Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 157

Wątek: Sparta Wrocław-Apator Toruń

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach

    Sparta Wrocław-Apator Toruń

    1,5 dnia do meczu a tu cisza i nawet obywatele GC z Torunia którzy przytulili faceta z Tczewa zmarłego w Warszawie siedzą cicho. Na wstępie, bilety na mecz na ukończeniu, strona wieży pełna i tylko nowa trybuna ma coś do sprzedaży bez numerowanych miejsc, ot urok nowych stadionów. Papierowo Sparta, rozum i historia Apator (a niech się kolesie ze mnie śmieją). Nie chce mi się rozpisywać kto co itd. bo jestem lekko na bani ale mam do kolegów w Torunia (tylko bez tych zmywakowych) propozycje. Ma być słonecznie i całkiem ciekawie, zatem na początek otwarcie sezonu wyścigów konnych na partynicach (sam na nie odbieram parę osób z Torunia i Bydgoszczy) o godz. 14.15, potem mecz i na koniec pergola i pokaz multimedialny. Dla kogoś na biegu myślę że wystarczy, a jak ktoś chce poznać trochę historii Wrocławia (tej polskiej) i jakieś ciekawe miejsca nie słoikowe to na partynicach się dogadamy i z przyjemnością poświęcę parę godzin.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Obawiam się tego meczu. Apator w końcu musi się przebudzić, a o naszych ciężko powiedzieć, że mają atut toru po kilku treningach i dwóch sparingach. Hancock stary doświadczony lis jak zawsze na nowym torze będzie śmigać i podpowie coś kolegom (poza Walaskiem ofc), może być zacięty mecz do ostatniego biegu. Typuję 47:43 po męczarniach.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Wg mnie zadnych obaw. 48-42 w kontrolowany sposob.
    Natomiast caly dwumecz o bonus zapowiada sie bardzo ciekawie...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Tu chyba sobie jakies jaja w tym temacie robia. Wroclaw wydaje sie bardzo mocny, Get Well moze z 30 nie wyjsc.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    A na czym opierasz tą moc Wrocławia, skoro jeszcze nigdzie nie jechali? Toruń z 30 wyjdzie, ale do wygranej się nie zbliży. 53-37
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Sumarycznie mają najlepszą parę juniorską w lidze. Jeśli tylko większość składu utrzyma formę sprzed roku to jest to zdecydowany kandydat do finału DMP.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    j-rules (29-04-2017)

  8. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    1,5 dnia do meczu a tu cisza....
    Jakie jest zainteresowanie meczem we Wrocku ? Czy remont stadionu wpłynie na frekwencję ? Przyznam, że przez te puste trybuny u Was w poprzednich latach trochę bolały oczy.

    Sam mecz mam nadzieję, że będzie ciekawy. Toruniowi zneutralizowany zostanie jedyny jak na razie atut, czyli młodzieżowcy. W tej pozycji spodziewam się góra 3 punktów. Seniorzy zapewne pojadą lepiej. Zwłaszcza Hancock takiej popeliny jak w ZG nie odwali.
    Po tym co KST w tym roku prezentuje, wynik +10 dla gospodarzy biorę w ciemno. Wtedy jeszcze jest szansa na punkt bonusowy, choć na to był on dla nas jakimś punktem na wagę awansu do PO, przestałem liczyć

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Mnie interesuje oficjalny komunikat, że Wrocek ma licencję:
    http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7...-kamienie.html

    A co do samego meczu, to wydaje się jednak, że Drabik robi różnicę i jak miałbym stawiać to gdzieś 50_40 dla gospodarzy
    bym postawił, choć jakaś tam nadzieja zawsze się kołacze... zwłaszcza, że jest jeszcze przed występem naszych w SGP
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  10. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Mnie interesuje oficjalny komunikat, że Wrocek ma licencję:
    http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7...-kamienie.html
    O kurka ! Na załączonym zdjęciu jest sterta kamieni, z czego kilka wielkości pięści
    Ja dostałem nie raz na Bronka kamieniem w twarz czy w głowę, no ale największe to były wielkości paznokcia. Od najmniejszego palca !

  11. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Jeśli ta kupka kamieni pochodzi z toru , to nie chciałbym być w skórze zawodników i łapać się na szprycę.
    Przecież to groziłoby poważnymi kontuzjami zarówno zawodników jak i na widowni.
    Ta ekipa wyzbiera kamienie , które widać , a co z tymi co przykryte są nawierzchnią?
    Jak tylne koło rajdera wygrzebie taki pocisk , to ta szpryca może boleć.
    Najlepiej wygrywać starty i dzida , a na trybunach lepiej zasiąść troszkę wyżej albo iść na zawody w stroju zomowca.

  12. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Kiedys tak jezdzili I nikomu to nie przeszkadzalo. No ale fakt, dzisiaj zuzlowcy to w wiekszosci panienki..obstawiam,ze w Toruniu juz wesza szanse na walkower I jutro beda cyrki
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 29-04-2017 o 15:49

  13. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    zuzlowcy jak zuzlowcy ale chyba nie chcialbys dostac takim kamorem w mordencje.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    i siedzi taki szczerbaty, uśmiechnięty sparta_mistrz na trybunach:

    "HE KIEDYS TO BYL ZUZEL"
    "TE ZUZLOKI TO PANIENKI TERA HALINA PODAJ MNIE PIWO"
    "ZA MOICH CZASOW SCIGANO SIE NA BYLE CZYM LICZYL SIE SPORT!!!"
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    Howard (30-04-2017)

  16. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Przeciez napisali w artykule, ze widzom nic nie grozi bo podniesli zabezpieczenia
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Czy nie grozi to bym nie zaryzykował. Przyznam , że wygląda to dość dramatycznie no, ale Polak mądry ...
    Na miejscu Wrocka to bym się chyba dobrze ubezpieczył i zapalił świeczkę na głównym ołtarzu.

  18. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Gajeś to niech pożyczy od Czesia za wczasu tą sławetną szpryche i trzyma w swoim plecaczku, bo może się przydać w poszukiwaniu kamoli na torze.


    Rysiek, a Gejeś zamiast Gajeś, to wyszło tak całkiem przypadkowo.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 29-04-2017 o 19:17
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Shelve.
    Ten Gejeś to tak wyszło czy coś sugerujesz ?

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (29-04-2017)

  21. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    W dalszym ciagu nie wiemy o co ci chodzi w polaczeniu Gejesia i szpikulca.. i chyba nie chcemy wiedziec.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Robi się ostro .

  23. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Robi się ostro .
    Robi to się ostro zbroi na GP.
    Właśnie w watku GP pokazał 5L bańke browca.
    Pewnie o tej godzinie to już pusta.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  24. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    dla niego to codziennosc.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Odnośnie meczu - ciekawe czy Gajewski wystawi Holdera. Widać, że Chris męczy się okrutnie. Dwa pierwsze biegi jeszcze jako-tako ale później widać było jak okrutnie się męczy na dystansie. Nie ma szybkości, a jak jej nie ma to i jazda od razu chaotyczna i nerwowa.

  26. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Na miejscu Wrocka to bym
    wrocek dla wroclawianina to taki lekki obciach, zatem piszmy wroclaw itd z odmianami, mimo ze tu mieszkaja w wiekszosci lwowiacy i wielkopolanie tak jak w toruniu wilniuki. biletow na strone wiezy brak, a na nowa zostaly tylo na wyjsciu z drugiego luku i to w malych ilosciach. sam sie dziwie ze mimo pojemnosci 11500 az tak duzo ludzi przyjdzie. nowoscia jest przejscie kibicow z autokarow kolo parkinu strzelniczego w "tunelu" obok parkingu zawodnikow. no i najciekawsze, kibice sparty spod wiezy beda siedziec na wyjsciu z pierwszego luku (stara dwójka) z powodu min. odstepu od kibicow przyjezdnych którzy siedza na tej samej prostej. widac wyraznie ze miasto ma w d..... zagorzalych kibicow i tradycje, no ale czego sie spodziewac od guru z mikstatu, zatem bedzie pewnie nabieg na wieze i pewnie bede w tym uczestniczyl ze swinia na smyczy
    ni i tak troche o stadionie z pitoleniem maciejewskiej http://wroclaw.wyborcza.pl/multimedi...BoxLokWrocLink
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 29-04-2017 o 22:30

  27. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Odnośnie meczu - ciekawe czy Gajewski wystawi Holdera. Widać, że Chris męczy się okrutnie. Dwa pierwsze biegi jeszcze jako-tako ale później widać było jak okrutnie się męczy na dystansie. Nie ma szybkości, a jak jej nie ma to i jazda od razu chaotyczna i nerwowa.
    Cóż. Holderowi wiele razy tor we Wrocławiu pasował, ale... to przecież zupełnie inny teraz tor.
    Z drugiej strony ile można Pawła na ławie trzymać. Coś tam chłopacy ostatnio trenowali, było SGP...
    menago niech decyduje i bierze na siebie odpowiedzialność. Ja bym postawił jednak na... Holdera.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  28. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Cóż. Holderowi wiele razy tor we Wrocławiu pasował, ale... to przecież zupełnie inny teraz tor.
    Z drugiej strony ile można Pawła na ławie trzymać. Coś tam chłopacy ostatnio trenowali, było SGP...
    menago niech decyduje i bierze na siebie odpowiedzialność. Ja bym postawił jednak na... Holdera.
    Nie ma znaczenia na kogo menago postawi jutro.
    Mecz i tak w palnik.
    Jutrzejsza jazda to jedynie pole do oceny formy zawodników.
    Może Gajeś ma jakiś plan?

  29. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nie ma znaczenia na kogo menago postawi jutro.
    Mecz i tak w palnik.
    Jutrzejsza jazda to jedynie pole do oceny formy zawodników.
    Może Gajeś ma jakiś plan?
    Ma znaczenie i to duże. Nawet jak mecz będzie w palnik, to jest jeszcze w dwumeczu bonus. A kilka bonusów straconych poprzez błedy kadrowe, może stanowić duzy problem na koniec rozgrywek.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    apator_uk (29-04-2017)

  31. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Może Gajeś ma jakiś plan?
    Plan jest poluźnić szelki w plecaku bo ciśnie.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  32. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ma znaczenie i to duże. Nawet jak mecz będzie w palnik, to jest jeszcze w dwumeczu bonus. A kilka bonusów straconych poprzez błedy kadrowe, może stanowić duzy problem na koniec rozgrywek.
    Ale w tym momencie nie ma to wielkiego znaczenia dlatego, że forma praktycznie każdego zawodnika jest jedną wielką zagadką, łamane przez beznadziejna jak czwarte pole startowe dzisiaj w Krsko. Na kogo by Gajewski nie postawił, prawdopodobnie i tak czeka nas solidny wpierdziel.

  33. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Cóż. Holderowi wiele razy tor we Wrocławiu pasował, ale... to przecież zupełnie inny teraz tor.
    a co sie w tym torze zmienilo? chyba ze tor jest zupelnie inny przez forme holdera

  34. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Ale w tym momencie nie ma to wielkiego znaczenia dlatego, że forma praktycznie każdego zawodnika jest jedną wielką zagadką, łamane przez beznadziejna jak czwarte pole startowe dzisiaj w Krsko. Na kogo by Gajewski nie postawił, prawdopodobnie i tak czeka nas solidny wpierdziel.
    Mam nadzieję że już @Mariuszowi dostatecznie wyjaśniłeś komplikację problemu.
    Nie wiem, czy nawet jasnowidz by tam pomógł? Może jakiś najwyższej klasy, taki Nostradamus?

  35. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Ale w tym momencie nie ma to wielkiego znaczenia dlatego, że forma praktycznie każdego zawodnika jest jedną wielką zagadką, łamane przez beznadziejna jak czwarte pole startowe dzisiaj w Krsko. Na kogo by Gajewski nie postawił, prawdopodobnie i tak czeka nas solidny wpierdziel.
    Nie no, jak by tak samo zawodnicy KST mieli podchodzić do meczów, to faktycznie czarno to widzę. Nawet jak forma zawodników jest słabsza to trzeba szarpać w każdym meczu ile się da. I tu własnie jest ogromna rola menago. Własnie wtedy jak zawodnikom nie idzie. A jak jeszcze menago zawali, to już kaplica jest. Nawet jak macie przegrać ten mecz to wazne jest odp. dobranie zawodników i odpowiednie ustawienie ich w pary. Jakoś Janoś dzisiaj nie błysnął w Krsko, Tai również nie poszalał. A wy z góry zakładacie, że macie w palnik.

    A ja wam powiem, że wcale nie jestem taki pewny czy KST przegra jutro mecz we Wrocku. Gołym okiem widać, ze Wrocek ma też swoje problemy. Raz, że ich zawodnicy jeszcze sami nie wiedzą gdzie są z formą. A dwa, że ten tor, ta nowa nawierzchnia, jeszcze jest przez nich nie rozpoznana. Nie zdziwię się jak ten mecz będzie na styku.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie no, jak by tak samo zawodnicy KST mieli podchodzić do meczów, to faktycznie czarno to widzę.
    Oni mają podchodzić na maxa ale realnie patrząc z boku wierzysz, że taki Holder w jeden dzień zażegna kryzys sprzętowy, a MJJ przełamie trwającą 3 (?) sezony niemoc jeździecką?

    Jestem w stanie uwierzyć w dobry mecz Grega - jak się spasuje na starcie może być trudny do złapania. Ale reszta? E-e.

    Przy takiej formie zawodników paradoksalnie trudno jest Gajewskiemu coś zawalić. Bo jeśli z sześciu seniorów 3 jedzie słabo/fatalnie to jego decyzje przestają mieć wpływ na wynik.

  37. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Mam nadzieję że już @Mariuszowi dostatecznie wyjaśniłeś komplikację problemu.
    Nie wiem, czy nawet jasnowidz by tam pomógł? Może jakiś najwyższej klasy, taki Nostradamus?
    Ejj no, wiele w żużlu już widziałem. Pewny jesteś, że Wrocek na luzie jutro rozjedzie KST ?

    Skąd wiesz co pojedzie Milik, Lebiediew czy Ogór ? Popatrz dzisiaj na liderów obu drużyn w Krsko. Janowski to poziom Holdera, a Herbi był lepszy od Taia. Ja rozumiem, jutro mecz we Wrocku. Ale czy na pewno Sparta da radę przygotować tor taki jak sama chce ? Przecież oni sami będą się uczyć tego toru jeszcze z kilka kolejek najbliższych.

    Tak naprawdę to dzisiaj wiemy, ze KST przegrał u siebie z Gorzowem. Ale wiemy też, ze jak by jechał np., Walasek za Przedpełskiego czy Holdera, to mecz raczej by wygrali. Potem przegrali w ZG, gdzie jak się okazuje, mocni są liderzy. Dudek, Doyle i Protas. Dzisiaj Doyle z Dudkiem to potwierdzili. Jak mocna jest Sparta u siebie ? Tego nie wie nikt. A wy już wywieszacie biała flagę. A ja twierdzę, że jutro mecz we Wrocku rozstrzygnie się w nominowanych. Tylko głowy nie dam na czyją korzyść.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Za Holdera pojedzie Paweł. A przynajmniej powinien.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  39. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Oni mają podchodzić na maxa ale realnie patrząc z boku wierzysz, że taki Holder w jeden dzień zażegna kryzys sprzętowy, a MJJ przełamie trwającą 3 (?) sezony niemoc jeździecką?
    Nie wiem czy Holder się ogarnie. A czy ty wiesz czy ogarnie się np. Janowski ?

    Jestem w stanie uwierzyć w dobry mecz Grega - jak się spasuje na starcie może być trudny do złapania. Ale reszta? E-e.
    Wystarczy, że Greg będzie wygrywał, a Walas, Holder z MJJ bedą objeżdżali Lebiedieva, Ogóra czy Milika. I już masz mecz na styku. A nawet jak byście mieli przegrać, to walczyć trzeba z urzędu o jak najkorzystniejszy wynik. Po to aby można było potem zbierać bonusy.

    Przy takiej formie zawodników paradoksalnie trudno jest Gajewskiemu coś zawalić. Bo jeśli z sześciu seniorów 3 jedzie słabo/fatalnie to jego decyzje przestają mieć wpływ na wynik.
    Rzecz w tym, że ty nie wiesz jak pokażą się wasi zawodnicy na tle zawodników Sparty. Bo tak naprawdę to spośród Spartan wiemy tylko co nie co o Janowskim i Woffindenie. I ich dyspozycja również doopy nie urywa. A reszta jest jedną wielką niewiadomą.

    I na koniec.
    Gdzie u was wiara kibica ? Chyba w korporacji za drzwiami została
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 29-04-2017 o 23:53
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #36
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ejj no, wiele w żużlu już widziałem. Pewny jesteś, że Wrocek na luzie jutro rozjedzie KST ?

    Skąd wiesz co pojedzie Milik, Lebiediew czy Ogór ? Popatrz dzisiaj na liderów obu drużyn w Krsko. Janowski to poziom Holdera, a Herbi był lepszy od Taia. Ja rozumiem, jutro mecz we Wrocku. Ale czy na pewno Sparta da radę przygotować tor taki jak sama chce ? Przecież oni sami będą się uczyć tego toru jeszcze z kilka kolejek najbliższych.

    Tak naprawdę to dzisiaj wiemy, ze KST przegrał u siebie z Gorzowem. Ale wiemy też, ze jak by jechał np., Walasek za Przedpełskiego czy Holdera, to mecz raczej by wygrali. Potem przegrali w ZG, gdzie jak się okazuje, mocni są liderzy. Dudek, Doyle i Protas. Dzisiaj Doyle z Dudkiem to potwierdzili. Jak mocna jest Sparta u siebie ? Tego nie wie nikt. A wy już wywieszacie biała flagę. A ja twierdzę, że jutro mecz we Wrocku rozstrzygnie się w nominowanych. Tylko głowy nie dam na czyją korzyść.
    Nigdzie nie pisałem że Wrocław zmiażdży Toruń, skąd taki domysł?
    Stwierdziłem że tylko super jasnowidz, mógłby wysłać spokojnie na ławkę któregoś Getłellowca.
    O Toruniu mało, ale coś wiemy, o Sparcie prawie nic.
    Krzyżacy ogólnie jakoś na razie jadą słabo, to stawiam na kontrolowane zwycięstwo Sparty 8-10pkt.
    Ale nie wykluczam minimalnej wiktorii Torunia, kto wie?

  41. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Te 8-10 dla Sparty to bym pomnożył razy dwa. Wtedy wyjdzie 16-20 i to na chwilę obecną wynik bardzo prawdopodobny.
    Między bajki można włożyć rozstrzygnięcie rywalizacji w nominowanych. Trzeba być fantastą żeby w to wierzyć.
    Toruń na chwilę obecną jest w dużym kryzysie.

  42. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Te 8-10 dla Sparty to bym pomnożył razy dwa. Wtedy wyjdzie 16-20 i to na chwilę obecną wynik bardzo prawdopodobny.
    Między bajki można włożyć rozstrzygnięcie rywalizacji w nominowanych. Trzeba być fantastą żeby w to wierzyć.
    Toruń na chwilę obecną jest w dużym kryzysie.
    A skąd ta wiedza ? Na czym oparta ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Te 8-10 dla Sparty to bym pomnożył razy dwa. Wtedy wyjdzie 16-20 i to na chwilę obecną wynik bardzo prawdopodobny.
    Między bajki można włożyć rozstrzygnięcie rywalizacji w nominowanych. Trzeba być fantastą żeby w to wierzyć.
    Toruń na chwilę obecną jest w dużym kryzysie.
    Jest w kryzysie, ale zawody odbywają się na torze który jest w zasadzie niewiadomą dla wszystkich.
    Oczywiście Wrocław wyglada dużo mocniej i jest faworytem, ale wygrana Torunia to żaden s/f.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Londi (30-04-2017)

  45. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jest w kryzysie, ale zawody odbywają się na torze który jest w zasadzie niewiadomą dla wszystkich.
    Oczywiście Wrocław wyglada dużo mocniej i jest faworytem, ale wygrana Torunia to żaden s/f.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    W kryzysie to jest Holder i Przedpełski. Jeden z nich pojedzie w tym meczu. Czy cały Apator jest w kryzysie ? Tego tak naprawdę nie wiemy. A co wiemy ? Że ich juniorzy jada lepiej jak oczekiwali (IKS), że Walas czy MJJ drugi mecz pojechali juz przyzwoicie jak na zawodników II liniowych. Wiemy również że Hancock zaprezentował sie lepiej niż Tai w Krsko. Janowski natomiast pojechał na poziomie Holdera, ktory to jest w kryzysie. Wiemy też, że cały KST, na tle Gorzowa czy ZG, zaprezentował się gorzej. Ale nic nie wiemy o pozostalych zawodnikach Sparty. Nic nie wiemy o torze jaki będzie we Wrocku. I dlatego uważam, ze tam może dosłownie paść każdy wynik. Włącznie z wygraną Apatora.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Sparta to jeden z faworytów ligi. Nie ma się co oszukiwać tutaj Toruń raczej nie poszaleje. Typuje 52:38 dla Wrocławia

  47. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Sparta to jeden z faworytów ligi. Nie ma się co oszukiwać tutaj Toruń raczej nie poszaleje. Typuje 52:38 dla Wrocławia
    No własnie to mnie zastanawia, skąd wiesz, ze Sparta to jeden z faworytów ligi ? Widziałeś ich na torze ? Czy tak ci się tylko wydaje ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Z tego samego powodu, co Falubaz.

  49. Powrót do góry    #44
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No własnie to mnie zastanawia, skąd wiesz, ze Sparta to jeden z faworytów ligi ? Widziałeś ich na torze ? Czy tak ci się tylko wydaje ?
    Tu nie trzeba nic widzieć wystarczy na nazwiska spojrzeć i ich potencjał
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 30-04-2017 o 12:32

  50. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Sparta na pewno nie jest faworytem, ale Get Well tym bardziej nim nie jest. Tutaj lekko w dupę - lekko bo Janowski woli tatuaże na dupie sobie robić miast trenować, więc zera wozi, nieudacznik. Ale bonus obstawiam dla Torunia.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •