Pokaż wyniki od 1 do 45 z 552

Wątek: SGP Polski - Warszawa na Narodowym 13.05.2017 - II Runda

Widok wątkowy

  1. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie rozumiem, w czym to ma przeszkadzać. Przecież od zarania dziejów kibice rozdzielali sympatie według przynależności klubowych, z wyjątkami typu Gollob, któremu kibicowała większość (załóżmy, że). A że kibice Falubazu są bardziej widoczni i przy okazji ich zawodnik rywalizuje z gorzowiakiem - to i się bardziej nakręca atmosfera - dla mnie fajnie, że tak może być na takim sczzeblu rywalizacji. Naprawdę GP jest takie święte, że nie można się zachowywać jak na meczu? Ja prdl w takim razie wasze kulturalne kibicowanie zgodnie z klapkami na oczach i na umyśle, bez obrazy.

    Jakbym słyszał panią w ZUS-ie albo w szkole - "bo tak trzeba".
    Udajesz? Czy rzeczywiście nie łapiesz o co mi chodzi? Bo piszesz o czymś zupełnie innym. Zresztą jak sobie pozwalamy na takie uprzejmości jw. to pozwól, że ja z kolei prdl takie kibicowanie w żółto-biało-zielonych klapach na oczach i mentalności, z obrazą

    Aż ciśnie się na usta pytanie: Czy ten jeden sektor na Narodowym w momencie triumfu Bartka w finale nawiązałby do "chlubnej" tradycji kibicowania na Stadionie Śląskim dn. 29 X 1977 roku?
    Ostatnio edytowane przez Nigel ; 15-05-2017 o 14:09
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •