Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 586 do 602 z 602

Wątek: III kolejka SE, Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra, 30.04, godz. 16.30

  1. Powrót do góry    #586
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/684...sie-ekstraliga

    u huhu ... bali sie trudnych pytan ?.. i narodowego tez nie bylo? moze tez powinie is na kontrole " dopingowa'
    Jakich trudnych pytań...prędzej niezrozumiałych próbki toru dopiero w laboratorium.
    Ostatnio edytowane przez okano1 ; 01-05-2017 o 23:09

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi okano1 za jego przydatny post!

    pyra (01-05-2017)

  3. Powrót do góry    #587
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Mecz był wczoraj, a świętowanie sprawiło, że pisać w miarę normalnie można dopiero dzisiaj Oj musi boleć taki wpi***ol od Unii Jestem niesamowicie zaskoczony postawą juniorów i Kildemanda. Jak czytałem doniesienie z treningu, ze Pająk przegrywał z juniorami, a następnie widziałem, co robił z Falubazami, to doszedłem do wniosku, że jak dla mnie na każdym treningu go mogą juniorzy kroić Swoją drogą Zen to chyba szybko się do składu nie załapie Czekam na piątkowe starcie ze Spartą i zobaczymy, czy to kwestia toru rzeczywiście, czy po prostu Falubaz taki słaby.

    Deja vu 2010?

  4. Powrót do góry    #588
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Nie żartuj!
    Właśnie takie obrazki najbardziej cieszą.
    Wygrali z Walaskiem i Jensenem i myśleli, że są w ,,niebie''
    Kazali Nam czyścić mokasyny, śmiali się, że przyjeżdzają na dożynki
    Pijany Cieślak coś pod nosem sadził, że Oni nie dość, że mają łatwiej to nic nie muszą, a My musimy i koniec
    Wczoraj mieli dwóch grajków w finale GP, a dziś tych grajków na dystansie robiła szkółka leszczyńska, która jest przecież na takim samym poziomie co zielonogórska

    Dostali cudownego liścia w twarz!!!
    Liścia, który boli i boleć będzie.
    A to dopiero początek!
    A dlaczego początek???
    Bo My jeszcze zajedziemy na W69!!!
    W mokasynach, w białych koszulach
    I ,,sprzedamy'' im raz jeszcze liścia!!!!

    ps. Tylko ten Hampel. Pewnie znów ,,dychę strzeli''..................
    Ja pi....le .Zdemolowaliście nas ,ale żeby już teraz twierdzić że podbijecie kosmos .Na Twoim przykładzie ,bardzo ładnie widać co przeżywaliście po ostatnich spotkaniach z TYLKO FALUBAZ

  5. Powrót do góry    #589
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Ja pi....le .Zdemolowaliście nas ,ale żeby już teraz twierdzić że podbijecie kosmos .Na Twoim przykładzie ,bardzo ładnie widać co przeżywaliście po ostatnich spotkaniach z TYLKO FALUBAZ
    Ale, gdzie Ja napisałem że podbijemy jakiś tam kosmos????
    My tylko jeszcze raz sprzedamy Wam liścia
    Nic więcej.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    darsen (03-05-2017)

  7. Powrót do góry    #590
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ale, gdzie Ja napisałem że podbijemy jakiś tam kosmos????
    My tylko jeszcze raz sprzedamy Wam liścia
    Nic więcej.
    Nie zawsze liść boli najmocniej.
    Ostatnio edytowane przez okano1 ; 02-05-2017 o 10:29

  8. Powrót do góry    #591
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Ale, gdzie Ja napisałem że podbijemy jakiś tam kosmos????
    My tylko jeszcze raz sprzedamy Wam liścia
    Nic więcej.
    Po tym jak się zachowujecie po demolce Falubazu ,to jesteście wyżej niż kosmos i nie musisz tego pisać
    Po pierwszych próbnych harcach ,wylewałeś łzy na klawiaturę bo forma nie takach ,niektórzy jadą do tyłu a po niedzielnych wydarzeniach już twierdzisz że za KILKA MIESIĘCY będzie podobnie .Wychodzi na to że się .... znasz albo napinasz się jak typowy Leszczynianin .Wybierz sobie co Ci bardziej pasuje
    Miłego deszczowego dnia

  9. Powrót do góry    #592
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    poza tym, że wynik był jaki był to macie z tego tylko 2 duże punkty [no i pewnie jeden za bonusa],
    dodatkowych not za wrażenia artystyczne za ten mecz nie przyznają,
    a wy tak się podniecacie jakby tak było..
    no ale cieszcie się...tego nikt wam zabronić nie może;
    mnie osobiście bardziej by przejął taki wynik w rundzie play off, ale teraz, a zwłaszcza na początku sezonu
    na drużynę i trenera powinien podziałać wręcz motywująco i to też jest pewien plus

  10. Powrót do góry    #593
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    a przed meczem tak słodko sobie w dupe wchodzili..... Wynik zmienia wszystko
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Nigel (02-05-2017)

  12. Powrót do góry    #594
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    a przed meczem tak słodko sobie w dupe wchodzili..... Wynik zmienia wszystko
    I to jest to zaklinanie rzeczywistości!!!

    Niby to tylko porażka, niby tylko za dwa punkty, niby to tylko początek sezonu.

    Tylko, że to wszystko to NIBY!!!

    Wynik zmienia wszystko!!!
    Zmienia nastawienie, nastroje, samopoczucie, wiarę we ,,własnego siebie''.

    I do kosza każdy kibic Falubazu może sobie wrzucić te niby dwa punkty, niby ten początek sezonu.

    Tak jak My mamy satysfakcję i dużą radość, tak w Falubazie dominuje w.q.r.w.i.e.n.i.e i irytacja
    Bo przegrać można, nawet czasami trzeba.
    Dostać liścia w takich meczach najnormalniej już nie wypada......


    Dlatego niech sobie każdy Falubaz dalej zaklina rzeczywistość i tłumaczy wszystkim dookoła, że to ,,tylko'' dwa punkty.
    My natomiast się cieszymy, bo mamy do tego podstawy.
    Bo zbić tak Falubaz, Cieślaka, Hampela i co???
    Przejść koło tego tak obojętnie???
    Wy się cieszycie, kiedy Dudek wygrywa ze Zmarzlikiem pojedyńcze biegi i wówczas jest ok, a Nam nie wolno???
    Śmialiście się, że na dożynki przyjeżdżacie, że gumofilce mamy szorować.
    Bo miastowi z ZG jadą......
    Tyle tylko , że wieś ta prawdziwa jest na W69.
    Kiedy nawet w szaliku rywala na zawodach młodzieżowych nie jesteś bezpieczny.
    Ja w niedzielę, piłem browar z facetem, który opatulony był w szalik Falubazu.
    Na sektorze ogólnodostępnym. Na meczu ligowym!!!!!
    W Zielonej????
    Nie do pomyślenia nawet.
    O realizacji pomysłu - kosmos Scotii.......

    Dlatego jak widać. Nie tylko na torze Wam do ,,wieśniaków'' brakuje, ale przede wszystkim w kulturze na trybunach.

    Ale co tam Zaklinajcie tą swoją ,,magię'' dalej.
    No i przede wszystkim trzymajcie kciuki za tą ,,dychę'' Jarka na wyjazdach.....
    Ostatnio edytowane przez welna ; 02-05-2017 o 12:47

  13. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Nigel (02-05-2017), chezik (05-05-2017), darsen (03-05-2017), dockm (02-05-2017), never_mind (02-05-2017)

  14. Powrót do góry    #595
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Welna

    Tak jak My mamy satysfakcję i dużą radość, tak w Falubazie dominuje w.q.r.w.i.e.n.i.e i irytacja
    Bo przegrać można, nawet czasami trzeba.
    Dostać liścia w takich meczach najnormalniej już nie wypada......
    Pełna zgoda. Nie wiem jak inni z ZG, ale mnie w.q.r.w.i.e.n.i.e trzyma do dziś. I sam nie wiem kiedy przejdzie.

    Bo tak jak powiedziałeś, przegrać można, ale dostać z liścia w pysk to już ponad siły kibica. Mimo, że te 2 pkt były pewno wkalkulowane jako ewentualna przegrana. I pewnie za wiele to nie zmieni aby nie wejść do PO. Ale nawet po takim liściu trzeba wierzyć dalej, trzeba dalej iść i kibicować.

    Tyle tylko , że wieś ta prawdziwa jest na W69.
    Kiedy nawet w szaliku rywala na zawodach młodzieżowych nie jesteś bezpieczny.
    Ja w niedzielę, piłem browar z facetem, który opatulony był w szalik Falubazu.
    Na sektorze ogólnodostępnym. Na meczu ligowym!!!!!

    Dlatego jak widać. Nie tylko na torze Wam do ,,wieśniaków'' brakuje, ale przede wszystkim w kulturze na trybunach.
    Ale tutaj to popłynąłeś już kompletnie. Chyba jeszcze ciebie alko trzyma

    Twierdzę, że odpowiedni procent buraków jest na każdym stadionie porównywalny. Czy to w Lesznie, czy w ZG czy gdziekolwiek indziej. W ubiegłym roku koło mnie na trybunach na meczu z Lesznem, siedziało kilku w barwach Leszna. Sam się dziwiłem, że ich tam służby porządkowe w ogóle wpuściły. Ale co najważniejsze, włos im z głowy nie spadł. Ba, wychodzili do ToiToii, wychodzili po gięta. I nikt ich nie zabił
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #596
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    I to jest to zaklinanie rzeczywistości!!!

    Niby to tylko porażka, niby tylko za dwa punkty, niby to tylko początek sezonu.

    Tylko, że to wszystko to NIBY!!!

    Wynik zmienia wszystko!!!
    Zmienia nastawienie, nastroje, samopoczucie, wiarę we ,,własnego siebie''.

    I do kosza każdy kibic Falubazu może sobie wrzucić te niby dwa punkty, niby ten początek sezonu.

    Tak jak My mamy satysfakcję i dużą radość, tak w Falubazie dominuje w.q.r.w.i.e.n.i.e i irytacja
    Bo przegrać można, nawet czasami trzeba.
    Dostać liścia w takich meczach najnormalniej już nie wypada......


    Dlatego niech sobie każdy Falubaz dalej zaklina rzeczywistość i tłumaczy wszystkim dookoła, że to ,,tylko'' dwa punkty.
    My natomiast się cieszymy, bo mamy do tego podstawy.
    Bo zbić tak Falubaz, Cieślaka, Hampela i co???
    Przejść koło tego tak obojętnie???
    Wy się cieszycie, kiedy Dudek wygrywa ze Zmarzlikiem pojedyńcze biegi i wówczas jest ok, a Nam nie wolno???
    Śmialiście się, że na dożynki przyjeżdżacie, że gumofilce mamy szorować.
    Bo miastowi z ZG jadą......
    Tyle tylko , że wieś ta prawdziwa jest na W69.
    Kiedy nawet w szaliku rywala na zawodach młodzieżowych nie jesteś bezpieczny.
    Ja w niedzielę, piłem browar z facetem, który opatulony był w szalik Falubazu.
    Na sektorze ogólnodostępnym. Na meczu ligowym!!!!!
    W Zielonej????
    Nie do pomyślenia nawet.
    O realizacji pomysłu - kosmos Scotii.......

    Dlatego jak widać. Nie tylko na torze Wam do ,,wieśniaków'' brakuje, ale przede wszystkim w kulturze na trybunach.

    Ale co tam Zaklinajcie tą swoją ,,magię'' dalej.
    No i przede wszystkim trzymajcie kciuki za tą ,,dychę'' Jarka na wyjazdach.....
    żeby móc się wypowiadać na temat kultury, lub jej braku na innyc stadionach, najpierw trzeba na nich być.
    z perspektywy własnej obory , wszystko może kojarzyć się tak samo.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  16. Powrót do góry    #597
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Welna



    Pełna zgoda. Nie wiem jak inni z ZG, ale mnie w.q.r.w.i.e.n.i.e trzyma do dziś. I sam nie wiem kiedy przejdzie.

    Bo tak jak powiedziałeś, przegrać można, ale dostać z liścia w pysk to już ponad siły kibica. Mimo, że te 2 pkt były pewno wkalkulowane jako ewentualna przegrana. I pewnie za wiele to nie zmieni aby nie wejść do PO. Ale nawet po takim liściu trzeba wierzyć dalej, trzeba dalej iść i kibicować.



    Ale tutaj to popłynąłeś już kompletnie. Chyba jeszcze ciebie alko trzyma

    Twierdzę, że odpowiedni procent buraków jest na każdym stadionie porównywalny. Czy to w Lesznie, czy w ZG czy gdziekolwiek indziej. W ubiegłym roku koło mnie na trybunach na meczu z Lesznem, siedziało kilku w barwach Leszna. Sam się dziwiłem, że ich tam służby porządkowe w ogóle wpuściły. Ale co najważniejsze, włos im z głowy nie spadł. Ba, wychodzili do ToiToii, wychodzili po gięta. I nikt ich nie zabił
    Z szaleństwa po tym pogromie, @wełna nie wytrzeźwieje jeszcze na jutrzejszy wieczór. Na Spartę to już nie dotrze, nie ma takiej możliwości.
    Co to za jazda znowu po kibicach Falubazu? Tak się Byki rozbuchały po niedzieli, że chcą wszystkich poniewierać i ustawiać. Jak to raptownie przez parę dni wszystko może się zmienić.
    Wystarczy wejść w sektor pikników w Zielonej i żadnemu rolnikowi włos z głowy nie spadnie. Jeszcze piwo może ktoś postawi.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    welna (02-05-2017)

  18. Powrót do góry    #598
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Nie wiem jak inni, ale ja kibicowanie traktuję raczej jako formę rozrywki, w sumie generalnie sport;
    np. do Jordana i jego nieumiejętności przegrywania dużo mi brakuje [polecam jego biografię
    Dlatego też wszelkie negatywne uczucia typu w****ienie, irytacja, jakiś wielki żal są mi obojętne,
    nie wiem może to kwestia nastawienia do życia itd.
    Dlatego nie będę rozdrapywał ran po tej porażce i jakoś długo jej rozpamiętywał.
    Może z 15 lat temu bardziej bym się tym wszystkim podniecał, gdy jeszcze sport jako tako nie był tak bardzo uzawodowiony,
    gdy przynależność klubowa zawodników była czymś więcej niż tylko stosunkiem pracownik-pracodawca, ale teraz?
    Pozdro dla kibiców z Leszna.
    Upajajcie się tym triumfem ale z głową

  19. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (02-05-2017), GoTrEk (02-05-2017), noc (02-05-2017), shelve (02-05-2017), sobotch (02-05-2017)

  20. Powrót do góry    #599
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Chciałbym podziękować obu drużynom, że spośród czółówki polskiej to
    już nie tylko Toruń jest teamem, który potrafi złapać tak soczystego liścia.
    Zawsze uważałem Falubaz - przynajmniej w "nowożytnej" wersji za klub,
    który nawet w swojej najgorszej dyspozyji z takich pojedynków wychodzi
    z twarzą. Teraz nastapił tak jakby wyjątek od reguły. Nie znaczy to oczywiście,
    że takie albo wyższe wyniki na torze w Lesznie w tym sezonie już się nie przytrafią -
    - Unia to mega mocna drużyna wsparta najlepszą parą juniorską w Polsce.
    Dodatkowo na ławce mają solidnego seniora - nawet w przypadku ewentualnych
    kontuzji wydają się być murowanym kandydatem do finału a nawet mistrzostwa.
    !Adrian walcz!

  21. Powrót do góry    #600
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

  22. Powrót do góry    #601
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Tak, żeby jakoś zamknąć ten nasz temat i jednocześnie podsumować

    C-rY9ZrXsAE8s82.jpg

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Dominik (05-05-2017)

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •