Results 1 to 10 of 10

Thread: 2 Runda Typera SEC 2017 Güstrow - typujemy do soboty 15.07.2017 do godz. 17.30

  1. Back To Top    #1
    Moderator SEC Waldzior's Avatar
    Join Date
    Jun 2002
    Posts
    1,656
    Thanks
    89
    Thanked 18 Times in 14 Posts

    2 Runda Typera SEC 2017 Güstrow - typujemy do soboty 15.07.2017 do godz. 17.30

    Witam.

    Druga runda Typera SEC już w najbliższą sobotę. Typujemy do soboty 15.07.2017 do godz. 17.30.Typujemy pierwszą ósemkę w zawodach, dodatkowo miejsca Polaków stałych uczestników cyklu i zdobyte punkty, typujemy również miejsce i punkty zawodnika z dziką kartą.

    PUNKTACJA:

    - za każdego zawodnika trafionego z pierwszej ósemki po 1 punkcie,

    - za każdego zawodnika finału trafionego w pierwszej czwórce po 1 punkcie.

    - za dokładne miejsce 1 zawodnik - 3 pkt, 2 zawodników - 6 pkt, 3 zawodników - 10 pkt, 4 zawodników - 15 pkt, 5 zawodników - 20 pkt, 6 zawodników - 25 pkt, 7 zawodników - 30 pkt, 8 zawodników - 35 pkt,

    - za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy turnieju - 3 pkt

    - za prawidłowe wytypowanie miejsca każdego Polaka stałego uczestnika SEC : po 2 pkt za każdego

    - za prawidłowe wytypowanie punktów każdego Polaka stałego uczestnika SEC : po 2 pkt za każdego

    - za prawidłowe wytypowanie pierwszej trojki - 15 pkt

    - za trafienie składu finału (niezależnie od zdobytych miejsc) - dodatkowe 5 pkt

    - za prawidłowe wytypowanie miejsca zawodnika z dziką kartą: 2 pkt

    - za prawidłowe wytypowanie punktów zawodnika z dziką kartą: 2 pkt

    WAŻNE!!! - W przypadku brania udziału w turnieju dwóch zawodników o takim samym nazwisku przy typach należy podać imię danego zawodnika. Za Pedersena wystąpi Mikkel Bech, za Grigorija Łagutę Andriej Kudriaszow , za Adriana Miedzińskiego - Michael Jepsen Jensen


    Lista startowa :
    1. Vaclav Milik (Czechy)
    2. Przemysław Pawlicki (Polska)
    3. Michael Jepsen Jensen (Dania)
    4. Andreas Jonsson (Szwecja)
    5. Krzysztof Kasprzak (Polska)
    6. Andrzej Lebiediew (Łotwa)
    7. Martin Smolinski (Niemcy)
    8. Kai Huckenbeck (Niemcy) DZIKA KARTA
    9. Mateusz Szczepaniak (Polska)
    10. Nicolai Klindt (Dania)
    11. Kacper Gomólski (Polska)
    12. Andriej Kudriaszow (Rosja)

    13. Mikkel Bech (Dania)
    14. Leon Madsen (Dania)
    15. Kenneth Bjerre (Dania)
    16. Artiom Łaguta (Rosja)


    17. Erik Riss (Niemcy)
    18. Mathias Bartz (Niemcy)


    Powodzenia


    Last edited by Waldzior; 14-07-17 at 11:18 AM.

  2. Back To Top    #2
    Moderator FTSL Szczecin's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    444
    Thanks
    27
    Thanked 104 Times in 46 Posts
    1. V. Milik
    2. A. Lebiediew
    3. K. Kasprzak
    4. M. J. Jensen
    5. P. Pawlicki
    6. A. Łaguta
    7. L. Madsen
    8. M. Smolinski

    3. K. Kasprzak 13 pkt.
    5. P. Pawlicki 11 pkt.
    9. M. Szczepaniak 8 pkt.
    10. K. Gomólski 7 pkt.
    13. K. Huckenbeck 4 pkt.

  3. Back To Top    #3
    Moderator SEC Waldzior's Avatar
    Join Date
    Jun 2002
    Posts
    1,656
    Thanks
    89
    Thanked 18 Times in 14 Posts
    1. Lebiediew
    2. Pawlicki
    3. V. Milik
    4. Bjerre
    5. Kasprzak

    6. Jonsson
    7. A Łaguta
    8. Jepsen Jensen

    2. Pawlicki 12 pkt.
    5. Kasprzak 10 pkt.
    9. Szczepaniak 7 pkt.
    11. Gomólski 5 pkt.
    DK 12. Huckenbeck 5 pkt.

  4. Back To Top    #4
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,092
    Thanks
    0
    Thanked 2 Times in 2 Posts
    1. Lebiediew
    2. Laguta
    3. Pawlicki
    4. Milik
    5. Kasprzak
    6. Bjerre
    7. Huckenbeck
    8. Jensen

    3. Pawlicki 12 pkt.
    5. Kasprzak 11 pkt.
    9. Szczepaniak 7 pkt.
    12. Gomólski 4pkt.
    DK 7 Huckenbeck 9 pkt.

  5. Back To Top    #5
    Super Snajper FTSL szamot85's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    1,116
    Thanks
    11
    Thanked 8 Times in 6 Posts
    1.V.Milik(Czechy)
    2.A.Laguta(Rosja)
    3.K.Huckenbeck(Niemcy)
    4.Prz.Pawlicki(Polska)
    5.A.Lebiediew(Łotwa)
    6.L.Madsen(Dania)
    7.K.Kasprzak(Polska)
    8.M.J.Jensen(Dania)

    Prz.Pawlicki
    miejsce:4,punkty:11

    K.Kasprzak
    miejsce:7,punkty:8

    Mt.Szczapaniak
    miejsce:11,punkty:6

    K.Gomólski
    miejsce:13,punkty:4

    dzika karta:
    K.Huckenbeck
    miejsce:3,punkty:12

  6. Back To Top    #6
    Super Typer Grand Prix Petrov's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    1,535
    Thanks
    214
    Thanked 39 Times in 27 Posts
    1. Andrzej Lebiediew (Łotwa)
    2. Przemysław Pawlicki (Polska)
    3. Vaclav Milik (Czechy)
    4. Artiom Łaguta (Rosja)
    5. Krzysztof Kasprzak (Polska)
    6. Martin Smolinski (Niemcy)
    7. Michael Jepsen Jensen (Dania)
    8. Andreas Jonsson (Szwecja)

    3. P. Pawlicki 12 pkt.
    5. K. Kasprzak 10 pkt.
    9. K. Huckenbeck 7 pkt.
    12. M. Szczepaniak 4 pkt.
    14. K. Gomólski 2 pkt.
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  7. Back To Top    #7
    Początkujący
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    36
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. Krzysztof Kasprzak (Polska)
    2. Vaclav Milik (Czechy)
    3. Przemysław Pawlicki (Polska)
    4. Andrzej Lebiediew (Łotwa)
    5. Artiom Łaguta (Rosja)
    6. Kai Huckenbeck (Niemcy)
    7. Leon Madsen (Dania)
    8. Andreas Jonsson (Szwecja)

    Przemysław Pawlicki
    miejsce:3, punkty:12

    Krzysztof Kasprzak
    miejsce:1, punkty:14

    Mateusz Szczepaniak
    miejsce:10, punkty:7

    Kacper Gomólski
    miejsce:12, punkty:5

    dzika karta: Kai Huckenbeck
    miejsce:6, punkty:9

  8. Back To Top    #8
    Super Typer FTSL Tomek 2000's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    138
    Thanks
    4
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. Przemysław Pawlicki
    2. Andrzej Lebiediew
    3.Vaclav Milik
    4. Artiom Łaguta
    5. Krzysztof Kasprzak
    6. Andreas Jonsson
    7. Michael Jepsen Jensen
    8. Kai Huckenbeck

    Przemysław Pawlicki
    miejsce:1 punkty:14

    Krzysztof Kasprzak
    miejsce:5 punkty:10

    Mateusz Szczepaniak
    miejsce:11 punkty:6

    Kacper Gomólski
    miejsce:12 punkty:5

    dzika karta: Kai Huckenbeck
    miejsce:8 punkty:8

  9. Back To Top    #9
    Super Typer Grand Prix
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    241
    Thanks
    0
    Thanked 4 Times in 4 Posts
    1. Vaclav Milik
    2. Artiom Łaguta
    3. Andrzej Lebiediew
    4. Przemysław Pawlicki
    5. Martin Smolinski
    6. Michael Jepsen Jensen
    7. Krzysztof Kasprzak
    8. Kai Huckenbeck

    Przemysław Pawlicki
    miejsce:4 punkty:12

    Krzysztof Kasprzak
    miejsce:7 punkty:8

    Mateusz Szczepaniak
    miejsce:11 punkty:4

    Kacper Gomólski
    miejsce:10 punkty:4

    dzika karta: Kai Huckenbeck
    miejsce:8 punkty:7

  10. Back To Top    #10
    Stały bywalec tomkoz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    523
    Thanks
    140
    Thanked 39 Times in 29 Posts
    1. A. Lebiediew
    2. P. Pawlicki
    3. K. Kasprzak
    4. V. Milik
    5. K. Bjerre
    6. M. Smolinski
    7. K. Huckenbeck
    8. L. Madsen

    P. Pawlicki
    miejsce: 2
    punkty: 13

    K. Kasprzak
    miejsce: 3
    punkty:11

    M. Szczepaniak
    miejsce: 10
    punkty: 7

    K. Gomólski
    miejsce: 11
    punkty: 6

    K. Huckenbeck
    miejsce: 7
    punkty:9

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •