Results 1 to 33 of 33

Thread: III runda SGP otwy, Daugavpils, 27.05.2017 r., typujemy do godz. 18:00!

  1. Back To Top    #1
    Moderator Grand Prix maciek33's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    667
    Thanks
    2
    Thanked 11 Times in 7 Posts

    III runda SGP otwy, Daugavpils, 27.05.2017 r., typujemy do godz. 18:00!

    Czas na rund numer 3, GP otwy, Daugavpils, 27.05.2017, godz.18:00!


    PUNKTACJA:
    za kadego z czoowej semki - po 1 punkcie
    za dokadne miejsce - 1 trafienie - 3 punkty, 2 trafienia - 6 punktw, 3 trafienia - 10 punktw, 4 trafienia - 15 punktw, 5 trafie - 20 punktw, 6 trafie - 25 punktw, 7 trafie - 30 punktw, 8 trafie - 50 punktw
    dodatkowe punkty za kadego dokadnie wytypowanego zawodnika z pierwszej czwrki - po 2 punkty
    za trafienie zwycizcy turnieju - 5 punktw
    za dokadne trafienie miejsca i punktw Polaka - po 2 punkty
    za dokadne trafienie miejsca i punktw zawodnika z dzik kart - po 2 punkty
    za dokadne wytypowanie pierwszej trjki - 15 punktw

    Przed kadym GP typujemy pierwsz semk, miejsca i punkty Polakw, miejsce i punkty zawodnika z dzik kart.

    Lista startowa:

    1. Matej Zagar (Sowenia)
    2. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    3. Niels Kristian Iversen (Dania)
    4. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    5. Jason Doyle (Australia)
    6. Greg Hancock (USA)
    7. Peter Kildemand (Dania)
    8. Maciej Janowski (Polska)
    9. Maksim Bogdanow (otwa) - DK
    10. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    11. Chris Holder (Australia)
    12. Piotr Pawlicki (Polska)
    13. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    14. Martin Vaculik (Sowacja)
    15. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
    16. Patryk Dudek (Polska)

    17. Kjastas Puoduks (otwa)
    18. Jewgienij Kostygow (otwa)


    Sdzia: Jesper Steentoft (Dania)

    Last edited by maciek33; 27-05-17 at 11:43 AM.
    Lech Pozna & Start Gniezno
    Fanatique de L'om

  2. Back To Top    #2
    Stay bywalec WaluS's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    856
    Thanks
    76
    Thanked 32 Times in 26 Posts
    Do 19:00!!!
    To ju wedug naszego czasu, poowa zawodw bdzie.
    Zawody s na otwie, a tam jest godzina rnicy, czyli u nich 19:00, to u nas 18:00.

  3. The Following User Says Thank You to WaluS For This Useful Post:

    Waldzior (26-05-17)

  4. Back To Top    #3
    Super Typer Hop - Bc Franz's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,617
    Thanks
    51
    Thanked 320 Times in 146 Posts
    1.Bartosz Zmarzlik (Polska)
    2.Jason Doyle (Australia)
    3.Maciej Janowski (Polska)
    4.Fredrik Lindgren (Szwecja)
    5.Patryk Dudek (Polska)
    6.Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    7.Martin Vaculik (Sowacja)
    8.Niels Kristian Iversen (Dania)

    1.Bartosz Zmarzlik 17 pkt.
    3.Maciej Janowski 14 pkt.
    5.Patryk Dudek 11 pkt.
    11.Piotr Pawlicki 6 pkt.

    14.Maksim Bogdanovs (otwa)- dzika karta 4 pkt.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  5. Back To Top    #4
    Zaawansowany Presso's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    2,071
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post
    1.Fredrik Lindgren (Szwecja)
    2.Antonio Lindbaeck (Szwecja)
    3.Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    4.Jason Doyle (Australia)
    5.Maciej Janowski (Polska)
    6.Martin Vaculik (Sowacja)
    7.Niels Kristian Iversen (Dania)
    8.Emil Sajfutdinow (Rosja)

    Bartosz Zmarzlik(Polska)
    miejsce:10,punkty:6

    Piotr Pawlicki
    miejsce:12, punkty:4

    Maciej Janowski
    miejsce:5, punkty:10

    Patryk Dudek
    miejsce:9, punkty:7

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs(otwa)
    miejsce: 11, punkty:5

    "DUMNI PO ZWYCIESTWIE WIERNI PO PORACE"

  6. Back To Top    #5
    Stay bywalec chris8's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    1,192
    Thanks
    63
    Thanked 85 Times in 45 Posts
    1 Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    2.Maciej Janowski (Polska)
    3..Fredrik Lindgren (Szwecja)
    4.Jason Doyle (Australia)
    5. Greg Hancok (USA)
    6.Martin Vaculik (Sowacja)
    7.Niels Kristian Iversen (Dania)
    8.Bartosz Zmarzlik(Polska)

    Bartosz Zmarzlik(Polska)
    miejsce:8,punkty:9

    Piotr Pawlicki
    miejsce:13, punkty:4

    Maciej Janowski
    miejsce:2, punkty:14

    Patryk Dudek
    miejsce:9, punkty:7

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs(otwa)
    miejsce: 11, punkty:5

  7. Back To Top    #6
    Super Typer Grand Prix Petrov's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    1,523
    Thanks
    210
    Thanked 38 Times in 26 Posts
    Turniej zaczyna si o 18, take proponowa bym zmieni godzin w tytule eby nie byo kwasu

  8. Back To Top    #7
    Uytkownik
    Join Date
    May 2012
    Posts
    307
    Thanks
    193
    Thanked 34 Times in 22 Posts
    1. M.Vaculik
    2. G.Hancock
    3. B.Zmarzlik - 12pkt
    4. M.Janowski - 11pkt
    5. F.Lindgren
    6. J.Doyle
    7. P.Dudek - 9pkt
    8. T.Woffinden

    14. P.Pawlicki -3pkt
    15. M.Bogdanovs - 2pkt

  9. Back To Top    #8
    Zaawansowany Torretoo's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,842
    Thanks
    205
    Thanked 403 Times in 259 Posts
    1. Woffinden
    2. Doyle
    3. Lindgren
    4. Janowski 14 pkt
    5. Vaculik
    6. Zmarzlik 10 pkt
    7. Dudek 10 pkt
    8. Iversen

    11. Pawlicki 5 pkt
    14. Bogdanovs 4 pkt
    Last edited by Torretoo; 27-05-17 at 01:28 PM.

  10. Back To Top    #9
    Moderator FTSL Szczecin's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    416
    Thanks
    19
    Thanked 73 Times in 30 Posts
    1. Jason Doyle
    2. Greg Hancock
    3. Maciej Janowski
    4. Bartosz Zmarzlik
    5. Fredrik Lindgren
    6. Niels K. Iversen
    7. Patryk Dudek
    8. Martin Vaculik

    3. Maciej Janowski 13 pkt.
    4. Bartosz Zmarzlik 14 pkt.
    7. Patryk Dudek 9 pkt.
    9. Piotr Pawlicki 8 pkt.
    12. Maksim Bogdanow 6 pkt.

  11. Back To Top    #10
    Super Typer Grand Prix Srubka-Leszno's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    53
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Sgp

    1. Hankock
    2. Doyle
    3. Lindgren
    4. Janowski 14 pkt
    5. Vaculik
    6. Zmarzlik 10 pkt
    7. Dudek 10 pkt
    8. Pawlicki 9pkt

    14. Bogdanovs 2 pkt DK

  12. Back To Top    #11
    Ekspert thengel's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,608
    Thanks
    274
    Thanked 641 Times in 314 Posts
    1.Bartosz Zmarzlik (Polska)
    2.Jason Doyle (Australia)
    3.Maciej Janowski (Polska)
    4.Patryk Dudek (Polska)
    5.Fredrik Lindgren (Szwecja)
    6.Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    7.Martin Vaculik (Sowacja)
    8.Greg Hancock (USA)

    1.Bartosz Zmarzlik 16 pkt.
    3.Maciej Janowski 13 pkt.
    4.Patryk Dudek 12 pkt.
    9.Piotr Pawlicki 7 pkt.

    15.Maksim Bogdanovs (otwa)- dzika karta 3 pkt.

  13. Back To Top    #12
    Stay bywalec
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    811
    Thanks
    1
    Thanked 16 Times in 9 Posts
    1. J. Doyle
    2. B. Zmarzlik
    3. F. Lindgren
    4. T. Woffinden
    5. E. Sajfutdinov
    6. P. Dudek
    7. M. Vaculik
    8. N. K. Iversen

    B. Zmarzik - 2 msc - 16 pkt
    P. Dudek - 6 msc - 10pkt
    M. Janowski - 10msc - 6pkt
    P. Pawlicki - 11 msc - 6pkt
    DK Bogdanovs - 15 msc - 2 pkt

  14. Back To Top    #13
    Super Snajper FTSL szamot85's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    1,113
    Thanks
    11
    Thanked 8 Times in 6 Posts
    1.Tai Woffinden(Wielka Brytania)
    2.Bartosz Zmarzlik(Polska)
    3.Jason Doyle(Australia)
    4.Fredrik Lindgren(Szwecja)
    5.Patryk Dudek(Polska)
    6.Emil Sajfutdinow(Rosja)
    7.Niels K Iversen(Dania)
    8.Maciej Janowski(Polska)

    Bartosz Zmarzlik
    miejsce:2,punkty:15

    Patryk Dudek
    miejsce:5,punkty:12

    Maciej Janowski
    miejsce:8,punkty:9

    Piotr Pawlicki
    miejsce:15,punkty:2

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs
    miejsce:13,punkty:4

  15. Back To Top    #14
    Stay bywalec
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    1,238
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. Doyle (Australia)
    2. Lindgren (Szwecja)
    3. Hancock (USA)
    4. Vaculik (Sowacja)
    5. Janowski (Polska)
    6. Woffinden (Wielka Brytania)
    7. Dudek (Polska)
    8. Holder (Australia)

    9.Bartosz Zmarzlik 8 pkt.
    5.Maciej Janowski 11 pkt.
    7.Patryk Dudek 9 pkt.
    14. Pawlicki 4 pkt.

    13.Bogdanovs (otwa)- dzika karta 5 pkt.

  16. Back To Top    #15
    Stay bywalec Mariano_Italiano's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    1,497
    Thanks
    273
    Thanked 301 Times in 152 Posts
    1. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    2. Jason Doyle (Australia)
    3. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    4. Martin Vaculik (Sowacja)
    5. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    6. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    7. Maciej Janowski (Polska)
    8. Niels Kristian Iversen (Dania)


    1.Bartosz Zmarzlik 17 pkt.
    7.Maciej Janowski 11 pkt.
    10. Patryk Dudek 7 pkt.
    12.Piotr Pawlicki 4 pkt.

    14.Maksim Bogdanovs (otwa)- dzika karta 4 pkt.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYSKIEGO BYSIORA Hidden Content Hidden Content Hidden Content

  17. Back To Top    #16
    Super Typer Grand Prix woojo's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    3,371
    Thanks
    91
    Thanked 16 Times in 9 Posts
    1. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    2. Jason Doyle (Australia)
    3. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    4. Maciej Janowski (Polska)
    5. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    6. Martin Vaculik (Sowacja)
    7. Patryk Dudek (Polska)
    8. Emil Sajfutdinow (Rosja)


    dzika karta: Maksim Bogdanovs (otwa)
    miejsce: 14
    punkty: 3

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce: 4
    punkty: 12

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce: 10
    punkty: 6

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce: 7
    punkty: 8

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce: 5
    punkty: 11

  18. Back To Top    #17
    Moderator Grand Prix maciek33's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    667
    Thanks
    2
    Thanked 11 Times in 7 Posts
    GODZINA ZMIENIONA, Typujemy do godz.18:00!!!!

    1. Doyle
    2. Zmarzlik 14 pkt
    3. Sajfudtinow
    4. Lindgren
    5. Hancock
    6. Janowski 10 pkt
    7. Vaculik
    8. Woffinden

    9. Maksim Bogdanow 6 pkt.
    10. Patryk Dudek 6 pkt.
    12. Piotr Pawlicki 4 pkt.
    Lech Pozna & Start Gniezno
    Fanatique de L'om

  19. Back To Top    #18
    Moderator SEC Waldzior's Avatar
    Join Date
    Jun 2002
    Posts
    1,651
    Thanks
    89
    Thanked 18 Times in 14 Posts
    1. Woffinden
    2. Doyle
    3. Lindgren
    4. Zmarzlik

    5. Dudek
    6. Vaculik
    7. Sajfutdinow
    8. Janowski

    Zmarzlik - miejsce 4, punkty 12

    Dudek - miejsce 5, punkty 11

    Janowski - miejsce, 8 punkty 9

    Pawlicki - miejsce, 11 punkty 6


    DK Bogdanovs - miejsce: 14, punkty 2

  20. Back To Top    #19
    Typer Bc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,089
    Thanks
    0
    Thanked 2 Times in 2 Posts
    1. Zmarzlik
    2. Doyle
    3. Janowski
    4. Lindgren
    5. Sayfutdinov
    6. Dudek
    7. Vaculik
    8. Woffinden


    dzika karta: Maksim Bogdanovs (otwa)
    miejsce: 12
    punkty: 5

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce: 3
    punkty: 13

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce: 9
    punkty: 7

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce: 6
    punkty: 10

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce: 1
    punkty: 16

  21. Back To Top    #20
    Uytkownik
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    92
    Thanks
    6
    Thanked 35 Times in 17 Posts
    1. Doyle
    2. Zmarzlik
    3. Woffinden
    4. Lindgren
    5. Vaculik
    6. Janowski
    7. Dudek
    8. Hancock

    2. Zmarzlik 16 pkt
    6. Janowski 10 pkt
    7. Dudek 8 pkt
    11. Pawlicki 6 pkt

    14. Bogdanovs 4 pkt.

  22. Back To Top    #21
    Super Typer Grand Prix Petrov's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    1,523
    Thanks
    210
    Thanked 38 Times in 26 Posts
    1.Jason Doyle (Australia)
    2.Patryk Dudek (Polska)
    3.Fredrik Lindgren (Szwecja)
    4.Greg Hancock (USA)
    5.Maciej Janowski (Polska)
    6.Martin Vaculik (Sowacja)
    7.Bartosz Zmarzlik (Polska)
    8.Tai Woffinden (Wielka Brytania)

    Bartosz Zmarzlik(Polska)
    miejsce:7,punkty:8

    Piotr Pawlicki
    miejsce:14, punkty:3

    Maciej Janowski
    miejsce:5, punkty:10

    Patryk Dudek
    miejsce:2, punkty:13

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs(otwa)
    miejsce: 13, punkty:4

  23. Back To Top    #22
    Pocztkujcy
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    31
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. Jason Doyle (Australia)
    2. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    3. Maciej Janowski (Polska)
    4. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    5. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    6. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    7. Niels Kristian Iversen (Dania)
    8. Martin Vaculik (Sowacja)

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce:5,punkty:12

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce:11, punkty:5

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce:3, punkty:14

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce:9, punkty:8

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs (otwa)
    miejsce: 10, punkty:6

  24. Back To Top    #23
    Super Typer FTSL Tomek 2000's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    133
    Thanks
    4
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. Maciej Janowski (Polska)
    2. Jason Doyle (Australia)
    3. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    4. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    5. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    6. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    7. Greg Hancock (USA)
    8. Martin Vaculik (Sowacja)

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce:5,punkty:11

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce:12, punkty:4

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce:1, punkty:17

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce:9, punkty:7

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs (otwa)
    miejsce: 4, punkty:3

  25. Back To Top    #24
    Stay bywalec WaluS's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    856
    Thanks
    76
    Thanked 32 Times in 26 Posts
    1. T. Wofinden
    2. F. Lindgren
    3. M. Janowski
    4. M. Vaculik
    5. B. Zmarzlik
    6. J. Doyle
    7. P. Dudek
    8. E. Sajfutdinow


    DK M. Bogdanow 10 m, 7 pkt.
    B. Zmarzlik 5 m, 11 pkt.
    P. Pawlicki 9 m, 7 pkt.
    M. Janowski 3 m, 12 pkt.
    P. Dudek 7 m, 9 pkt.

  26. Back To Top    #25
    Zaawansowany
    Join Date
    May 2002
    Posts
    2,073
    Thanks
    293
    Thanked 80 Times in 59 Posts
    1.Fredrik Lindgren
    2. Maciej Janowski
    3.Emil Sajfutdinow
    4.Jason Doyle
    5.Patryk Dudek
    6.Martin Vaculik (Sowacja)
    7.Bartosz Zmarzlik
    8.Tai Woffinden

    Maciej Janowski
    miejsce:2, punkty:14

    Patryk Dudek
    miejsce:5, punkty:12

    Bartosz Zmarzlik(Polska)
    miejsce:7,punkty:11

    Piotr Pawlicki
    miejsce:12, punkty:4

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs
    miejsce: 12 punkty:4

  27. Back To Top    #26
    Uytkownik
    Join Date
    May 2008
    Posts
    95
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1.Doyle
    2.Janowski
    3.Sajfutdinov
    4.Zmarzlik
    5.Lindgren
    6.Woffinden
    7.Dudek
    8.Vaculik


    DK M.Bogdanow
    11miejsce
    6pkt

    13.Piotr Pawlicki 5pkt
    2.Maciej Janowski 14pkt
    4.Bartosz Zmarzlik 11pkt
    7.Patryk Dudek 9pkt

  28. Back To Top    #27
    Super Typer FTSL gregi_ns's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,946
    Thanks
    10
    Thanked 2 Times in 2 Posts
    1. Jason Doyle (Australia)
    2. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    3. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    4. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    5. Maciej Janowski (Polska)
    6. Martin Vaculik (Sowacja)
    7. Patryk Dudek (Polska)
    8. Niels Kristian Iversen (Dania)

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce:4,punkty:13

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce:12, punkty:4

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce:5, punkty:12

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce:7, punkty:9

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs (otwa)
    miejsce: 11, punkty:5

  29. Back To Top    #28
    Super Typer Grand Prix Scroll's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    3,303
    Thanks
    103
    Thanked 688 Times in 278 Posts
    1. Vaculik
    2. Doyle
    3. Lindgren
    4. Zmarzlik pkt 13
    5. Sayfutdinov
    6. Janowski pkt 10
    7. Woffinden
    8. Hancock
    9. Dudek pkt 7
    10. Bogdanovs pkt 7
    11. Pawlicki pkt 6

  30. Back To Top    #29
    Stay bywalec tomkoz's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    514
    Thanks
    140
    Thanked 39 Times in 29 Posts
    1. J. Doyle
    2. F. Lindgren
    3. B. Zmarzlik
    4. M. Vaculik
    5. M. Janowski
    6. T. Woffinden
    7. P. Dudek
    8. G. Hancock

    Bartosz Zmarzlik
    miejsce: 3
    punkty: 13

    Piotr Pawlicki
    miejsce: 12
    punkty: 5

    Maciej Janowski
    miejsce: 5
    punkty: 10

    Patryk Dudek
    miejsce: 7
    punkty: 9

    Maksim Bogdanovs
    miejsce: 10
    punkty: 7
    Last edited by tomkoz; 27-05-17 at 03:52 PM.

  31. Back To Top    #30
    Super Typer Grand Prix
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    332
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    1. Woffinden
    2. Lindgren
    3. Sajfutdinov
    4. Vaculik
    5. Zmarzlik
    6. Pawlicki
    7. Doyle
    8. Dudek

    DK: Bogdanov: 16 miejsce 2 pkt

    5. Zmarzlik: 12 pkt
    6. Pawlicki: 10 pkt
    8. DudeK: 10 pkt
    9. Janowski: 7 pkt

  32. Back To Top    #31
    Stay bywalec
    Join Date
    May 2008
    Posts
    949
    Thanks
    14
    Thanked 172 Times in 111 Posts
    1.Martin Vaculik
    2.Bartosz Zmarzlik
    3.Jason Doyle
    4.Tai Woffinden
    5.Patryk Dudek
    6.Emil Saifutdinov
    7.Fredrik Lindgren
    8.Maciej Janowski

    Zmarzlik miejsce 2 pkt 16
    Dudek miejsce 5 pkt 13
    Janowski miejsce 8 pkt 9
    Pawlicki miejsce 12 pkt 5
    Bogdanovs mijsce 14 pkt 3

  33. Back To Top    #32
    Zaawansowany toolowiec's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,500
    Thanks
    48
    Thanked 148 Times in 100 Posts
    1. Doyle
    2. Woffinden
    3. Vaculik
    4. Hancock
    5. Dudek
    6. Sajfutdinow
    7. Janowski
    8. Zagar

    Bartosz Zmarzlik(Polska)

    miejsce:9,punkty:8

    Piotr Pawlicki
    miejsce:13, punkty:6

    Maciej Janowski
    miejsce:7, punkty:9

    Patryk Dudek
    miejsce:5, punkty:10

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs(otwa)
    miejsce: 16, punkty:3

  34. Back To Top    #33
    Stay bywalec tonqister's Avatar
    Join Date
    May 2002
    Posts
    528
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post
    1. Jason Doyle (Australia)
    2. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    3. Niels Kristian Iversen (Dania)
    4. Patryk Dudek (Polska)
    5. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    6. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    7. Peter Kildemand (Dania)
    8. Martin Vaculik (Sowacja)

    Bartosz Zmarzlik (Polska)
    miejsce:5, punkty:10

    Piotr Pawlicki (Polska)
    miejsce:10, punkty:7

    Maciej Janowski (Polska)
    miejsce:9, punkty:7

    Patryk Dudek (Polska)
    miejsce:4, punkty:13

    dzika karta:
    Maksim Bogdanovs (otwa)
    miejsce: 13, punkty:5

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •