Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 651

Wątek: IX kolejka, KS Toruń - Falubaz Zielona Góra, 18 czerwca, godzina 19.00

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Ja Cię jakoś specjalnie nie chcę przekonywać, ale zwróć uwagę na to że Adrian miał dość dużą przewagę prędkości. w 2 łuk wszedł wyraźnie prowadząc, pojechał pod płot i na prostej już jechał na pełnej. Gdyby Jasona nie pociągnęło (czym również nabrał trochę prędkości) to by go Miedzin nakrył w wejściu w łuk. W tej sytuacji wina Adriana wydaje się największa, ale tak naprawdę nie bardzo wiem jak się miał zachować i gdzie jechać. próbował się ratować w momencie jak zauważył wyciągnięcie Jasona, ale czasu za wiele mu nie zostało. Wiadomo, hamulców nie mają.
    Pewnie chciał założyć Jasona, ale się przeliczył i wjechał w tyłek. Na drogach w tej sytuacji nie ma zmiłuj bez względu na okoliczności przyrody czy sytuację na drodze mandat płaci ten co wjechał w tyłek. Tutaj mamy wykluczenie.
    Myślę, że gdyby Adrian puścił manetkę choć na 1s to by go minął wchodzą po wewnętrznej, ale to już gdybologia.

    Inna sprawa, że trafił swój na swoje i żadne nie odpuścił
    Tylko Falubaz

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Sporo zdroworozsądkowego myślenia w tym co piszesz.
    Tylko ta 1s brzmi nie do końca tak jak trzeba, bo to były ułamki sekundy... i to nikłe...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  3. Powrót do góry    #498
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    czy torunianie którzy dopatrują się jakiegoś wyimaginowanego wywożenia Miedziaka w wykonaniu Doyla,
    także zauważyli jak 2 razy MJJ pakował w dechy najpierw Thorsella [w miarę subtelnie] i Hampela [totalnie bez pardonu]?
    .
    .
    a to doszukiwanie się przez was jakiegoś "eksperckiego" spisku to już kompletna żenada
    Nie wiem jak torunianie, ale ja nie zauważyłem żadnego pakowania w dechy, bo takowego nie było. W pierwszym przypadku Jensen po prostu zamknął drogę Thorsellowi (to samo uczynił chwilę wcześniej Protas Torunianom) a w drugim pojechał ostro, ale bez faulu.

    Używanie słowa "wyimaginowany" w sytuacji, gdy Doyle ewidentnie wydłuża prostą i wyjeżdża szerzej jest jest niezwykle rozbrajające.

  4. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    alk, trzoda? masz jakieś zdjecia ,albo video na potwierdzenie tego co piszesz ?

    przecież na tym forrm dupy piekły juz po tym , jak sie okazało że Falubaz organizuje własny kawałek sektora, który będzie kibicował Dudkowi.
    Nie, no jedyne nagrania, jakie mam to filmiki i zdjęcia, jak herszt
    kiboli Falubazu bierze gitarę, wszyscy naokoło się zbierają i spiewają "Kumbaya" .
    Mnie żadna dupa nie piekła - ja Patrycji życzę sukcesów w GP bardziej, niż każdemu
    innemu zawodnikowi - na przykład Australijczykowi .
    !Adrian walcz!

  5. Powrót do góry    #500
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Dudinio obdziera ze złudzeń Get Wella.
    Holder też niezłego kuksańca sprzedał Protasowi tuż po starcie, ale na szczęscie Profesor zrewanżował mu się na mecie.

    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Arm (19-06-2017), PrzemoZG (19-06-2017), zigi1976 (19-06-2017)

  7. Powrót do góry    #501
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    ziomek:

    na pierwszym zdjeciu pokazujesz jak powinien jechac Miedziak jak Doyle. ale na drugim pokazujesz wlasnie jak bardzo scina swoja sciezke Miedziak. gdyby tego nie zrobil nawet maly blad JD nie spowodowalby kontaktu ale Miedziak usilnie scinal wiec... bylo bum. a wystrczyloby gdyby jechal tak jak pokazales na 1 screenie dobranoc.
    To teraz sobie popatrz pozycję Doyle'a względem Jensena
    i Hampela. Dziękuję, dobranoc.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Ja zauważyłem i co z tego? To prawda, ale ni jak ma się to do sytuacji z powtórki biegu XIV.
    To co zrobił Doyle to dla mnie kryminał i nie postawiło czy wyprostowało go tylko facet zrobił to z premedytacją, musiał podnieść koło żeby zmienić kierunek jazdy czyli w tym przypadku przedłużyć prostą rozpędzonemu Miedzińskiemu.

    ...a nawet gdyby, w co nie wierzę, podniosło go w sposób niezamierzony to i tak on był sprawcą tego dzwona.

    Z taka jazda prędzej skończy na wózku, czego mu nie życzę, niż na mistrzowskim tronie.
    Rok temu pchał się jak człowiek bez wyobraźni na czwartego w łuk i sam sobie odebrał medal IMŚ (najprawdopodobniej złoty).

    Dobranoc Wszystkim!
    Maestro żużla nie traci kontroli w sposób niezamierzony .
    !Adrian walcz!

  8. Powrót do góry    #502
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Sporo zdroworozsądkowego myślenia w tym co piszesz.
    Tylko ta 1s brzmi nie do końca tak jak trzeba, bo to były ułamki sekundy... i to nikłe...

    Masz racje w żużlu 1s to czasami wieczność to był mój skrót myślowy
    Tylko Falubaz

  9. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Pewnie chciał założyć Jasona, ale się przeliczył i wjechał w tyłek. Na drogach w tej sytuacji nie ma zmiłuj bez względu na okoliczności przyrody czy sytuację na drodze mandat płaci ten co wjechał w tyłek. Tutaj mamy wykluczenie.
    Myślę, że gdyby Adrian puścił manetkę choć na 1s to by go minął wchodzą po wewnętrznej, ale to już gdybologia.

    Inna sprawa, że trafił swój na swoje i żadne nie odpuścił
    Ale proszę - nie pisz takich bzdur. Jeśli na drodze ktoś Cię wyprzedza
    i gwałtownie zajeżdża drogę a Ty w wyniku tego walisz mu w tyłek to
    płaci on.

    Obstaję przy swoim, że sędzia powinien tutaj wykluczyć
    obu zawodników, bo obaj pojechali niebezpiecznie. Adrian
    pojechał na styk i moim zdaniem, gdyby Moralny Mistrz Świata
    nie pojechał kwadratowo to mógłby się na niego zakładać.
    Niestety po postawieniu Moralnego nie było już chyba nawet czasu na reakcję.
    !Adrian walcz!

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    j-rules (19-06-2017)

  11. Powrót do góry    #504
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  12. Powrót do góry    #505
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Ale proszę - nie pisz takich bzdur. Jeśli na drodze ktoś Cię wyprzedza
    i gwałtownie zajeżdża drogę a Ty w wyniku tego walisz mu w tyłek to
    płaci on.

    Obstaję przy swoim, że sędzia powinien tutaj wykluczyć
    obu zawodników, bo obaj pojechali niebezpiecznie. Adrian
    pojechał na styk i moim zdaniem, gdyby Moralny Mistrz Świata
    nie pojechał kwadratowo to mógłby się na niego zakładać.
    Niestety po postawieniu Moralnego nie było już chyba nawet czasu na reakcję.
    No jasne, ale tu mówimy o nie zachowaniu ostrożności podczas wyprzedzania.

    Niestety sędzia nie może wykluczyć 2. Miedziński chciał założyć Doyle, ale się przeliczył ... takie moje zdanie

    Dobranoc
    Tylko Falubaz

  13. Powrót do góry    #506
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta

    Niestety sędzia nie może wykluczyć 2.

    Dobranoc
    A co stoi na przeszkodzie. Bo chyba się mylisz.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    pawel_KST (19-06-2017)

  15. Powrót do góry    #507
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Ja zauważyłem i co z tego? To prawda, ale ni jak ma się to do sytuacji z powtórki biegu XIV.
    To co zrobił Doyle to dla mnie kryminał i nie postawiło czy wyprostowało go tylko facet zrobił to z premedytacją, musiał podnieść koło żeby zmienić kierunek jazdy czyli w tym przypadku przedłużyć prostą rozpędzonemu Miedzińskiemu.

    ...a nawet gdyby, w co nie wierzę, podniosło go w sposób niezamierzony to i tak on był sprawcą tego dzwona.

    Z taka jazda prędzej skończy na wózku, czego mu nie życzę, niż na mistrzowskim tronie.
    Rok temu pchał się jak człowiek bez wyobraźni na czwartego w łuk i sam sobie odebrał medal IMŚ (najprawdopodobniej złoty).

    Dobranoc Wszystkim!
    Podpisujesz sie zatem pod stwierdzeniem, ze Doyle widzial Miedzinskiego jadacego za nim i specjalnie zajechal mu droge, bedac w zasadzie samobojca.

    Trzeba zatem przeanalizowac pod katem tej tezy

    To nie byl Doyle.


    To byl Dowhan.

  16. Powrót do góry    #508
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Nie musiał widzieć, wystarczy, że wiedział, że tam jest.
    Doyle nie pojechał prosto w niego, on przedłużył prostą, tak by torunianin nie miał możliwości się złożyć w łuk.

    Równie dobrze można powiedzieć, że uważasz Adriana za "samobójcę", bo na prostej zakłada się na przeciwnika...
    Zresztą mnie to zastanawia, że nikt nie podszedł do analizy tego wypadku w ten właśnie sposób, tylko od razu większość uznała, że Miedziak to "samobójca" i bezmyślnie ryzykuje rywala i swoim życiem.

    ... a senatora Dowhana sobie daruj.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  17. Powrót do góry    #509
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Semen, czy opisywany przez Ciebie manewr nie jest normalnym manewrem w zuzlu?

    Tak ****a, Doyle wiedzial, ze z tylu jedzie Miedzinski. wiedzial, ze Miedzinski jest szybki i sam zjechal w srodek toru, zeby utrudnic spodziewany atak. Do tego pociagnelo motor - a powiedz szczerze, gdyby nie pociagnelo, nikomu by do glowy nie przyszlo szukac winy u niego. Dlatego podwojne wykluczenie bym przelknal, ale jak czytam o celowosci zderzenia ze strony Doylea, to mi sie noz w kieszeni otwiera.

    Jakby patrzyl do tylu, tez bys go wykluczyl za patrzenie do tylu.

  18. Powrót do góry    #510
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Dzisiaj rano obejrzałem ten feralny bieg chyba z pięćdziesiąt razy i jestem zszokowany tym, jak bezrefleksyjnie "światek" zakwalifikował to jako bezmyślny atak Miedzińskiego.

    Ewidentna wina Doyla, to on pojechał w sposób nieprzewidywalny dla przeciwnika.

    Młodego Jabola to słuchać się nie da, co za nieobiektywny typ. Zmianę toru jazdy Miedzińskiego widział, ale tego co zrobił Jason jakoś nie...
    Życzę mu by ktoś taką samą niespodziankę sprawił mu na torze.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  19. Powrót do góry    #511
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Moj mlody (7lat, fan Jasona) tez uznal, ze Doyle wjechal w Miedzinskiego. Tyle ze mlody jeszcze nie kuma, ze Doyle nie mogl widziec Miedzinskiego, a Adrian i owszem. Jesli Miedzinski nie mogl przewidziec takiej hazdy Doyla, to w druga strone juz w ogole sobie tego nie wyobrazam.

  20. Powrót do góry    #512
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    S

    Tak ****a, Doyle wiedzial, ze z tylu jedzie Miedzinski.
    Jak mogl nie wiedziec gdzie jest Miedziak,skoro przez wiekszosc biegu mial go przed soba?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #513
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    sobotch
    Wychodzisz z błędnego założenia, że zawodnik musi widzieć rywala, żeby wiedzieć w którym miejscu lub po której stronie się on znajduje.
    ...a z twojego młodego to będzie niezły fachura, jeśli już lepiej czyta to co działo się na torze niż jego tato.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 19-06-2017 o 08:42
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  22. Powrót do góry    #514
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Bedzie patrzyl na ujecie "od tylu" i mu wyszlo, ze to Doyle wjechal. No ale calej sytuacji w jednym zdaniu nie da sie zamknac.

    Kingpin, ja jednak pozwole sobie uwazac, ze kazdy inny zawodnik zwolnilby przed tak jadacym Doylem. I dopiero wtedy nalezaloby Doyla wykluczyc.

  23. Powrót do góry    #515
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,554
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 126 w 99 postach
    Miedzinskiemu zabrać licencje żużlowa i koniecznie wysłać na badania psychiatryczne

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ZZ za jego przydatny post!

    Martines (19-06-2017)

  25. Powrót do góry    #516
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ... i to jest w tym całym zajściu najsmutniejsze. Łatka psychola została przypięta, nie ma Dzika to trzeba sobie poużywać na kimś innym.
    Miedziak często jeździ niebezpiecznie to fakt, ale oceną tego biegu panowie fachowcy i kibice fachowcy robią mu zwyczajnie krzywdę.
    Poszli po najmniejszej linii oporu, jak to się mówi "za nazwisko".

    Fascynacja nowym hero Jasonem wielu zaślepiła, smutne to, że niewiele osób pokusiło się o rzetelną analizę(analizę nie werdykt) tego feralnego zdarzenia.

    EDIT: Właśnie przeczytałem kolejną hienę, która włączyła sie w nagonkę, niejakiego pana Gerlacha z... jakżeby inaczej SF.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 19-06-2017 o 09:31
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  26. Powrót do góry    #517
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    No jasne, ale tu mówimy o nie zachowaniu ostrożności podczas wyprzedzania.

    Niestety sędzia nie może wykluczyć 2. Miedziński chciał założyć Doyle, ale się przeliczył ... takie moje zdanie

    Dobranoc
    Po pierwsze - Doyle wyprzedzał Miedziaka.
    Po drugie - dlaczego sędzia nie może wykluczyć dwóch zawodników?
    !Adrian walcz!

  27. Powrót do góry    #518
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Bedzie patrzyl na ujecie "od tylu" i mu wyszlo, ze to Doyle wjechal. No ale calej sytuacji w jednym zdaniu nie da sie zamknac.

    Kingpin, ja jednak pozwole sobie uwazac, ze kazdy inny zawodnik zwolnilby przed tak jadacym Doylem. I dopiero wtedy nalezaloby Doyla wykluczyc.
    Gdyby Miedziak zwolnil,nie byloby za co wykl.Doyla.
    Podobnie gdyby Jacob nie scinal do srodka toru i przy okazji nie
    zamknal manetki na ulamek sekundy,nie byloby za co wykl.Miedziaka.
    Niuanse,ale to one doprowadzaja do kolizji lub pozwalaja jej uniknac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #519
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Niuanse to także wymuszenie na Thorsselu zwolnienia przez MJJ, co skończyło się zablokowaniem Doyle'a i bezproblemowym 5-1 dla was, jak również dociskanie do bandy, co wałkowaliśmy wcześniej. Takich sytuacji było sporo wczoraj, dlatego m. in. nikt mądry tutaj nie sieje nienawiści albo bezsensownego gadania o bandytyzmie.

    Ja naprawdę nie szczekałbym, gdyby sędzia wykluczył obu. Ale nie zgadzam się ze stwierdzeniem o jednoznacznej winie Doyle'a.

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    GoTrEk (19-06-2017), kingpin (19-06-2017)

  30. Powrót do góry    #520
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    Przez sędziego, bo tego ostatniego biegu "nie powinno być", tzn powinien odbywać się przy stanie 42-41 a wtedy jednak Hancock po wygranym starcie pojechałby inaczej i pewnie dowiózł trzy punkty.
    Hancock nie holował Holdera, ani nie próbował mu nawet pomóc, ba śmiem twierdzić że on mu przeszkadzał, bo był przeraźliwie wolny (zresztą jak przez całe spotkanie), przecież to było widać gołym okiem. Holder widząc jak jedzie Hancock zgłupiał, ten ani nie zostawiał mu wolnej zewnętrznej, ani wewnętrznej. Tylko dzięki temu, że Duzers dość długo musiał się użerać z Australijczykiem, Hancock zawdzięczał swoje prowadzenie w tym biegu.

    Przynajmniej ja to tak widziałem, więc nie sądzę, by prowadzenie +1 coś by zmieniło w tym względzie. Hancock tego dnia na trasie był po prostu wolny.


    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    dream team z Zielonej Góry idzie po swoje, zdecydowany faworyt przedsezonowych rozważań potwierdza to w sezonie. Ciekawe, czy Gorzów sprawi niespodziankę, bo jednak Sparta czy Unia Leszno to max 3 miejsce
    Bo wygrali w Toruniu, który przegrywa u siebie z wszystkimi jak leci? Nie popadajmy w paranoję, to już dużo większe wrażenie zrobili na mnie w Gorzowie niż wczoraj.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rogerson za jego przydatny post!

    Lafan (19-06-2017)

  32. Powrót do góry    #521
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Daniello Zobacz posta
    a w drugim pojechał ostro, ale bez faulu.
    tylko ciekawe dlaczego po wyścigu Jarek mówił coś o przetartym kevlarze

  33. Powrót do góry    #522
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gdyby Miedziak zwolnil,nie byloby za co wykl.Doyla.
    Podobnie gdyby Jacob nie scinal do srodka toru i przy okazji nie
    zamknal manetki na ulamek sekundy,nie byloby za co wykl.Miedziaka.
    Niuanse,ale to one doprowadzaja do kolizji lub pozwalaja jej uniknac.
    Gdyby, gdyby.
    Uważasz że wszyscy mają zostawiać tor wolny, bo Miedziak nadjeżdża? Już wcześniej to gdzieś pisałem, np. Doyley, Zmarzlik, często jeżdżą na cienkiej linii granicy faulu, ale rzadko ją przekraczają. Natomiast Miedziak też tak próbuje, ale nie umie się na niej utrzymać, nie te umiejętności. W takich stykowych sytuacjach, liczą się centymetry i ułamki sekund, Adrian nie umie ich ocenić. Thorssella wyraźnie sfaulował, choć o bandytyzmie nie mogło być mowy, po prostu błąd jeździecki, typowy dla Adriana.
    Natomiast w sytuacji z Doylem, w pierwszej chwili wyglądało to na zderzenie 2 zawodników, którzy chcieli znaleźć się w tym samym miejscu w jednym czasie. Jednak to Miedziak był z tyłu i to on nie powinien "cyrklować" na milimetry, by objechać Doyleya. Przecież miał pół toru wolne, mógł odsunąć się nawet na parę metrów, miał mnóstwo miejsca. Jednak to nie w jego stylu, "musiał" zrealizować swój zamiar przejechania obok na milimetry. Mały błąd w ocenie odległości i prędkości, i karambol gotowy.
    Tyle wykluczeń Miedzina jest nie bez powodu. Chłopak próbuje jeździć twardo,na granicy faulu, a nie potrafi tego.

  34. Powrót do góry    #523
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Nie wiem do czego pijesz,wiec przeczytaj moj post jeszcze raz,przede wszystkim ze zrozumeniem do czego sie odnosze.
    Tez moge napisac,czy jak Hampel lub Thorsell nadchodza,to wszyscy maja zostawiac tor wolny?
    Tylko co to wniesie do dyskusji?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #524
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta


    Bo wygrali w Toruniu, który przegrywa u siebie z wszystkimi jak leci? Nie popadajmy w paranoję, to już dużo większe wrażenie zrobili na mnie w Gorzowie niż wczoraj.
    To pełen nienawiści do Falubazu troll, z którym nie warto dyskutować na temat klubu z Zielonej Góry.
    Faworyt ligi jest jeden, Stal Gorzów. Falubaz, Sparta i Unia to uzupełniacze PO.

  36. Powrót do góry    #525
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Pewnie chciał założyć Jasona, ale się przeliczył i wjechał w tyłek. Na drogach w tej sytuacji nie ma zmiłuj bez względu na okoliczności przyrody czy sytuację na drodze mandat płaci ten co wjechał w tyłek. Tutaj mamy wykluczenie.
    Myślę, że gdyby Adrian puścił manetkę choć na 1s to by go minął wchodzą po wewnętrznej, ale to już gdybologia.

    Inna sprawa, że trafił swój na swoje i żadne nie odpuścił
    1. Nie zawsze.
    2. Co to za sposob prowadzenia dyskusji by sport ekstremalny porownywac do ruchu drogowego?

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Semen, czy opisywany przez Ciebie manewr nie jest normalnym manewrem w zuzlu?

    Tak ****a, Doyle wiedzial, ze z tylu jedzie Miedzinski. wiedzial, ze Miedzinski jest szybki i sam zjechal w srodek toru, zeby utrudnic spodziewany atak. Do tego pociagnelo motor - a powiedz szczerze, gdyby nie pociagnelo, nikomu by do glowy nie przyszlo szukac winy u niego. Dlatego podwojne wykluczenie bym przelknal, ale jak czytam o celowosci zderzenia ze strony Doylea, to mi sie noz w kieszeni otwiera.

    Jakby patrzyl do tylu, tez bys go wykluczyl za patrzenie do tylu.
    A gdyby pominac aspekt celowosci u Doyla (wg mnie jej nie bylo) to wtedy okazuje sie niewinny?
    Popelnil blad, stracil kontrole nad tym co robi w wyniku tego Miedziak nie mial juz czasu na reakcje.
    Dla mnie oczywiste. Bandyckiej jazdy zadnego z nich tam nie bylo, ale jeden z nich popelnil bobola a to ten drugi zostal wykluczony.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Mały błąd w ocenie odległości i prędkości, i karambol gotowy.
    Rany Dzosefa jaka brednia. Wroc lepiej do pisania oczywistosci.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #526
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem do czego pijesz,wiec przeczytaj moj post jeszcze raz,przede wszystkim ze zrozumeniem do czego sie odnosze.
    Tez moge napisac,czy jak Hampel lub Thorsell nadchodza,to wszyscy maja zostawiac tor wolny?
    Tylko co to wniesie do dyskusji?
    Nigdzie nie pisałem, że zawodnikom Falubazu należy się autostrada do wyprzedzania. Jazda Jensena czy Kaczmarka była ostra, na granicy faulu, białe kevlary zostały mocno przytarte o bandę. Była różnica między jazdą Dudka i Pepe a Jensena i Kaczmarka. Zielonogórzanie dużo wcześniej zamykali bramę przy bandzie, nie dopuszczając do wjazdu w to miejsce Torunian. Natomiast Jensen i Kaczmarek próbowali zamykać bramę, dopiero jak znalazł się tam rywal, to zasadnicza różnica. Nie szanowali kości rywali, mogli zamknąć ścieżkę wcześniej, do czego mieli prawo będąc z przodu. A oni woleli poczekać i wcisnąć rywala w płot.
    Zderzenia Doyla z Miedzinem byli winni obaj, ale to jednak Miedziak był z tyłu i to on mógł uniknąć kolizji, mając przed sobą rywala. Miał mnóstwo miejsca i mógł atakować bez kontaktu z rywalem. Sędzia mógł wykluczyć obu, albo tylko Miedziaka, obie decyzje przyjąłbym ze zrozumieniem. Postanowił na "W" torunianina, i uważam że to nie był błąd sędziego, był współwinny kolizji.

  38. Powrót do góry    #527
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Stosunki między kibicami obu klubów nie są zbyt normalne. Choć to oczywiście moje zdanie - łatwiej przejść się w barwach klubowych
    zielonogórskich po Motoarenie, niż w toruńskich po W69..... Wszystko tak naprawdę rozjechało się w 1987 roku, wiem, że to dla
    wielu prehistoria
    , po śmierci śp. Wiesława Pawlaka. Początek lat dziewięćdziesiątych niestety dołożył kolejne cegiełki, a potem
    doszły kolejne, czy 2009, czy 2013.






    A co do dzisiejszego meczu. Będzie ciekawie. Bo i Doyle i Hancock, i Dudek i Miedziński itd... byle bez upadków i kontrowersji.
    zaczęło się w '85 a zakończyło w '92 lub najpóźniej w '93, a nie 87.
    nieraz warto zapytać starszych i mądrzejszych od siebie jak było - takich zapewne na MA nie brakuje - zanim napisze się byle co.

    co prawda mecz był przecudnej urody , ale niestety nie obyło się bez kontrowersji i upadku.
    nie chcę znęcać się nad Miedzińskim, bo w sumie chłop jest mi obojętny, ale po tym co odypierdolil wczoraj w biegu z Doylem, uważam że powinien zostać poddany może nie badaniom jakimś restrykcyjnym badaniom , ale na pewno kilka sesji terapeutycznych z lekarzami specjalistami pozwoliłoby temu chłopakowi wylądować.
    jest jeszcze młody, zdolny, ma piękną żonę i na pewno sporo planów na przyszłość. przecież za którymś razem może mu sie zwyczajnie nie udać i skośczy tragicznie, zabierając ze sobą innego zawodnika.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  39. Powrót do góry    #528
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Mały błąd w ocenie odległości i prędkości, i karambol gotowy.
    Tyle wykluczeń Miedzina jest nie bez powodu. Chłopak próbuje jeździć twardo,na granicy faulu, a nie potrafi tego.
    No ja się nie dziwię, że się pomylił - nawet Hans Nielsen
    przy takiej kwadratowej jeździe Doyle'a w tym momencie
    by się pomylił.
    !Adrian walcz!

  40. Powrót do góry    #529
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Nie, no jedyne nagrania, jakie mam to filmiki i zdjęcia, jak herszt
    kiboli Falubazu bierze gitarę, wszyscy naokoło się zbierają i spiewają "Kumbaya" .
    Mnie żadna dupa nie piekła - ja Patrycji życzę sukcesów w GP bardziej, niż każdemu
    innemu zawodnikowi - na przykład Australijczykowi .
    skoro wczorj 15 bieg wygrała Patrycja, to jak mogą mieć na imię dziewczęta jadące w tym samym biegu w kasku czerwonym, a szczególnie ta w niebieskim ?

    nie ma co dzisiaj stękać na forum że przegraliście, bo cos tam.
    tak jak byliście lepsi w ubiegłorocznym półfinale, tak w tym roku my jesteśmy mocniejsi, a przynajmniej na tym etapie rozgrywek tak to wygląda.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  41. Powrót do góry    #530
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    tylko ciekawe dlaczego po wyścigu Jarek mówił coś o przetartym kevlarze
    Bo chciał przykryć temat brązowej ścieżki z tyłu .

    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    skoro wczorj 15 bieg wygrała Patrycja, to jak mogą mieć na imię dziewczęta jadące w tym samym biegu w kasku czerwonym, a szczególnie ta w niebieskim ?

    nie ma co dzisiaj stękać na forum że przegraliście, bo cos tam.
    tak jak byliście lepsi w ubiegłorocznym półfinale, tak w tym roku my jesteśmy mocniejsi, a przynajmniej na tym etapie rozgrywek tak to wygląda.
    Nie chodzi mi o styl jazdy a o aktualny wygląd Dudka.
    Toż to coraz bardziej przystojne dziewczę się robi .
    Szkoda, że nie ma już swojego wąsika - to dopiero
    było by pocieszne. Hancock to już nie taka dziewczynka -
    - w tym wieku to już taka rycząca over czterdziestka.
    Holder jeszcze panna w wieku poborowym ale musi się spieszyć.
    Protasiewicz też kiedyś zresztą panienką był nazywany .
    !Adrian walcz!

  42. Powrót do góry    #531
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Mam nadzieję, że ochrona nie będzie czepiać się na bramach. I mam nadzieję, że Zielona nie narobi
    stadnej poruty tak jak na Grand Prix w Warszawie....
    No i jak tam, była ta poruta ze strony ZG, bo w Toruniu chyba pozazdroścli Stali tej gorzowskiej loży nad parkingiem i tworzy się ona także w Toruniu.

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...099,1,984.html

    – Dostałem plastikowym kuflem w głowę, który został wyrzucony z trybun nad parkiem maszyn. Mało tego, te wyzwiska, które stamtąd leciały, pod kierunkiem moim, ale też Jasona Doyle’a, były poniżej krytyki. Myślałem, że w Toruniu lekko się już wykurowali z debilizmu, ale widzę, że niekoniecznie. Oczywiście, na myśli mam jakąś grupę ludzi, bez generalizowania, bo wielu też do mnie po spotkaniu podchodziło i przepraszało za innych. W każdym razie zdarzyło mi się coś takiego po raz pierwszy w 51-letniej przygodzie z dyscypliną – mówi nam wzburzony Marek Cieślak.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  43. Powrót do góry    #532
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No i jak tam, była ta poruta ze strony ZG, bo w Toruniu chyba pozazdroścli Stali tej gorzowskiej loży nad parkingiem i tworzy się ona także w Toruniu.

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...099,1,984.html

    – Dostałem plastikowym kuflem w głowę, który został wyrzucony z trybun nad parkiem maszyn. Mało tego, te wyzwiska, które stamtąd leciały, pod kierunkiem moim, ale też Jasona Doyle’a, były poniżej krytyki. Myślałem, że w Toruniu lekko się już wykurowali z debilizmu, ale widzę, że niekoniecznie. Oczywiście, na myśli mam jakąś grupę ludzi, bez generalizowania, bo wielu też do mnie po spotkaniu podchodziło i przepraszało za innych. W każdym razie zdarzyło mi się coś takiego po raz pierwszy w 51-letniej przygodzie z dyscypliną – mówi nam wzburzony Marek Cieślak.
    No Cieślak, jakby dostał pełnym, to by się
    pewnie ucieszył a tak to od razu od debili wyzywa .
    Na poważnie - wyłapać na kamerach całe towarzystwo
    i wpieprzyć kary aż się nie wypłacą. Podejrzewam, że
    idioci nie zakryli się szmatą, jak kretyni zielonogórscy
    zwykli robić podczas rzucania jakichś petard na tor w Toruniu
    to i łatwiej będzie ich wyłapać.
    !Adrian walcz!

  44. Powrót do góry    #533
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Obejrzałem właśnie powtórkę tego meczu i tak:

    1. Wykluczenie Miedzińskiego w wyścigu trzecim bezdyskusyjne. Niektórzy tutaj ostro odlecieli porównując tą sytuację do tej z 7 wyścigu (Protasiewicz - Holder)
    2. Pierwsza odsłona 14 - ja też bym powtórzył w 4, Hampel delikatnie stuknął Miedzińskiego, a ten w konsekwencji Doyle'a.
    3. Sytuacja Doyle - Miedziński trudna do oceny. Decyzję o wykluczeniu Miedzińskiego da się obronić, ale gdyby z tego biegu wyleciał Australiczyk to też nie byłby to jakiś wielki błąd. Na dobrą sprawę można było wykluczyć zarówno jednego i drugiego. Generalnie przydałoby się wznowić dyskusję nad takimi sytuacjami (jak również przeciwnymi, gdy mamy upadek dwóch zawodników na dystansie i powtarzamy w 4, bo nie ma ewidentnej winy żadnego z zawodników).

    Dudek wczoraj robił chyba wszystko żeby udowodnić, że nie trzyma najlepszych silników tylko na GP i nie ma wyiebane na ligę, no takiej jazdy w jego wykonaniu jak w 15 wyścigu to już dawno nie widziałem, ale największy szacun dla Hampela za 14 bieg. JHJ z kablem to by tam przecież po tym wprasowaniu w bande przez Jensena grzecznie zamknął gaz i dojechał spokojnie na trzeciej pozycji.

    ps. Thorssell popełnił trochę błędów, ale i tak oceniam chłopaka bardzo pozytywnie. W moim odczuciu Karpov nie zrobiłby wczoraj nawet tych 4 punktów. Z Lesznem również powinien jechać Jacob.

    ps2. Szkoda Jasona, oby to nie była poważna kontuzja, bo znowu może odebrać szanse na mistrzostwo..
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 19-06-2017 o 12:25
    TeamLindgren

  45. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    GoTrEk (19-06-2017), Nigel (19-06-2017), Peter Kildemand (19-06-2017), thengel (20-06-2017)

  46. Powrót do góry    #534
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Doyley ma mieć dziś operację. Podobno trzy kości są złamane.

  47. Powrót do góry    #535
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    zaczęło się w '85 a zakończyło w '92 lub najpóźniej w '93, a nie 87.
    nieraz warto zapytać starszych i mądrzejszych od siebie jak było - takich zapewne na MA nie brakuje - zanim napisze się byle co.
    oczywiscie ze skonczylo sie na poczatku lat 90-tych, do waszego towarzystwa doszla jeszcze ostrovia. sam pamietam jak na lancuchu herbowym bylo wzajemne oblizywanie tego i tamtego. przeciwaga dla nich byla inna trojka zespolow

  48. Powrót do góry    #536
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Hmm, jak sie okazuje, wczorajw 14 biegu nasi popełnili błąd. Nie zajarzyli, że za Jasona może jechać inny senior, ktory nie bierzu uidziału w biegach nominowanych. Więc mógł jechać Jacob w 14 biegu.

    Chociaż z drugiej strony Zgarda fajnie jechał w tym biegu. No i miał okazję sobie pobiegać z motorem na 400 m

    Cieślak ma u mnie plusa, że nie czaruje a od razu przyznał się do błędu. Na jego usprawiedliwienie trzeba zaliczyć fakt, że Jason zwijał się w tym czasie z bólu, no i, że dostał kubkiem piwa, w łeb, od jakiegoś konsumenta.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #537
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, jak sie okazuje, wczorajw 14 biegu nasi popełnili błąd. Nie zajarzyli, że za Jasona może jechać inny senior, ktory nie bierzu uidziału w biegach nominowanych. Więc mógł jechać Jacob w 14 biegu.
    chcesz powiedzieć, że zawodnika niezdolnego do jazdy z nieswojej winy może zastapić go senior nie będąc nominowany do 14 i 15 biegu? hmmm niech ktos poszuka w regulaminie bo mi sie nie chce

  50. Powrót do góry    #538
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    chcesz powiedzieć, że zawodnika niezdolnego do jazdy z nieswojej winy może zastapić go senior nie będąc nominowany do 14 i 15 biegu? hmmm niech ktos poszuka w regulaminie bo mi sie nie chce
    Można wedle regulaminu.
    Frątczak by to ogarnął.

    Na taką zmianę pozwala Regulamin DMP. W artykule 722 czytamy, że niezdolnego do jazdy żużlowca "w biegu XIV może zastąpić każdy zawodnik, który: nie jest rezerwą taktyczną, nie został zgłoszony do XV biegu, spełnia warunki z art. 719 i nie został zastąpiony przez rezerwę (art. 721 ust 5).
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  51. Powrót do góry    #539
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    chcesz powiedzieć, że zawodnika niezdolnego do jazdy z nieswojej winy może zastapić go senior nie będąc nominowany do 14 i 15 biegu? hmmm niech ktos poszuka w regulaminie bo mi sie nie chce
    Och ty leniu Za SF:

    W artykule 722 czytamy, że niezdolnego do jazdy żużlowca "w biegu XIV może zastąpić każdy zawodnik, który: nie jest rezerwą taktyczną, nie został zgłoszony do XV biegu, spełnia warunki z art. 719 i nie został zastąpiony przez rezerwę (art. 721 ust 5).
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #540
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    ooo czyli błąd taktyczny. wyszło dobrze ale gdyby nie? nie czytam sf.

Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •