Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 651

Wątek: IX kolejka, KS Toruń - Falubaz Zielona Góra, 18 czerwca, godzina 19.00

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    ooo czyli błąd taktyczny. wyszło dobrze ale gdyby nie? nie czytam sf.
    Gdyby nie wyszło, to i tak by Falubaz wygrał, bo akurat ten punkt Zgardy nie był istotny.
    A gdyby Falubaz wtopił przez takie niedopatrzenie, to pewnie Cieślak by się tłumaczył, że dostał piwem w łepetyne i mu wyleciało z dyńki.

    Nastroje byłyby wtedy zupełnie inne, i już by wrzało na forum jaki to Cieślak papudrok jest.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  2. Powrót do góry    #542
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Gdyby nie wyszło, to i tak by Falubaz wygrał, bo akurat ten punkt Zgardy nie był istotny.
    A gdyby Falubaz wtopił przez takie niedopatrzenie, to pewnie Cieślak by się tłumaczył, że dostał piwem w łepetyne i mu wyleciało z dyńki.

    Nastroje byłyby wtedy zupełnie inne, i już by wrzało na forum jaki to Cieślak papudrok jest.
    nie chodzilo o pkt Zgardy ale o mozliwe i realne 2 pkt Thorssela co przekladalo sie na 3-3 w 15 do wygrania wiadomo Thorssell>Zgarda

  3. Powrót do góry    #543
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    nie chodzilo o pkt Zgardy ale o mozliwe i realne 2 pkt Thorssela co przekladalo sie na 3-3 w 15 do wygrania wiadomo Thorssell>Zgarda
    Cieślak to powinien mieć jakieś tajne łącze z Frątczakiem, co by w sytuacjach awaryjnych mógł zaserwować Shrekowi jakiś myk regulaminowy.
    Co prawda trener wszechczasów powinien mieć to wszystko w małym palcu, ale wiadomo, że głowa juz nie ta i pewnych rzeczy oszukać się nie da.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 19-06-2017 o 17:22
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  4. Powrót do góry    #544
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Ocena 14 biegu nie jest łatwa do oceny. Zgadzam się , że pierwsze podejście słusznie w czterech.
    W powtórce to tak naprawdę obydwaj pojechali nieczysto. Sędzia mam wrażenie włączył % i uznał , że większą winę ponosi Miedziak , ale Doyle z
    pewnością był współwinnym tej sytuacji. Bardzo trudna decyzja , bo jak ktoś wyżej wspomniał - jakąkolwiek by sędzia podjął decyzje , to każda by się obroniła.
    Reasumując obydwaj jeżdżą często ostro i na pograniczu faulu , więc tym razem "trafiła kosa na kamień".
    Decyzję sędziego trudno więc skomentować (ze względu na skalę trudności} , ale najbliższa mi jest sytuacja , gdzie obydwaj są wykluczeni , o ile
    regulamin coś takiego przewiduje. Pytanie jednego z kolegów o obecność mechanika Zgardy na torze podczas trwania biegu nie doczekało się odpowiedzi.
    A w moim rozumieniu bieg chyba trwa dopóty dopóki linii mety nie przekroczy ostatni tego biegu uczestnik.
    Po mojemu ten człowiek nie powinien znajdować się na torze. Chętnie wysłuchałbym głosu jakiegoś "EKSZPERTA"

  5. Powrót do góry    #545
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Pytanie jednego z kolegów o obecność mechanika Zgardy na torze podczas trwania biegu nie doczekało się odpowiedzi.
    Może nikt nie ma argumentów, aby regulaminowo zakwestionować obecność tego mechanika na płycie stadionu ?

    A w moim rozumieniu bieg chyba trwa dopóty dopóki linii mety nie przekroczy ostatni tego biegu uczestnik.
    Hmm, jak by tak przeanalizować sytuacje, to chyba brama do parkingu też nie powinna być szybciej otwarta niż po zakończeniu biegu ? A była, skoro Hampel i MJJ zjechali już do parkingu w sytuacji kiedy Zgarda biegł jeszcze z motorem do mety. Więc skoro kierownik parku maszyn otworzyl furtkę, to chyba mechanik mógł iść po zdefektowany sprzęt swojego zawodnika ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-06-2017 o 17:38
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #546
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Może nikt nie ma argumentów, aby regulaminowo zakwestionować obecność tego mechanika na płycie stadionu ?



    Hmm, jak by tak przeanalizować sytuacje, to chyba brama do parkingu też nie powinna być szybciej otwarta niż po zakończeniu biegu ? A była, skoro Hampel i MJJ zjechali już do parkingu w sytuacji kiedy Zgarda biegł jeszcze z motorem do mety. Więc skoro kierownik parku maszyn otworzyl furtkę, to chyba mechanik mógł iść po zdefektowany sprzęt swojego zawodnika ?
    Ale on nie był tylko na płycie tylko na torze.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  7. Powrót do góry    #547
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Nie chodzi o obecność mechanika na murawie , ale na torze podczas , gdy bieg nie został zakończony.
    A podczas trwania biegu , to raczej regulamin nie przewiduje obecności osób postronnych na torze .

  8. Powrót do góry    #548
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Nie chodzi o obecność mechanika na murawie , ale na torze podczas , gdy bieg nie został zakończony.
    A podczas trwania biegu , to raczej regulamin nie przewiduje obecności osób postronnych na torze .
    Na pewno są paragrafy na strefę ochronną za bandami i 3-metrowy margines przy krawężniku. Mechanik Zgardy musiał złamać przynajmniej jeden z nich.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  9. Powrót do góry    #549
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Na pewno są paragrafy na strefę ochronną za bandami i 3-metrowy margines przy krawężniku. Mechanik Zgardy musiał złamać przynajmniej jeden z nich.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Jak zawodnicy wyjezdzają do biegu, to też mechanicy sa na torze.
    Ich chyba nie dotyczą te strefy ochronne.

    Pewnie żaden przepis nie określa dokładnie tej sytuacji i niewiadomo pod co można to podciągnąć.

    Otworzyli brame, to mechanik poleciał, bo myślał, że Zgarda się nie doczłapie do mety.
    Dobrze, że nie kazał jeszcze Zgardzie wskakiwać na moto, a ten by go pchał do mety.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #550
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Z tego ,co udało mi się wyszperać ; regulamin zawodów motocyklowych na torach żużlowych rozdział 8 start i meta , art. 59 , punkt 5 stanowi , iż bieg jest
    zakończony w chwili przekroczenia linii mety przez ostatniego zawodnika biorącego udział w biegu . Wnioskuję więc , że ów mechanik nie mógł przebywać
    na torze w owym momencie.

    Sorry , chodzi o art. 60

  11. Powrót do góry    #551
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cienko Torun stoi.. Cieslak bez mrugnieca okiem by to wykorzystal gdyby cos mu to dalo.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #552
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Obecność owego mechanika mogłaby mieć znaczenie w świetle ; rozdział 8 , art. 75 , - zawodnik jest wykluczony z biegu , jeżeli nie
    przekroczył linii mety w czasie 3 minut od podniesienia taśm maszyny startowej. A to taki trochę sufler mógł być.

  13. Powrót do góry    #553
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Z tego ,co udało mi się wyszperać ; regulamin zawodów motocyklowych na torach żużlowych rozdział 8 start i meta , art. 59 , punkt 5 stanowi , iż bieg jest
    zakończony w chwili przekroczenia linii mety przez ostatniego zawodnika biorącego udział w biegu . Wnioskuję więc , że ów mechanik nie mógł przebywać
    na torze w owym momencie.

    Sorry , chodzi o art. 60
    A rozpoczyna się w chwili zapalenia zielonego światła. Dlatego też w czasie 2 min. mechanicy bywają na torze - bieg się jeszcze nie rozpoczyna.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  14. Powrót do góry    #554
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta



    Hmm, jak by tak przeanalizować sytuacje, to chyba brama do parkingu też nie powinna być szybciej otwarta niż po zakończeniu biegu ? A była, skoro Hampel i MJJ zjechali już do parkingu w sytuacji kiedy Zgarda biegł jeszcze z motorem do mety. Więc skoro kierownik parku maszyn otworzyl furtkę, to chyba mechanik mógł iść po zdefektowany sprzęt swojego zawodnika ?

    Teraz to kazdy tylko na szybciutko chce odbebnic te cztery kolka i spieszy sie do parkingu a ja pamietam
    taki turniej w Toruniu,chyba o Srebrna Ostroge,gdzie Zaba na trzecim kolku mial defekt i to w ostatnim swoim biegu.
    Jechal wtedy na komplet punktow ale coz,zlosliwosc rzeczy martwych.Pozostali uczestnicy tego biegu to tez byli Apatorianie.
    Jednym z nich byl na pewno Geniu Miastek,pozostalych nie pamietam,ale chyba byl tam tez Jasiu Zabik.
    Wszyscy jak jeden maz zamkneli manetki ,poczekali na Zabe,pomogli mu chyba nawet pchac ten motor ( o ile mnie pamiec nie myli )
    i dopiero jak ten przejechal a wlasciwie przebiegl linie mety,przejechali ja za nim i zjechali do parkingu.
    To sie nazywa Team Spityt a nie jak Hampel,ktory Zgarde zostawil samego na torze i zjechal czym predzej do boxu.
    Kompletnie nie macie atmosfery w zespole.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #555
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,655
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Z tego ,co udało mi się wyszperać ; regulamin zawodów motocyklowych na torach żużlowych rozdział 8 start i meta , art. 59 , punkt 5 stanowi , iż bieg jest
    zakończony w chwili przekroczenia linii mety przez ostatniego zawodnika biorącego udział w biegu . Wnioskuję więc , że ów mechanik nie mógł przebywać
    na torze w owym momencie.

    Sorry , chodzi o art. 60
    OK, ale czy jest coś o osobach przebywających na torze w trakcie trwania biegu? Wczoraj przeglądałem regulamin i... nic nie znalazłem. Aż mi się nie chce wierzyć że taka kwestia nie jest uregulowana. Ale gdyby była to sędzia by chyba zareagował natychmiastowo...

    A co do wykluczeń Miedzińskiego to zgadzam się z obydwoma... ale mówić o jakimś bandytyzmie czy czerwonej kartce to przesada... szkoda że Jabłoński tak wczoraj popłynął bo ogólnie to komentował całkiem sensownie.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  16. Powrót do góry    #556
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Ale on nie był tylko na płycie tylko na torze.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Na twoim miejscu Malin to bym tak głośno o tym przypadku nie krzyczał. Bo jeszcze się okaże, że do ukarania kwalifikuje się nie Zgarda czy jego mechanik, a klub z Torunia jako organizator tego meczu.

    Z góry mówię, że nie wiem czy ten mechanik mógł być tam gdzie był, ale tak sobie myślę, ze skoro był na torze, to dostał się na niego przez bramę od parku maszyn. Więc jeśli nie miał prawa tam być, to kto go tam wpuścił ? Chyba parkingowy, czyż nie ? Skoro tak wielu twierdzi, że osobom postronnym nie wolno przebywać podczas biegu na torze, to czemu brama parkingu została otwarta przed zakończeniem biegu ? Potrafisz odpowiedzieć ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #557
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Zielonogórzanie mają zdolność przenikania na tor podczas trwania biegu - mimo bramy zamkniętej . Nie słyszałeś o tym ?.

  18. Powrót do góry    #558
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Zielonogórzanie mają zdolność przenikania na tor podczas trwania biegu - mimo bramy zamkniętej . Nie słyszałeś o tym ?.
    Słyszałem. Ale tym razem mechanik Zgardy nie musiał przenikać, w TV pokazali, ze brama była otwarta, przed zakończeniem biegu. Czyli, że wyszedł sobie bramą.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #559
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2015
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 18 postach
    Lisc od stelmetu w koszykowce i liść od falubazu. Smutne dziewczyny torunskie i w pospiesznie uciekajacy kibice z MA . Gratki falubaz. Miedzinski wyrobil sobie latke zuzlowca jeżdżącego ostrovto i sedziowie wszystkie spirne akcje raczej rozwazaja na jego niekorzyść.

  20. Powrót do góry    #560
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez morgenik Zobacz posta
    Lisc od stelmetu w koszykowce i liść od falubazu. Smutne dziewczyny torunskie i w pospiesznie uciekajacy kibice z MA . Gratki falubaz. Miedzinski wyrobil sobie latke zuzlowca jeżdżącego ostrovto i sedziowie wszystkie spirne akcje raczej rozwazaja na jego niekorzyść.
    To teraz porównaj budżet Stelmetu i Pierników i cele, jakie były stawiane przed sezonem. Może wtedy przestaniesz pierdzielic farmazony.

  21. Powrót do góry    #561
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,763
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    zaczęło się w '85 a zakończyło w '92 lub najpóźniej w '93, a nie 87.
    Dla moich znajomych zakończyło się w 1987, wiosna 1991 to było już dorżnięcie resztek. Czyli jak się czepiamy
    to też żadne 92, czy 93. Było minęło.

    Ktoś tam pisał jeszcze o idiocie/idiotach od kubka z piwem. Co tu stwierdzić - wszędzie są barany, czasami działające w pojedynkę,
    a czasami w grupie. W Warszawie działali w grupie zorganizowanej... Można się tylko dziwić, że już po wcześniejszych wydarzeniach
    i nakazowi montażu dachów nad boksami w Toruniu, bo były już podobne wydarzenia, nadal nie stoi tam ochrona...

    Była grupka kibiców z Zielonej, która uformowała swój sektor na sektorze zielonym, dzielnie obstawiony przez żółwie,
    był też jeden desperat, a może raczej bardziej normalny kibic zielonogórski, który siedział na niebieskiej tuż przy
    toruńskim młynie. Mam nadzieję, że nic mu się nie stało.
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 19-06-2017 o 21:33
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  22. Powrót do góry    #562
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Czy mechanik mógł być na torze? Logicznie rzecz biorąc to niby co miało w niego wjechać? Swoją drogą to Zgarda pewnie i bez tej pomocy zdobylby punkt.

    A ten tajemniczy mechanik to w końcu były żużlowiec Falubazu (chociaż pod tym szyldem nie startował) więc chyba wiedział co wolno, a co nie.

  23. Powrót do góry    #563
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Wiesz , nie wszyscy byli zawodnicy falubazu wiedzieli co wolno , a co nie...

  24. Powrót do góry    #564
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Wiesz , nie wszyscy byli zawodnicy falubazu wiedzieli co wolno , a co nie...
    Dzięki że przypomniałeś, bo już zacząłem powoli zapominać.
    Nie widać jakichś konkretnych przepisów w temacie, sędzia nie zauważył zagrożenia na torze nieczynnym motocyklem, puścił to mimo uszu.
    A jakby nie puścił, to i tak nie miało to znaczenia, 1 czy 2 punkty różnicy przy wygranej, nie stanowi.
    Teraz większym zmartwieniem dla GWToruń, będzie brak ryzykanckiego choć skutecznego Miedziaka. Rezerwowy raczej go nie zastąpi, Toruń musi sprężać się i mocno pracować na pozostanie w Elidze. Pocieszeniem będą kolejne występy, już nieco spoczywającego na laurach Pawła.

  25. Powrót do góry    #565
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Na twoim miejscu Malin to bym tak głośno o tym przypadku nie krzyczał. Bo jeszcze się okaże, że do ukarania kwalifikuje się nie Zgarda czy jego mechanik, a klub z Torunia jako organizator tego meczu.

    Z góry mówię, że nie wiem czy ten mechanik mógł być tam gdzie był, ale tak sobie myślę, ze skoro był na torze, to dostał się na niego przez bramę od parku maszyn. Więc jeśli nie miał prawa tam być, to kto go tam wpuścił ? Chyba parkingowy, czyż nie ? Skoro tak wielu twierdzi, że osobom postronnym nie wolno przebywać podczas biegu na torze, to czemu brama parkingu została otwarta przed zakończeniem biegu ? Potrafisz odpowiedzieć ?
    Dlaczego zakładasz, że jak klub z Torunia dał ciała,
    to będę go bronić? Kto popełnił niedopatrzenie/wykroczenie
    powinien być ukarany - czy to z Falubazu czy z KST.

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jak zawodnicy wyjezdzają do biegu, to też mechanicy sa na torze.
    Ich chyba nie dotyczą te strefy ochronne.
    Powtórzę się, ale bieg rozpoczyna się wraz z zapaleniem zielonego
    światła - nie bursztynowego.
    !Adrian walcz!

  26. Powrót do góry    #566
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Obejrzałem sobie wczorajszy mecz po burzliwej wymianie na temat bandyckiej jazdy Miedzińskiego i mam prośbę. W którym biegu jej szukać? Ok wykluczenia są dla mnie słuszne jednak pisanie o bandytyźmie to bardzo duże nadużycie.
    Pięknie Wam Torunianie amerykański śmieszek zawalił bieg 15.

  27. Powrót do góry    #567
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Adrian Miedziński został wykluczony już w pierwszym swoim starcie po bardzo ostrym ataku na Jacoba Thorssella a następnie w biegu czternastym został wykluczony za sytuację z Jason’em Doyle’m. Całe zdarzenie precyzyjnie wyjaśnił Chris Holder. -Adrian wychodząc z drugiego łuku pojechał bardzo szeroko stracił dużo prędkości, Jason Doyle zobaczył to i po wewnętrznej go zaatakował. Adrian chciał go zamknąć na pierwszym łuku, Jason był szybszy a „Miedziak” spanikował i było już za późno żeby coś zrobić. Paskudny wypadek, mam nadzieję, że z tego wyjdzie bo Adrian powinien czasem zamknąć gaz i być bardziej sprytnym zauważył Australijczyk.
    http://www.zuzelend.com/26119,miedzi...-zamknac-gaz-i

    no to delikatnie nasrał kangurek do toruńskiego ogródka

  28. Powrót do góry    #568
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    http://www.zuzelend.com/26119,miedzi...-zamknac-gaz-i

    no to delikatnie nasrał kangurek do toruńskiego ogródka

    Nie wiem, po co na siłę szukasz sensacji. To Protasiewicz
    100 razy bardziej nasrał do ogródka zielonogórskiego
    po ubiegłorocznym półfinale i jakoś wszyscy żyją.
    !Adrian walcz!

  29. Powrót do góry    #569
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    http://www.zuzelend.com/26119,miedzi...-zamknac-gaz-i

    no to delikatnie nasrał kangurek do toruńskiego ogródka

    Prawdę napisał jak by Adrian nie miał końskich klapek na oczach i trochę
    myślał to aż prosiło się przymknąć gaz i wbijać do małej tym bardziej że
    Jason praktycznie od wyjścia z łuku jechał delikatnie cały czas w prawo.

  30. Powrót do góry    #570
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Nie wiem, po co na siłę szukasz sensacji. To Protasiewicz
    100 razy bardziej nasrał do ogródka zielonogórskiego
    po ubiegłorocznym półfinale i jakoś wszyscy żyją.

    nie wiem o co Ci chodzi z tym Protasiewiczem,
    ale słowa Holdera pokazują, że nie ma klap na oczach

  31. Powrót do góry    #571
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    nie wiem o co Ci chodzi z tym Protasiewiczem,
    ale słowa Holdera pokazują, że nie ma klap na oczach
    Chodzi mi o pretensje Protasa o tor,
    na którym nie mógł pojechać.
    Nagle dla zielonogórców Holder jest
    wzorem, jeśli chodzi o walkę na torze - piekło zamarza...
    To, że Adrian za bardzo się podpala i nie kalkuluje, padło u nas milion razy
    w wątku klubowym ale najlepiej szukać jakiejś taniej sensacji, że Holder sra
    w toruńskie gniazdo.
    !Adrian walcz!

  32. Powrót do góry    #572
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Pretensje Protasa to przecież zupełnie inny kaliber sprawy.
    Niemal co kolejkę ktoś narzeka na swój własny tor, kwestią jest tylko to w jaki sposób to robi i jak bardzo ekspresyjnie to wyraża.
    A cytat Holdera wklejam po to, aby uświadomić wszystkim obrońcom Miedziaka,
    że można na sprawę spojrzeć trzeźwo jadąc w tym samym klubie.
    A to spojrzenie o tyle jest cenniejsze, bo wyrażone przez wciąż czynnie jeżdżącego żużlowca.
    Chyba jedyny taki głos w tej sprawie zabrany przez jakiegokolwiek zawodnika, a nie będącego także komentatorem.
    No i nie porównuj "krytyki" Miedziaka w waszym wątku na naszym było nie było niszowym forum,
    do publicznej wypowiedzi na łamach portalu w sieci.

  33. Powrót do góry    #573
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,119
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Zabawniejsze było jednak, jak Protasiewicz rok temu na konferencji pomeczowej dos*ał Cieslakowi, ze go oszukał przy wyborze ekipy na finał DPŚ
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  34. Powrót do góry    #574
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    http://www.zuzelend.com/26119,miedzi...-zamknac-gaz-i

    no to delikatnie nasrał kangurek do toruńskiego ogródka
    nasrał nie nasrał whatever... powiedział kto jest winny wypadku. więc atakujący JD mogą odpuścić. no chyba że Holder nie wie co to żużel...

  35. Powrót do góry    #575
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    nasrał nie nasrał whatever... powiedział kto jest winny wypadku. więc atakujący JD mogą odpuścić. no chyba że Holder nie wie co to żużel...
    Holder też pewnie twierdził, że był niewinny podczas upadku
    w pólfinale na MA w GP 2012. Rozumiem, że też to akceptujesz,
    bo Holder wie, co to żużel?
    !Adrian walcz!

  36. Powrót do góry    #576
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A od meczu w Ostrowie w 1997 czy tam w 96, gdy zakwestionowano oponę bez jednej cyferki Johnstona, klub z ZG to krętacze niemożebni.

  37. Powrót do góry    #577
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Holder też pewnie twierdził, że był niewinny podczas upadku
    w pólfinale na MA w GP 2012. Rozumiem, że też to akceptujesz,
    bo Holder wie, co to żużel?
    ale widzisz roznice kiedy Holder ocenia sytuacje dwoch innych zuzlowcow a w ktorej sam uczestniczyl?

  38. Powrót do góry    #578
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    ale widzisz roznice kiedy Holder ocenia sytuacje dwoch innych zuzlowcow a w ktorej sam uczestniczyl?
    Oczywiście - w tej w 2012 był bliżej, więc widział lepiej,
    prawda?
    Holderowi nikt nic nie zrobi złego w klubie toruńskim, jeśli
    nikt niczego nie zrobił, kiedy wprost splunął w twarz wszystkim
    ze swoim "thanks bro".
    !Adrian walcz!

  39. Powrót do góry    #579
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Sorki Miedziak ! Właśnie oglądałem powtórkę biegu XIV. Wina Doyla.

  40. Powrót do góry    #580
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Sorki Miedziak ! Właśnie oglądałem powtórkę biegu XIV. Wina Doyla.
    A jeszcze jak byś powiedział, na czym ta jego wina polegała ? To byśmy czuli się uświadomieni w pełni
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #581
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,742
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,571 w 913 postach
    100% wina Doyla w tym zdarzeniu. Gdyby go nie pociągnęło to nic by się nie wydarzyło. Naprawdę nie wiem jak ktoś może to inaczej widzieć.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  42. Powrót do góry    #582
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jest tylko jeden zawodnik na świecie, który mógłby przeprowadzić podobny atak "na pałę", aczkolwiek i tak w ramach wyjątku, a nie standardu. Adrian sobie coś zaplanował, osiągnął zadowalającą pierwszą prędkość kosmiczną i wystrzelił nakryć Doyle'a, całkowicie nie dopuszczając do myśli, że może zdarzyć się cokolwiek innego od tego, co sobie umyślił. To samo było z wjechaniem w Thorssela, tylko oczywiście inne uwarunkowania. W każdym razie wychodzimy z założenia, że jak pan Adrian atakuje, wszystko musi być jak w zegarku, bo on już decyzji nie zmieni i kierownicy nie skręci.

    To w żadnym wypadku nie jest przejaw bandytyzmu, co w dość ******** sposób chciano przeforsować w tv. To tylko brak wyobraźni spowodowany przesadzoną ambicją. Jednego jestem pewien - nikt inny, startujący w tym meczu, nie pojechałby równie idealnie "na pałę". Bo w żużlu wypada jednak potrafić przewidywać, co może się wydarzyć i jednak - wow - zdecydowana większość zawodników potrafi to robić.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Vector (20-06-2017)

  44. Powrót do góry    #583
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    100% wina Doyla w tym zdarzeniu. Gdyby go nie pociągnęło to nic by się nie wydarzyło. Naprawdę nie wiem jak ktoś może to inaczej widzieć.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Bzdura totalna. Te pociągniecie nie miało żadnego wplywu na ten wypadek.

    Gdyby Doyle nie szarpnęło to Miedziak przygrzałby w Doyle centralnie a nie w tył jego motocykla. Ot taka różnica.

    Cały problem wziął się z tego, że Medziak, źle ocenił swoja szybkość, szybkość Doyle i odległość między nimi. Podobnie zresztą jak w biegu gdzie wjechał w Thorssella. W tym momencie to Miedziak atakował pozycję Doyle, i był zobowiązany zrobić to tak aby nie doszło do kolizji.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #584
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jeszcze jak byś powiedział, na czym ta jego wina polegała ? To byśmy czuli się uświadomieni w pełni
    Przecież wystarczy spojrzeć jakim Jazon torem pojechał

  46. Powrót do góry    #585
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Przecież wystarczy spojrzeć jakim Jazon torem pojechał
    No przecież to nie ma żadnego znaczenia jakim torem pojechał Jason. Miał prawo ostro ścinać, jak również miał prawo szerzej wejść w łuk. To Miedziak atakował jego pozycje. Spod bandy, na prostej, ostro ściął i przywalił w Doyle. Miedziak jechał tak, jak by tam nikogo nie było. A był Jason, i Miedziak odbił się od niego jak od ściany, samemu wpadając na bandę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •