Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 120 z 120

Wątek: IV kolejka ROW Rybnik - GKM Grudziądz

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Tak zupełnie poważnie, to Częstochowa ma spore szanse na bonusa z Grudziądzem.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,585
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Woryna "za lekki" na tak przyczepną nawierzchnię.
    Szpryca razem z motorem "zabrała go" w dmuchawce.

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oho, Woryna się zagotował
    Nie ma to jak się cieszyć z upadków.

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Uff, wychodzimy z 30. Buczek nasz najlepszy zawodnik dzisiaj. Mimo, że wolny jak wóz z gnojem to męczył te punkty i całkiem sporo ich uciułał
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    No.. czyli nie ma prawomocnego wyroku tak jak to pisales..

    Woryna tanczy na torze

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,559
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Nie ma to jak się cieszyć z upadków.
    Z upadku, czy z faktu, że się zagotował ? Rozumiem, ze chcesz powiedzieć, że wiesz lepiej, z czego ja się cieszę ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Masz dokładną wiedzę jak było z Tomkiem, czy tylko spekulujesz? Pewnie z tego właśnie powodu Tomek zgodził się zostać prezesem Polonii.
    Poważnie piszesz, czy udajesz głupiego? Przewał Polonii z przekształceniem w BTŻ i utrzymaniu się w lidze to była głośna sprawa - słabą pamięć trzeba mieć, żeby o tym zapomnieć. Czemu Tomek zgodził się na prezesurę? Bo Polonia to już zupełnie inna ekipa?! Bo właścicielem jest jego ojciec?! Bo TG nie będzie miał niczego lepszego do roboty?! I wiem na 100 %, że stary podmiot wisi jeszcze TG hajs.
    Sorry za off top. To mój ostatni tutaj post na ten nie-temat.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Pisalem, ze Ryczel sie nie nadaje do komentowania.. co bieg myli pozycje zawodnika.
    Wychodzi jego brak wiedzy zuzlowej.. nie rozpoznaje zawodnikow po kevlarach.
    Chociaz na kolor kasku by spojrzal.. kask bialy na czwartej pozycji a dla niego to Grisza.

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    No.. czyli nie ma prawomocnego wyroku tak jak to pisales..

    Woryna tanczy na torze
    Został skazany? Został.
    To że się zarzuty przedawnily nie jest tożsame z tym że jest niewinny.

    Jak dostaniesz mandat, który się przedawni, to znaczy że nie popełniłes wykroczenia?
    Na tym kończę bo to nie ten wątek.
    Także Gollobowie do Polonii nie powinni mieć żadnych pretensji

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  10. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z upadku, czy z faktu, że się zagotował ? Rozumiem, ze chcesz powiedzieć, że wiesz lepiej, z czego ja się cieszę ?
    No tak, gość leży na murawie po nieciekawie wyglądającym upadku, ale najważniejszy jest zaciesz z tego, że się zagotował. Fajna reakcja. Pewnie po upadku Warda miałeś podobną zwłaszcza, że go nie cierpiałeś.

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Został skazany? Został.
    To że się zarzuty przedawnily nie jest tożsame z tym że jest niewinny.

    Jak dostaniesz mandat, który się przedawni, to znaczy że nie popełniłes wykroczenia?
    Na tym kończę bo to nie ten wątek.
    Także Gollobowie do Polonii nie powinni mieć żadnych pretensji

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    Czlowieku wplynela apelacja.. sad umorzyl nastepnie to odpowiedz sobie czy zostal skazany..
    Wiec nie zostal dla Twojej wiadomosci skazany bo sad uchylil wyrok

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    gustawson (05-05-2017)

  13. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Czlowieku wplynela apelacja.. sad umorzyl nastepnie to odpowiedz sobie czy zostal skazany..
    Wiec nie zostal dla Twojej wiadomosci skazany bo sad uchylil wyrok
    Co nie zmienia faktu, że Polonia zrobiła wał nad wały(co jest clue rozmowy, a nie casus Tomka w tej sprawie). Nie spłaciła długów i pojechała i tak w Ekstralidze. Dla porównania Włókniarz rok pokutował bez ligi.

  14. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Co nie zmienia faktu, że Polonia zrobiła wał nad wały(co jest clue rozmowy, a nie casus Tomka w tej sprawie). Nie spłaciła długów i pojechała i tak w Ekstralidze. Dla porównania Włókniarz rok pokutował bez ligi.
    W sprawie dlugow Polonii dlaczego pijesz do mnie skoro nie ja o tym wspominalem, a juz na pewno nie kwestionowalem tego.

    Mnie tylko wku.wia gadanie, ze tutaj zostal skazany jak mamy ewidentnie pokazane, ze nie. Z tego biora sie niepoparte dowodowo plotki.

  15. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,559
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    No tak, gość leży na murawie po nieciekawie wyglądającym upadku, ale najważniejszy jest zaciesz z tego, że się zagotował. Fajna reakcja. Pewnie po upadku Warda miałeś podobną zwłaszcza, że go nie cierpiałeś.
    Aleś ty jednak głupi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Na nic bardziej oryginalnego cię nie stać, emerycie? ; ]

  17. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    W sprawie dlugow Polonii dlaczego pijesz do mnie skoro nie ja o tym wspominalem, a juz na pewno nie kwestionowalem tego.

    Mnie tylko wku.wia gadanie, ze tutaj zostal skazany jak mamy ewidentnie pokazane, ze nie. Z tego biora sie niepoparte dowodowo plotki.
    Zauważ, że prokurator też złożył apelacje, więc miał materiał na to aby twierdzić że święty Tomasz G. jest winny. To że polskie sądy działają jak działają że przez tyle czasu sprawa się nie mogła odbyć to inna sprawa.
    Dodatkowo Papa został skazany, więc konia z rzędem temu kto myśli że Tomek stał z boku i nic nie widział a sam nic nie robił
    Robił walki również tylko miał lepszego papuge, który dodatkowo umiał odraczać sprawy w czasie.
    Taki tam prezes i właściciel klubu.
    Oszust i tyle. Wstyd.

    Pozdrawiam

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  18. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Zauważ, że prokurator też złożył apelacje, więc miał materiał na to aby twierdzić że święty Tomasz G. jest winny. To że polskie sądy działają jak działają że przez tyle czasu sprawa się nie mogła odbyć to inna sprawa.
    Dodatkowo Papa został skazany, więc konia z rzędem temu kto myśli że Tomek stał z boku i nic nie widział a sam nic nie robił
    Robił walki również tylko miał lepszego papuge, który dodatkowo umiał odraczać sprawy w czasie.
    Taki tam prezes i właściciel klubu.
    Oszust i tyle. Wstyd.

    Pozdrawiam

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    1) ani Wladek ani Tomek nie sa skazani pojmij to.
    2) Urbanski nie skladal apelacji w ogole a juz na pewno nie w punkcie dotyczacym Tomka bo wyrok ich zadowolil
    3) Urbanski to bardzo dobry mecenas, ceniacy sie i na pewno wiedzial co robi.
    4) art. 86 kpk i wszystko jasne.. obojetnie jakiego Mecenasa by nie mial, musial dzialac na jego korzysc a ze nie byl pewnie z urzedu tylko za gruby hajs to co Ty bys chcial.

    Ps. Prawo.. prawem a zycie zyciem. Postudiuj troche prawo, przydac sie moze

  19. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Ad1.
    Sąd skazał indywidualnego mistrza świata na żużlu na 13,5 tys. zł grzywny. Jego ojciec miał zapłacić 19,5 tys. zł. Wyroki skazujące usłyszeli też pozostali oskarżeni.
    ...

    W kwietniu 2013 r. zapadł drugi wyrok, tym razem pozytywny dla rodziny Gollobów. Sąd uniewinnił żużlowca, a grzywna dla jego ojca została zmniejszona. Wyroki wobec pozostałych osób zostały utrzymane w mocy.
    Czyli jednak Władek został skazany tylko grzywna zmniejszona. Pojmij to.

    Ad2.
    Obie strony wniosły apelację od tego werdyktu. Prokuratura uważała, że kara jest zbyt łagodna, a obrona oceniła ją jako zbyt surową.
    PS Poćwicz czytanie ze zrozumieniem, przyda ci sie.
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  20. Powrót do góry    #109
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Przypoinam co niektórym, że to jest wątek o meczu ROW-GKM, a nie kto jakich długów nie pospłacał.
    Taka ciekawostka. Rok temu na półmetku był 21-21, na końcu 55-35, dziś po 4 biegach 19-5, a końcowy wynik niewiele gorszy.
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  21. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Ok nie dopatrzenie.. Urbanski apelowal od wyroku w pukncie dotyczacym Wladka w takim razie.
    Zaden nie zostal jednak skazany bo skazany jestes gdy wyrok sie uprawomocni a tutaj to nie mialo miejsca i tyle.
    Tomek uniewinniony a Wladek skazany ale nieprawomocnie wiec teoretycznie skazany, dlaczego? Bo nie wiadomo jaki bylby wyrok prawomocny do ktorego nie doszlo w zwiazku z umorzeniem..

  22. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Haha, gdzie są rodzice ?!
    Polaki to bez formy w Rybniku :/

  23. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    806
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Ten Rybnik to nam chyba coś nie leży w tej ekstralidze. Ogólem niezłe przygotowanie toru, pomimo dość solidnych opadów na kilka godzin przed meczem.
    Nasi od początku spali na startach,wiec pierwsza seria i wynik po niej mowi wszystko. Pozniej jakiejś tragedii nie było,ale jednak mecz z kretesem przegrany i można się żegnac z bonusem za dwumecz z Rybnikiem. Cholera kiedyś oni w pierwszej lidze bardzo nam "przeszkadzali" był okres,ze często gęsto wygrywali rowniez w Grudziadzu.

    Na razie Mrozek wykonał "złoty strzał" z Fredrikiem, mokry tor po opadach, to chyba coś dla niego i silników GTR, moze nasi tez powinni zadzwonic do Gerharda ?

    Jest Pieszczek,wiec pozwolilo nam to jako tako wyjść z twarzą z tego meczu. Dwójka to lipny numer,ale Krycha sobie poradził. Mimo wszystko myśle,ze warto go spróbować na wyjazdach jako prowadzącego parę. U Lindbaecka coś się zaczyna dziać, bo juz ta jazda wygląda lepiej, próbuje,walczy,ale wynikowo to nie to co od niego oczekujemy.
    Do Buczka pretensji nie mam, też gość szarpał na trasie i niech kręci te 7-8 pkt co wyjazd a źle nie będzie.
    Okoniewski to kurczę jak to Ostaf napisał przy wystawianiu laurek za ten mecz "Szóstka za starty, zero za trasę" . W pierwszem biegu trochę błędów na trasie. W drugiej no cóż , Grisza sie obudzil a Woryna co robi od początku sezonu każdy widzi. Potem juz nie miał okazji się pojawić na torze.
    Co do Artioma, jest lepiej niz rok temu zdecydowanie. Była walka, były chęci,ale i z tak dysponowanymi gospodarzami ciezko o coś wiecej , jak nie wyjdzie start. Ostatni bieg inny motor i poleciał spod tasmy,szkoda ze wczesniej nie zdecydował sie spróbować tego motoru.
    Juniorzy było widac, po 30-40 metrów za reszta stawki. wtopa 14-1 . Gdzieś tam tkliła sie nadzieja,ze moze Wieczorek spróbuje powalczyć chocby z Chmielem. Niestety srodze się zawiodłem a moze i byłem za duzym optymistą.

    Z Rybnikiem moze być ciekawie w tym sezonie, Grisza juz chyba znalazł to co czego szukał, tylko teraz zostaje liczyć,ze ktoryś z polskich seniorow wskoczy na jakiś przyzwoity poziom,ale to moze być trudne.

    Co do nas , moze poszukac jakiegoś mlodego obcokrajowca i dać mu szanse w paru meczach wyjazdowych ? Przykładowo taki Nick Morris ? całkiem przyzwoicie pojechał w meczu Polska-Australia.
    Powinna być zmiana ustawienia par w meczach wyjazdowych.
    Będzie ciekawie za 2 tygodnie ze Spartą, jestem mimo wszystko dobrej myśli , rok temu było to samo, praktycznie dejavu. Snucie złych scenariuszy po wysokiej porazce z Rybnikiem, juz niektorzy mowili ,ze na wyjazdach bedzie dalej bryndza (no była,ale jakas poprawa jednak nastapila w 2016) no i pewnie ze 2 porazki u siebie i trzeba bedzie bac sie o utrzymanie. Rok temu wyszliśmy z tego obronną reka i otarlismy sie o play off. Oby i teraz niech bedzie chociaz te 6 miejsce.

  24. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Ten Rybnik to nam chyba coś nie leży w tej ekstralidze. Ogólem niezłe przygotowanie toru, pomimo dość solidnych opadów na kilka godzin przed meczem.
    Nasi od początku spali na startach,wiec pierwsza seria i wynik po niej mowi wszystko. Pozniej jakiejś tragedii nie było,ale jednak mecz z kretesem przegrany i można się żegnac z bonusem za dwumecz z Rybnikiem. Cholera kiedyś oni w pierwszej lidze bardzo nam "przeszkadzali" był okres,ze często gęsto wygrywali rowniez w Grudziadzu.

    Na razie Mrozek wykonał "złoty strzał" z Fredrikiem, mokry tor po opadach, to chyba coś dla niego i silników GTR, moze nasi tez powinni zadzwonic do Gerharda ?

    Jest Pieszczek,wiec pozwolilo nam to jako tako wyjść z twarzą z tego meczu. Dwójka to lipny numer,ale Krycha sobie poradził. Mimo wszystko myśle,ze warto go spróbować na wyjazdach jako prowadzącego parę. U Lindbaecka coś się zaczyna dziać, bo juz ta jazda wygląda lepiej, próbuje,walczy,ale wynikowo to nie to co od niego oczekujemy.
    Do Buczka pretensji nie mam, też gość szarpał na trasie i niech kręci te 7-8 pkt co wyjazd a źle nie będzie.
    Okoniewski to kurczę jak to Ostaf napisał przy wystawianiu laurek za ten mecz "Szóstka za starty, zero za trasę" . W pierwszem biegu trochę błędów na trasie. W drugiej no cóż , Grisza sie obudzil a Woryna co robi od początku sezonu każdy widzi. Potem juz nie miał okazji się pojawić na torze.
    Co do Artioma, jest lepiej niz rok temu zdecydowanie. Była walka, były chęci,ale i z tak dysponowanymi gospodarzami ciezko o coś wiecej , jak nie wyjdzie start. Ostatni bieg inny motor i poleciał spod tasmy,szkoda ze wczesniej nie zdecydował sie spróbować tego motoru.
    Juniorzy było widac, po 30-40 metrów za reszta stawki. wtopa 14-1 . Gdzieś tam tkliła sie nadzieja,ze moze Wieczorek spróbuje powalczyć chocby z Chmielem. Niestety srodze się zawiodłem a moze i byłem za duzym optymistą.

    Z Rybnikiem moze być ciekawie w tym sezonie, Grisza juz chyba znalazł to co czego szukał, tylko teraz zostaje liczyć,ze ktoryś z polskich seniorow wskoczy na jakiś przyzwoity poziom,ale to moze być trudne.

    Co do nas , moze poszukac jakiegoś mlodego obcokrajowca i dać mu szanse w paru meczach wyjazdowych ? Przykładowo taki Nick Morris ? całkiem przyzwoicie pojechał w meczu Polska-Australia.
    Powinna być zmiana ustawienia par w meczach wyjazdowych.
    Będzie ciekawie za 2 tygodnie ze Spartą, jestem mimo wszystko dobrej myśli , rok temu było to samo, praktycznie dejavu. Snucie złych scenariuszy po wysokiej porazce z Rybnikiem, juz niektorzy mowili ,ze na wyjazdach bedzie dalej bryndza (no była,ale jakas poprawa jednak nastapila w 2016) no i pewnie ze 2 porazki u siebie i trzeba bedzie bac sie o utrzymanie. Rok temu wyszliśmy z tego obronną reka i otarlismy sie o play off. Oby i teraz niech bedzie chociaz te 6 miejsce.
    Nick Morris jest zakontraktowany we Wrocławiu.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  25. Powrót do góry    #114
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    No i co z tego? Wyporzyczyć można przecież. Zwłaszcza, że to ich 7 senior
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  26. Powrót do góry    #115
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Akurat Tomasz G. Razem z papą G. To przez lata kradli z Polonii ile wlezie, więc to czego oficjalnie nie dostał to sobie odbił pod stołem.
    Za co obaj zostali skazani sadownie

    Sent from my MI 5 using Tapatalk
    Wiem, że już po tym wywiązała się długa dyskusja, ale ja dorzucę swoje trzy grosze. Głupi ten co sądzi, że wina była tylko po jednej stronie. Że przeuczciwy Tomek podpisał kontrakt, za który nie dostał kasy. Przecież Gollobowie też w Polonii kręcili takie wałki że bania mała. Warsztaty ślusarskie, kasa pod stołem, pieniądze dla Tomka które miały być na juniorów, itp itd. Więc czepianie się, że to BKS jest ten zły bo nie dał kasy Tomkowi, a Gollobowie cacy to czysta hipokryzja Kasy może nie dostał, ale ile wcześniej wyciągnęli pod stołem to już nikt nie napisze.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    No to napisz - ile?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #117
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ja nie wiem ile. Tak samo jak koledzy wyżej nie wiedzą ile rzekomo BTŻ wisi Gollobowi. Ale skoro jedną stronę się oskarża, to warto sytuację z dwóch stron pokazać.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  29. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Tylko wiesz jak to jest. Jak ktos robi wały to znaczy, ze ktos inny na to pozwala. I raczej jest to robione nieoficjalnie.
    Natomiast domyslam sie ze cokolwiek tam BTZ wisial Gollobowi to bylo to oficjalne zadluzenie wzgledem TG.

    Nie rozgrzeszam nikogo, z pewnoscia wiesz lepiej jak bylo, ale troche glupio odbijac pileczke w ten sposob.
    Swiadczy to o tym, ze kradli wszyscy i to co popadlo.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Powrót do góry    #119
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Wiesz, BTŻ oficjalnie też wszystko spłaciło... Ja też nikogo nie rozgrzeszam, po prostu uważam, że jak się oczernia jedną stronę, to o drugiej też warto by obiektywnie w miarę napisać.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  31. Powrót do góry    #120
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,585
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    po prostu uważam, że jak się oczernia jedną stronę, to o drugiej też warto by obiektywnie w miarę napisać.

    Jak jedną oczernia, to o drugiej TEŻ! OBIEKTYWNIE???

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •