Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nice 1 liga żużlowa Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils (zaległy) 22-06-2017

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach

    Nice 1 liga żużlowa Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils (zaległy) 22-06-2017

    Założę temat zeby nie spamowac w watku TV.

    Duze brawa dla 11 za trasmisje.


    Widowiska wielkiego nie bedzie, w Tarnowie ostatnio upały, więc bedzie twardo, sucho, operacja pustynna burza itp.
    Mecz raczej dla miejscowych, ale zawsze jakis fajny numer moga odwalic mr Lis albo sir Wojaczek jr. co moze uatrakcyjnic
    widowisko.

    Zapraszam do komentowania.

    Od siebie juz napisze, ze mam nadzieje, ze to ostatni mecz Nowinskiego. Przeciez to jest bez sensu. Kolejny produkt szkolki w typie Madeja, Dabrowskiego, po sezonie koniec kariery.
    To juz ten Konieczny niech jezdzi ,slaby jest, uczy sie, ale jeszcze ma cien szansy by byc zuzlowcem.

    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Chyba dobrze że Mroczka dziś nie jechał, bo byłoby na pewno nudniej co jak co, ale Kuba Jamrog zrobił dzis sporo szumu na trasie Mecz lepszy niż wynik, trochę walki było. I jestem na nie dla Nowińskiego w składzie. Kacper do składu!

    PS. Udanej Nocy Kupały dla wszystkich
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi _jaskolka_ za jego przydatny post!

    j-rules (22-06-2017)

  4. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    994
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 235 w 122 postach
    Ten Jonasson ale zrobił się beznadziejny. Gość z przeciwników p przywiózł tylko Kubę.

  5. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    ja mam nadzieje, ze Mikkel zostanie u nas na dluzej. Fajnie gdyby byl nowym Vaculikiem dla Tarnowa - poki co to idzie jego sladami NAwet podobny styl jazdy ma.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •