Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 406 do 448 z 448

Wątek: V kolejka , Stal Gorzów - Unia Leszno , 21.05.2017 godzina 19:00

  1. Powrót do góry    #406
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,686
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 318 w 194 postach
    Jak Baron to zrobił, że w 15 jechali najsłabsi ? Po prostu mistrz


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    It's time to ride
    ***** ***

  2. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Londi za jego przydatny post!

    Martines (22-05-2017), j-rules (21-05-2017), welna (21-05-2017)

  3. Powrót do góry    #407
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Pomijając już fakt, że Nasze gwiazdy są dramatyczne w każdym elemencie rzemiosła żużlowego (start, walka na dystansie, przygotowanie sprzętu) to i tak największą porażką i pomyłką jest BARON.
    Dokładając do tego tak samo beznadziejnego Gryczkę można łatwo zauważyć, że wymieniona dwójka mecz by i tak przegrała mając w składzie trzech Zmarzlików!!!!

    Oczekuję od Barona odpowiedzi na jedno pytanie. Nic więcej!
    Dlaczego w biegu 15 nie puścił po raz kolejny Bartka Smektały?

    Bo Ja absolutnie tego nie ogarniam.
    Oczywiście osobiście w ,,15'' zrobiłbym podwójną taktyczną( od Barona już nawet tego nie oczekuje!!!),ponieważ Emil dzisiaj wygrał q.r.w.a ze Szczotką i Linusem. Starty ma takie, że nawet wspomniany Szczotka był zdezorientowany, że na 30 metrze nie ma przed sobą Ruska!
    O Piterze nawet nie wspominam bo koleś zabłądził.
    I autentycznie. Niech w tygodniu wypije, komuś p.r.z.y.p.i.e.r.d.o.l.i bo miły i ułożony Pawlicki to nie prawdziwy Pawlicki

    Zengota na Grudziądz.
    Piter na ławkę.
    Baron do Wrocławia.

    Jesteśmy na dzień dzisiejsi w czarnej dupi.e.
    I jedyne na co nas stać to zwycięstwa z Falubazem

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Martines (22-05-2017)

  5. Powrót do góry    #408
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Pomijając już fakt, że Nasze gwiazdy są dramatyczne w każdym elemencie rzemiosła żużlowego (start, walka na dystansie, przygotowanie sprzętu) to i tak największą porażką i pomyłką jest BARON.
    Dokładając do tego tak samo beznadziejnego Gryczkę można łatwo zauważyć, że wymieniona dwójka mecz by i tak przegrała mając w składzie trzech Zmarzlików!!!!

    Oczekuję od Barona odpowiedzi na jedno pytanie. Nic więcej!
    Dlaczego w biegu 15 nie puścił po raz kolejny Bartka Smektały?

    Bo Ja absolutnie tego nie ogarniam.
    Oczywiście osobiście w ,,15'' zrobiłbym podwójną taktyczną( od Barona już nawet tego nie oczekuje!!!),ponieważ Emil dzisiaj wygrał q.r.w.a ze Szczotką i Linusem. Starty ma takie, że nawet wspomniany Szczotka był zdezorientowany, że na 30 metrze nie ma przed sobą Ruska!
    O Piterze nawet nie wspominam bo koleś zabłądził.
    I autentycznie. Niech w tygodniu wypije, komuś p.r.z.y.p.i.e.r.d.o.l.i bo miły i ułożony Pawlicki to nie prawdziwy Pawlicki

    Zengota na Grudziądz.
    Piter na ławkę.
    Baron do Wrocławia.

    Jesteśmy na dzień dzisiejsi w czarnej dupi.e.
    I jedyne na co nas stać to zwycięstwa z Falubazem
    z taka slaba Unia dzisiaj...i tak wg mnie ten mecz mogli wygrac gdyby nie baron.

  6. Powrót do góry    #409
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Pomijając już fakt, że Nasze gwiazdy są dramatyczne w każdym elemencie rzemiosła żużlowego (start, walka na dystansie, przygotowanie sprzętu) to i tak największą porażką i pomyłką jest BARON.
    Dokładając do tego tak samo beznadziejnego Gryczkę można łatwo zauważyć, że wymieniona dwójka mecz by i tak przegrała mając w składzie trzech Zmarzlików!!!!

    Oczekuję od Barona odpowiedzi na jedno pytanie. Nic więcej!
    Dlaczego w biegu 15 nie puścił po raz kolejny Bartka Smektały?

    Bo Ja absolutnie tego nie ogarniam.
    Oczywiście osobiście w ,,15'' zrobiłbym podwójną taktyczną( od Barona już nawet tego nie oczekuje!!!),ponieważ Emil dzisiaj wygrał q.r.w.a ze Szczotką i Linusem. Starty ma takie, że nawet wspomniany Szczotka był zdezorientowany, że na 30 metrze nie ma przed sobą Ruska!
    O Piterze nawet nie wspominam bo koleś zabłądził.
    I autentycznie. Niech w tygodniu wypije, komuś p.r.z.y.p.i.e.r.d.o.l.i bo miły i ułożony Pawlicki to nie prawdziwy Pawlicki
    Ano właśnie, zawsze twierdziłem że abstynencja szkodzi!
    Polak nie kaktus. Rolnik tym bardziej!

    I jedyne na co nas stać to zwycięstwa z Falubazem
    Użyj czasu przeszłego

  7. Powrót do góry    #410
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniafan Zobacz posta
    Chlopie
    Pawlicki jedzie dramat od poczatku sezonu, ale ty bys go dalej wystawial w meczu (chociaz jest Zengota walczacy o sklad) bo beda kwasy w druzynie.
    Ty tak na serio?

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
    W drużynie jak w drużynie. Wydaje mi się że większość kibiców wolałoby odstawienie Pedersena, bo też nie jedzie nic wielkiego. No ale to już Barona problem i jestem ciekawy jak go rozwiąże.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  8. Powrót do góry    #411
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Pomijając już fakt, że Nasze gwiazdy są dramatyczne w każdym elemencie rzemiosła żużlowego (start, walka na dystansie, przygotowanie sprzętu) to i tak największą porażką i pomyłką jest BARON.
    Dokładając do tego tak samo beznadziejnego Gryczkę można łatwo zauważyć, że wymieniona dwójka mecz by i tak przegrała mając w składzie trzech Zmarzlików!!!!

    Oczekuję od Barona odpowiedzi na jedno pytanie. Nic więcej!
    Dlaczego w biegu 15 nie puścił po raz kolejny Bartka Smektały?

    Bo Ja absolutnie tego nie ogarniam.
    Oczywiście osobiście w ,,15'' zrobiłbym podwójną taktyczną( od Barona już nawet tego nie oczekuje!!!),ponieważ Emil dzisiaj wygrał q.r.w.a ze Szczotką i Linusem. Starty ma takie, że nawet wspomniany Szczotka był zdezorientowany, że na 30 metrze nie ma przed sobą Ruska!
    O Piterze nawet nie wspominam bo koleś zabłądził.
    I autentycznie. Niech w tygodniu wypije, komuś p.r.z.y.p.i.e.r.d.o.l.i bo miły i ułożony Pawlicki to nie prawdziwy Pawlicki

    Zengota na Grudziądz.
    Piter na ławkę.
    Baron do Wrocławia.

    Jesteśmy na dzień dzisiejsi w czarnej dupi.e.
    I jedyne na co nas stać to zwycięstwa z Falubazem
    Nie zabezpieczyłeś rogatek i taki Ch** 😂

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    welna (21-05-2017)

  10. Powrót do góry    #412
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Leżał na torze to go mineli geniuszu.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Czy jest na sali okulista??
    Najlepiej byłoby ten bieg powtórzyć w 4-ech, ale sędzia wskazał na Kuberę bo tylko on wyraźnie miał problem z płynną jazdą, przez co wytracił gwałtownie prędkość i stworzył zagrożenie na torze.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  11. Powrót do góry    #413
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    W drużynie jak w drużynie. Wydaje mi się że większość kibiców wolałoby odstawienie Pedersena, bo też nie jedzie nic wielkiego. No ale to już Barona problem i jestem ciekawy jak go rozwiąże.
    zawsze można Pawlickiego i Pedersena zastąpić Zengotą i Lisem taki psikus.

  12. Powrót do góry    #414
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Czy jest na sali okulista??
    Najlepiej byłoby ten bieg powtórzyć w 4-ech, ale sędzia wskazał na Kuberę bo tylko on wyraźnie miał problem z płynną jazdą, przez co wytracił gwałtownie prędkość i stworzył zagrożenie na torze.
    Sam właśnie przyznałeś, że sędzia popełnił błąd.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  13. Powrót do góry    #415
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    zawsze można Pawlickiego i Pedersena zastąpić Zengotą i Lisem taki psikus.
    No to byłoby ciekawe rozwiązanie
    BKS Polonia Bydgoszcz

  14. Powrót do góry    #416
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    z taka slaba Unia dzisiaj...i tak wg mnie ten mecz mogli wygrac gdyby nie baron.
    Baron kaleczy, ale seniorzy Byków też jechali mocno niemrawo.
    Z taką dyspozycją Unistów, to chyba nawet najlepszy trener by poległ.

    Tutaj osobne gratulacje dla Smyka, pokazał dziś tym gwiazdom jak się powinno śmigać na Jancarzu.
    Gdyby Smyk dostosował się do pozostałej częsci drużyny, to Byki nie wyszłyby z 30.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Powrót do góry    #417
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Pomijając już fakt, że Nasze gwiazdy są dramatyczne w każdym elemencie rzemiosła żużlowego (start, walka na dystansie, przygotowanie sprzętu) to i tak największą porażką i pomyłką jest BARON.
    Dokładając do tego tak samo beznadziejnego Gryczkę można łatwo zauważyć, że wymieniona dwójka mecz by i tak przegrała mając w składzie trzech Zmarzlików!!!!

    Oczekuję od Barona odpowiedzi na jedno pytanie. Nic więcej!
    Dlaczego w biegu 15 nie puścił po raz kolejny Bartka Smektały?

    Bo Ja absolutnie tego nie ogarniam.
    Oczywiście osobiście w ,,15'' zrobiłbym podwójną taktyczną( od Barona już nawet tego nie oczekuje!!!),ponieważ Emil dzisiaj wygrał q.r.w.a ze Szczotką i Linusem. Starty ma takie, że nawet wspomniany Szczotka był zdezorientowany, że na 30 metrze nie ma przed sobą Ruska!
    O Piterze nawet nie wspominam bo koleś zabłądził.
    I autentycznie. Niech w tygodniu wypije, komuś p.r.z.y.p.i.e.r.d.o.l.i bo miły i ułożony Pawlicki to nie prawdziwy Pawlicki

    Zengota na Grudziądz.
    Piter na ławkę.
    Baron do Wrocławia.

    Jesteśmy na dzień dzisiejsi w czarnej dupi.e.
    I jedyne na co nas stać to zwycięstwa z Falubazem
    Na ławkę emil za emocjonujące pojedynki z juniorami stali. Piotr jest słaby, ale reszta nie lepsza. BTW Smykracing 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  16. Powrót do góry    #418
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Największy Kozak w Lesznie to Smektała!!

  17. Powrót do góry    #419
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Przede wszystkim wielkie słowa uznania dla toromistrza Jarka Gały, który od czwartku do niedzieli wykonał kawał dobrej roboty. Gała wspólnie z Chomskim i Paluchem idealnie spasowali naszych seniorów do tej nowej nawierzchni. Pomogła przy tym temperatura, która była idealna, a także brak GP, bo w zasadzie wszyscy zawodnicy byli na miejscu. Tylko Przemek miał start w Gorican, ale on przed odjazdem przyjechał i samemu trenował. W drużynie widać też "chemię" - bo na treningu sporo wskazówek Linusowi udzielał Zmarzlik z Vaculikiem.

    Rozumiem rozgoryczenie kibiców Unii, ale leszczynianie przy ocenie swoich zawodników muszą spojrzeć przez pryzmat tego, że jechali z aktualnym DMP, liderem tabeli, który wygrał każdy mecz, a także przeciwko ekipie, których aż czterech seniorów ma przynajmniej średnią biegową 2,00 lub wyżej. To świadczy o sile. Pisałem zreszta przed sezonem, że przejscie Zmarzlika na seniorkę, to nie będzie wcale żadne osłabienie, po prostu drużyna będzie inaczej zbilansowana i wyszło na moje. Bartek Zmarzlik, to jest hegemon toru w Gorzowie. Można smiało powiedzieć, że Zmarzlik w Gorzowie jest porównywalnie skuteczny jak Tomasz Gollob był na własnym torze w Bydgoszczy od koniec lat 90-ych. Czyli można się spodziewać wyników ok. kompletów. Widać też, że mamy drugiego prawdziwego lidera - Martina Vaculika.To jest transfer najlepszy z możlwych. Słowak bardzo szybko zyskał sympatię gorzowskich kibiców. To jest nasz drugi lider. Gdyby nie wykluczenie, to też bardzo dobry występ zaliczyłby Przemek Pawlicki. O dziwo najwolniejszy był Iversen, który chyba tylko przez sympatię Chomskiego dostał start w biegu nominowanym. Bo każdy widział, że Linus był szybszy od Duńczyka, a moment startowy i waleczność na pierwszym łuku Sundstroema na prawdę imponowała. Na + też juniorzy. Karczmarz już poza Laguta upolował drugiego grajka ze swiatowego TOP-u - Nicki Pedersena - brawo!. Tak swoją drogą Linus tym występem raczej ma pewny skład na Falubaz, bo wracajacy Kasprzak po kontuzji po prostu sportowo rywalizację na treningu może przegrać. Chyba nikt sie nie spodziewał tego, że Linus będzie tak skuteczny w ekstralidze, że za KK-ejem nagle nikt nie płacze i nie wyczekuje nerwowo, czy wykuruje sie na Falubaz.

    Unia na torze w Gorzowie po prostu była dużo słabsza od gospodarzy. Wynik w sumie jest lepszy od jazdy, a przeciez, gdyby nie 8 zawodnik Stali - czyli Piotr Baron to wynik jeszcze mógłby być lepszy. Głównym błedem był dobór składu i zrobienie np. z Kołodzieja doparowego. W sumie Baron też patrzył w program i na punktacje, jego myślenie nie wykraczało szerzej, czyli do analizy jazdy poszczególnych zawodników oraz nie patrzył kto z zawodników z kim wygrywał. I tak do startu w 15 biegu wypuscił swojego najsłabszego zawodnika, który jeździł fatalnie(mowa o Emilu). Rosjanin ledwo co przywiózl w 1 biegu Linusa, a później zrobił punkty na juniorach Stali. Mimo tego dostał start w 15 biegu! Ja bylem na 100 % pewny podwójnej taktycznej w 15 biegu. Nie rozumiem też odstawienia Kołodzieja, który chociaż walczył i na pewno nie był słabszy od Emila, Kildemanda, czy Pitera. Ciekawe też, że Baron nie wykorzystał dodatkowego startu Pedersena i Smektały, dlaczego? To zapewne wie tylko Baron. Przyznam się szczerze, tak fatalnie rozegranego taktycznie meczu jeszcze nie widziałem. W sumie ja jako zwykły kibic bym to lepiej rozegrał-panowie w Lesznie nie macie tam jakiejs fuchy w klubie? Za darmo moge Wam ustalac skład na mecze i robić zmiany

    Podsumowując. W Gorzowie mamy wiele powodów do radości. Zespół jest niezwykle mocny i na prawdę warto takiej ekipie kibicować. Za tydzien jedziemy z Falubazem - szkoda, że dzień po GP. Miejmy nadzieję, że jednak w środę i czwartek nasi potrenują i tor będzie tak samo się zachowywał jak dziś. Wygrywajac u siebie z Unia zrobilismy wielki krok do zapewnienia sobie PO już na samym starcie ligi. Teraz kropke nad "i" trzeba zrobic za tydzien i w zasadzie juz za 7 dni będziemy mogli przy wygranej w derbach myślec o jak najlepszym przygotowaniu się do PO.

  18. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    JaacPoz (22-05-2017), Martines (22-05-2017), Staleczka 3 (23-05-2017), Słowianka (22-05-2017)

  19. Powrót do góry    #420
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Przemek a gdzie jest "dogadany" Huckenbeck bo nie widziałem dziś w programie?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  20. Powrót do góry    #421
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Przemek a gdzie jest "dogadany" Huckenbeck bo nie widziałem dziś w programie?
    Lepiej zajmij się punktami swojej drużyny, których jest tyle, co sensownych wypowiedzi Waszego prezesa. "Vaculik to poziom sportowy Miedzińskiego"

  21. Powrót do góry    #422
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Pomijając już fakt, że Nasze gwiazdy są dramatyczne w każdym elemencie rzemiosła żużlowego (start, walka na dystansie, przygotowanie sprzętu) to i tak największą porażką i pomyłką jest BARON.
    Dokładając do tego tak samo beznadziejnego Gryczkę można łatwo zauważyć, że wymieniona dwójka mecz by i tak przegrała mając w składzie trzech Zmarzlików!!!!

    Oczekuję od Barona odpowiedzi na jedno pytanie. Nic więcej!
    Dlaczego w biegu 15 nie puścił po raz kolejny Bartka Smektały?

    Bo Ja absolutnie tego nie ogarniam.
    Oczywiście osobiście w ,,15'' zrobiłbym podwójną taktyczną( od Barona już nawet tego nie oczekuje!!!),ponieważ Emil dzisiaj wygrał q.r.w.a ze Szczotką i Linusem. Starty ma takie, że nawet wspomniany Szczotka był zdezorientowany, że na 30 metrze nie ma przed sobą Ruska!
    O Piterze nawet nie wspominam bo koleś zabłądził.
    I autentycznie. Niech w tygodniu wypije, komuś p.r.z.y.p.i.e.r.d.o.l.i bo miły i ułożony Pawlicki to nie prawdziwy Pawlicki

    Zengota na Grudziądz.
    Piter na ławkę.
    Baron do Wrocławia.

    Jesteśmy na dzień dzisiejsi w czarnej dupi.e.
    I jedyne na co nas stać to zwycięstwa z Falubazem
    Nie zebym byl zlosliwy,ale porownalem sobie ten wpis ( zreszta nie tylko Twoj ) z
    wpisami leszczynskich szanownych po meczu z Falubazem.
    Niezla beka.Polecam kazdemu.
    Ale to tylko dowodzi jacy nakreceni ( nawiedzeni? ) jestesmy,bo to przeciez
    nie tylko Wasza przypadlosc.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    welna (22-05-2017)

  23. Powrót do góry    #423
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Welna, przyjacielu,
    Nie mozna ciagle zyc historia.
    Chleba od tego nie przybedzie

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    welna (22-05-2017)

  25. Powrót do góry    #424
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    W przypadku Stali nie ma co gadac o spasowaniu do toru, czworka liderow pojedzie zawsze i wszedzie, a dodatkowo w 2 ostatnich meczach doszedl jeszcze prezent w postaci kontuzji KK, ktora paradoksalnie wzmocnila Stal w tych meczach.
    Sposob budowy skladu Stali w tym sezonie przypomina Bydgoszcz z lat 90., wtedy to przynosilo efekty, teraz pewnie tez przyniesie
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Powrót do góry    #425
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Welna, przyjacielu,
    Nie mozna ciagle zyc historia.
    Chleba od tego nie przybedzie
    To na pewno
    Ale jakie pozostają wspomnienia.
    Nawet jeść się nie chce i chleb zbędny

    Kingpin
    Tak to jest jak na gorąco coś chcesz wyrzucić z siebie
    Raz jesteś naładowany pozytywnie, raz negatywnie. I potem mamy tego efekty
    I fakt. Wszyscy tak mają po trochu, jednak My z Leszna jesteśmy chyba, a właściwie nawet nie chyba liderami tej emocjonalnej trampoliny

  27. Powrót do góry    #426
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Przede wszystkim wielkie słowa uznania dla toromistrza Jarka Gały, który od czwartku do niedzieli wykonał kawał dobrej roboty. Gała wspólnie z Chomskim i Paluchem idealnie spasowali naszych seniorów do tej nowej nawierzchni. Pomogła przy tym temperatura, która była idealna, a także brak GP, bo w zasadzie wszyscy zawodnicy byli na miejscu. Tylko Przemek miał start w Gorican, ale on przed odjazdem przyjechał i samemu trenował. W drużynie widać też "chemię" - bo na treningu sporo wskazówek Linusowi udzielał Zmarzlik z Vaculikiem.

    Rozumiem rozgoryczenie kibiców Unii, ale leszczynianie przy ocenie swoich zawodników muszą spojrzeć przez pryzmat tego, że jechali z aktualnym DMP, liderem tabeli, który wygrał każdy mecz, a także przeciwko ekipie, których aż czterech seniorów ma przynajmniej średnią biegową 2,00 lub wyżej. To świadczy o sile. Pisałem zreszta przed sezonem, że przejscie Zmarzlika na seniorkę, to nie będzie wcale żadne osłabienie, po prostu drużyna będzie inaczej zbilansowana i wyszło na moje.
    Jest osłabieniem i przekonacie się o tym, gdy obniżkę formy zaliczy któryś z seniorów prowadzących parę. Teraz tego się nie odczuwa bo Vaculik jedzie super, ale do kluczowej części sezonu daleko.

  28. Powrót do góry    #427
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Przemek

    Bartek Zmarzlik, to jest hegemon toru w Gorzowie. Można smiało powiedzieć, że Zmarzlik w Gorzowie jest porównywalnie skuteczny jak Tomasz Gollob był na własnym torze w Bydgoszczy od koniec lat 90-ych. Czyli można się spodziewać wyników ok. kompletów
    Na Zmarzlika, na Jancarzu, jest tylko jedno lekarstwo.

    Dudek się nazywa

    A tak na poważnie, najpierw po meczu Stali w Toruniu, złoto wieszano już Stali, potem po nokaucie ZG w Lesznie złoto zabrano z Gorzowa do Leszna, potem przyjechała Sparta na Smoka, spuściła manto Bykom i postanowiono zlotu dać Spartanom. Ale za chwile Gorzów wygrał we Wrocku ze Spartą i zloto znowu trafiło do Gorzowa

    Widać jak na dłoni, że SE jest nierozjeżdżona, że w korespondencyjnych pojedynkach nie ma żadnej logiki. Ciężko jest ocenić formę poszczególnych zespołów. Prawdę mówiąc to nie wiem czy wczoraj Stal była aż tak mocna ? Czy może trochę mocniejsza od Leszna. Przecież wczoraj Leszno prezentowało się naprawdę kiepsko. Emil z Piterem chyba jeszcze tak słabych występów w tym sezonie nie mieli, Kołdi owszem coś tam walczył, ale więcej było z tego wiatru niż pkt. Pająk też nie poorbitował zbytnio. Jedyny który się potrafił dostroić do tej nawierzchni to był Smektała. Czyli wychodzi na to, że Unia wczoraj poprzeczki zbyt wysoko nie postawiła Stali. Ale tutaj trzeba zauważyć, ze Stal ma w tej części seoznu, zdobyte już punkty na Toruniu na ich domowym torze, na Sparcie również na wyjeździe, oraz na Lesznie u siebie. Jak za tydzień dołoży Falubazowi (oby nie) to będzie miała wypunktowanych wszystkich pretendentów do PO.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 22-05-2017 o 10:53
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #428
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Sam właśnie przyznałeś, że sędzia popełnił błąd.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    W którym wyrażeniu mojego posta doszukałeś się tego?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Widać jak na dłoni, że SE jest nierozjeżdżona, że w korespondencyjnych pojedynkach nie ma żadnej logiki. Ciężko jest ocenić formę poszczególnych zespołów. Prawdę mówiąc to nie wiem czy wczoraj Stal była aż tak mocna ? Czy może trochę mocniejsza od Leszna. Przecież wczoraj Leszno prezentowało się naprawdę kiepsko.
    Stara prawda sportowa mówi: gra (jedzie) się tak, jak przeciwnik pozwala. Owszem, Unia nie przypominała tego zespołu, który u siebie zmiażdżył Falubaz a na wyjeździe pokonał KST bo po prostu Stal nie dała się tak potraktować jak wcześniejsi rywale. Do tego doszła gorsza dyspozycja dnia Byków i mniejsza znajomość toru. Stal też nie wyłożyła na stół wszystkich swoich asów i zwycięstwo nie jakieś bardzo okazałe, niemniej mecz był pod absolutną kontrolą. Może o innych drużynach trudno jeszcze coś pisać o ich sile, mocy ligowej, ale Stal odjechała 4 mecze i wszystkie wygrała co przypadkiem nazywać już trudno i odżegnywać ten fakt od logiki. Przy okazji zaryzykuję stwierdzenie, że klątwa DMP przeszła w tym sezonie na vice DMP
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  30. Powrót do góry    #429
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    W którym wyrażeniu mojego posta doszukałeś się tego?
    Najlepiej byłoby ten bieg powtórzyć w 4-ech,.

    Sędzia nie wybrał najlepszej opcji, czyli popełnił błąd.
    !Adrian walcz!

  31. Powrót do góry    #430
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Najlepiej byłoby ten bieg powtórzyć w 4-ech,.

    Sędzia nie wybrał najlepszej opcji, czyli popełnił błąd.
    Moja opinia, którą wyboldowałem, nie zastępuje przepisów - jeśli sędzia potrafił uzasadnić winę zawodnika to postąpił zgodnie z przepisami. Pisząc o najlepszej opcji kierowałem się takim zwykłym kibicowskim przeświadczeniem, że dla ducha sportu lepiej czasem nie szukać na siłę winnych. W wielu sytuacjach torowych na 2, 3 czy 4 okrążeniu jest tak, że też trudno winić poszczególnych zawodników za przerwanie biegu a przepisy wymuszają wykluczenie jednego z nich. Wtedy też napisałbym najlepiej byłoby ten bieg powtórzyć w 4-ech, co w żaden sposób nie jest wytknięciem błędu w sędziowaniu. W trakcie meczu wiele osób, kierując się różnego rodzaju emocjami, sympatiami i antypatiami domagało się wykluczenia Karczmarza - gdyby sędzia ich usatysfakcjonował swoim werdyktem też uznałbyś to za błąd?

    Edyta podpowiada, że Ty byłeś jednym z tych co pisali: Kraczmarz W.
    Zalecam na spokojnie, bez emocji obejrzeć powtórki tego zdarzenia.

    Ostatnio edytowane przez Nigel ; 22-05-2017 o 13:25
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  32. Powrót do góry    #431
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przemek



    Na Zmarzlika, na Jancarzu, jest tylko jedno lekarstwo.

    Dudek się nazywa

    A tak na poważnie, najpierw po meczu Stali w Toruniu, złoto wieszano już Stali, potem po nokaucie ZG w Lesznie złoto zabrano z Gorzowa do Leszna, potem przyjechała Sparta na Smoka, spuściła manto Bykom i postanowiono zlotu dać Spartanom. Ale za chwile Gorzów wygrał we Wrocku ze Spartą i zloto znowu trafiło do Gorzowa


    Widać jak na dłoni, że SE jest nierozjeżdżona, że w korespondencyjnych pojedynkach nie ma żadnej logiki. Ciężko jest ocenić formę poszczególnych zespołów. Prawdę mówiąc to nie wiem czy wczoraj Stal była aż tak mocna ? Czy może trochę mocniejsza od Leszna. Przecież wczoraj Leszno prezentowało się naprawdę kiepsko. Emil z Piterem chyba jeszcze tak słabych występów w tym sezonie nie mieli, Kołdi owszem coś tam walczył, ale więcej było z tego wiatru niż pkt. Pająk też nie poorbitował zbytnio. Jedyny który się potrafił dostroić do tej nawierzchni to był Smektała. Czyli wychodzi na to, że Unia wczoraj poprzeczki zbyt wysoko nie postawiła Stali. Ale tutaj trzeba zauważyć, ze Stal ma w tej części seoznu, zdobyte już punkty na Toruniu na ich domowym torze, na Sparcie również na wyjeździe, oraz na Lesznie u siebie. Jak za tydzień dołoży Falubazowi (oby nie) to będzie miała wypunktowanych wszystkich pretendentów do PO.
    Niech sobie zakładają te medale już na szyje. Nikt nie stawia na tego czwartego, który to przecież musi być w PO.
    I może właśnie to ten czwarty do brydża pogodzi tą trójce i zawinie im niespodziewanie te złoto sprzed nosa.

    Można w RZ być mocarzem, a w PO dostać dwa razy w palnik i zostać z niczym.
    Jedna kontuzja czy inne losowe zdarzenie i cały plan może iść w cholere.

    Nie ma co sie nakręcać czy podpalać, RZ to tylko eliminacje i trzeba się zakwalifikować do czwórki, a tam to już wszystko możliwe.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  33. Powrót do góry    #432
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Niech sobie zakładają te medale już na szyje. Nikt nie stawia na tego czwartego, który to przecież musi być w PO.
    I może właśnie to ten czwarty do brydża pogodzi tą trójce i zawinie im niespodziewanie te złoto sprzed nosa.nMożna w RZ być mocarzem, a w PO dostać dwa razy w palnik i zostać z niczym.Jedna kontuzja czy inne losowe zdarzenie i cały plan może iść w cholere. Nie ma co sie nakręcać czy podpalać, RZ to tylko eliminacje i trzeba się zakwalifikować do czwórki, a tam to już wszystko możliwe.
    Na pewno takowych medali nikt nie nakłada w Gorzowie. Cztery wygrane na razie dają potwierdzenie, że mamy mocną drużynę, która już jest o krok jazdy w PO mimo rozegrania zaledwie czterech spotkań. Za tydzień kończymy serię pojedynków z bezpośrednimi rywalami i na razie mamy odpowiedź, że wyglądamy dobrze na tle innych ekip. A wciąż mamy rezerwy. Czas będzie działał na naszą korzyść. Przede wszystkim będzie rywalizacja Kasprzak - Linus, a także juniorzy powinni być już w PO bardziej objeżdzeni. A jak widać mają chłopaki potencjał i robią punkty na rywalach. W Gorzowie będzie szła praca nad powtarzalnością toru, praca nad juniorami, by jak najlepiej przygotować się do rywalizacji pod koniec sierpnia. Mamy też najwiekszy komfort psychiczny niż inne ekipy, bo teoretycznie porażki w Cześtochowie, Rybniku, czy Grudziądzu nie będą znaczyły za wiele, bo PO nam nie ucieknie. Na chwilę obecną zakładając wygrane z teoretycznie najsłabszymi ekipami (Czestochowa i Grudziadzem) zostały nam trzy kroki do PO: wygrane u siebie z Zieloną Górą, Wrocławiem i Toruniem. Przy dobrym ułożeniu i zgarnieciu wiekszej ilości bonusów nawet wszystkie niewielkie przegrane na wyjazdach i jedna porazka z tych trzech spotkań da nam pierwszą czwórkę. Dlatego mamy na chwilę obecną bardzo dobrą sytuacje wyjściową, ale patrząc na regulamin rozgrywek nikt o zdrowych zmyslach nie będzie w Gorzowie zakładał żadnych medali na szyję.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    Nigel (22-05-2017)

  35. Powrót do góry    #433
    Początkujący
    Dołączył
    26-05-2016
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    703
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Tym razem się nie udało. Tak bywa , trudno. To nie jest jednak powód, aby nie wyjść do swoich kibiców. Dlaczego teraz Piotruś nie nie chciał poskakać po klatce ? Może był na konferencji prasowej. Rozumiem. A gdzie pozostali ? Przykre to.

  36. Powrót do góry    #434
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Stara prawda sportowa mówi: gra (jedzie) się tak, jak przeciwnik pozwala. Owszem, Unia nie przypominała tego zespołu, który u siebie zmiażdżył Falubaz a na wyjeździe pokonał KST bo po prostu Stal nie dała się tak potraktować jak wcześniejsi rywale. Do tego doszła gorsza dyspozycja dnia Byków i mniejsza znajomość toru. Stal też nie wyłożyła na stół wszystkich swoich asów i zwycięstwo nie jakieś bardzo okazałe, niemniej mecz był pod absolutną kontrolą. Może o innych drużynach trudno jeszcze coś pisać o ich sile, mocy ligowej, ale Stal odjechała 4 mecze i wszystkie wygrała co przypadkiem nazywać już trudno i odżegnywać ten fakt od logiki. Przy okazji zaryzykuję stwierdzenie, że klątwa DMP przeszła w tym sezonie na vice DMP
    No OK to wszystko prawda. Na teraz Gorzów jest najmocniejszy. I wszystko wskazuje na to, ze jako pierwszy zamelduje się w PO. Mnie jednak najbardziej zastanawia fakt, że Stal wygrała te swoje 4 mecze, w sytuacji kiedy tak naprawdę nie widać aby zawodnicy Stali jakoś mocno wymiatali w tym sezonie na torach SE, Szwecji czy SGP. Słaby KK, niemrawy Puk, Vaculik z przebłyskami jedzie w kratkę. Nawet Zmarzlik tak nie wymiata jak w zeszłym roku. U siebie i owszem jest hegemonem. Ale na wyjazdach jeździ średnio. I o ile wygrane dwa mecze u siebie można jakoś wytłumaczyć atutem toru, to wygrana w Toruniu czy Wrocku musi dziwić. Na dzisiaj, widząc formę zawodników Stali, uważam, ze Stal jest do ogrania nawet na Jancarzu. Owszem, wczoraj Stal kontrolowała przebieg meczu. Ale trzeba jasno powiedzieć, ze Unia jechała wczoraj tragicznie słabo. A i tak po 12 biegu jeszcze miała teoretycznie szansę na wygraną w tym meczu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #435
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Na pewno takowych medali nikt nie nakłada w Gorzowie. Cztery wygrane na razie dają potwierdzenie, że mamy mocną drużynę, która już jest o krok jazdy w PO mimo rozegrania zaledwie czterech spotkań. Za tydzień kończymy serię pojedynków z bezpośrednimi rywalami i na razie mamy odpowiedź, że wyglądamy dobrze na tle innych ekip. A wciąż mamy rezerwy. Czas będzie działał na naszą korzyść. Przede wszystkim będzie rywalizacja Kasprzak - Linus, a także juniorzy powinni być już w PO bardziej objeżdzeni. A jak widać mają chłopaki potencjał i robią punkty na rywalach. W Gorzowie będzie szła praca nad powtarzalnością toru, praca nad juniorami, by jak najlepiej przygotować się do rywalizacji pod koniec sierpnia. Mamy też najwiekszy komfort psychiczny niż inne ekipy, bo teoretycznie porażki w Cześtochowie, Rybniku, czy Grudziądzu nie będą znaczyły za wiele, bo PO nam nie ucieknie. Na chwilę obecną zakładając wygrane z teoretycznie najsłabszymi ekipami (Czestochowa i Grudziadzem) zostały nam trzy kroki do PO: wygrane u siebie z Zieloną Górą, Wrocławiem i Toruniem. Przy dobrym ułożeniu i zgarnieciu wiekszej ilości bonusów nawet wszystkie niewielkie przegrane na wyjazdach i jedna porazka z tych trzech spotkań da nam pierwszą czwórkę. Dlatego mamy na chwilę obecną bardzo dobrą sytuacje wyjściową, ale patrząc na regulamin rozgrywek nikt o zdrowych zmyslach nie będzie w Gorzowie zakładał żadnych medali na szyję.
    Jednym słowem nuda, nie bedzie tego dreszczyku emocji. Bedziemy w PO, czy nie.
    Awans do PO prawie pewny i teraz kilka miechów ziewania na meczach.

    Nie ma jak to wskoczyć do tych PO w ostatniej chwili i pogodzić głównych kandydatów do tytułu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  38. Powrót do góry    #436
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    . Słaby KK, niemrawy Puk, Vaculik z przebłyskami jedzie w kratkę. Nawet Zmarzlik tak nie wymiata jak w zeszłym roku. U siebie i owszem jest hegemonem. Ale na wyjazdach jeździ średnio. I o ile wygrane dwa mecze u siebie można jakoś wytłumaczyć atutem toru, to wygrana w Toruniu czy Wrocku musi dziwić. Na dzisiaj, widząc formę zawodników Stali, uważam, ze Stal jest do ogrania nawet na Jancarzu.
    To ciekawe co napiszesz o zawodnikach Torunia, czy Zielonej?
    Hampel, Karpov, Protas? - zespół złożony z tych zawodników będzie w ogóle w stanie gdziekolwiek wygrać? Miedziński, Przedpełski, Jepsen Jensen - to jeszcze Ekstraliga czy już Nice?

    Siłą Stali jest to, że każdy z 5 seniorów (jak wróci KK) może ten zespół pociągnąć. We Wrocławiu jechał Iversen i Vaculik, słabiej za to jechał Przemo z Bartkiem. Podobnie było z Rybnikiem u nas, dobrze jechał Kasprzak, a słabiej Vaculik. Teraz latał Bartek z Vaculem, a słabiej jechał Iversen.... Taka duża siła na seniorce, gwarantuje, że każdy z zawodników może być pojechać lepiej lub gorzej. Bo nie ma też szansy, że każdy pojedzie na 100% możliwości, wtedy każdy robi w granicach 12 i co mają zrobić przeciwnicy?

    Mecz z Lesznem miał być "kolejnym" już testem siły Stali. Teraz wszyscy próbują sobie wmówić, że to Leszno słabe... zobaczymy jak będzie po derbach z Falubazem, który coś czuję dostanie niezłe manto w Gorzowie, a to głównie przez brak jazdy.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi miszarus za jego przydatny post!

    Przemek (22-05-2017)

  40. Powrót do góry    #437
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    To ciekawe co napiszesz o zawodnikach Torunia, czy Zielonej?
    Hampel, Karpov, Protas? - zespół złożony z tych zawodników będzie w ogóle w stanie gdziekolwiek wygrać? Miedziński, Przedpełski, Jepsen Jensen - to jeszcze Ekstraliga czy już Nice?
    Jak to co napiszę ? Ze na tamtą chwilę są słabi.

    Siłą Stali jest to, że każdy z 5 seniorów (jak wróci KK) może ten zespół pociągnąć. We Wrocławiu jechał Iversen i Vaculik, słabiej za to jechał Przemo z Bartkiem. Podobnie było z Rybnikiem u nas, dobrze jechał Kasprzak, a słabiej Vaculik. Teraz latał Bartek z Vaculem, a słabiej jechał Iversen.... Taka duża siła na seniorce, gwarantuje, że każdy z zawodników może być pojechać lepiej lub gorzej. Bo nie ma też szansy, że każdy pojedzie na 100% możliwości, wtedy każdy robi w granicach 12 i co mają zrobić przeciwnicy?
    To samo mogę napisać, ze u ans jest 4 liderów. W Lesznie mogą pisać, ze mają 5 liderów i 6 najmocniejszy rezerwowy. Też budowali zespól z myślą aby mieć mocną paczkę seniorów. Inna sprawa czy to wypali. Nie tylko w RZ ale przede wszystkim w PO.

    Mecz z Lesznem miał być "kolejnym" już testem siły Stali. Teraz wszyscy próbują sobie wmówić, że to Leszno słabe... zobaczymy jak będzie po derbach z Falubazem, który coś czuję dostanie niezłe manto w Gorzowie, a to głównie przez brak jazdy.
    Bo Leszno wczoraj było bardzo słabe. Kiedy ostatni raz widziałeś aby seniorzy łapali się na 15 bieg mając na swoim koncie, jeden 6 pkt, drugi 7 pkt ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #438
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    To ciekawe co napiszesz o zawodnikach Torunia, czy Zielonej?
    Hampel, Karpov, Protas? - zespół złożony z tych zawodników będzie w ogóle w stanie gdziekolwiek wygrać? Miedziński, Przedpełski, Jepsen Jensen - to jeszcze Ekstraliga czy już Nice?

    Siłą Stali jest to, że każdy z 5 seniorów (jak wróci KK) może ten zespół pociągnąć. We Wrocławiu jechał Iversen i Vaculik, słabiej za to jechał Przemo z Bartkiem. Podobnie było z Rybnikiem u nas, dobrze jechał Kasprzak, a słabiej Vaculik. Teraz latał Bartek z Vaculem, a słabiej jechał Iversen.... Taka duża siła na seniorce, gwarantuje, że każdy z zawodników może być pojechać lepiej lub gorzej. Bo nie ma też szansy, że każdy pojedzie na 100% możliwości, wtedy każdy robi w granicach 12 i co mają zrobić przeciwnicy?

    Mecz z Lesznem miał być "kolejnym" już testem siły Stali. Teraz wszyscy próbują sobie wmówić, że to Leszno słabe... zobaczymy jak będzie po derbach z Falubazem, który coś czuję dostanie niezłe manto w Gorzowie, a to głównie przez brak jazdy.
    Mogę podpisać się pod Twoim wpisem i w zasadzie moja opinia jest taka sama. Chociaż co do tego manta nie jestem taki pewny, Falubaz ma 2-3 zawodników potrafiących trzymac wynik, a my mamy słabszych juniorów i Linusa/ewentualnie Kasprzaka po kontuzji. wystarczy powtórzyć wynik z meczu z Unią i każdy będzie zadowolony. Siłę Falubazu ciężko też ocenić po zaledwie dwóch meczach...

  42. Powrót do góry    #439
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Kiedy?
    30.04.2017.
    Z tymże tam było dokładnie 5 pkt. i 8 pkt. Przed 15 biegiem.
    Doyle i Protasiewicz.

  43. Powrót do góry    #440
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Mogę podpisać się pod Twoim wpisem i w zasadzie moja opinia jest taka sama. Chociaż co do tego manta nie jestem taki pewny, Falubaz ma 2-3 zawodników potrafiących trzymac wynik, a my mamy słabszych juniorów i Linusa/ewentualnie Kasprzaka po kontuzji. wystarczy powtórzyć wynik z meczu z Unią i każdy będzie zadowolony. Siłę Falubazu ciężko też ocenić po zaledwie dwóch meczach...
    Tylko, zeby Ci 2-3 zawodnicy potrafili trzymac wynik w jednym meczu. Ja chociaz z ZG, przewiduje manto. Widac ze Zamrzlik i Vacul sa w mega formie (z 27 razem). Przemo z Iversenem i Linusem z kolejnem 20 . Juniorzy Stali z 8-10.

  44. Powrót do góry    #441
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Kiedy?
    30.04.2017.
    Z tymże tam było dokładnie 5 pkt. i 8 pkt. Przed 15 biegiem.
    Doyle i Protasiewicz.
    Czyli świadczy to również o tym, ze Falubaz był w tym meczu masakrycznie słaby. Czyz nie ?

    Cytat Zamieszczone przez Snejk79 Zobacz posta
    Tylko, zeby Ci 2-3 zawodnicy potrafili trzymac wynik w jednym meczu. Ja chociaz z ZG, przewiduje manto. Widac ze Zamrzlik i Vacul sa w mega formie (z 27 razem). Przemo z Iversenem i Linusem z kolejnem 20 . Juniorzy Stali z 8-10.
    Ty się dobrze czujesz ? Na kim oni te 10 pkt zrobią ?

    I tak się zastanawiam, na jak długo znikniesz, jak przypadkiem Falubaz wygra ten mecz w Gorzowie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #442
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Spokojna Wasza.

    Właśnie Józef, po chwili zadumy, opracował nowy plan treningowy na kolejne tygodnie. Po przejściu tego cyklu będą śmigać aż miło. Grudziądz z 45 nie wyjdzie!

    k9800572.jpg

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (22-05-2017)

  47. Powrót do góry    #443
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli świadczy to również o tym, ze Falubaz był w tym meczu masakrycznie słaby. Czyz nie ?



    Ty się dobrze czujesz ? Na kim oni te 10 pkt zrobią ?

    I tak się zastanawiam, na jak długo znikniesz, jak przypadkiem Falubaz wygra ten mecz w Gorzowie ?
    Jak to na kim. W pierwszym biegu ukulaja 5 punktow. A potem te 3-5 to chyba jeszcze wycisna na Juniorach, Hampelu i Karpowie.

    Ja sie uciesze jak wygramy bo jestem z ZG, ale mozemy sie umowic., ze jak Falubaz wygra to ja znikne na 2 tyg a jak dostanie manto (powyzej 55pkt ) to Ty znikniesz na dwa tyg ? Wchodzisz w to ?

  48. Powrót do góry    #444
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Snejk79 Zobacz posta
    Jak to na kim. W pierwszym biegu ukulaja 5 punktow. A potem te 3-5 to chyba jeszcze wycisna na Juniorach, Hampelu i Karpowie.

    Ja sie uciesze jak wygramy bo jestem z ZG, ale mozemy sie umowic., ze jak Falubaz wygra to ja znikne na 2 tyg a jak dostanie manto (powyzej 55pkt ) to Ty znikniesz na dwa tyg ? Wchodzisz w to ?
    Hmm, to czemu np. w ostatnich zawodach młodzieżowych na Jancarzu, para Zgarda - Niedźwiedź, wygrala 5-1 z parą Karczmarz - Czerniawski ? Rozumiem, ze wtedy juniorom Gorzowa się nie chciało ? A w niedizelę to już anm nie odpuszczą ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #445
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, to czemu np. w ostatnich zawodach młodzieżowych na Jancarzu, para Zgarda - Niedźwiedź, wygrala 5-1 z parą Karczmarz - Czerniawski ? Rozumiem, ze wtedy juniorom Gorzowa się nie chciało ? A w niedizelę to już anm nie odpuszczą ?
    Będzie inny tor a i miejscowe chłopaki dostaną inne motorki niż na juniorskich zabawach. W 2 biegu obstawiam remis.

  50. Powrót do góry    #446
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, to czemu np. w ostatnich zawodach młodzieżowych na Jancarzu, para Zgarda - Niedźwiedź, wygrala 5-1 z parą Karczmarz - Czerniawski ? Rozumiem, ze wtedy juniorom Gorzowa się nie chciało ? A w niedizelę to już anm nie odpuszczą ?
    Mariusz, na te zawody pofatygował się sam Cieślak. Było bardzo twardo i się ostro kurzyło, a tor był równy jak stół. Cieślak głósno mówił, że takiego toru nie będzie na ligę. Jakby był Czerniawski, to bym typował wygraną Stali w biegu juniorskim. Ze Szczotką, który prezentuje się słabiej dobrym wynikiem będzie remis, choć po cichu liczę, że Szczotka poradzi sobie z Niedźwiedziem. My wystawiamy najmłodszych juniorów w lidze (18 i 16 latek), a u Was jadą objeżdżeni już 20-latkowie. Dlatego nawet jak przytrafi się nam porażka, nikt z tego dramatu nie zrobi, a chłopacy dostaną spore brawa. Mają się uczyć, wyciagać wnioski, nabierać doświadczenia. Wszystko co zrobią ponad to będzie sukcesem.

  51. Powrót do góry    #447
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Wg mnie na dziś Stal jedzie maksa. Wszyscy po za Kasprzakiem jechali bardzo dobrze w tych 4 meczach. Jedyne co się może zmienić, to jazda juniorów, którzy objeżdżeni pod koniec roku może dorzucą kilka punktów więcej. Wystarczy, że jeden z tej naszej 4 wpadnie w dołek i mamy problem.
    Ja w tym sezonie nie liczyłem na powtórkę z ubiegłego roku. Zameldować się play-off i tyle, a co dalej to już wrzesień pokaże. Nie mniej bez juniorów ciężko będzie w tych play-offach.

  52. Powrót do góry    #448
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Mariusz, na te zawody pofatygował się sam Cieślak. Było bardzo twardo i się ostro kurzyło, a tor był równy jak stół. Cieślak głósno mówił, że takiego toru nie będzie na ligę. Jakby był Czerniawski, to bym typował wygraną Stali w biegu juniorskim. Ze Szczotką, który prezentuje się słabiej dobrym wynikiem będzie remis, choć po cichu liczę, że Szczotka poradzi sobie z Niedźwiedziem. My wystawiamy najmłodszych juniorów w lidze (18 i 16 latek), a u Was jadą objeżdżeni już 20-latkowie. Dlatego nawet jak przytrafi się nam porażka, nikt z tego dramatu nie zrobi, a chłopacy dostaną spore brawa. Mają się uczyć, wyciagać wnioski, nabierać doświadczenia. Wszystko co zrobią ponad to będzie sukcesem.
    No OK, rozumeim, ze tor będzie inny, czyli jaki ? Nie wierzę, ze Chomski zrobi wykopki. Tor będzie podobny jaki był wczoraj w meczu z Wrockiem. A na nim, wasi juniorzy niespecjalnie zaszaleli. Lecz nawet nie chodzi o to, mój wpis był w kontrze do kolegi Snejk79 który z góry zakładał porażkę naszej pary juniorskiej na 5:1. Owszem, różnie to bywa, ale z góry zakładać podwójną przegraną tej pary to absurd jakiś, niczym nie uzasadniony.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •