Results 1 to 33 of 33

Thread: III runda SGP Łotwy, Daugavpils, 27.05.2017 r., typujemy do godz. 18:00!

  1. Back To Top    #1
    Moderator Grand Prix maciek33's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    691
    Thanks
    2
    Thanked 11 Times in 7 Posts

    III runda SGP Łotwy, Daugavpils, 27.05.2017 r., typujemy do godz. 18:00!

    Czas na rundę numer 3, GP Łotwy, Daugavpils, 27.05.2017, godz.18:00!


    PUNKTACJA:
    za każdego z czołowej ósemki - po 1 punkcie
    za dokładne miejsce - 1 trafienie - 3 punkty, 2 trafienia - 6 punktów, 3 trafienia - 10 punktów, 4 trafienia - 15 punktów, 5 trafień - 20 punktów, 6 trafień - 25 punktów, 7 trafień - 30 punktów, 8 trafień - 50 punktów
    dodatkowe punkty za każdego dokładnie wytypowanego zawodnika z pierwszej czwórki - po 2 punkty
    za trafienie zwycięzcy turnieju - 5 punktów
    za dokładne trafienie miejsca i punktów Polaka - po 2 punkty
    za dokładne trafienie miejsca i punktów zawodnika z dzikš kartš - po 2 punkty
    za dokładne wytypowanie pierwszej trójki - 15 punktów

    Przed każdym GP typujemy pierwszš ósemkę, miejsca i punkty Polaków, miejsce i punkty zawodnika z dzikš kartš.

    Lista startowa:

    1. Matej Zagar (Słowenia)
    2. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    3. Niels Kristian Iversen (Dania)
    4. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    5. Jason Doyle (Australia)
    6. Greg Hancock (USA)
    7. Peter Kildemand (Dania)
    8. Maciej Janowski (Polska)
    9. Maksim Bogdanow (Łotwa) - DK
    10. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    11. Chris Holder (Australia)
    12. Piotr Pawlicki (Polska)
    13. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    14. Martin Vaculik (Słowacja)
    15. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
    16. Patryk Dudek (Polska)

    17. Kjastas Puodżuks (Łotwa)
    18. Jewgienij Kostygow (Łotwa)


    Sędzia: Jesper Steentoft (Dania)

    Last edited by maciek33; 27-05-17 at 11:43 AM.
    Lech Poznań & Start Gniezno
    Fanatique de L'om

  2. Back To Top    #2
    Stały bywalec WaluS's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    865
    Thanks
    76
    Thanked 32 Times in 26 Posts
    Do 19:00!!!
    To już według naszego czasu, połowa zawodów będzie.
    Zawody sš na Łotwie, a tam jest godzina różnicy, czyli u nich 19:00, to u nas 18:00.

  3. The Following User Says Thank You to WaluS For This Useful Post:

    Waldzior (26-05-17)

  4. Back To Top    #3
    Super Typer Hop - Bęc Franz's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,625
    Thanks
    55
    Thanked 331 Times in 152 Posts
    1.Bartosz Zmarzlik (Polska)
    2.Jason Doyle (Australia)
    3.Maciej Janowski (Polska)
    4.Fredrik Lindgren (Szwecja)
    5.Patryk Dudek (Polska)
    6.Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    7.Martin Vaculik (Słowacja)
    8.Niels Kristian Iversen (Dania)

    1.Bartosz Zmarzlik 17 pkt.
    3.Maciej Janowski 14 pkt.
    5.Patryk Dudek 11 pkt.
    11.Piotr Pawlicki 6 pkt.

    14.Maksim Bogdanovs (Łotwa)- dzika karta 4 pkt.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  5. Back To Top    #4
    Zaawansowany Presso's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    2,075
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post
    1.Fredrik Lindgren (Szwecja)
    2.Antonio Lindbaeck (Szwecja)
    3.Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    4.Jason Doyle (Australia)
    5.Maciej Janowski (Polska)
    6.Martin Vaculik (Słowacja)
    7.Niels Kristian Iversen (Dania)
    8.Emil Sajfutdinow (Rosja)

    Bartosz Zmarzlik(Polska)
    miejsce:10,punkty:6

    Piotr Pawlicki
    miejsce:12, punkty:4

    Maciej Janowski
    miejsce:5, punkty:10

    Patryk Dudek
    miejsce:9, punkty:7

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs(Łotwa)
    miejsce: 11, punkty:5

    "DUMNI PO ZWYCIESTWIE WIERNI PO PORAŻCE"

  6. Back To Top    #5
    Stały bywalec chris8's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    1,248
    Thanks
    70
    Thanked 93 Times in 52 Posts
    1 Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    2.Maciej Janowski (Polska)
    3..Fredrik Lindgren (Szwecja)
    4.Jason Doyle (Australia)
    5. Greg Hancok (USA)
    6.Martin Vaculik (Słowacja)
    7.Niels Kristian Iversen (Dania)
    8.Bartosz Zmarzlik(Polska)

    Bartosz Zmarzlik(Polska)
    miejsce:8,punkty:9

    Piotr Pawlicki
    miejsce:13, punkty:4

    Maciej Janowski
    miejsce:2, punkty:14

    Patryk Dudek
    miejsce:9, punkty:7

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs(Łotwa)
    miejsce: 11, punkty:5

  7. Back To Top    #6
    Super Typer Grand Prix Petrov's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    1,541
    Thanks
    218
    Thanked 42 Times in 29 Posts
    Turniej zaczyna się o 18, także proponował bym zmienić godzinę w tytule żeby nie było kwasu

  8. Back To Top    #7
    Użytkownik
    Join Date
    May 2012
    Posts
    377
    Thanks
    244
    Thanked 38 Times in 25 Posts
    1. M.Vaculik
    2. G.Hancock
    3. B.Zmarzlik - 12pkt
    4. M.Janowski - 11pkt
    5. F.Lindgren
    6. J.Doyle
    7. P.Dudek - 9pkt
    8. T.Woffinden

    14. P.Pawlicki -3pkt
    15. M.Bogdanovs - 2pkt

  9. Back To Top    #8
    Ekspert Torretoo's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3,001
    Thanks
    221
    Thanked 445 Times in 291 Posts
    1. Woffinden
    2. Doyle
    3. Lindgren
    4. Janowski 14 pkt
    5. Vaculik
    6. Zmarzlik 10 pkt
    7. Dudek 10 pkt
    8. Iversen

    11. Pawlicki 5 pkt
    14. Bogdanovs 4 pkt
    Last edited by Torretoo; 27-05-17 at 01:28 PM.

  10. Back To Top    #9
    Moderator FTSL Szczecin's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    455
    Thanks
    29
    Thanked 118 Times in 54 Posts
    1. Jason Doyle
    2. Greg Hancock
    3. Maciej Janowski
    4. Bartosz Zmarzlik
    5. Fredrik Lindgren
    6. Niels K. Iversen
    7. Patryk Dudek
    8. Martin Vaculik

    3. Maciej Janowski 13 pkt.
    4. Bartosz Zmarzlik 14 pkt.
    7. Patryk Dudek 9 pkt.
    9. Piotr Pawlicki 8 pkt.
    12. Maksim Bogdanow 6 pkt.

  11. Back To Top    #10
    Super Typer Grand Prix Srubka-Leszno's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    53
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Sgp

    1. Hankock
    2. Doyle
    3. Lindgren
    4. Janowski 14 pkt
    5. Vaculik
    6. Zmarzlik 10 pkt
    7. Dudek 10 pkt
    8. Pawlicki 9pkt

    14. Bogdanovs 2 pkt DK

  12. Back To Top    #11
    Ekspert thengel's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,750
    Thanks
    331
    Thanked 698 Times in 349 Posts
    1.Bartosz Zmarzlik (Polska)
    2.Jason Doyle (Australia)
    3.Maciej Janowski (Polska)
    4.Patryk Dudek (Polska)
    5.Fredrik Lindgren (Szwecja)
    6.Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    7.Martin Vaculik (Słowacja)
    8.Greg Hancock (USA)

    1.Bartosz Zmarzlik 16 pkt.
    3.Maciej Janowski 13 pkt.
    4.Patryk Dudek 12 pkt.
    9.Piotr Pawlicki 7 pkt.

    15.Maksim Bogdanovs (Łotwa)- dzika karta 3 pkt.

  13. Back To Top    #12
    Stały bywalec
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    816
    Thanks
    1
    Thanked 18 Times in 11 Posts
    1. J. Doyle
    2. B. Zmarzlik
    3. F. Lindgren
    4. T. Woffinden
    5. E. Sajfutdinov
    6. P. Dudek
    7. M. Vaculik
    8. N. K. Iversen

    B. Zmarzik - 2 msc - 16 pkt
    P. Dudek - 6 msc - 10pkt
    M. Janowski - 10msc - 6pkt
    P. Pawlicki - 11 msc - 6pkt
    DK Bogdanovs - 15 msc - 2 pkt

  14. Back To Top    #13
    Super Snajper FTSL szamot85's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    1,112
    Thanks
    11
    Thanked 8 Times in 6 Posts
    1.Tai Woffinden(Wielka Brytania)
    2.Bartosz Zmarzlik(Polska)
    3.Jason Doyle(Australia)
    4.Fredrik Lindgren(Szwecja)
    5.Patryk Dudek(Polska)
    6.Emil Sajfutdinow(Rosja)
    7.Niels K Iversen(Dania)
    8.Maciej Janowski(Polska)

    Bartosz Zmarzlik
    miejsce:2,punkty:15

    Patryk Dudek
    miejsce:5,punkty:12

    Maciej Janowski
    miejsce:8,punkty:9

    Piotr Pawlicki
    miejsce:15,punkty:2

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs
    miejsce:13,punkty:4

  15. Back To Top    #14
    Stały bywalec
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    1,234
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. Doyle (Australia)
    2. Lindgren (Szwecja)
    3. Hancock (USA)
    4. Vaculik (Słowacja)
    5. Janowski (Polska)
    6. Woffinden (Wielka Brytania)
    7. Dudek (Polska)
    8. Holder (Australia)

    9.Bartosz Zmarzlik 8 pkt.
    5.Maciej Janowski 11 pkt.
    7.Patryk Dudek 9 pkt.
    14. Pawlicki 4 pkt.

    13.Bogdanovs (Łotwa)- dzika karta 5 pkt.

  16. Back To Top    #15
    Zaawansowany Mariano_Italiano's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    1,559
    Thanks
    315
    Thanked 345 Times in 173 Posts
    1. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    2. Jason Doyle (Australia)
    3. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    4. Martin Vaculik (Słowacja)
    5. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    6. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    7. Maciej Janowski (Polska)
    8. Niels Kristian Iversen (Dania)


    1.Bartosz Zmarzlik 17 pkt.
    7.Maciej Janowski 11 pkt.
    10. Patryk Dudek 7 pkt.
    12.Piotr Pawlicki 4 pkt.

    14.Maksim Bogdanovs (Łotwa)- dzika karta 4 pkt.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Hidden Content Hidden Content Hidden Content

  17. Back To Top    #16
    Super Typer Grand Prix woojo's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    3,372
    Thanks
    91
    Thanked 16 Times in 9 Posts
    1. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    2. Jason Doyle (Australia)
    3. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    4. Maciej Janowski (Polska)
    5. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    6. Martin Vaculik (Słowacja)
    7. Patryk Dudek (Polska)
    8. Emil Sajfutdinow (Rosja)


    dzika karta: Maksim Bogdanovs (Łotwa)
    miejsce: 14
    punkty: 3

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce: 4
    punkty: 12

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce: 10
    punkty: 6

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce: 7
    punkty: 8

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce: 5
    punkty: 11

  18. Back To Top    #17
    Moderator Grand Prix maciek33's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    691
    Thanks
    2
    Thanked 11 Times in 7 Posts
    GODZINA ZMIENIONA, Typujemy do godz.18:00!!!!

    1. Doyle
    2. Zmarzlik 14 pkt
    3. Sajfudtinow
    4. Lindgren
    5. Hancock
    6. Janowski 10 pkt
    7. Vaculik
    8. Woffinden

    9. Maksim Bogdanow 6 pkt.
    10. Patryk Dudek 6 pkt.
    12. Piotr Pawlicki 4 pkt.
    Lech Poznań & Start Gniezno
    Fanatique de L'om

  19. Back To Top    #18
    Moderator SEC Waldzior's Avatar
    Join Date
    Jun 2002
    Posts
    1,662
    Thanks
    89
    Thanked 18 Times in 14 Posts
    1. Woffinden
    2. Doyle
    3. Lindgren
    4. Zmarzlik

    5. Dudek
    6. Vaculik
    7. Sajfutdinow
    8. Janowski

    Zmarzlik - miejsce 4, punkty 12

    Dudek - miejsce 5, punkty 11

    Janowski - miejsce, 8 punkty 9

    Pawlicki - miejsce, 11 punkty 6


    DK Bogdanovs - miejsce: 14, punkty 2

  20. Back To Top    #19
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,097
    Thanks
    0
    Thanked 2 Times in 2 Posts
    1. Zmarzlik
    2. Doyle
    3. Janowski
    4. Lindgren
    5. Sayfutdinov
    6. Dudek
    7. Vaculik
    8. Woffinden


    dzika karta: Maksim Bogdanovs (Łotwa)
    miejsce: 12
    punkty: 5

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce: 3
    punkty: 13

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce: 9
    punkty: 7

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce: 6
    punkty: 10

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce: 1
    punkty: 16

  21. Back To Top    #20
    Użytkownik
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    318
    Thanks
    11
    Thanked 103 Times in 65 Posts
    1. Doyle
    2. Zmarzlik
    3. Woffinden
    4. Lindgren
    5. Vaculik
    6. Janowski
    7. Dudek
    8. Hancock

    2. Zmarzlik 16 pkt
    6. Janowski 10 pkt
    7. Dudek 8 pkt
    11. Pawlicki 6 pkt

    14. Bogdanovs 4 pkt.

  22. Back To Top    #21
    Super Typer Grand Prix Petrov's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    1,541
    Thanks
    218
    Thanked 42 Times in 29 Posts
    1.Jason Doyle (Australia)
    2.Patryk Dudek (Polska)
    3.Fredrik Lindgren (Szwecja)
    4.Greg Hancock (USA)
    5.Maciej Janowski (Polska)
    6.Martin Vaculik (Słowacja)
    7.Bartosz Zmarzlik (Polska)
    8.Tai Woffinden (Wielka Brytania)

    Bartosz Zmarzlik(Polska)
    miejsce:7,punkty:8

    Piotr Pawlicki
    miejsce:14, punkty:3

    Maciej Janowski
    miejsce:5, punkty:10

    Patryk Dudek
    miejsce:2, punkty:13

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs(Łotwa)
    miejsce: 13, punkty:4

  23. Back To Top    #22
    Poczštkujšcy
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    39
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. Jason Doyle (Australia)
    2. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    3. Maciej Janowski (Polska)
    4. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    5. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    6. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    7. Niels Kristian Iversen (Dania)
    8. Martin Vaculik (Słowacja)

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce:5,punkty:12

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce:11, punkty:5

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce:3, punkty:14

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce:9, punkty:8

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs (Łotwa)
    miejsce: 10, punkty:6

  24. Back To Top    #23
    Super Typer FTSL Tomek 2000's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    143
    Thanks
    4
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. Maciej Janowski (Polska)
    2. Jason Doyle (Australia)
    3. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    4. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    5. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    6. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    7. Greg Hancock (USA)
    8. Martin Vaculik (Słowacja)

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce:5,punkty:11

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce:12, punkty:4

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce:1, punkty:17

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce:9, punkty:7

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs (Łotwa)
    miejsce: 4, punkty:3

  25. Back To Top    #24
    Stały bywalec WaluS's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    865
    Thanks
    76
    Thanked 32 Times in 26 Posts
    1. T. Wofinden
    2. F. Lindgren
    3. M. Janowski
    4. M. Vaculik
    5. B. Zmarzlik
    6. J. Doyle
    7. P. Dudek
    8. E. Sajfutdinow


    DK – M. Bogdanow – 10 m, 7 pkt.
    B. Zmarzlik – 5 m, 11 pkt.
    P. Pawlicki – 9 m, 7 pkt.
    M. Janowski – 3 m, 12 pkt.
    P. Dudek – 7 m, 9 pkt.

  26. Back To Top    #25
    Zaawansowany
    Join Date
    May 2002
    Posts
    2,072
    Thanks
    302
    Thanked 82 Times in 60 Posts
    1.Fredrik Lindgren
    2. Maciej Janowski
    3.Emil Sajfutdinow
    4.Jason Doyle
    5.Patryk Dudek
    6.Martin Vaculik (Słowacja)
    7.Bartosz Zmarzlik
    8.Tai Woffinden

    Maciej Janowski
    miejsce:2, punkty:14

    Patryk Dudek
    miejsce:5, punkty:12

    Bartosz Zmarzlik(Polska)
    miejsce:7,punkty:11

    Piotr Pawlicki
    miejsce:12, punkty:4

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs
    miejsce: 12 punkty:4

  27. Back To Top    #26
    Użytkownik
    Join Date
    May 2008
    Posts
    97
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1.Doyle
    2.Janowski
    3.Sajfutdinov
    4.Zmarzlik
    5.Lindgren
    6.Woffinden
    7.Dudek
    8.Vaculik


    DK M.Bogdanow
    11miejsce
    6pkt

    13.Piotr Pawlicki 5pkt
    2.Maciej Janowski 14pkt
    4.Bartosz Zmarzlik 11pkt
    7.Patryk Dudek 9pkt

  28. Back To Top    #27
    Super Typer FTSL gregi_ns's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,960
    Thanks
    11
    Thanked 2 Times in 2 Posts
    1. Jason Doyle (Australia)
    2. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    3. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    4. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    5. Maciej Janowski (Polska)
    6. Martin Vaculik (Słowacja)
    7. Patryk Dudek (Polska)
    8. Niels Kristian Iversen (Dania)

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce:4,punkty:13

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce:12, punkty:4

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce:5, punkty:12

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce:7, punkty:9

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs (Łotwa)
    miejsce: 11, punkty:5

  29. Back To Top    #28
    Super Typer Grand Prix Scroll's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    3,444
    Thanks
    130
    Thanked 736 Times in 304 Posts
    1. Vaculik
    2. Doyle
    3. Lindgren
    4. Zmarzlik pkt 13
    5. Sayfutdinov
    6. Janowski pkt 10
    7. Woffinden
    8. Hancock
    9. Dudek pkt 7
    10. Bogdanovs pkt 7
    11. Pawlicki pkt 6

  30. Back To Top    #29
    Stały bywalec tomkoz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    530
    Thanks
    140
    Thanked 39 Times in 29 Posts
    1. J. Doyle
    2. F. Lindgren
    3. B. Zmarzlik
    4. M. Vaculik
    5. M. Janowski
    6. T. Woffinden
    7. P. Dudek
    8. G. Hancock

    Bartosz Zmarzlik
    miejsce: 3
    punkty: 13

    Piotr Pawlicki
    miejsce: 12
    punkty: 5

    Maciej Janowski
    miejsce: 5
    punkty: 10

    Patryk Dudek
    miejsce: 7
    punkty: 9

    Maksim Bogdanovs
    miejsce: 10
    punkty: 7
    Last edited by tomkoz; 27-05-17 at 03:52 PM.

  31. Back To Top    #30
    Super Typer Grand Prix
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    337
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. Woffinden
    2. Lindgren
    3. Sajfutdinov
    4. Vaculik
    5. Zmarzlik
    6. Pawlicki
    7. Doyle
    8. Dudek

    DK: Bogdanov: 16 miejsce 2 pkt

    5. Zmarzlik: 12 pkt
    6. Pawlicki: 10 pkt
    8. DudeK: 10 pkt
    9. Janowski: 7 pkt

  32. Back To Top    #31
    Stały bywalec
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,066
    Thanks
    15
    Thanked 189 Times in 126 Posts
    1.Martin Vaculik
    2.Bartosz Zmarzlik
    3.Jason Doyle
    4.Tai Woffinden
    5.Patryk Dudek
    6.Emil Saifutdinov
    7.Fredrik Lindgren
    8.Maciej Janowski

    Zmarzlik miejsce 2 pkt 16
    Dudek miejsce 5 pkt 13
    Janowski miejsce 8 pkt 9
    Pawlicki miejsce 12 pkt 5
    Bogdanovs mijsce 14 pkt 3

  33. Back To Top    #32
    Zaawansowany toolowiec's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,606
    Thanks
    62
    Thanked 171 Times in 116 Posts
    1. Doyle
    2. Woffinden
    3. Vaculik
    4. Hancock
    5. Dudek
    6. Sajfutdinow
    7. Janowski
    8. Zagar

    Bartosz Zmarzlik(Polska)

    miejsce:9,punkty:8

    Piotr Pawlicki
    miejsce:13, punkty:6

    Maciej Janowski
    miejsce:7, punkty:9

    Patryk Dudek
    miejsce:5, punkty:10

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs(Łotwa)
    miejsce: 16, punkty:3

  34. Back To Top    #33
    Stały bywalec tonqister's Avatar
    Join Date
    May 2002
    Posts
    531
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post
    1. Jason Doyle (Australia)
    2. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    3. Niels Kristian Iversen (Dania)
    4. Patryk Dudek (Polska)
    5. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    6. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    7. Peter Kildemand (Dania)
    8. Martin Vaculik (Słowacja)

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce:5, punkty:10

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce:10, punkty:7

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce:9, punkty:7

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce:4, punkty:13

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs (Łotwa)
    miejsce: 13, punkty:5

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •