Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 376

Wątek: II kolejka Ekstraligi 23.04: GKM Grudziądz - Stal Gorzów

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,283
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Słuchając Profesora to ..................
    Chyba najgorsze w tym wszystkim, że Tomek był mimo wszystko cały czas przytomny i miał świadomość jak bardzo jest źle

    #zdrowiaTomasz!!!!
    Ostatnio edytowane przez welna ; 23-04-2017 o 21:10

  2. Powrót do góry    #272
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No tak, a ci co nie odwołali meczy, nie pozamykali kin, teatrów, nie walili skruchy przed tv, to wszystko są kanalie.

    SFP, należysz do grona tych osób które są niezbicie przekonane, ze tylko oni mają patent na okazywanie swoich uczuć, odczuć, czy współczucia. I każdy który wychyli się poza te normy to kanalie.

    Codziennie ginie, zostaje kalekami, dziesiątki osób. I ludzie z tym musza jakoś żyć. Różni ludzie, różnie reagują na takie sprawy. Ale tylko ci co ładnie potrafią to okazać przed kamerami TV są OK. Cała reszta to nieprzyzwoici ludzie. Bo jeden cymbał z drugim tak uważa i już.
    Mariusz, daj juz spokoj. Trzeba miec klase, Zmarzlik pokazal, Okon tez dal rade, a te stare dziady mysla tylko kategoriami - tylko ja sie licze.

    Ryczel juz nie wiedzial jak zapytac tego idiote, zeby powiedzial cos madrzejszego - chociaz spokojnie mogli juz o to nie pytac swoja droga.

  3. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Mariusz, na koniec powiem Ci tyle, że pisząc: "Przyzwoici ludzie w tym momencie myślą innymi kategoriami." miałem na myśli Twój wpis (Twoją argumentację itd), a nie wypowiedź Kempińskiego. Wydawało mi się to oczywiste, ale widocznie za mało napisałem.

  4. Powrót do góry    #274
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Mariusz, na koniec powiem Ci tyle, że pisząc: "Przyzwoici ludzie w tym momencie myślą innymi kategoriami." miałem na myśli Twój wpis, a nie wypowiedź Kempińskiego. Wydawało mi się to oczywiste, ale widocznie za mało napisałem.
    OK, zrozumiałem aluzję. Czyli od teraz to ja jestem nieprzyzwoity.

    Bo ty, czy kilu innych, tak powiedziało. Jakoś to przełknę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #275
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Dla każdego PRAWDZIWEGO kibica tego sportu, to co stało się dzisiaj to dramat. Przeciez Tomasz to żyjaca legenda żużla w Polsce. Ciągnął samotnie ten wózek na arenie miedzynarodowej tyle lat. Zapewniał nam złote medale DPŚ w ostatnich biegach, za orzełka dałby sie pochlastać. Wzbudzał ogromne zainteresowanie kibiców, mediów i sponsorów a to przekładało się na wymierne korzyści dla naszego sportu. każdy normalny fan cieszył się z tego że Tomek nadal jeździ i bawi nas swoją bajeczną techniką choć już tylko na torze w Grudziądzu.<br><br>I dlatego nie rozumiem zachowania Kempińskiego i Chomskiego i ich zupełną znieczulicę, uśmiechy zawodników w parkingu, bo nas kibiców to bardzo dotkneło, co by nie mówić kończy karierę największa legenda tego sportu w Polsce i to już jest powód do tego żeby nie odbierać tego "normalnie" jak Kempiński, a jeśli dodamy do tego fakt że na chwilę obecną Tomek nie może samodzielnie oddychać i być może nie będzie chodził to takie wypowiedzi są nie na miejscu.

  6. Powrót do góry    #276
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Ludzie którzy płakali po dramacie DW ,by pózniej dostawać białej gorączki na widok Darcego w mieszkaniu z basenem ,dzisiaj będą nauczać jak się zachowywać po tragedii Tomka

  7. Powrót do góry    #277
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Zachowując odpowiednie proporcje... pamiętacie jak umierał/umarł polski papież?
    pamiętacie jak zachowywali się kibice [najcześciej piłkarscy wrogich sobie klubów] np. Wisły czy Cracowi?
    Wspólne marsze, modlitwy, ogólne zjednoczenie...................które trwało kilkanaście dni.
    Fałsz i obłuda sztucznie wymuszona zaistniałym wtedy wydarzeniem.
    Wszystko prysło w oka mgnieniu.
    I dziś też widzę tu taki fałsz.

  8. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Arthur (24-04-2017), ScotFZG (23-04-2017), Słowianka (23-04-2017)

  9. Powrót do góry    #278
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Oooo, tu jesteś!

    Ten, przykro mi, że Gollob się przewrócił i takie tam....

    Wyskakuj z flaszki przebrzydła Myszo!
    Proszę podać jakieś dane gdzie mam wysłać ,chyba że poza internetem też jesteś taki grozny to poczekaj na przyjazd Falubazu to wręczę osobiście .

  10. Powrót do góry    #279
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    767
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 214 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Proszę podać jakieś dane gdzie mam wysłać ,chyba że poza internetem też jesteś taki grozny to poczekaj na przyjazd Falubazu to wręczę osobiście .
    Chciałem na priva wysłać, ale masz skrzynkę zawaloną... nie chce mi się dwa razy pisać, więc wkleję. Jak coś to na priva...

    "Witam,

    Wygrałem zakład, ale to takie niby zwycięstwo. Bo w sumie Walasek był najlepiej punktującym zawodnikiem. Więc jeżeli chcesz to mogę Ci podać adres, na który wyślesz mi dowolną wybraną przez Ciebie flaszkę, albo możemy uznać zakład z nieważny. Pozostawiam wybór szanownemu Koledze.

    PS I nie, nie jestem groźny... trochę żałuję , ale przyjechać niestety nie mam jak.

    Pozdrawiam,
    Paweł"

  11. Powrót do góry    #280
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Zachowując odpowiednie proporcje... pamiętacie jak umierał/umarł polski papież?
    pamiętacie jak zachowywali się kibice [najcześciej piłkarscy wrogich sobie klubów] np. Wisły czy Cracowi?
    Wspólne marsze, modlitwy, ogólne zjednoczenie...................które trwało kilkanaście dni.
    Fałsz i obłuda sztucznie wymuszona zaistniałym wtedy wydarzeniem.
    Wszystko prysło w oka mgnieniu.
    I dziś też widzę tu taki fałsz.
    Człowieku jaki fałsz? Co ty bredzisz... To była chwila zadumy, zjednoczenia bo umarł tego dnia wielki człowiek.
    Po prostu życie toczy sie dalej. Po śmierci papieża wszyscy wrócili do normalności, nie sadziłes chyba, że nagle kibice zwaśnionych klubów do konca swiata beda siedziec miedzy sobą na trybunach i śpiewać przyśpiewki na czesc rywala.
    Po wypadku Tomasza też życie będzie toczyło się dalej, a kibice Stali i Falubazu nadal beda na stadionie obrzucac sie wyzwiskami co nie zmienia faktu, że normalni kibice żużla czuja dziś smutek i współczucie a nie "normalność" bo w przykrych okolicznościach odchodzi legenda tego sportu.

  12. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Goros za jego przydatny post!

    AdamZG (24-04-2017), Peter Kildemand (24-04-2017), PrzemoZG (23-04-2017), j-rules (23-04-2017)

  13. Powrót do góry    #281
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,583
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    w koncu ludzki glos z ZG. Szacun wielki.
    I masz kolego wiele racji.

    Jesli ktos chwilowe pojednanie pilkarskie po smierci papieza uwaza za spektakl obludy to jest infantylny.
    Wiadomo, ze wasnie klubowe przetrwaja wszystko, ale wlasnie chodzi o to, ze przez te kilka dni wszyscy w obliczu tragedii sie jednoczyli.
    Nie ma tu obludy, przeciwnie, jest czlowieczenstwo.

    Chyba, ze ktos naiwnie wierzyl, ze nagla przyjazn Wisly z Pasami przetrwa dlugo (zwlaszcza, ze tam chodzi przeciez o biznesy...)
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-04-2017)

  15. Powrót do góry    #282
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Po prostu życie toczy sie dalej. Po śmierci papieża wszyscy wrócili do normalności, nie sadziłes chyba, że nagle kibice zwaśnionych klubów do konca swiata beda siedziec miedzy sobą na trybunach i śpiewać przyśpiewki na czesc rywala.
    aha
    czyli, że w dupie mamy nauki głoszone przez papieża, jakieś tam encykliki na temat miłości, poszanowania bliźniego, wzajemniej solidarności itd
    uwielbiam tę płytką polską religijność na pokaz )

    to wygląda dokładnie to samo jak przysłowiowy Kowalski, który w niedziele idzie na mszę, siada w pierwszej ławce, odwala pokazówkę,
    a potem w tygodniu napierd** dzieci, żonę, daje w kanał, najeżdza na pedałów, lewaków czy banderowców, po to żeby przy niedzieli ponownie iść do kościóła i tak w kółko;
    to ja dziękuję za takie wzorce

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    chloroform (23-04-2017)

  17. Powrót do góry    #283
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Ale ten Kowalski nie pokazuje obludy, tylko czlowieczenstwo, bo raz na tydzien chodzi do kosciola i skruche okazuje....ja pier....

  18. Powrót do góry    #284
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Człowieku jaki fałsz? Co ty bredzisz... To była chwila zadumy, zjednoczenia bo umarł tego dnia wielki człowiek.
    Po prostu życie toczy sie dalej. Po śmierci papieża wszyscy wrócili do normalności, nie sadziłes chyba, że nagle kibice zwaśnionych klubów do konca swiata beda siedziec miedzy sobą na trybunach i śpiewać przyśpiewki na czesc rywala.
    Po wypadku Tomasza też życie będzie toczyło się dalej, a kibice Stali i Falubazu nadal beda na stadionie obrzucac sie wyzwiskami co nie zmienia faktu, że normalni kibice żużla czuja dziś smutek i współczucie a nie "normalność" bo w przykrych okolicznościach odchodzi legenda tego sportu.
    A czemu nie, No skoro Papież był dla nich wzorcem, skoro Papież tak nauczał, skoro jego śmierć tak ich poruszyła, to czemu nie chcieli się zjednoczyć na stałe ? Może dlatego, że tak naprawdę działali tylko na pokaz ?

    Z tego co napisałeś to nie bardzo już wiem kiedy jest ta normalność. Czy wtedy jak kibice się żrą ? Czy może wtedy jak byli w zadumie i zjednoczeni ? Czyli kiedy ich oblicze było prawdziwe a kiedy fałszywe ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #285
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Nie wiem jakimi Kowalskimi sie otaczasz ale ani ja ani żaden z moich znajomych nie n*****dala żony itd, nie chodzę też do kościoła, ale tamtego dnia kiedy umarł papież z własnej woli z kumplami poszliśmy sie za niego pomodlić do kościoła. I co? Zrobiłem to na pokaz? Nie - po prostu wtedy miałem taką potrzebę, potem dalej nie chodziłem do kościoła. I nie zostałem też księdzem. Jak umiera ktoś z Twojej rodziny to na pogrzebie też płaczesz na pokaz?
    W ogóle to nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Podaj mi wiekszego kozaka, który jeździł na żużlu w ostatnim XXX-leciu, dla ogladania takich akcji jak ta z GP we Wrocławiu, kiedy w finale pokonał Nilsena chodzi się na żużel i najzwyczajniej w świecie jest mi przykro, że już takich akcji nie zobacze. Poza tym rozgrywa sie dramat człowieka, którego jazda jarałem się przez te wszystkie lata. Dla żużla Gollob to ktoś taki jak Małysz w skokach. Szaranowicz na antenie wzruszał się na pokaz gdy Adam kończył kariere? Nie, to było autentyczne, mimo że Adam kończył kariere w zdrowiu.

    Mariusz... Zeby skonczyc ta bezsensowna polemikę - normalnościa jest to co mamy na codzien (kibice sie zra i beda sie zarli, bo zawsze znajdzie sie wsrod nich ktos taki jak Ty, ktory bedzie generował konflikty) ale są takie dni, kiedy przyda sie troche refleksji, poniewaz pewna epoka odchodzi do lamusa. Sam pisałes w watku meczowym Falubazu, że coraz mniej zostało walczaków pokroju Huszczy czy Protasa - od dzis bedzie ich o jednego mniej.
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 23-04-2017 o 23:21

  20. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Goros za jego przydatny post!

    Przemek (24-04-2017), PrzemoZG (24-04-2017), cphx (24-04-2017), greggor (24-04-2017), welna (24-04-2017)

  21. Powrót do góry    #286
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Zobaczyłem tą wypowiedź Kempesa - co za żenada i wstyd dla klubu. Mam nadzieję, że to nie zostanie bez echa i ktoś w klubie poważnie z Kempesem porozmawia. Tak nie może się wypowiadać trener w telewizji.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    Phenomenon (24-04-2017)

  23. Powrót do góry    #287
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    W ogóle to nie bardzo wiem o co Ci chodzi.
    Chodzi mi o to, że pojawiły się tu osoby,które uzurpują sobie narzucanie innym tego jak mają zachować się w sytuacji dotyczącej Golloba.
    Przy okazji dokonują jakiś dziwnych interpretacji, na podstawie zdawkowych wypowiedzi czy reakcji w mediach [patrz Kempiński, Chomski]
    Mam wrażenie, że dla nich najlepiej byłoby gdyby wszyscy w spazmatycznym uniesieniu wili się i zanosili płaczem, a jeżeli tego nie zrobią to zachowają się niegodnie zaslugując na potępienie.
    A ja przekonany jestem, że 99% tu piszących, jak i każdy z tzw. środowiska żużlowego, który był dziś pytany o ten wypadek, szczerze i w głębi serca współczują Tomkowi jednocześnie mocno ściskają za niego kciuki. A czy to, że nie potrafią tego uzewnętrznić poprzez np. dobór odpowiednich słów powinno być problemem? Otóż nie powinno. A dla niektórych jest.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    pakosik (24-04-2017)

  25. Powrót do góry    #288
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Kto jak kto ale Chomski umie uzewnetrzniac swoje emocje. A Kempes? Mówi o kanapkach Lindbaecka? Wypadałoby żeby jako trener kilka słów poświecił temu wypadkowi, a zachował się tak jakby miał to wszystko w pompie.

  26. Powrót do góry    #289
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    Gdzie można zobaczyc te wypowiedzi?

  27. Powrót do góry    #290
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Panowie, zbastujcie, bo tego czytac sie nie da.

    Wiadomo, ze cala histerie robi tu nazwisko Golloba i dlatego stawia sie temat na ostrzu noza. Czy to wazne, kto przed kamerami byl bardziej wylewny a kto oschly i pragmatyczny? Stalo sie, to sie stalo, kazdemu jest przykro i zyje sie dalej. No chyba, ze nie.

    Nikt nie powiedzial zlego slowa, nikt nikomu nie zawinil. W glebi duszy kazdy czuje zal, szczegolnie pewnie kazdy ze srodowiska zuzlowego, malo tego, pewnie wielu z nich pomyslalo wczoraj - ja to **** mam szczescie, bo sto razy mnie tez moglo to spotkac. Wieszac ich za to bedziecie, wy, ktorzy zawsze wiecie lepiej jak sie zachowac i co powiedziec?

    Pomijam juz tak prozaiczna kwestie, jak charakterologiczne podejscie do tematu tragedii, do tego tych "branzowych". Dla jednych ulga bedzie jawne odczuwanie zalu i okazywanie smutku i powagi, bo to czesto pomaga. Sa tez ludzie, ktorych umysl w naturalny sposob ucieka od sytuacji, zeby moc funkcjonowac dalej, szczegolnie wtedy, gdy jednoczesnie ma sie wiele innych obowiazkow bez usprawiedliwienia dla ich niewypelnienia. I jest tez trzecia grupa - tych, ktorzy musza sie do tej drugiej przyyebac, zeby okazac wzburzenie i pokazac prawidlowy kanon zachowania. Dla tych ostatnich nie licza sie pobudki, tylko sam fakt (w ich oczach) przewinienia. Niestety, sami siebie juz nie ocenia.

    Mozna bylo sie takiej gownoburzy spodziewac. Taka sama bywa za kazdym razem, bo kazdy uwaza za sluszne narzucanie swojego sposobu zachowania. I fajnie, bo przynajmniej wtedy wiadomo, z kim ma sie do czynienia.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    pakosik (24-04-2017)

  29. Powrót do góry    #291
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,080
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Jest jeszcze czwarta grupa ludzi,ktora w obliczu tragedii czlowieka,nie potrafi zamknac choc na jeden dzien ryja i podkresla
    jego niby nieprofesjonalizm oraz to ile poprzez jego polamany kregoslup stracil pracodawca,bo dowalenie temu czlowiekowi
    nawet w takiej chwili jest dla tej grupy ludzi najwazniejsze.
    Jak widac ta grupa ludzi ci umkela.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Nigel (24-04-2017), Penhall (24-04-2017), apator_uk (24-04-2017), jelousabmarinek (24-04-2017)

  31. Powrót do góry    #292
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie myslalem o nich, ale to w sumie prawda. Nawet mimo tego, ze wystepowala ona swiezo po zdarzeniu, a ja pisalem juz o wieczorze, gdy troche czasu minelo i wielu ludzi sie uspokoilo.

    Inna sprawa jest taka, ze dowiadujemy sie, ze nie wypada pusac o braku profesjonalizmu w przypadku wystapienia wypadku. Tez dobre.

  32. Powrót do góry    #293
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,080
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Mozna pisac caly tydzien,miesiac,rok.Ile tylko chcesz.
    Jednak pierwszy odruch przyzwoitego czlowieka
    w obliczu takiego nieszczecia innego czloiwieka,na pewno nie jest
    chcec doje....nia mu.
    Zrozum w koncu ta subtelna roznice miedzy przyzwoitym czlowiekiem a
    mniej przyzwoitym czlowiekiem,moze wtedy przestaniesz pisac bzdury.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #294
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Sam piszesz bzdury. Nie odnosisz sie do tego, co pisalem, tylko czepiasz zupelnie innych rzeczy, zreszta jak zwykle w dyskusjach ze mna. Zauwazamy, czy to za trudne?

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    cukrzyca (24-04-2017)

  35. Powrót do góry    #295
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,823
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mozna pisac caly tydzien,miesiac,rok.Ile tylko chcesz.
    Jednak pierwszy odruch przyzwoitego czlowieka
    w obliczu takiego nieszczecia innego czloiwieka,na pewno nie jest
    chcec doje....nia mu.
    Zrozum w koncu ta subtelna roznice miedzy przyzwoitym czlowiekiem a
    mniej przyzwoitym czlowiekiem,moze wtedy przestaniesz pisac bzdury.
    Wczoraj nie było przyzwoitego człowieka w chwili tej tragedii.
    Bo chyba każdy który przeczytał po raz pierwszy tą wiadomość w duchu wypowiedział
    Ja pieydole
    A potem przez myśl przeszło jak to... w dniu zawodów.

    Ale tylko parę osób miało śmiałość o tym napisać
    Reszta osób darła tylko ryja.... jacy to oni są przyzwoici.

  36. Powrót do góry    #296
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,583
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    aha
    czyli, że w dupie mamy nauki głoszone przez papieża, jakieś tam encykliki na temat miłości, poszanowania bliźniego, wzajemniej solidarności itd
    uwielbiam tę płytką polską religijność na pokaz )

    to wygląda dokładnie to samo jak przysłowiowy Kowalski, który w niedziele idzie na mszę, siada w pierwszej ławce, odwala pokazówkę,
    a potem w tygodniu napierd** dzieci, żonę, daje w kanał, najeżdza na pedałów, lewaków czy banderowców, po to żeby przy niedzieli ponownie iść do kościóła i tak w kółko;
    to ja dziękuję za takie wzorce
    Moglbys przytoczyc to przyslowie o kowalskim napiedalajaym w kanal, zone i dzieci?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #297
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Prawda jest taka, że gdyby to nie była tak poważna kontuzja, tylko zwykłe złamanie ręki albo obojczyka to nikt nie krytykowałby osób piszących o braku profesjonalizmu
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KC za jego przydatny post!

    sobotch (24-04-2017)

  39. Powrót do góry    #298
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Sobotch (przepraszam za wywołanie konkretnej, jednej osoby) wszystko fajnie, ale moim zdaniem nasze (w sensie - większości forumowiczów) tu pisanie w tej danej sytuacji to lanie wody i niestosowne odreagowywanie. Nie dotyczy to żadnej konkretnej "koalicji". Po prostu jesteśmy koszmarnie podzielonym narodem. Koniec polityki.

    I wiesz co? To jest dramatyczne. Dla mnie osobiście, gdyż jestem absolutnie pewien, że gdyby sprawa "nieprofesjonalnej jazdy na motocrossie" dotyczyła (tfu, tfu, odpukuje w niemalowane) np. Dudka, Protasa, Piotra Pawlickiego to część nicków tu w temacie pisałoby całkiem inne rzeczy.

    Twitter chyba powinien wypchnąć te wszelkie fora dyskusyjne do kąta. Taki Gortat, czy Siódmiak krótko w 140 znakach napiszą zwarcie co po ludzku należy się w takim momencie i tyle.
    Reszta jest trzepaniem miotłą po ziemi wokoło ogniska. Bez znaczenia. Poza samopoczuciem trzepającego.

    Dziękuję. Miłego dnia nam wszystkim. W zdrowiu.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    sobotch (24-04-2017)

  41. Powrót do góry    #299
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,583
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Prawda jest taka, że gdyby to nie była tak poważna kontuzja, tylko zwykłe złamanie ręki albo obojczyka to nikt nie krytykowałby osób piszących o braku profesjonalizmu
    Oczywiscie, ze tak by bylo. Tylko jakie to ma znaczenie, skoro nie jest to zwykle zlamanie konczyny?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Powrót do góry    #300
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2006
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 40 w 15 postach
    ....
    Forumowicze mieniący się, czy też podający się, za wielkich znawców speedway'a, w obliczu tak wielkiego dramatu człowieka, jakim jest uszkodzenie rdzenia kręgowego, dotyczącego naszego, bez wątpienia, najwybitniejszego polskiego żużlowca nie potrafią wykazać zwykłej ludzkiej empatii...
    Nie wykazują jej Ci, którzy zdaje się powinni ten sport i ludzi go uprawiających rozumieć najlepiej.
    Wstyd! Wstyd! i jeszcze raz Wstyd!

    A teksty o braku profesjonalizmu.....
    Czy któryś z Was szanowni znawcy widział kontrakt Tomka Golloba i klauzule w nim zawarte odnośnie treningów i przygotowania do meczów?
    Nie? to lepiej zamilczeć, aby nie okazać się śmiesznym i nie mającym pojęcia o sporcie profesjonalnym...

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jawos za jego przydatny post!

    Londi (24-04-2017)

  44. Powrót do góry    #301
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Forumowicze mieniący się, czy też podający się, za wielkich znawców speedway'a, w obliczu tak wielkiego dramatu człowieka, jakim jest uszkodzenie rdzenia kręgowego, dotyczącego naszego, bez wątpienia, najwybitniejszego polskiego żużlowca nie potrafią wykazać zwykłej ludzkiej empatii...
    Nie wykazują jej Ci, którzy zdaje się powinni ten sport i ludzi go uprawiających rozumieć najlepiej.
    Wstyd! Wstyd! i jeszcze raz Wstyd!
    Aha, czyli jak się nie uczestniczy w zbiorowej histerii, to nie umie się "wykazać ludzkiej empatii" ?

    Kimże ty w ogóle jesteś abyś nakazywał ludziom, w jaki sposób mają wykazywać empatię ? Czy w jaki sposób mają trzymać kciuki za TG ?

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mozna pisac caly tydzien,miesiac,rok.Ile tylko chcesz.
    Jednak pierwszy odruch przyzwoitego czlowieka
    w obliczu takiego nieszczecia innego czloiwieka,na pewno nie jest
    chcec doje....nia mu.

    Zrozum w koncu ta subtelna roznice miedzy przyzwoitym czlowiekiem a
    mniej przyzwoitym czlowiekiem,moze wtedy przestaniesz pisac bzdury.
    Następny któremu wydaje się, że wie więcej. I musi się doj...bać.

    Kto ci powiedział, że to jest chęć "doje...nia mu" ? A nie stwierdzenia faktów ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #302
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2006
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 40 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aha, czyli jak się nie uczestniczy w zbiorowej histerii, to nie umie się "wykazać ludzkiej empatii" ?

    Kimże ty w ogóle jesteś abyś nakazywał ludziom, w jaki sposób mają wykazywać empatię ?
    Kimże jestem? w Twoim mniemaniu zapewne nikim...
    Dlatego też nikomu nic nie nakazuję i nie mam zamiaru nawoływać do zbiorowej histerii...
    Mówię tylko o zwykłej ludzkiej empatii.
    Może kiedyś, gdy nauczysz się czytać tekst ze zrozumieniem, to do Ciebie dotrze...
    Choć w Twoim przypadku, może to być jednak baaardzo trudne.

  46. Powrót do góry    #303
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    To jakie są fakty?
    Napisz w punktach, jeśli mogę prosić. I krótko.

  47. Powrót do góry    #304
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez jawos Zobacz posta
    Kimże jestem? w Twoim mniemaniu zapewne nikim...
    Dlatego też nikomu nic nie nakazuję i nie mam zamiaru nawoływać do zbiorowej histerii...
    Mówię tylko o zwykłej ludzkiej empatii.
    Może kiedyś, gdy nauczysz się czytać tekst ze zrozumieniem, to do Ciebie dotrze...
    Choć w Twoim przypadku, może to być jednak baaardzo trudne.
    Nieprawda, ty próbujesz wyraźnie klasyfikować ludzi, na tych którzy twoim zdaniem, wykazują się empatią i na tych którzy rzekomo tego nie robią. Kto ci dał to prawo ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #305
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,735
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Dajcie już spokój Tomkowi tutaj, dla Golloba poświęcony jest osobny wątek.
    Wydawało się że w Grudziądzu pojadą, jednak tak się nie stało. Dziwna sytuacja. Eliga zaczyna sezon później, by nie odwoływać meczów, a faktycznie odjechano 2 spotkania w 2 kolejkach. No cóż, mimo głoszonego globalnego ocieplenia, przyroda rządzi się swoimi prawami. Czy nawet bezprawiem, bo ma "swoją politykę".
    Sezon nam się skrócił niemiłosiernie. Teraz trzeba ostro walczyć o PO, bo sezon można zakończyć zaledwie po 3-3,5 miesiącach jazdy. Przydałaby się jakaś reforma rozgrywek zwiększająca ilość spotkań, bo wygląda to słabo.
    Jeżeli jeszcze ktoś jest w częstych rozjazdach, to już w ogóle jest problem by zobaczyć mecz ligowy na żywo. Zostają do obejrzenia powtórki w TV, a to już lizanie czekolady przez papier.
    PS
    Na razie tylko Toruń jest "szczęśliwy", odjechał wszystkie planowane pojedynki.

  49. Powrót do góry    #306
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Dajcie już spokój Tomkowi tutaj, dla Golloba poświęcony jest osobny wątek.
    Wydawało się że w Grudziądzu pojadą, jednak tak się nie stało. Dziwna sytuacja. Eliga zaczyna sezon później, by nie odwoływać meczów, a faktycznie odjechano 2 spotkania w 2 kolejkach. No cóż, mimo głoszonego globalnego ocieplenia, przyroda rządzi się swoimi prawami. Czy nawet bezprawiem, bo ma "swoją politykę".
    Sezon nam się skrócił niemiłosiernie. Teraz trzeba ostro walczyć o PO, bo sezon można zakończyć zaledwie po 3-3,5 miesiącach jazdy. Przydałaby się jakaś reforma rozgrywek zwiększająca ilość spotkań, bo wygląda to słabo.
    Jeżeli jeszcze ktoś jest w częstych rozjazdach, to już w ogóle jest problem by zobaczyć mecz ligowy na żywo. Zostają do obejrzenia powtórki w TV, a to już lizanie czekolady przez papier.
    PS
    Na razie tylko Toruń jest "szczęśliwy", odjechał wszystkie planowane pojedynki.
    No nie założyłbym się

  50. Powrót do góry    #307
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Kempes niejako próbuje wyjść z twarzą po telewizyjnej niefortunnej wypowiedzi:

    Nie było wcale łatwo chłopakom przestać myśleć o Tomku a skupić się na meczu ze Stalą, ale tak z nimi rozmawiałem, żeby odsunąć od tematu wypadku Tomka - objaśnia Robert Kempiński, trener MrGarden GKM. - Nie dlatego, że się nim nie przejmujemy i zapomnieliśmy, bo sercem jesteśmy z Tomkiem, ale żeby drużyna mogła walczyć na torze. Mecz nie był ważniejszy od Tomka, ale to, że przed samym meczem opowiada się zawodnikom, co grozi Tomkowi i jak jest źle, nie pomaga im. Myślami i tak jesteśmy cały czas z Tomkiem. Modlimy się za jego zdrowie, trzymamy kciuki, żeby było z nim jak najlepiej.

    Czytaj więcej: http://www.pomorska.pl/sport/zuzel/gkm-grudziadz/a/robert-kempinski-trener-gkm-czekamy-na-tomka-kapitan-wroci,12022810/
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  51. Powrót do góry    #308
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Powtórka dopiero 16 lipca w kurzu i upale. Szkoda, że nie zdecydowano się na 14 maja. Wprawdzie wtedy jest memoriał Smoczyka, ale tylko 3 zawodników ze składów tych 2 drużyn tam będzie startowało. Na ich miejsce mogliby zaprosić innych. 1 Kolejkę dali 2 maja, gdy miał być SBP w Gnieźnie, a tu jakimś Smoczykiem się przejmują
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  52. Powrót do góry    #309
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Widzę, że jest już temat dotyczący tego meczu. Proszę admina o usunięcie tamtego.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  53. Powrót do góry    #310
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Gdzie te gorzowskie perełki, które lepiej się ponoć prezentują od zielonogórskich ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #311
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Grudziądzcy juniorzy > ich gorzowscy odpowiednicy
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  55. Powrót do góry    #312
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Hahaha, Okon zrobil dwoch na dystansie. Nie wierze

  56. Powrót do góry    #313
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Okoń ładna akcja na kek keju.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  57. Powrót do góry    #314
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Okoń ładnie wymiksował KK.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  58. Powrót do góry    #315
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Gorzów trzy kolejki temu przestał jechać. Mają szczęście, że dostali punkty w prezencie od Rowu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •