Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 420

Wątek: XII kolejka Toruń - Częstochowa, czyli mecz o.... 6.08.2017 godz. 16.30

  1. Powrót do góry    #316
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Moze Jacek chce byc juz zwolniony...

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Hahaha Czewa wygrała

  3. Powrót do góry    #318
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    jak mozna winic Walaska za przegrany mecz?

    w 14 powinien Walas jechac za Jacka.

    Torun - indywidualne zwyciewstwa -4 , czewa -11

    MS i lider Torunia wygral raz

  4. Powrót do góry    #319
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Moim zdaniem to ten protest był gwoździem do trumny. W momencie gdy drużynie szło, był najlepszy moment w meczu. Ośmiesznie + przegranie meczu. W jeden mecz Frątczak zapracował na dymisję. Przykre.
    Kluczowe wydarzenie. Cos pewnie miało sie zmienić na torze w tym czasie, Madsen miał sie posypać, a miejscowi złapać wcześniej dograne ustawienia.

    Mnie takie kombinacje mocno się nie podobają, dlatego mimo wszelkich sympatii, cieszy ukaranie menago, który zbyt szybko w swoją wielkość uwierzył.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    mhsol (06-08-2017)

  6. Powrót do góry    #320
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2017
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    No żużlowe szachy fest, Madsen się zdekoncentrował kompletnie xd

  7. Powrót do góry    #321
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Czyli ze legendy o Fratczaku kolejny raz okazuja sie przesadzone. Mimo to, bardziej od niego mecz zawalil Walasek w 13.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Nigel (07-08-2017)

  9. Powrót do góry    #322
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Toruń, nie ma się co załamywać. Przecież macie pełne wsparcie swojego amerykańskiego lidera.

    Chłop, jak zawsze, w krytycznym momencie wykazał pełne zaangażowanie, podsunął sprzęt, a teraz w przerwach między oglądaniem kolejnych meczów piłkarskich trzyma kciuki na tłiterze.



    Najbliższe GP Szwecji z pewnością potraktuje ulgowo, aby pod koniec sezonu móc oddać serce za klub.
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  10. Powrót do góry    #323
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Co chcesz udowodnic tym belkotem?
    Hancock gdyby mogl dzis jechac pewnie by pojechal.
    Moze Twoim zdaniem nie ma zdanej kontuzji? To chcesz powiedziec?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #324
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co chcesz udowodnic tym belkotem?
    Hancock gdyby mogl dzis jechac pewnie by pojechal.
    Moze Twoim zdaniem nie ma zdanej kontuzji? To chcesz powiedziec?
    No nie wiem co Ty nazywasz bełkotem. Dla mnie jałowym bełkotem jest przede wszystkim jego pozowanie w mediach społecznościowych.

    Być może źle zrozumiałeś mój wpis. Nie pierwszy raz na tym forum żartuję sobie z tego jak Hancock traktuje polskie kluby i z tej ślepoty, jaką wykazują ludzie raz za razem przymykający oko na jego wyczyny.
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  12. Powrót do góry    #325
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Jak traktuje polskie kluby?
    Inaczej niż inni?

    Myślałem, że głównym kryterium określającym jak się
    traktuje swojego pracodawcę są wynik a nie wpisy na fejsie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-08-2017 o 19:55
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Powrót do góry    #326
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jak traktuje polskie kluby?
    Inaczej niż inni?

    Myślałem, że głównym kryterium określającym jak się
    traktuje swojego pracodawcę są wynik a nie wpisy na fejsie.
    Tak, traktuje swojego pracodawcę inaczej niż wielu żużlowców na jego poziomie sportowym.

    Przecież nie zaprzeczam, że głównym kryterium są wyniki. Ale jeśli uważasz, że wszystko jest w porządku z taką postawą zawodnika, to zostawmy ją, nie mamy o czym dyskutować.
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  14. Powrót do góry    #327
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Ale jak, miał jechać bez ręki?
    Nie wiem o co Ci chodzi.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #328
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Przepraszam, bronicie Grega.

    Gościa który do ostatniej chwili nie miał czasu na to żeby przylecieć i kontrakt podpisać, w drużynie która mu regularnie wypłaca co mecz nie małe sumy na konto. W lidze, która finansuje mu cały cyrk Grand Prix.

    To jest szacunek?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    pakosik (06-08-2017)

  17. Powrót do góry    #329
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/70...facebook_zuzel

    W regulaminie jest jakaś wzmianka o "fair play"? Jak dla mnie z Ekstralipy powinna ostra kara pójść. Myślę, że składanie protestów ma czemu innemu służyć. Żenada i wstyd.

  18. Powrót do góry    #330
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/70...facebook_zuzel

    W regulaminie jest jakaś wzmianka o "fair play"? Jak dla mnie z Ekstralipy powinna ostra kara pójść. Myślę, że składanie protestów ma czemu innemu służyć. Żenada i wstyd.
    Jacek to jednak pajac

  19. Powrót do góry    #331
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Jacek wie, że ma mało czasu i chce zaprezentować w jak najkrótszym czasie, jak najwięcej ze swojego repertuaru.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    pakosik (06-08-2017)

  21. Powrót do góry    #332
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/70...facebook_zuzel

    W regulaminie jest jakaś wzmianka o "fair play"? Jak dla mnie z Ekstralipy powinna ostra kara pójść. Myślę, że składanie protestów ma czemu innemu służyć. Żenada i wstyd.
    Kara za co? Za działanie w zgodzie w regulaminem? Jeśli protest zostaje odrzucony, to wadium przepada na rzecz SE. Puknijcie się w głowy, bo szukacie sensacji na siłę. Jakby w SWC Cieślak wymyślił coś takiego, to byście piali z zachwytu nad jego trenerskim kunsztem.
    Ostatnio edytowane przez pawko.trn ; 06-08-2017 o 20:37

  22. Powrót do góry    #333
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    Kara za co? Za działanie w zgodzie w regulaminem? Jeśli protest zostaje odrzucony, to wadium przepada na rzecz SE. Puknijcie się w głowy, bo szukacie sensacji na siłę.
    Protest trzeba uzasadnić. Przyznając się otwarcie, że zrobili to tylko by zyskać na czasie oznacza że tego uzasadnienia nie ma. Nie temu mają służyć protesty. Jak dla mnie regulamin został złamany.

  23. Powrót do góry    #334
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Protest trzeba uzasadnić. Przyznając się otwarcie, że zrobili to tylko by zyskać na czasie oznacza że tego uzasadnienia nie ma. Nie temu mają służyć protesty. Jak dla mnie regulamin został złamany.
    bardzo glupia wypowiedz, ale teoretycznie jest uzasadnienie:
    - Ostatnio było wiele dyskusji na temat różnych zawodników - wyjaśnia menedżer. - W ten sposób rozwialiśmy różne wątpliwości. To poszło zresztą na nasz koszt i zamknęło temat. Po co plotkować, jak można coś sprawdzić w oficjalny sposób i w zgodzie z regulaminem.

    i wisienka na torcie glupoty

    W tym przypadku to wydarzyło się tak naprawdę przy okazji - przekonuje menedżer.

  24. Powrót do góry    #335
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Kto nie skacze ten z Torunia! Hej, hej!
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  25. Powrót do góry    #336
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Kiedys jak jechalismy z Wroclawiem bez Bjerre to Cieslak rozgrywal to tak, ze wstawial rezerwy aby bylo bieg po biegu i czterominutowa przerwa. Liczyl, ze przyjdzie deszcz i przed 8. biegiem mecz bedzie przerwany.

    Oczywiscie mozna tez spowalniac zawody tak jak robil Jacek Get Well, tzn. poprzez skladanie debilnych protestow bez uzasadnienia. I to pokazuje kto jest menedzerem a kto klaunem ubranym w koszulke menadzera.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  26. Powrót do góry    #337
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Coś chyba ci się zawodnicy pomerdali. Nie przypominam sobie by w 2012 roku Cieślak nas prowadził.

    Ok, już kumam, że chodzi o okres jak Marek Spartę prowadził. Jak dobrze kojarzę chodzi ci o mecz gdzie była z/z i junior na seniorce ciągle zastępowany.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 06-08-2017 o 21:28
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  27. Powrót do góry    #338
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Ale jakie wg was mogloby byc uzasadnienie? Co wy?
    Uzasadnienie - Madsen wymiata i chcemy sprawdzic czy nie oszukuje. Prosze, oto pieniazki.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #339
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Komentarz po zawodach Leona jeszcze lepszy jak w tv:

    Leon Madsen (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa): Jestem bardzo szczęśliwy. Nie poszło mi najlepiej podczas SEC-u, ale na ten moment skupiam się na klubie z Częstochowy. Wiedzieliśmy wszyscy, jak ważne to będzie spotkanie w kontekście walki o play-offy. Wciąż mamy niewielkie szanse. Mimo wszystko - spróbujemy po nie sięgnąć. Mój występ mnie zadowala, ale co najważniejsze, drużyna pracuje wspólnie. Atmosfera, dobry trener, zarząd, cały klub znakomicie funkcjonuje. Jeśli chodzi o tę maleńką akcję ze strony ekipy z Torunia, to jest takie powiedzenie, które mówi, iż złodziej zawsze myśli, że wszyscy kradną.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  29. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (07-08-2017), Buszmen (06-08-2017), waldek0234 (06-08-2017)

  30. Powrót do góry    #340
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Kiedys jak jechalismy z Wroclawiem bez Bjerre to Cieslak rozgrywal to tak, ze wstawial rezerwy aby bylo bieg po biegu i czterominutowa przerwa. Liczyl, ze przyjdzie deszcz i przed 8. biegiem mecz bedzie przerwany.

    Oczywiscie mozna tez spowalniac zawody tak jak robil Jacek Get Well, tzn. poprzez skladanie debilnych protestow bez uzasadnienia. I to pokazuje kto jest menedzerem a kto klaunem ubranym w koszulke menadzera.
    No ja pamietam jak u Cieślaka za rezerwę taktyczną robiła polewaczka. I to pokazuje kto jest menedzerem a kto klaunem ubranym w koszulke menadzera.

    Jeśli chodzi o tę maleńką akcję ze strony ekipy z Torunia, to jest takie powiedzenie, które mówi, iż złodziej zawsze myśli, że wszyscy kradną.

    Rozumiem wkurzenie Madsena ale z tym złodziejem to mu się kluby pomerdały...
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 06-08-2017 o 21:29

  31. Powrót do góry    #341
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Komentarz po zawodach Leona jeszcze lepszy jak w tv:
    Fajnie, ale Leosiowi ktos powiedzial o polskich realizach menadzerskich?

    EDIT
    i o sprycie Jacka?

  32. Powrót do góry    #342
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Coś chyba ci się zawodnicy pomerdali. Nie przypominam sobie by w 2012 roku Cieślak nas prowadził.

    Ok, już kumam, że chodzi o okres jak Marek Spartę prowadził. Jak dobrze kojarzę chodzi ci o mecz gdzie była z/z i junior na seniorce ciągle zastępowany.
    2010, chyba czerwiec, Wlokniarz - Atlas 47:43.

    Poszukaj u R. Lacha

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  33. Powrót do góry    #343
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 38 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Komentarz po zawodach Leona jeszcze lepszy jak w tv:
    Akurat Madsen to niech lepiej milczy bo ma swoje za uszami. Równie dobrze jego słowa dotyczą jego samego.

    http://www.pomorska.pl/wiadomosci/by...owie,id,t.html

  34. Powrót do góry    #344
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    List intencyjny? Chodzi ci o ten świstek co ma wartość mniej więcej podobną jak papier toaletowy?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    CKMik (06-08-2017), Garfield (06-08-2017)

  36. Powrót do góry    #345
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 38 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    List intencyjny? Chodzi ci o ten świstek co ma wartość mniej więcej podobną jak papier toaletowy?
    Faktycznie słowo (podpis) Madsena jest gówno warte , więc nie ma o co kruszyć kopii i się przejmować jego gównianymi komentarzami

  37. Powrót do góry    #346
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Wstyd. Źle się stało że te lamery
    wygrały. Może spółdzielnia na Toruń może coś w rodzaju żeby tych wsioków nie było w po może rozstawienie pod sparte
    Tego nie wie nikt. I jeszcze ten przyglup madesen od slizgania się po betonie. Kto tam odpowiada za tor.

  38. Powrót do góry    #347
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Denis Zobacz posta
    Faktycznie słowo (podpis) Madsena jest gówno warte , więc nie ma o co kruszyć kopii i się przejmować jego gównianymi komentarzami
    Oczywiście równie mocno jesteś rozczarowany postawą A.Łaguty, który w owym czasie wykonał podobny manewr w odwrotnym kierunku? Czy oburzony dopiero będziesz po tym jak poprowadzi GKM do zwycięstwa nad GetWell?

    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Wstyd. Źle się stało że te lamery
    wygrały. Może spółdzielnia na Toruń może coś w rodzaju żeby tych wsioków nie było w po może rozstawienie pod sparte
    Tego nie wie nikt. I jeszcze ten przyglup madesen od slizgania się po betonie. Kto tam odpowiada za tor.
    Ktoś mógłby przetłumaczyć?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  39. Powrót do góry    #348
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 38 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Oczywiście równie mocno jesteś rozczarowany postawą A.Łaguty, który w owym czasie wykonał podobny manewr w odwrotnym kierunku? Czy oburzony dopiero będziesz po tym jak poprowadzi GKM do zwycięstwa nad GetWell?



    Ktoś mógłby przetłumaczyć?
    Gadol, szczerze to po co Madsen pie.. i coś o złodziejach kiedy Jacek Falubaz powiedział, że potrzebował czasu aby przerzucić silnik z ramy do ramy. Równie dobrze mógłby sprawdzić sprzęt Gruchalskiego.

  40. Powrót do góry    #349
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Oczywiście równie mocno jesteś rozczarowany postawą A.Łaguty, który w owym czasie wykonał podobny manewr w odwrotnym kierunku? Czy oburzony dopiero będziesz po tym jak poprowadzi GKM do zwycięstwa nad GetWell?



    Ktoś mógłby przetłumaczyć?
    To jest ewidentnie potomek przybyszow ze Wschodu ktorzy masowo nawiedzali Wroclaw po wojnie.

    Czarno na bialym widac wplyw bimbru i bardzo lamana polszczyzne.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  41. Powrót do góry    #350
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Denis Zobacz posta
    Gadol, szczerze to po co Madsen pie.. i coś o złodziejach kiedy Jacek Falubaz powiedział, że potrzebował czasu aby przerzucić silnik z ramy do ramy. Równie dobrze mógłby sprawdzić sprzęt Gruchalskiego.
    Po pierwsze takich zagrywek nie powinno być. Była w regulaminie swojego czasu przysługująca zespołowi dłuższa przerwa na żądanie. Co ona przeszkadzała? Po drugie zawodnik ma prawo być wkurzony, że ktoś go bezpodstawnie oskarża. Pamiętajmy, że w innych ligach/krajach takiego kombinatorstwa jak w najśmieszniejszej lidze świata nie ma.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  42. Powrót do góry    #351
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    330
    Podziękowania: 85 w 61 postach
    Nie wiem ile kosztuje złożenie protestu,ale stawka powinna pójść w górę razy 2 lub 3,żeby nikt więcej nie wpadał na takie głupie pomysły.

  43. Powrót do góry    #352
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Wsiarzu po tej
    wygranej nie będziesz mógł spać przez tydzień

  44. Powrót do góry    #353
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jacek już wcześniej praktykował tego typu zagrania (edit: w GW), także to nic nowego z jego strony.
    Wcześniej rzeczywiście była przerwa na żądanie, ale nie wiem dlaczego z tego zrezygnowano.

    cukrzyca na forum udzielają się ludzie z większych miast od Wrocławia także zluzuj beret.
    Twój adwersarz natomiast pisze z miasta porównywalnego wielkością z Wrocławiem.
    Ciao
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 06-08-2017 o 22:56
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  45. Powrót do góry    #354
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Tu nie chodzi o wielkosc miasta. Zresztą ty juz kiedys stwierdziłes ze wroclaw i Częstochowa są porównywalne wielkością i nie ma między nimi zbyt dużej różnicy

  46. Powrót do góry    #355
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jacek już wcześniej praktykował tego typu zagrania (edit: w GW), także to nic nowego z jego strony.
    Wcześniej rzeczywiście była przerwa na żądanie, ale nie wiem dlaczego z tego zrezygnowano.

    cukrzyca na forum udzielają się ludzie z większych miast od Wrocławia także zluzuj beret.
    Twój adwersarz natomiast pisze z miasta porównywalnego wielkością z Wrocławiem.
    Ciao
    Jeśli za porównywalną uważasz wielkość Czewy i Wrocławia, to chyba dziś źle porownałeś dawki psychotropów z receptą... i to grubo.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  47. Powrót do góry    #356
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    cukrzyca odpowiadał gościowi z Katowic. Czytajcie ze zrozumieniem pls.
    Nie uważam też że Częstochowa jest wsią no nie róbcie sobie jaj. sorry za ot.
    Malin jesteś przecież ze wsi więc nie strugaj miastowego.
    (nie chodzi tutaj o Toruń)
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 06-08-2017 o 23:32
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  48. Powrót do góry    #357
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    Moze Jacek chce byc juz zwolniony...
    Albo to jakaś grubsza akcja a "Jacek Falubaz" to koń trojański i zemsta Dowhana za 2013 rok która ma celu spuszczenie Torunia ligę niżej

  49. Powrót do góry    #358
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    cukrzyca odpowiadał gościowi z Katowic. Czytajcie ze zrozumieniem pls.
    Nie uważam też że Częstochowa jest wsią no nie róbcie sobie jaj. sorry za ot.
    Katowice? POŁOWA Wrocławia (za WIKI), także znowu pudło.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  50. Powrót do góry    #359
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Katowice=wroclaw kto tu sobie robi jaja

  51. Powrót do góry    #360
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Jeśli za porównywalną uważasz wielkość Czewy i Wrocławia, to chyba dziś źle porownałeś dawki psychotropów z receptą... i to grubo.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Ale przeciez black napisal jasno i wyraznie ze pisuja tu osoby z wiekszych osrodkow miejskich niz Wroclaw.

    To chyba nie jest az tak trudne do zrozumienia, nawet dla kiepsko wladajacych polskim lwowskich zulikow?

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •