Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 355

Wątek: XIII kolejka PGE Ekstraligi ROW Rybnik - Apator Torun,13.08.2017 g.16.30

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach

    XIII kolejka PGE Ekstraligi ROW Rybnik - Apator Torun,13.08.2017 g.16.30

    Rece drza,w zaladku sciska,ale temat trzeba zalozyc.

    Dla Torunia najwazniejszy mecz od 42 lat,dla Rybnika najwaznieszy mecz sezonu.
    Wszyscy wiemy w jakich okolicznosciach odbedzie sie to spotkanie.
    Nie dosc,ze Grisza okazal sie po raz kolejny nieodpowiedzialnym glupkiem,
    to jeszcze Fricke.U nas tez niewesoło.Bez lidera,nie wiadomo co z Miedziakiem,Pawel
    ze sztywna noga,Holder bez wiary i ochoty,juniorow brak.
    Jeszcze przed meczem z Czestochowa wydawalo sie,ze bonus w Rybniku nie bedzie jakas
    wielka sztuka,ale drugi bark i wlasciwie brak , oprocz pajacowania Fratczaka w parkingu,
    efektu nowiej miotly powoduje,ze o te 38 pkt trzeba drzec.
    Najlepiej by bylo w Rybniku po prostu wygrac i dolozyc 3 pkt z GKM.
    Wtedy bez wzgledu na odjecie punktow chlopakom z Rybnika,mamy baraze lub nawet 6 miejsce.
    Jako niepoprawny optymista,bede trzymal kciuki za 46 pkt po stronie torunskiej,ale zdaje sobie sprawe,ze nawet
    przy tak duzych klopotach gospodarzy,bedzie o to cholernie ciezko.
    Juz za kilka dni przekonamy sie dla kogo 13-ty bedzie pechowy.

    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    No cóż ten mecz wygląda jakby kulawy prowadził ślepego ... ale taki urok żużla

    Fajnie, aby ten mecz ostatecznie rozstrzygnął kto spada, a więc życzę Rybnikowi min 54pkt lub Toruniowi min 46pkt
    Tylko Falubaz

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2009
    Postów
    679
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 90 w 59 postach
    No cóż. W Rybniku mocno pod koło to może Balon i Tobiasz przypomną sobie stare czasy i ten jeden raz zatrybią - zawsze działało . Powodzenia dla obu ekip.
    Ostatnio edytowane przez Iras72 ; 08-08-2017 o 09:35
    "Najlepszym przyjacielem dobrego toromistrza są odpowiednie brony" - zm. Roman Cheładze

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Wygra ta drużyna, która zdąży wyleczyć większą ilość zawodników.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 08-08-2017 o 09:40

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Chyba wszystkie oczy będą skierowane na Rybnik. Dodatkowo nie wiadomo kto pojedzie w tym meczu. Do składu Apatora pewnie wróci Miedziak ale za kogo, nie wiem. Czy Rybniczanie będą mogli skorzystać ze Schleina, tego też nie wiem, ich sytuacja kadrowa jest dramatyczna. Korneliussena i Lachbauma muszą odpuścić. Muszą zaryzykować i kogoś ściągnąć. Kurde nie wiem, 100 razy wymieniany Cook, a może Kim Nilsson...
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Ale kogo?
    Chyba jedynie Cook by się nadał a to też żaden pewniak. Poza tym czy będzie miał wolny termin? A Steve Worrall jechał jakiś mecz w tym sezonie w PL? Może warto postarać się o wypożyczenie? A niespodzianka ostatniego SEC Aspgren?

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Miedziak jesli pojedzie to mam nadzieje za Walaska.

    Rybnik chyba nie bardzo ma szanse wyleczyc kogokolwiek.
    Wzmocnien moga szukac jedynie wsrod zawodnikow z kontraktem
    w polskiej lidze.Nie wiem czy Kim ma takowy.

    Worrallowie maja kontrakt w Rawiczu i
    jechali w kilku meczach
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-08-2017 o 09:57
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Sęk w tym że Rybnik już nikogo nowego, spoza ligi, sprowadzić nie może, okienko transferowe zamknięte, więc muszą jechać tym co mają na stanie, no chyba że jakieś wypożyczenie z innego zespołu.

    Mrozek powinien zrobić wszystko, by sprowadzić Schleina w zamian za młodego Ruska, bo ten drugi nie gwarantuje żadnych punktów, podczas gdy Rori na dużo mocniejszej Sparcie wycisnął 7. Balon to jest obecnie karykatura żużlowca, po prostu nie wierzę że z tej mąki jakiś chleb będzie, nawet na własnym torze. Dużo prędzej uwierzę, w 10 punktów Toffika, o ile po drodze nie zaliczy ze trzech taśm. W dodatku trzeba jeszcze liczyć na kompletne spotkania Fredki i Woryny, nie że przywiozą sobie w międzyczasie po jednym zerze, oni we dwóch muszą dać zespołowi z dobrych 25 punktów żeby Row miał szansę wygrać, bo w bonusa przy takim składzie trudno uwierzyć.


    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Wygra ta drużyna, która zdąży wyleczyć większą ilość zawodników.
    To Rybnik jest z góry na straconej pozycji, bo nie ma szans żeby kogokolwiek wyleczyli

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Ja nie wiem, czy ta cała ciężka nawierzchnia w Rybniku to taka oczywista oczywistość... Trzeba pamiętać, że Lindgren też jeździ z kontuzją. Jego wyłączyć to wyłączyć mózg... Będzie ciężko, lecz jeśli tam nie ukulamy bonusa, to zgodnie z życzeniem wszelkiej maści trolli z zaprzyjaźnionych miast - spadamy.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Sęk w tym że Rybnik już nikogo nowego, spoza ligi, sprowadzić nie może, okienko transferowe zamknięte, więc muszą jechać tym co mają na stanie, no chyba że jakieś wypożyczenie z innego zespołu.
    Muszą się chwytać brzytwy. Brady Kurtz??
    Lindgren
    Baliński
    Musielak
    Kurtz, Nilsson
    Schlein
    Chmiel
    Woryna
    Ostatnio edytowane przez Drapichrust ; 08-08-2017 o 10:04
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Ja nie wiem, czy ta cała ciężka nawierzchnia w Rybniku to taka oczywista oczywistość... Trzeba pamiętać, że Lindgren też jeździ z kontuzją. Jego wyłączyć to wyłączyć mózg... Będzie ciężko, lecz jeśli tam nie ukulamy bonusa, to zgodnie z życzeniem wszelkiej maści trolli z zaprzyjaźnionych miast - spadamy.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

    Jak nie ukulacie chociaż bonusa to faktycznie nie zasługujecie na utrzymanie i życzenia trolli nie będą miały żądnego znaczenia.
    Tylko Falubaz

  12. Powrót do góry    #12
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Niestety, ale przy zaledwie dwóch zawodnikach zdolnych do jazdy i gwarantujących punkty, to ROW może to spotkanie nawet przegrać. Nie wierzę w powtórkę z Częstochową.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Prawie połowę punktów do bonusu odrabiają na dzień dobry rybniccy juniorzy w pojedynkach z toruńskimi.
    Brak nawet namiastki zawodnika liderującego w Toruniu, sprawić może, że Woryna i Lindgren będą nie do ugryzienia, a jakoś w drugi supermecz Jacka i Jensena wierzyć mi się nie chce. Będzie ciężko. Przewiduję, że po całości mecz spier...li Chris Holder.
    Dobrze, że jeśli ma ktoś nas zdegradować to będzie to ROW a nie któraś z pozostałych ekip.....

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Toruń będzie jechał z z/z za uśmiechniętego Grega? Czy Greg jest kontuzjowany na lige a na GP zaciska zęby, uwalajac swój polski klub który w zdecydowanej większości go utrzymuje?
    Na Rybnik jedziecie z Miedzińskim? Jak tam jego sytuacja?

    Co do meczu uważam że bez problemu Toruń zdobędzie minimum bonusa, a i nawet czuje ze bezbolesnie to wygra.
    Nawet słaby w tym sezonie bez polotu Holder nie jest w stanie przegrać z Musielakiem Balińskim czy jakimiś Romana z kraju zawodnika 60-lecia Włókniarza

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Woryna na Golecinie pokazał, że przyczepnie nie dla niego.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    polewaczka (08-08-2017)

  17. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    To Rybnik jest z góry na straconej pozycji, bo nie ma szans żeby kogokolwiek wyleczyli
    No u nas na bank nie ma Hancocka. Przedpełskiemu (nadal o kulach) zabrakło sił w niedzielę a co z Miedzińskiem nie wiadomo.

  18. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 129 w 86 postach
    Przedpełskiemu zabrakło mózgu u Walaska, a nie sił. Przynajmniej w 13. biegu.

  19. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Toruń będzie jechał z z/z za uśmiechniętego Grega? Czy Greg jest kontuzjowany na lige a na GP zaciska zęby, uwalajac swój polski klub który w zdecydowanej większości go utrzymuje?
    Na Rybnik jedziecie z Miedzińskim? Jak tam jego sytuacja?
    W ilu zawodach pojechal od momentu kontuzji?
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Co do meczu uważam że bez problemu Toruń zdobędzie minimum bonusa, a i nawet czuje ze bezbolesnie to wygra.
    Nawet słaby w tym sezonie bez polotu Holder nie jest w stanie przegrać z Musielakiem Balińskim czy jakimiś Romana z kraju zawodnika 60-lecia Włókniarza

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    Przegrywal z w/w na MA wiec w Rybniku to tylko formalnosc.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-08-2017 o 12:39
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    ROW z nami bez Rory Schleina.

  21. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Niestety najprawdopodobniej toruńscy seniorzy będą musieli zdobyć w sumie minimum 37pkt. w 24 startach.
    Według mnie w obliczu kontuzji (także Pawła) i problemów Holdera szanse na to są równe około 25%.

    Tak, se kombinuje i myślę, a może by tak:
    ... wypożyczyć z Orła Jakuba Miśkowiaka na juniorkę.
    Wiem, że to byłoby bardzo ryzykowne, ale jak patrzę na te nasze niemoty i Worynę z Chmielem w ROW-ie,
    to zastanawiam się czy w zasadzie czy to w ogóle jest jakieś ryzyko? Ten chłopak jest w stanie wygrać nawet ze słabym seniorem,
    nasi juniorzy niestety nie
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  22. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Zgadzam się że nawet przy całej swojej mizerocie Toruń jest personalnie silniejszy i to on będzie faworytem.

    Jeśli Rybnik na poważnie myśli o bonusie to już od teraz do dnia meczu po torze powinna jeździć polewaczka. Non stop. Tu już nie ma zmiłuj się. Albo Toruń polegnie na przyczepnym, albo dostanie walkowera. Sportowo szanse ROW wynoszą 1% więc jeśli rybniczanie nie zaryzykują i nie przywitają gości bagnem oraz zasiekami to żegnaj Ekstraligo.
    Pzdr,
    Garfield

  23. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Bagno i zasieki? Proszę bardzo. Jack Holder + MJJ. Z drugiej strony kontuzjowany Lindgren i nie przepadający za bagnem Woryna. Biorę w ciemno.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    pawel_KST (09-08-2017), polewaczka (08-08-2017)

  25. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,643
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 778 w 438 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Zgadzam się że nawet przy całej swojej mizerocie Toruń jest personalnie silniejszy i to on będzie faworytem.

    Jeśli Rybnik na poważnie myśli o bonusie to już od teraz do dnia meczu po torze powinna jeździć polewaczka. Non stop. Tu już nie ma zmiłuj się. Albo Toruń polegnie na przyczepnym, albo dostanie walkowera. Sportowo szanse ROW wynoszą 1% więc jeśli rybniczanie nie zaryzykują i nie przywitają gości bagnem oraz zasiekami to żegnaj Ekstraligo.
    Nie widziałeś, co się działo w Toruniu w niedzielę? Wystarczy, że Rybnik zrobi tor od walki, to bez problemu wygrają z bonusem i bez kombinowania. Inaczej mogą się sami zaskoczyć.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  26. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Ja bym jechał Holderem, Jensenem, Przedpełskim, Miedzińskim i z/z. Ale w związku z tym, że Paweł i Adrian mogą nie mieć sił na 6 biegów, zapewne pojedzie Jack.

    Powiem szczerze, że oglądając skrót meczu Falubaz - ROW nie wyobrażam sobie, byśmy stracili bonus w tym meczu. ROW to na dzien dzisiejszy 2 zawodowców i 5 półamatorów, w dodatku jeden (Mads) ze znaczna nadwaga. To jest 16 pkt, tego po prostu nie idzie zepsuć...

    Co do bagna i zasiek - polecam obejrzeć mecz w Grudziądzu ; ) Nic lepszego dla Torunia nie mogłoby się wydarzyć.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    polewaczka (08-08-2017)

  28. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Zgadzam się że nawet przy całej swojej mizerocie Toruń jest personalnie silniejszy i to on będzie faworytem.
    ...a niby w czym ten Toruń jest silniejszy? Bardziej znane nazwiska, a tak naprawdę chłopaki jadą kompletną padakę.
    ROW ma dwóch liderów z prawdziwego zdarzenia, to Lidgren i Woryna. Obaj są w stanie zdobyć komplety punktów.
    To daje 30 oczek. Kolejne 3 pkt. zdobędzie Chmiel na toruńskich juniorach. Pozostali muszą zdobyć 21 pkt.
    Sam Musielak jest w stanie zakręcić się koło 10pkt. Mads i Balon i Chmiel (w pozostałych trzech biegach) muszą w takim przypadku zrobić razem 11 pkt.
    To jest bardzo realny scenariusz, bo w toruńskiej ekipie nie widać nikogo kto byłby w stanie wygrać trzy biegi.
    ROW naprawdę stać na zdobycie 54 pkt. w sześciu zawodników. Lakhbaum będzie zmieniany, o ile oczywiście rzeczywiście nie pojedzie Rory.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  29. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Nie widziałeś, co się działo w Toruniu w niedzielę? Wystarczy, że Rybnik zrobi tor od walki, to bez problemu wygrają z bonusem i bez kombinowania. Inaczej mogą się sami zaskoczyć.
    Co z tego że zrobią tor do walki jak nie ma kim walczyć? W niedzielę nawet Ułamek wyprzedzał na trasie, w Rybniku poza dwójką Fred / Woryna do jazdy w Ekstralidze nie nadaje się obecnie nikt..
    Pzdr,
    Garfield

  30. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,678
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Rybnik w obecnym składzie miałby problem żeby być w 3 w pierwszej lidze. Baliński od jakiegoś czasu to jedzie do tyłu. Nadzieje zawsze umiera ostatnia, ale naprawdę to musiałby się wydarzyć jakiś cud. Zamiast wystawiać tego Lachbauma to lepiej dosprzętowić Skupienia i Chmiela, Oni dają większą nadzieję na jakieś punkty.

  31. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    No przecież Chmiel pojedzie pięć biegów, Woryna też, więc Rosjanin prawdopodobnie nie wyjedzie na tor, gdyż będzie czterokrotnie zmieniony.
    Skupień zdaje się, że leczy kontuzję.

    Nie doceniacie Tobiasza..., on ma ogromne rezerwy i sądzę, że to jego postawa zadecyduje o losie obu drużyn.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  32. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Rezerwy to muszą mieć techniczni gospodzarzy, bo Tobiasz niejedną taśmę zerwie, coś jak Wojciech Mann w "Szansie na sukces" - profesjonalista w końcu.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  33. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    No przecież Chmiel pojedzie pięć biegów, Woryna też, więc Rosjanin prawdopodobnie nie wyjedzie na tor, gdyż będzie czterokrotnie zmieniony.
    Skupień zdaje się, że leczy kontuzję.

    Nie doceniacie Tobiasza..., on ma ogromne rezerwy i sądzę, że to jego postawa zadecyduje o losie obu drużyn.
    Gorzej jak nie wyjdzie mu pierwszy biegu, wtedy do końca meczu gościa nie ma...

    Co Wy mi tu przywołujecie przykład Grudziądza Miałem na myśli prawdziwe bagno a nie jakiś tam pokropiony sikawką betonik Mrozek - natychmiast dzwoń do Żyty, podać sobie rączki i do roboty
    Pzdr,
    Garfield

  34. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    w Rybniku poza dwójką Fred / Woryna do jazdy w Ekstralidze nie nadaje się obecnie nikt..
    Wow ! Ale mają dwójkę na Eligę ! W Toruniu więcej II ligowców(Walasek, juniorzy,Jack no i chyba jednak jeszcze Paweł) niż zawodników na NiceLigę(Chris, Adi, Jensen). Poziomu Ekstra w tym roku poza Hancockiem nie osiągnął nikt.

  35. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Woryna Lindgren realnie są realnie zdobyć 24pkt. Reszcie zostanie 30, nie wiem jakim cudem. W ZG ukulali 7 w tym 1pkt Chmila na Niedzwiedziu reszta z urzedu. Jeśli ROW jakimś cudem ukula 54 to faktycznie Toruń nie zasługuje na utrzymanie
    Tylko Falubaz

  36. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Torunianie wypowiadaja sie :

    Jakby juz spadli.......jakbysmy nie mieli prawa tam wygrac....bo kazdy w Rybniku bedzie mial dzien konia. Widmo degradacjii odbiera widze kompletnie wole walki takze tu piszacym


    Nie mamy prawa przegrac bonusa i tego nie przegraja.....a jesli przytrzymamy wynik na styku przez polowe spotkania.....to zwyciestwo sie trafic moze. Stawiam na duzo lepsza postawe Jacka Holdera. Na Motoarenie chlopak jeszcze zagubiony.....ale w Rybniku juz bedzie inna jazda. Jestem o tym przekonany.

    Jedyna niewiadomoa jest start Walaska.....ciezko przesadzic czy ryzykowac start Miedziaka po kontuzji....niby potencjal na wieksza liczbe punktow jest.....ale ryzyko upadku i poglebienie kontuzji u Miedziaka bardzo duze. Walasek ma szanse na calkiem niezle punkty.....kelnerow wszak w ROW takze nie brakuje.


    Bardzo ostroznie 49:41 dla ROW

  37. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 129 w 86 postach
    Są jeszcze taktyczne, którymi jako-tako powinniśmy być w stanie utrzymywać wynik w najgorszym wypadku w granicach -10 pkt.
    Patrząc na obecny skład ROWu, brak bonusa wydaje się mission impossible.

    Ale zawsze jest ale...

  38. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,579
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Miedziński w składzie, to jest zawsze jakiś element niepewności, a co dopiero po kontuzji.
    Lepszy w to miejsce Walasek. Pozornie słaby, ale prócz Lindgrena i Woryny może wygrać z każdym. W pełni zdrowym składem, Toruń ma bonusa w kieszeni. Jazda zawodników z kontuzjami, to gra w rosyjską ruletkę.
    Wyrachowaną i przemyślaną jazdą, Toruń ma dużą szansę już w Rybniku zapewnić sobie utrzymanie. I to Toruń jest dla mnie lekkim faworytem tego meczu.
    A Rybnik, cóż? Woryna i Lindgren to około 25pkt. A wszystko rozstrzygnie postawa Musielaka i Balińskiego, jeśli trafią na dzień konia, to ROW może wygrać. Bo na bonusa nie ma szans. Niby szkoda tej kontuzji Maxa, ale Toruń także bez Grega, nieszczęścia porównywalne. Grigorija nie liczę, bo to nie jest żaden pech.
    Teraz pytanie, czy Rybnik poczyni jakieś "specjalne przygotowania"? Za dużo nie może, komisarz i sędzia nie pozwolą na jakieś bagno i wilcze doły a'la Paluch.
    Dla Torunia to będzie najlepsza okazja na zapewnienie utrzymania, z GKM u siebie będzie miał trudniej. Chyba że wróci zdrowy Hancock?!

  39. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ze Schleinem zamiast młodego Rosjanina ROW mógłby marzyć o bonusie. Bez niego to nie zdziwi mnie wygrana Torunia.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  40. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Woryna na Golecinie pokazał, że przyczepnie nie dla niego.
    A Jack Holder calkiem pewnie sobie tego dnia radzil. Co wiecej, na finał MIMP zrobili beton, podobno pod Woryne wlasnie. Spodziewam sie zatem mega twardej nawierzchni i moze nawet rynny na pierwszym luku juz nie bedzie, bo przez nia Skupien zlapal kontuzje, a Kacper stracil szanse na zloto. Torun najlepszy mecz pojechal w tym sezonie wlasnie na przyczepnej, mokrej nawierzchni i maja zawodnikow, ktorzy lubia pod kolo. Taki paradoks do myslenia dla torunskiego zarzadu, teraz maja, kiedy komisarze dyktuja warunki.

    Dla mnie zagadka jest stan zdrowia Frykasa, czy jest naprawde tak zle, ze nie zespawaja go do niedzieli? Rozne cuda medycyny w zuzlu juz sie przeciez zdarzaly.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 08-08-2017 o 16:17
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  41. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Robienie toru przeciw komuś to strzal w kolano
    Tylko Falubaz

  42. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Ważny będzie początek, dwa razy 5:1 na start i z naszych zejdzie powietrze a Rybnik dostanie skrzydeł.
    #GetWellDarky

  43. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Ważny będzie początek, dwa razy 5:1 na start i z naszych zejdzie powietrze a Rybnik dostanie skrzydeł.
    I wtedy kontrola ciśnienia w oponach motocykli rybnickich zawodników... Tak dla wybicia ich z rytmu i podcięcia skrzydeł

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Aussie za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (12-08-2017)

  45. Powrót do góry    #41
    Użytkownik Awatar rhekin
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Brady Kurtz przeciwko Apatorowi pojedzie!!

  46. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Jak by nie układać tych klocków, to nie wychodzi nic dla Rybnika.

    Ależ jestem ciekawy jakie fikołki regulaminowe zaczęły by być wycinane gdyby KST spadł. Byłoby przezabawnie.

    Taki scenariusz jest nierealny, gdyż Rybnik nie ma kim bić.
    Tylko kataklizm, którego nie sposób komuś życzyć.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  47. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez rhekin Zobacz posta
    Brady Kurtz przeciwko Apatorowi pojedzie!!
    No to już wygląda trochę lepiej. To teraz Mads i Kurtz niech się uczą ścieżek rybnickich.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  48. Powrót do góry    #44
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Nie wiadomo czego się spodziewać po Kurtzie to może być występ od (0,0) po występ Jacka Holdera w Lesznie. Młody utalentowany chłopak z przyszłością w elidze.

  49. Powrót do góry    #45
    Użytkownik Awatar rhekin
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Szczerze wam powiem że (nie spodoba się to kibicom Apatora) ale wydaje mi się że, wybronimy tego bonusa. Tak samo jak czuje mocno w moczu że Schlein mimo wszystko w niedziele pojedzie w Rybniku.

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •