Pokaż wyniki od 1 do 45 z 651

Wątek: IX kolejka, KS Toruń - Falubaz Zielona Góra, 18 czerwca, godzina 19.00

Widok wątkowy

  1. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    ...akurat kilka z tych osób znam osobiście od wielu, wielu lat i pojęcie o tym sporcie mają, do tego nie są zafiksowani tylko na miejscowy klub.

    Nie uważam się za osobę nieomylną, w tym przypadku nie miałem i nie mam wątpliwości po obejrzeniu zdarzenia na żywo i w powtórkach ze sto razy.
    To co napisał kolega z Tarnowa to po prostu prawda , tak było i tak samo widziałem to na stadionie. Zdaję sobie sprawę, że z różnych miejsca na MA bylo widać to gorzej niż na tym zamieszczonym ujęciu. Trzeba było siedzieć w odpowiednim miejscu i ja w takim właśnie przypadkiem byłem.

    To odnośnie tego konkretnego wyścigu.
    Co do innych to po prostu TV jest dwuwymiarowa. Choć nie przeczę, często wyjaśnia wiele kontrowersji, szczególnie, gdy ogląda się zdarzenie z punktu z którego niewiele widać.

    Z tego co mi wiadomo, to akurat świadkowie wypadków bardzo rzadko są w stanie wiernie opisać nawet najprostsze fakty, a ty twierdzisz, że miałeś lepsze pole do oceny niż na podstawie kilkudziesięciu powtórek z różnych ujęć. Bez urazy, naprawdę - po prostu to przemyśl.
    To pasuje do świadków zdarzeń drogowych, gdzie świadkowie są danym zdarzeniem zaskoczeni i niemal zawsze nie obserwują cały czas jednego pojazdu czy jednej osoby. Tu mamy do czynienia z zupłnie inną sytuacją po prostu kibic siedzi na trybunie i od startu do mety gapi się wpatrzony w to co robią zawodnicy. To zupełnie dwie różne sytuacje...

    ...a i jeszcze jedno: określenie Janusz to jedno z najbardziej durnych jakimi określa się kibiców. Szczególnie w żużlu.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 22-06-2017 o 16:33
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •