Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 451 do 479 z 479

Wątek: IV kolejka, KS Toruń - Unia Leszno, 2017_05_07 godz. 19.00

  1. Powrót do góry    #451
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Zapomniałeś o meczu z Falubazem?
    Wtedy ten dom to była twierdza.

    Ale tak patrząc na te ostatnie mecze, to chyba nikt nie ma domu w domu.
    Mecz za Falubazem to akurat pojedynczy przypadek. Wystarczy, że są możliwe minimalne opady deszczu i komisarze rządzą, a gospodarze mają przekichane.

    Tak czy inaczej Toruń i tak miał dużo szczęścia w pierwszej serii.

  2. Powrót do góry    #452
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Wygrana Unii to dobry wynik dla Falubazu, bo już na dobre oddala Toruń od PO.
    Ale nie wiem dlaczego tak podniecacie się akcją Kildemanda? Zwykłe, chamskie, bezpardonowe, niebezpieczne przedłużenie prostej i wpakowanie kolegi z drużyny i przeciwnika daleko w bandę.
    Mało tego, wg mnie przy normalnym rozegraniu można było zrobić z tego 5:1 z Kołodziejem.
    Obaj wygrywają start, a ten jedzie prosto, pakuje Kołdiego w bandę i zostawia wrota przy małej dla Jensena.

    Co do meczu to Leszno już wcześniej miało zrobić przewagę. Głupia przegrana z Holderem, błąd na pierwszzm w biegu z Hancockiem, co nie zmienia faktu, że mecz miodzik.

    Jeśli chodzi o najslabsze ogniwa i subiektywne odczucia to moim zdaniem Pawlicki lepiej prezentował się na torze od Nickiego. Nie chodzi o punkty jakie zrobili, tylko o to co jechali.
    Piotrek jechał dwa bardzo dobre wyścigi i dwa zawalił. W tych dwóch pozytywnych prezentował się naprawdę dobrze. Nicki pojechał jeden bardzo dobry bieg, a w biegu z Holderem to przez jego powolną jazdę Holder zrobił to co zrobił.
    Podsumowując, gdy Pawlicki już jechał dobrze to był bardziej przekonywujący od Nickiego.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 07-05-2017 o 23:43

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    lemur6666 (08-05-2017)

  4. Powrót do góry    #453
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Przecież Dziadyga miał kilometr do bandy...nie róbcie ze speedwaya kółka różańcowego. Stawiam, że Kołodziej dobrze wiedział co będzie.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  5. Powrót do góry    #454
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Pająk wygrywa mecz.
    Koldi jak na wyazd nadspodziewanie dobrze.
    Piter jedzie ogólnie piach i jest wolny, chociaż miał pecha z efektem, w drugim nie wiem na jakiej maszynie startował, ale też błąd na wyjściu zrobił, podobnie też w 4 starcie, tylko że wtedy był skasowany. Jeszcze dwa razy trafił na dziadka.
    W/g mnie niech zmieni mechaników.
    Nicki na trasie to jest dramat, nawet jak jest szybszy to nie wie jak objechać po zewnętrznej.
    Trochę więcej mógł uciułać Kubera.
    Smyk na plus jak na wyjazd.

    Miedziak jako tako pojechał.
    Holder dołuje, ale Darcy w niego wierzy

  6. Powrót do góry    #455
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Co mówił Miedziak w wywiadzie?
    Odpowiadal na pytania jak normalny czlowiek. Po takim meczu to duzo

  7. Powrót do góry    #456
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    176
    Podziękowania: 137 w 50 postach
    Toruń długo nie schodził ze świecznika za ucieczke z Zielonej Góry.
    Długo sie o tym mówilo.
    Bardzo długo....
    Zrobiło sie nudno i..
    Znowu postanowili o sobie przypomniec próbując odwołac zawody na jedynym zadaszonym torze na świecie.
    Kolejny cud sie nie udał i stało sie to czego Toruń sie obawiał czyli przegrana.
    W pełni zasłuzone zwyciestwo Byków .
    Brawo UNIA !

    Dodatkowo pan Terminski swoimi wypowiedziami pisanymi i publikowanymi robi wstyd samemu Toruniowi.
    ŻUŻEL jest cięzki .Ale ten pan niesie swoimi wypowiedziami jeszcze wiekszy ciężar dla całego Torunia.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Zboczeniec z lasu za jego przydatny post!

    shelve (08-05-2017)

  9. Powrót do góry    #457
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,175
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Robi, a może za Pedersena?

    JacPoz i inni znawcy gdzie Jesteście?
    Ja czekałem z oceną do końca meczu. Innym też bym to radził

    Ad rem... ani Pawlicki ani Pedersen mnie dziś nie zachwycili.

    Jednak Pawlicki to taka sinusoida w tym meczu ,per saldo nic lepszy od Pedersena. Obaj ten sam słaby, jak na oczekiwania wobec nich poziom.

    Jednak dziś znowu więcej punktów zdobył Nicki. W poprzednich meczach N. Pedersen był sporo lepszy.

    Patrząc na całokształt tych trzech pierwszych meczów - Nicki pewniejszy , Piotrek strasznie się miota...

    Dałbym wynik 2,5 : 0,5 na korzyść Nickiego licząc od początku sezonu../




    PS
    Najważniejsze, że Unia wygrała. Petr Kildemand super w piętnastym!

    PS2

    Albo w kolejnym meczu bez zmian (pytanie , jak z formą Grzegorza?) ? Albo zmiana za PP Lub Nicki'ego. Uczciwiej byłoby chyba za PP ...?

  10. Powrót do góry    #458
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojciech.k Zobacz posta
    I tak jak mówiłem, Unia będzie mocniejsza na wyjazdach, bo w domu nie mają domu.
    Powiedz to Falubazowi.
    Sorry, już mnie ktoś uprzedził.

  11. Powrót do góry    #459
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    No i postawa Pawlickiego mogla zawazyc o tym ze Unia by meczu nie wygrala. Fakt Zengota za Pawlickiego.
    Tak jak i Nickiego. Jeszcze tylko dodam, że do nominowanych Twój chłopak miał 6, a PP niby 3, ale defekt na 2 z bonusem.

    Nie wspomnę o punktach , które traci drużyna, przez jazdę NP i tym , ze nabija punkty jadąc z juniorami.

    Oczywiście Piotr jest wolny i nikt go tu nie broni, ale do odstawki nadaje się zarówno jeden jak i drugi.

  12. Powrót do góry    #460
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Powinno się odmieniać Kopeć-Sobczyńskiego, -kiemu, itd. Pierwszy człon nazwiska pozostaje bez zmian. Żadnego "Kopcia"!!!
    Nieprawda. "Każdy składnik dwuczłonowych nazwisk męskich również odmieniamy, chyba że pierwszy człon jest nazwą dawnego herbu lub przydomka, np. o Pobóg-Malinowskim."(źródło: http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/naz...nowe;3299.html). Istnieje co prawda herb szlachecki Kopeć, ale jest to tzw. herb własny, czyli przysługujący wyłącznie rodzinie o nazwisku Kopeć, a zatem w przypadku IKS-a ta możliwość odpada. Czyli, zakładając że Igor nie dorobił się przydomka Kopeć , prawidłową odmianą jest: Kopcia-Sobczyńskiego, Kopciowi Sobczyńskiemu, Kopciem-Sobczyńskim itd.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  13. Powrót do góry    #461
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    no i Franz wyjaśnił. tamten to pewnie fan Korwin-Mikkego, hehe
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  14. Powrót do góry    #462
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Wielkim fanem PPJ nie byłem, nie jestem i pewnie nie będę . Ba, toczę małe wojenki, m.in. z wełną, na temat ppj>bz czy bz>ppj. Dla mnie nie ma tematu.

    Ale nie o tym. I chodź PPj jest skrajnie beznadziejny to szczerze powiedziawszy nikt tak nie irytuje jak Pedersen. Na niego spojrzeć trzeba szerzej. Nie przez pryzmat zdobytych punktów, a przez pryzmat straconych pozycji na trasie, na przestrzeni ostatnich 2 sezonów oraz spierdolo...... pozycji koledze z pary. Bieg 14 z Wrocławiem to szczyt szczytów. Dzisiaj przez cały bieg z Kołodziejem wiedziałem, że jak Dzik pójdzie dużą to ucieknie Kołodziejowi pomimo, że Janusz czekał na barana 3 kółka. Ponadto Dzik jeździ z juniorem i gro punktów zdobywa mniejszym kosztem.

    Sam nie wiem co zrobić, bo firma PPj irytuje strasznie, ale jazda i brak myślenia na torze NP po prostu wqrwia. Ponadto jak PPj zaskoczy to będzie chodził na +10 w meczu, a Dzik lepiej jeździć już nie będzie.


    Torunia szkoda. Po pierwsze fatalny terminarz, po drugie błąd Gajesa co do składu. Nie załamywać się tylko walczyć do końca. Teraz będziecie mieć już tylko z górki.


    p.s. Robi - niemożliwe abyś nie widział wielbłądów Pedersena. Więc przestań robić z siebie głupa.

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Brzuch za jego przydatny post!

    Martines (08-05-2017), lemur6666 (08-05-2017)

  16. Powrót do góry    #463
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta

    p.s. Robi - niemożliwe abyś nie widział wielbłądów Pedersena. Więc przestań robić z siebie głupa.
    Miłość jest ślepa

  17. Powrót do góry    #464
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    I pomyśleć, że Kildemand nie miał ( teoretycznych ) szans na załapanie się do składu w tym sezonie. Ambicji odmówić mu nie sposób.
    Piotrek już tak zaczynał sezony, po 2 pkt w meczu i nagle po 12, 15 w kolejnych meczach. Odwrotnie do Przemka, który zaczyna z wysokiego, kosi Złote Kaski,
    nabija średnią i dopada go kryzys lub kontuzja. Trudno za nimi nadążyć, nawet mnie, który z mamą chłopaków chodził do szkół
    Nicki też ( kolejny ) fenomen! Trzy tysiące błędów na mecz, wolny, przeszkadzający kolegom a... a punkty zdobywa niezgorsze.
    Gdyby wszystko u niego zaczęło funkcjonować jak należy to pewnie niżej 12 nie schodziłby. Podejrzewam, że w kilku drużynach jego punkty kibice braliby w ciemno. Zwłaszcza takie, zdobywane zupełnie bez formy.

    Co zrobi Baron? To wie tylko on sam. Ja wstawiłbym Grzesia, raz za Piotra, raz za Nickiego. I wtedy wszyscy byliby mądrzejsi.

  18. Powrót do góry    #465
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    szacun dla Miedziaka.
    O tak zasłużenie ,, nie sprowokował żadnej niebezpiecznej sytuacji na torze

  19. Powrót do góry    #466
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Helena nie wygląda jakby miała tak ludyczne poglądy jak Robi, więc utożsamianie Robiego i Heleny jest błędne.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  20. Powrót do góry    #467
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,175
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kołodziej przez holowanie Nickiego spyerdolił ten bieg. Wystarczyłoby jak by zostawił Dzika i pognał do przodu. Nicki mimo, że jechał szybszą ścieżka niż Kołodziej, był za wolny aby jechać z nim parą. Gdyby nie to, to Kolodziej wygrał by spokojnie ten bieg.
    Ale czy Nicki mu kazał czekać?

  21. Powrót do góry    #468
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    Miłość jest ślepa
    Tyle że ja nie neguje jego błędów... czytajcie uważnie co piszę. Stwierdzam że na tę chwilę Pedersen jest lepszy po tych 3 meczach bo robi koniec końców tę pkt i ma "gdzie" robić te błędy... a Pawlicki jadąc z tyłu nawet tego nie robi. 😊

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Uniafan (08-05-2017)

  23. Powrót do góry    #469
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    844
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 121 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Tyle że ja nie neguje jego błędów... czytajcie uważnie co piszę. Stwierdzam że na tę chwilę Pedersen jest lepszy po tych 3 meczach bo robi koniec końców tę pkt i ma "gdzie" robić te błędy... a Pawlicki jadąc z tyłu nawet tego nie robi. 😊

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
    Fanatycy tego i tak nie zrozumieja.
    Szkoda strzepic ryja

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  24. Powrót do góry    #470
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 213 w 134 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zboczeniec z lasu Zobacz posta
    Toruń długo nie schodził ze świecznika za ucieczke z Zielonej Góry.
    Długo sie o tym mówilo.
    Bardzo długo....
    Zrobiło sie nudno i..
    Znowu postanowili o sobie przypomniec próbując odwołac zawody na jedynym zadaszonym torze na świecie.
    Kolejny cud sie nie udał i stało sie to czego Toruń sie obawiał czyli przegrana.
    W pełni zasłuzone zwyciestwo Byków .
    Brawo UNIA !

    Dodatkowo pan Terminski swoimi wypowiedziami pisanymi i publikowanymi robi wstyd samemu Toruniowi.
    ŻUŻEL jest cięzki .Ale ten pan niesie swoimi wypowiedziami jeszcze wiekszy ciężar dla całego Torunia.
    W jaki sposób Toruń próbował odwołać mecz? Możesz to rozwinąć?

  25. Powrót do góry    #471
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,434
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Muszę przyznać, że przed 15 biegiem chciałem dać nagrodę fair-play Kołodziejowi za puszczenie Pedersena, i temu ostatniemu ex--equo za puszczenie Holdera, ale przebija to Greg swoją postawą z 15.

    W podobnej sytuacji Pedersen leżałby na płocie i machał ręcami do sędziego, żeby wykluczył Kildemanda.
    UNSCARED

  26. Powrót do góry    #472
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Zasłużone zwycięstwo lepszej drużyny.
    W 15 biegu było ostro - Pedersen pewnie by się wywalił i machał rękami jaki on poszkodowany, ale trafiło na Grega.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MICHCIO13 za jego przydatny post!

    wokie (08-05-2017)

  28. Powrót do góry    #473
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    no tak bo trafilo na czystego jak krysztal grega i sie nie wywrocil.. tylko ze jeszcze w tym momencie widzial na prowadzeniu jepsena i liczyl ze bedzie chociaz remis ... gdy byl pajak w tym momencie byl naprowadzeniu.. spokojnie i ten kryształowy greg by lezal i liczyl na powtoreczke..
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 08-05-2017 o 08:31
    pyra

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pyra za jego przydatny post!

    pakosik (08-05-2017)

  30. Powrót do góry    #474
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Do czego to dochodzi, że nawet jak zawodnik raz na ruski rok zachowa się przyzwoicie, to i tak znajdą się ludzie, którzy napiszą, że w sumie to nie ma za co chwalić, bo gdyby coś tam to na pewno by leżał, a to już prawie tak jakby położył się i wczoraj.

    Greg nie jest kryształem i nikt nie twierdzi, że jest. Ale wczoraj zachował się w porządku i wypada to po prostu docenić, tym bardziej, że taktyczne upadku stają się plagą.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    młody_piernik (08-05-2017), wokie (08-05-2017)

  32. Powrót do góry    #475
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Przecież Hancock nie będzie się narażać by robić upadki w jakimś głupim meczu Torunia. Ryzyko kontuzji. SGP a nie liga

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  33. Powrót do góry    #476
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    1Marcin60

    Wielka unia przyjeżdża po jak najmniejsZy wymiar kary, i ewentualne uratowanie bonusa. Nic więcej.

    Czy jakoś tak

  34. Powrót do góry    #477
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Ponadto jak PPj zaskoczy to będzie chodził na +10 w meczu, a Dzik lepiej jeździć już nie będzie.
    tyle, że Nicki już raz zaskoczył... 12+2 i jazda parą z juniorami... nie pamiętacie już jak go chwaliliście?

  35. Powrót do góry    #478
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zboczeniec z lasu Zobacz posta
    Toruń długo nie schodził ze świecznika za ucieczke z Zielonej Góry.
    Długo sie o tym mówilo.
    Bardzo długo....
    Zrobiło sie nudno i..
    Znowu postanowili o sobie przypomniec próbując odwołac zawody na jedynym zadaszonym torze na świecie.
    Kolejny cud sie nie udał i stało sie to czego Toruń sie obawiał czyli przegrana.
    W pełni zasłuzone zwyciestwo Byków .
    Brawo UNIA !

    Dodatkowo pan Terminski swoimi wypowiedziami pisanymi i publikowanymi robi wstyd samemu Toruniowi.
    ŻUŻEL jest cięzki .Ale ten pan niesie swoimi wypowiedziami jeszcze wiekszy ciężar dla całego Torunia.
    Jakie odwołanie meczu ? Skąd ludzie biorą takie szalone teorie Gdyby mecz odwołano to Toruń mocno by stracił wizerunkowo.

    Jeżeli wierzyć termosowi to sędzia rozważał przełożenie meczu. Jeżeli to prawda i patrząc jeszcze na sytuację z Rzeszowa to widać jakie łajzy są na wieżyczkach. Dopóki za pulpitem nie siądą ludzie, którzy czują ten sport (najlepiej byli zawodnicy - Karol nawet chciał) to będą takie cyrki ...

  36. Powrót do góry    #479
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    1Marcin60

    Wielka unia przyjeżdża po jak najmniejsZy wymiar kary, i ewentualne uratowanie bonusa. Nic więcej.

    Czy jakoś tak
    Jakoś tak to leciało.

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    A kim mają to zrobić? Pedersena nie ma, Pawlicki jedzie swój, ubiegłoroczny piach, Zengota bez formy a Kildemand na wyjeździe to inny zawodnik.
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Na pewno nie dream-team, co dzisiaj widać. Nie bez formy bo w swojej formie, ale Toruń jest faworytem, i Unia walczy o bonus, tylko i wyłącznie.
    Może ten wczorajszy mecz czegoś go nauczył, choć to też watpliwe, bo niektórzy ludzie nie wiedzą co to pokora.
    Termiński swego czasu też dopisywał sobie już 2 pkt w tabeli za mecz z Gorzowem u siebie, taki był pewny tej wygranej.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 08-05-2017 o 11:34
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •