Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 642

Wątek: VI Kolejka, 28.05 godz. 20: Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,670
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach

    VI Kolejka, 28.05 godz. 20: Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra

    To czas na wielkie derby. Do Gorzowa przyjeżdża Falubaz, o którego formie ciężko jest cokolwiek napisać. Zielonogórzanie do tej pory odjechali dwa spotkania: zostali rozjechani w Lesznie, a także pewnie pokonali u siebie ekipę z Torunia. W szeregach trenera Cieślaka na pewno najwięcej liczą na Patryka dudka i Jasona Doyle'a, którzy przed rokiem poprowadzili Falubaz do wygranej w Gorzowie. Nieco słabsze wejście w sezon ma Piotr Protasiewicz, a sporą wyjazdową niewiadomą jest forma Hampela i Karpowa.

    Natomiast siłą Stali jest własny tor oraz czwórka mocnych seniorów. Nie wiadomo tez, czy Krzysztof Kasprzak wydobrzeje do tego meczu. Jednak, czy po kontuzji obojczyka będzie w lepszej formie od Linusa Sundstroema? Osłabiona też będzie pozycja juniorska, gdzie w składzie znajdzie się niedoświadczony 16-letni Alan Szczotka.

    Ciężko jest wskazac zdecydowanego faworyta tego spotkania. Szanse oceniam na 55:45 dla gospodarzy. Stal do tej pory wygrała cztery pojedynki, ale do meczu z Falubazem przystąpi osłabiona brakiem dwóch podstawowych zawodników. Goście rzucą do boju wszystko to, co mają najlepszego i będą chcieli pokusić się o wygraną na Jancarzu. W sumie dla nas gorzowian - derby są istotne głównie pod wzgledem prestiżowym. Majac na koncie dwie wygrane na wyjazdach i wygraną u siebie z Unią nawet porażka nie będzie dla nas miała jakichś poważnych sportowych konsekwencji. Jednak dobrze będzie pójść za ciosem, pokazać dobry zużel i wygrać piąty mecz z rzędu w Ekstralidze.

    PS dojdzie też do kolejnej rywalizacji Zmarzlik - Dudek. Chciałbym, aby Bartek wreszcie trafił na pole A, ewentualnie D, bo przed rokiem zaczął z pola C (najgorszego), a w nominowanym miał gorsze pole B (gdy rywal stał na najlepszym A).

    PS 2 Ciekawe jak trenerzy zestawią składy. Wydaje się, że wszystko wskazuje na to, że składy wyglądać będa tak:

    Stal:

    9. Iversen
    10. Linus/Kasprzak
    11. Pawlicki
    12. Vaculik
    13. Zmarzlik
    14. Szczotka
    15. Karczmarz

    Falubaz:

    1.Dudek
    2. Hampel
    3. Doyle
    4. Karpow
    5. Protasiewicz
    6. Zgardziński
    7. Niedźwiedź
    Mecz już w najbliższą niedzielę o godz. 20. Miejmy nadzieję, że na przeszkodzie w rozegraniu tego pojedynku nie stanie pogoda sobotniego Grand Prix. Zapraszam do dyskusji

    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 22-05-2017 o 14:37

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,723
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cięzko jest typowac cokolwiek w tegorocznej SE. Szybciej się trafi chyba na chybił trafił niż na podstawie analiz dotychczasowych meczów. Więc tutaj mnie żaden wynik nie zdziwi.

    Co do składu Falubazu, coś mi się wydaje, ze w Gorzowie pojedzie Thorssell. Tylko nie wiem jeszcze czy za Jarka czy za Karpova.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Bardzo latwo wytypowac. Latwe i lekkie zwyciestwo Staleczki.

    Vaulik i Zmarzlik w zasadzie nielapalni - jakies 27 razem.
    Iversen - 8
    Pawlicki - 9
    Linus - 3
    Juniorzy - 8

    Jak w morde strzelil wychodzi - 55 pkt. Hampel, Karpow i nasze perelki juniorskie jak razem ukalaja z 5 pkt to bedzie duzy sukces.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Cięzko jest typowac cokolwiek w tegorocznej SE. Szybciej się trafi chyba na chybił trafił niż na podstawie analiz dotychczasowych meczów. Więc tutaj mnie żaden wynik nie zdziwi.

    Co do składu Falubazu, coś mi się wydaje, ze w Gorzowie pojedzie Thorssell. Tylko nie wiem jeszcze czy za Jarka czy za Karpova.
    No raczej za Karpova. Na gorzowski techniczny tor Thorssell będzie się bardziej nadawał niż Andriej. Dzisiaj ciężko coś więcej powiedzieć. Z typowaniem trzeba poczekać do zakończenia rundy SGP, oby cało i zdrowo po obu stronach. Natomiast faworyt meczu jest oczywisty - Stal. Każda zdobyć pkt Falubazu powyżej 42 pkt będzie ok.

    PS - mam nadzieje, że Ksysio się wykuruje na niedziele

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Mariusz a w klubie dopuszczają w ogóle myśl o odstawieniu Hampela? Bo nie chce mi się wierzyć.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,723
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Mariusz a w klubie dopuszczają w ogóle myśl o odstawieniu Hampela? Bo nie chce mi się wierzyć.
    Możesz wierzyć bądź nie, ale w klubie nikt Shrekowi nie podskoczy odnośnie składu. Więc raczej powinieneś zapytać się czy Shrek w ogóle dopuszcza myśl o odstawieniu Jarka od składu. A ten ma z Jarkiem dobre układy. I jeśli gdzieś go odstawi to raczej najpierw z nim to obgada.

    Cytat Zamieszczone przez Snejk79 Zobacz posta
    Bardzo latwo wytypowac. Latwe i lekkie zwyciestwo Staleczki.

    Vaulik i Zmarzlik w zasadzie nielapalni - jakies 27 razem.
    Iversen - 8
    Pawlicki - 9
    Linus - 3
    Juniorzy - 8

    Jak w morde strzelil wychodzi - 55 pkt. Hampel, Karpow i nasze perelki juniorskie jak razem ukalaja z 5 pkt to bedzie duzy sukces.
    Jak ty to liczysz ? Przecież oni razem wczoraj nawet nie zdobyli tych 27 pkt. A przecież w niedziele na Jancarzu jedzie Dudek. I tu Zimny, ma co najmniej dwa razy w ucho.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,584
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No raczej za Karpova. Na gorzowski techniczny tor Thorssell będzie się bardziej nadawał niż Andriej. Dzisiaj ciężko coś więcej powiedzieć. Z typowaniem trzeba poczekać do zakończenia rundy SGP, oby cało i zdrowo po obu stronach. Natomiast faworyt meczu jest oczywisty - Stal. Każda zdobyć pkt Falubazu powyżej 42 pkt będzie ok.

    PS - mam nadzieje, że Ksysio się wykuruje na niedziele
    Wg mnie to zdecydowanie lepiej byloby na derby odpuscic Hampela. Przeciez po drugiej stronie ma samych gosci, ktorzy z premedyctaja wykorzystaja jego kabla + koszmar sprzed lat w osobie Linusa. Nawet jak wygra start to mu kolo wystawia i pojechane.
    Oczywiscie nie wierze, ze Shrek Jarka odstawi, nawet jesli powinien.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    alexbart (24-05-2017)

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wygramy to. Trzeba sie odbudowac, a w derbach najlepiej. Najwieksza tragedia, ze nie obejrze

  10. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No raczej za Karpova. Na gorzowski techniczny tor Thorssell będzie się bardziej nadawał niż Andriej. Dzisiaj ciężko coś więcej powiedzieć. Z typowaniem trzeba poczekać do zakończenia rundy SGP, oby cało i zdrowo po obu stronach. Natomiast faworyt meczu jest oczywisty - Stal. Każda zdobyć pkt Falubazu powyżej 42 pkt będzie ok.

    PS - mam nadzieje, że Ksysio się wykuruje na niedziele
    A tam każda. Ma być najmniej 46 i nie ma innego opcji.
    Sam mnie strofowałeś jak nieśmiało liczyłem na około 40 w Lesznie.

    Gorzej bedzie jak nasi pojadą podobnie jak w Lesznie, to wtedy bedzie się trzeba chować po kątach na forum, bo bedzie mocny ostrzał.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  11. Powrót do góry    #10
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A tam każda. Ma być najmniej 46 i nie ma innego opcji.
    Sam mnie strofowałeś jak nieśmiało liczyłem na około 40 w Lesznie.

    Gorzej bedzie jak nasi pojadą podobnie jak w Lesznie, to wtedy bedzie się trzeba chować po kątach na forum, bo bedzie mocny ostrzał.
    No będzie gruba strzelanina mam nadzieję że do tego nie dojdzie,jak dobijemy do 40 nie będzie tak źle

  12. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Spokojne 51:39 dla gospodarzy.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A tam każda. Ma być najmniej 46 i nie ma innego opcji.
    Sam mnie strofowałeś jak nieśmiało liczyłem na około 40 w Lesznie.
    Masz rację, ale przed meczem z Lesznem mieliśmy jednak więcej powodów do optymizmu niż teraz. W sumie to nie mam pojęcia czego się spodziewać po naszych. Koniec maja a my mamy odjechane 2 mecze. Jprde.
    Poczekajmy do SGP. No i pogoda, pytanie na ile miejscowi będą mogli przygotować tor pod siebie.

  14. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,670
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Ja odnosnie meczu derbowego jakoś nie obawiam się o naszą dyspozycję. Najbardziej mnie martwi osoba Stanisława Chomskiego, który w ostatniej dekadzie był...ósmym zawodnikiem Falubazu. Tak fatalnych statystyk w meczach derbowych nie miał żaden gorzowski trener w historii.

    W Gorzowie było tak:
    2006 rok - 45:45 i 40:49
    2008 rok - 41:49
    2009 rok - 49:41, 44:46
    2015 rok - 48:42
    2016 rok - 44:46


    łącznie u siebie:7 meczów: 2 wygrane, 1 remis 4 porażki
    w Zielonej Górze: 7 meczów 1 wygrana 6 porażek

    Ogólny bilans - 14 meczów: 3 wygrane, 1 remis, 10 porażek

    Dobrze, że chociaż w ostatnich dwóch sezonach skuteczność Stanisława Chomskiego w meczach derbowych nieco podskoczyła, bo dobiła do 50 % (2 wygrane i 2 przegrane).
    Wniosek jest prosty, Falubaz, gdy tor przygotowuje Stanisław Chomski zawsze w ostatnich 10 latach robił ponad 40 punktów. Zielonogórzanie nie przegrali z siedmiu ostatnich rozegranych pojedynków za Chomskiego aż pięć razy. I tak pisząc przekornie, to właśnie tej statystyki przed derbami obawiam sie najbardziej


    Jestem też ciekaw jaki skład na mecz z Falubazem wystawi nasz trener. Jednak znając jego, pewnie zestawi skład tak samo, bo on lubi powtarzalność. Nie spodobała mi tez sie wypowiedź ostatnio naszego trenera, że do nominowanych dobiera zawodników zgodnie z kalkulatorem (ilość punktów, potem gdy jest rowna decyduja bonusy). Czasami trzeba na to spojrzeć szerzej, zobaczyc kto sie prezentował lepiej w drugiej fazie zawodów, na jakich zawodniach te punkty zrobil. Trzeba spogladać na to szerzej.

    Teoretycznie na mecz z Falubazem możnaby było zaskoczyć trenera Cieślaka i posłać do boju taki team: 9. Vaculik 10. Iversen 11. Prz. Pawlicki 12. Zmarzlik 13. Sundstroem 14-15 juniorzy.

    Ten skład jest niezwykle ofensywny. W meczu z Lesznem w fazie zasadniczej meczu aż 9 z 13 biegów defensywnych, gdzie jechał albo Linus, albo junior. I tylko jeden bieg zakończył się wygraną (atak Karczmarza) a aż 8 ich nie wygraliśmy. Zestawiając tak zespół jak napisałem, mamy tych biegów defensywnych nie 9, a tylko 6. Na dodatek nie czekamy tylko na 4 biegi z 13 kiedy możemy wygrać, tylko mamy takich biegów aż 7. Równiez w 4 biegu jest szansa, że Linus z juniorem nie przegrają bo będą jechać na młodzieżowca gości. Linus też pokazał, że potrafi startować i nie jest powiedziane, że majac funkcję lidera pary, dobre pola startowe nie pojedzie ponad stan

  15. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Ciężko w przypadku naszego Falubazu coś na dzisiaj przewidywać.
    Wystarczy, że kapitan nie będzie miał gdzie polatać i będzie pozamiatane. Dudek po GP też pewnie pojedzie w kratkę.
    Jedynie chyba o Jasona można być spokojnym, ale to będzie za mało.

    Także moim zdaniem klucz to Protas. Jak pojedzie 10+ to do 40 dobijemy.

  16. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Mam pytanko, czy wiecie coś o zdrowiu Karpova?
    Bo ostatnio w SEC Challenge też imponująco nie wyglądał? On pojedzie czy Throssell?

    Pogoda ma być świetna, tak więc Stasiek powinien zrobić tor idealny, problem jedynie w tym, że nie będzie kiedy potrenować. Przed Lesznem niemal cały zespół trenował, teraz z tym będzie ciężko.

    Mimo wszystko typuję tak 50-40 Falubaz naprawdę nie ma czym straszyć, Dudek po GP będzie od Bartka dostawał regularnie Karpov, Throssell, Hampel? To są mistrzowie własnego toru. Zgardziński i "Nieświeć"? Dajcie spokój. Zostaje Protas oraz pewniak Doyle....

  17. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,723
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Mam pytanko, czy wiecie coś o zdrowiu Karpova?
    Bo ostatnio w SEC Challenge też imponująco nie wyglądał? On pojedzie czy Throssell?

    Pogoda ma być świetna, tak więc Stasiek powinien zrobić tor idealny, problem jedynie w tym, że nie będzie kiedy potrenować. Przed Lesznem niemal cały zespół trenował, teraz z tym będzie ciężko.

    Mimo wszystko typuję tak 50-40 Falubaz naprawdę nie ma czym straszyć, Dudek po GP będzie od Bartka dostawał regularnie Karpov, Throssell, Hampel? To są mistrzowie własnego toru. Zgardziński i "Nieświeć"? Dajcie spokój. Zostaje Protas oraz pewniak Doyle....
    No, jeśli wziąć pod uwagę, nasz jedyny w tym sezonie, wyjazdowy mecz w Lesznie, to faktycznie nie mamy kim straszyć

    A w zasadzie to powinniśmy się zastanowić czy jest sens w ogóle jechać na mecz do Gorzowa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #17
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Generalnie w ostatnich latach tak było, że jak Stal wymiatała, a Falubaz był w dołku, to zielonogórzanie w Gorzowie wygrywali. Także stawiam 44:46
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  19. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, jeśli wziąć pod uwagę, nasz jedyny w tym sezonie, wyjazdowy mecz w Lesznie, to faktycznie nie mamy kim straszyć

    A w zasadzie to powinniśmy się zastanowić czy jest sens w ogóle jechać na mecz do Gorzowa.

    Ależ musicie koniecznie wpaść na mecz... Nikt tak ładnie nie płacze i narzeka na cały wszechświat po "bęckach" na "Jancarzu" jak Wy
    No może Toruń ze swoim prezesem na czele


    Tak poważniej: mecz powinien być na styku i dopiero nominowane go rozstrzygną. Zresztą w derbach wszytko jest możliwe.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  20. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,723
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Ależ musicie koniecznie wpaść na mecz... Nikt tak ładnie nie płacze i narzeka na cały wszechświat po "bęckach" na "Jancarzu" jak Wy
    No może Toruń ze swoim prezesem na czele


    Tak poważniej: mecz powinien być na styku i dopiero nominowane go rozstrzygną. Zresztą w derbach wszytko jest możliwe.
    Nie przesadzaj, przecież w tamtym roku nic nie płakaliśmy, nic nie narzekaliśmy
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie przesadzaj, przecież w tamtym roku nic nie płakaliśmy, nic nie narzekaliśmy
    Bo bęcki były awansem już na Waszym torze a potem to już "getłele" wszystkich zagłuszyli ...
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  22. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,080
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Jak tam sledztwo w sprawie gaznika?
    Doszli juz do tego od kogo mlody dostal ten gaznik czy
    placzek Zmora musi zatrudnic Rutkowskiego?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/68...stali-nie-dowi
    A my Ireneusz ,wątpimy w to ze spłacisz w terminie kredyt wzięty przez komucha
    Po ostatnich wypowiedziach ,jak na dłoni widać że chłopina jest przegrzany i nie wytrzymuje ciśnienia

  24. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,723
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/68...stali-nie-dowi
    A my Ireneusz ,wątpimy w to ze spłacisz w terminie kredyt wzięty przez komucha
    Po ostatnich wypowiedziach ,jak na dłoni widać że chłopina jest przegrzany i nie wytrzymuje ciśnienia
    No przecież już raz termin wydłużał. Więc na pewno nie spłaci w terminie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jak tam sledztwo w sprawie gaznika?
    Doszli juz do tego od kogo mlody dostal ten gaznik czy
    placzek Zmora musi zatrudnic Rutkowskiego?

    Podobno od Vaculika, który "zajumał" go z plecaczka Gajewskiego na odchodnym z Torunia

    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/68...stali-nie-dowi
    A my Ireneusz ,wątpimy w to ze spłacisz w terminie kredyt wzięty przez komucha
    Po ostatnich wypowiedziach ,jak na dłoni widać że chłopina jest przegrzany i nie wytrzymuje ciśnienia
    Ale dałeś się bileterowi podpuścić...
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  26. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,584
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    a złotobuty to pewnie Warda w terminie splacil?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    ScotFZG
    Przecież Zmora specjalnie podgrzewa atmosferę, żeby jak najwięcej zarobić na biletach. Dziwię się, że się na to łapiesz. A potem jak znam życie zrobi wam kontrolę ekstra i pozabiera wszystkie flagi. Taki to już typ.

    Kingpin
    Wybacz, ale Zmora przy Termińskim to małe miki. Ten to dopiero nie trzyma ciśnienia i do tego jeszcze na żużlu się nie zna

  28. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Nikomu nie dałem się podpuścić bo doskonale wiem jaki cel w tym pajacowaniu ma zarośnięty Maciuś .Odezwałem się tylko dlatego bo ten wątek to jakaś żenada a nie derbowe mordobicie .Na szczęście odpowiednie osoby są już na miejscu

  29. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Sundstroem petuje Dudka w Szwecji, w tej sytuacji wynik nizszy niz 55-35 nie wchodzi w gre.

  30. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Jak ci mało wiejsko, to idź na deptak i krzyknij - Bartek King, Patryk Rura - będziesz miał emocje
    Ile można się tym samym gównem przerzucać.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    Nigel (23-05-2017)

  32. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    486
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Naveon, sparta mistrz się pojawili więc w wątku jest już wystarczająco wiejsko.

    Co do meczu to liczę, na 40 pkt,wszystko co ugramy powyżej uznam za duży sukces.

  33. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,525
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Jak ci mało wiejsko, to idź na deptak i krzyknij - Bartek King, Patryk Rura - będziesz miał emocje
    Ile można się tym samym gównem przerzucać.
    King to też rura, nie wiem czy nawet przelotowa, wiec wiesz
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  34. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Raczej nie będzie to mecz na styku i końcowy wynik nie będzie się raczej ważył do końca , a przynajmniej nie ma ku temu żadnych przesłanek.
    Jeden Doyle nie będzie zbawieniem Zgrzeblarek , przewiduję jakieś 53 pkt dla gospodarzy , przy założeniu braku zdarzeń losowych w GP.
    Myszy są nierozjeżdżone , a właściwie to rozjechane (Leszno).
    40 pkt przyjezdnych uznam za niespodziankę , a wywiezienie choćby jednego dużego punktu za sensację.

  35. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,723
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Raczej nie będzie to mecz na styku i końcowy wynik nie będzie się raczej ważył do końca , a przynajmniej nie ma ku temu żadnych przesłanek.
    Jeden Doyle nie będzie zbawieniem Zgrzeblarek , przewiduję jakieś 53 pkt dla gospodarzy , przy założeniu braku zdarzeń losowych w GP.
    Myszy są nierozjeżdżone , a właściwie to rozjechane (Leszno).
    40 pkt przyjezdnych uznam za niespodziankę , a wywiezienie choćby jednego dużego punktu za sensację.
    A jak jakimś cudem, wywieziemy 2 duże pkt to będziesz skakał z mostu do Warty ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Dla mnie żużel nie jest religią , więc nie mierz innych swoją miarą wyznawco przenajświętrzego.

  37. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,723
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Dla mnie żużel nie jest religią , więc nie mierz innych swoją miarą wyznawco przenajświętrzego.
    No skoro wywiezienie 1 pkt będzie dla ciebie nielada sensacją, to co w takim razie będzie jak wywieziemy z Zawarcia 2 duże pkt ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Mariusz, będzie niedziela.

  39. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Wtedy niedziela będzie dla nas


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  40. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wtedy niedziela będzie dla nas


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Może być nawet: wiosna Wasza, jesień Nasza
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  41. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    To ja wole: im słoneczko wyżej tym Stalerna niżej


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  42. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To ja wole: im słoneczko wyżej tym Stalerna niżej


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Przykro mi, ale to niewykonalne jak dotąd... zresztą czy nie lepiej być fanem Falubazu niż antyfanem Stali?
    Przecież szanse na srebro jeszcze macie
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  43. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,723
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Przykro mi, ale to niewykonalne jak dotąd... zresztą czy nie lepiej być fanem Falubazu niż antyfanem Stali?
    Przecież szanse na srebro jeszcze macie
    No wy przecież też, nie bądź taki skromny.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Liczy się tylko mistrz. Cała reszta to popierdółka.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    shelve (23-05-2017), welna (23-05-2017)

  46. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,584
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Liczy się tylko mistrz. Cała reszta to popierdółka.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Czyli wynik derbow nieistotny. No to luzik.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #44
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Z całym szacunkiem, ale Karpov, Hampel i juniorzy gości nie będą istnieć. W dodatku Dudek po GP jedzie na 1/4 możliwości.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  48. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,525
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Z całym szacunkiem, ale Karpov, Hampel i juniorzy gości nie będą istnieć. W dodatku Dudek po GP jedzie na 1/4 możliwości.
    W końcu! Nasze szanse rosną!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (23-05-2017)

Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •