Pokaż wyniki od 1 do 33 z 33

Wątek: III runda SGP Łotwy, Daugavpils, 27.05.2017 r., typujemy do godz. 18:00!

  1. Powrót do góry    #1
    Moderator Grand Prix Awatar maciek33
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    707
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 11 w 7 postach

    III runda SGP Łotwy, Daugavpils, 27.05.2017 r., typujemy do godz. 18:00!

    Czas na rundę numer 3, GP Łotwy, Daugavpils, 27.05.2017, godz.18:00!


    PUNKTACJA:
    za każdego z czołowej ósemki - po 1 punkcie
    za dokładne miejsce - 1 trafienie - 3 punkty, 2 trafienia - 6 punktów, 3 trafienia - 10 punktów, 4 trafienia - 15 punktów, 5 trafień - 20 punktów, 6 trafień - 25 punktów, 7 trafień - 30 punktów, 8 trafień - 50 punktów
    dodatkowe punkty za każdego dokładnie wytypowanego zawodnika z pierwszej czwórki - po 2 punkty
    za trafienie zwycięzcy turnieju - 5 punktów
    za dokładne trafienie miejsca i punktów Polaka - po 2 punkty
    za dokładne trafienie miejsca i punktów zawodnika z dziką kartą - po 2 punkty
    za dokładne wytypowanie pierwszej trójki - 15 punktów

    Przed każdym GP typujemy pierwszą ósemkę, miejsca i punkty Polaków, miejsce i punkty zawodnika z dziką kartą.

    Lista startowa:

    1. Matej Zagar (Słowenia)
    2. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    3. Niels Kristian Iversen (Dania)
    4. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    5. Jason Doyle (Australia)
    6. Greg Hancock (USA)
    7. Peter Kildemand (Dania)
    8. Maciej Janowski (Polska)
    9. Maksim Bogdanow (Łotwa) - DK
    10. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    11. Chris Holder (Australia)
    12. Piotr Pawlicki (Polska)
    13. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    14. Martin Vaculik (Słowacja)
    15. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
    16. Patryk Dudek (Polska)

    17. Kjastas Puodżuks (Łotwa)
    18. Jewgienij Kostygow (Łotwa)


    Sędzia: Jesper Steentoft (Dania)

    Ostatnio edytowane przez maciek33 ; 27-05-2017 o 10:43
    Lech Poznań & Start Gniezno
    Fanatique de L'om

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    874
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Do 19:00!!!
    To już według naszego czasu, połowa zawodów będzie.
    Zawody są na Łotwie, a tam jest godzina różnicy, czyli u nich 19:00, to u nas 18:00.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi WaluS za jego przydatny post!

    Waldzior (26-05-2017)

  4. Powrót do góry    #3
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    1.Bartosz Zmarzlik (Polska)
    2.Jason Doyle (Australia)
    3.Maciej Janowski (Polska)
    4.Fredrik Lindgren (Szwecja)
    5.Patryk Dudek (Polska)
    6.Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    7.Martin Vaculik (Słowacja)
    8.Niels Kristian Iversen (Dania)

    1.Bartosz Zmarzlik 17 pkt.
    3.Maciej Janowski 14 pkt.
    5.Patryk Dudek 11 pkt.
    11.Piotr Pawlicki 6 pkt.

    14.Maksim Bogdanovs (Łotwa)- dzika karta 4 pkt.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  5. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,077
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    1.Fredrik Lindgren (Szwecja)
    2.Antonio Lindbaeck (Szwecja)
    3.Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    4.Jason Doyle (Australia)
    5.Maciej Janowski (Polska)
    6.Martin Vaculik (Słowacja)
    7.Niels Kristian Iversen (Dania)
    8.Emil Sajfutdinow (Rosja)

    Bartosz Zmarzlik(Polska)
    miejsce:10,punkty:6

    Piotr Pawlicki
    miejsce:12, punkty:4

    Maciej Janowski
    miejsce:5, punkty:10

    Patryk Dudek
    miejsce:9, punkty:7

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs(Łotwa)
    miejsce: 11, punkty:5

    "DUMNI PO ZWYCIESTWIE WIERNI PO PORAŻCE"

  6. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 100 w 58 postach
    1 Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    2.Maciej Janowski (Polska)
    3..Fredrik Lindgren (Szwecja)
    4.Jason Doyle (Australia)
    5. Greg Hancok (USA)
    6.Martin Vaculik (Słowacja)
    7.Niels Kristian Iversen (Dania)
    8.Bartosz Zmarzlik(Polska)

    Bartosz Zmarzlik(Polska)
    miejsce:8,punkty:9

    Piotr Pawlicki
    miejsce:13, punkty:4

    Maciej Janowski
    miejsce:2, punkty:14

    Patryk Dudek
    miejsce:9, punkty:7

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs(Łotwa)
    miejsce: 11, punkty:5

  7. Powrót do góry    #6
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,555
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 42 w 29 postach
    Turniej zaczyna się o 18, także proponował bym zmienić godzinę w tytule żeby nie było kwasu

  8. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    442
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 48 w 30 postach
    1. M.Vaculik
    2. G.Hancock
    3. B.Zmarzlik - 12pkt
    4. M.Janowski - 11pkt
    5. F.Lindgren
    6. J.Doyle
    7. P.Dudek - 9pkt
    8. T.Woffinden

    14. P.Pawlicki -3pkt
    15. M.Bogdanovs - 2pkt

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    3,293
    Kliknij i podziękuj
    281
    Podziękowania: 481 w 319 postach
    1. Woffinden
    2. Doyle
    3. Lindgren
    4. Janowski 14 pkt
    5. Vaculik
    6. Zmarzlik 10 pkt
    7. Dudek 10 pkt
    8. Iversen

    11. Pawlicki 5 pkt
    14. Bogdanovs 4 pkt
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 27-05-2017 o 12:28

  10. Powrót do góry    #9
    Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 125 w 61 postach
    1. Jason Doyle
    2. Greg Hancock
    3. Maciej Janowski
    4. Bartosz Zmarzlik
    5. Fredrik Lindgren
    6. Niels K. Iversen
    7. Patryk Dudek
    8. Martin Vaculik

    3. Maciej Janowski 13 pkt.
    4. Bartosz Zmarzlik 14 pkt.
    7. Patryk Dudek 9 pkt.
    9. Piotr Pawlicki 8 pkt.
    12. Maksim Bogdanow 6 pkt.

  11. Powrót do góry    #10
    Super Typer Grand Prix Awatar Srubka-Leszno
    Dołączył
    11-05-2013
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Sgp

    1. Hankock
    2. Doyle
    3. Lindgren
    4. Janowski 14 pkt
    5. Vaculik
    6. Zmarzlik 10 pkt
    7. Dudek 10 pkt
    8. Pawlicki 9pkt

    14. Bogdanovs 2 pkt DK

  12. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    3,848
    Kliknij i podziękuj
    374
    Podziękowania: 748 w 373 postach
    1.Bartosz Zmarzlik (Polska)
    2.Jason Doyle (Australia)
    3.Maciej Janowski (Polska)
    4.Patryk Dudek (Polska)
    5.Fredrik Lindgren (Szwecja)
    6.Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    7.Martin Vaculik (Słowacja)
    8.Greg Hancock (USA)

    1.Bartosz Zmarzlik 16 pkt.
    3.Maciej Janowski 13 pkt.
    4.Patryk Dudek 12 pkt.
    9.Piotr Pawlicki 7 pkt.

    15.Maksim Bogdanovs (Łotwa)- dzika karta 3 pkt.

  13. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 19 w 12 postach
    1. J. Doyle
    2. B. Zmarzlik
    3. F. Lindgren
    4. T. Woffinden
    5. E. Sajfutdinov
    6. P. Dudek
    7. M. Vaculik
    8. N. K. Iversen

    B. Zmarzik - 2 msc - 16 pkt
    P. Dudek - 6 msc - 10pkt
    M. Janowski - 10msc - 6pkt
    P. Pawlicki - 11 msc - 6pkt
    DK Bogdanovs - 15 msc - 2 pkt

  14. Powrót do góry    #13
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    1.Tai Woffinden(Wielka Brytania)
    2.Bartosz Zmarzlik(Polska)
    3.Jason Doyle(Australia)
    4.Fredrik Lindgren(Szwecja)
    5.Patryk Dudek(Polska)
    6.Emil Sajfutdinow(Rosja)
    7.Niels K Iversen(Dania)
    8.Maciej Janowski(Polska)

    Bartosz Zmarzlik
    miejsce:2,punkty:15

    Patryk Dudek
    miejsce:5,punkty:12

    Maciej Janowski
    miejsce:8,punkty:9

    Piotr Pawlicki
    miejsce:15,punkty:2

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs
    miejsce:13,punkty:4

  15. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-04-2007
    Postów
    1,235
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Doyle (Australia)
    2. Lindgren (Szwecja)
    3. Hancock (USA)
    4. Vaculik (Słowacja)
    5. Janowski (Polska)
    6. Woffinden (Wielka Brytania)
    7. Dudek (Polska)
    8. Holder (Australia)

    9.Bartosz Zmarzlik 8 pkt.
    5.Maciej Janowski 11 pkt.
    7.Patryk Dudek 9 pkt.
    14. Pawlicki 4 pkt.

    13.Bogdanovs (Łotwa)- dzika karta 5 pkt.

  16. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,620
    Kliknij i podziękuj
    378
    Podziękowania: 369 w 190 postach
    1. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    2. Jason Doyle (Australia)
    3. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    4. Martin Vaculik (Słowacja)
    5. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    6. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    7. Maciej Janowski (Polska)
    8. Niels Kristian Iversen (Dania)


    1.Bartosz Zmarzlik 17 pkt.
    7.Maciej Janowski 11 pkt.
    10. Patryk Dudek 7 pkt.
    12.Piotr Pawlicki 4 pkt.

    14.Maksim Bogdanovs (Łotwa)- dzika karta 4 pkt.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #16
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,372
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 16 w 9 postach
    1. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    2. Jason Doyle (Australia)
    3. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    4. Maciej Janowski (Polska)
    5. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    6. Martin Vaculik (Słowacja)
    7. Patryk Dudek (Polska)
    8. Emil Sajfutdinow (Rosja)


    dzika karta: Maksim Bogdanovs (Łotwa)
    miejsce: 14
    punkty: 3

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce: 4
    punkty: 12

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce: 10
    punkty: 6

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce: 7
    punkty: 8

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce: 5
    punkty: 11

  18. Powrót do góry    #17
    Moderator Grand Prix Awatar maciek33
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    707
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    GODZINA ZMIENIONA, Typujemy do godz.18:00!!!!

    1. Doyle
    2. Zmarzlik 14 pkt
    3. Sajfudtinow
    4. Lindgren
    5. Hancock
    6. Janowski 10 pkt
    7. Vaculik
    8. Woffinden

    9. Maksim Bogdanow 6 pkt.
    10. Patryk Dudek 6 pkt.
    12. Piotr Pawlicki 4 pkt.
    Lech Poznań & Start Gniezno
    Fanatique de L'om

  19. Powrót do góry    #18
    Moderator SEC Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 18 w 14 postach
    1. Woffinden
    2. Doyle
    3. Lindgren
    4. Zmarzlik

    5. Dudek
    6. Vaculik
    7. Sajfutdinow
    8. Janowski

    Zmarzlik - miejsce 4, punkty 12

    Dudek - miejsce 5, punkty 11

    Janowski - miejsce, 8 punkty 9

    Pawlicki - miejsce, 11 punkty 6


    DK Bogdanovs - miejsce: 14, punkty 2

  20. Powrót do góry    #19
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    1. Zmarzlik
    2. Doyle
    3. Janowski
    4. Lindgren
    5. Sayfutdinov
    6. Dudek
    7. Vaculik
    8. Woffinden


    dzika karta: Maksim Bogdanovs (Łotwa)
    miejsce: 12
    punkty: 5

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce: 3
    punkty: 13

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce: 9
    punkty: 7

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce: 6
    punkty: 10

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce: 1
    punkty: 16

  21. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 144 w 80 postach
    1. Doyle
    2. Zmarzlik
    3. Woffinden
    4. Lindgren
    5. Vaculik
    6. Janowski
    7. Dudek
    8. Hancock

    2. Zmarzlik 16 pkt
    6. Janowski 10 pkt
    7. Dudek 8 pkt
    11. Pawlicki 6 pkt

    14. Bogdanovs 4 pkt.

  22. Powrót do góry    #21
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,555
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 42 w 29 postach
    1.Jason Doyle (Australia)
    2.Patryk Dudek (Polska)
    3.Fredrik Lindgren (Szwecja)
    4.Greg Hancock (USA)
    5.Maciej Janowski (Polska)
    6.Martin Vaculik (Słowacja)
    7.Bartosz Zmarzlik (Polska)
    8.Tai Woffinden (Wielka Brytania)

    Bartosz Zmarzlik(Polska)
    miejsce:7,punkty:8

    Piotr Pawlicki
    miejsce:14, punkty:3

    Maciej Janowski
    miejsce:5, punkty:10

    Patryk Dudek
    miejsce:2, punkty:13

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs(Łotwa)
    miejsce: 13, punkty:4

  23. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    27-02-2016
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Jason Doyle (Australia)
    2. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    3. Maciej Janowski (Polska)
    4. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    5. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    6. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    7. Niels Kristian Iversen (Dania)
    8. Martin Vaculik (Słowacja)

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce:5,punkty:12

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce:11, punkty:5

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce:3, punkty:14

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce:9, punkty:8

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs (Łotwa)
    miejsce: 10, punkty:6

  24. Powrót do góry    #23
    Super Typer FTSL Awatar Tomek 2000
    Dołączył
    30-03-2012
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Maciej Janowski (Polska)
    2. Jason Doyle (Australia)
    3. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    4. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    5. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    6. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    7. Greg Hancock (USA)
    8. Martin Vaculik (Słowacja)

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce:5,punkty:11

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce:12, punkty:4

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce:1, punkty:17

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce:9, punkty:7

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs (Łotwa)
    miejsce: 4, punkty:3

  25. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    874
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    1. T. Wofinden
    2. F. Lindgren
    3. M. Janowski
    4. M. Vaculik
    5. B. Zmarzlik
    6. J. Doyle
    7. P. Dudek
    8. E. Sajfutdinow


    DK – M. Bogdanow – 10 m, 7 pkt.
    B. Zmarzlik – 5 m, 11 pkt.
    P. Pawlicki – 9 m, 7 pkt.
    M. Janowski – 3 m, 12 pkt.
    P. Dudek – 7 m, 9 pkt.

  26. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,070
    Kliknij i podziękuj
    303
    Podziękowania: 82 w 60 postach
    1.Fredrik Lindgren
    2. Maciej Janowski
    3.Emil Sajfutdinow
    4.Jason Doyle
    5.Patryk Dudek
    6.Martin Vaculik (Słowacja)
    7.Bartosz Zmarzlik
    8.Tai Woffinden

    Maciej Janowski
    miejsce:2, punkty:14

    Patryk Dudek
    miejsce:5, punkty:12

    Bartosz Zmarzlik(Polska)
    miejsce:7,punkty:11

    Piotr Pawlicki
    miejsce:12, punkty:4

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs
    miejsce: 12 punkty:4

  27. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2008
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Doyle
    2.Janowski
    3.Sajfutdinov
    4.Zmarzlik
    5.Lindgren
    6.Woffinden
    7.Dudek
    8.Vaculik


    DK M.Bogdanow
    11miejsce
    6pkt

    13.Piotr Pawlicki 5pkt
    2.Maciej Janowski 14pkt
    4.Bartosz Zmarzlik 11pkt
    7.Patryk Dudek 9pkt

  28. Powrót do góry    #27
    Super Typer FTSL Awatar gregi_ns
    Dołączył
    17-06-2005
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    1. Jason Doyle (Australia)
    2. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    3. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    4. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    5. Maciej Janowski (Polska)
    6. Martin Vaculik (Słowacja)
    7. Patryk Dudek (Polska)
    8. Niels Kristian Iversen (Dania)

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce:4,punkty:13

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce:12, punkty:4

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce:5, punkty:12

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce:7, punkty:9

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs (Łotwa)
    miejsce: 11, punkty:5

  29. Powrót do góry    #28
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,487
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 752 w 313 postach
    1. Vaculik
    2. Doyle
    3. Lindgren
    4. Zmarzlik pkt 13
    5. Sayfutdinov
    6. Janowski pkt 10
    7. Woffinden
    8. Hancock
    9. Dudek pkt 7
    10. Bogdanovs pkt 7
    11. Pawlicki pkt 6

  30. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    534
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 42 w 31 postach
    1. J. Doyle
    2. F. Lindgren
    3. B. Zmarzlik
    4. M. Vaculik
    5. M. Janowski
    6. T. Woffinden
    7. P. Dudek
    8. G. Hancock

    Bartosz Zmarzlik
    miejsce: 3
    punkty: 13

    Piotr Pawlicki
    miejsce: 12
    punkty: 5

    Maciej Janowski
    miejsce: 5
    punkty: 10

    Patryk Dudek
    miejsce: 7
    punkty: 9

    Maksim Bogdanovs
    miejsce: 10
    punkty: 7
    Ostatnio edytowane przez tomkoz ; 27-05-2017 o 14:52

  31. Powrót do góry    #30
    Super Typer Grand Prix
    Dołączył
    19-03-2004
    Postów
    337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Woffinden
    2. Lindgren
    3. Sajfutdinov
    4. Vaculik
    5. Zmarzlik
    6. Pawlicki
    7. Doyle
    8. Dudek

    DK: Bogdanov: 16 miejsce 2 pkt

    5. Zmarzlik: 12 pkt
    6. Pawlicki: 10 pkt
    8. DudeK: 10 pkt
    9. Janowski: 7 pkt

  32. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,087
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 195 w 131 postach
    1.Martin Vaculik
    2.Bartosz Zmarzlik
    3.Jason Doyle
    4.Tai Woffinden
    5.Patryk Dudek
    6.Emil Saifutdinov
    7.Fredrik Lindgren
    8.Maciej Janowski

    Zmarzlik miejsce 2 pkt 16
    Dudek miejsce 5 pkt 13
    Janowski miejsce 8 pkt 9
    Pawlicki miejsce 12 pkt 5
    Bogdanovs mijsce 14 pkt 3

  33. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    1,652
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 176 w 120 postach
    1. Doyle
    2. Woffinden
    3. Vaculik
    4. Hancock
    5. Dudek
    6. Sajfutdinow
    7. Janowski
    8. Zagar

    Bartosz Zmarzlik(Polska)

    miejsce:9,punkty:8

    Piotr Pawlicki
    miejsce:13, punkty:6

    Maciej Janowski
    miejsce:7, punkty:9

    Patryk Dudek
    miejsce:5, punkty:10

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs(Łotwa)
    miejsce: 16, punkty:3

  34. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar tonqister
    Dołączył
    18-05-2002
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    1. Jason Doyle (Australia)
    2. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    3. Niels Kristian Iversen (Dania)
    4. Patryk Dudek (Polska)
    5. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    6. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    7. Peter Kildemand (Dania)
    8. Martin Vaculik (Słowacja)

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce:5, punkty:10

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce:10, punkty:7

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce:9, punkty:7

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce:4, punkty:13

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs (Łotwa)
    miejsce: 13, punkty:5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •