Pokaż wyniki od 1 do 28 z 28

Wątek: VII runda SGP Szwecji, 12.08.2017, Malilla, typujemy do godz. 19:00

  1. Powrót do góry    #1
    Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 55 postach

    VII runda SGP Szwecji, 12.08.2017, Malilla, typujemy do godz. 19:00

    Witam, maćka33 gdzieś wcieło, pewnie urlop bez neta Go dopadł, więc pozwalam sobie w Jego imieniu założyć wątek do typowania, ponieważ turniej już pojutrze. Jeżeli maciek33 się pojawi to ustawi zamknięcie wątku, jeżeli nie to pewnie będą decydowały godziny typowania i edycji.

    Hmm, jestem, jestem, byłbym się gotów założyć o dobrą whisky że zakładałem wątek typowania niestety starość nie radość i możliwe że tylko mi się wydawało, dzięki Szczecin za czujność po raz kolejny, przyznaje że ostatnio mam masę pracy i niewiele czasu na przyjemności


    PUNKTACJA:
    za każdego z czołowej ósemki - po 1 punkcie
    za dokładne miejsce - 1 trafienie - 3 punkty, 2 trafienia - 6 punktów, 3 trafienia - 10 punktów, 4 trafienia - 15 punktów, 5 trafień - 20 punktów, 6 trafień - 25 punktów, 7 trafień - 30 punktów, 8 trafień - 50 punktów
    dodatkowe punkty za każdego dokładnie wytypowanego zawodnika z pierwszej czwórki - po 2 punkty
    za trafienie zwycięzcy turnieju - 5 punktów
    za dokładne trafienie miejsca i punktów Polaka - po 2 punkty
    za dokładne trafienie miejsca i punktów zawodnika z dziką kartą - po 2 punkty
    za dokładne wytypowanie pierwszej trójki - 15 punktów

    Przed każdym GP typujemy pierwszą ósemkę, miejsca i punkty Polaków, miejsce i punkty zawodnika z dziką kartą.



    Lista startowa

    1. Matej Zagar (Słowenia)
    2. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    3. Niels Kristian Iversen (Dania)
    4. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    5. Jason Doyle (Australia)
    6. Martin Smolinski (Niemcy)
    7. Peter Kildemand (Dania)
    8. Maciej Janowski (Polska)
    9. Linus Sundstroem (Szwecja) - DK
    10. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    11. Chris Holder (Australia)
    12. Piotr Pawlicki (Polska)
    13. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    14. Martin Vaculik (Słowacja)
    15. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
    16. Patryk Dudek (Polska)

    Rezerwowi:
    17. Kim Nilsson (Szwecja)
    18. Joel Kling (Szwecja)

    Sędzia: Artur Kuśmierz

    Ostatnio edytowane przez maciek33 ; 11-08-2017 o 17:46

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,249
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 93 w 52 postach
    1. Maciej Janowski
    2. Jason Doyle
    3. Fredrik Lindgren
    4. Bartosz Zmarzlik
    5. Tai Woffinden
    6. Emil Sayfutdinow
    7. Patryk Dudek
    8. NIels K.Iversen

    Bartosz Zmarzlik 4 miejsce - 14 pkt

    Piotr Pawlicki 10 miejsce - 7 pkt

    Patryk Dudek 7 miejsce - 9 pkt

    Maciej Janowski 1 miejssce - 17 pkt

    Linus Sundstroem 14 miejsce - 4 pkt

  3. Powrót do góry    #3
    Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 55 postach
    1. Fredrik Lindgren
    2. Maciej Janowski
    3. Jason Doyle
    4. Barosz Zmarzlik
    5. Patryk Dudek
    6. Tai Woffinden
    7. Matej Zagar
    8. Emil Sajfutdinow

    2. Maciej Janowski 18 pkt.
    4. Bartosz Zmarzlik 14 pkt.
    5. Patryk Dudek 12 pkt.
    11. Piotr Pawlicki 6 pkt.
    12. Linus Sundstroem 5 pkt.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,073
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    1.Jason Doyle (Australia)
    2.Maciej Janowski (Polska)
    3.Emil Sajfutdinow (Rosja)
    4.Patryk Dudek (Polska)
    5.Fredrik Lindgren (Szwecja)
    6.Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    7.Antonio Lindbaeck (Szwecja)
    8.Niels Kristian Iversen (Dania)

    Bartosz Zmarzlik(Polska)
    miejsce:9,punkty:8

    Piotr Pawlicki
    miejsce:10, punkty:7

    Maciej Janowski
    miejsce:2, punkty:14

    Patryk Dudek
    miejsce:4, punkty:11

    dzika karta:
    L.Sundstroem (Szwecja)
    miejsce: 13, punkty:4

    "DUMNI PO ZWYCIESTWIE WIERNI PO PORAŻCE"

  5. Powrót do góry    #5
    Moderator Grand Prix Awatar maciek33
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    693
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    1.Doyle (Australia)
    2.Zmarzlik (Polska) 14 pkt
    3.Sajfutdinow (Rosja)
    4.Janowski (Polska) 12 pkt
    5.Lindgren (Szwecja)
    6.Dudek (Polska) 10 pkt
    7.Lindbaeck (Szwecja)
    8.Woffinden (Anglia)

    Piotr Pawlicki
    miejsce:11 punkty:6

    DK
    L.Sundstroem (Szwecja)
    miejsce: 12 punkty:4
    Lech Poznań & Start Gniezno
    Fanatique de L'om

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    1,615
    Kliknij i podziękuj
    62
    Podziękowania: 171 w 116 postach
    1. Doyle
    2. Lindgren
    3. Dudek
    4. Janowski
    5. Zmarzlik
    6. Woffinden
    7. Lindbaeck
    8. Sajfutdinow


    Bartosz Zmarzlik(Polska)
    miejsce:5,punkty:10

    Piotr Pawlicki
    miejsce:11, punkty:7

    Maciej Janowski
    miejsce:4, punkty:11

    Patryk Dudek
    miejsce:3, punkty:14

    dzika karta:
    L.Sundstroem (Szwecja)
    miejsce: 13, punkty:4

  7. Powrót do góry    #7
    Moderator SEC Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 18 w 14 postach
    1. Woffinden
    2. Doyle
    3. Janowski

    4. Sajfutdinow

    5. Dudek
    6. Lindgren
    7. Zmarzlik
    8. Lindbaeck

    Zmarzlik 7 miejsce - 10 pkt

    Pawlicki 11 miejsce - 5 pkt

    Dudek 5 miejsce - 12 pkt

    Janowski 3 miejsce - 15 pkt

    DK Sundstroem 13 miejsce - 4 pkt

  8. Powrót do góry    #8
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    1.Maciej Janowski (Polska)
    2.Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    3.Jason Doyle (Australia)
    4.Bartosz Zmarzlik (Polska)
    5.Niels Kristian Iversen (Dania)
    6.Fredrik Lindgren (Szwecja)
    7.Patryk Dudek (Polska)
    8.Matej Zagar (Słowenia)

    1.Maciej Janowski 17 pkt.
    4.Bartosz Zmarzlik 13 pkt.
    7.Patryk Dudek 9 pkt.
    11.Piotr Pawlicki 7 pkt.

    13.Linus Sundstroem (Szwecja) - DK 4 pkt.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    331
    Podziękowania: 698 w 349 postach
    1. Patryk Dudek
    2. Maciej Janowski
    3. Bartek Zmarzlik
    4. Emil Sayfutdinow
    5. Jason Doyle
    6. Tai Woffinden
    7. Fredrik Lindgren
    8. NIels K.Iversen


    Patryk Dudek 1 miejsce - 17 pkt
    Maciej Janowski 2 miejsce - 15kt
    Bartosz Zmarzlik 3 miejsce - 14 pkt

    Piotr Pawlicki 9 miejsce - 7 pkt

    DK Linus Sundstroem 14 miejsce - 3 pkt

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący Awatar Srubka_Leszno
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1,Janowski pkt.18
    2.Sajfutdinow
    3.Lindback
    4.Doyle
    5.Zmarzlik pkt.12
    6.Dudek pkt.11
    7.Pawlicki pkt.10
    8.Lindgren

    13.Sundstroem DK pkt.4

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    01-08-2017
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. F. Lindgren
    2. P. Dudek
    3. J. Doyle
    4. B. Zmarzlik
    5. E. Sajfutdinov
    6. T. Woffinden
    7. M. Janowski
    8. A. Lindbaeck

    POLACY:

    4 .B. Zmarzlik: 13 pkt.
    2. P. Dudek 16 pkt.
    7. M. Janowski 9 pkt.
    9. Pi. Pawlicki 8 pkt.

    10. L. Sudnstroem 7 pkt

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 42 w 31 postach
    1. F. Lindgren
    2. J. Doyle
    3. M. Janowski
    4. B. Zmarzlik
    5. P. Dudek
    6. E. Sajfutdinow
    7. P. Kildemand
    8. N.K. Iversen

    M. Janowski
    m-3, p-13

    B. Zmarzlik
    m-4, p-12

    P. Dudek
    m-5, p-10

    P. Pawlicki
    m-10, p-6

    L. Sundstroem
    m-12, p-4
    Ostatnio edytowane przez tomkoz ; 12-08-2017 o 11:24

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    27-02-2016
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    2. Jason Doyle (Australia)
    3. Maciej Janowski (Polska)
    4. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    5. Patryk Dudek (Polska)
    6. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    7. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    8. Peter Kildemand (Dania)

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce:1, punkty:16

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce:9, punkty:7

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce:3, punkty:14

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce:5, punkty:10

    dzika karta: Linus Sundstroem (Szwecja)
    miejsce: 14, punkty:4

  14. Powrót do góry    #14
    Super Typer FTSL Awatar Tomek 2000
    Dołączył
    30-03-2012
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Patryk Dudek (Polska)
    2. Maciej Janowski (Polska)
    3. Jason Doyle (Australia)
    4. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    5. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    6. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
    7. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    8. Martin Vaculik (Słowacja)

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce:5, punkty:12

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce:10, punkty:7

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce:2, punkty:16

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce:1, punkty:18

    dzika karta: Linus Sundstroem (Szwecja)
    miejsce: 14, punkty:3

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar tonqister
    Dołączył
    18-05-2002
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    1. Jason Doyle (Australia)
    2. Maciej Janowski (Polska)
    3. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    4. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    5. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    6. Matej Zagar (Słowenia)
    7. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    8. Patryk Dudek (Polska)

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce:3, punkty:16

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce:11, punkty:6

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce:2, punkty:16

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce:8, punkty:11

    dzika karta: Linus Sundstroem (Szwecja)
    miejsce: 9, punkty:8

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    387
    Kliknij i podziękuj
    255
    Podziękowania: 39 w 25 postach
    1. M.Janowski - 16pkt
    2. A.Lindbaeck
    3. J.Doyle
    4. B.Zmarzlik - 12pkt
    5. P.Dudek - 11pkt
    6. F.Lindgren
    7. T.Woffiden
    8. M.Zagar
    11. P.Pawlicki -5pkt
    14 DK. L.Sundstroem -3pkt

  17. Powrót do góry    #17
    Super Typer FTSL Awatar gregi_ns
    Dołączył
    17-06-2005
    Postów
    1,959
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    1.Jason Doyle (Australia)
    2.Maciej Janowski (Polska)
    3.Fredrik Lindgren (Szwecja)
    4.Patryk Dudek (Polska)
    5.Bartosz Zmarzlik (Polska)
    6.Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    7.Emil Sajfutdinow (Rosja)
    8.Antonio Lindbaeck (Szwecja)

    Bartosz Zmarzlik(Polska)
    miejsce:5,punkty:10

    Piotr Pawlicki
    miejsce:11, punkty:6

    Maciej Janowski
    miejsce:2, punkty:14

    Patryk Dudek
    miejsce:4, punkty:11

    dzika karta:
    L.Sundstroem (Szwecja)
    miejsce: 13, punkty:4
    Ostatnio edytowane przez gregi_ns ; 12-08-2017 o 13:33

  18. Powrót do góry    #18
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,370
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 16 w 9 postach
    1. Maciej Janowski (Polska)
    2. Jason Doyle (Australia)
    3. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    4. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    5. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    6. Patryk Dudek (Polska)
    7. Niels Kristian Iversen (Dania)
    8. Fredrik Lindgren (Szwecja)

    dzika karta: Linus Sundstroem (Szwecja)
    miejsce: 11
    punkty: 6

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce: 1
    punkty: 18

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce: 10
    punkty: 7


    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce: 6
    punkty: 11

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce: 4
    punkty: 15

  19. Powrót do góry    #19
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,470
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 746 w 310 postach
    1. Doyle
    2. Dudek 13
    3. Janowski 13
    4. Lindbaeck
    5. Zmarzlik 12
    6. Sayfutdinov
    7. Kildemand
    8. Lindgren
    9. Pawlicki 8
    13. Sundstroem

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    1. E. Sajfutdinow
    2. P. Dudek
    3. J. Doyle
    4. N. K. Iversen
    5. B. Zmarzlik
    6. M. Janowski
    7. M. Zagar
    8. F. Lindgren


    DK - Linus Sundstroem – 12 m, 5 pkt.
    M. Janowski – 9 m, 7 pkt.
    P. Dudek – 2 m, 14 pkt.
    P. Pawlicki – 10 m, 7 pkt.
    B. Zmarzlik – 5 m, 11 pkt.

  21. Powrót do góry    #21
    Super Typer Grand Prix
    Dołączył
    26-04-2008
    Postów
    242
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    1. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    2. Jason Doyle (Australia)
    3. Maciej Janowski (Polska)
    4. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    5. Patryk Dudek (Polska)
    6. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    7. Matej Zagar (Słowenia)
    8. Emil Sajfutdinow (Rosja)

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce:1, punkty:18

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce:11, punkty:6

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce:3, punkty:14

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce:5, punkty:13

    dzika karta: Linus Sundstroem (Szwecja)
    miejsce: 12, punkty:5

  22. Powrót do góry    #22
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,541
    Kliknij i podziękuj
    218
    Podziękowania: 42 w 29 postach
    1. Maciej Janowski
    2. Emil Sajfutdinow
    3. Jason Doyle
    4. Patryk Dudek
    5. Niels Kristian Iversen
    6. Fredrik Lindgren
    7. Bartosz Zmarzlik
    8. Tai Woffinden

    dzika karta: Linus Sundstroem
    miejsce: 12
    punkty: 5

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce: 1
    punkty: 16

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce: 11
    punkty: 6


    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce: 4
    punkty: 12

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce: 7
    punkty: 9

    Ps. Mam małe problemy z forum, to typowanie jest moim jedynym i ostatecznym.
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    3,106
    Kliknij i podziękuj
    1,902
    Podziękowania: 795 w 427 postach
    1.Antonio Lindbaeck (Szwecja)
    2.Matej Zagar (Słowenia)
    3.Jason Doyle (Australia)
    4.Maciej Janowski (Polska) 11
    5.Bartosz Zmarzlik (Polska) 11
    6.Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    7.Emil Sajfutdinow (Rosja)
    8.Patryk Dudek (Polska) 8

    Piotr Pawlicki (Polska) msce 13, 5 pnkt
    Linus Sundstroem (Szwecja) msce 10, 7 pnkt

    To typowanie nie jest ostateczne, może się jeszcze zmienić po g. 21
    UNSCARED

  24. Powrót do góry    #24
    Super Typer Grand Prix
    Dołączył
    19-03-2004
    Postów
    337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. T. Woffinden
    2. E.Sajfutdinov
    3. J.Doyle
    4. P.Pawlicki
    5. B.Zmarzlik
    6. F.Lindgren
    7. P.Dudek
    8. M.Vaculik

    DK: L.Sundstroem 14 miejsce 4 pkt

    4 P.Pawlicki: 12 pkt
    5. B.Zmarzlik: 10 pkt
    7. P.Dudek: 9 pkt
    9. M.Janowski: 8 pkt

  25. Powrót do góry    #25
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    1. Zmarzlik
    2. Janowski
    3. Lindgren
    4. Sayfutdinoc
    5. Doyle
    6. Dudek
    7. Iversen
    8. Lindbaeck

    DK: L.Sundstroem 12 miejsce 6pkt

    13. Pawlicki: 5pkt
    1. B.Zmarzlik: 16pkt
    6 P.Dudek: 11 pkt
    2. M.Janowski: 15 pkt

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,073
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 192 w 128 postach
    1.Zmarzlik 18 pkt
    2.Janowski 14 pkt
    3.Woffinden
    4.Iversen
    5.Saifutdinov
    6.Lindbaeck
    7.Zagar
    8.Doyle

    Pawlicki pkt 6 miejsce 12
    Dudek pkt 7 miejsce 10
    Sundstroem pkt 5 miejsce 13

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,070
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 82 w 60 postach
    1. Jason Doyle
    2. Maciej Janowski
    3. Fredrik Lindgren
    4. Bartosz Zmarzlik
    5. Niels K. Iversen
    6. Patryk Dudek
    7. Emil Sajfutdinow
    8. Matej Zagar


    2. Maciej Janowski 18 pkt.
    4. Bartosz Zmarzlik 14 pkt.
    6. Patryk Dudek 12 pkt.
    10. Piotr Pawlicki 7 pkt.
    14 Linus Sundstroem 3 pkt.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 111 w 67 postach
    1. Woffinden
    2. Janowski 14 pkt
    3. Zmarzlik 13 pkt
    4. Doyle
    5. Lindbaeck
    6. lindgren
    7. Dudek 9 pkt
    8. Iversen
    12. Pawlicki 5 pkt
    13. Sundstroem 4 pkt

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •