowoczesne i postępowe.....


    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    I jeśli całe życie chodziłem, kibicowałem, żyłem i nadal żyję Unią to naprawdę nie zamierzam ,,strajkować'' w domu, kiedy 3km dalej moja drużyna jedzie mecz o Wielki Finał, tylko dlatego, że w 2007 roku płaciłem za bilet 17 zł a dziś muszę po zniżce zapłacić 70zł

    W życiu bym na taki pomysł nie wpadł..........
    Też całe życie chodziłem na Unię, na Unię którą tworzyli zawodnicy stąd, a nie zlepek gwiazdeczek, którzy dzisiaj są, a jutro już ich nie będzie. Do tego dochodzą tory, które sprawiają, że widowisko dla oka jest tak atrakcyjne jak obserwowanie żuka gnojownika... i jeszcze to nieszczęsne przerywanie biegu, bo nierówny start......
    Dla Ciebie 70pln nie jest dużo, w moim przypadku, granica została osiągnięta.
    Tak jak pisałeś każdy ma wybór.
    Młodym, którzy nie pamiętają czasów kiedy Unia to byli miejscowi chłopaki, którzy jezdzili w jednym klubie do końca kariery, na pewno łatwiej jest zaakceptować dzisiejszy żużel, Tobie też to się udało..... Ja niestety, a może i stety takiego szczęścia nie miałem.
    Ostatnio edytowane przez Mariano_Italiano ; 24-08-2017 o 15:54
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    Rozi22 (25-08-2017), lemur6666 (24-08-2017)

  14. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    się mówi, że za komuny w sklepach nie było nic, a każdy wszystko miał, a teraz wszystko jest, a nikt nic nie ma, hehe
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  15. Powrót do góry    #55
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Duzo marudzenia , a I tak bedzie z 14 -16tys
    Polfinal fenomenalny :-D

  16. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,434
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Dla Ciebie 70pln nie jest dużo, w moim przypadku, granica została osiągnięta.
    Chciałoby się wręcz by awansowali do finału żeby zobaczyć ceny na finał.

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta

    A oburzenia Mariana, że dziś to nie to samo co kiedyś w ogóle nie rozumiem!

    Życie.
    Kiedyś też dzieci grały w piłkę, a dziś grają na tabletach.
    Kiedyś się jeździło fiatem 126p z rodzicami nad morze, a dziś autami z klimatyzacją i radiem cd za granicę
    Kiedyś w sklepie nie było praktycznie nic, dziś mamy wszystko.
    Kiedyś pisało się do kuzynostwa w USA listy, dziś się łączysz na skype

    I tak samo z żużlem.
    Kiedyś jeździli na wszystkim za ,,paczkę fajek'', dziś jeżdżą na ,,stole'' za setki tysięcy

    Taki jednak jest postęp cywilizacyjny i albo go zaakceptujemy i odnajdziemy się w dzisiejszej rzeczywistości, albo będziemy się ,,obrażać'' i protestować przeciwko wszystkiemu.
    Jeżeli dzieci mają grać na tabletach zamiast grać w piłkę bo tak mówi postęp, to ja jako ojciec proponuję żebyś Pan Panie Wełna od razu dzieci oddał mądrzejszym pod opiekę. Zwyczajnie szkoda dzieci.
    UNSCARED

  17. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Zluzujcie gumki w majtkach.
    Welna podal jedynie przyklady jak sie swiat zmienia,co przeciez nie znaczy,ze jego pociechy pilki kopnac nie umieja.

    Ogolnie to sami krecicie na siebie bat.
    Niby postep was brzydzi a sami zuzel w tej chwili
    postrzegacie bardziej z perspektywy mediow niz stadionu,
    co jest tez znakiem naszych czasow.
    Takich ano dozylismy ,ze jak jakis zawodnik ma katar,
    tworzy sie z tego powodu pinc artykulow.
    Kiedys zuzla nie bylo w TV,internetu nie bylo,lecialo sie
    po Tygodnik Zuzlowy do kiosku zeby sie cos o innych druzynach
    dowiedziec,bo o swojej to mozna bylo czasami w lokalnej prasie przeczytac.
    Nikt nie pasjonowal sie sprawa karna jakiegos zawodnika,bo nikt z tego nie robil
    hot newsa.
    Proponuje wiec dalej latac do kiosku,odciac sie od tego diabla wcielonego zwanego
    internetem,TV nie ogladac i wroci radosc z ogladania zuzla na stadionie.
    Czy ktos Was zmusza do siedzenia przed kompem z czytania tych wszystkich
    p.i.er.dow?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Już 14 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Arm (24-08-2017), BEZA (24-08-2017), CarlitosFalubaz (24-08-2017), Dominik (24-08-2017), GoTrEk (25-08-2017), Kibic_2005 (24-08-2017), Londi (24-08-2017), Martines (24-08-2017), Nigel (25-08-2017), Robert_Leszno (24-08-2017), pyra (24-08-2017), sobotch (24-08-2017), welna (24-08-2017), yahata (24-08-2017)

  19. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Chciałoby się wręcz by awansowali do finału żeby zobaczyć ceny na finał.



    Jeżeli dzieci mają grać na tabletach zamiast grać w piłkę bo tak mówi postęp, to ja jako ojciec proponuję żebyś Pan Panie Wełna od razu dzieci oddał mądrzejszym pod opiekę. Zwyczajnie szkoda dzieci.
    Tu sie Panie mylisz przeogromnie

    Mlody kocha pilke i wszystko co z nia zwiazane, ale ta milosc zaczela sie od tego, ze w wieku 6 lat dostal na urodziny xbox z fifa 2014. W pare miesiecy nauczyl sie plynnie czytac bo mu zalezalo na poznaniu wszystkich klubow i kadr a potem juz tylko poglebial wiedze. Teraz wiekszosc czasu spedza na rowerze i dworze w ogole a gry ogarnia jak juz mu kaze do domu wrocic. A dlaczego? Bo jak kazdy mlody, chce byc jak Lewandowski i reszta smietanki - ktorych poznal w grach i w tv.

    Sorry za ot. Pisze o tym tylko dlatego, bo poltora roku temu mialem zdanie zblizone do twojego a teraz juz wiem, ze dzieki technologii rozwoj dziecka jest duzo szybszy i prostszy - i tylko od rodzica zalezy, czy dobrze pokieruje.

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Arm (24-08-2017), Aussie (24-08-2017)

  21. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    niestety ale zarowno welna jak mariano trafnie to wszystko opisali i prawda lezy gdzies po srodku... ja chodze na zuzel bo kocham ten sport tak samo jak unie i moja druga polowke ... pamietam czas gdy w unii jedzili okon sterna otmar czy buskiewicz i ze od tego czasu wiele sie zmienilo to juz dzis inne sport inna kasa inny sprzet tory komisarze i tak dali i tak dali ... i obojetnie w jakim skladzie w jakiej lidze.. poki zdrowie finanse i czas pozwoli ... poki bedzie UNIA LESZNO . bede na smoczyku na kazdym meczu
    pyra

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pyra za jego przydatny post!

    Dominik (24-08-2017), Staleczka 3 (26-08-2017)

  23. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Chciałoby się wręcz by awansowali do finału żeby zobaczyć ceny na finał.



    Jeżeli dzieci mają grać na tabletach zamiast grać w piłkę bo tak mówi postęp, to ja jako ojciec proponuję żebyś Pan Panie Wełna od razu dzieci oddał mądrzejszym pod opiekę. Zwyczajnie szkoda dzieci.
    Pitolić, żeby pitolić naprawdę nie trudno.
    Jeśli nie rozumiesz co napisałem podpowiem, a właściwie zacytuję tego, który to zrozumiał:
    ,,Welna podal jedynie przyklady jak sie swiat zmienia,co przeciez nie znaczy,ze jego pociechy pilki kopnac nie umieja.''
    Niech słowa Kingpina posłużą za cały komentarz do Twojej naprawdę słabej i marnej prowokacji. Bo żartem tego nazwać nie idzie!

    I pozwól jednak, że wychowania moich dzieci nie będziesz oceniał Ty, ani nawet Ja!
    Oceni je życie!!!


    Teraz słówko do Ciebie Mariano, a właściwie Rafale, bo znamy się przecież całe życie

    Napisałeś:
    ,,Chyba Twoje. Moje dzieci tabletów nie posiadają i co lepsze,dla Ciebie może i niezrozumiałe z innymi dziećmi z podwórka bawią się w podchody, grają w gumę i gry planszowe (mam córki, dlatego nie grają w piłkę
    ''


    Przede wszystkim wiem, że masz córki, i je nawet znam osobiście
    Dwa.
    Znasz również moje dzieci i wiesz doskonale, że piszesz niestety bzdury

    Dalej piszesz:

    ,,Ale jak piszesz jest to też wybór, wybór rodziców, czy pójdą na łatwiznę i na odczepne dadzą dzieciakowi tablet, czy telefon, czy nauczą je zabaw i funkcjonowania bez uzależniania ich od elektroniki''

    Mam nadzieję, że nie piszesz tego do mnie bo najnormalniej w świecie byłoby mi smutno i przykro.
    Smutno i przykro, bo znasz historię mojego życia i doskonale wiesz, że ostatnie 9 lat naszego życia to każdy dzień poświęceń, wyrzeczeń, walki, i determinacji.
    Wszystko w jednym celu.........

    I tak jak Kingpin pisze.
    Postęp i dzisiejsza rzeczywistość Cię brzydzi, piszesz, że dalej jeździsz nad Bałtyk, jednak już nie dodałeś, że nie jest to podróż fiatem126p, tylko dużym rodzinnym autem z klimatyzacją.
    Brzydzi Cię postęp, jednak korzystasz zapewne z dzisiejszych udogodnień. Jeździsz ,,eskami'' posiadasz internet, masz telefon komórkowy, masz FB, dzieci wozisz na angielski, różne tańce, dodatkowe zajęcia.
    Zatem pomimo tego, że to Cię brzydzi to każdego dnia z tych ,,dobrodziejstw'' postępu jednak korzystasz.

    Piszesz, że chcesz Unii z Tobiaszem, Damianem i Norbertem.
    Mariano fajnie. Naprawdę.
    Tylko co dalej????
    Zapominasz, że to biznes.
    I z zawodnikami ww to bardzo nieopłacalny biznes.
    I chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego......

    Dlatego podsumowując.
    Masz wybór. Jak każdy.
    Ty siedzisz w domu. Ja wybieram stadion.
    I wcale nie dlatego, że mnie stać.
    Po prostu chodzę na Unię.
    Chodziłem na tą z wychowankami, na dziurach, w deszczu.
    Chodzę i dziś. Na gwiazdy. Na durne regulaminy, na wyścigi tunerów, na komisarzy.....
    Pewnie tak jest.
    Jednak niedziela bez żużla, to dla mnie nie niedziela.........
    I pewien jestem, że 3 września pomimo wysokich cen (bo temu również nie zaprzeczam) stadion będzie absolutnie wypełniony

    Pozdrawiam i kończę temat tych i tamtych czasów!
    Ostatnio edytowane przez welna ; 24-08-2017 o 21:42

  24. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    To juz za troche ponad tydzien zacznie sie coroczne narzekanie na Dudka, zaraz po tym, jak zawali druzynie 4 sezon z rzedu (niesamowita skutecznosc).

  25. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Czy dobrze patrzę i rodzina 4-osobowa by oglądać półfinał bez cięcia kosztów musi wydać lekką ręką +/- 500 zł (bilety, jedzenie, picie, paliwo za dojazd + 1 gadżet klubowy) ?

  26. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Czy dobrze patrzę i rodzina 4-osobowa by oglądać półfinał bez cięcia kosztów musi wydać lekką ręką +/- 500 zł (bilety, jedzenie, picie, paliwo za dojazd + 1 gadżet klubowy) ?
    źle patrzysz Robi, źle.
    Wystarczy 90 zł za bilety dla 6 osób + ewentualne ,,dodatki'' o których napisałeś

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    sobotch (24-08-2017)

  28. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Czy dobrze patrzę i rodzina 4-osobowa by oglądać półfinał bez cięcia kosztów musi wydać lekką ręką +/- 500 zł (bilety, jedzenie, picie, paliwo za dojazd + 1 gadżet klubowy) ?
    Hmm, teraz widzisz Robi, ze program 500+ zdał egzamin w pełni.

    Więc o jakim "cięciu kosztów" prawisz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #65
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    To juz za troche ponad tydzien zacznie sie coroczne narzekanie na Dudka, zaraz po tym, jak zawali druzynie 4 sezon z rzedu (niesamowita skutecznosc).
    Znowu jątrzysz?!
    Kto z kibiców zielonogórskich/forumowiczów tak narzekał, czy tam wyzywał Dudka? Jazdy Patryka nie wychwalaliśmy pod niebiosa, ale nikt nie jechał po nim, jak po łysej kobyle. Wyleczyliśmy się z tego, w stosunku do zawodników.
    Jak już ktoś mącił w temacie, to usłużni pomagacze-forumowicze z innych klubów.
    Właśnie tacy jak Ty. Byle zamieszać, chyba z nudów/
    Patryka miejsce jest w Falubazie, bez względu na to, jak mu wyjdą te PO. Nawet jak pojedzie tak jak PO w Toruniu 2016!

  30. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,434
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zluzujcie gumki w majtkach.
    Welna podal jedynie przyklady jak sie swiat zmienia,co przeciez nie znaczy,ze jego pociechy pilki kopnac nie umieja.
    Nie broń go. )

    Wełna Obszernie zademonstrował nam jak elegancko obronić cenę bieletu na poziomie 70 zł, dodając do tego ,że w tej cenie zawarte są klimatyzacja w jego aucie, tablety dla jego dzieci i wycieczki zagraniczne.

    Na dodatek namawia innych do nie wydawania pieniędzy na te dobra luksusowe ale kupna biletów. I dzieli kibiców UL na gorszych i lepszych.

    Ciekawi mnie po co miasto płaci 3 mln rocznie za ekstraligowy speedway w wykonaniu drużyny (powiedzmy sobie szczerze ) 1 ligowej, żeby przeciętny Kowalski musiał płacić 70 zł jeszcze z własnej kieszeni za tę łaskę ?
    UNSCARED

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (25-08-2017)

  32. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    analizowalem, kiedys nawet dawalem sie nabrac na ten super hiper refleks.
    Niestety, naga prawda nie jest taka piekna.

    Tofeek ma refleks jak kazdy inny zuzlowiec, bo generlanie to sa ludzie o niesamowitym refleksie w porownaniu do przecietnego czlowieka.
    Tyle tylko, ze jego proby wstrzalu NIE MAJA NIC WSPOLNEGO z refleksem, a sa jedynie próbbą szczescia na zasadzie uda sie lub nie.
    Przeciez ten gosc jest az zenujacy jak nie raz oslabia swoje druzyny cala masa tasm i powtorek startu.
    Miejskie legendy o nadrabianiu brakow probami wstrzelenia sie to moze byc prawda - niestety w swietle przepisow wstrzelenie sie jest niezgodne z regulaminem
    a kazda taka proba jest proba oszustwa sedziow, kolegow na torze, kibicow tego sportu. Oczywiscie nie dotyczy kibicow z Leszna, bo to wychowanek i nalezy go bronic, gdy "atakuja" kibice z innych miast, nawet gdy to nie ma sensu.
    Problem jest jednak jeden, chociaz w liczbie mnogiej: Fakty. A fakty sa takie, ze Musielak jest najczesciej lapiacym tasme zawodnikiem, najbardziej problemowym na starcie, juz od kilku sezonow. Niby karze sie sam. Ale druzyne jednak tez. Wiadomo, ze kolejka ligowa jest niewazna gdy niespelniony jest jeden z warunkow: Miedziak nie zaliczy dzwona a Musielak tasmy.

    I prosze, bez dziecinnych argumentow, ze ale przeciez Janowski, albo Doyle sie czolgaja. O ich patostartach juz sie nie jeden raz wypowiadalem.

    PS. Swietne wyjscia spod tasmy to nie tylko refleks, a wypadkowa wielu czynnikow.
    PS2. Nawet Grisza mial swoje 5 minut jesli chodzi o proby wstrzelenia. Wielu tez sie dawalo nabrac ze to taki nadludzki refleks
    Pozniej sam zawodnik, po kilku powotorznych startach po prostu przestal tak bezczelnie kombinowac i co? Problem zniknal.
    Nie oplacalo sie...
    I to jest właśnie patologia. Motyw z taśmą jest prosty: dotykasz - wykluczenie, nie dotykasz - jedziesz dalej. A te patałąchy zawsze wszystko utrudniają. Dla mnie przed startem zawodnik może sobie nawet salse na motorze tańczyć o ile to mu pomoże w lepszym starcie. Czy dobry start to refleks, czy fuks, czy ryzyko to nie ma znaczenia. O ile nie zerwie taśmy to nie powinien być bieg przerwany. Stoi nieruchomo, trafi w ten moment to z jakiej paki przerywać bieg? Zamiast patrzeć na to czy ktoś sięporuszy o milimetr to sędzia powinien przede wszystkim podgląd z kamery ustawionej prostopadle do taśmy by móc kontrolować czy taśma z obu stron idzie równo. Wtedy to jest dopiero oszustwo! A brak fotokomórek na mecie w tym sporcie w XXI wieku to już całkiem porażka. I potem taki Słupski 15 minut analizuje z 3 gównianych ujęć z których nic nie widać i chłop się głowie jaką tu decyzję podjąć.

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Duzo marudzenia , a I tak bedzie z 14 -16tys
    Polfinal fenomenalny :-D
    Fenomenalny pod jakim względem? Pod względem sportowym to są najnudniejsze zawody w całym sezonie, bo tutaj liczy się wynik a nie widowisko. Z resztą zobacz na PO z lat ubiegłych, 80% sukcesu to start. A w PO w 2015 to w obu meczach mieliśmy jazdę gęsiego jak we Wrocku.

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (25-08-2017), Staleczka 3 (26-08-2017)

  34. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    strzelba .. kolege pawlickiegoteam to kreci .. ilu bedzie kibicow? jaka pogoda ... ze unia roz...i w danym spotkaniu,,, i ze jeszcze jakis zawodnik odpali .. jointa lub nie ... jak cos pojdzie nie tak ...czy tez jego idola zabraknie w skladzie ... rzuci karnetem czy karta kibica.. a pozniej bedzie nas przekonywal jaki to z niego nie kibic .. od wi wielu lat....
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 24-08-2017 o 23:02
    pyra

  35. Powrót do góry    #69
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    I to jest właśnie patologia. Motyw z taśmą jest prosty: dotykasz - wykluczenie, nie dotykasz - jedziesz dalej. A te patałąchy zawsze wszystko utrudniają. Dla mnie przed startem zawodnik może sobie nawet salse na motorze tańczyć o ile to mu pomoże w lepszym starcie. Czy dobry start to refleks, czy fuks, czy ryzyko to nie ma znaczenia. O ile nie zerwie taśmy to nie powinien być bieg przerwany. Stoi nieruchomo, trafi w ten moment to z jakiej paki przerywać bieg? Zamiast patrzeć na to czy ktoś sięporuszy o milimetr to sędzia powinien przede wszystkim podgląd z kamery ustawionej prostopadle do taśmy by móc kontrolować czy taśma z obu stron idzie równo. Wtedy to jest dopiero oszustwo! A brak fotokomórek na mecie w tym sporcie w XXI wieku to już całkiem porażka. I potem taki Słupski 15 minut analizuje z 3 gównianych ujęć z których nic nie widać i chłop się głowie jaką tu decyzję podjąć.


    Fenomenalny pod jakim względem? Pod względem sportowym to są najnudniejsze zawody w całym sezonie, bo tutaj liczy się wynik a nie widowisko. Z resztą zobacz na PO z lat ubiegłych, 80% sukcesu to start. A w PO w 2015 to w obu meczach mieliśmy jazdę gęsiego jak we Wrocku.
    Pod wzgledem Emocjii I z racji tego ze nie jestesmy faworytem im wiecej ludzi tym lepsza atmosfera

  36. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    I to jest właśnie patologia. Motyw z taśmą jest prosty: dotykasz - wykluczenie, nie dotykasz - jedziesz dalej. A te patałąchy zawsze wszystko utrudniają. Dla mnie przed startem zawodnik może sobie nawet salse na motorze tańczyć o ile to mu pomoże w lepszym starcie. Czy dobry start to refleks, czy fuks, czy ryzyko to nie ma znaczenia. O ile nie zerwie taśmy to nie powinien być bieg przerwany. Stoi nieruchomo, trafi w ten moment to z jakiej paki przerywać bieg? Zamiast patrzeć na to czy ktoś sięporuszy o milimetr to sędzia powinien przede wszystkim podgląd z kamery ustawionej prostopadle do taśmy by móc kontrolować czy taśma z obu stron idzie równo. Wtedy to jest dopiero oszustwo! A brak fotokomórek na mecie w tym sporcie w XXI wieku to już całkiem porażka. I potem taki Słupski 15 minut analizuje z 3 gównianych ujęć z których nic nie widać i chłop się głowie jaką tu decyzję podjąć.
    bo chodzi o to, że w razie potrzeby o wyniku meczu będzie decydował sędzia a nie zawodnicy.

    https://www.youtube.com/watch?v=SQYtqxHBP0I

    jak już było wcześnie pisane, nie ma takiej możliwości żeby zamnki taśmy z obydwustron poszły równo. tak samo jak nie ma możliwości, aby 4 zawodników wystartowało równo.

    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (25-08-2017)

  38. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Te 70 zł które mamy Wam zapłacić to w związku z tym że każdy dostanie jakąś hostesse czy może brakuje Wam na pasze ?
    Naszym promotorom ciut mniej odj....ło i dlatego będziecie mieli pozamiatane śmieci na sektorze i jak dobrze pójdzie to może będą Wam wodę sprzedawać

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Spider (27-08-2017), lemur6666 (25-08-2017)

  40. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Jeśli mogę trzy grosze do dyskusji wrzucić , to Strzelba trafnie ujął temat startu. Skoro regulamin mówi , iż zawodnik ma stać nieruchomo na starcie
    to skoro rajder spełnia ten warunek , to wg mnie może nawet oglądać laski na trybunach i nic sędziemu do niego.
    Skoro stoi nieruchomo i start wygra nawet zdecydowanie , czy wstrzeli się , czy zaryzykuje i będzie szybszy od sędziego - bieg powinien jechać.
    Reasumując , jeśli się nie czołga , a stoi nieruchomo to pajace na wieżyczkach nie powinni biegów powtarzać.
    Jeśli zaś chodzi o żużel dawniej i obecny , to kolega Mariano ma sporo racji , przynajmniej ja go dobrze rozumiem .
    Czyż koledzy nie uważają , że ci komisarze , niektóre bzdurne regulaminy (choćby dot. procedury startu) , brak odpowiedniego szkolenia młodych -
    powodujący iż żużel się kurczy - mówiąc krótko coraz mniej jest żużla w żużlu. Myślę , że to zauważalne problemy .

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (26-08-2017)

  42. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    994
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 235 w 122 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Czy dobrze patrzę i rodzina 4-osobowa by oglądać półfinał bez cięcia kosztów musi wydać lekką ręką +/- 500 zł (bilety, jedzenie, picie, paliwo za dojazd + 1 gadżet klubowy) ?
    Jeżeli kogoś nie stać to wybieram tańszy sektor. Rodzinny + najeść się w domu, picie zabrać z marketu za 0,85 i dużo tańsza impreza.

    Z moich znajomych najwięcej na ceny narzekają Ci którzy nie chodzą na żużel lub co chodzą tylko na "ciekawe" mecze.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  43. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Jeśli mogę trzy grosze do dyskusji wrzucić , to Strzelba trafnie ujął temat startu. Skoro regulamin mówi , iż zawodnik ma stać nieruchomo na starcie
    to skoro rajder spełnia ten warunek , to wg mnie może nawet oglądać laski na trybunach i nic sędziemu do niego.
    Skoro stoi nieruchomo i start wygra nawet zdecydowanie , czy wstrzeli się , czy zaryzykuje i będzie szybszy od sędziego - bieg powinien jechać.
    Reasumując , jeśli się nie czołga , a stoi nieruchomo to pajace na wieżyczkach nie powinni biegów powtarzać.
    Jeśli zaś chodzi o żużel dawniej i obecny , to kolega Mariano ma sporo racji , przynajmniej ja go dobrze rozumiem .
    Czyż koledzy nie uważają , że ci komisarze , niektóre bzdurne regulaminy (choćby dot. procedury startu) , brak odpowiedniego szkolenia młodych -
    powodujący iż żużel się kurczy - mówiąc krótko coraz mniej jest żużla w żużlu. Myślę , że to zauważalne problemy .
    dokladnie tak jak mowisz

    Cytat Zamieszczone przez marass Zobacz posta
    Jeżeli kogoś nie stać to wybieram tańszy sektor. Rodzinny + najeść się w domu, picie zabrać z marketu za 0,85 i dużo tańsza impreza.

    Z moich znajomych najwięcej na ceny narzekają Ci którzy nie chodzą na żużel lub co chodzą tylko na "ciekawe" mecze.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    masz racje juz dawno to stwierdzilem .. albo 4 piwka mniej plus seta np owoca w tygodniu i jest na bilet . aczkoliwek jest tu tez granica nawet ograniczajac czy odstawiajac uzywki w pewnym momencie i tak moze zabraknac kasy na to zeby jednak kupic ten bilet ....
    pyra

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pyra za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (26-08-2017)

  45. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Alkomat w imie milosci do klubu jeszcze tych pare piwek poswieci. Utrzymywacz rodziny zbierajacy miesiac w miesiac na fajna niedziele dla familii obejdzie sie smakiem. Ale w dupie z nim bo bilans i tak wyjdzie na zero.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    GoTrEk (26-08-2017)

  47. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Pod wzgledem Emocjii I z racji tego ze nie jestesmy faworytem im wiecej ludzi tym lepsza atmosfera
    Emocji dla Ciebie Bo jesteś kibicem Unii, jako kibic GKM-u czy też Częstochowy oglądając ten mecz neutralnie pewnie w połowie by Ci się oczy zaczęły zamykać. I powiem szczerze że jeśli nie będzie toru do ścigania to spora grupa kibiców będzie miała problem by wytrzymać do końca meczu przed tv - zwłaszcza że będą już po przejściach z meczu o 16:30 z Wrocławia ja się z reztą nie łudzę i nie liczę na wielkie show, a atmosfera z 2007 nigdy na Smoka już nie wróci.

    A co do Twojego motta: "im wiecej ludzi tym lepsza atmosfera" to Rusiecki jest tego samego zdania i pewnie znów nie będzie ograniczeń na PP i będzie upychał ludzi do oporu.

    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    jak już było wcześnie pisane, nie ma takiej możliwości żeby zamnki taśmy z obydwustron poszły równo. tak samo jak nie ma możliwości, aby 4 zawodników wystartowało równo.
    Oczywiście że jest taka możliwość. Niech wybetonują pola startowe jak na speedrowerze - zniknie wtedy problem wyjeżdżonego i słabego 3 pola i wszystkie będą jednakowe. Nie będzie też startów "pod ukos". W maszyny startowe też by mogli zainwestować, a nie korzystają na rozwiązaniach sprzed X lat. Tylko wtedy to by była jedna wielka popelina. Równe wyjście wszystkich spod taśmy oznacza powtarzanie biegu w nieskończone ilości (upadki na 1 łuku) i w**** kibiców. A chyba nie o to chodzi.

    PS: tak to widzą buki:
    bandicam 2017-08-25 22-00-03-379.jpg

  48. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    no na Unie warto postawic, raptem dwa mecze im wyjsc musza a potnecjal ku temu jest.
    Reszta zakladow bez senu.

    Równe wyjście wszystkich spod taśmy oznacza powtarzanie biegu w nieskończone ilości (upadki na 1 łuku) i w**** kibiców. A chyba nie o to chodzi.

    brednia sezonu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kingpin (26-08-2017)

  50. Powrót do góry    #78
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Emocji dla Ciebie Bo jesteś kibicem Unii, jako kibic GKM-u czy też Częstochowy oglądając ten mecz neutralnie pewnie w połowie by Ci się oczy zaczęły zamykać. I powiem szczerze że jeśli nie będzie toru do ścigania to spora grupa kibiców będzie miała problem by wytrzymać do końca meczu przed tv - zwłaszcza że będą już po przejściach z meczu o 16:30 z Wrocławia ja się z reztą nie łudzę i nie liczę na wielkie show, a atmosfera z 2007 nigdy na Smoka już nie wróci.

    Oczywiście że jest taka możliwość. Niech wybetonują pola startowe jak na speedrowerze - zniknie wtedy problem wyjeżdżonego i słabego 3 pola i wszystkie będą jednakowe. Nie będzie też startów "pod ukos". W maszyny startowe też by mogli zainwestować, a nie korzystają na rozwiązaniach sprzed X lat. Tylko wtedy to by była jedna wielka popelina. Równe wyjście wszystkich spod taśmy oznacza powtarzanie biegu w nieskończone ilości (upadki na 1 łuku) i w**** kibiców. A chyba nie o to chodzi.
    Kolegom wcześniej chodziło raczej o bezwzględnie fizyczny, równy start.
    Nie jest to możliwe, nawet na betonowych polach.
    Taśma także nie pójdzie nigdy idealnie równo. Abstrahując od tego, że zamki mogą iść równo, to taśma w części środkowej ma opóźnienie. Prosta fizyka, opór powietrza.
    Zapobiec kradzieżom startu, mogłoby zamontowanie zamiast taśmy, cienkiej linki stalowej. Skuteczność takiej profilaktyki, gwarantowana.
    A poważnie i najprościej-start z nieruchomej pozycji, dotknięcie taśmy równa się "W". Ale wtedy sędzia byłby "mniej ważny"-odpada.
    Co do atrakcyjności. Obydwa mecze będą zacięte, na to liczę mocno.
    Wrocław, wiadomo, tam tylko kwestia wyniku.
    Natomiast nie przekreślajmy Leszna, jest szansa na dużo więcej. I nie zawiedziemy się. Raczej.

  51. Powrót do góry    #79
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2017
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pvv.pl/5rl - dostępny na dziś kupon 550 kurs! ostatni ich kupon z kursem 697 grałem i trafiłem ! polecam bo naprawde trafiaja!

  52. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta

    jak już było wcześnie pisane, nie ma takiej możliwości żeby zamnki taśmy z obydwustron poszły równo. tak samo jak nie ma możliwości, aby 4 zawodników wystartowało równo.

    Oczwiscie jest jest taka mozliwosc,ze wszyscy wystartuja rowno.Pewnie rzadko ale czasami tak sie dzieje,jednak nie o to chodzi.I tak nie wszyscy dojada
    rowno do 1 luku.Wazne aby wszyscy reagowali na ruch zamka startowego a nie jak Musiekal,na raz,dwa,trzy, tasma,
    albo raz,dwa,trzy,udalo sie.
    Poza tym na moje wstrzelenie sie w start moga nawet usankcjonowac,byleby ktos nie pisal
    bzdur typu :Musielak ukarany za refleks.Wstrzelnie sie w tasme z refleksem ma malo wspolnego,bo gdybys na 4 polu postawil zolwia a ten potrafilby odliczac do trzech,wygralby moment startowy nawet z Hansem.
    Np. w pilce noznej przy wykonywaniu rzutu karnego,zawodnicy musza stac przed linia pola karnego do momentu
    az wykonawca nie uderzy w pilke.Jak ktos sie do tego nie zastosuje, druzyna broniaca ma z tego korzysc a sedzia wylapie, karny jest powtarzany.
    Zasady proste jak cep.
    Inna sprawa jest to,ze sedzia czasami sie myli,ale i w innych sportach sa pomylki.
    Trzeba z tym zyc a nie dawac zielone swiatlo kombinatorom.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-08-2017 o 10:42
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  53. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Holendrzy kiedys udowadniali, ze nawet rozchodzacy sie dzwiek startera moze miec wplyw i te 3 tysieczne sekundy to strata tego, ktory startuje swoj bieg gdzies dalej na wirazu...
    Mozna popasc w totalny absurd.

    Zasada prosta, napisal to juz kingpin, nie wiem o co zale.

    Na nauce jazdy ucza ludzi startowac jak zaswieci sie zielone, ale przeciez mozna na zoltym, co nie? Skoro nie bedzie stluczki - znaczy, ze start byl prawidlowy...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  54. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Oczwiscie jest jest taka mozliwosc,ze wszyscy wystartuja rowno.Pewnie rzadko ale czasami tak sie dzieje,jednak nie o to chodzi.I tak nie wszyscy dojada
    rowno do 1 luku.Wazne aby wszyscy reagowali na ruch zamka startowego a nie jak Musiekal,na raz,dwa,trzy, tasma,
    albo raz,dwa,trzy,udalo sie.
    Poza tym na moje wstrzelenie sie w start moga nawet usankcjonowac,byleby ktos nie pisal
    bzdur typu :Musielak ukarany za refleks.Wstrzelnie sie w tasme z refleksem ma malo wspolnego,bo gdybys na 4 polu postawil zolwia a ten potrafilby odliczac do trzech,wygralby moment startowy nawet z Hansem.
    Np. w pilce noznej przy wykonywaniu rzutu karnego,zawodnicy musza stac przed linia pola karnego do momentu
    az wykonawca nie uderzy w pilke.Jak ktos sie do tego nie zastosuje, druzyna broniaca ma z tego korzysc a sedzia wylapie, karny jest powtarzany.
    Zasady proste jak cep.
    Inna sprawa jest to,ze sedzia czasami sie myli,ale i w innych sportach sa pomylki.
    Trzeba z tym zyc a nie dawac zielone swiatlo kombinatorom.
    O k.......wa, to tylko Tofik umie do trzech liczyć???? Powiedzioł byś????
    I powiedzioł byś, że każdy sędzia to debil??? pomimo tego, że każdy z nich wie, że Tofik liczy do trzech i puszcza sprzęgło, to oni też liczą do trzech i puszczają taśmę...... Dziwy panie na tym świecie, dziwy....
    Ostatnio edytowane przez Mariano_Italiano ; 26-08-2017 o 16:46
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (26-08-2017)

  56. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    O k.......wa, to tylko Tofik umie do trzech liczyć???? Powiedzioł byś????
    I powiedzioł byś, że każdy sędzia to debil??? pomimo tego, że każdy z nich wie, że Tofik liczy do trzech i puszcza sprzęgło, to oni też liczą do trzech i puszczają taśmę...... Dziwy panie na tym świecie, dziwy....
    tofler liczy do 2.75 i stad jego problemy... liczyłby do 3 jak reszta czołgistów byłoby ok.

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi aphekz za jego przydatny post!

    JaacPoz (27-08-2017)

  58. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Oczwiscie jest jest taka mozliwosc,ze wszyscy wystartuja rowno.Pewnie rzadko ale czasami tak sie dzieje,jednak nie o to chodzi.I tak nie wszyscy dojada
    rowno do 1 luku.Wazne aby wszyscy reagowali na ruch zamka startowego a nie jak Musiekal,na raz,dwa,trzy, tasma,
    albo raz,dwa,trzy,udalo sie.
    Poza tym na moje wstrzelenie sie w start moga nawet usankcjonowac,byleby ktos nie pisal
    bzdur typu :Musielak ukarany za refleks.Wstrzelnie sie w tasme z refleksem ma malo wspolnego,bo gdybys na 4 polu postawil zolwia a ten potrafilby odliczac do trzech,wygralby moment startowy nawet z Hansem.
    Np. w pilce noznej przy wykonywaniu rzutu karnego,zawodnicy musza stac przed linia pola karnego do momentu
    az wykonawca nie uderzy w pilke.Jak ktos sie do tego nie zastosuje, druzyna broniaca ma z tego korzysc a sedzia wylapie, karny jest powtarzany.
    Zasady proste jak cep.
    Inna sprawa jest to,ze sedzia czasami sie myli,ale i w innych sportach sa pomylki.
    Trzeba z tym zyc a nie dawac zielone swiatlo kombinatorom.
    tam gdzie kończa się możliwości ludzkiego oka, zaczyna się "równość" , min datego wymysono fotokomórki, żeby jedynie zminimalizować ludzkie pomyłki.

    ja nie mam nic przeciwno "równym" startom, ale wolałbym aby jednak to nie sędziowie decydowali o tym , czy start był "równy" czy też nie. póki co, byliśmy wielokrotnie świadkami kontrowersyjnych decyzji sedziow dotyczących powtórzonych startów.
    do tej pory to nie były decyzje, które miały wpływ np na DMP albo o spadku z lig, lub złocie w innych rozgrywkach , ale wszystko przed nami.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  59. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Wielokrotnie wiecej bylo slusznych decyzji o powtorce.
    Najgorsze jest nie samo przerwanie biegu ale to ,ze
    sedzia po ogladniecu powtorki nie potrafi przyznac sie do
    bledu a to tez zdarzylo sie kilka razy.
    Skoro jednak wykladnia regulaminu jest taka,ze wstrzelenie sie
    w moment startowy jest wykroczeniem,lepiej przerywac
    takie biegi niz przymykac na to oko,z tej prostej przyczyny,ze
    wiekszosc zawodnikow jednak dostosowuje sie do przepisow
    i nie probuja startu "ukrasc" Dlaczego wiec ci co probuja,maja byc
    uprzywilejowani?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  60. Powrót do góry    #86
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Leszno to wygra. Dwumecz będzie na styku ale Leszno ma tajną broń Piotrka Pawlickiego. Chłopak potrafi skutecznie wykluczyć KAŻDEGO !!!

  61. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    70 zł za bilet w sektorze gości,bez biletów ulgowych nawet dla kilkuletnich dzieci. to chyba rekord cenowy w naszym kraju ?
    myślę, że jakby jeden raz sektor gości pozostał pusty, to w przyszłości władze Unii podeszlyby z większym szacunkiem do kibiców Falubazu, a w przyszłości również do pozostałych.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  62. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    70 zł za bilet w sektorze gości,bez biletów ulgowych nawet dla kilkuletnich dzieci. to chyba rekord cenowy w naszym kraju ?
    myślę, że jakby jeden raz sektor gości pozostał pusty, to w przyszłości władze Unii podeszlyby z większym szacunkiem do kibiców Falubazu, a w przyszłości również do pozostałych.
    nie liczyłbym na refleksję. nasze menadzery wszystko wiedza najlepiej.

  63. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi aphekz za jego przydatny post!

    Kuba_88 (27-08-2017)

  64. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    70 zł za bilet w sektorze gości,bez biletów ulgowych nawet dla kilkuletnich dzieci. to chyba rekord cenowy w naszym kraju ?
    myślę, że jakby jeden raz sektor gości pozostał pusty, to w przyszłości władze Unii podeszlyby z większym szacunkiem do kibiców Falubazu, a w przyszłości również do pozostałych.
    Puste trybuny na niektórych zawodach w ciągu ostatnich kilku, kilkunastu lat nie nauczyły ich niczego, tym bardziej jeden sektor ich nie nauczy.
    Miejmy nadzieję ,żę Tymczyszyn i spółka nie jest tak oderwany jak Rusiecki z Igielskim.

  65. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Puste trybuny na niektórych zawodach w ciągu ostatnich kilku, kilkunastu lat nie nauczyły ich niczego, tym bardziej jeden sektor ich nie nauczy.
    Miejmy nadzieję ,żę Tymczyszyn i spółka nie jest tak oderwany jak Rusiecki z Igielskim.
    Pewnie w rewanżu, zrobią takie same ceny biletów dla przyjezdnych jak Rusiecki z Igielskim. Tak coby swoim kibicom nie podpaść. Bo czemu niby mieliby odpuścić ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 2 z 34 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •