Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 448

Wątek: V kolejka , Stal Gorzów - Unia Leszno , 21.05.2017 godzina 19:00

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Grzesiu po prostu kocha Unię, ławę czy nie ławę. Nic nie stoi na przeszkodzie, a w zasadzie stało, iść na wypożyczenie do Gorzowa. Ale widocznie Zengi czuje się bezpieczniej na stanowisku komentatorskim w NC+. I ja mu się w sumie nie dziwię, ostatecznie nie głoduje, choć powiedzmy sobie szczerze, ekspert z niego żaden.

    Co do meczu, gładkie 50:40. Nawet bez punktów Niemca. Ciekawe czy Emil pojedzie, bo ładnie przydzwonił wczoraj.
    O, i ten argument do mnie dociera
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Po kontuzji Kasprzaka , Unia ma duze szanse na sukces w Gorzowie , chociaz nie jest to takie pewne .
    Po zacietym spotkaniu stawiam 43-47 juniorzy Uni zrobia roznice

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Po kontuzji Kasprzaka , Unia ma duze szanse na sukces w Gorzowie , chociaz nie jest to takie pewne .
    Po zacietym spotkaniu stawiam 43-47 juniorzy Uni zrobia roznice
    A Pawlicki na przełamanie złej passy.......

    Lubię ten Twój optymizm

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    GoTrEk (17-05-2017), lemur6666 (17-05-2017)

  5. Powrót do góry    #49
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    A Pawlicki na przełamanie złej passy.......

    Lubię ten Twój optymizm
    Bo ja w tego chlopaka wierze , od kiedy go zobaczylem na torze
    I wiem ile ciezkiej pracy wlozyl w ten sezon ...przelamie sie I odpali kwestia czasu
    Ale oczywiscie jesli znow zawali musi jechac Zengi

  6. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Bo ja w tego chlopaka wierze , od kiedy go zobaczylem na torze
    I wiem ile ciezkiej pracy wlozyl w ten sezon ...przelamie sie I odpali kwestia czasu
    Ale oczywiscie jesli znow zawali musi jechac Zengi
    A ja go zobaczyłem zanim jeszcze przejechał kółko na treningu i stwierdziłem że to będzie bardziej celebryta niźli pro zawodnik. Czy miałem rację?

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  7. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    A ja go zobaczyłem zanim jeszcze przejechał kółko na treningu i stwierdziłem że to będzie bardziej celebryta niźli pro zawodnik. Czy miałem rację?

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
    Robi chyba trochę koloryzujesz...młody, jak zaczął to miał prawie mleko pod nosem, to jak mogłeś stwierdzić jakim będzie zawodnikiem? Na pewno potencjał ma, ale musi być sobą. Jego nie można temperowac, a chyba ktoś chcial/chce to zrobić. Piotruś Pan, to było to. Wiadomo, że wzbudzał kontrowersje, ale to już inny temat.

    Pawlickiteam prośba mała: zacznij proszę poprawnie pisać nazwę klubu, któremu kibicujesz. Jedna litera, a jest różnica... "Unii"

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Dominik (18-05-2017)

  9. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Robi chyba trochę koloryzujesz...młody, jak zaczął to miał prawie mleko pod nosem, to jak mogłeś stwierdzić jakim będzie zawodnikiem? Na pewno potencjał ma, ale musi być sobą. Jego nie można temperowac, a chyba ktoś chcial/chce to zrobić. Piotruś Pan, to było to. Wiadomo, że wzbudzał kontrowersje, ale to już inny temat.

    Pawlickiteam prośba mała: zacznij proszę poprawnie pisać nazwę klubu, któremu kibicujesz. Jedna litera, a jest różnica... "Unii"
    dlaczego na podstawie jego zachowania, gestów i całej otoczki nie mogłem postawić tezy, że bardziej będzie robił show wokół siebie aniżeli skupiał się w 100% na wyniku sportowym, żużlu? zabraniasz mi takiej analizy? chyba jest wolność słowa i poglądów?

    teraz pytanie czy mam rację czy nie? patrząc na to jak "walczył" o kontrakty, jak strzelał fochy, jaki jest jego teraz wynik sportowy? sami wyciągnijcie wnioski. ja swoje mam, Wy możecie przecież mieć inne.

  10. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    dlaczego na podstawie jego zachowania, gestów i całej otoczki nie mogłem postawić tezy, że bardziej będzie robił show wokół siebie aniżeli skupiał się w 100% na wyniku sportowym, żużlu? zabraniasz mi takiej analizy? chyba jest wolność słowa i poglądów?

    teraz pytanie czy mam rację czy nie? patrząc na to jak "walczył" o kontrakty, jak strzelał fochy, jaki jest jego teraz wynik sportowy? sami wyciągnijcie wnioski. ja swoje mam, Wy możecie przecież mieć inne.

    Co zatem powiedzieć o celebrycie z Monaco, który odjechał Polskę następnie wrócił z podkulonym ogonem?

  11. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Qrde Robi, to ty może jasnowidzem zostań albo drugim Cieślakiem co ?

  12. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Co zatem powiedzieć o celebrycie z Monaco, który odjechał Polskę następnie wrócił z podkulonym ogonem?
    typowe. pisałem przecież o Pawlickim. co mnie jakiś Kamil Glik obchodzi...

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Qrde Robi, to ty może jasnowidzem zostań albo drugim Cieślakiem co ?
    a co ma jasnowidztwo do analizy? jasnowidztwo to dla mnie tzw. wróżenie z fusów czyli z d. wzięte rzeczy. a jak psycholodzy wydają opinie lekarskie? na podstawie tarota czy obserwacji?

    mam nadzieję, że odpowiedzi będą dotyczyć Pawlickiego nie mnie.

  13. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    dlaczego na podstawie jego zachowania, gestów i całej otoczki nie mogłem postawić tezy, że bardziej będzie robił show wokół siebie aniżeli skupiał się w 100% na wyniku sportowym, żużlu? zabraniasz mi takiej analizy? chyba jest wolność słowa i poglądów?

    teraz pytanie czy mam rację czy nie? patrząc na to jak "walczył" o kontrakty, jak strzelał fochy, jaki jest jego teraz wynik sportowy? sami wyciągnijcie wnioski. ja swoje mam, Wy możecie przecież mieć inne.
    Robbi a co można powiedzieć o zawodniku który mając najwyższy kontrakt w drużynie o ile nie w całej lidze, dymał klub na każdym kroku?? W sobotę jechał z połamanymi nadgarstkami w Gp bo walka o medal, a w niedzielę nie był w stanie jechać w meczu ligowym, ale L4 żeby drużyna mogła wypełnić lukę zz też nie przedstawiał bo przecież w sobotę GP i walka o medale.

  14. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Gdyby odszedł Nicki zostałby Kaczmarek. Dzisiaj pewnie już pojawiłoby się kilkanaście art., trzy wywiady, dwa felietony i trzydzieści cztery wtręty w czasie transmisji, a także kilka stron na tut. forum, pod wspólnym tytułem "Unia niszczy karierę MIMP! To samo zresztą dotyczyłoby Tobiasza.

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    Phenomenon (18-05-2017), Robi (18-05-2017)

  16. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Robbi a co można powiedzieć o zawodniku który mając najwyższy kontrakt w drużynie o ile nie w całej lidze, dymał klub na każdym kroku?? W sobotę jechał z połamanymi nadgarstkami w Gp bo walka o medal, a w niedzielę nie był w stanie jechać w meczu ligowym, ale L4 żeby drużyna mogła wypełnić lukę zz też nie przedstawiał bo przecież w sobotę GP i walka o medale.
    pisałem o innym zawodniku. nie widzę związku. no chyba że Pawlicki i Pedersen to ta sama osoba.

  17. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    pisałem o innym zawodniku. nie widzę związku. no chyba że Pawlicki i Pedersen to ta sama osoba.
    Ehh Robi Robi Robi. U wszystkich widzisz wady tylko jeden Nicki jest rycerzem bezbłednym, ideałem żużlowca. Jesteś tak w nim zakochany, że jak Nicki postawi śmierdzącego klocka, to Ty będziesz udowadniał iż jest to odświeżacz powietrza.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Tomaszw1994 (18-05-2017)

  19. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    a co ma jasnowidztwo do analizy? jasnowidztwo to dla mnie tzw. wróżenie z fusów czyli z d. wzięte rzeczy. a jak psycholodzy wydają opinie lekarskie? na podstawie tarota czy obserwacji?
    Analiza wartości zawodnika na podstawie wyglądu i zachowania dziecka to dla mnie prawie to samo co tarot.

  20. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Robi, w ktorym roku widziales na zywo Pitera pierwszy raz?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Kuba_88 (18-05-2017)

  22. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Parodią jest, że rozegranie tego meczu zależne jest od sobotniej pogody w Gorican. Jeżeli Challenge SEC nie dojdzie do skutku (a udział w nim weźmie Przemek Pawlicki, mający 4 średnią w drużynie jeśli chodzi o skład awizowany, a możliwość ZZ-tki obowiazuje trzech pierwszych), to hitowe Ekstraligi odbędzie sie w innym terminie. A prognozy pogody mówią właśnie o deszczu, oby się nie sprawdziły.

    Oczywiście dla Stali pod względem sportowym lepiej jest jak ten mecz nie dojdzie do skutku. W takich wysokich temperaturach, na nowej nawierzchni, przy nieco twardszym sposobie jego przygotowania jeszcze nie jechaliśmy. Do tego kontuzjowany jest Krzysiek Kasprzak i bezpieczniej hitowe starcie byłoby dla nas odjechać w innym terminie. Mimo wszystko dla interesu i wizerunku całej Ekstraligi lepiej, żeby te spotkanie się odbyło.

    A co do samego meczu. Zacznę od składów. Chomski ułozył przewidywany dla niego skład. Nie do końca jestem przekonany do jazdy Bartka pod 13-stką u siebie. Owszem w biegach 4-11 aż w połowie z nich pojawi się nasz najlepszy zawodnik, ale w ostatnich pięciu biegach nasz najlepszy zawodnik pojawi się tylko raz na torze. Równiez nie będzie za bardzo jak zaatakować Unii, gdy na torze pojawi się Bartek, to w czterech startach w fazie zasadniczej jego zadaniem będzie ratowaniem remisu (3 razy pojedzie z juniorem i 1 raz z Linusem). Tylko w czterech biegach z 13 nie będziemy mieli Linusa lub któregoś z juniorów. Spokojnie ten skład można było lepiej zbilansować wystawiając np. 9.Iversen 10. Pawlicki 11. Linus 12. Zmarzlik 13. Vaculik 14-15 juniorzy, albo pójsc va banque w koncu jestesmy liderem: 9.Iversen 10. Pawlicki 11. Vaculik 12. Zmarzlik 13. Sundstroem 14-15 juniorzy, ale cóż zrobić. To jest Stanisław Chomski. Trener Chomski jak raz wystawi skład na mecz ligowy, to tak się będzie go trzymał do konca, niezależnie od rywala, czy od meczu u siebie lub na wyjeździe. A przeciez układ biegów 11-13 przy takim samym składzie jest inny u siebie i inny na wyjeździe.

    Jeżeli mecz się w niedzielę odbędzie to delikatnym faworytem tego spotkania jest Unia Leszno. Goście mają niezwykle silną obsadę seniorską + świetnych juniorów. Stal będzie miała trzy dziury na papierze, a także gnającego z Gorican Pawlickiego, który może być zmeczony po zawodach, które moga skonczyc się w sobotę ok. północy. A wygrać mecz w trzech będzie na prawdę ciężkie z tak dobrą ekipą.

    Zaledwie dwa dni będzie miał trener Chomski, aby przygotować tor tak, aby nasi zawodnicy od początku byli do niego lepiej spasowani w meczu ligowym od gości. To nie będzie prostą sztuką, bo może się uda, może nie. Zresztą Chomski za bardzo nie słynie z tego, że atut swojego toru wykorzystać potrafi do maksimum. W sumie sami nie wiemy czego spodziewać się po tej twardszej nawierzchni, jak ona będzie sie przesuszać, jak zachowywać w wyższych temperaturach. O większym atucie własnego toru nie ma co myśleć. Jedno jest pewne: zapowiada się lepsze ściganie na Jancarzu niż w latach ubiegłym. Bo po wymianie nawierzchni można znów na drugim łuku wynosić się szerzej i nabierać predkosci (bo przez parę lat skuteczne ataki były przeprowadzane na tym drugim łuku tylko po błędzie rywala i przy przycince do krawężnika).
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 18-05-2017 o 15:52

  23. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,224
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Spoko SEC organizują Polacy (ONE SPORT) i raczej nie przełożą na Niedziele w razie czego... Już tak było...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  24. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,556
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 126 w 99 postach
    Te wszystkie eliminacje powinny być w ciągu tygodnia!!!!! a nie że w Polsce idealna pogoda a mogą nie pojechać.

  25. Powrót do góry    #65
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Prognozy dla Gorican nie sa zle ,ma popadac ale niewielki deszcz , jesli faktycznie tylko tyle popada to powinni to odjechac bez klopotu

  26. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    dlaczego na podstawie jego zachowania, gestów i całej otoczki nie mogłem postawić tezy, że bardziej będzie robił show wokół siebie aniżeli skupiał się w 100% na wyniku sportowym, żużlu? zabraniasz mi takiej analizy? chyba jest wolność słowa i poglądów?

    teraz pytanie czy mam rację czy nie? patrząc na to jak "walczył" o kontrakty, jak strzelał fochy, jaki jest jego teraz wynik sportowy? sami wyciągnijcie wnioski. ja swoje mam, Wy możecie przecież mieć inne.
    Musiałeś go widziec, jak miał 13 lat jeśli jest prawdą to co piszesz. Uważam, że w takim momencie trudno ocenić człowieka i przypiąć mu jakąś łatkę. Za parę lat dowiemy się czy Piotrek będzie wyłącznie gwiazdorzył, czy osiągnie sukces. Na pewno jest nieprzecietny i ma "to cos", czego wielu zawodników nie ma.

    I na koniec w żadnym wypadku nie odbieram Ci prawa do wyrażenia opinii, jak i stawiania tez. Po prostu polemizuje z tym co napisałeś.

    Pozdrawiam

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Robi (19-05-2017)

  28. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Ehh Robi Robi Robi. U wszystkich widzisz wady tylko jeden Nicki jest rycerzem bezbłednym, ideałem żużlowca.
    ale dlaczego kłamiesz? mogę zapytać? napisałeś bzdurę i manipulujesz innych dla własnych celów by lepiej Twoja teza wypadła. wstydź się! opieraj się na faktach nie na kłamstwie. faktem jest że NIGDY nie napisałem to co wyżej. nt Pawlickiego 3x odpisałeś tematem Pedersena. masz jakąś fobię czy co? chory?

    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Musiałeś go widziec, jak miał 13 lat jeśli jest prawdą to co piszesz. Uważam, że w takim momencie trudno ocenić człowieka i przypiąć mu jakąś łatkę. Za parę lat dowiemy się czy Piotrek będzie wyłącznie gwiazdorzył, czy osiągnie sukces. Na pewno jest nieprzecietny i ma "to cos", czego wielu zawodników nie ma.

    I na koniec w żadnym wypadku nie odbieram Ci prawa do wyrażenia opinii, jak i stawiania tez. Po prostu polemizuje z tym co napisałeś.

    Pozdrawiam
    mała poprawka. 2010 kiedy miał 16 lat i już miał kilka kółek. będę pisał dosłownie wprost bo metaforami to nie bardzo.

    nie oceniam jego talentu czy ma czy nie, bo ma. ja się skupiam tylko na tym pogrubionym. w tej chwili to jest gwiazdor celebryta aniżeli medalista IMS jak Zmarzlik. chyba mam rację?

  29. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    ale dlaczego kłamiesz? mogę zapytać? napisałeś bzdurę i manipulujesz innych dla własnych celów by lepiej Twoja teza wypadła. wstydź się! opieraj się na faktach nie na kłamstwie. faktem jest że NIGDY nie napisałem to co wyżej. nt Pawlickiego 3x odpisałeś tematem Pedersena. masz jakąś fobię czy co? chory?
    Przecież Ty robisz dokładnie to samo. Broniąc Pedersena wyjeżdżasz z Piotrkiem.

  30. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Przecież Ty robisz dokładnie to samo. Broniąc Pedersena wyjeżdżasz z Piotrkiem.
    Patrz jak łądnie kłamiesz
    bez*tytułu.PNG
    A teraz ładnie przeproś. PawlickiTeam pisał o Pawlickim i ja napisałem TYLKO o Pawlickim. Za to Wy próbujecie wciskać mi temat Pedersena. Na brak riposty ws Pawlickiego uciekacie się do NP.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 19-05-2017 o 11:30

  31. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Kolegom wyżej chyba się tematy pomyliły.

    Mecz na styku do samego końca. Właściwie zdecyduje nawet najmniejszy szczegół, podobnie jak w meczu Leszna z Apatorem. Jeżeli seniorzy Stali pojadą równo całe zawody to tego meczu nie przegrają.
    9 Niels Kristian Iversen - 12
    10 Linus Sundstroem - 4
    11 Przemysław Pawlicki - 8
    12 Martin Vaculik - 10
    13 Bartosz Zmarzlik - 12
    14 Hubert Czerniawski - 1
    15 Rafał Karczmarz - 1

    łącznie da nam: 48 punktów

    PS. Uważam, że w Lesznie słabiej pojedzie Pawlicki i Kildemand (który zawsze na Jancarzu nie zachwycał).

  32. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    11+1 (3,w,3,3,1*,1) w 2015. Wtedy W było kompletnie z d. wziętę i miałby kolejną 3. czyli 14+1 w 6 to dobry wynik

  33. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Ale rok temu było tylko (1,1,1*) - a w 2015 startował jako lider, w sumie ratował wynik przed dobrymi bęc kami a i Stal była zdecydowanie słabsza...

  34. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Ale rok temu było tylko (1,1,1*) - a w 2015 startował jako lider, w sumie ratował wynik przed dobrymi bęc kami a i Stal była zdecydowanie słabsza...
    tylko co to ma do rzeczy? polemizuję z "zawsze na Jancarzu nie zachwycał" pierwsze z brzegu, że nie zawsze. opieram się na faktach. niektórzy na tarocie

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    JaacPoz (19-05-2017), Phenomenon (19-05-2017)

  36. Powrót do góry    #74
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Kolegom wyżej chyba się tematy pomyliły.

    Mecz na styku do samego końca. Właściwie zdecyduje nawet najmniejszy szczegół, podobnie jak w meczu Leszna z Apatorem. Jeżeli seniorzy Stali pojadą równo całe zawody to tego meczu nie przegrają.
    9 Niels Kristian Iversen - 12
    10 Linus Sundstroem - 4
    11 Przemysław Pawlicki - 8
    12 Martin Vaculik - 10
    13 Bartosz Zmarzlik - 12
    14 Hubert Czerniawski - 1
    15 Rafał Karczmarz - 1

    łącznie da nam: 48 punktów

    PS. Uważam, że w Lesznie słabiej pojedzie Pawlicki i Kildemand (który zawsze na Jancarzu nie zachwycał).
    Bardzo optymistycznie jesli chodzi o Iversena I Sundstrena , mysle ze Linus maks 2 pkt a Iversen tez z 2pkt mniej ale znow Przemek moze cos dolozyc
    Vaculik zdecyduje kto wygra , bo na Jancarzu nie zachwyca

  37. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    tylko co to ma do rzeczy? polemizuję z "zawsze na Jancarzu nie zachwycał" pierwsze z brzegu, że nie zawsze. opieram się na faktach. niektórzy na tarocie
    Raz pojechał dobrze - twój przykład. Reszta raczej średnio. "zawsze" można by zastąpić "prawie zawsze"

    Iversena 12 - raczej zaniżona. PUKowi przypasowała ewidentnie zmiana nawierzchni, na dodatek od początku sezonu jedzie bardzo dobrze. Uważam, że on raczej zakręci w granicach kompletu, ale ująłem mu te 3 punkty na jakiś pojedynek z Januszem

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi miszarus za jego przydatny post!

    Robi (19-05-2017)

  39. Powrót do góry    #76
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Sundstroem jak zrobi 1 pkt to będzie dobrze ale że 4 ??????!!!!!

  40. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Raz pojechał dobrze - twój przykład. Reszta raczej średnio. "zawsze" można by zastąpić "prawie zawsze"
    czyli przeważnie jak był w sztosie 2015 to jechał wszędzie. teraz ponoć też ma formę.

    Sundstroem i 4 pkt? Czemu nie! w rozpisce 2x jedzie pko Pawlickiemu i raz ma juniora Unii

  41. Powrót do góry    #78
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    czyli przeważnie jak był w sztosie 2015 to jechał wszędzie. teraz ponoć też ma formę.

    Sundstroem i 4 pkt? Czemu nie! w rozpisce 2x jedzie pko Pawlickiemu i raz ma juniora Unii
    No I z Pedersenem jedzie w sumie tak patrzac to Linus moze kolo 8 sie zakrecic hahah samych pionkow ma :-P

    To bedzie niezly wynik Piotra w Gorzowie

  42. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    No I z Pedersenem jedzie w sumie tak patrzac to Linus moze kolo 8 sie zakrecic hahah samych pionkow ma :-P

    To bedzie niezly wynik Piotra w Gorzowie
    8 pkt? Już to widzę. Zwłaszcza jak zabierze ten sprzęt na którym jechał na pierwszym meczu w Gdańsku.

  43. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Piotr czesciej jechal w Gorzowie lepiej niz gorzej, ale takie analizy nie sa zbyt wiele warte. Kazdy sezon jest beznadziejnie rozny

  44. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Dzik dziś w co najmniej jednym motocyklu ma GTRa.

  45. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Dzik dziś w co najmniej jednym motocyklu ma GTRa.
    Czyli Nicki jednak jeszcze ma ambicje.

  46. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Dzik dziś w co najmniej jednym motocyklu ma GTRa.


    Trzeba wypatrywać tych silników u innych, bo chyba nie ma takiego żużloka, który nie chciałby polatać na tym silniku.

    Ciekawe co decyduje o miejscu na liście oczekujących na silnik, kasiora czy jakieś inne względy marketingowo-rankingowe.
    Pewnie ustawiła się już niezła kolejka oczekujących na te silniki.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  47. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Lindgren nie zaczął latać na tych silnikach od razu, tylko potrzebował baaardzo dużo czasu na to, żeby wraz z Gerhardem dojść do tego co ma teraz. Kołodziej też często objeżdża te silniki, ale na żadnej poważnej imprezie się na nich nie pokazał, tak mi się przynajmniej wydaje.

    Nie sądzę więc, żeby Nicki był dzisiaj jakiś niewiarygodnie szybki, ale pażyjom uwidim

  48. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Czyli Nicki jednak jeszcze ma ambicje.
    18620223_1463518983728803_6986163828580804692_n.jpg

    Pewnie na remontach chce zaoszczędzić i dlatego kupił

  49. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Wrocław bije Grudziądz na wyjeździe. Ten Wrocław, który pokonał Unię na Smoku. A Unia dziś jedzie w Gorzowie, który wygrał we Wrocławiu.

    Hmmm...

  50. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Trzeba wypatrywać tych silników u innych, bo chyba nie ma takiego żużloka, który nie chciałby polatać na tym silniku.

    Ciekawe co decyduje o miejscu na liście oczekujących na silnik, kasiora czy jakieś inne względy marketingowo-rankingowe.
    Pewnie ustawiła się już niezła kolejka oczekujących na te silniki.
    Ja myślę, że po GP w Wa-wie manufaktura ruszyła pełną para .
    !Adrian walcz!

  51. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Lindgren nie zaczął latać na tych silnikach od razu, tylko potrzebował baaardzo dużo czasu na to, żeby wraz z Gerhardem dojść do tego co ma teraz. Kołodziej też często objeżdża te silniki, ale na żadnej poważnej imprezie się na nich nie pokazał, tak mi się przynajmniej wydaje.

    Nie sądzę więc, żeby Nicki był dzisiaj jakiś niewiarygodnie szybki.
    To, że Fred poświecił temu silnikowi sporo czasu to fakt, ale inni widząc co wyprawia Fred nie mogą raczej przejść obok tego obojętnie.
    Pewnie każdy sobie zdaje z tego sprawe, ze to nie tylko silnik tyle daje, ale umiejętność jego ustawienia.

    Wezmą po silniku, jak zaczną latać, to reszta pójdzie w kat i będą zamiawiali tylko te.
    Wielu ma też podpisane umowy z tumnnerami i nie jest tak łatwo przejść do konkurencji.

    Po jednym na próbe zawsze warto wziąć.
    Jeszcze jak usłyszeli, że jezdzi się na nim tyle bez serwisu, to jak to nie mieć takiego cuda.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  52. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Po jednym na próbe zawsze warto wziąć.
    Jeszcze jak usłyszeli, że jezdzi się na nim tyle bez serwisu, to jak to nie mieć takiego cuda.
    To, że warto takie coś mieć, to jest jasne i w sumie to chwała Nickiemu, że się tak wbił w kolejkę, bo ta pewnie już długawa i pewnie trochę kasy go to kosztowało Widać, że jeszcze mu zależy. Ale jak pisałem, zdobyć ten silnik to jedno, a zasuwać na nim do drugie - tak mi się wydaje. No chyba, że cała praca wykonana przez Fretkę to nie była personalizacja, ale bardziej ogólne i całościowe ulepszanie konstrukcji - wtedy może być nieco łatwiej to do siebie dopasować.

  53. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Po jednym na próbe zawsze warto wziąć.
    Jeszcze jak usłyszeli, że jezdzi się na nim tyle bez serwisu, to jak to nie mieć takiego cuda.
    Ale podobno kosztuje 150% tego co GM.

    Według mnie to droga donikąd. Jak wszyscy zaczną z nich korzystać, to nagle się okaże, że aby przegonić konkurencję to lepiej jest zrobić szybszy serwis silnika. A cean serwisu tez pewnie będzie droższa niż GM. No chyba, że jak Gerhard zacznie bardziej masową produkcję to może spuści z ceny. Wtedy to będzie inaczej wyglądać. Ale jeszcze sporo czasu musi upłynąć, Fredka musi zacząć wymiatać wszędzie, aby ustawiły się kolejki po ten silnik.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •