Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 420

Wątek: XII kolejka Toruń - Częstochowa, czyli mecz o.... 6.08.2017 godz. 16.30

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    I to jeszcze może być w telewizji
    Alternatywa jest mecz z udzialem Rybnika w skladzie
    Lindgren Korneliusen Musielak Lachbaum Balinski Woryna Chmiel

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi devilzg za jego przydatny post!

    Gadol (05-08-2017)

  3. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Będziemy frajerami jak nie wygramy jutro w Toronto jak ma Miedziaka nie być. Przynajmniej bezpiecznie jutro będzie

  4. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    pakosik (06-08-2017)

  6. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    W końcu kroi się meczyk o jakąś stawke, który być może przysporzy jakiś dreszczyk emocji, bo od dawna wieje nudą w ekrtralipe.
    Medale rozdane, nawet składy na 2018 już prawie znane, to może walka o utrzymanie bedzie ciekawsza.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 05-08-2017 o 15:52
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  7. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Jedziecie bez Miedziaka. Czewa to wygra a wy lecicie
    A brak Miedzińskiego to osłabienie w Toruniu?
    W takim meczu z Lesznem nastukał 10 pkt, ale pierwszego seniora w walce pokonał dopiero w 14 biegu. Co na zawodnika prowadzącego parę jest słabym wynikiem. Z ZG było jeszcze gorzej.
    Jestem w stanie zaryzykować twierdzenie, że brak Adriana jest naszym wzmocnieniem.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    Misiek_T (05-08-2017)

  9. Powrót do góry    #51
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Jeszcze odpukać ze dwóch wyleci ze skłądu Torunia i może Częstochowa powalczy
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Powrót do góry    #52
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Alternatywa jest mecz z udzialem Rybnika w skladzie
    Lindgren Korneliusen Musielak Lachbaum Balinski Woryna Chmiel
    Zobaczymy w jakim składzie za tydzień nasza toruńska armia zmierzy się z ww. i co osiągnie

    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    I kto tu jest głupszy?
    dockm ktory walnął głupim tekstem czy Ci co podłapali temat jak mucha gówno xD
    Dlaczego zaraz głupszy? Widziałem ostatnie upadki Miedziaka w Ostrowie, Szwecji i w Lesznie - trzy zawody po kontuzji,
    trzy upadki, w tym dwa z jego winy, niestety stało się to naprawdę regularne, można dyskutować ile na to składa się
    zaciętość Miedziaka, pech, brak umiejętności, przypadek, czy jazda innych, ale tak już jest.... i niestety ten docinek
    o upadkach jest słuszny. Choć wszystko wskazuje na to, że jutro jednak Adi nie upadnie, zatem DOCKM nie trafił.

    Długi Włókniarza? Na ten temat przelano już hektolitry atramentu. Były, narastały z roku na rok, wszyscy to widzieli,
    a mimo to... mówiąc delikatnie nie było jakiś reakcji, kontrreakcji. Zwał jak zwał. Częstochowa swoich długów nie
    spłaciła i ta skaza pozostanie.

    Holta. Można podziwiać jego umiejętności, humor, zaciętość i upór jako zawodnika. Ale załatwienie mu w ekspresowym
    tempie obywatelstwa, żeby ominąć przepisy było przekrętem i jest przekrętem. O czym tu dyskutować? Można jedynie
    pożartować z tego jak posługuje się naszym językiem... tak samo jak można żartować z owych 151 zł za punkt, ot dwa
    dowody na panujące w tym sporcie patologie... szkoda, że startował również w toruńskich barwach.
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 05-08-2017 o 17:22
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  11. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    A brak Miedzińskiego to osłabienie w Toruniu?
    W takim meczu z Lesznem nastukał 10 pkt, ale pierwszego seniora w walce pokonał dopiero w 14 biegu. Co na zawodnika prowadzącego parę jest słabym wynikiem. Z ZG było jeszcze gorzej.
    Jestem w stanie zaryzykować twierdzenie, że brak Adriana jest naszym wzmocnieniem.
    Mam rowniez takie samo przeczucie,
    dochodzi do tego ze Miedziak bedzie mocno nabuzowany i moze jeszcze zobaczyc czerwien od napalonych "obiektywnych" dziadkow Dembskiego,
    Mam nadzieje, ze Adrian wyzdrowieje i to fajnie miec takiego zawodnika jeszcze w swoich szeregach
    co do meczu
    nie mam pojecia, mam nadzieje ze chlopaki dadza z siebie wszystko, czy to wystarczy no wlasnie nie wiem

  12. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Mecz będzie raczej z takich na styku. Teoretycznie przewagę mamy na juniorce, jednak nie takie to pewne na wyjeździe. Dwóch kandydatów na liderów (Rysiek&Leon), ale reszta to boska drużyna, bo tylko bóg jeden wie jak pojadą.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  13. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Jutro będę oglądał naszych z myślą, że ciężko będzie wygrać. Najważniejsze jednak, by drużyna zostawiła serce na torze i wtedy nawet NICE mi nie straszne.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  14. Powrót do góry    #56
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Tak sobie mysle: ile razy Wlokniarz jechal do oslabionego przeciwnika (badz po prostu jako pewny faworyt) po wygrana a zamiast tego dostawal sromotne becki?

    Wroclaw 2013, Gdansk 2012, Tarnow 2006, Bydgoszcz 2004, 2003 - to tylko niektore przyklady meczow w ktorych otwieranie szampana przed biegiem nr 1 konczylo sie po ostatniej gonitwie ogromnym kacem.

    Oczywiscie licze i wierze ze jutro bedzie inaczej ale gdzies ten niepokoj sie czai.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  15. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Po co tak daleko sięgasz pamięcią? A zeszły rok i większość wyjazdów do zespołów trochę ponad przeciętną?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  16. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Przestancie juz o tym Miedzinskim. Jak Protasiewicz mial ze dwa takie same sezony na poczatku nowego wieku, to sie kazdy tylko smial, do lekarza tez wysylal, ale tekstow o bandytyzmie nie pezypominam sobie. Ot, taki rodzaj zawodnika. Wyobrazal sobie w 2001 ktos Protasiewicza w 2017?

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    wokie (06-08-2017)

  18. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Tak w ogóle to własnie uświadomiłem sobie, że sam uległem jakiejś toruńskiej przedmeczowej histerii.
    Patrząc na tabelę, wychodzi na to że to wcale nie jest najważniejszy nasz mecz.
    W zasadzie możemy go nawet przegrać, ważniejsza będzie walka o choćby bonus w Rybniku i ostatni mecz z GKM-em.

    Paradoksalnie, to tak naprawdę jest ważniejszy mecz dla CKM-u, przecież częstochowianie mają później dwa piekielnie ciężkie mecze do rozegrania.
    Z 9kt. mogą nawet polecieć bezpośrednio z ligi!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  19. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    930
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 196 w 138 postach
    Ja tam się Włókniarza nie boję. Coś czuję, ze dziś nawet na juniorów nie będziemy musieli narzekać.

  20. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    W zasadzie możemy go nawet przegrać, ważniejsza będzie walka o choćby bonus w Rybniku i ostatni mecz z GKM-em.

    Paradoksalnie, to tak naprawdę jest ważniejszy mecz dla CKM-u, przecież częstochowianie mają później dwa piekielnie ciężkie mecze do rozegrania.
    Z 9kt. mogą nawet polecieć bezpośrednio z ligi!
    No właśnie, dowcip polega na tym że z bilansem 2-0-9 wcale nie jesteście w najgorszej sytuacji. Włókniarz i GKM są w tym sezonie chwalone za walkę itp., a tak naprawdę to wciąż wy macie wszystkie atuty w ręce. Jakoś nawet w dzisiejszym meczu mam wrażenie że powinniście spokojnie wygrać nawet bez Hancocka i Miedziaka. Bardziej bym się obawiał meczu z Grudziądzem za 2 tygodnie...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  21. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Termos niedawno się odgrażał, że z Dziadzią, to by Leszno u siebie becki zebrało od Get Wella, a tutaj z Włókniarzem mieliby polec i to u siebie?
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 06-08-2017 o 14:03
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    nie wiem jakie przyśpiewki ma CKM ale... HEJ HEJ WŁÓKNIARZ DO BOJU czy coś takiego...

  23. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    930
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 196 w 138 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    nie wiem jakie przyśpiewki ma CKM ale... HEJ HEJ WŁÓKNIARZ DO BOJU czy coś takiego...
    https://www.youtube.com/watch?v=2AfiR7y8Y88 od 0:30 do 1:00 to najlepsza przyśpiewka na dziś

  24. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=2AfiR7y8Y88 od 0:30 do 1:00 to najlepsza przyśpiewka na dziś
    Miejmy nadzieje, że częściej będziecie gwizdać niż śpiewać, czego Wam serdecznie życzę

  25. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Holder mlodszy calkiem wyluzowany... to moze byc klucz sukcesu
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Przedpełski o kulach?
    Ciekawe kto go dopuścił do meczu.

    To tylko tak do tych z Torunia co mieli największe waty do Doyla.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Buszmen (06-08-2017), hcp (06-08-2017)

  28. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Kuleje jakby mniej niz Doyle.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Przedpełski o kulach?
    Ciekawe kto go dopuścił do meczu.

    To tylko tak do tych z Torunia co mieli największe waty do Doyla.
    Wiesz, jeżeli Borowicz w takim stanie był uznany przez lekarza za zdolnego do kontynuowania zawodów:
    borowicz.jpg
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  30. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    ogolnie lekarze zawodow zuzlowych to sa niezli cudotworcy.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Gadol (06-08-2017)

  32. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,065
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Garfield ma 100% racji. Pamiętam te mecze kiedy Włókniarz jechał na wyjazd po pewne punkty wobec osłabienia rywala, a kończyło się wstydliwym laniem. Jeszcze z czasów jak red. Wróbel robił transmisje w radio, ale i później. Krew człowieka chciała wtedy zalać. Nie wiem czy raz tak nie było też w Toruniu, gdzie zawodnicy klasy Puszakowskiego czy Chrzanowskiego wybijali Włókniarzowi żużel z głowy. Także byłbym ostrożny. Żeby nie było bardzo źle stawiam na wynik w granicach 50:40.
    AZS-CKM the leading polish teams

  33. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Wiesz, jeżeli Borowicz w takim stanie był uznany przez lekarza za zdolnego do kontynuowania zawodów:
    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=4214
    swiadczy to o glupocie i wielkiej nieodpowiedzialnosci jednych i drugich.

  34. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Wiesz, jeżeli Borowicz w takim stanie był uznany przez lekarza za zdolnego do kontynuowania zawodów:
    Ja wiem, że lekarz ma najmniej akurat do gadania czy dany zawodnik może jechać czy nie.
    Pije tylko do tych krzykaczy, co tak tu wielce byli oburzeni tym, że Doyle o kulach chodzi i wsiada na motor. Przecież stwarza duże zagrożenie dla innych i pewnie ma lewe zaswiadczenie lekarskie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  35. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Przypadek Borowicza to nie była liga tylko zawody indywidualne. Nikt więc presji na lekarza nie wywierał
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  36. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Przypadek Borowicza to nie była liga tylko zawody indywidualne. Nikt więc presji na lekarza nie wywierał
    Te badanie lekarskie pewnie wyglada tak.
    Dasz rade pojechać?
    Nooo ...
    To jedziesz ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  37. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Te badanie lekarskie pewnie wyglada tak.
    Dasz rade pojechać?
    Nooo ...
    To jedziesz ...
    no co ty.
    lekarz ma w kanciapie rezonans magnetyczny, RTG i dopiero po wszelkich badaniach dopuszcza zuzlowca dalej.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    jestem pod wrazeniem ilosci kibicow z Czewy,brawo Wy.

  39. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Kaczmarek za rok w Rawiczu?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    U Leona na lidze zupełnie widać inne podejście niż w innych rozgrywkach (szczególnie SEC gdzie jeździ chyba za kare). Dziś bojowy, waleczny wczoraj oddawał pozycje rywalom. Szkoda, że tak kładzie wszystkie inne turnieje prócz polskiej ligi.

  41. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    To ile Was ten Kaczmarek kosztował???

  42. Powrót do góry    #81
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Kaczmarek za rok w Rawiczu?
    Ten zawodnik to jest niewyobrażalna tragedia...

  43. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Juniorzy Get Wella jak przychodzi liga, to przestają nagle jechać.
    W Juniorskich ładnie śmigają.

    Kaczmarek totalnie zgasł.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  44. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    To ile Was ten Kaczmarek kosztował???
    spadek.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    młody_piernik (06-08-2017)

  46. Powrót do góry    #84
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    To ile Was ten Kaczmarek kosztował???
    Sam sie wykupił, jak Neymar

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    młody_piernik (06-08-2017), welna (06-08-2017)

  48. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    To ile Was ten Kaczmarek kosztował???
    Zbyt dużo
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  49. Powrót do góry    #86
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Sam sie wykupił, jak Neymar
    Najgorsza jego inwestycja.
    A mogl sobie kupic spinnera

  50. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    W pojedynku dinozaurów młodzież górą
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  51. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Juniorzy Get Wella jak przychodzi liga, to przestają nagle jechać.
    W Juniorskich ładnie śmigają.

    Kaczmarek totalnie zgasł.
    Oni chyba wygrali 7 z 7 rund DMPJ póki co. Fakt że najlepsi tam często nie jeżdżą, ale kurde, jeśli potrafią być niepokonani podczas takich zawodów, a jednocześnie Kaczmarek chyba od maja nie pokonał w lidze żadnego seniora to coś tam idzie nie w tę stronę co trzeba.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  52. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Oni chyba wygrali 7 z 7 rund MIMP póki co. Fakt że najlepsi tam często nie jeżdżą, ale kurde, jeśli potrafią być niepokonani podczas takich zawodów, a jednocześnie Kaczmarek chyba od maja nie pokonał w lidze żadnego seniora to coś tam idzie nie w tę stronę co trzeba.
    No wygląda to dość dziwnie, jakby na młodzieżówki brali najlepszy sprzęt, a na lidze jezdzili na szrotach.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  53. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Częstochowa nie ma prawa ani potrzeby tego wygrywać, jednak jak na mecz o taką stawkę to Toruń póki co marnie.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •