Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 117 z 117

Wątek: VIII Kolejka Ekstraligi Stal Gorzów - Get Well Apator Toruń, 11.06.17, 16:30

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Miedzinski jest cienki jak sik pajaka. Smieszne sa te komentarze o jego formie. Jedyne co on ma, to bardzo szybkie i dobrze spasowane silniki. Co chwile kibice z Torunia pisza, ze jedzie dobrze, tylko ma pecha. To nie jest pech, tylko brak umiejetnosci. Innymi slowy wg niektorych Miedzinski jest w formie, bo ma niezle silniki, a to ze punktow nie umie robic, to brak szczescia. W rzeczywistosci trafil dobry sprzet, a punktow nie robi, bo nawet na takim nie potrafi. Swiadczy to o tym, ze moze byc juz tylko gorzej. W Lesznie wszyscy wyzywaja Pawlickiego, a Miedzinski ma prawie taka sama srednia.

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Malin017 , rozumiem , że zachowanie grupy jegomości znad gorzowskiego parkingu Ci nie odpowiada , podobnie jak wielu kibicom gorzowskim i mi
    także jest nie w smak , że grupka tępaków wystawia złe świadectwo ogromnej większości normalnych kiboli , ale na każdym obiekcie można znależć
    czarne owce i podejrzewam , że obiekt na który Ty uczęszczasz nie jest wolny od złych zachowań jakiejś grupki miejscowych idiotów , pracujących na opinie
    ogółu. No i mógłbyś mi zdradzić tajemnicę , na jakiej podstawie zakwalifikowałeś moją skromną osobę do owych mundków - jak to ich nazwałeś ? .
    Pozdrawiam .

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Mariusz, Ty to zawsze niedoszacowujesz rywali, a wyższość swojego klubu/zawodników nad innymi widzisz wszędzie i we wszystkim. Nawet do wszystkiego dorobisz ideologię. Chociaż po meczu fajnie się czyta, takie Twoje przewidywania.
    Jak byś dostrzegł ta emotę, to może byś się domyślił, że to bardziej były moje życzenia niż typowanie samego meczu.

    Ale dobra, wracając do meczu. W sumie ciężko było się spodziewać, aby Hancock i Miedziński byli w stanie we dwójke powalczyć na Jancarzu. Holder/Przedpełski/Jensen z taką dyspozycją mieli wozić regularnie Zmarzlika, Vacula, Prz. Pawlickiego, Ivera na ich torze? Toruń pojechał na tyle, na ile ich stać przy obecnej dyspozycji. W sumie torunianie trzymali się do momentu, gdy na torze jeździli więcej nasi juniorzy. Gdy od połowy zawodów mieliśmy mocne pary seniorów to był odjazd i nieporardnośc rywala. Sam Hancock i robienie punktów na Szczotce/Karczmarzu i ew. Linusie nic dobrego przynieść nie mogło.
    Dokładnie takie same teksty czytałem przed meczem Stali z Falubazem. Byli nawet tacy, co to w obliczu ewentualnej absencji Zmarzlika, i tak przekonywali, że Stal gładko sobie poradzi z nami

    A ten mecz miał być przez Stal wygrany i tak się stało. Wygrana z GW spowodowała, że w zasadzie na 99 % mamy pewne Play-offy. Kropkę nad "i" postawimy wygrywając ze Spartą lub przywożąc bonus z Rybnika lub Leszna.

    Dobrze, że wkrótce na tor wraca Kasprzak (po kontuzji), jak i Czerniawski po zawieszeniu. Zwiększy to rywalizację, bo Linus i Szczotka zrobili chyba więcej niż się ktoś po nich spodziewał.

    PS to zrobiła się liga trzech prędkości. O miejsca 1-3 powalczą miedzy sobą: Stal, Sparta i Falubaz. Mamy dobrą sytuację wyjściową (wygrywając we Wrocku i Toruniu), aby zaatakować wygraną RZ i unikąć w półfinale Sparty i Falubazu.
    Jak Patryk da radę ogarnąć te swoje silniki, to pozbawimy was złudzeń w kwestii wygranej RZ
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Tak myślę , że jak ktoś nie ogarnia swoich silników , to nie jedzie ani w lidze , ani w np. GP.
    Patryk jest liderem GP , mimo ,że nie ogarnia silników ?

  5. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Jak Patryk da radę ogarnąć te swoje silniki, to pozbawimy was złudzeń w kwestii wygranej RZ
    Ostatnio taka pychę prezentowaliście rok temu przed półfinałem z Aniołami
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Buszmen (12-06-2017), pawko.trn (12-06-2017)

  7. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Tak myślę , że jak ktoś nie ogarnia swoich silników , to nie jedzie ani w lidze , ani w np. GP.
    Patryk jest liderem GP , mimo ,że nie ogarnia silników ?
    No przecież tylko w ostatnim SGP Pragi, rozsypały mu się dwa silniki. W Grudziądzu jechał już na jednym tegorocznym i dwóch ubiegłorocznych. I też dwa z nich poszły się gonić. Z Grudziądza jechali prosto do Szwecji do tunera z tym złomem. Tak aby na wtorek, na ligę szwedzką, coś skompletować.

    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Ostatnio taka pychę prezentowaliście rok temu przed półfinałem z Aniołami
    Ale jaką pychę ? To jest tylko moja prywatna opinia.

    Czemu jak Przemek pisze, że wygracie RZ, nie nazwiesz tego pychą ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Czemu jak Przemek pisze, że wygracie RZ, nie nazwiesz tego pychą ?
    Ja tak napislem: zasadzie w połowie czerwca mamy już klepnięte Play-offy. Teraz celem przed druzyną jest walką o pierwsze miejsce w tabeli. W zasadzie tylko dwie ekipy mogą nam przeszkodzić w walce o wygranie Rundy Zasadniczej - Falubaz i Sparta. "

    Gdzie tu widzisz pychę z mojej strony?

  9. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    To jak ogarnie silniki w GP , to będzie ...nadliderem

  10. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Ostatnio taka pychę prezentowaliście rok temu przed półfinałem z Aniołami
    Nie pisz w liczbie mnogiej.

    Zakładając awans do PO obecnej pierwszej 4 i jak się Leszno jeszcze ogarnie to półfinały będą mega zacięte bez względu na to, kto wygra RZ.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi hcp za jego przydatny post!

    Nigel (12-06-2017)

  12. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No przecież tylko w ostatnim SGP Pragi, rozsypały mu się dwa silniki. W Grudziądzu jechał już na jednym tegorocznym i dwóch ubiegłorocznych. I też dwa z nich poszły się gonić. Z Grudziądza jechali prosto do Szwecji do tunera z tym złomem. Tak aby na wtorek, na ligę szwedzką, coś skompletować.
    Kurna dobrze, że pojechał do tunera bo widząc ile się tego rozsypało mam obawy czy miałbym na czym jechać w Szwecji a i może sprzętu na niedziele by nie miał!

    Wszystko wszystkim, to, że Falubaz wygrywa, że Dudek się ogarnia ok. Ale ku.wa nie zaklinajcie rzeczywistości!
    On musi się ogarnąć w lidze bo występami w GP strzela w pysk wszystkim swoim fanom i to z ZG i z innych miast, jeśli gdziekolwiek są.
    No ja pie.dole jak można tego nie widzieć. Mam problemy ze sprzętem ale w 3 z 4 turniejów robię powyżej 10 pkt, gdzie w jednym turnieju ocieram się o 10 i ląduje w 3 finałach.
    Doyle jak to widzi to ma pełne portki, bo co będzie jak Dudek ogarnie sprzęt.. ?

    Ps. Jak Dudek na niedziele sprzętu by nie miał to cholera kolejny raz szczęście by miał Toruń w tym roku

  13. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Kurna dobrze, że pojechał do tunera bo widząc ile się tego rozsypało mam obawy czy miałbym na czym jechać w Szwecji a i może sprzętu na niedziele by nie miał!

    Wszystko wszystkim, to, że Falubaz wygrywa, że Dudek się ogarnia ok. Ale ku.wa nie zaklinajcie rzeczywistości!
    On musi się ogarnąć w lidze bo występami w GP strzela w pysk wszystkim swoim fanom i to z ZG i z innych miast, jeśli gdziekolwiek są.
    No ja pie.dole jak można tego nie widzieć. Mam problemy ze sprzętem ale w 3 z 4 turniejów robię powyżej 10 pkt, gdzie w jednym turnieju ocieram się o 10 i ląduje w 3 finałach.
    Doyle jak to widzi to ma pełne portki, bo co będzie jak Dudek ogarnie sprzęt.. ?
    Jak bys pogadał ze Sławkiem Dudkiem, to wiedziałbyś, ze oni sa sami w szoku. I tak naprawdę nie wiedzą do końca jak to się stało, ze z tak awaryjnymi silnikami, Patryk jest na czele tabeli SGP. Bo nawet jeśli się skupisz tylko na samych SGP, to musisz wiedzieć, ze w każdym z tych turniejów, Patryk tracił co najmniej 2 silniki. W Pradze stracił trzy. W Grudziądzu znowu stracił dwa silniki. Podobnie jest w lidze szwedzkiej.

    Ps. Jak Dudek na niedziele sprzętu by nie miał to cholera kolejny raz szczęście by miał Toruń w tym roku
    I tak może być. Najciekawsze jest to, że on ma inne silniki na Szwecję, i osobne na Polskę i SGP. Wczoraj z Grudziądza jechali prosto do Szwecji do tunera, oddać te zatarte złomy i wziąć nowe silnik na Polskę i Szwecję. Więc na niedzielę jakieś silniki będzie miał. Ale tu warto dodać, że niektóre silniki potrafiły padać już po dwóch, trzech biegach. Nie jest tajemnicą, że po kontuzji Jarka Hampela, to Patryk został u Jana Anderssona, numerem jeden. I na nim Jane testuje większość nowinek. Mogę się tylko domyślać, że to własnie tymi nowinkami są spowodowane te awarie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Jak ten Andersson sie wyrabia jak Patryk od początku sezonu już zjechał 27 silników?

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  15. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Ale jaką pychę ? To jest tylko moja prywatna opinia.

    Czemu jak Przemek pisze, że wygracie RZ, nie nazwiesz tego pychą ?
    Z jednej prostej przyczyny: post Przemka opiera się na pewnych logicznych przesłankach a Twój jest tylko prywatną opinią wyrażającą pewne "chciejstwo"
    Zresztą skoro sam często przesadzasz z relatywizmem, nie dziw się, że ktoś czasem też go zastosuje (dla beki, wbicia małej szpileczki itp., itd.)
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  16. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Jak ten Andersson sie wyrabia jak Patryk od początku sezonu już zjechał 27 silników?

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    A ty myślisz, że taki JA sam osobiście wszystkie te silniki szykuje ? On zatrudnia chyba z 5 osób w tym swoim królestwie

    I to nie jest tak, że za każdym razem silnik jest zatarty przecież. Teamy zawodników nie mogą silnika otwierać. Często jest tak, ze zawodnik wie, że silnik padł, ale co konkretnie w nim padło to dopiero okazuje się jak go otworzy tuner. Mechanicy zawodników, mogą co najwyżej zdjąć pokrywę zaworów, pogrzebać w zapłonie, gaźniku, wymienic olej, filtr, czy zmienić przełożenia. Na tym ich rola się kończy.

    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Z jednej prostej przyczyny: post Przemka opiera się na pewnych logicznych przesłankach a Twój jest tylko prywatną opinią wyrażającą pewne "chciejstwo"
    Zresztą skoro sam często przesadzasz z relatywizmem, nie dziw się, że ktoś czasem też go zastosuje (dla beki, wbicia małej szpileczki itp., itd.)
    Aha, czyli twoim zdaniem ewentualna wygrana Falubazu ze Stalą w ZG i zdobycie bonusa w dwumeczu, jest tylko moim chciejstwem. A nie przemyśleniem opartym na logicznych przesłankach ? Rozumiem, że również ewentualna wygrana Falubazu w Toruniu, Rybniku, Czewie czy Wrocku, też jest tylko moim chciejstwem ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie jest tajemnicą, że po kontuzji Jarka Hampela, to Patryk został u Jana Anderssona, numerem jeden. I na nim Jane testuje większość nowinek. Mogę się tylko domyślać, że to własnie tymi nowinkami są spowodowane te awarie.
    Niedawno ta informacja była przez Ciebie używana w odniesieniu do rzekomo przeciętnych występów Zmarzlika, który stracił, kosztem Patryka priorytetowe traktowanie u tunera i dostęp do nowinek. Miało to oczywiście podkreślić jaką to da dużą przewagę nr 692 nad rywalami. Teraz te nowinki okazują się dla Duzersa "kamieniem u nogi" ... hmm. Tylko współczuć Patrykowi
    Ostatnio edytowane przez Nigel ; 12-06-2017 o 21:05
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  18. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Niedawno ta informacja była przez Ciebie używana w odniesieniu do rzekomo przeciętnych występów Zmarzlika, który stracił priorytetowe traktowanie u tunera kosztem Patryka i dostęp do nowinek. Miało to oczywiście podkreślić jaką to da dużą przewagę nr 692 nad rywalami. Teraz te nowinki okazują się dla Duzersa "kamieniem u nogi" ... hmm. Tylko współczuć Patrykowi
    Współczuć należy tobie, bo wybiórczo traktujesz informacje, i segregujesz je jak ci się podoba.

    Zmarzlik dalej kupuje u JA, ale faktem jest, że JA strzelił na niego focha w sytuacji kiedy dowiedział się, że BZ zaczął również korzystać z innego tunera. I BZ nie jest już u niego traktowany priorytetowo. A był. I w żadnym wypadku nie miało to podkreślać jakiejkolwiek przewagi Patryka nad Bartkiem. Tylko kompletny laik może tak twierdzić. Bo nigdy nie wiesz czy przypadkiem tuner u którego zaopatruje się BZ, nie wystrzeli z jakimś lepszym sprzętem. A dostęp do nowinek technicznych ma to do siebie, ze czasami się sprawdza, a czasami nie i potrafi sporo namieszać. I aby było jasne, ja nie mam pojęcia czy to te nowinki są powodem tego, ze silniki Patrykowi padają jak muchy. To akurat są tylko moje przypuszczenia. Domyślam się, ze ani patryk ani Sławek rowniez dokładnie nie wiedzą.

    Zresztą co byś tu nie powiedział to Bartek również narzekał na swój sprzęt w TV. Nie wiem tylko czy mu chodziło o silniki od JA czy może te od innego tunera.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A ty myślisz, że taki JA sam osobiście wszystkie te silniki szykuje ? On zatrudnia chyba z 5 osób w tym swoim królestwie

    I to nie jest tak, że za każdym razem silnik jest zatarty przecież. Teamy zawodników nie mogą silnika otwierać. Często jest tak, ze zawodnik wie, że silnik padł, ale co konkretnie w nim padło to dopiero okazuje się jak go otworzy tuner. Mechanicy zawodników, mogą co najwyżej zdjąć pokrywę zaworów, pogrzebać w zapłonie, gaźniku, wymienic olej, filtr, czy zmienić przełożenia. Na tym ich rola się kończy.



    Aha, czyli twoim zdaniem ewentualna wygrana Falubazu ze Stalą w ZG i zdobycie bonusa w dwumeczu, jest tylko moim chciejstwem. A nie przemyśleniem opartym na logicznych przesłankach ? Rozumiem, że również ewentualna wygrana Falubazu w Toruniu, Rybniku, Czewie czy Wrocku, też jest tylko moim chciejstwem ?
    A nie jest? Nie chciałbyś tych wygranych dla Falubazu? No Mariusz! Jak możesz!

    A na poważnie, czytaj cały post adwersarza a nie tylko wyrwany fragment.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Współczuć należy tobie, bo wybiórczo traktujesz informacje, i segregujesz je jak ci się podoba.

    Zmarzlik dalej kupuje u JA, ale faktem jest, że JA strzelił na niego focha w sytuacji kiedy dowiedział się, że BZ zaczął również korzystać z innego tunera. I BZ nie jest już u niego traktowany priorytetowo. A był. I w żadnym wypadku nie miało to podkreślać jakiejkolwiek przewagi Patryka nad Bartkiem. Tylko kompletny laik może tak twierdzić. Bo nigdy nie wiesz czy przypadkiem tuner u którego zaopatruje się BZ, nie wystrzeli z jakimś lepszym sprzętem. A dostęp do nowinek technicznych ma to do siebie, ze czasami się sprawdza, a czasami nie i potrafi sporo namieszać. I aby było jasne, ja nie mam pojęcia czy to te nowinki są powodem tego, ze silniki Patrykowi padają jak muchy. To akurat są tylko moje przypuszczenia. Domyślam się, ze ani patryk ani Sławek rowniez dokładnie nie wiedzą.

    Zresztą co byś tu nie powiedział to Bartek również narzekał na swój sprzęt w TV. Nie wiem tylko czy mu chodziło o silniki od JA czy może te od innego tunera.
    Aleś Ty jesteś drażliwy. Jak chcesz to spinaj się tak dalej, tylko chociaż postaraj się zastosować sam do rad jakich udzielasz innym tym swoim nadymanym mentorskim tonem.
    Zanim poczęstujesz mnie jakimś swoim mało wysublimowanym epitetem pamiętaj, że wraca on do autora jak bumerang i wrażenia na mnie nie zrobi żadnego.
    Patryk w lidze nie zachwyca niczym ale za to w SGP jedzie super w debiutanckim sezonie i to może budzić małe zdziwienie, Bartek w tym sezonie nie może jakoś złapać odpowiedniego luzu w SGP jednak w lidze dalej jest liderem przez duże L.
    Wczoraj ponoć tez stracił silnik na próbie toru i startował w meczu na słabo spasowanym sprzęcie przez co miotało nim po torze w paru sytuacjach, swoje punkty jednak dowiózł i nikt nie może mu zarzucić, że traktuje ligę z mniejszą atencją niż zmagania o IMŚ na żużlu.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  20. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Patryk w lidze nie zachwyca niczym ale za to w SGP jedzie super w debiutanckim sezonie i to może budzić małe zdziwienie,
    To przeanalizuj sobie jego występy w SGP, a wtedy zauważysz, że niektóre biegi kaleczy równie często co w lidze. Oczywiście te "kaleczy" to z dużym przymrużeniem oka. Bo Patryka wyniki w lidze nie są jakieś tragiczne czy złe.

    W meczu z Toruniem 12+3. w Lesznie 5 ale tam cała drużyna jechała piach, z Czewą 5+2 i tutaj stracił dwa silniki, w Gorzowie 9+3 stracił jeden silnik, z Wrockiem 10+3 stracił jeden silnik, Grudziądz 4+3 gdzie stracił 2 silniki. Jeden na prowadzeniu w 14 biegu.

    A teraz jego wyniki ze SGP:

    Krsko 5 Patryk Dudek 3,3,2,0,1,3,1 - 13

    Warszawa 14 Patryk Dudek 2,3,3,u,1,0 - 9

    Daugavpils 16 Patryk Dudek 1,1,3,3,3,3,2 - 16

    Praga 13 Patryk Dudek 3,1,3,2,1,3,0 - 13

    Zważywszy na fakt, iż po Szwecji Patryk przywozi silniki na SGP i Polskę od tunera, to widać pewną prawidłowość. Zajeżdża te silniki w SGP w sobotę, a w niedzielę już je tylko dożyna. Z tego co mówią w teamie Dudków, to te silnik potrafią się zdupić już po 2, 3 biegach. Oczywiście na niektórych robi i 7 -10 biegów ale to są wyjątki. I nie wszystkie silniki jadą tak samo.

    Jak ogldałeś powtórki wczoraj z Grudziądza to popatrz sobie jak po defekcie w 14 biegu, wkrewiony Patryk rzucił motor na murawę i poszedł się odstresować. Tak wkrewionego Patryka jeszcze nie widziałem.

    Cała ta akcja z silnikami Patryka przypomina mi te kłopoty z którymi borykał się Jarek Hampel przed kontuzją. Wtedy też JA miał złą passę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Był wkrewiony bo zarabia głównie w Falubazie, w GP jedzie po splendor....
    Lubię Dudka (chyba jako jednego z Falusów) i życzę mu żeby wy***** złoto w GP. Ale nie dajcie się oszukać, że przedkłada GP nad ligę, bo tak jest. Takiego problemu nie mają inni, np: Iversen, Vaculik (raz już tak miał) czy Zmarzlik.

  22. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Był wkrewiony bo zarabia głównie w Falubazie, w GP jedzie po splendor....
    Lubię Dudka (chyba jako jednego z Falusów) i życzę mu żeby wy***** złoto w GP. Ale nie dajcie się oszukać, że przedkłada GP nad ligę, bo tak jest. Takiego problemu nie mają inni, np: Iversen, Vaculik (raz już tak miał) czy Zmarzlik.
    Jak to nie mają ? Popatrz sobie jak jedzie w lidze Puk czy Vacul. Lub nawet Doyle, Hancock, Emil czy Piter Pawlicki.

    Jesli idzie o defekty, dzisiaj czytam, ze tak Zmarzlik, na meczu z KST, na próbie toru zatarł silnik. Wychodzi na to, że miał farta, bo jak by nie jechał na próbie toru to zatarłby go podczas biegu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak to nie mają ? Popatrz sobie jak jedzie w lidze Puk czy Vacul. Lub nawet Doyle, Hancock, Emil czy Piter Pawlicki.

    Jesli idzie o defekty, dzisiaj czytam, ze tak Zmarzlik, na meczu z KST, na próbie toru zatarł silnik. Wychodzi na to, że miał farta, bo jak by nie jechał na próbie toru to zatarłby go podczas biegu.
    Mimo wszystko PUK i Vacul wywiązują się z roli liderów zwłaszcza na wyjazdach gdzie mają średnią odpowiednio 2,182 i 2,455 przy 1,500 Patryka. Martin i Iver wygrywali indywidualnie po 12 i 10 biegów na 30 odjechanych (Iver 31) Duzers tylko 6.
    Widzisz Bartek zatarł silnik (co pisałem wcześniej) wsiadł na inny motocykl niezbyt spasowany i wykręcił dwucyfrówkę ambitnie walcząc do ostatnich metrów w każdym biegu i dlatego wiemy, że to prawdziwy Stalowy chłopak
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  24. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Czy to na pewno wątek meczowy Stal-Apator ? Czy może temat ile silników zarżnął Dudek
    Tylko Falubaz

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Nigel (13-06-2017)

  26. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Malin017 , rozumiem , że zachowanie grupy jegomości znad gorzowskiego parkingu Ci nie odpowiada , podobnie jak wielu kibicom gorzowskim i mi
    także jest nie w smak , że grupka tępaków wystawia złe świadectwo ogromnej większości normalnych kiboli , ale na każdym obiekcie można znależć
    czarne owce i podejrzewam , że obiekt na który Ty uczęszczasz nie jest wolny od złych zachowań jakiejś grupki miejscowych idiotów , pracujących na opinie
    ogółu. No i mógłbyś mi zdradzić tajemnicę , na jakiej podstawie zakwalifikowałeś moją skromną osobę do owych mundków - jak to ich nazwałeś ? .
    Pozdrawiam .
    Oj nie przesadzaj z tą skromnością. Po prostu uznałem,
    że jeśli można kogoś osądzać na podstawie wyglądu, to
    tym bardziej można kogoś osądzać na podstawie jego twórczości
    na tym forum. Nie mam racji?
    !Adrian walcz!

  27. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Nie masz racji.

  28. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Nie masz racji.
    Aha hipokryto. Bez odbioru 😊

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  29. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No przecież tylko w ostatnim SGP Pragi, rozsypały mu się dwa silniki. W Grudziądzu jechał już na jednym tegorocznym i dwóch ubiegłorocznych. I też dwa z nich poszły się gonić. Z Grudziądza jechali prosto do Szwecji do tunera z tym złomem. Tak aby na wtorek, na ligę szwedzką, coś skompletować.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak bys pogadał ze Sławkiem Dudkiem, to wiedziałbyś, ze oni sa sami w szoku. I tak naprawdę nie wiedzą do końca jak to się stało, ze z tak awaryjnymi silnikami, Patryk jest na czele tabeli SGP. Bo nawet jeśli się skupisz tylko na samych SGP, to musisz wiedzieć, ze w każdym z tych turniejów, Patryk tracił co najmniej 2 silniki. W Pradze stracił trzy. W Grudziądzu znowu stracił dwa silniki. Podobnie jest w lidze szwedzkiej.
    Dalej czytajcie tego forumowego błazna. On sam nie wie co za głupoty pieprzy a udaje ze wszystko wie.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    hcp (14-06-2017)

  31. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Gwoli ciekawostki czemu był tak nierówny tor to Gała na 3 godziny przed meczem zgubił klucze do ciągnika i do teraz leżą gdzieś w torze
    Ciągnik stał na torze a w tym czasie ktoś jechał do Przytocznej po zapasowe klucze. Czas uciekł i nie zdążyli dobrze wyrównać.
    profesjonalizm po gorzowsku

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •