Results 1 to 12 of 12

Thread: 3 Runda Typera SEC 2017 Hallstavik - typujemy do soboty 05.08.2017 do godz. 17.00

  1. Back To Top    #1
    Moderator SEC Waldzior's Avatar
    Join Date
    Jun 2002
    Posts
    1,659
    Thanks
    89
    Thanked 18 Times in 14 Posts

    3 Runda Typera SEC 2017 Hallstavik - typujemy do soboty 05.08.2017 do godz. 17.00

    Witam.

    Trzecia runda Typera SEC już w najbliższą sobotę. Typujemy do soboty 05.08.2017 do godz. 17.00.Typujemy pierwszą ósemkę w zawodach, dodatkowo miejsca Polaków stałych uczestników cyklu i zdobyte punkty, typujemy również miejsce i punkty zawodnika z dziką kartą.

    PUNKTACJA:

    - za każdego zawodnika trafionego z pierwszej ósemki po 1 punkcie,

    - za każdego zawodnika finału trafionego w pierwszej czwórce po 1 punkcie.

    - za dokładne miejsce 1 zawodnik - 3 pkt, 2 zawodników - 6 pkt, 3 zawodników - 10 pkt, 4 zawodników - 15 pkt, 5 zawodników - 20 pkt, 6 zawodników - 25 pkt, 7 zawodników - 30 pkt, 8 zawodników - 35 pkt,

    - za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy turnieju - 3 pkt

    - za prawidłowe wytypowanie miejsca każdego Polaka stałego uczestnika SEC : po 2 pkt za każdego

    - za prawidłowe wytypowanie punktów każdego Polaka stałego uczestnika SEC : po 2 pkt za każdego

    - za prawidłowe wytypowanie pierwszej trojki - 15 pkt

    - za trafienie składu finału (niezależnie od zdobytych miejsc) - dodatkowe 5 pkt

    - za prawidłowe wytypowanie miejsca zawodnika z dziką kartą: 2 pkt

    - za prawidłowe wytypowanie punktów zawodnika z dziką kartą: 2 pkt

    WAŻNE!!! - W przypadku brania udziału w turnieju dwóch zawodników o takim samym nazwisku przy typach należy podać imię danego zawodnika.

    Za Klindta jedzie Kudriaszow a za Pedersena Jepsen Jensen (wg informacji na oficjalnej stronie SEC)


    Lista startowa :
    1. Przemysław Pawlicki #59 (Polska)
    2. Artem Laguta #2 (Rosja)
    3. Andrey Kudryashov (Rosja)
    4. Vaclav Milik #13 (Czechy)
    5. Leon Madsen #66 (Dania)
    6. Mikkel Bech #177 (Dania)
    7. Martin Smolinski #84 (Niemcy)
    8. Mateusz Szczepaniak #58 (Polska)
    9. Adrian Miedziński #20 (Polska)
    10. DZIKA KARTA Jacob Thorssell #16 (Szwecja)
    11. Krzysztof Kasprzak #507 (Polska)
    12. Andreas Jonsson #100 (Szwecja)
    13. Michael Jepsen Jensen #52 (Dania)
    14. Kenneth Bjerre #91 (Dania)
    15. Kacper Gomólski #44 (Polska)
    16. Andzejs Lebedevs #129 (Łotwa)
    17. Kim Nilsson (Szwecja)
    18. Pontus Aspgren (Szwecja)

    Powodzenia



    Last edited by Waldzior; 05-08-17 at 05:36 PM.

  2. Back To Top    #2
    Super Typer Grand Prix Petrov's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    1,539
    Thanks
    218
    Thanked 42 Times in 29 Posts
    Pierwszy

    1.
    Leon Madsen
    2.
    Vaclav Milik
    3.
    Michael Jepsen Jensen
    4.
    Krzysztof Kasprzak
    5. Andzejs Lebedevs
    6. Kenneth Bjerre
    7. Artem Laguta
    8. Andreas Jonsson

    4. K. Kasprzak 11 pkt.
    10. P.Pawlicki 6 pkt.
    11. DK. J.Thorsell 5 pkt.
    12. M. Szczepaniak 5 pkt.
    14. K. Gomólski 2 pkt.






    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  3. Back To Top    #3
    Moderator FTSL Szczecin's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    452
    Thanks
    30
    Thanked 119 Times in 55 Posts
    1. Artiom Łaguta
    2. Leon Madsen
    3. Vaclav Milik
    4. Mateusz Szczepaniak
    5. Michael J. Jensen
    6. Krzysztof Kasprzak
    7. Andriej Lebiediew
    8. Andriej Kudriaszow

    4. Mateusz Szczepaniak 10
    6. Krzysztof Kasprzak 10
    9. Adrian Miedziński 8
    11. Jacob Thorssell 6
    12. Przemysław Pawlicki 5
    13. Kacper Gomólski 4
    Last edited by Szczecin; 04-08-17 at 09:44 PM.

  4. Back To Top    #4
    Super Snajper FTSL szamot85's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    1,110
    Thanks
    11
    Thanked 8 Times in 6 Posts
    1.A.Jonsson(Szwecja)
    2,A.Łaguta(Rosja)
    3.L.Madsen(Dania)
    4.M.J.Jensen(Dania)
    5.V.Milik(Czechy)
    6.Prz.Pawlicki(Polska)
    7.J.Thorsell(Szwrecja)
    8.K.Kasprzak(Polska)

    Przemyłsaw Pawlicki
    miejsce6,punkty:11

    Krzysztof Kasprzak
    miejsce:8,punkty:8

    Adrian Miedziński
    miejsce:9,punkty:8

    Mateusz Szczepaniak
    moiejsce:11,punkty:6

    Kacper Gomólski
    miejsce:13,punkty:5

    Jacob Thorsell
    miejsce:7,punkty:9

  5. Back To Top    #5
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,109
    Thanks
    0
    Thanked 3 Times in 3 Posts
    1. Madsen
    2. Laguta
    3. Milik
    4. Kasprzak
    5. Jensen
    6. Lebedeves
    7. Jonsson
    8. Miedzinski

    Przemyłsaw Pawlicki
    miejsce 9 ,punkty:8

    Krzysztof Kasprzak
    miejsce: 4 punkty: 11

    Adrian Miedziński
    miejsce: 8 punkty: 9

    Mateusz Szczepaniak
    moiejsce:12 punkty:5

    Kacper Gomólski
    miejsce 14 punkty:3

    Jacob Thorsell
    miejsce:10,punkty:7

  6. Back To Top    #6
    Początkujący
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    13
    Thanks
    1
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. Artiom Laguta
    2. M. J. Jensen
    3. L. Madsen
    4. A. Jonsson
    5. A. Lebiedievs
    6. K. Bjerre
    7. V. Milik
    8. M. Szczepaniak

    8. Mateusz Szczepaniak 8
    9. Krzysztof Kasprzak 7
    11. Adrian Miedziński 6
    10. Jacob Thorssell 7
    12. Przemysław Pawlicki 6
    14. Kacper Gomólski 3

  7. Back To Top    #7
    Moderator SEC Waldzior's Avatar
    Join Date
    Jun 2002
    Posts
    1,659
    Thanks
    89
    Thanked 18 Times in 14 Posts
    1. Kasprzak
    2.
    Jonsson
    3. Lebiediew
    4. Łaguta
    5. Milik
    6. Pawlicki
    7. Thorsell
    8. Madsen


    Pawlicki miejsce 6 punkty 10
    Kasprzak miejsce 1 punkty 14
    Miedziński miejsce 9 punkty 7
    Szczepaniak miejsce 12 punkty 4
    Gomólski miejsce 10 punkty 7

    DK Thorsell miejsce 7,punkty 8

  8. Back To Top    #8
    Stały bywalec tomkoz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    530
    Thanks
    141
    Thanked 42 Times in 31 Posts
    1. A. Łaguta
    2. V. Milik
    3. A. Jonsson
    4. A. Lebiediew
    5. L. Madsen
    6. J. Thorsell
    7. K. Kasprzak
    8. A. Miedziński

    Krzysztof Kasprzak
    miejsce: 7
    punkty: 9

    Adrian Miedziński
    miejsce: 8
    punkty: 8

    Przemysław Pawlicki
    miejsce: 9
    punkty: 8

    Mateusz Szczepaniak
    miejsce: 10
    punkty: 7

    Kacper Gomólski
    miejsce: 13
    punkty: 5

    Jacob Thorsell
    miejsce: 6
    punkty: 10

  9. Back To Top    #9
    Super Typer FTSL Tomek 2000's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    140
    Thanks
    4
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. Artiom Łaguta
    2. Andreas Jonsson
    3. Vaclav Milik
    4. Andrzej Lebedevs
    5. Przemysław Pawlicki
    6. Krzysztof Kasprzak
    7. Michael Jepsen Jensen
    8. Leon Madsen

    Mateusz Szczepaniak
    11 miejsce 6 punktów

    Krzysztof Kasprzak
    6 miejsce 10 punktów

    Adrian Miedziński
    12 miejsce 5 punktów

    Przemysław Pawlicki
    5 miejsce 11 punktów

    Kacper Gomólski
    14 miejsce 3 punkty

    Dzika karta: Jacob Thorssell
    13 miejsce 4 punkty

  10. Back To Top    #10
    Początkujący
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    37
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. Andrzej Lebedevs
    2. Artiom Łaguta
    3. Krzysztof Kasprzak
    4. Andreas Jonsson
    5. Vaclav Milik
    6. Przemysław Pawlicki
    7. Leon Madsen
    8. Michael Jepsen Jensen

    Mateusz Szczepaniak
    10 miejsce 7 punktów

    Krzysztof Kasprzak
    3 miejsce 14 punktów

    Adrian Miedziński
    13 miejsce 3 punktów

    Przemysław Pawlicki
    6 miejsce 10 punktów

    Kacper Gomólski
    12 miejsce 5 punkty

    Dzika karta: Jacob Thorssell
    11 miejsce 6 punkty

  11. Back To Top    #11
    Super Typer Grand Prix
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    242
    Thanks
    0
    Thanked 4 Times in 4 Posts
    1. Artiom Łaguta
    2. Vaclav Milik
    3. Leon Madsen
    4. Andrzej Lebedevs
    5. Kenneth Bjerre
    6. Michael Jepsen Jensen
    7. Krzysztof Kasprzak
    8. Andreas Jonsson

    Mateusz Szczepaniak

    11 miejsce 5 punktów

    Krzysztof Kasprzak
    7 miejsce 8 punktów

    Przemysław Pawlicki
    10 miejsce 7 punktów

    Kacper Gomólski
    13 miejsce 4 punkty

    Dzika karta: Jacob Thorssell
    12 miejsce 5 punkty
    Last edited by andreas2000; 05-08-17 at 05:44 PM.

  12. Back To Top    #12
    Super Typer FTSL gregi_ns's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,958
    Thanks
    11
    Thanked 2 Times in 2 Posts
    1. Artiom Łaguta
    2. Vaclav Milik
    3. Andreas Jonsson
    4. Andrzej Lebedevs
    5. Kenneth Bjerre
    6. Michael Jepsen Jensen
    7. Przemysław Pawlicki
    8. Jacob Thorssell

    Mateusz Szczepaniak

    11 miejsce 5 punktów

    Krzysztof Kasprzak
    9 miejsce 7 punktów

    Adrian Miedziński
    10 miejsce 6 punktów

    Przemysław Pawlicki
    7 miejsce 9 punktów

    Kacper Gomólski
    13 miejsce 4 punkty

    Dzika karta: Jacob Thorssell
    8 miejsce 8 punktów

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •