Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 448

Wątek: V kolejka , Stal Gorzów - Unia Leszno , 21.05.2017 godzina 19:00

Mieszany widok

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach

    V kolejka , Stal Gorzów - Unia Leszno , 21.05.2017 godzina 19:00

    Byki Skruszą Stal? - zapowiedź meczu

    STAL GORZÓW - KS UNIA LESZNO


    W 5. kolejce PGE Ekstraligi na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa się starcie w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie zmierzą się dwie drużyny mierzące w tytuł mistrza Polski: miejscowa Stal oraz Unia Leszno
    Podopieczni Stanisława Chomskiego od początku rozgrywek prezentują bardzo wysoką formę , odnosząc dwie wyjazdowe wygrane na torach głównych kandydatów w walce o medale wysłali jasny sygnał do wszystkich ekip : Chcemy obronić mistrzowski tytuł!
    Gorzowianie mają jednak swoje problemy , kontuzji doznał bowiem Krzysztof Kasprzak.Wychowanek leszczyńskiego klubu będzie pauzował od 4 do nawet 6 tygodni , wiele wskazuje na to że już w najbliższych godzinach klub poinformuje o zakontraktowaniu w trybie alarmowym utalentowanego niemca Kai'a Huckenbecka.24-latek w ubiegłym sezonie wystąpił w 2 meczach bydgoskiej Polonii legitymując się średnią biegową 1,364.

    Leszczynianie natomiast po niespodziewanej wpadce na własnym torze szybko odbili sobie porażkę , wygrywając 2 dni później na Toruńskiej MotoArenie z miejscowym Apatorem.Wysoką formę od początku rozgrywek sygnalizują Emil Sayfutdinow oraz powracający do Leszna Janusz Kołodziej.Problemem biało-niebieskich jest na pewno dyspozycja ich Kapitana Piotra Pawlickiego , wychowanek Byków w 3 meczach zgromadził zaledwie 10 punktów.Kreowany na lidera zespołu zawodnik może nawet stracić miejsce w zespole na rzecz oczekującego na swoją szanse Grzegorza Zengoty.

    Podsumowując, trudno jest wskazać faworyta w tej konfrontacji.Na pewno ogromnym handicapem dla Gorzowskiej Stali będzie atut własnego toru , jednak czy osłabieni brakiem Krzysztofa Kasprzaka sprostają Leszczyńskiej ekipie? O tym przekonamy się już 21 Maja.


    Przewidywane Składy :

    Stal Gorzów :
    9.Przemysław Pawlicki
    10.Alan Szczotka/Kai Huckenbeck
    11.Martin Vaculik
    12.Niels K.Iversen
    13.Bartosz Zmarzlik
    14.Hubert Czerniawski
    15.Rafał Karczmarz



    Unia Leszno:
    1.Emil Sayfutdinov
    2.Peter Kildemand
    3.Piotr Pawlicki
    4.Janusz Kołodziej
    5.Nicki Pedersen
    6.Dominik Kubera
    7.Bartosz Smektała


    godz. 19:00 (transmisja nSport+ HD)
    sędzia: Artur Kuśmierz
    komisarz toru: Aleksander Janas


    Ps.Uprzejmie proszę moderatora forum o poprawienie tytułu tego wątku meczowego , błąd wynikający z pośpiechu.Przepraszam

    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Myślę, że należałoby zmienić ustawienie par w Unii:
    1. Emil
    2. Piotr
    3. Janek
    4. Peter
    5. Nicki
    6. Dominik
    7. Bartek
    W ten sposób po 10 biegu Piter pojedzie z Jankiem a nie z Pająkiem, co wydaje się być bardziej optymalnym rozwiązaniem.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    Donpedini (11-05-2017), j-rules (11-05-2017)

  4. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,100
    Kliknij i podziękuj
    1,285
    Podziękowania: 2,987 w 1,154 postach
    Dla mnie obowiązkowo Janek do juniora, któremu ewentualnie pomoże, Dunów razem, i Emil z Piotrem badź Zenem.
    Przy czym Kildemand dostaje lepszy numer.
    Zestawienie Janka z Peterem mi o tyle nie pasuje, że zarówno jeden jaki drugi lubi orbitować i mogą być sytuacje, gdzie będą sobie przeszkadzać.

  5. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Dla mnie obowiązkowo Janek do juniora, któremu ewentualnie pomoże, Dunów razem, i Emil z Piotrem badź Zenem.
    Przy czym Kildemand dostaje lepszy numer.
    Zestawienie Janka z Peterem mi o tyle nie pasuje, że zarówno jeden jaki drugi lubi orbitować i mogą być sytuacje, gdzie będą sobie przeszkadzać.
    Chyba nie sądzisz że Gorzów zrobi wam tor pozwalający na orbitowanie. Ustawienie zaproponowane przez Roberta jest optymalne. A waszych juniorów nie ma co tutaj szczególnie chronić. Jak są tacy mocni jak twierdzicie, to z miejscowymi powinni sobie spokojnie poradzić.
    Pytanie tylko co z Zenem ? Na Gorzów to jest pewna pokusa żeby go wstawić do składu np. za Pająka ale ja bym raczej składu nie zmieniał. Zengi w takim meczu pod presją może się zagotować i nie będzie z niego żadnego pożytku.

  6. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Chyba nie sądzisz że Gorzów zrobi wam tor pozwalający na orbitowanie. Ustawienie zaproponowane przez Roberta jest optymalne. A waszych juniorów nie ma co tutaj szczególnie chronić. Jak są tacy mocni jak twierdzicie, to z miejscowymi powinni sobie spokojnie poradzić.
    Pytanie tylko co z Zenem ? Na Gorzów to jest pewna pokusa żeby go wstawić do składu np. za Pająka ale ja bym raczej składu nie zmieniał. Zengi w takim meczu pod presją może się zagotować i nie będzie z niego żadnego pożytku.
    Według mnie Zen już ma po sezonie. Generalnie przesiedzi go na lawie o ile nie dojdzie do jakiejś kontuzji. Na SF Rusiecki już wspominał, że Piotra raczej nie ruszą, a Nicki am dobry układ z Józefem. I jak zrobi te swoje 7-10 pkt. to go nikt ze składu nie pogoni. A Kildemand, póki co, broni się swoja jazdą.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Według mnie Zen już ma po sezonie. Generalnie przesiedzi go na lawie o ile nie dojdzie do jakiejś kontuzji. Na SF Rusiecki już wspominał, że Piotra raczej nie ruszą, a Nicki am dobry układ z Józefem. I jak zrobi te swoje 7-10 pkt. to go nikt ze składu nie pogoni. A Kildemand, póki co, broni się swoja jazdą.
    A poza tym niestety nawet na treningach Grześ nic szczególnego nie pokazuje Zresztą pod koniec ubiegłego sezonu już się zaczął taki zjazd w dół. Ostatnie trzy czy cztery mecze już chyba była bieda. Wtedy przeszło to trochę bez echa bo po pierwsze miał super początek sezonu, a po drugie jego wyniki utonęły w szarzyźnie ubiegłorocznej Unii. Nie chcę by to źle zabrzmiało, ale prawda o tym, że bardzo dobry silnik potrafi ze średniaka zrobić lidera sprawdza się tutaj jak nigdzie indziej,bo nie sądzę, że Grześ nagle nie potrafi jechać. W każdym bądź razie mu nie zazdroszczę, bo na chwilę obecną na pewno ma bardzo pod górkę, i prawie nigdzie nie startuje. Na jego miejscu spróbowałbym zamienić Szwecję (tylko czy oni się zgodzą - musiałby chyba rozwiązać kontrakt) na Anglię.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  8. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Przecież Pedersen został dokoptowany w ostatniej chwili. I nie bzdurzcie tu o "ważnym kontrakcie" bo wiecie, że to beka bez aneksu finansowego. Zengota został wydymany bez mydła i dalej dymany jest, bo nie dostał nawet szansy w meczu ligowym. Klub i Wełna może mają podejście "SĄ MILIONY, MA BYĆ MOCNY REZERWOWY" ale dla Grzegorza to może być punkt zwrotny w karierze, w tym negatywnym sensie.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,610
    Kliknij i podziękuj
    7,775
    Podziękowania: 7,362 w 4,339 postach
    Taaaa, legendarne aneksy finansowe, bez ktorych to rzekomo nie ma nic.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    darsen (13-05-2017)

  11. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Przecież Pedersen został dokoptowany w ostatniej chwili. I nie bzdurzcie tu o "ważnym kontrakcie" bo wiecie, że to beka bez aneksu finansowego. Zengota został wydymany bez mydła i dalej dymany jest, bo nie dostał nawet szansy w meczu ligowym. Klub i Wełna może mają podejście "SĄ MILIONY, MA BYĆ MOCNY REZERWOWY" ale dla Grzegorza to może być punkt zwrotny w karierze, w tym negatywnym sensie.
    To, że do "publiki" szedł sygnał "chcecie to bierzcie" przed sezonem, nie oznaczał, że Nikodema nie będzie, skoro ma ważny kontrakt. Oj kilku już było w Lesznie co miało kontrakt i schodziło w ostatniej chwili... a księgowa się cieszy (mysle, ze nie trzeba wyliczać)

  12. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Jeśli chodzi o angaż Dzika w UL , to powiedzmy sobie szczerze , iż było to dużym zaskoczeniem dla nas kibiców ,ale nie mniejszym
    dla samych zawodników i to że zrobieni zostali w wała dla mnie jest jasne.
    Co się tyczy zaś dyspozycji Zengiego , to faktycznie wydaje się być najsłabszym ogniwem zespołu , ale gołym okiem też widać ,że
    rywalizacja o miejsce w składzie Byków nie jest prowadzona fair.
    Odgórne stwierdzenia , iż Pitera nikt nie zamierza odstawiać , choć ten w lidze zawodzi strasznie pozwalają dojść do wniosku , że taki Grześ
    musiałby być o klasę lepszy , by wskoczyć do składu a w takiej sytuacji trudno nie odnieść wrażenia , że wychowanek jest tu mocno faworyzowany.
    Tak czy siak smród będzie się po Lesznie rozchodził i w konsekwencji może się okazać , że silny rezerwowy to mrzonka , bo chemii to tu nie będzie.
    Jeśli zaś chodzi o mecz przy Śląskiej to myślę , że gospodarze uzbierają jakieś 48 lub 49 pkt. a więc nieznacznie to wygrają.

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    GoTrEk (15-05-2017), Mariano_Italiano (18-05-2017)

  14. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Racja. Wszyscy zawodnicy Unii Leszno byli zaskoczeni angażem Pedersena.
    Zarząd? Brał pod uwagę jego (Dzika) odejście. Nicki pojeździł po kraju i zobaczył cyferki, których wartość była mierna.
    Wrócił do Rusieckiego i dogadał się z nim.
    Gdyby tak się nie stało, to Zengi byłby w składzie.
    Czy to byłoby dobre dla klubu i jego kibiców - w aspekcie jego obecnej formy?
    Czy nadal jesteśmy tak załamani odejściem Musielaka?
    Ludzie, nie dajcie się "zmariuszować".
    Gdyby podobna sytuacja dotyczyła Przenajświętszego Falubazu, to ów forumowicz byłby pierwszym całującym prezesa po stopach.

    Także, jak to mówią: luźna łydka. Psy szczekają, Unia jedzie dalej. A Zengi sobie poradzi. Tak czy inaczej.

  15. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    Dominik (13-05-2017), Peter Kildemand (13-05-2017), Robert_Leszno (14-05-2017)

  16. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Zengi może myślał, że już zawsze bedzie pupilkiem i znalazł w końcu swoje miejsce na ziemi.
    Jak widać nie ma tu miejsca na sentymenty i trzeba zapieprzać, żeby nie wypaść z obiegu.

    Liczy się wynik sportowy i nikt na "ładne oczy" nie bedzie Grzesiowi dawał szansy.
    Zengi jeszcze młody i moze troche naiwny, ale ten sezon też pewnie go czegoś nauczy.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  17. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Racja. Wszyscy zawodnicy Unii Leszno byli zaskoczeni angażem Pedersena.
    Zarząd? Brał pod uwagę jego (Dzika) odejście. Nicki pojeździł po kraju i zobaczył cyferki, których wartość była mierna.
    Wrócił do Rusieckiego i dogadał się z nim.
    Gdyby tak się nie stało, to Zengi byłby w składzie.
    Czy to byłoby dobre dla klubu i jego kibiców - w aspekcie jego obecnej formy?
    Czy nadal jesteśmy tak załamani odejściem Musielaka?
    Ludzie, nie dajcie się "zmariuszować".


    Także, jak to mówią: luźna łydka. Psy szczekają, Unia jedzie dalej. A Zengi sobie poradzi. Tak czy inaczej.
    Rzecz w tym, że nikt nie wie jaka jest jego obecna forma. I jaka mogłaby być, gdyby ten zawodnik regularnie startował w meczach ligowych.

    Gdyby podobna sytuacja dotyczyła Przenajświętszego Falubazu, to ów forumowicz byłby pierwszym całującym prezesa po stopach.
    Głupiś i tyle. Gdyby podobna sytuacja miała miejsce w Falubazie, również twierdziłbym, ze zawodnik został wyrolowany. Tym się jednak różni sytuacja w Falubazie, ze taki Thorssell, zanim podpisał kontrakt, wiedział, że jest konkretnie zawodnikiem oczekującym. I gdyby tak samo było w Lesznie z Zenem, to bym złego słowa nie powiedzial.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,788
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Bo ja w tego chlopaka wierze , od kiedy go zobaczylem na torze
    I wiem ile ciezkiej pracy wlozyl w ten sezon ...przelamie sie I odpali kwestia czasu
    Ale oczywiscie jesli znow zawali musi jechac Zengi
    A ja go zobaczyłem zanim jeszcze przejechał kółko na treningu i stwierdziłem że to będzie bardziej celebryta niźli pro zawodnik. Czy miałem rację?

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  19. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,990
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    A ja go zobaczyłem zanim jeszcze przejechał kółko na treningu i stwierdziłem że to będzie bardziej celebryta niźli pro zawodnik. Czy miałem rację?

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
    Robi chyba trochę koloryzujesz...młody, jak zaczął to miał prawie mleko pod nosem, to jak mogłeś stwierdzić jakim będzie zawodnikiem? Na pewno potencjał ma, ale musi być sobą. Jego nie można temperowac, a chyba ktoś chcial/chce to zrobić. Piotruś Pan, to było to. Wiadomo, że wzbudzał kontrowersje, ale to już inny temat.

    Pawlickiteam prośba mała: zacznij proszę poprawnie pisać nazwę klubu, któremu kibicujesz. Jedna litera, a jest różnica... "Unii"

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Dominik (18-05-2017)

  21. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,788
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Robi chyba trochę koloryzujesz...młody, jak zaczął to miał prawie mleko pod nosem, to jak mogłeś stwierdzić jakim będzie zawodnikiem? Na pewno potencjał ma, ale musi być sobą. Jego nie można temperowac, a chyba ktoś chcial/chce to zrobić. Piotruś Pan, to było to. Wiadomo, że wzbudzał kontrowersje, ale to już inny temat.

    Pawlickiteam prośba mała: zacznij proszę poprawnie pisać nazwę klubu, któremu kibicujesz. Jedna litera, a jest różnica... "Unii"
    dlaczego na podstawie jego zachowania, gestów i całej otoczki nie mogłem postawić tezy, że bardziej będzie robił show wokół siebie aniżeli skupiał się w 100% na wyniku sportowym, żużlu? zabraniasz mi takiej analizy? chyba jest wolność słowa i poglądów?

    teraz pytanie czy mam rację czy nie? patrząc na to jak "walczył" o kontrakty, jak strzelał fochy, jaki jest jego teraz wynik sportowy? sami wyciągnijcie wnioski. ja swoje mam, Wy możecie przecież mieć inne.

  22. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,779
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    dlaczego na podstawie jego zachowania, gestów i całej otoczki nie mogłem postawić tezy, że bardziej będzie robił show wokół siebie aniżeli skupiał się w 100% na wyniku sportowym, żużlu? zabraniasz mi takiej analizy? chyba jest wolność słowa i poglądów?

    teraz pytanie czy mam rację czy nie? patrząc na to jak "walczył" o kontrakty, jak strzelał fochy, jaki jest jego teraz wynik sportowy? sami wyciągnijcie wnioski. ja swoje mam, Wy możecie przecież mieć inne.

    Co zatem powiedzieć o celebrycie z Monaco, który odjechał Polskę następnie wrócił z podkulonym ogonem?

  23. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,788
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Co zatem powiedzieć o celebrycie z Monaco, który odjechał Polskę następnie wrócił z podkulonym ogonem?
    typowe. pisałem przecież o Pawlickim. co mnie jakiś Kamil Glik obchodzi...

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Qrde Robi, to ty może jasnowidzem zostań albo drugim Cieślakiem co ?
    a co ma jasnowidztwo do analizy? jasnowidztwo to dla mnie tzw. wróżenie z fusów czyli z d. wzięte rzeczy. a jak psycholodzy wydają opinie lekarskie? na podstawie tarota czy obserwacji?

    mam nadzieję, że odpowiedzi będą dotyczyć Pawlickiego nie mnie.

  24. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Qrde Robi, to ty może jasnowidzem zostań albo drugim Cieślakiem co ?

  25. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    dlaczego na podstawie jego zachowania, gestów i całej otoczki nie mogłem postawić tezy, że bardziej będzie robił show wokół siebie aniżeli skupiał się w 100% na wyniku sportowym, żużlu? zabraniasz mi takiej analizy? chyba jest wolność słowa i poglądów?

    teraz pytanie czy mam rację czy nie? patrząc na to jak "walczył" o kontrakty, jak strzelał fochy, jaki jest jego teraz wynik sportowy? sami wyciągnijcie wnioski. ja swoje mam, Wy możecie przecież mieć inne.
    Robbi a co można powiedzieć o zawodniku który mając najwyższy kontrakt w drużynie o ile nie w całej lidze, dymał klub na każdym kroku?? W sobotę jechał z połamanymi nadgarstkami w Gp bo walka o medal, a w niedzielę nie był w stanie jechać w meczu ligowym, ale L4 żeby drużyna mogła wypełnić lukę zz też nie przedstawiał bo przecież w sobotę GP i walka o medale.

  26. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,788
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Robbi a co można powiedzieć o zawodniku który mając najwyższy kontrakt w drużynie o ile nie w całej lidze, dymał klub na każdym kroku?? W sobotę jechał z połamanymi nadgarstkami w Gp bo walka o medal, a w niedzielę nie był w stanie jechać w meczu ligowym, ale L4 żeby drużyna mogła wypełnić lukę zz też nie przedstawiał bo przecież w sobotę GP i walka o medale.
    pisałem o innym zawodniku. nie widzę związku. no chyba że Pawlicki i Pedersen to ta sama osoba.

  27. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,990
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    dlaczego na podstawie jego zachowania, gestów i całej otoczki nie mogłem postawić tezy, że bardziej będzie robił show wokół siebie aniżeli skupiał się w 100% na wyniku sportowym, żużlu? zabraniasz mi takiej analizy? chyba jest wolność słowa i poglądów?

    teraz pytanie czy mam rację czy nie? patrząc na to jak "walczył" o kontrakty, jak strzelał fochy, jaki jest jego teraz wynik sportowy? sami wyciągnijcie wnioski. ja swoje mam, Wy możecie przecież mieć inne.
    Musiałeś go widziec, jak miał 13 lat jeśli jest prawdą to co piszesz. Uważam, że w takim momencie trudno ocenić człowieka i przypiąć mu jakąś łatkę. Za parę lat dowiemy się czy Piotrek będzie wyłącznie gwiazdorzył, czy osiągnie sukces. Na pewno jest nieprzecietny i ma "to cos", czego wielu zawodników nie ma.

    I na koniec w żadnym wypadku nie odbieram Ci prawa do wyrażenia opinii, jak i stawiania tez. Po prostu polemizuje z tym co napisałeś.

    Pozdrawiam

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Robi (19-05-2017)

  29. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Tam gdzie można zarobić kasiore, to Dzikowi zawsze bedzie się chciało.
    W sumie to dopiero początek sezonu i jest jeszcze sporo do ugrania.

    Dzik nie byłby Dzikiem gdyby już na starcie rzucił recznikiem o glebe.
    Jedno jest pewne, Dzikus napsuje jeszcze sporo krwi rywalom.
    Na pewno nie można o nim powiedzieć, że jest dusigroszem. Rok temu przy kupie na początku sezonu też była rewolucja za duży hajs.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  30. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Na pewno nie można o nim powiedzieć, że jest dusigroszem. Rok temu przy kupie na początku sezonu też była rewolucja za duży hajs.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Dzik to już stary cwany lis i dobrze o tym wie, że trzeba sporo włożyć, żeby potem móc wyjąć.
    Oczywiście nie ma tu nic pewnego i można się także przejechać, ale żużlowcy doskonale zdają sobie z tego sprawe.

    Wezmą na próbe narazie i każdy oceni sam, czy mu te jednostki podejdą.
    Nawet jak nie będą na nim wymiatali, to przyda się takie cudo na jakieś mniej istotne biegi, gdzie trzeba troche przyoszczedzić grosza.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  31. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Bosh... Łopata i Ruszkiewicz jako komentatorzy. Idzie mute na pilocie.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Torretoo (21-05-2017)

  33. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Dobrze ze chociaz Zborowski z ta babka byli w Grudziadzu bo takiej ilosci miernot naraz bym niezniosl

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi devilzg za jego przydatny post!

    j-rules (21-05-2017)

  35. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    No i co Panowie? Dla mnie niebieski swojego toru nie zmienil.?

  36. Powrót do góry    #28
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    No i co Panowie? Dla mnie niebieski swojego toru nie zmienil.?
    Bo nie zmienił, cały czas jechał kołem przednim nawet za linią. Kubera natomiast dziwnie się wygiął, przez co wytracił prędkość.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  37. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Karczmarz out.

    EDIT - tak czułem, że ten tchórz na wieżyczce wykluczy tak, żeby mu ten kretyn z telewizji wystawił laurkę.

  38. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,788
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    sędzia głupek i tyle.

  39. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Kubera aut.. nie chcialbym podejmowac decyzji w tej sytuacji.

    Gryczka jakie stylowe rejbany ma.. wyglada jak ze strazy wiejskiej w USA, tylko muskulatury mu brak

  40. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,630
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Kubera aut.. nie chcialbym podejmowac decyzji w tej sytuacji.

    Gryczka jakie stylowe rejbany ma.. wyglada jak ze strazy wiejskiej w USA, tylko muskulatury mu brak
    Najpierw masa - potem rzeźba

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi donvito za jego przydatny post!

    Torretoo (21-05-2017)

  42. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,673
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 786 w 445 postach
    Sędziowie w tym roku podejmują decyzje na podstawie rzutu monetą. Niewidomy, by miał trafniejsze decyzje.
    Oczywiście Demski powie, że było ok.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  43. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Najpierw masa - potem rzeźba
    Tak powinno byc ale u niego chyba masowka idzie caly rok

    Smektala > juniorzy Gorzowa!

  44. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Kubera aut.. nie chcialbym podejmowac decyzji w tej sytuacji.
    A to czemu ? Ewidentna. Już widzę dzisiaj w magazynie to pyerdolenie farmazonów przez Demskiego szkodnika.

  45. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,610
    Kliknij i podziękuj
    7,775
    Podziękowania: 7,362 w 4,339 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A to czemu ? Ewidentna. Już widzę dzisiaj w magazynie to pyerdolenie farmazonów przez Demskiego szkodnika.
    no ale jak ewidentna?
    mlody z Gorzowa pojechal tam gdzie Kubera mu zostawil miejsce a pewnym momencie ten drugi wlasnie sobie przypomnial, ze powinien ta furtke zamknac.
    Wg mnie 50/50, ciezka decyzja
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  46. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    dajcie spokoj, Karczmarz na pewno nie byl do wykluczenia To nie jego wina, ze Kubera sie zatrzymal i zamiast lekko wyniesc to czlapal po malej

  47. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Karczmarz był do wykluczenia

  48. Powrót do góry    #39
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Dajcie spokój. Karczmarz jechał cały czas przy małej, a Kuberę wykontrowało. Jak zawodnika B stawia w poprzek toru i wpakowuje się w niego zawodnik A, to czyja wina?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  49. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Sytuacja analogiczna do emil-drabik.wtedy "w"dostał emil.
    fakt ze kubere postawilo ale w momencie uderzenia był już odprostowany i jechał swoim torem.to podobno atakujący ma uważać -słowa demskiego

  50. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    co tam się odKodziejowało?

  51. Powrót do góry    #42
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    O kurde Nicki dowiózł pozycję
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  52. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    to taki bieg, gdzie obaj powinni pojechać w powtórce, ale jeśli już wykluczać, to właśnie kuberę.
    gorzowiak nic nie zawinił, nie zmieniał toru jazdy ani prędkości. jechał po prostu swoje.
    a kubera wyraźnie zwolnił, zmienił tor i po prostu nadział się na przeciwnika.

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Nigel (21-05-2017), Rysiek (21-05-2017)

  54. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Vaculik przejechał chyba 2kolami kreche
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Aussie (21-05-2017)

  56. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Karczmarz W

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •