Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 226 do 240 z 240

Wątek: Sparta-Falubaz XIV runda ekstraligi

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Już ci tłumaczę. Falubaz to średnia drużyna bez juniorów, ale z cwaniaczkiem na trenerce, który zawsze coś może odpalić na po i wykończyć rywali torem. Leszno ma najsilniejszych juniorów z pozostałej trójki, więc tutaj tracimy główny atut. Zostaje Gorzów, który łatwo objechaliśmy 3 tygodnie temu i gdzie większość drużyny zwykle sobie radzi (Tai, Woźniak, Milik, Drabik). A Janowski, który tam zwykle radzi sobie średnio, ma jeszcze za tydzień darmowy trening na Grand prix. poza tym tutaj nie będzie kombinowania z torem, bo to chyba właśnie Gorzów najwięcej stracił od czasu, gdy komisarze uważniej pilnują przygotowania nawierzchni. Jak dla mnie to wystarczy. A meczem z maja u siebie nie ma się co sugerować, bo raz że to był jeszcze etap wjeżdżania się we własny tor, a dwa, że wtedy mieliśmy w składzie sabotującego Jędrzejaka.
    Powalająca logika. Cieślak coś może kombinować z torem ale już Gorzów nie może? Aha. No tak wygrana z Gorzowem jest oczywiście istotna ale już przegrana była dawno.
    Chyba pierwszy raz w życiu będę trzymał kciuki za Stal Gorzów żeby wybiła ci te wszystkie twoje mądrości.

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Bo Sparta też ma 25 punktow więc potrzebna jest mała tabela w której:
    Falubaz 6p
    Stal 4p
    Sparta 2p
    jak tak to Falubaz ma 7p
    - ze Spartą 2+2+1
    - ze Stalą 1+1 bez bonusa
    - z Unią łącznie 0

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    jak tak to Falubaz ma 7p
    - ze Spartą 2+2+1
    - ze Stalą 1+1 bez bonusa
    - z Unią łącznie 0
    W podliczeniu małej tabeli pomocniczej, bonusów się nie wlicza. Poczytaj regulamin zanim coś napiszesz, to nie jest trudne. Poza tym Unii Leszno się nie uwzględnia.

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    grafi25 (20-08-2017), j-rules (20-08-2017)

  5. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Ja już swoje zdanie wyraziłem. Sparta pojechała pierwszy słaby mecz w tym sezonie i przegrała zasłużenie. Nie było żadnej ustawki.

    No i moim zdaniem dobrze się stało że żeśmy przegrali, bo już wcześniej wspominałem że z Falubazem dobrze jechać...ale w finale.
    Jeszcze pare dni temu to Falubaz był wskazywany jako ten najsłabszy z czwórki.
    Obecnie słychać wiele głosów, że Falubaz jakoś lepiej omijać.

    Falubaz i Stal przez większość min mnie była typowana na finał pocieszenia, a może być tak, że pojadą jeszcze razem w finale.

    Gadki o podkładzie Sparty, tpo tylko i wyłącznie życzeniowość niektórych specy od ustawek, bo nikt nie lubi przegrywać meczy, zwłaszcza tuż przed PO i to jeszcze na swoim torze.

    Szykują się ciekawe mecze w rundzie finałowej i fajnie jakby tylko i wyłącznie dyspozycja poszczególnych ekip decydowała o kolejnośći na koniec sezonu, a nie żądne kontuzje czy inne manewry mało mająće ze sportem wspólnego.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Już ci tłumaczę. Falubaz to średnia drużyna bez juniorów, ale z cwaniaczkiem na trenerce, który zawsze coś może odpalić na po i wykończyć rywali torem. Leszno ma najsilniejszych juniorów z pozostałej trójki, więc tutaj tracimy główny atut. Zostaje Gorzów, który łatwo objechaliśmy 3 tygodnie temu i gdzie większość drużyny zwykle sobie radzi (Tai, Woźniak, Milik, Drabik). A Janowski, który tam zwykle radzi sobie średnio, ma jeszcze za tydzień darmowy trening na Grand prix. poza tym tutaj nie będzie kombinowania z torem, bo to chyba właśnie Gorzów najwięcej stracił od czasu, gdy komisarze uważniej pilnują przygotowania nawierzchni. Jak dla mnie to wystarczy. A meczem z maja u siebie nie ma się co sugerować, bo raz że to był jeszcze etap wjeżdżania się we własny tor, a dwa, że wtedy mieliśmy w składzie sabotującego Jędrzejaka.
    Niestety jeśli kontuzja Iversena będzie poważna to może Sparta jakimś cudem awansuje do finałów. Ale póki co to mam polewke zwłaszcza z jednego pajaca:

    Falubaz - Sparta 48:42
    Sparta - Falubaz 39:51

    Z przyjemnością tu jeszcze wrócimy.

  7. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    W podliczeniu małej tabeli pomocniczej, bonusów się nie wlicza. Poczytaj regulamin zanim coś napiszesz, to nie jest trudne. Poza tym Unii Leszno się nie uwzględnia.
    dlatego wcześniej się o to zapytałem;
    nie sądzisz chyba, że na urlopie czytał będę regulamin

    ps.
    pomijam już fakt, że ns SF w małej tabelce też mamy 7 pkt.

  8. Powrót do góry    #232
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Miszczu ja wiem, że na meczu nuda, ale siedzieć na stadionie i napier... na telefonie to jest żałosne ...
    niestety w ZG też są "kibice"
    Nie widzę kompletnie nic żałosnego w napier.... 2 postów w telefonie podczas 10 minut przerwy, jak np. nie mam zwyczaju wpier...nia w tym czasie giętej albo krzyczeć WTS.
    Co innego jak się jest w grupie zorganizowanej.

  9. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    Jak ustawka to jaki problem? Przecież my też chcieliśmy Gorzów.


    Najlepszy jesteś ty malutki zakompleksiony i śmieszny człowieczku. Wytłumacz mi proszę jaki sens się podkładac i trafić na Gorzów, z którym u siebie przegraliście, zamiast na ten cienki jak sik pająka Falubaz z łamagą Protasiewiczem na czele? Albo z Lesznem? Ja wiem, że za mądry nie jesteś ale żeby aż tak?
    odszczekasz to w finale, a teraz wracaj na prowincje do domu.

    ps. caly czas szczekacie o jakiejs ustawce, a takiej nie bylo, ot zwyczajnie Sparta chciala ten mecz przegrac i to wszystko. najlepszy byl janowski z kranikiem

  10. Powrót do góry    #234
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Logika moich ulubieńców z Wrocławia:
    Dudek pojechał dobry mecz w Szwecji- miał słabych przeciwników
    Janowski pojechał dobry mecz w Szwecji- Maciek będzie mistrzem świata
    Dudek pojechał słaby mecz w Szwecji- no bo porostu jest słaby i przereklamowany
    Janowski pojechał słaby mecz w Szwecji- zabiera do Szwecji gorsze silniki
    Doyle lub Hampel kradnie start- złodziej, oszust
    Janowski kradnie start- wtedy jest cisza
    Falubaz wygrywa mecz- fart, sędzia pomógł, oszustwo
    Sparta przegrywa mecz- nie chcieli wygrać, ustawka

    Wygrana wygraną ale uderzająca jest kolejna żenada naszych juniorów. Oni byli tak beznadziejni, że równie dobrze w biegach 10 i 12 można było zostawić puste pole. Drabik i Janowski startując z pierwszego pola mając po swojej prawej plastrony Niedźwiedzia czy Zgardzińskiego, na torze gdzie po starcie istnieje tylko krawężnik musieliby się mocno postarać aby tego biegu nie wygrać. Nasza juniorka w żadnym stopniu nie utrudnia życia rywalowi, nawet nie absorbuje jego uwagi, zostają na starcie kilka metrów z tyłu lub są mijani jak tyczki. Oni są jak ręcznik, który ktoś przewiesił przez poprzeczkę zamiast ustawić w bramce bramkarza. Z 3 pkt Niedźwiedzia było tak, że ktoś po prostu trafił w ręcznik.
    Ostatnio edytowane przez chloroform ; 21-08-2017 o 01:20

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chloroform za jego przydatny post!

    dillinger (23-08-2017)

  12. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    to ilu masz tych ulubiencow z Wroclawia?

  13. Powrót do góry    #236
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Widze że mistrzowie swiata i okolic wieszaja sobie złote medale. I dobrze .Będzie ubaw na koniec

  14. Powrót do góry    #237
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cukiereczek lub mistrzuniu ,może wyjaśnicie mi co jest nie tak z tą Waszą Krysią .Wczoraj kolejny raz odp....ła cyrk , wymyślając sobie że bilety na sektor gości się skończyły i dopiero interwencja wyższych zielonogórskich instancji spowodowała że jakieś 50 -70 osób weszła na stadion w okolicach 5 biegu .Andrzejek nie jest wstanie spełnić nocnych fantazji że jakaś taka nerwowa ?
    Jeśli chodzi o sam mecz to przecież oczywiste że był ustawiony .Sparta chciała przegrać aby jechać półfinał ze Stalą z którą jako jedyna u siebie dostała w łeb a Falubaz chciał wygrać bo bardzo chcemy jechać z ekipą z którą dostaliśmy największy wpi...ol w ostatnich latach

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Aussie (21-08-2017), CarlitosFalubaz (22-08-2017)

  16. Powrót do góry    #238
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Limit jest limit i dobrze że się nad wami zlitowala bo szkoda żeby sporo osób w nowych odswietnych kreplinach stało pod stadionem. Swoją drogą jestem ciekaw czy was też będzie stać na taki gest.

  17. Powrót do góry    #239
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Jeżeli kibice z zg przyjechali w takim stanie jak zwykle, to nie dziwię się, że Klocowa nie chciała ich na stadionie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  18. Powrót do góry    #240
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    i dopiero interwencja wyższych zielonogórskich instancji spowodowała że jakieś 50 -70 osób weszła na stadion w okolicach 5 biegu
    Takie bajki to kupią dzieciaki

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •