Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: kolejka numer 10!

  1. Powrót do góry    #1
    Moderator Hop - Bęc
    Moderator Sporty Zimowe
    Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,850
    Kliknij i podziękuj
    847
    Podziękowania: 841 w 449 postach

    kolejka numer 10!

    Tym razem jest trudniej - typujemy tylko zawodników z ekstraligi!


    Niedziela 25.06.2017
    Toruń - Wrocław godz. 16,30
    Rybnik - Gorzów godz. 16,30
    Częstochowa - Grudziądz godz. 19,00
    Zielona Góra - Leszno godz. 19,00

    powodzenia!

    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    14,957
    Kliknij i podziękuj
    2,234
    Podziękowania: 3,145 w 1,711 postach
    HOP:

    1. G. Łaguta (Rybnik) 12
    2. L. Madsen (Częstochowa) 12
    3. R. Holta (Częstochowa) 12
    4. J. Hampel (Zielona Góra) 12
    5. Ch. Holder (Toruń) 11
    6. G. Hancock (Toruń) 11
    7. M. Fricke (Rybnik) 9

    BĘC:

    1. T. Jędrzejak (Wrocław) 1
    2. R. Okoniewski (Grudziądz) 2
    3. M. Tonder (Zielona Góra) 0
    4. M. Trzensiok (Grudziądz) 1
    5. K. Wieczorek (Grudziądz) 1
    6. M. Gruchalski (Częstochowa) 3
    7. I. Kopeć - Sobczyński (Toruń) 1
    Reclaim. Rebuild. Redesign.

  3. Powrót do góry    #3
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,122
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    HOP:

    1.G.Hancock(Toruń)-13
    2.P.Protasiewicz(Zielona Góra)-12
    3.J.Thorsell(Zielona Góra)-8
    4.L.Madsen(Częstochowa)-11
    5.R.Holta(Częstochowa)-10
    6.B.Zmarzlik(Gorzów)-11
    7.K.Woryna(Rybnik)-8

    BĘC:

    1.T.Musielak(Rybnik)-4
    2.R.Szombierski(Rybnik)-1
    3.M.Trzensiok(Grudziądz)-1
    4.O.Polis(Częstochowa)-5
    5.I.Kopeć-Sobczyński(Toruń)-1
    6.R.Chmiel(Rybnik)-2
    7.M.Gruchalski(Częstochowa)-3

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 42 w 31 postach
    HOP
    1. L. Madsen (Częstochowa) 12
    2. P. Protasiewicz (Zielona Góra) 12
    3. G. Łaguta (Rybnik) 13
    4. B. Zmarzlik (Gorzów) 11
    5. G. Hancock (Toruń) 11
    6. J. Hampel (Zielona Góra) 10
    7. M. Drabik (Wrocław) 8

    BĘC
    1. K. Pieszczek (Grudziądz) 4
    2. T. Jędrzejak (Wrocław) 2
    3. R. Karczmarz (Gorzów) 3
    4. D. Dróżdż (Wrocław) 2
    5. M. Trzensiok (Grudziądz) 1
    6. M. Tonder (Zielona Góra) 0
    7. D. Kaczmarek (Toruń) 3

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    3,353
    Kliknij i podziękuj
    321
    Podziękowania: 489 w 327 postach
    HOP
    1. Madsen (Częstochowa) 12
    2. Protasiewicz (Zielona Góra) 12
    3. Laguta (Rybnik) 12
    4. Zmarzlik (Gorzów) 11
    5. Hancock (Toruń) 11
    6. Janowski (Wroclaw) 11
    7. Woryna (Rybnik) 8

    BĘC
    1. Pieszczek (Grudziądz) 4
    2. Jędrzejak (Wrocław) 2
    3. Karczmarz (Gorzów) 3
    4. Dróżdż (Wrocław) 2
    5. Kossakowski (Gdansk) 5
    6. Tonder (Zielona Góra) 0
    7. Kaczmarek (Toruń) 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •