Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 406 do 415 z 415

Wątek: I kolejka, 05.05.2017 godz. 20.15 , Unia Leszno - Sparta Wrocław (Mecz Zaległy)

  1. Powrót do góry    #406
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 18 w 6 postach

    piękny mecz

    Dawno dawno się tu nie udzielałem. Ale myślę że wczorajszy mecz był na tyle wyjątkowy i coś należy skrobnąć. Przede wszystkim wielkie brawa dla obu ekip za wspaniałe widowisko. Za to ja kocham żużel. Wreszcie wczoraj na smoku był prawdziwy żużel, prawdziwe ściganie. Jestem skłonny stwierdzić, iż było to najlepsze widowisko żużlowe na Smoku od wielu lat i dodam jeszcze, że zaryzykuję stwierdzenie, że najlepszy mecz kolejki jeśli nie mecz całego sezonu tego rozegranego i tego przed nami - to tak szybko się nie powtórzy. Wreszcie oglądaliśmy widowisko, choć przed sezonem byłem sceptyczny co do tego co nam zafunduje trener Baron.
    Co do samego przebiegu spotkania to co, mecz wygrał Drabik i tu szacun czapki z głów. Nawiasem mówiąc zobaczcie proszę ilu bohaterów spotkań jest wśród właśnie młodzieżowców -Drabik, Woryna czy nasi bohaterowie - czy to nie jest to o co nam kibicom speedway-a powinno chodzić??? mi osobiście tak. Uczciwie to stawianie sprawy, iż popadało i nie daliśmy rady to szlag mnie trafia jak słyszę takie dyrdymały, nie mówcie proszę takich bzdur bo zwyczajnie nie wypada. Czy to jest dream team którego może deszcz sponiewierać? Na plus jak dla mnie to Koldi i Sajfudinow i Kubera. Po Nikim i Kildemandem ja osobiście spodziewam się podobnych wyników i jakoś zupełnie mnie to nie zdumiło, na tyle tych zawodników stać, ot taka prawda. Jedno jest pewne Piotrek ma jakiś problem i mam nadzieję, że szybko go uporządkuje (dziś już pierwsza oznaka tego mam nadzieję jest Chalange) Smyk to to co jest jego największą bolączką psychika, jak ja to obserwuję to pierwsze niepowodzenia strasznie go dołują i pierwsze 0 czy 1 to jest zwiastun kolejnych 0 czy 1 i na tym klub i sam zawodnik powinien popracować. Tak jak wcześniej pisałem mecz miał jednego bohatera i nie był to nasz zawodnik... Co do prowadzenia meczu przez Barona, ja nie mam uwag to, że wcześniej nie poszły zmiany za Nikiego i Piotra nic w moim odczuciu by nie zmieniło, a wręcz przeciwnie spowodowałoby że końcówka meczu 3 ostanie biegi ne byłyby dla nas 14-4. Więc wcześniejsze wypstykanie się z tych rezerw, w moim odczuciu zakończyłoby się wygraną Wrocławia jakieś 50-40. Można sobie po fakcie stawiać pytanie czy, np nie można było za Piotra postawić na Kuberę ? Albo jeszcze inaczej czy za Piotra nie mógł pojechać Zengi ? Ale jest to gdybanie już po fakcie. Wiadomo mecz toczy się swoim rytem i ma swoją dynamikę. Nie wiem czy nie zdałoby rezultatu trochę zmiany,kildemand aut - ja widzę to tak, że janusz pod 5 a za niego w parze z Piotrem Zengi, a Saifudniow z Nikim? Ja widzę to tak, ale od tego jest trener.
    I podsumowują dziękuję za tak piękny speedway zarówno kolegom z Wrocławia jak i oczywiście naszym bykom. Dużo lepszy mecz niż ten z zg, bo tam oprócz pojedynczych akcji emocji nie było. Za takie widowiska jak wczoraj kocham ten sport. I panowie jutro na pełnym gazie z piernikami.

    a "kibice" z sektora wstyd, czy nie było lepiej bez nich w zeszłym sezonie ? do obory niech idą tam im miejsce
    Ostatnio edytowane przez BUFMM ; 06-05-2017 o 23:15

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BUFMM za jego przydatny post!

    kingpin (07-05-2017)

  3. Powrót do góry    #407
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    To Częstochowa z niego zrezygnowała, nie on z niej. Wrocław dał mu szansę na odbudowanie i pewnie nigdy tego Sparcie nie zapomni
    te ziomal, ty masz jakiegos ****a, daj na luz

  4. Powrót do góry    #408
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez BUFMM Zobacz posta
    Dawno dawno się tu nie udzielałem. Ale myślę że wczorajszy mecz był na tyle wyjątkowy i coś należy skrobnąć. Przede wszystkim wielkie brawa dla obu ekip za wspaniałe widowisko. Za to ja kocham żużel. Wreszcie wczoraj na smoku był prawdziwy żużel prawdziwe ściganie. Jestem skłonny stwierdzić iż było to najlepsze widowisko żużlowe na smoku od wielu lat i dodam jeszcze że zaryzykuję stwierdzenie że najlepszy mecz kolejki jeśli nie mecz całego sezonu tego rozegranego i tego przed nami- to tak szybko się nie powtórzy. Wreszcie oglądaliśmy widowisko choć przed sezonem byłem sceptyczny co do tego co nam zafunduje trener Baron.
    Co do samego przebiegu spotkania to co mecz wygrał Drabik i tu szacun czapki z głów. Nawiasem mówiąc zobaczcie proszę ilu bohaterów spotkań jest wśród właśnie młodzieżowców-drabik, woryna czy nasi bohaterowie - czy to nie jest to o co nam kibicom speedway-a powinno chodzić??? mi osobiście tak. Uczciwie to stawianie sprawy iż popadało i nie daliśmy rady to szlag mnie trafia jak słyszę takie dyrdymały nie mówcie proszę takich bzdur bo zwyczajnie nie wypada. Czy to jest dream team którego może deszcz sponiewierać? Na plus jak dla mnie to koldi i sajfudinow i kubera. Po nikim i kildemandem ja osobiście spodziewam się podobnych wyników i jakoś zupełnie mnie to nie zdumiło na tyle tych zawodników stać ot taka prawda. Jedno jest pewne piotrek ma jakiś problem i mam nadzieję że szybko go uporządkuje (dziś już pierwsza oznaka tego mam nadzieję jest Chalange) Smyk to to co jest jego największą bolączką psychika jak ja to obserwuję to pierwsze niepowodzenia strasznie go dołują i pierwsze 0 czy 1 to jest zwiastunem kolejnych 0 czy 1 na tym klub i sam zawodnik powinien popracować. Tak jak wcześniej pisałem mecz miał jednego bohatera i nie był to nasz zawodnik... Co do prowadzenia meczu przez Barona ja nie mam uwag to że wcześniej nie poszły zmiany za nikiego i piotra nic w moim odczuciu by nie zmieniło a wręcz przeciwnie spowodowałoby że końcówka meczu 3 ostanie biegi ne byłyby dla nas 14-4. Więc wcześniejsze wypstykanie się z tych rezerw w moim odczuciu zakończyłoby się wygraną wrocławia jakieś 50-40. Można sobie po fakcie stawiać pytanie czy np nie można było za piotra postawić na kuberę ? Albo jeszcze inaczej czy za piotra nie mógł pojechać zengi ? Ale jest to gdybanie już po fakcie. Wiadomo mecz toczy się swoim rytem i ma swoją dynamikę. Nie wiem czy nie zdałoby rezultatu trochę zmiany kildemand aut - ja widzę to tak że janusz pod 5 a za niego w parze z piotrem zengi, a saifudniow z nikim? ja widzę to tak ale od tego jest trener.
    I podsumowują dziękuję za tak piękny speedway zarówno kolegom z wrocławia jak i oczywiście naszym bykom. Dużo lepszy mecz niż ten z zg bo tam oprócz pojedynczych akcji emocji nie było. Za takie widowiska jak wczoraj kocham ten sport. I panowie jutro na pełnym gazie z piernikami.

    a "kibice" z sektora wstyd czy nie było lepiej bez nich w zeszłym sezonie ?do obory niech idą tam im miejsce
    Na przyszłość, można duże litery i interpunkcje.. ?

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    j-rules (07-05-2017), welna (07-05-2017)

  6. Powrót do góry    #409
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    no to sie rozpisales na fajny post jak rolnik z gnojowka

  7. Powrót do góry    #410
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 18 w 6 postach

    icon16.gif

    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Na przyszłość, można duże litery i interpunkcje.. ?

    wedle prośby korekta-jeśli Ci to przeszkadzało... i mam nadzieję, że przejdą poprawki

  8. Powrót do góry    #411
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    BUFMM bardzo fajny post, miło się czyta takich kibiców którzy doceniają piękny mecz mimo przegranej zapraszamy częściej
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  9. Powrót do góry    #412
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    no to sie rozpisales na fajny post jak rolnik z gnojowka
    Nie wszyscy sa w stanie stolerowac taki belkot jak twoj.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #413
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Wracając jeszcze do meczu, to co robił Janowski na torze po upadku Woffindena, uprzednio szarpiąc się z ochroną? Niby zawodnicy mając zakaz wstępu na tor. Może Demski by odpowiedział?

    1_0_0_0_0_0_0_0_0_0.jpg

  11. Powrót do góry    #414
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Wracając jeszcze do meczu, to co robił Janowski na torze po upadku Woffindena, uprzednio szarpiąc się z ochroną? Niby zawodnicy mając zakaz wstępu na tor. Może Demski by odpowiedział?

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=4030
    Wez sie do pracy zamiast donosić, konfidencie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  12. Powrót do góry    #415
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Wez sie do pracy zamiast donosić, konfidencie.
    Takie teksty to zostaw do swoich ziomków spod wieży. Jak nie masz nic mądrego do napisania to zamilcz.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi donvito za jego przydatny post!

    hcp (11-05-2017)

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •