Results 1 to 28 of 28

Thread: VII runda SGP Szwecji, 12.08.2017, Malilla, typujemy do godz. 19:00

  1. Back To Top    #1
    Moderator FTSL Szczecin's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    455
    Thanks
    29
    Thanked 118 Times in 54 Posts

    VII runda SGP Szwecji, 12.08.2017, Malilla, typujemy do godz. 19:00

    Witam, maćka33 gdzieś wcieło, pewnie urlop bez neta Go dopadł, więc pozwalam sobie w Jego imieniu założyć wątek do typowania, ponieważ turniej już pojutrze. Jeżeli maciek33 się pojawi to ustawi zamknięcie wątku, jeżeli nie to pewnie będą decydowały godziny typowania i edycji.

    Hmm, jestem, jestem, byłbym się gotów założyć o dobrą whisky że zakładałem wątek typowania niestety starość nie radość i możliwe że tylko mi się wydawało, dzięki Szczecin za czujność po raz kolejny, przyznaje że ostatnio mam masę pracy i niewiele czasu na przyjemności


    PUNKTACJA:
    za każdego z czołowej ósemki - po 1 punkcie
    za dokładne miejsce - 1 trafienie - 3 punkty, 2 trafienia - 6 punktów, 3 trafienia - 10 punktów, 4 trafienia - 15 punktów, 5 trafień - 20 punktów, 6 trafień - 25 punktów, 7 trafień - 30 punktów, 8 trafień - 50 punktów
    dodatkowe punkty za każdego dokładnie wytypowanego zawodnika z pierwszej czwórki - po 2 punkty
    za trafienie zwycięzcy turnieju - 5 punktów
    za dokładne trafienie miejsca i punktów Polaka - po 2 punkty
    za dokładne trafienie miejsca i punktów zawodnika z dziką kartą - po 2 punkty
    za dokładne wytypowanie pierwszej trójki - 15 punktów

    Przed każdym GP typujemy pierwszą ósemkę, miejsca i punkty Polaków, miejsce i punkty zawodnika z dziką kartą.



    Lista startowa

    1. Matej Zagar (Słowenia)
    2. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    3. Niels Kristian Iversen (Dania)
    4. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    5. Jason Doyle (Australia)
    6. Martin Smolinski (Niemcy)
    7. Peter Kildemand (Dania)
    8. Maciej Janowski (Polska)
    9. Linus Sundstroem (Szwecja) - DK
    10. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    11. Chris Holder (Australia)
    12. Piotr Pawlicki (Polska)
    13. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    14. Martin Vaculik (Słowacja)
    15. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
    16. Patryk Dudek (Polska)

    Rezerwowi:
    17. Kim Nilsson (Szwecja)
    18. Joel Kling (Szwecja)

    Sędzia: Artur Kuśmierz

    Last edited by maciek33; 11-08-17 at 05:46 PM.

  2. Back To Top    #2
    Stały bywalec chris8's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    1,247
    Thanks
    70
    Thanked 92 Times in 51 Posts
    1. Maciej Janowski
    2. Jason Doyle
    3. Fredrik Lindgren
    4. Bartosz Zmarzlik
    5. Tai Woffinden
    6. Emil Sayfutdinow
    7. Patryk Dudek
    8. NIels K.Iversen

    Bartosz Zmarzlik 4 miejsce - 14 pkt

    Piotr Pawlicki 10 miejsce - 7 pkt

    Patryk Dudek 7 miejsce - 9 pkt

    Maciej Janowski 1 miejssce - 17 pkt

    Linus Sundstroem 14 miejsce - 4 pkt

  3. Back To Top    #3
    Moderator FTSL Szczecin's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    455
    Thanks
    29
    Thanked 118 Times in 54 Posts
    1. Fredrik Lindgren
    2. Maciej Janowski
    3. Jason Doyle
    4. Barosz Zmarzlik
    5. Patryk Dudek
    6. Tai Woffinden
    7. Matej Zagar
    8. Emil Sajfutdinow

    2. Maciej Janowski 18 pkt.
    4. Bartosz Zmarzlik 14 pkt.
    5. Patryk Dudek 12 pkt.
    11. Piotr Pawlicki 6 pkt.
    12. Linus Sundstroem 5 pkt.

  4. Back To Top    #4
    Zaawansowany Presso's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    2,075
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post
    1.Jason Doyle (Australia)
    2.Maciej Janowski (Polska)
    3.Emil Sajfutdinow (Rosja)
    4.Patryk Dudek (Polska)
    5.Fredrik Lindgren (Szwecja)
    6.Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    7.Antonio Lindbaeck (Szwecja)
    8.Niels Kristian Iversen (Dania)

    Bartosz Zmarzlik(Polska)
    miejsce:9,punkty:8

    Piotr Pawlicki
    miejsce:10, punkty:7

    Maciej Janowski
    miejsce:2, punkty:14

    Patryk Dudek
    miejsce:4, punkty:11

    dzika karta:
    L.Sundstroem (Szwecja)
    miejsce: 13, punkty:4

    "DUMNI PO ZWYCIESTWIE WIERNI PO PORAŻCE"

  5. Back To Top    #5
    Moderator Grand Prix maciek33's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    691
    Thanks
    2
    Thanked 11 Times in 7 Posts
    1.Doyle (Australia)
    2.Zmarzlik (Polska) 14 pkt
    3.Sajfutdinow (Rosja)
    4.Janowski (Polska) 12 pkt
    5.Lindgren (Szwecja)
    6.Dudek (Polska) 10 pkt
    7.Lindbaeck (Szwecja)
    8.Woffinden (Anglia)

    Piotr Pawlicki
    miejsce:11 punkty:6

    DK
    L.Sundstroem (Szwecja)
    miejsce: 12 punkty:4
    Lech Poznań & Start Gniezno
    Fanatique de L'om

  6. Back To Top    #6
    Zaawansowany toolowiec's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,605
    Thanks
    62
    Thanked 171 Times in 116 Posts
    1. Doyle
    2. Lindgren
    3. Dudek
    4. Janowski
    5. Zmarzlik
    6. Woffinden
    7. Lindbaeck
    8. Sajfutdinow


    Bartosz Zmarzlik(Polska)
    miejsce:5,punkty:10

    Piotr Pawlicki
    miejsce:11, punkty:7

    Maciej Janowski
    miejsce:4, punkty:11

    Patryk Dudek
    miejsce:3, punkty:14

    dzika karta:
    L.Sundstroem (Szwecja)
    miejsce: 13, punkty:4

  7. Back To Top    #7
    Moderator SEC Waldzior's Avatar
    Join Date
    Jun 2002
    Posts
    1,662
    Thanks
    89
    Thanked 18 Times in 14 Posts
    1. Woffinden
    2. Doyle
    3. Janowski

    4. Sajfutdinow

    5. Dudek
    6. Lindgren
    7. Zmarzlik
    8. Lindbaeck

    Zmarzlik 7 miejsce - 10 pkt

    Pawlicki 11 miejsce - 5 pkt

    Dudek 5 miejsce - 12 pkt

    Janowski 3 miejsce - 15 pkt

    DK Sundstroem 13 miejsce - 4 pkt

  8. Back To Top    #8
    Super Typer Hop - Bęc Franz's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,625
    Thanks
    55
    Thanked 331 Times in 152 Posts
    1.Maciej Janowski (Polska)
    2.Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    3.Jason Doyle (Australia)
    4.Bartosz Zmarzlik (Polska)
    5.Niels Kristian Iversen (Dania)
    6.Fredrik Lindgren (Szwecja)
    7.Patryk Dudek (Polska)
    8.Matej Zagar (Słowenia)

    1.Maciej Janowski 17 pkt.
    4.Bartosz Zmarzlik 13 pkt.
    7.Patryk Dudek 9 pkt.
    11.Piotr Pawlicki 7 pkt.

    13.Linus Sundstroem (Szwecja) - DK 4 pkt.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  9. Back To Top    #9
    Ekspert thengel's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,750
    Thanks
    331
    Thanked 698 Times in 349 Posts
    1. Patryk Dudek
    2. Maciej Janowski
    3. Bartek Zmarzlik
    4. Emil Sayfutdinow
    5. Jason Doyle
    6. Tai Woffinden
    7. Fredrik Lindgren
    8. NIels K.Iversen


    Patryk Dudek 1 miejsce - 17 pkt
    Maciej Janowski 2 miejsce - 15kt
    Bartosz Zmarzlik 3 miejsce - 14 pkt

    Piotr Pawlicki 9 miejsce - 7 pkt

    DK Linus Sundstroem 14 miejsce - 3 pkt

  10. Back To Top    #10
    Początkujący Srubka_Leszno's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Posts
    9
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1,Janowski pkt.18
    2.Sajfutdinow
    3.Lindback
    4.Doyle
    5.Zmarzlik pkt.12
    6.Dudek pkt.11
    7.Pawlicki pkt.10
    8.Lindgren

    13.Sundstroem DK pkt.4

  11. Back To Top    #11
    Początkujący
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    10
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. F. Lindgren
    2. P. Dudek
    3. J. Doyle
    4. B. Zmarzlik
    5. E. Sajfutdinov
    6. T. Woffinden
    7. M. Janowski
    8. A. Lindbaeck

    POLACY:

    4 .B. Zmarzlik: 13 pkt.
    2. P. Dudek 16 pkt.
    7. M. Janowski 9 pkt.
    9. Pi. Pawlicki 8 pkt.

    10. L. Sudnstroem 7 pkt

  12. Back To Top    #12
    Stały bywalec tomkoz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    530
    Thanks
    140
    Thanked 39 Times in 29 Posts
    1. F. Lindgren
    2. J. Doyle
    3. M. Janowski
    4. B. Zmarzlik
    5. P. Dudek
    6. E. Sajfutdinow
    7. P. Kildemand
    8. N.K. Iversen

    M. Janowski
    m-3, p-13

    B. Zmarzlik
    m-4, p-12

    P. Dudek
    m-5, p-10

    P. Pawlicki
    m-10, p-6

    L. Sundstroem
    m-12, p-4
    Last edited by tomkoz; 12-08-17 at 11:24 AM.

  13. Back To Top    #13
    Początkujący
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    39
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    2. Jason Doyle (Australia)
    3. Maciej Janowski (Polska)
    4. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    5. Patryk Dudek (Polska)
    6. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    7. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    8. Peter Kildemand (Dania)

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce:1, punkty:16

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce:9, punkty:7

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce:3, punkty:14

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce:5, punkty:10

    dzika karta: Linus Sundstroem (Szwecja)
    miejsce: 14, punkty:4

  14. Back To Top    #14
    Super Typer FTSL Tomek 2000's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    143
    Thanks
    4
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. Patryk Dudek (Polska)
    2. Maciej Janowski (Polska)
    3. Jason Doyle (Australia)
    4. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    5. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    6. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
    7. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    8. Martin Vaculik (Słowacja)

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce:5, punkty:12

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce:10, punkty:7

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce:2, punkty:16

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce:1, punkty:18

    dzika karta: Linus Sundstroem (Szwecja)
    miejsce: 14, punkty:3

  15. Back To Top    #15
    Stały bywalec tonqister's Avatar
    Join Date
    May 2002
    Posts
    531
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post
    1. Jason Doyle (Australia)
    2. Maciej Janowski (Polska)
    3. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    4. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    5. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    6. Matej Zagar (Słowenia)
    7. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    8. Patryk Dudek (Polska)

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce:3, punkty:16

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce:11, punkty:6

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce:2, punkty:16

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce:8, punkty:11

    dzika karta: Linus Sundstroem (Szwecja)
    miejsce: 9, punkty:8

  16. Back To Top    #16
    Użytkownik
    Join Date
    May 2012
    Posts
    377
    Thanks
    244
    Thanked 38 Times in 25 Posts
    1. M.Janowski - 16pkt
    2. A.Lindbaeck
    3. J.Doyle
    4. B.Zmarzlik - 12pkt
    5. P.Dudek - 11pkt
    6. F.Lindgren
    7. T.Woffiden
    8. M.Zagar
    11. P.Pawlicki -5pkt
    14 DK. L.Sundstroem -3pkt

  17. Back To Top    #17
    Super Typer FTSL gregi_ns's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,960
    Thanks
    11
    Thanked 2 Times in 2 Posts
    1.Jason Doyle (Australia)
    2.Maciej Janowski (Polska)
    3.Fredrik Lindgren (Szwecja)
    4.Patryk Dudek (Polska)
    5.Bartosz Zmarzlik (Polska)
    6.Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    7.Emil Sajfutdinow (Rosja)
    8.Antonio Lindbaeck (Szwecja)

    Bartosz Zmarzlik(Polska)
    miejsce:5,punkty:10

    Piotr Pawlicki
    miejsce:11, punkty:6

    Maciej Janowski
    miejsce:2, punkty:14

    Patryk Dudek
    miejsce:4, punkty:11

    dzika karta:
    L.Sundstroem (Szwecja)
    miejsce: 13, punkty:4
    Last edited by gregi_ns; 12-08-17 at 01:33 PM.

  18. Back To Top    #18
    Super Typer Grand Prix woojo's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    3,372
    Thanks
    91
    Thanked 16 Times in 9 Posts
    1. Maciej Janowski (Polska)
    2. Jason Doyle (Australia)
    3. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    4. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    5. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    6. Patryk Dudek (Polska)
    7. Niels Kristian Iversen (Dania)
    8. Fredrik Lindgren (Szwecja)

    dzika karta: Linus Sundstroem (Szwecja)
    miejsce: 11
    punkty: 6

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce: 1
    punkty: 18

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce: 10
    punkty: 7


    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce: 6
    punkty: 11

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce: 4
    punkty: 15

  19. Back To Top    #19
    Super Typer Grand Prix Scroll's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    3,442
    Thanks
    130
    Thanked 736 Times in 304 Posts
    1. Doyle
    2. Dudek 13
    3. Janowski 13
    4. Lindbaeck
    5. Zmarzlik 12
    6. Sayfutdinov
    7. Kildemand
    8. Lindgren
    9. Pawlicki 8
    13. Sundstroem

  20. Back To Top    #20
    Stały bywalec WaluS's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    865
    Thanks
    76
    Thanked 32 Times in 26 Posts
    1. E. Sajfutdinow
    2. P. Dudek
    3. J. Doyle
    4. N. K. Iversen
    5. B. Zmarzlik
    6. M. Janowski
    7. M. Zagar
    8. F. Lindgren


    DK - Linus Sundstroem – 12 m, 5 pkt.
    M. Janowski – 9 m, 7 pkt.
    P. Dudek – 2 m, 14 pkt.
    P. Pawlicki – 10 m, 7 pkt.
    B. Zmarzlik – 5 m, 11 pkt.

  21. Back To Top    #21
    Super Typer Grand Prix
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    244
    Thanks
    0
    Thanked 4 Times in 4 Posts
    1. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    2. Jason Doyle (Australia)
    3. Maciej Janowski (Polska)
    4. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    5. Patryk Dudek (Polska)
    6. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    7. Matej Zagar (Słowenia)
    8. Emil Sajfutdinow (Rosja)

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce:1, punkty:18

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce:11, punkty:6

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce:3, punkty:14

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce:5, punkty:13

    dzika karta: Linus Sundstroem (Szwecja)
    miejsce: 12, punkty:5

  22. Back To Top    #22
    Super Typer Grand Prix Petrov's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    1,540
    Thanks
    218
    Thanked 42 Times in 29 Posts
    1. Maciej Janowski
    2. Emil Sajfutdinow
    3. Jason Doyle
    4. Patryk Dudek
    5. Niels Kristian Iversen
    6. Fredrik Lindgren
    7. Bartosz Zmarzlik
    8. Tai Woffinden

    dzika karta: Linus Sundstroem
    miejsce: 12
    punkty: 5

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce: 1
    punkty: 16

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce: 11
    punkty: 6


    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce: 4
    punkty: 12

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce: 7
    punkty: 9

    Ps. Mam małe problemy z forum, to typowanie jest moim jedynym i ostatecznym.
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  23. Back To Top    #23
    Ekspert lemur6666's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,096
    Thanks
    1,867
    Thanked 791 Times in 424 Posts
    1.Antonio Lindbaeck (Szwecja)
    2.Matej Zagar (Słowenia)
    3.Jason Doyle (Australia)
    4.Maciej Janowski (Polska) 11
    5.Bartosz Zmarzlik (Polska) 11
    6.Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    7.Emil Sajfutdinow (Rosja)
    8.Patryk Dudek (Polska) 8

    Piotr Pawlicki (Polska) msce 13, 5 pnkt
    Linus Sundstroem (Szwecja) msce 10, 7 pnkt

    To typowanie nie jest ostateczne, może się jeszcze zmienić po g. 21
    UNSCARED

  24. Back To Top    #24
    Super Typer Grand Prix
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    337
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. T. Woffinden
    2. E.Sajfutdinov
    3. J.Doyle
    4. P.Pawlicki
    5. B.Zmarzlik
    6. F.Lindgren
    7. P.Dudek
    8. M.Vaculik

    DK: L.Sundstroem 14 miejsce 4 pkt

    4 P.Pawlicki: 12 pkt
    5. B.Zmarzlik: 10 pkt
    7. P.Dudek: 9 pkt
    9. M.Janowski: 8 pkt

  25. Back To Top    #25
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,097
    Thanks
    0
    Thanked 2 Times in 2 Posts
    1. Zmarzlik
    2. Janowski
    3. Lindgren
    4. Sayfutdinoc
    5. Doyle
    6. Dudek
    7. Iversen
    8. Lindbaeck

    DK: L.Sundstroem 12 miejsce 6pkt

    13. Pawlicki: 5pkt
    1. B.Zmarzlik: 16pkt
    6 P.Dudek: 11 pkt
    2. M.Janowski: 15 pkt

  26. Back To Top    #26
    Stały bywalec
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,066
    Thanks
    15
    Thanked 189 Times in 126 Posts
    1.Zmarzlik 18 pkt
    2.Janowski 14 pkt
    3.Woffinden
    4.Iversen
    5.Saifutdinov
    6.Lindbaeck
    7.Zagar
    8.Doyle

    Pawlicki pkt 6 miejsce 12
    Dudek pkt 7 miejsce 10
    Sundstroem pkt 5 miejsce 13

  27. Back To Top    #27
    Zaawansowany
    Join Date
    May 2002
    Posts
    2,072
    Thanks
    302
    Thanked 82 Times in 60 Posts
    1. Jason Doyle
    2. Maciej Janowski
    3. Fredrik Lindgren
    4. Bartosz Zmarzlik
    5. Niels K. Iversen
    6. Patryk Dudek
    7. Emil Sajfutdinow
    8. Matej Zagar


    2. Maciej Janowski 18 pkt.
    4. Bartosz Zmarzlik 14 pkt.
    6. Patryk Dudek 12 pkt.
    10. Piotr Pawlicki 7 pkt.
    14 Linus Sundstroem 3 pkt.

  28. Back To Top    #28
    Użytkownik
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    314
    Thanks
    11
    Thanked 101 Times in 64 Posts
    1. Woffinden
    2. Janowski 14 pkt
    3. Zmarzlik 13 pkt
    4. Doyle
    5. Lindbaeck
    6. lindgren
    7. Dudek 9 pkt
    8. Iversen
    12. Pawlicki 5 pkt
    13. Sundstroem 4 pkt

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •