Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 270

Wątek: XX runda ekstraligi, Toruń - Grudziądz, 20.08.2017 godz. 16.30 mecz o... wszystko :)

Mieszany widok

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach

    XX runda ekstraligi, Toruń - Grudziądz, 20.08.2017 godz. 16.30 mecz o... wszystko :)

    To już chyba ostatnia zapowiedź ekstraligowa w tym roku w Toruniu, a może nie tylko w tym roku?

    Potrzaskany zespół z Torunia, bez Hancocka, bez Miedziaka, z okulałym, ale optymistycznym zawsze Przedpełskim,
    z ambitnym J.Holderem, nieprzewidywalnym Ch.Holderem, zaskakujacym Jensenem, zimno patrzącym na świat Walaskiem,
    wiecznie rozwijającym się Kopciem-Sobczyńskim i obecnie zwijającym się Kaczmarkiem podejmie na własnym torze drużynę
    GKM Grudziądz, z błyskawicznym w tym roku Lindbaeckiem, porażająco walecznym Łagutą, przebojowym Buczkowskim,
    startowcem Okoniewskim i doskonale czującym toruński tor Pieszczkiem, do tego będą jeszcze Trzensiok i Wieczorek,
    a jak wiadomo... w Toruniu w biegu młodzieżowym wszystko jest możliwe.
    Celem dla torunian jest zwycięstwo... a przynajmniej bonus, przy założeniu, że ROW nie wygra w Lesznie, a punkty
    zostaną odjęte zgodnie z tradycją. Patrząc na składy ekip jednak i ten bonus gospodarzy może być zagrożony,
    a w pierwszym meczu przypomnijmy, torunianie w deszczowych warunkach wygrali 45:33, czyli mają +12 punktów.

    Skład gości:
    1. Lindbaeck
    2. Pieszczek
    3. Buczkowski
    4. Okoniewski
    5. Łaguta
    6. Wieczorek
    7.

    O tej samej godzinie będzie rozgrywany mecz w Lesznie. Oj, obie strony będą się podglądać i podsłuchiwać.
    Zapraszam do dyskusji.

    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 18-08-2017 o 08:30
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    mając w zapasie 12 punktów... nawet z bardzo kadłubowym składem powinno się udać obronić bonusa.

    wtedy tylko cud w Lesznie może nas odnaleźć ligę niżej.

    baraże to druga połowa września?

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    baraże to druga połowa września?
    1 i 8 października, a że 7 października mamy SGP w Toruniu,
    czyli ta druga data jak to się ładnie teraz mówi - byłaby zagrożona,
    ale na dziś i tak wydaje mi się, że to jednak Rybnik zrobi niespodziankę
    w Lesznie
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Morciasz, po Twoim wstępie wychodzi na to, że powinniśmy wygrać ze 65-25.
    Sędzia: Wojciech Grodzki - tak ten sam co w 96r, w słynnym meczu.
    Komisarz: Zbigniew Kuśnierski - ten sam co w czerwcowym naszym deszczowym meczu.
    Czy komendant będzie, tego nie wiem
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    kleczes_GKM (17-08-2017), yahata (17-08-2017)

  6. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    1 i 8 października, a że 7 października mamy SGP w Toruniu,
    czyli ta druga data jak to się ładnie teraz mówi - byłaby zagrożona,
    ale na dziś i tak wydaje mi się, że to jednak Rybnik zrobi niespodziankę
    w Lesznie
    Zdaje się, że w takich przypadkach "odwracano" gospodarzy, czyli ewentualny pierwszy mecz w Toruniu, drugi u pierwszoligowca.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  7. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Krzystyniak już sugeruje, by na miejsce obitego Pawlickiego wystawić... Pavlica, bo to mecz bez znaczenia, a trzeba odpoczynku zażyć przed PO.
    Niemniej gdyby Baron ostatni sprawdzian przed PO potraktował na lajcie, zamiast ostro pojechać i w końcu przygotować dobry tor pod swoich, to byłby idiotą.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  8. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Leszno ostatnie 2 kolejki dostało w trąbę.

    Baron wie albo jako dobry trener powinien wiedzieć, że inaczej się podchodzi do kolejnych spotkań po zwycięstwie a inaczej po serii 3 porażek (zakładając porażkę z Rybnikiem).

    i to jest nasza nadzieja. Rybnik pojedzie na pewno mega spięty no ale jak Rybnik wygra w Lesznie to znaczy że to już nie jest sport który ja rozumiem

  9. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Obstawiam 42:48.

    Kwestia utrzymania się w lidze wyjaśni się w Lesznie.

  10. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    47:43 dla nas.

    Leszno w takim samym stosunku wygra z ROW. (i to tylko dlatego ze moze nie byc Pawlickiego)

  11. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    i to jest nasza nadzieja. Rybnik pojedzie na pewno mega spięty no ale jak Rybnik wygra w Lesznie to znaczy że to już nie jest sport który ja rozumiem
    Wy to macie jednak ból doopy. Rok temu w ostatniej kolejce Wrocław wygrał w Lesznie wyrzucając Grudziądz z czwórki (cały Grudziądz był wtedy za Lesznem). Dodatkowo wstawili Musielaka w miejsce Pedersena ale nikt z Grudziądza nie opowiadał takich pierdół jakie wy teraz opowiadacie.

    Rybnik w ZG samym Woryną i Lindgrenem zrobił 34 pkt. Reszta zdobywała punkty tylko na sobie. Nie ma Lachbauma i Korneliussena a jest Kurtz i Schlein co na pewno da więcej punktów. A skoro Baliński z Musielakiem w Toruniu gdzie im nigdy nie szło i zawsze wozili ogony zrobili 17 punktów to dlaczego by mieli tego nie zrobić w Lesznie gdzie spędzili 90% czasu swojej kariery?

    Owszem wygrana Rybnika w Lesznie będzie sensacją, ale taką samą sensacją będzie niedzielna wygrana osłabionego Torunia.

  12. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Jak ten Rybnik ma tam wygrać, skoro Musielak z pełnym pampersem (tak się przecież będzie chciał pokazać!) ze 2 razy wjedzie w taśmę. Na Balińskiego to w ogóle szkoda strzępić ryja, bo to jest obecnie poziom Wiktora Lisa...Sparta rok temu jednak takich parodystów w składzie nie miała, więc i wynik był łatwiejszy do przełknięcia i pogodzenia sie z nim.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    j-rules (17-08-2017)

  14. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Patrząc na ten skład to większym cudem niż wygrana Rybnika w Lesznie będzie nasza wygrana u siebie. Miejmy nadzieje że chociaż na bonus wystarczy determinacji.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    Aussie (16-08-2017)

  16. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    skład trąci Nice ligą to i Krużyński zaczął się pojawiać w parkingu.

  17. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Miedziak wskoczy czy nie?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Małe szanse. Musiałby się wybrać do Tolgatii.
    Poza tym, gdyby Adrian pojechał, Chris nie miałaby na czym jechać.
    Tak źle i tak niedobrze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    vicar


    CarlitosFalubaz
    jakbyś mógł zmienić avatar(choćby za jakiś nie za długi czas) byłbym wdzięczny. Film, który absolutnie nie jest komedią stał się "kultową komedią", sam nie wiem z jakiego powodu.
    To bardzo smutny film a z każdym rokiem lepiej rozumiem Adasia. Nigdy nie traktowałem go jako komedii wiec niby czemu miałbym zmieniać ?

    PS- w teatrze Kamienica w Warszawie jest wystawiany musical na bazie scenariusza do Dnia Świra. Mimo że do filmu mu daleko to polecam.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Semen (17-08-2017)

  21. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To raczej niemożliwe. Zawieszenie liczy się (moim zdaniem) od momentu podjęcia takiej decyzji przez organ zarządzający. Czyli jak do SE (PZM) dotrze informacja od antydopingówki, to taki organ z urzędu podejmuje decyzję o zawieszeniu zawodnika. Taka decyzja nie mozę skutkować wstecz.
    To dlaczego od ogłoszenia wyników badań nie jeździ?

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  22. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    To dlaczego od ogłoszenia wyników badań nie jeździ?

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

    Nie jeździ nie od momentu zawieszenia go. A samo zawieszenie nastąpiło zaraz po ogłoszeniu wyników badań. Co jest przecież zrozumiałe. W między czasie Grisza zaliczył jescze mecz z Gorzowem przecież. I za te dwa mecze, z Czewą i Gorzowem, RKM ma stracić pkt.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie jeździ nie od momentu zawieszenia go. A samo zawieszenie nastąpiło zaraz po ogłoszeniu wyników badań. Co jest przecież zrozumiałe. W między czasie Grisza zaliczył jescze mecz z Gorzowem przecież. I za te dwa mecze, z Czewą i Gorzowem, RKM ma stracić pkt.
    Weryfikacja/zawieszenie powinno z automatu obejmować to "między czasie" i trwać do orzeczenia POLADA. - ten jeden zapis w regulaminie SE a całej szopki by nie było.
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  24. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Trzymam kciuki z Anioły i jestem przekonany, że dzisiaj wygrają i uratują Ekstralipę.
    MJJ zrobi tyle punktów co wczoraj.
    Holder będzie miał najlepszy mecz w sezonie.
    Dziękuję.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  25. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Dajcie już spokój z ruskim. Co by liga nie zrobiła to i tak się to kupy nie będzie trzymało.

    Co do meczu, gładkie 50:40 dla Grudziądza. Chyba że Walasek z MJJ pojadą najlepsze zawody w tym roku ale raczej się na to nie zanosi.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  26. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Dajcie już spokój z ruskim. Co by liga nie zrobiła to i tak się to kupy nie będzie trzymało.

    Co do meczu, gładkie 50:40 dla Grudziądza. Chyba że Walasek z MJJ pojadą najlepsze zawody w tym roku ale raczej się na to nie zanosi.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    A mozemy zmienic na 51:39? To tylko punkt roznicy.

  27. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Oby, oby dziś Buczek Lindbaeck Laguta i Pieszczek wywalili Unibaxy z ligi

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  28. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Oby, oby dziś Buczek Lindbaeck Laguta i Pieszczek wywalili Unibaxy z ligi

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
    Strasznie cierpisz. Zawsze tak masz po zjedzonym budyniu?

  29. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    A mozemy zmienic na 51:39? To tylko punkt roznicy.
    Chyba raczej dwa. Przynajmniej w tym kontekście który cię najbardziej interesuje

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  30. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Strasznie cierpisz. Zawsze tak masz po zjedzonym budyniu?
    Gdzie tu widzisz cierpienie? Jeśli myślisz że jak Toruń wygra i rzucę się z mostu to jesteś w błędzie. Mnie to lotto kto wygra ale miło by było gdyby GRU wygrał. Tyle.

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  31. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    "Teraz nie pora szukać wymówek
    fakt, że skończyło się,
    dziś przyszedł inny , bogatszy i lepszy ode mnie
    i wraz z Tobą skradł szczęście me.
    Jedną mam prośbę, może ostatnią
    pierwszą od wielu lat,
    daj mi tę jedną niedzielę,
    ostatnią niedzielę,
    a potem niech wali się świat.

    To ostatnia niedziela
    dzisiaj się rozstaniemy,
    dzisiaj się rozejdziemy
    na wieczny czas.
    To ostatnia niedziela,
    więc nie żałuj jej dla mnie,
    spojrzyj czule dziś na mnie
    ostatni raz."
    UNSCARED

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Howard (21-08-2017)

  33. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Generalnie Łaguta przedstawiając te dokumenty przyznał, że był na meldonium od początku sezonu. Jak potwierdził ktoś tam z POLADA stężenie było wysokie.
    Zobaczymy czy komisja uwierzy w te (zapewne) ściemnione dokumenty.

  34. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Wychodzi na to, że o wszystkim zadecyduje POLADA i może to troche jeszcze potrwać.

    Władze PGE Ekstraligi odpowiedziały na jeden z artykułów zamieszczonych na portalu PS pt. "Nie wyciągnięto wniosków, dlatego mamy bałagan. Co dalej?". Oto odpowiedź PGE Ekstraligi:

    Nieprawdą jest, że „Już dzisiaj możemy być pewni, że sezon 2017 przejdzie do historii polskich rozgrywek ligowych jako ten, w którym o losie niektórych drużyn zadecyduje zielony stolik. oraz twierdzenie "Nie będziemy znali przypuszczalnie do chwili, kiedy przy stoliku, zwanym zielonym, nie zasiądą władze. Już sam nie wiem, czy Speedway Ekstraligi, POLADY a może Ministerstwa Sportu i Turystyki, albo na przykład PZM i GKSŻ, i nie zdecydują o zabraniu rybniczanom tylu lub tylu punktów."
    Prawdą jest, że o losie drużyn nie zadecyduje zielony stolik, a organ dyscyplinarny Panel Dyscyplinarny POLADA działający na podstawie przepisów prawa powszechnego, którego wyroki Polski Związek Motorowy i Ekstraliga Żużlowa są prawnie zobowiązane respektować. Rozgrywki przebiegają zgodnie z regulaminem, który przewiduje sytuację weryfikacji wyników.

    Nie jest prawdą, że: „Nie wyciągnięto bowiem wniosków z wcześniejszych przypadków.” Prawdą jest, że PZM i Ekstraliga Żużlowa wyciągnęły wnioski z wcześniejszych przypadków, które - gdy to było prawnie możliwe - były załatwiane bez zwłoki i ostatecznie podjęte rozstrzygnięcia nie były kwestionowane. Polski Związek Motorowy i Ekstraliga Żużlowa zmieniły regulaminy w ten sposób, aby decyzje organu państwowego POLADA były wdrażane natychmiast po ich zapadnięciu, ponieważ nie mogą - zgodnie z obowiązującym prawem - podejmować decyzji dyscyplinarnych w zakresie dopingu.

    Nie jest prawdą sformułowanie „Tłumaczenie się teraz, że zmieniły się przepisy i Speedway Ekstraliga nie może podejmować żadnych decyzji w oderwaniu od działań Polskiej Agencji Antydopingowej (POLADA), nie są przekonywujące.”
    Prawdą jest, że obowiązujące przepisy prawa powszechnego stanowią, iż organem wyłącznie uprawnionym do orzekania w sprawach dyscyplinarnych jest POLADA. Ekstraliga Żużlowa ani żaden inny organ nie jest uprawniony do podejmowania decyzji w tym zakresie.

    Przemysław Szymkowiak
    Menedżer ds. PR PGE Ekstraliga
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 20-08-2017 o 15:37
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  35. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Z tego pisma nic nie wynika, widać że te tłumoki nie mają zielonego pojęcia co teraz zrobić. Do tego w ostatnim akapicie sami sobie przeczą.
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 20-08-2017 o 15:42
    #GetWellDarky

  36. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Liczą na to,ze sprawa rozwiąże się sama na torze. Lub jak ktoś sugerował-dopasują decyzje do tabeli po rundzie zasadniczej.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  37. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Zaczyna się dobrze tylko MJJ chyba będzie fruwał...

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  38. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Robi dobra rada, usiądź dalej od telewizora.
    #GetWellDarky

  39. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Ale Artiom jest w formie. Chyba go nie zatrzymamy.

    A gdzie jest Apator? Bo na pewno nie na trybunach

  40. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2015
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Apator beznadziejny. Wyrok wisi w powietrzu.

  41. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Zanosi się na mecz na styku do końca. Jeśli tak będzie, to w nominach GKM jest w stanie zapewnić sobie minimalną wygraną.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  42. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    GKM ma liderów, w tym Laguta wygląda jakby nie miał dziś przegrać. Jak w Toruniu ktoś nie odpali, to skończy się jak w Rybniku.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kaioh za jego przydatny post!

    Yozayan (20-08-2017)

  44. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Ale Artiom jest w formie. Chyba go nie zatrzymamy.

    A gdzie jest Apator? Bo na pewno nie na trybunach
    Bo tam jest elana. Juz dali foty na kibice. Net

  45. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Walas to jest jednak p...a
    #GetWellDarky

  46. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Rekord toru...

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  47. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Rekord toru...

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
    Bedzie dziś jeszcze pobity przez Grzesia Walaska.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  48. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Kaczmarek popuścił w .....

  49. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Robi dobra rada, usiądź dalej od telewizora.
    Widzę nerwy

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  50. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jest bardzo przyczepnie, tak jak obstawiałem. Tyle ze trzeba jeszcze starty wygrywać. Taki tor powinien osłabić GKM ale kluczem są starty.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  51. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Zarąbistych ma Grudziądz tych juniorów.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Aussie (20-08-2017)

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •