Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 271 do 289 z 289

Wątek: SGP Danii - Horsens 24.06.17 - V Runda

  1. Powrót do góry    #271
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Carlitos:
    Dużo racji masz w tym co piszesz. Nikt nie robi afery. Zastanawiam się tylko na jakiej podstawie orzeka się zdolność bądź jej ewentualny brak? Podchodzi lek.do zawodnika i pyta się dasz rade jechać? Odp.dam. no to zdolny! ??

    Sam napisałeś ze po jeździe Jasona nie było widać żadnych przeciwskazan. No właśnie po jeździe. Tyle że decyzja, a co za tym idzie pewność ze zawodnik nie bedzie stwarzac zagrozenia dla innych muszą być przed a nie po. I tu jakieś kryteria jednak powinny być.
    Ogólnie należy cieszyć się ze Doyle pojechał i to jeszcze na 15 pkt bo jego nieobecność znowu wypatrzylaby walkę o mistrzostwo.

  2. Powrót do góry    #272
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    To jednak przesada, że Patryk był wolny, ale żylety pod du.. nie miał
    Tylko Falubaz

  3. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Carlitos:
    Dużo racji masz w tym co piszesz. Nikt nie robi afery. Zastanawiam się tylko na jakiej podstawie orzeka się zdolność bądź jej ewentualny brak? Podchodzi lek.do zawodnika i pyta się dasz rade jechać? Odp.dam. no to zdolny! ??
    Nie mam pojęcia. Jest na forum jakiś lekarz sportowy ?

  4. Powrót do góry    #274
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez lawrentijberia Zobacz posta
    Być może, gdyby Jason rok temu zdołał wywalczyć MŚ, to by dzisiaj odpuścił. Widać u niego straszny głód tego tytułu.

    Jason jest na takim etapie kariery, że chyba nigdy nie ma dość i zawsze jest ta chęć wygrywania.
    Jeszcze niedawno nie było Go nawet w e-lidze, teraz walczy z najlepszymi o tytuł MŚ, a to tak szybko się nie znudzi.

    Typowy walczak i mało u Niego chłodnej kalkulacji, co czasami może nawet przeszkadzać w osiągnięciu upragnionego celu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Rozi22 (24-06-2017)

  6. Powrót do góry    #275
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A ten znowu wymyśla.

    Wiele razy słyszałem, jak zawodnik twierdzi, że znalazł odpowiednią szybkość, że był bardzo szybki.

    Patryk dzisiaj był wolny, i tylko ślepiec tego nie dostrzegł. Do finału wszedł, ale cały czas musiał kombinować na torze. Faktem jest to, że do perfekcji opanował wydłużanie sobie prostej po zawróceniu w szczycie łuku oraz szerokie wejścia w łuk i błyskawiczne wyjścia z tego łuku przy kredzie. W finale próbował Emila skroić po szerokiej, to mu Emil odjechał.
    Dudek był dzisiaj bardzo szybki, co pokazał w biegu z Doylem gdzie mu szybko odjechał po wyprzedzeniu, w 1/2 broniąc się przed szybkimi rywalami jak i w finale gdzie w pewnym momencie wydawąło się, że zagrozi Sajfutdinowowi. Mimo, że technicznie nadal facet robi babole w polu to prędkość i (wg.mnie) jego mały ciężar + spryt pracują na taki wynik jaki mamy. Czyli współliderowanie cyklowi, co jest dla mnie szokiem obecnie. Nie widzę gościa na tę chwilę, który dysponuje tak szybkimi furami. Może Madsen, Woffinden...

    Tłumaczenia żuzlowców o ich oczekiwaniach, szukaniu prędkości można sobie wsadzić wiesz gdzie... Tak samo jak 90% w przypadku gdy nie wygrywa zwala winę na sprzęt - zresztą Dudek jak zawalił kilka meczy to też słyszałem o problemach sprzętowych - normalnie Eureka Bardzo mnie tym zaskoczył

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (25-06-2017)

  8. Powrót do góry    #276
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Roman znów wsiadł na motocykl?

    gazeta.pl

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    grafi25 (25-06-2017)

  10. Powrót do góry    #277
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Dzisiaj Dudkowi wielką robotę zrobił tai który dwukrotnie wyprowadził go z 4 na 2 pozycję.

    Mariusz na zuzlu się nie zna czemu dowód dał juz wielokrotnie. Dudek dysponuje jednym z najszybszych motocykli w stawce. Jedzie po krawezniku, kontruje , a zawodnik jadący pod banda nie jest w stanie się do niego zbliżyć i to w sytuacji w której zewnętrzna chodzi elegancko.

    Magic poprawił jazdę na dystansie. Mam nadzieje ze włączy się do walki o złoto.

    Zmarzlika fatalne starty.zagotowany i błędy a dystansie. Szkoda bo to jeden z nielicznych zuzlowcow przez duże "Z". Jeździecko bije całą 14 na głowę ale w tym roku ewidentnie coś nie idzie.

    Ppj nierówny. Nie wiadomo co się z nim dzieje. Potencjał znacznie większy niż jazda w gp i w lidze. A może jednak nie??

    Kto dopuszcza do zawodów gościa ze złamana nogą?? To są jaja. Niedawno podnoszono larum ze zawodnik powinien przejść krótki test sprawnościowy przed zawodami. A tutaj facet chodzi o kulach i potem wsiada na motor i jeszcze zjeżdża do finału. To akurat nie najlepiej świadczy o dyscyplinie.
    dodałbym jeszcze, że gdyby Pawlicki miał ten najszybszy sprzęt, to dzisiał byłby liderem w GP. i to samodzielnie bez ,JD.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  11. Powrót do góry    #278
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Komentatorzy jak zwykle na duży plus.
    Nie to, co te nasze muły.




    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (25-06-2017)

  13. Powrót do góry    #279
    Początkujący
    Dołączył
    25-06-2017
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    [QUOTE=shelve;1838060]Komentatorzy jak zwykle na duży plus.
    Nie to, co te nasze muły.



    Niestety poziom Sky Sport chyba jest nie do osiągnięcia dla naszych rodzimych grajków. Z drugiej strony zastanawiam się czy to też nie kwestia odbioru innego języka

    P.S
    Dryła jak dla mnie jest OK

  14. Powrót do góry    #280
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez KamilCetra31 Zobacz posta
    Komentatorzy jak zwykle na duży plus.
    Nie to, co te nasze muły.



    Niestety poziom Sky Sport chyba jest nie do osiągnięcia dla naszych rodzimych grajków. Z drugiej strony zastanawiam się czy to też nie kwestia odbioru innego języka

    P.S
    Dryła jak dla mnie jest OK
    Język jężykiem, ale tutaj jest przepaść w emocjonalnym oddawaniu tego co dzieje się na torze.
    U nas to takie jakby przymulone dukająco-stękające towarzystwo.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 25-06-2017 o 16:19
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Powrót do góry    #281
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    no tak, tylko z drugiej storny okrzyki "ooooooł! what a raaaceee!" to nie jest jakis wysoki poziom lingwistyczny.
    Dryła sie nie ma czego wstydzic, mimo, ze czasami przesadza.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #282
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    E tam. Nasi też umieją się drzeć. Sergiusz taki na przykład. Ale to jeszcze sprzed banicji na żużelek:

    https://www.youtube.com/watch?v=e-8QbMzv60A

  17. Powrót do góry    #283
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    1. Mnie Dryła osobiście bardzo irytuje a to przez zbytnie silenie się na popisywanie różnymi epitetami kosmicznymi i hiperbolizującymi dziwadłami językowymi. Tak od połowy zawodów to gościu już nie panuje nad tym. Ostatnio szczególnie upodobał sobie przymiotniki STRASZNY i STRASZLIWE/STRASZLIWY , błagam Rozumiem raz, dwa ale co drugi bieg słyszymy o TYM straszliwym biegu Czasami mniej/prościej/bardziej zrozumiale nie zawsze musi znaczyć źle.


    Lorek na pewno był lepszy, naturalniejszy. Olkowicz dla mnie ostatnimi czasy strasznie się zdewaluował, tych relacji ze szwecji czasami po prostu nie da się słuchać. Spoko był Darżynkiewicz dawniej. Waliszko też nienajgorszy aczkolwiek to nie są poziomy porównywalne ze Sky Sports.

  18. Powrót do góry    #284
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Z Darzynkiewiczem to Cie ponioslo jego komentarz i relacja TVP Sport to byl dramat.

  19. Powrót do góry    #285
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Mnie najlepiej słucha się obecnie Korościela. Widać jednak wielki warsztat wyniesiony z codziennej audycji w radio.

  20. Powrót do góry    #286
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Z Darzynkiewiczem to Cie ponioslo jego komentarz i relacja TVP Sport to byl dramat.
    Zupełnie go tak nie odbierałem. Za to mam duży sentyment do powtórek GP na TVP3, które prowadził - bardzo dobrze się sprawdzał, nie męczył komentarzem.

  21. Powrót do góry    #287
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Z jednej strony zachwycacie się "krzyczącymi" i emocjonująco reagującymi Anglikami,
    a z drugiej przeszkadza Wam jak to samo tyle, że po polsku robi Dryła.
    Zero konsekwencji.
    Jedyny zarzut jaki mam to Dryły to to, że czasem na siłę próbuję przekuć hasło "najlepsza liga świata" na to jak komentuje,
    tj. w pozornie zwyczajnych akcjach doszukuje się na siłę maestri i czegoś niespotykanego. Najczęściej robi tak gdy mecz jest nudny,
    a o przebiegu wyścigu decyduje start i dojazd do pierwszego łuku. Oczywiście wiem dlaczego tak robi, bo chce sprzedać produkt, który po części sam współtworzy oraz zareklamować swoją stację, która ów produkt pokazuje.
    Nieco jednak tej nachalnej reklamy jest za wiele
    Mimo wszystko wolę takiego Dryłę niż np. Roberta Nogę, który totalnie nie potrafił zainteresować widza tym co komentował. Zero modulacji głosu, zero emocji i pierwiastka szaleństwa. Fakt, że R.Noga ma świetną wiedzę o historii żużla [polecam jego książkę] ale komentator z niego taki sobie.

  22. Powrót do góry    #288
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Noga biedny był to fakt, Durda nieco lepszy aczkolwiek u niego brak tego pierwiastka szaleństwa/kreatywności której chyba za wiele jest u Dryły Ja lubiałem starego Olkowicza, może z przyzwyczajenia bardziej ze względu na GP gdzie na stałe zastąpił swego czasu niedżałowanego Rymarowicza. Ale teraz Olko to równia pochyła. Z żuzloków komentujących nie trawię natomiast ciągłego dukania Jabłońskiego/Kościechy - nie wiem po co tych dwóch delikwentów zapraszają na mecze, absolutnie nic ciekawego nie wnoszą do relacji.

  23. Powrót do góry    #289
    Początkujący
    Dołączył
    25-06-2017
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Mnie najlepiej słucha się obecnie Korościela. Widać jednak wielki warsztat wyniesiony z codziennej audycji w radio.
    Pełna zgoda jeśli chodzi o sam warsztat stricte dziennikarski. Lepszego nie widzę.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •