Results 1 to 10 of 10

Thread: 2 Runda Typera SEC 2017 Gstrow - typujemy do soboty 15.07.2017 do godz. 17.30

  1. Back To Top    #1
    Moderator SEC Waldzior's Avatar
    Join Date
    Jun 2002
    Posts
    1,662
    Thanks
    89
    Thanked 18 Times in 14 Posts

    2 Runda Typera SEC 2017 Gstrow - typujemy do soboty 15.07.2017 do godz. 17.30

    Witam.

    Druga runda Typera SEC ju w najblisz sobot. Typujemy do soboty 15.07.2017 do godz. 17.30.Typujemy pierwsz semk w zawodach, dodatkowo miejsca Polakw staych uczestnikw cyklu i zdobyte punkty, typujemy rwnie miejsce i punkty zawodnika z dzik kart.

    PUNKTACJA:

    - za kadego zawodnika trafionego z pierwszej semki po 1 punkcie,

    - za kadego zawodnika finau trafionego w pierwszej czwrce po 1 punkcie.

    - za dokadne miejsce 1 zawodnik - 3 pkt, 2 zawodnikw - 6 pkt, 3 zawodnikw - 10 pkt, 4 zawodnikw - 15 pkt, 5 zawodnikw - 20 pkt, 6 zawodnikw - 25 pkt, 7 zawodnikw - 30 pkt, 8 zawodnikw - 35 pkt,

    - za prawidowe wytypowanie zwycizcy turnieju - 3 pkt

    - za prawidowe wytypowanie miejsca kadego Polaka staego uczestnika SEC : po 2 pkt za kadego

    - za prawidowe wytypowanie punktw kadego Polaka staego uczestnika SEC : po 2 pkt za kadego

    - za prawidowe wytypowanie pierwszej trojki - 15 pkt

    - za trafienie skadu finau (niezalenie od zdobytych miejsc) - dodatkowe 5 pkt

    - za prawidowe wytypowanie miejsca zawodnika z dzik kart: 2 pkt

    - za prawidowe wytypowanie punktw zawodnika z dzik kart: 2 pkt

    WANE!!! - W przypadku brania udziau w turnieju dwch zawodnikw o takim samym nazwisku przy typach naley poda imi danego zawodnika. Za Pedersena wystpi Mikkel Bech, za Grigorija agut Andriej Kudriaszow , za Adriana Miedziskiego - Michael Jepsen Jensen


    Lista startowa :
    1. Vaclav Milik (Czechy)
    2. Przemysaw Pawlicki (Polska)
    3. Michael Jepsen Jensen (Dania)
    4. Andreas Jonsson (Szwecja)
    5. Krzysztof Kasprzak (Polska)
    6. Andrzej Lebiediew (otwa)
    7. Martin Smolinski (Niemcy)
    8. Kai Huckenbeck (Niemcy) DZIKA KARTA
    9. Mateusz Szczepaniak (Polska)
    10. Nicolai Klindt (Dania)
    11. Kacper Gomlski (Polska)
    12. Andriej Kudriaszow (Rosja)

    13. Mikkel Bech (Dania)
    14. Leon Madsen (Dania)
    15. Kenneth Bjerre (Dania)
    16. Artiom aguta (Rosja)


    17. Erik Riss (Niemcy)
    18. Mathias Bartz (Niemcy)


    Powodzenia


    Last edited by Waldzior; 14-07-17 at 11:18 AM.

  2. Back To Top    #2
    Moderator FTSL Szczecin's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    455
    Thanks
    29
    Thanked 118 Times in 54 Posts
    1. V. Milik
    2. A. Lebiediew
    3. K. Kasprzak
    4. M. J. Jensen
    5. P. Pawlicki
    6. A. aguta
    7. L. Madsen
    8. M. Smolinski

    3. K. Kasprzak 13 pkt.
    5. P. Pawlicki 11 pkt.
    9. M. Szczepaniak 8 pkt.
    10. K. Gomlski 7 pkt.
    13. K. Huckenbeck 4 pkt.

  3. Back To Top    #3
    Moderator SEC Waldzior's Avatar
    Join Date
    Jun 2002
    Posts
    1,662
    Thanks
    89
    Thanked 18 Times in 14 Posts
    1. Lebiediew
    2. Pawlicki
    3. V. Milik
    4. Bjerre
    5. Kasprzak

    6. Jonsson
    7. A aguta
    8. Jepsen Jensen

    2. Pawlicki 12 pkt.
    5. Kasprzak 10 pkt.
    9. Szczepaniak 7 pkt.
    11. Gomlski 5 pkt.
    DK 12. Huckenbeck 5 pkt.

  4. Back To Top    #4
    Typer Bc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,097
    Thanks
    0
    Thanked 2 Times in 2 Posts
    1. Lebiediew
    2. Laguta
    3. Pawlicki
    4. Milik
    5. Kasprzak
    6. Bjerre
    7. Huckenbeck
    8. Jensen

    3. Pawlicki 12 pkt.
    5. Kasprzak 11 pkt.
    9. Szczepaniak 7 pkt.
    12. Gomlski 4pkt.
    DK 7 Huckenbeck 9 pkt.

  5. Back To Top    #5
    Super Snajper FTSL szamot85's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    1,112
    Thanks
    11
    Thanked 8 Times in 6 Posts
    1.V.Milik(Czechy)
    2.A.Laguta(Rosja)
    3.K.Huckenbeck(Niemcy)
    4.Prz.Pawlicki(Polska)
    5.A.Lebiediew(otwa)
    6.L.Madsen(Dania)
    7.K.Kasprzak(Polska)
    8.M.J.Jensen(Dania)

    Prz.Pawlicki
    miejsce:4,punkty:11

    K.Kasprzak
    miejsce:7,punkty:8

    Mt.Szczapaniak
    miejsce:11,punkty:6

    K.Gomlski
    miejsce:13,punkty:4

    dzika karta:
    K.Huckenbeck
    miejsce:3,punkty:12

  6. Back To Top    #6
    Super Typer Grand Prix Petrov's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    1,541
    Thanks
    218
    Thanked 42 Times in 29 Posts
    1. Andrzej Lebiediew (otwa)
    2. Przemysaw Pawlicki (Polska)
    3. Vaclav Milik (Czechy)
    4. Artiom aguta (Rosja)
    5. Krzysztof Kasprzak (Polska)
    6. Martin Smolinski (Niemcy)
    7. Michael Jepsen Jensen (Dania)
    8. Andreas Jonsson (Szwecja)

    3. P. Pawlicki 12 pkt.
    5. K. Kasprzak 10 pkt.
    9. K. Huckenbeck 7 pkt.
    12. M. Szczepaniak 4 pkt.
    14. K. Gomlski 2 pkt.
    Wysano z mojej Nokii 3210 za pomoc SNAKE II .

  7. Back To Top    #7
    Pocztkujcy
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    39
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. Krzysztof Kasprzak (Polska)
    2. Vaclav Milik (Czechy)
    3. Przemysaw Pawlicki (Polska)
    4. Andrzej Lebiediew (otwa)
    5. Artiom aguta (Rosja)
    6. Kai Huckenbeck (Niemcy)
    7. Leon Madsen (Dania)
    8. Andreas Jonsson (Szwecja)

    Przemysaw Pawlicki
    miejsce:3, punkty:12

    Krzysztof Kasprzak
    miejsce:1, punkty:14

    Mateusz Szczepaniak
    miejsce:10, punkty:7

    Kacper Gomlski
    miejsce:12, punkty:5

    dzika karta: Kai Huckenbeck
    miejsce:6, punkty:9

  8. Back To Top    #8
    Super Typer FTSL Tomek 2000's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    143
    Thanks
    4
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. Przemysaw Pawlicki
    2. Andrzej Lebiediew
    3.Vaclav Milik
    4. Artiom aguta
    5. Krzysztof Kasprzak
    6. Andreas Jonsson
    7. Michael Jepsen Jensen
    8. Kai Huckenbeck

    Przemysaw Pawlicki
    miejsce:1 punkty:14

    Krzysztof Kasprzak
    miejsce:5 punkty:10

    Mateusz Szczepaniak
    miejsce:11 punkty:6

    Kacper Gomlski
    miejsce:12 punkty:5

    dzika karta: Kai Huckenbeck
    miejsce:8 punkty:8

  9. Back To Top    #9
    Super Typer Grand Prix
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    244
    Thanks
    0
    Thanked 4 Times in 4 Posts
    1. Vaclav Milik
    2. Artiom aguta
    3. Andrzej Lebiediew
    4. Przemysaw Pawlicki
    5. Martin Smolinski
    6. Michael Jepsen Jensen
    7. Krzysztof Kasprzak
    8. Kai Huckenbeck

    Przemysaw Pawlicki
    miejsce:4 punkty:12

    Krzysztof Kasprzak
    miejsce:7 punkty:8

    Mateusz Szczepaniak
    miejsce:11 punkty:4

    Kacper Gomlski
    miejsce:10 punkty:4

    dzika karta: Kai Huckenbeck
    miejsce:8 punkty:7

  10. Back To Top    #10
    Stay bywalec tomkoz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    530
    Thanks
    140
    Thanked 39 Times in 29 Posts
    1. A. Lebiediew
    2. P. Pawlicki
    3. K. Kasprzak
    4. V. Milik
    5. K. Bjerre
    6. M. Smolinski
    7. K. Huckenbeck
    8. L. Madsen

    P. Pawlicki
    miejsce: 2
    punkty: 13

    K. Kasprzak
    miejsce: 3
    punkty:11

    M. Szczepaniak
    miejsce: 10
    punkty: 7

    K. Gomlski
    miejsce: 11
    punkty: 6

    K. Huckenbeck
    miejsce: 7
    punkty:9

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •