Results 1 to 5 of 5

Thread: kolejka numer 10!

  1. Back To Top    #1
    Moderator Hop - Bęc
    Moderator Sporty Zimowe
    Mildura's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    6,850
    Thanks
    847
    Thanked 841 Times in 449 Posts

    kolejka numer 10!

    Tym razem jest trudniej - typujemy tylko zawodników z ekstraligi!


    Niedziela 25.06.2017
    Toruń - Wrocław godz. 16,30
    Rybnik - Gorzów godz. 16,30
    Częstochowa - Grudziądz godz. 19,00
    Zielona Góra - Leszno godz. 19,00

    powodzenia!

    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  2. Back To Top    #2
    Ekspert Buszmen's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    14,432
    Thanks
    2,014
    Thanked 2,973 Times in 1,612 Posts
    HOP:

    1. G. Łaguta (Rybnik) 12
    2. L. Madsen (Częstochowa) 12
    3. R. Holta (Częstochowa) 12
    4. J. Hampel (Zielona Góra) 12
    5. Ch. Holder (Toruń) 11
    6. G. Hancock (Toruń) 11
    7. M. Fricke (Rybnik) 9

    BĘC:

    1. T. Jędrzejak (Wrocław) 1
    2. R. Okoniewski (Grudziądz) 2
    3. M. Tonder (Zielona Góra) 0
    4. M. Trzensiok (Grudziądz) 1
    5. K. Wieczorek (Grudziądz) 1
    6. M. Gruchalski (Częstochowa) 3
    7. I. Kopeć - Sobczyński (Toruń) 1
    Reclaim. Rebuild. Redesign.

  3. Back To Top    #3
    Super Snajper FTSL szamot85's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    1,110
    Thanks
    11
    Thanked 8 Times in 6 Posts
    HOP:

    1.G.Hancock(Toruń)-13
    2.P.Protasiewicz(Zielona Góra)-12
    3.J.Thorsell(Zielona Góra)-8
    4.L.Madsen(Częstochowa)-11
    5.R.Holta(Częstochowa)-10
    6.B.Zmarzlik(Gorzów)-11
    7.K.Woryna(Rybnik)-8

    BĘC:

    1.T.Musielak(Rybnik)-4
    2.R.Szombierski(Rybnik)-1
    3.M.Trzensiok(Grudziądz)-1
    4.O.Polis(Częstochowa)-5
    5.I.Kopeć-Sobczyński(Toruń)-1
    6.R.Chmiel(Rybnik)-2
    7.M.Gruchalski(Częstochowa)-3

  4. Back To Top    #4
    Stały bywalec tomkoz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    530
    Thanks
    141
    Thanked 42 Times in 31 Posts
    HOP
    1. L. Madsen (Częstochowa) 12
    2. P. Protasiewicz (Zielona Góra) 12
    3. G. Łaguta (Rybnik) 13
    4. B. Zmarzlik (Gorzów) 11
    5. G. Hancock (Toruń) 11
    6. J. Hampel (Zielona Góra) 10
    7. M. Drabik (Wrocław) 8

    BĘC
    1. K. Pieszczek (Grudziądz) 4
    2. T. Jędrzejak (Wrocław) 2
    3. R. Karczmarz (Gorzów) 3
    4. D. Dróżdż (Wrocław) 2
    5. M. Trzensiok (Grudziądz) 1
    6. M. Tonder (Zielona Góra) 0
    7. D. Kaczmarek (Toruń) 3

  5. Back To Top    #5
    Ekspert Torretoo's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3,011
    Thanks
    221
    Thanked 446 Times in 292 Posts
    HOP
    1. Madsen (Częstochowa) 12
    2. Protasiewicz (Zielona Góra) 12
    3. Laguta (Rybnik) 12
    4. Zmarzlik (Gorzów) 11
    5. Hancock (Toruń) 11
    6. Janowski (Wroclaw) 11
    7. Woryna (Rybnik) 8

    BĘC
    1. Pieszczek (Grudziądz) 4
    2. Jędrzejak (Wrocław) 2
    3. Karczmarz (Gorzów) 3
    4. Dróżdż (Wrocław) 2
    5. Kossakowski (Gdansk) 5
    6. Tonder (Zielona Góra) 0
    7. Kaczmarek (Toruń) 3

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •