Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 174

Wątek: XIII kolejka Ekstraligi, Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów, 13.08 godz. 19

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach

    XIII kolejka Ekstraligi, Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów, 13.08 godz. 19

    Pięć dni do wielkich derbów województwa lubuskiego, a wciąż nie ma wątku meczowego? W przeszłości w tym czasie byłoby już naskrobanych kilka stron i jedna z drugą stroną przekonywałaby o sile swojego zespołu. A tu taka cisza. Skąd to się bierze? Może dlatego, że mecz nie będzie miał większego ciężaru gatunkowego. Falubaz jest już w play-offach, a Stal na 99 % też tam się znajdzie. Co ciekawego gorzowianie będą mogli oficjalnie zająć miejsce w czwórce jeszcze przed derbami. Wystarczy, że Sparta ujedzie 40 punktów w Częstochowie. Falubaz z kolei ze Stalą może spróbować wygrac rundę zasadniczą. Tylko czy się jej to opłaci i jechać z Unią Leszno? To kibice teraz będą spekulować o różnych możliwościach, a znajac żużlowcow nie będzie dla nich miało to znaczenia. Skoro oni nie znają wyniku spotkania w którym biora udział, to co dopiero wymagac, by znali wszystkie możliwe scenariusze odnosnie par w PO.Kolejny raz się tak złożyło, że te nasze lubuskie derby będą miały bardziej prestiżowe znaczenie. Tak jak to było rok temu w Gorzowie. Falubaz wygrał w Gorzowie, ale to Stal wygrała rundę zasadniczą i zdobyła mistrzostwo Polski. W tym sezonie obie ekipy spotkały się na torze i padł remis. Czy to znaczy, że w niedzielę padnie remis?W koncu w ostatnich latachbyło wyrównanie i nikt bonusa nie dostawał za zwycięstwo w dwumeczu.

    A co do samego meczu, faworytem jest Falubaz. Zielonogórzanie posiadają cztery armaty, a także idącego w górę z formą Thorsella. A Stal? Jest dużo zagadek. Czy para rodem z Leszna: Pawlicki - Kasprzak utrzyma dyspozycję z Leszna?Czy ich dobry występ miał związek ze znajomością Smoczyka? Niewiadomą jest forma po kontuzji Martina Vaculika, który powróci do składu. Ciekawe też jak tym razem skład zestawi Stasiu Chomski. Obserwujac jego zachowania, spodziewam się takiego składu: 1.Iversen 2. Pawlicki 3. Vaculik 4. Kasprzak 5. Zmarzlik 6-7 juniorzy. Najciekawiej w tym meczu zapowiada się rywalizacja Bartka Zmarzlika z miejscowymi zawodnikami. Kto wygra? Typuję 45:45 . Zapraszam do dyskusji.

    PS Derby w tym roku będę oglądał nietypowo, bo z...zielonogórskiego sektora. Jak ktoś ma chęć przed meczem lub w jego trakcie na żużlowe pogaduchy przy złocistym trunku to zapraszam

    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 08-08-2017 o 21:19

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Przemek , typując remis sugerujesz może jakąś ustawkę ?
    Bo , gdyby taki wynik padł , to w świetle derbów z ostatnich sezonów można by takie wnioski wyciągnąć.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Liczę, że w 4 biegu Protas zrobi Zmarzlika po dużej ocierając się o dmuchańca - więc Pani Trenerze nierób Pan popeliny z torem jak z Rybnikiem
    Liczę, że kibice Stali nie zapomną o swoim sztandarowej przyśpiewce o martwym czworonogu
    Liczę, że wszyscy objadą zawody zdrowo i cało,a wygrać może TYLKO FALUBAZ
    Tylko Falubaz

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Liczę, że w 4 biegu Protas zrobi Zmarzlika po dużej ocierając się o dmuchańca - więc Pani Trenerze nierób Pan popeliny z torem jak z Rybnikiem
    Liczę, że kibice Stali nie zapomną o swoim sztandarowej przyśpiewce o martwym czworonogu
    Liczę, że wszyscy objadą zawody zdrowo i cało,a wygrać może TYLKO FALUBAZ
    - wielu różnych zawodników marzy , aby ukończyć bieg przed Bartulą ; wpisują sobie potem taki wyczyn do CV
    - no to raczej punkt obowiązkowy
    - oby cało i zdrowo , wygra Wielka Stal lub tylko Falubaz ...



    ze sportowym pozdrowieniem rav

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Liczę, że w 4 biegu Protas zrobi Zmarzlika po dużej ocierając się o dmuchańca - więc Pani Trenerze nierób Pan popeliny z torem jak z Rybnikiem
    Liczę, że kibice Stali nie zapomną o swoim sztandarowej przyśpiewce o martwym czworonogu
    Liczę, że wszyscy objadą zawody zdrowo i cało,a wygrać może TYLKO FALUBAZ
    to jeszcze wypadałoby dodać, że
    Liczę iż w pewnym momencie meczu cały stadion zacznie w kierunku sektora gości krzyczeć gromkie NA KOLANA!

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,349
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Dokładnie dwa lata temu...

    https://www.youtube.com/watch?v=f6l59JY6taA
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Awizowany skład Cash Broker Stali Gorzów na mecz w Zielonej Górze:


    1. Krzysztof Kasprzak
    2. Martin Vaculik
    3. Przemysław Pawlicki
    4. Niels Kristian Iversen
    5. Bartosz Zmarzlik
    6. Rafał Karczmarz

    Dość odważnie zestawiony skład. Ja bym zamienił tylko Iversena ze Zmarzlikiem, ale taki skład też "kupuję" na ten mecz. Tak mocnej formacji seniorskiej na wyjazdowy derbowy mecz dawno nie wystawiliśmy

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Dwa razy wpieprz i oczko wyżej w tabeli

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jakiej? Najpierw dwóch rekonwalescentów, potem dwójka na 12 punktów, jeden typek trzymający wynik i na końcu junior, który jest chory, jak wykluczenia nie wyłapie

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
    9. Jason Doyle
    10. Jacob Thorssell
    11. Patryk Dudek
    12. Jarosław Hampel
    13. Piotr Protasiewicz
    14.
    15. Alex Zgardziński

    Dobrze, że Dudek i Doyle rozdzieleni.
    Tylko Falubaz

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
    9. Jason Doyle
    10. Jacob Thorssell
    11. Patryk Dudek
    12. Jarosław Hampel
    13. Piotr Protasiewicz
    14.
    15. Alex Zgardziński

    Dobrze, że Dudek i Doyle rozdzieleni.
    Ustawienie odbieram pozytywnie, czekałem na taką zmianę.
    Byle jeszcze tor był do ścigania... .
    Wynik jest mało ważny na tym etapie, choć odpuszczać meczu nie wolno. Niech gorzowiaki nie próbują panoszyć się w lubuskim, Falubaz jest lepszy.
    Te ostatnie składy, chyba już całkowicie rozwiewają wątpliwości odnośnie Karpia?

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Lata mijaja i ludzie w zwiazku z tym dziadzieja z dnia na dzien coraz bardziej. Jeszcze pare lat temu derby niosly ze soba jakies emocje, niezdrowo podsycane przez dwoch wiesniakow rzadzacych jednym i drugim klubem - ale jakies. Teraz to mecz jak kazdy inny. Gdzie wasza radosc i podnieta, tetrycy? Przyjezdzaja chlopcy w rurkach zamiast spodni a tu ****a cisza.

    Uwazajcie, zeby przypadkiem nie uciekla wszechobecna powaga i nie zrobilo sie tu zbyt luzno i kibicowsko. Podalby ktos garsc statystyk, bo nudno.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Czym więcej tajemniczości tym więcej strachu.Na razie Czesław tajny agent sprawdza czy na torze poza kurzem będzie coś widać Kibice uczą się tekstów na pamięć bo będą ładne i poetyckie jak zawsze.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    lemur6666 (11-08-2017)

  15. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Trzeba obiektywnie stwierdzic, ze Falubaz jest cieniutki. Dudek ma w dupie lige, Doyle ostatnio widac, ze sie juz konczy, a Protasiewicz nie umie startowac. Najwieksza nadzieja jest McDonald, ktory i tak dostanie co najmniej 2:4 w drugim biegu. O reszcie zawodnikow z Zielonej Gory nie wspominam, bo nie ma o czym.

    To bedzie latwe i kontrolowane zwyciestwo, dzieki ktoremu w polfinale pojedziemy z Lesznem.

  16. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,221
    Kliknij i podziękuj
    6,203
    Podziękowania: 2,002 w 1,233 postach
    Nie wiem jak zakończy się ten meczek, ale jedno jest pewne - Dudek > Zmarzlik

  17. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Czym więcej tajemniczości tym więcej strachu.Na razie Czesław tajny agent sprawdza czy na torze poza kurzem będzie coś widać Kibice uczą się tekstów na pamięć bo będą ładne i poetyckie jak zawsze.
    Jaki kurz?
    Cieślak od ubiegłego roku uczy się od Palucha, jak przygotować tor dla Was. Tak jak Stalowcy lubią od kilku lat. Co prawda w tamtym roku słabo się spisał, ale poprawi się.
    Może i Patryk ma gdzieś ligę, ale Dudek>Zmarzlik. Doyle potwierdzi kończenie się, co najmniej 10pkt. Pepe słabo startuje, więc będzie wyprzedzał Stalowców na trasie. A Hampel boi się walki, będzie z przodu po starcie.
    Możecie sobie wybierać rywala do PO, my mamy plan wygrać z każdym, kto nam stanie na drodze do złota.

  18. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Ja mam tylko nadzieję, że nasz trenejro nie będzie się bawił w jakieś "hocki-klocki" i zrobił normalny tor pod drużynę,
    bo Protas znowu mógłby coś za dużo powiedzieć.
    Nie ma co bawić się w jakieś zasłony dymne przed ewentualnym derbowym pojedynkiem w PO.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Te ostatnie składy, chyba już całkowicie rozwiewają wątpliwości odnośnie Karpia?
    co do Karpia to przeglądałem sobie fotki z meczu z ROW-em i widziałem, że był w parku maszyn;
    potwierdzi ktoś?

  19. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Ja mam tylko nadzieję, że nasz trenejro nie będzie się bawił w jakieś "hocki-klocki" i zrobił normalny tor pod drużynę,
    bo Protas znowu mógłby coś za dużo powiedzieć.
    Nie ma co bawić się w jakieś zasłony dymne przed ewentualnym derbowym pojedynkiem w PO.



    co do Karpia to przeglądałem sobie fotki z meczu z ROW-em i widziałem, że był w parku maszyn;
    potwierdzi ktoś?
    No i tu jest pytanie, jaki to jest ten normalny tor ?

    Czy ma zrobić taki tor jak na PO już teraz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i tu jest pytanie, jaki to jest ten normalny tor ?

    Czy ma zrobić taki tor jak na PO już teraz ?
    Pytanie czy Falubaz chce ten mecz w ogóle wygrać. Wygrana w półfinale daje nieobliczalny Gorzów, przegrana prawdopodobnie Sparte .
    No i wizja derbów Lubuskich w finale

  21. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Pozwolę sobie przed meczem przestawić sylwetki lubuskich wojowników:

    Krzysztof Kasprzak - najlepszy Dj w Gorzowie. Znów uciszy zielonogórskie bydełko, i zabierze zwycięstwo do Gorzowa
    Martin Vaculik - martin po kontuzji, myślę że jak ujedzie 7-8 punktów to będzie dobry wynik. Również lubi uciszać zielonogórskich kibiców (rok temu w półfinale).
    Przemysław Pawlicki - Przemo, świeży upieczony tatuś. Jackoba na pewo raz czy dwa *********...
    Niels Kristian Iversen - w granicach 10 punktów zakręci...
    Bartosz Zmarzlik - F16 od kilku zawodów ma pod dupą szybkie silniki. Falubazy nie będą łapać się na szprycę, no chyba, że psychol Doyle będzie chciał skasować Bartka, na rozkaz Szreka oczywiście.
    Rafał Karczmarz - Rafał z lebiegami z Zielonej na pewno sobie poradzi. Zgardziński? Na kasę do McDonalda

    Pora na ekipę z winnego grodu! (trzeba wezwać antydopingówkę na zawody. )

    Jason Doyle - pewnie będzie **********ł jak robokop, może połamać albo siebie, albo kogoś innego....
    Jacob Thorssell - z Rybnikiem coś tam ujechał, ale w Stali punkty może zrobić w pierwszym biegu tylko na DJ, który pasuje się długo
    Patryk Dudek - wygra pewnie jeden bieg z Bartkiem i na tym się skończy. Będzie po GP więc będzie jedna trójka - na Bartku
    Jarosław Hampel - czołgistę mam nadzieję kiedyś zaczną pilnować. Po Janowskim największy oszust w lidze....ale jak Szrek zrobi tor po niego, to będzie "wygrywam start i *********m (około 10-12 może stuknąć)"
    Piotr Protasiewicz - Piotr "wsadzam w płot PROFESOR" Protasiewicz! Nie trzeba więcej nic pisać....zależy od toru , może być 5 a może 15
    14. Jakiś Nieświeć.....
    Alex Zgardziński - No Alex, wyczynem będą 2 punty, choć nie wykluczam, że zrobi z 4-5. Jak? Nie wiem...


    No to takie moje śmieszne zestawienie przed meczem. Panowie, oby do niedzieli, a na końcu i tak wygra STAL!
    Ostatnio edytowane przez miszarus ; 10-08-2017 o 12:39

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi miszarus za jego przydatny post!

    lemur6666 (11-08-2017)

  23. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Pozwolę sobie przed meczem przestawić sylwetki lubuskich wojowników:

    Krzysztof Kasprzak - najlepszy Dj w Gorzowie. Znów uciszy zielonogórskie bydełko, i zabierze zwycięstwo do Gorzowa
    Martin Vaculik - martin po kontuzji, myślę że jak ujedzie 7-8 punktów to będzie dobry wynik. Również lubi uciszać zielonogórskich kibiców (rok temu w półfinale).
    Przemysław Pawlicki - Przemo, świeży upieczony tatuś. Jackoba na pewo raz czy dwa *********...
    Niels Kristian Iversen - w granicach 10 punktów zakręci...
    Bartosz Zmarzlik - F16 od kilku zawodów ma pod dupą szybkie silniki. Falubazy nie będą łapać się na szprycę, no chyba, że psychol Doyle będzie chciał skasować Bartka, na rozkaz Szreka oczywiście.
    Rafał Karczmarz - Rafał z lebiegami z Zielonej na pewno sobie poradzi. Zgardziński? Na kasę do McDonalda

    Pora na ekipę z winnego grodu! (trzeba wezwać antydopingówkę na zawody. )

    Jason Doyle - pewnie będzie **********ł jak robokop, może połamać albo siebie, albo kogoś innego....
    Jacob Thorssell - z Rybnikiem coś tam ujechał, ale w Stali punkty może zrobić w pierwszym biegu tylko na DJ, który pasuje się długo
    Patryk Dudek - wygra pewnie jeden bieg z Bartkiem i na tym się skończy. Będzie po GP więc będzie jedna trójka - na Bartku
    Jarosław Hampel - czołgistę mam nadzieję kiedyś zaczną pilnować. Po Janowskim największy oszust w lidze....ale jak Szrek zrobi tor po niego, to będzie "wygrywam start i *********m (około 10-12 może stuknąć)"
    Piotr Protasiewicz - Piotr "wsadzam w płot PROFESOR" Protasiewicz! Nie trzeba więcej nic pisać....zależy od toru , może być 5 a może 15
    14. Jakiś Nieświeć.....
    Alex Zgardziński - No Alex, wyczynem będą 2 punty, choć nie wykluczam, że zrobi z 4-5. Jak? Nie wiem...


    No to takie moje śmieszne zestawienie przed meczem. Panowie, oby do niedzieli, a na końcu i tak wygra STAL!
    Czyli typujesz wygraną Falubazu.
    Doyle-robokop, czyli 12pkt i jeszcze wykluczy z walki jednego rywala
    Thorssell-czyli 2pkt
    Dudek-3pkt
    Hampel-12pkt
    Pepe-14pkt
    Zgarda -5pkt
    I leżycie i kwiczycie.
    Chyba że na matematyce w szkole wagarowałeś?!

  24. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Nie, nie, ...najlepszy Dj w Gorzowie. Znów uciszy zielonogórskie bydełko, i zabierze zwycięstwo do Gorzowa . Reszta to gdybanie ile Falusy dostaną Bęcki

  25. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Pozwolę sobie przed meczem przestawić sylwetki lubuskich wojowników:

    Krzysztof Kasprzak - najlepszy Dj w Gorzowie. Znów uciszy zielonogórskie bydełko, i zabierze zwycięstwo do Gorzowa
    Martin Vaculik - martin po kontuzji, myślę że jak ujedzie 7-8 punktów to będzie dobry wynik. Również lubi uciszać zielonogórskich kibiców (rok temu w półfinale).
    Przemysław Pawlicki - Przemo, świeży upieczony tatuś. Jackoba na pewo raz czy dwa *********...
    Niels Kristian Iversen - w granicach 10 punktów zakręci...
    Bartosz Zmarzlik - F16 od kilku zawodów ma pod dupą szybkie silniki. Falubazy nie będą łapać się na szprycę, no chyba, że psychol Doyle będzie chciał skasować Bartka, na rozkaz Szreka oczywiście.
    Rafał Karczmarz - Rafał z lebiegami z Zielonej na pewno sobie poradzi. Zgardziński? Na kasę do McDonalda

    Pora na ekipę z winnego grodu! (trzeba wezwać antydopingówkę na zawody. )

    Jason Doyle - pewnie będzie **********ł jak robokop, może połamać albo siebie, albo kogoś innego....
    Jacob Thorssell - z Rybnikiem coś tam ujechał, ale w Stali punkty może zrobić w pierwszym biegu tylko na DJ, który pasuje się długo
    Patryk Dudek - wygra pewnie jeden bieg z Bartkiem i na tym się skończy. Będzie po GP więc będzie jedna trójka - na Bartku
    Jarosław Hampel - czołgistę mam nadzieję kiedyś zaczną pilnować. Po Janowskim największy oszust w lidze....ale jak Szrek zrobi tor po niego, to będzie "wygrywam start i *********m (około 10-12 może stuknąć)"
    Piotr Protasiewicz - Piotr "wsadzam w płot PROFESOR" Protasiewicz! Nie trzeba więcej nic pisać....zależy od toru , może być 5 a może 15
    14. Jakiś Nieświeć.....
    Alex Zgardziński - No Alex, wyczynem będą 2 punty, choć nie wykluczam, że zrobi z 4-5. Jak? Nie wiem...


    No to takie moje śmieszne zestawienie przed meczem. Panowie, oby do niedzieli, a na końcu i tak wygra STAL!
    Zakładam, że chciałeś aby było wesoło, z nutką humoru i sympatycznie
    Powiem szczerze, że ,,zatrzymałem'' się na Doylu i odpuściłem.
    Ani to śmieszne, ani sympatyczne, ani też prawdziwe

    No chyba, że później się dopiero zaczęło robić zabawnie..........

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    chloroform (10-08-2017)

  27. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zayebista analyza. Karczarz potrzaska McDonalda, który i tak nie wiadomo skąd przywiezie 5 punktów

    Pewnie po 15-tym biegu będzie 60-50

  28. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    W wątku meczowym z Lesznem, były pociski w obie strony, ale zazwyczaj zabawne u z szacunkiem do rywala. Tutaj ruch w interesie bardzo słaby, pewnie dlatego że przeciwnik (poza wyjątkami) prezentuje marny poziom, a czasem nawet tak niski, że w dno... puka od spodu. I nie mam tu w żadnym wypadku na myśli zawodników Stali, którzy wygrywając w Lesznie pokazali, że kryzys mają za sobą i postawią duży opór. Obstawiam 46:44 dla Falubazu.

  29. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 80 w 41 postach
    W wątku meczowym z Lesznem Mariusz stwierdził, ze Stal nie wygra ani w Lesznie ani w Zielonej Górze. Po meczu z Bykami jestem jakoś bardziej spokojny o wynik z Falubazem. Niekoniecznie musi być wygrana ale czuję, że Bartek z ekipą wstydu Stali nie przyniosą. Oby tylko sędziowie przypilnowali największego złodzieja startów.

  30. Powrót do góry    #27
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Zakładam, że chciałeś aby było wesoło, z nutką humoru i sympatycznie
    Powiem szczerze, że ,,zatrzymałem'' się na Doylu i odpuściłem.
    Ani to śmieszne, ani sympatyczne, ani też prawdziwe

    No chyba, że później się dopiero zaczęło robić zabawnie..........
    Wełna obiecuje Ci, jak ten delikwent wpadnie kiedyś do waszego wątku z jakimiś bredniami, będę was bronił przed jego głupotą Tak a propos skąd on się wziął ? gdzieś koło Gorzowa?

  31. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arm Zobacz posta
    Wełna obiecuje Ci, jak ten delikwent wpadnie kiedyś do waszego wątku z jakimiś bredniami, będę was bronił przed jego głupotą Tak a propos skąd on się wziął ? gdzieś koło Gorzowa?
    Nom, raczej takiego koło Zielonej Góry nie znajdziesz.

  32. Powrót do góry    #29
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nom, raczej takiego koło Zielonej Góry nie znajdziesz.
    Jak z Gorzowa obstawiam Zawarcie

  33. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Nie, nie, ...najlepszy Dj w Gorzowie. Znów uciszy zielonogórskie bydełko, i zabierze zwycięstwo do Gorzowa . Reszta to gdybanie ile Falusy dostaną Bęcki
    Siema Mundek .Zmieniłeś się na twarzy od czasu legendarnego występu przy leszczyńskich kasach ? .To czy masz tak samo nap...ne we łbie jak wtedy nawet nie pytam

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Arm (10-08-2017)

  35. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    XIII kolejka Ekstraligi, Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów, 13.08 godz. 19

    Spodziewam się toru jak z Rybnikiem czyli idealnie dla Gorzowa. Mają duże szanse żeby wygrać. Dobrze ze nasi chociaż ostrzej potrenowali z ROWem.

    Po prostu w takim momencie sezonu nie ma opcji żeby robić tor taki jak z myślą o play offs. To byłaby głupota.
    Dlatego obstawiam wyrównany mecz i wymęczone 46-44.



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  36. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Sorry Carlitos, ale to sie kupy nie trzyma (z racji kolezenstwa nie napisze ostrzej ). Jaki jest sens robienia gownianego toru, na ktorym PP i Doyle nie pojada po swojemu i beda sie meczyc jak kibice na trybunach? Czyli znow nie robimy dla siebie dobrego i powtarzalnego toru, tylko gowno dla nikogo?

  37. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    A co chcesz gorzowiakom umożliwić trening na takim torze, na którym ich powitamy w play offach (o ile trafimy na siebie) ?
    To dopiero się kupy nie trzyma


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  38. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2015
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 18 postach
    Jezeli zrobia taki tor jak na rybnik to przegramy i przed play offami bedzi kwas w drużynie.

  39. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Co ja chce to w sumie malo wazne. Jestem za to pewny, ze gdby tor byl pod naszych zawsze jak pogoda pozwala, to by bylo lepiej niz przekladanka gowna i nijakosci a to co lubimy to wyjatkowo na PO, o ile akurat wtedy sie uda taki zrobic. Mysle, ze to calkiem jasne i lepsze od kombinowania, nie wspominajac o zadowolonym kapitanie.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    lemur6666 (11-08-2017)

  41. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    To , iż tor Napoleon przygotuje inny niż na play off to raczej" oczywista oczywistość".
    To cwaniak jest. Ciśnienia wielkiego nie przewiduję z żadnej strony , raczej poważny trening.
    Mam tylko nadzieję , że zawody zakończą się wynikiem rozstrzygniętym i ominiemy wynik ...45 - 45.
    Najważniejsze w tym meczu będzie przejechanie go cało i zdrowo , a cała zabawa dopiero w PO.

  42. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    To , iż tor Napoleon przygotuje inny niż na play off to raczej" oczywista oczywistość".
    To cwaniak jest. Ciśnienia wielkiego nie przewiduję z żadnej strony , raczej poważny trening.
    Mam tylko nadzieję , że zawody zakończą się wynikiem rozstrzygniętym i ominiemy wynik ...45 - 45.
    Najważniejsze w tym meczu będzie przejechanie go cało i zdrowo , a cała zabawa dopiero w PO.
    Odkąd nastała era komisarzy, to Falubaz za czasów Cieślaka na własnym torze nikogo specjalnie nie zaskoczył i nie skończyło sie to żadnym laniem czołowej druzyny ligi. Nawet w PO mając zespół w najwyższej formie z całej czwórki przekombinował z torem. Rok temu tor też miał być anty Stali, a skonczyło się na porażce i kontuzji Doyle'a. Także Cieslak się już nieco postarzał. W przyszłym roku musicie znaleźć jego młodszego następce.

  43. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Honorowy Władziu coś strasznie stęskniony emocjonujących widowisk.
    Ciekawe czemu od swoich tego nie wymaga.
    Jakoś jak instruktor Paluch robił paluchostrady, to dziwnie cicho siedział, bo drużyna wyniki robiła dzięki paluchstradzie i wtedy żądna jazda gęsiego po wertepach mu nie przeszkadzała.

    - Liczę, że trener Marek Cieślak, podobnie jak my przy okazji derbów w Gorzowie, przygotuje tor do sprawiedliwej walki. Nie chciałbym, by nawierzchnia pozwalała tylko na jazdę gęsiego przy krawężniku. Chyba wszyscy wolimy zamiast tego zobaczyć piękne, sportowe widowisko. Głęboko wierzę, że zielonogórzanie zachowają się fair. Prezes Falubazu, Zdzisław Tymczyszyn, jako przedsiębiorca na pewno to rozumie i tego tematu przypilnuje - mówi.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  44. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Odkąd nastała era komisarzy, to Falubaz za czasów Cieślaka na własnym torze nikogo specjalnie nie zaskoczył i nie skończyło sie to żadnym laniem czołowej druzyny ligi. Nawet w PO mając zespół w najwyższej formie z całej czwórki przekombinował z torem. Rok temu tor też miał być anty Stali, a skonczyło się na porażce i kontuzji Doyle'a. Także Cieslak się już nieco postarzał. W przyszłym roku musicie znaleźć jego młodszego następce.
    Hmm, Falubaz jako jedyny, spośród drużyn 1/4, pokonał u siebie Spartę. Czego nie udało sie ani Unii ani Stali.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Honorowy Władziu coś strasznie stęskniony emocjonujących widowisk.
    Ciekawe czemu od swoich tego nie wymaga.
    Jakoś jak instruktor Paluch robił paluchostrady, to dziwnie cicho siedział, bo drużyna wyniki robiła dzięki paluchstradzie i wtedy żądna jazda gęsiego po wertepach mu nie przeszkadzała.
    Zdziwiony? Pierwszy raz czytałeś wypowiedzi Władka? Roberta? Przemysława? Andrzeja? Marty? Krystyny? itp. itd.
    No nie rozśmieszaj mnie...
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    lemur6666 (11-08-2017)

  47. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Zdziwiony? Pierwszy raz czytałeś wypowiedzi Władka? Roberta? Przemysława? Andrzeja? Marty? Krystyny? itp. itd.
    No nie rozśmieszaj mnie...
    Nie tyle zdziwiony, co rozbawiony.
    Władziu to chyba jednak pierwszy hipokryta sportu żużlowego.

    A odniesienie się do Tymczyszyna też mocno zabawne.
    Pewnie bedzie stał z kijem za plecami Cieślaka i walił go po łysine, co by piękny tor do ścigania przygotował, bo Władziuchna chce widowiska.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 10-08-2017 o 23:25
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    grafi25 (11-08-2017)

  49. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A co chcesz gorzowiakom umożliwić trening na takim torze, na którym ich powitamy w play offach (o ile trafimy na siebie) ?
    To dopiero się kupy nie trzyma


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    A skąd wiadomo czy taki tor jak ten niedzielny będzie na ewentualnym półfinale ?
    a poważnie to dla mnie śmiesznym jest przygotować tor przeciw rywalowi, a nie dla swoich;
    to my jesteśmy gospodarzami i tor ma sprzyjać naszym zawodnikom na całej jego szerokości i długości.
    Mamy czwórkę seniorów w TOP 20 Ekstraligi [Gorzów-3], do tego lidera i wicelidera w cyklu SGP to kogo my się mamy do cholery bać ?

  50. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Zakładam, że chciałeś aby było wesoło, z nutką humoru i sympatycznie
    Powiem szczerze, że ,,zatrzymałem'' się na Doylu i odpuściłem.
    Ani to śmieszne, ani sympatyczne, ani też prawdziwe

    No chyba, że później się dopiero zaczęło robić zabawnie..........
    Wełna ma tą wadę, że nie znosi konkurencji.

    Tak czy owak wspomniany post - Była to miła, żartobliwie-ironiczna odskocznia od tego staromodnego, nudnego , pier...nia, że 46-44 lub 44-46, albo cytowania władka.

    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Czym więcej tajemniczości tym więcej strachu.Na razie Czesław tajny agent sprawdza czy na torze poza kurzem będzie coś widać Kibice uczą się tekstów na pamięć bo będą ładne i poetyckie jak zawsze.
    Rusty zaś wrócił do starego , dobrego avatara i od razu pisze z zębem i zabawnie. Może dlatego , że nie pisze o żużlu. Nie wiem.

    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Mamy czwórkę seniorów w TOP 20 Ekstraligi [Gorzów-3], do tego lidera i wicelidera w cyklu SGP to kogo my się mamy do cholery bać ?
    Możecie bać się Unii Leszno.
    UNSCARED

  51. Powrót do góry    #44
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta

    Możecie bać się Unii Leszno.
    Teoretycznie moglibyśmy.
    Ale mimo szczerych chęci, jakoś w ogóle to się nie udaje!
    A jak Władek żąda pięknego widowiska, to tak ma być, bez dyskusji.
    I pogoda też ma się do tego dostosować, nie marudzić.

  52. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Tor przy W69 jest startowy i jeśli będzie normalnie to wyjście z pierwszego łuku może ustawiać biegi i tu szala przechyli na korzyść tego kto lepiej dopasuje przełożenia a w tym wypadku niebezpieczny może być nawet Zgardziński który lubi dobrze wystartować.Jeśli będzie coś się działo to pod Protasiewicza żeby mógł brykać na dystansie.Zasada jest prosta.Chodzi totalny krawężnik albo totalna banda.Jeśli ktoś będzie zapędzał się na środek toru ale bezpiecznie daleko od bandy to niech wie że to strata czasu i punktów
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •