Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 46

Wątek: 5 Kolejka ROW RYBNIK - FALUBAZ ZIELONA GÓRA godz 19

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    176
    Podziękowania: 137 w 50 postach

    5 Kolejka ROW RYBNIK - FALUBAZ ZIELONA GÓRA 21 Maj godz 19

    Przypuszczalne składy

    1.Dudek
    2.Hampel
    3.Doyle
    4.Karpov
    5.Protasiewicz
    6.Zgardziński
    7.Niedzwiedz

    9.Szombierski (Baliński)
    10.Lindgren
    11.Fricke
    12.Musielak
    13.Łaguta
    14 Chmiel
    15.Woryna


    W Rybniku od kilku dni wszedzie słychac jedno hasło MECZ PRAWDY
    Nie wiem na ile prawdziwe jest to hasło. Przed sezonem w Rybniku z góry zapisalismy porazki na własnym torze ze Stala, Falubazem i z Unia Leszno....

    Dla Falubaziaków ROW Rybnik raczej nie robi wrazenia.
    Nie dziwie sie.Zostalismy w okopach dekade temu ponad .
    Nie wiem czy znajdzie sie ktokolwiek z Zielonej kto zapamietałby jakiekolwiek ciekawe zawody z Rybnikiem...
    Natomiast ja pamietam praktycznie wszystkie wizyty Falubazu w Rybniku bodajże od roku 90r.
    Prosze sie nie dziwic ..Wcale nie ma ich tak duzo...

    Ubiegloroczne zawody na torze w Rybniku moge smiało napisac ,że były jednymi z mniej ciekawych jakie zapamietałem.Wpływ miała pogoda i kontuzje Rybniczan.
    Natomiast żuzel na całe życie nie do zapomnienia to (nie szukając dat) dla Rybniczan np.
    Remis 45-45 a w skladach Rif Saitgariejew a w Rybniku Martin Dugard ..Obaj po 14 pkt Ostatni bieg na żyletki.Rif wygrał...
    Kilka lat pózniej zawody gdzie Rybnik wygrywa ostatnie dwa biegi 5-1 i całe zawody 45,5-44,5
    W tym samym okresie zawody gdzie Zielona wygrawa w PO bodajze 40-50 a na torze szaleje i fruwa Rafał Kurmański. 14+1 a Falubaz zapewnia sobie awans do Ekstraligi.
    Nie zapomne tego widoku po zawodach.Jakims cudem udało mi sie wejsc do pakingu.Wokół Kurmanka tumult,ścisk,dziennikarze... Pada pytane - Rafał świetny wynik jak to ocenisz?
    Chwila milczenia i z rozbrajajaca szczerościa ..Nooo udało sie

    Dlatego prosze sie nie dziwić.Najblizsza niedziela w Rybniku urasta do miana wazniejszych dni roku 2017 w Rybniku.
    Podejrzewam ,że jesli pogoda nie przeszkodzi to na stadionie zamelduje sie komplet 12 tyś

    Faworytem i prosze mnie tu nie ogłupiac jest i bedzie przynajmniej jeszcze nawet w przyszłym sezonie Falubaz.

    Faktem jest ,ze obie druzny maja swoje problemy.
    Wysoka porazka w Lesznie zaskoczyła wszystkich.
    Przełozone zawody z Czestochowa tez nic nie ułatwiły Zielonogórzanom.
    Hampel i Karpov chyba sami nie wiedza na co ich stac.

    W Rybniku wszyscy martwia sie o Łagute.To nie ten sam Griszka co sezon temu.
    Tobiasz dopiero po trzecich zawodach wyszedł do kibiców.
    W Rybniku nikt nie pamieta zeby jakikolwiek żuzlowiec został obrazony lub zwyzywany po słabych zawodach. A Tobiasz chyba zapomniał ,że zmienił klub
    Ciagle niewiadoma jest dyspozyja Chmiela.

    Oby pogoda dopisała a wtedy GWARANTUJE ,ze bedzie mega sciganie.
    I co najwazniejsze tor w Rybniku jest BEZPIECZNY i jest równy na całej swojej szerokosci.

    Kibiców z Zielonej Góry zapraszm na sektory gospodarzy. W Rybniku jest chill i szacun .Poza tym sektor gosci ma słaba widocznosc.
    Oby w sportowej walce wszyscy zawody zakonczyli usmiechnieci zwycięstwem Rybnika .Niewazne jaką róznica punktowa.

    Ostatnio edytowane przez Zboczeniec z lasu ; 15-05-2017 o 00:07

  2. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Zboczeniec z lasu za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (15-05-2017), Mihodator (17-05-2017), Słowianka (18-05-2017), mariozg (17-05-2017), shelve (15-05-2017), thengel (15-05-2017)

  3. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dlaczego mecz prawdy?

    Biorac pod uwage obecnosc Hampela w skladzie, gospodarzom powinno byc nieco latwiej. Tym bardziej, ze swoje cienkie starty ponownie bedzie uskutecznial z parzystych - no ale nie moze byc inaczej, przeciez Cieslak nie pusci go pozniej z Karpovem badz z juniorem.

  4. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zboczeniec z lasu Zobacz posta
    W Rybniku od kilku dni wszedzie słychac jedno hasło MECZ PRAWDY
    Nie wiem na ile prawdziwe jest to hasło. Przed sezonem w Rybniku z góry zapisalismy porazki na własnym torze ze Stala, Falubazem i z Unia Leszno....

    Dla Falubaziaków ROW Rybnik raczej nie robi wrazenia.
    Nie dziwie sie.Zostalismy w okopach dekade temu ponad .
    Nie wiem czy znajdzie sie ktokolwiek z Zielonej kto zapamietałby jakiekolwiek ciekawe zawody z Rybnikiem...
    Natomiast ja pamietam praktycznie wszystkie wizyty Falubazu w Rybniku bodajże od roku 90r.
    Prosze sie nie dziwic ..Wcale nie ma ich tak duzo...

    Ubiegloroczne zawody na torze w Rybniku moge smiało napisac ,że były jednymi z mniej ciekawych jakie zapamietałem.Wpływ miała pogoda i kontuzje Rybniczan.
    Natomiast żuzel na całe życie nie do zapomnienia to (nie szukając dat) dla Rybniczan np.
    Remis 45-45 a w skladach Rif Saitgariejew a w Rybniku Martin Dugard ..Obaj po 14 pkt Ostatni bieg na żyletki.Rif wygrał...
    Kilka lat pózniej zawody gdzie Rybnik wygrywa ostatnie dwa biegi 5-1 i całe zawody 45,5-44,5
    W tym samym okresie zawody gdzie Zielona wygrawa w PO bodajze 40-50 a na torze szaleje i fruwa Rafał Kurmański. 14+1 a Falubaz zapewnia sobie awans do Ekstraligi.
    Oj pamiętam ten mecz. Wesoły był powrót do Zielonej
    Mecz nam wygrał Kurmanek (komplet!) razem z Dzikiem i Kuciapą.
    U was strasznie zawalił Karlsson który cały sezon był w niezłym sztosie a nawalił w najważniejszych meczach.
    Mi też zapadł w pamięci mecz z 1999 r. jak przegraliśmy u was minimalnie i to był jeden z tych meczy, który zaważył na tym, że nie daliśmy rady awansować do ekstraligi. Z tych smutnych czasów Falubazu w 2 lidze to mecze z Rybnikiem wspominam najlepiej. Zawsze bylo ciekawie.


    Dlatego prosze sie nie dziwić.Najblizsza niedziela w Rybniku urasta do miana wazniejszych dni roku 2017 w Rybniku.
    Podejrzewam ,że jesli pogoda nie przeszkodzi to na stadionie zamelduje sie komplet 12 tyś

    Faworytem i prosze mnie tu nie ogłupiac jest i bedzie przynajmniej jeszcze nawet w przyszłym sezonie Falubaz.

    Chyba nikt nie twierdzi, że jest inaczej. Rybnik ma jednak wielki atut w postaci Woryny (zakładam, że ten super silnik jeszcze się nie rozpadł).
    Obawiam się, że Chmiel także bez problemów poradzi sobie z tymi naszymi juniorami. Dlatego jeśli Falubaz chce wygrać to w zasadzie żaden z seniorów nie może położyć meczu. A nie jest to takie oczywiste jeśli wiezmiemy pod uwagę co dotychczas w lidze pokazał Hampel i ile na wyjeździe jest (nie)wart Karpov. To nie będzie mecz do jednej bramki jak rok temu. Obstawiam wynik w okolicach remisu. Najlepiej 44-46


    Kibiców z Zielonej Góry zapraszm na sektory gospodarzy. W Rybniku jest chill i szacun .Poza tym sektor gosci ma słaba widocznosc.
    Oby w sportowej walce wszyscy zawody zakonczyli usmiechnieci zwycięstwem Rybnika .Niewazne jaką róznica punktowa.
    Potwierdzam, w Rybniku na trybunach jest bardzo spokojnie. Co prawda ja tam z barwami nie łażę, ale atmofera jest prawie tak chilloutowa jak w Tarnowie. Przynajmniej na pierwszym łuku, gdzie zawsze siadam.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 15-05-2017 o 13:50

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Zboczeniec z lasu (18-05-2017)

  6. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    05-11-2016
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Potwierdzam, w Rybniku na trybunach jest bardzo spokojnie. Co prawda ja tam z barwami nie łażę, ale atmofera jest prawie tak chilloutowa jak w Tarnowie. Przynajmniej na pierwszym łuku, gdzie zawsze siadam.
    Nawet jakbyś chodził z barwami, to dopóki nie trafisz na fanów kopanej to raczej nikt Cie nie zaczepi, ani nic nie powie. Wiele osób sympatyzuje z Falubazem, chociaż nie wiem skąd to się bierze.

  7. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    EDIT - Unia Europejska powołała swoich nowych ambasadorów w 43 państwach. Ile stanowisk objęli Polacy? Zero, nul , nada.
    Słowak objął stanowisko, Estończyk nawet, ale Polaków zero. PiSowcy oczywiście morda w kubeł, siedzą cicho. Nawet nie psioczą na złą Unię, że Polaków dyskryminuje. A wiecie czemu ? Bo myśmy nawet nie starali się o jedno stanowisko dla naszych. Już nie pamiętam, ale których z pisowskich przygłupów coś bredził o zbrodni zdrady dyplomatycznej przez Tuska, to ciekawe jak to nazwać co ?
    Pewnie dlatego przegramy w Rybniku. A może wręcz przeciwnie, to Rybnik przegra u siebie? Któż to może wiedzieć?

  8. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Pewnie dlatego przegramy w Rybniku. A może wręcz przeciwnie, to Rybnik przegra u siebie? Któż to może wiedzieć?
    Hahah, qrde nie wiem jak mi się to tu wkleiło. Przez te multicytaty z Mariem pewnie

    Sobotch a takie pytanie pułapka dla ciebie - jedziemy do Rybnika. To co rozumiem, powinniśmy zmienić Hampela i wstawić Thorssella ?

  9. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Sytuacja się nieco zmieniła, bo do zmiany na wyjazd jest dwóch zawodników - choć bazujemy tylko na wyjeździe do Leszna. Salomonowym rozwiązaniem jest na dziś dzień zmiana Karpova w meczu wyjazdowym i Hampela u siebie (o ile 1. Thorssell pojedzie coś w Rybniku, 2. Hampel pokaże tamże standardową bryndzę). Nie wydaje mi się, żeby Jacobowi robiło dużą różnicę, czy pierwszy mecz pojedzie u nas, czy w takim Rybniku.

    Powyższe rozpatruję w kategoriach mżonki i całkowitego s-f, bo przecież i tak z góry wiadomo, jak się skończy

  10. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Sytuacja się nieco zmieniła, bo do zmiany na wyjazd jest dwóch zawodników - choć bazujemy tylko na wyjeździe do Leszna.
    No wiesz, po wyjeździe do Leszna to do zmiany widziałem 6 grajków


    Salomonowym rozwiązaniem jest na dziś dzień zmiana Karpova w meczu wyjazdowym i Hampela u siebie (o ile 1. Thorssell pojedzie coś w Rybniku, 2. Hampel pokaże tamże standardową bryndzę). Nie wydaje mi się, żeby Jacobowi robiło dużą różnicę, czy pierwszy mecz pojedzie u nas, czy w takim Rybniku.

    Powyższe rozpatruję w kategoriach mżonki i całkowitego s-f, bo przecież i tak z góry wiadomo, jak się skończy
    Niegłupie, nie powiem, ale najpierw pozwólmy duetowi Jaro-Andriej zyebać jakiś wyjazd Meczu w Lesznie w ogóle nie biorę pod uwagę, w statystykach powinien figurować jak unieważnione walki bokserskie - no contest
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 15-05-2017 o 14:26

  11. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,344
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zboczeniec z lasu Zobacz posta
    Przypuszczalne składy

    1.Dudek
    2.Hampel
    3.Doyle
    4.Karpov
    5.Protasiewicz
    6.Zgardziński
    7.Niedzwiedz

    9.Szombierski (Baliński)
    10.Lindgren
    11.Fricke
    12.Musielak
    13.Łaguta
    14 Chmiel
    15.Woryna


    W Rybniku od kilku dni wszedzie słychac jedno hasło MECZ PRAWDY
    Nie wiem na ile prawdziwe jest to hasło. Przed sezonem w Rybniku z góry zapisalismy porazki na własnym torze ze Stala, Falubazem i z Unia Leszno....

    Dla Falubaziaków ROW Rybnik raczej nie robi wrazenia.
    Nie dziwie sie.Zostalismy w okopach dekade temu ponad .
    Nie wiem czy znajdzie sie ktokolwiek z Zielonej kto zapamietałby jakiekolwiek ciekawe zawody z Rybnikiem...
    Natomiast ja pamietam praktycznie wszystkie wizyty Falubazu w Rybniku bodajże od roku 90r.
    Prosze sie nie dziwic ..Wcale nie ma ich tak duzo...

    Ubiegloroczne zawody na torze w Rybniku moge smiało napisac ,że były jednymi z mniej ciekawych jakie zapamietałem.Wpływ miała pogoda i kontuzje Rybniczan.
    Natomiast żuzel na całe życie nie do zapomnienia to (nie szukając dat) dla Rybniczan np.
    Remis 45-45 a w skladach Rif Saitgariejew a w Rybniku Martin Dugard ..Obaj po 14 pkt Ostatni bieg na żyletki.Rif wygrał...
    Kilka lat pózniej zawody gdzie Rybnik wygrywa ostatnie dwa biegi 5-1 i całe zawody 45,5-44,5
    W tym samym okresie zawody gdzie Zielona wygrawa w PO bodajze 40-50 a na torze szaleje i fruwa Rafał Kurmański. 14+1 a Falubaz zapewnia sobie awans do Ekstraligi.
    Nie zapomne tego widoku po zawodach.Jakims cudem udało mi sie wejsc do pakingu.Wokół Kurmanka tumult,ścisk,dziennikarze... Pada pytane - Rafał świetny wynik jak to ocenisz?
    Chwila milczenia i z rozbrajajaca szczerościa ..Nooo udało sie

    Dlatego prosze sie nie dziwić.Najblizsza niedziela w Rybniku urasta do miana wazniejszych dni roku 2017 w Rybniku.
    Podejrzewam ,że jesli pogoda nie przeszkodzi to na stadionie zamelduje sie komplet 12 tyś

    Faworytem i prosze mnie tu nie ogłupiac jest i bedzie przynajmniej jeszcze nawet w przyszłym sezonie Falubaz.

    Faktem jest ,ze obie druzny maja swoje problemy.
    Wysoka porazka w Lesznie zaskoczyła wszystkich.
    Przełozone zawody z Czestochowa tez nic nie ułatwiły Zielonogórzanom.
    Hampel i Karpov chyba sami nie wiedza na co ich stac.

    W Rybniku wszyscy martwia sie o Łagute.To nie ten sam Griszka co sezon temu.
    Tobiasz dopiero po trzecich zawodach wyszedł do kibiców.
    W Rybniku nikt nie pamieta zeby jakikolwiek żuzlowiec został obrazony lub zwyzywany po słabych zawodach. A Tobiasz chyba zapomniał ,że zmienił klub
    Ciagle niewiadoma jest dyspozyja Chmiela.

    Oby pogoda dopisała a wtedy GWARANTUJE ,ze bedzie mega sciganie.
    I co najwazniejsze tor w Rybniku jest BEZPIECZNY i jest równy na całej swojej szerokosci.

    Kibiców z Zielonej Góry zapraszm na sektory gospodarzy. W Rybniku jest chill i szacun .Poza tym sektor gosci ma słaba widocznosc.
    Oby w sportowej walce wszyscy zawody zakonczyli usmiechnieci zwycięstwem Rybnika .Niewazne jaką róznica punktowa.

    to był dobry czas dla całej zielonogórskiej i rybnickiej juniorki, nie tylko dla Kurmańskiego czy Szombierskiego którzy walczyli o miano najlepszego juniora w kraju, ale też dla pozostałych Romanka,Chromika, Kujawy czy Smotera , gdzie wszyscy razem szarpali sie nie tylko w lidze, ale przede wszystkim o medale juniorskie we wszystkich kategoriach mistrzowskich i kaskach.

    po tym co Falubaz pokazł w Lesznie, raczej ne można napisać że jesteśmy zdecydowanym faworytem spotkania. w meczu z Unią z naszymi seniorami wygrywała tatejsza juniorka, więc tym bardziej Fred,Grisza, Fricke ,czy Woryna są w stanie zrobić to samo.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    Zboczeniec z lasu (18-05-2017)

  13. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Karpov poobijany ale pojedzie, po Hampelu nie wiadomo czego się spodziewać - Lindgren w gazie, Łaguta w każdej chwili może ujechać dwucyfrówkę, no i Woryna. ROW powinien to wygrać.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  14. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    176
    Podziękowania: 137 w 50 postach
    Prognozy na sobotnie zawody indywidualne sa niewesołe
    Licze na to ,ze prognoza pogody ostatnimi miesiacami robi co chce...
    Ku utrapieniu meteorologów...

    Sobotch mecz prawdy dla Rybniczan bo wczesniej mielismy za rywala Mistrza Polski i dwie teotetycznie z Rybnikiem najsłabsze druzyny .
    Egzaminy wyszły na 4 plus.

    W końcu spotkanie z druzyną która walczy o medal.
    Wiedząc ,że Falubaz swoje niewiadome posiada.
    Jesli uda sie pokonac Falubaz to można pomyslec o czyms wiecej niż walka o 6 miejsce.
    Ostatnio edytowane przez Zboczeniec z lasu ; 18-05-2017 o 20:07

  15. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Rybnik z tak jedzącym Lingrenem i Woryną mogą być czarnym koniem rozgrywek.
    Na dziś większe szanse na wygraną daje Rybnikowi
    Tylko Falubaz

  16. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ze tak powiem, trzech meczu nie wygra. Nawet w przypadku kompletow liderow, mozemy liczyc najwyzej na remis, a przeciez wiadomo, ze samych trojek nie beda robili

  17. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Oj juz nie jeden raz trzech mecz wygralo. Wystarczy dwoch wymiataczy, jak przed 15 biegiem bedzie remis to jest to do zrobienia.
    Fredka, Freeq i Woryna, do tego Laguta.

    Na moje oko ciezka przeprawa FZG.

    W interesie ROWu jest zrobi tor do walki, Zielonka poki co to nie zachwyca a jak sie do tego wyeliminuje punkty Karpika i Hampela to wg mnie sa jak najbardziej do objechania.
    Stawiam 48-42.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ale ja pisalem o Falubazie

  19. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    yyy to wymien tych trzech
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  20. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Protasiewicz, Dudek, Doyle. Do tego Karpov bez nogi, puste miejsce i juniorzy pół prostej z tyłu. Na jakim Ty świecie żyjesz?

  21. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Aaa... to ja bym napisal 2,5 zawodnika
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    ROW Rybnik mecz powinien wygrać. Ma więcej atutów po swojej stronie. Szybki Lindgren, Łaguta, Woryna, Fricke + solidny drugi junior. Na przeciwko banda cwaniaczków z polewczkowym na czele. W gazie: Dudek i Doyle. Protasiewicz też swoje zrobi, ale Hampele i Karpovy to raczej będzie około 10 - ale razem z juniorami.
    Tak więc ja typuję: 48-42 dla Rybnika.

  23. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    A kto jest dokładnie w tej bandzie cwaniaczków?
    Poza wymienionym polewaczkowym.

  24. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Jeśli Falubaz ma być w czwórce to taki mecz muszą wygrać Musielak Baliński mnie nie przekonują mecz na styku do siódmego biegu potem Falubaz odjedzie
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 19-05-2017 o 15:30

  25. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Jest zmiana w składzie ROWu. Za Balińskiego Szombierski.

  26. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    A kto jest dokładnie w tej bandzie cwaniaczków?
    Poza wymienionym polewaczkowym.
    Z zawodników to chyba tylko Doyle i Hampel mogą aspirować do miana cwaniaczków - oboje kradną masę startów, ja nie wiem jak sędziowie na to mogą przyzwalać. Na Doyla bardziej zwracają uwagę, ale ten koleś na 5 startów 3 kradnie.
    Do reszty absolutnie nic nie mam... A szefem cwaniaczków i tak jest Różowy Senator

  27. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Z zawodników to chyba tylko Doyle i Hampel mogą aspirować do miana cwaniaczków - oboje kradną masę startów, ja nie wiem jak sędziowie na to mogą przyzwalać. Na Doyla bardziej zwracają uwagę, ale ten koleś na 5 startów 3 kradnie.
    Do reszty absolutnie nic nie mam... A szefem cwaniaczków i tak jest Różowy Senator
    To dobrze, że doprecyzowałeś, że tylko 2 zawodników aspiruje, bo w swoim poście odnosisz się bezpośrednio do zawodników, nie działaczy czy trenerów.

  28. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Tak na szybko dwa pytania
    Dobrze kombinuje ,że aby ten mecz planowo się odbył to muszą pojechać w sobotę we Włoszech i Chorwacji ?
    Poleci ktoś dobrą restauracje w okolicach Wodzisławia ŚL ?

  29. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Tak na szybko dwa pytania
    Dobrze kombinuje ,że aby ten mecz planowo się odbył to muszą pojechać w sobotę we Włoszech i Chorwacji ?
    Poleci ktoś dobrą restauracje w okolicach Wodzisławia ŚL ?
    Na pierwsze pytanie. Naszego meczu dotyczą tylko Włochy.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/68...ligi-zagrozone

    Jak nie pojadą w Chorwacji to możemy za PePe dać ZZ, a za Karpova Thorsella.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi hcp za jego przydatny post!

    ScotFZG (19-05-2017)

  31. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    05-11-2016
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Poleci ktoś dobrą restauracje w okolicach Wodzisławia ŚL ?
    Leśniczówka, Jigger Pub.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Klingos za jego przydatny post!

    ScotFZG (19-05-2017)

  33. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Woryna na fb napisał że w Terenzano jadą jutro.

  34. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    No i mamy już 3 zaległy mecz. Qwa jprd.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  35. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Dochodzi do tego, że najlepsza, najwspanialsza i najdroższa liga świata bedzie musiała jezdzić w środku tygodnia.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  36. Powrót do góry    #31
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No cóż, w końcu Mistrzostwa Świata
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    sobotch (20-05-2017)

  38. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    ehh w Zielonej Górze klasycznie zamiast #jedziemy to #odwołujemy. Tradycja w tym sezonie, nowa moda...

  39. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Ja prdl taki żużel. Zawodnicy nam całkiem zardzewieją. Zaraz czerwiec a tu 3 mecze zaległe. Coś mi sie wydaje, że trzeba będzie ten sezon spisać na straty.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja to sie tylko ciesze, ze jak Falubaz robil wyniki od 2008 to mialem wtedy 20 pare lat, chcialo mi sie wszystkiego i kazdy zuzel cieszyl jak cholera. Pare kolejnych lat sprawilo, ze mozna miec na ten sport calkowicie wyyebane i nikogo to nie powinno dziwic. I zblizam sie do tego stanu z predkoscia pendolino.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Zboczeniec z lasu (22-05-2017)

  42. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Z tych 3 meczów, to te 2 poprzednie spokojnie można było odjechać, ale zabrakło woli. Więc nie rozumiem skąd pretensje.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Aussie (20-05-2017)

  44. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja prdl taki żużel. Zawodnicy nam całkiem zardzewieją. Zaraz czerwiec a tu 3 mecze zaległe. Coś mi sie wydaje, że trzeba będzie ten sezon spisać na straty.
    Jak nie uda się skończyć tych rozgrywek w tym roku, to przełożą jej dokończenie na kolejny sezon i będziemy się raczyli dwoma e-ligami na raz.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  45. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Z tych 3 meczów, to te 2 poprzednie spokojnie można było odjechać, ale zabrakło woli. Więc nie rozumiem skąd pretensje.
    Jakiej woli ? Co ty prdl ?

    Kiedy to mieli odjechać ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Mecz z Grudziądzem w pierwszym terminie, a z Czewą też był do odjechania ale odwołano go dwie godziny przed meczem po czym słońce wyszło.

  47. Powrót do góry    #39
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Jak kolega wyżej napisał, mecz z Grudziądzem odwołano bo było za zimno (nieustanny LOL), a mecz z Częstochową odwołano, po czym wyszło słońce i spokojnie można było doprowadzić tor do używalności - zwłaszcza, że nie był to mecz telewizyjny i można było go opóźnić.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  48. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    990
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jakiej woli ? Co ty prdl ?

    Kiedy to mieli odjechać ?
    Przecież z Grudziądzem mogli odjechać w pierwszym terminie w kwietniu. Sam DuZers był oburzony że nie jadą (3 dni przed meczem odwołali zawody).

  49. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez devilzg Zobacz posta
    Mecz z Grudziądzem w pierwszym terminie, a z Czewą też był do odjechania ale odwołano go dwie godziny przed meczem po czym słońce wyszło.
    Nic tylko napisać, ze każdy jest cwaniak po fakcie. Odnośnie meczu z Grudziądzem. jak by nie dowołali zawczasu, i byłby prognozowane opadu w dniu meczu, to byś pierwszy tutaj rzucał mięsem na działaczy, że można było odwołać to prędzej, skoro prognozy przewidywały deszcz. Mecz z Czewą to już inna historia. Ale twierdzenie, że można go było odjechać, przekładając go o 2 -3 godziny, też jest czczą gadaniną. Bo nikt z nas nie wie na ile nawierzchnia była nasiąknięta wodą. I czy była w ogóle szansa doprowadzić ja do jako takiego stanu.

    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Przecież z Grudziądzem mogli odjechać w pierwszym terminie w kwietniu. Sam DuZers był oburzony że nie jadą (3 dni przed meczem odwołali zawody).
    Ja prdl. Jak dziecko.

    To powiedz mi jeszcze czemu Patryk się nie oburzał w czasie jak odwołali mecz ? Czemu zrobił to dopiero w dniu meczu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Mariusz, może Dudek powinien przeprosić?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  51. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Mariusz, może Dudek powinien przeprosić?
    Mnie nie musi. ja jego wpis odebrałem jako zwykły żal, że w sumie jest fajna pogoda a mecz odwołany. W żaden sposób nie odebrałem jego wpisu, jako "oburzenie" na odwołany mecz. Ale jak ktoś szuka dziury w całym to znajdzie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Qrna chata szkoda tych odwołanych meczów;
    Sam miałem bilety na Grudziądz i Częstochowę, ale oddałem bo nowe terminy raczej mi nie przypasują.
    Pewnie takich kibiców jest sporo, klub dostanie po kieszeni. Nic fajnego.
    A ta plandeka we Wrocku jest testowana? Wiadomo już coś więcej czy w przyszłym sezonie będzie to obowiązek na każdym torze?
    Bo trochę to lekką kpiną zalatuje, że aplikacją w telefonie mogę sobie 2000 km od domu okna odsłonić, a tu z torem i deszczem takie problemy.

  53. Powrót do góry    #45
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ja to sie tylko ciesze, ze jak Falubaz robil wyniki od 2008 to mialem wtedy 20 pare lat, chcialo mi sie wszystkiego i kazdy zuzel cieszyl jak cholera. Pare kolejnych lat sprawilo, ze mozna miec na ten sport calkowicie wyyebane i nikogo to nie powinno dziwic. I zblizam sie do tego stanu z predkoscia pendolino.
    Zgadzam się z Tobą całkowicie, człowiek sobie zaplanuje wyjazd, rezygnuje z innych przyjemności i wszystko w pi..du jakieś to wszystko poj...e zaczyna się robić

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •