Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Programy na sprzedaŻ ,obszerna kolekcja!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący Awatar wojtekkssg
    Dołączył
    19-09-2015
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Programy na sprzedaŻ ,obszerna kolekcja!

    Witam.Mam na sprzedaż obszerną kolekcję programów żużlowych z całej Polski z różnych roczników.Oto spis:
    Bydgoszcz:
    - Złoty Kask 10.05.1984
    - Polonia Bydgoszcz vs Wybrzeże Gdańsk 24.06.1984
    - Polonia Bydgoszcz vs TJ "RUDA HVEZDA" CSRS 9.10.1984
    - Polonia Bydgoszcz vs Apator Toruń 8.04.1985
    - Polonia Bydgoszcz vs Wybrzeże Gdańsk 19.06.1986
    - Polonia Bydgoszcz vs Stal Rzeszów 24.08.1986
    - MDMP 28.04.1987
    - VII Kryterium Asów 27.03.1988
    - Polonia Bydgoszcz vs Apator Toruń 21.07.1989
    - Polonia Bydgoszcz vs Stal Rzeszów 4.07.1990
    - Polonia Bydgoszcz vs Stal Gorzów 19.08.1990
    - Polonia Bydgoszcz vs Unia Leszno 28.04.1991
    - Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz vs Unia Leszno 21.08.1994
    - Polonia-Jutrzenka vs Wybrzeze-Rafineria Gdańsk 25.09.1994
    - Jutrzenka Polonia Bydgoszcz vs Unia Leszno 13.04.1998
    - Jutrzenka Polonia Bydgoszcz vs Kuntersztyn Roleski Grudziądz 8.08.1999
    - Finał IMP- 14.08.1999
    - POINT-S Polonia Bydgoszcz vs TS BGŻ Polonia Piła 13.06.2002
    - POINT-S Polonia Bydgoszcz vs Wybrzeże Gdansk 28.07.2002
    - Półfinał SK 23.07.2002
    - Polonia Bydgoszcz vs Unibax Toruń 29.07.2012
    - Polonia Bydgoszcz vs Dospel Włókniarz Częstochowa 4.08.2013
    Częstochowa:
    - Włókniarz Częstochowa vs Sparta Wrocław 19.06.1985
    - Włókniarz Częstochowa vs Unia Leszno 11.05.1993
    - Włókniarz Częstochowa vs Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz 13.04.1997
    - XXXI Memoriał B.Idzikowskiego i M.Czernego 17.05.1998
    - Włókniarz Malma Częstochowa vs Kolejarz Rawicz 27.09.1998
    - Radson Malma Włókniarz vs Unia Leszno 19.08.2001
    - Włókniarz Candella Częstochowa vs Apator Adriana Toruń 19.05.2002
    - Włókniarz Częstochowa vs Start Gniezno 19.05.2013
    - Włókniarz Częstochowa vs Unibax Toruń 7.07.2013
    - Włókniarz Częstochowa vs Falubaz Zielona Góra 21.04.2014
    - Eliminacje do GP 21.06.2014
    - Włókniarz Częstochowa vs Unia Tarnów 29.06.2014 (X2)
    - Włokniarz Częstochowa vs KSM Krosno 24.04.2016 (X3)
    Gdańsk:
    - Wybrzeże Gdańsk vs ROW Rybnik 15.04.1984
    - Wybrzeże Gdańsk vs Stal Rzeszów 16.06.1985
    - Wybrzeże Gdansk vs ROW Rybnik 14.04.1987
    - Wybrzeże Gdańsk vs Polonia Bydgoszcz 2.08.1987
    - Wybrzeże Gdańsk vs Unia Leszno 4.04.1988
    - Wybrzeże Gdańsk vs ROW Rybnik 27.03.1989
    - Wybrzeże Gdańsk vs Unia Tarnów 29.08.1990
    - Półfinał IMP 22.06.1995
    - Wybrzeże-Rafineria Gdańsk vs Kolejarz Rawicz 1.05.1996
    - Wybrzeże-Rafineria Gdańsk vs Wanda-Realbud Kraków 6.06.1996
    - Wybrzeże Gdansk vs Sparta-Aspro Wrocław 19.06.1991
    - Wybrzeże-Rafineria Gdańsk vs Apator Toruń 1.05.1992
    - Wybrzeże Rafineria Gdańsk vs Unia Tarnów 11.06.1992
    - Lotos Wybrzeże Gdańsk vs RKM Roger Rybnik 1.06.1997
    - Wybrzeże Gdańsk vs OTŻ Opole 26.07.1998
    - Wybrzeże Gdańsk vs POINT-S Polonia Bydgoszcz 1.04.2002
    - Wybrzeże Gdańsk vs BGŻ Polonia Piła
    - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Fogo Unia Leszno 24.05.2014
    - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Stal Rzeszów 3.04.2016 (X4)
    - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Eko-Dir Włókniarz Częstochowa 17.04.2016 (X3)
    - Finał Krajowych Eliminacji IMŚJ 28.04.2016 (X3)
    - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs KSM Krosno 8.05.2016 (X2)
    Gniezno:
    - Memoriał im. Marcina Różaka 9.08.1984
    - Start Gniezno vs Kolejarz Opole 7.10.1984
    - Młodzierzowe Zawody żużlowe 18.10.1984
    - Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Piły 9.05.1985
    - MDMP 13.06.1985
    - Ogólnopolski Turniej o Puchar ZPO "POLANEX" 22.06.1986
    - Start Gniezno vs Włókniarz Częstochowa 27.07.1986
    - Turniej o Puchar Rady Głównej ZSSP "Start" 10.08.1986
    - Start Gniezno vs Stal Rzeszów 9.06.1987
    - Memoriał im. M.Różaka i G.Smolińskiego 18.10.1987
    - V Ogólnopolski Turniej o Puchar ZPO "POLANEX" 19.06.1989
    - I Finał Brązowego Kasku 12.08.1989
    - Start Gniezno vs Motor Lublin 27.08.1989
    - Start Gniezno vs KKŻ Krosno 1.10.1989
    - Start Gniezno vs Wybrzeże Gdańsk 29.07.1990
    - Start Gniezno vs Śląsk Swiętochłowice 7.04.1991
    - Start Gniezno vs Apator-Elektrim Toruń 16.06.1996
    - Start Gniezno vs GKM Browary Bydgoskie Grudziądz 4.08.1996
    - Start Gniezno vs Polonia Philips Piła 18.05.1997
    - Trilux Start Gniezno vs Lotos Wybrzeże Gdańsk 25.04.1999
    - Start Gniezno vs Wybrzeże Gdańsk 26.03.2000
    - Start Gniezno vs Noban Opole 7.05.2000
    - Eliminacje MMPPK 24.05.2000
    - Start Gniezno vs Kuntersztyn Quick-MIX Grudziądz 22.07.2001
    Gorzów Wlkp:
    - Stal Gorzów vs ROW Rybnik 24.06.1979
    - Stal Gorzów vs Wybrzeże Gdańsk 29.03.1984
    - Półfinał MMPPK 3.06.1984
    - Stal Gorzów vs Kolejarz Opole 24.06.1984
    - Stal Gorzów vs Polonia Bydgoszcz 5.08.1984
    - Stal Gorzów vs Unia Leszno 26.08.1984
    - Młodzierzowy Czwórmecz Szkoleniowy (Stal G.,Polonia B.,Falubaz,Stal/Polonia) 19.09.1984
    - Stal Gorzów vs ROW Rybnik 13.09.1984
    - Stal Gorzów vs Falubaz Zielona Góra 7.10.1984
    - Młodzierzowy Turniej Par (Stal G.,Polonia B.,Falubaz) 28.10.1984
    - Trójmecz Młodzierzowy (Stal G.,Falubaz,Polonia B.) 11.05.1985
    - Stal Gorzów vs Falubaz Zielona Góra 6.06.1985
    - Stal Gorzów vs Apator Toruń 16.08.1987
    - Turniej o Puchar Prezesa Wojewózkiej Federacji Sportu w Gorzowe 16.08.1988
    - Młodzierzowy Czwórmecz Szkoleniowy (Stal G.,FDalubaz,Apator) 3.09.1988
    - Stal Gorzów vs Polonia Bydgoszcz 18.03.1990
    - Młodzieżowy Czwómecz Szkoleniowy (Stal G.,Falubaz,Apator,Start) 24.06.1990
    - Indywidualny Turniej Młodziezowy Szkoleniowy 24.06.1990
    - Stal Gorzów vs Apator Toruń 11.07.1990
    - Stal Gorzów vs ROW Rybnik 26.08.1990
    - Stal Gorzów vs Morawski Zielona Góra 7.07.1991
    - Stal Gorzów vs Polonia Bydgoszcz 19.03.1992
    - Stal-FarbPol Gorzów vs Apator Toruń 18.03.1993
    - Absolwenci Zespołu Szkół Technicznych vs Stal-FarbPol Gorzów+Polonia Piła 6.05.1993
    - II Memoriał im. Edwarda Jnacarza 10.06.1993
    - Trójmecz Młodzieżowy (Stal-FarbPol G.,Morawski ZG,Polonia P.) 21.08.1993
    - Ćwierćfinał IMP 15.06.1994
    - V Runda MDMP 8.09.1994
    - Czwómecz Szkoleniowy (Stal Michael G.,ZKŻ Polmos,Unia L.,Start) 28.10.1995
    - Czwórmecz Szkoleniowy (Stal Pergo G.,Start,Kolejarz R.,ZKŻ) 9.06.1996
    - Czwórmecz Szkoeniowy (Stal-Pergo G.,Polonia-Jutrzenka B.,Unia L.,Apator) 30.07.1996
    - Pergo Gorzów vs ZKŻ Polmos Zielona Góra 14.09.1997
    - Pergo Gorzów vs Unia Leszno 1.04.1998
    - Pergo Gorzów vs ZKŻ Polmos Zielona Góra 03.05.1998
    - VI Memoriał im.Edwarda Jancarza 16.05.1998
    - Pergo Gorzów vs Polonia Piła 5.06.1998
    - Pergo Gorzów vs WTS Wrocław/ZKŻ Polmos Zielona Góra 18.10.1998
    - Pergo Gorzów vs Lotos Wybrzeże Gdańsk 10.03.1999
    - Pergo Gorzów vs ZKŻ Polmos Zielona Góra 24.03.1999
    - Finał IMŚJ 27.08.2000
    - Młodzierzowe Mistrozstwa Pomorza Par Klubowych 10.10.2000
    - Zachodnia Liga Młodzieżowa Mistrzostwa Okręgu PZM 20.10.2000
    - Zachodnia Liga Młodzieżowa 24.05.2001
    - Stal Pergo Gorzów vs ZKŻ Zielona Góra 28.03.2002
    - Indywidualne Mistrzostwa Gorzowa Juniorów 6.10.2002
    - Indywidualne Mistrzostwa Okręgu 1.10.2003
    - Caelum Stal Gorzów vs Polonia Bydgoszcz 13.04.2009
    - Caelum Stal Gorzów vs Atlas Wrocław 3.05.2009
    - Caelum Stal Gorzów vs Congor Włókniarz Częstochowa 10.05.2009
    - Caelum Stal Gorzów vs Unibax Toruń 31.05.2009
    - Zachodnia Liga Młodzieżowa 30.06.2009
    - Caelum Stal Gorzów vs Lotos Wybrzeże Gdańsk 19.07.2009
    - Caelum Stal Gorzów vs Unia Leszno 2.08.2009
    - XII Memoriał im.Edwarda Jancarza 9.08.2009
    - MDMP 13.08.2009
    - Caelum Stal Gorzów vs Falubaz Zielona Góra 16.08.2009
    - XIII Runda Ligi Juniorów 26.08.2009
    - DMŚJ 5.09.2009
    - V Runda Młodziezowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski 8.09.2009
    - Zachodnia Liga Młodzieżowa 15.09.2009
    - Caelum Stal Gorzów vs PSŻ Poznań 28.03.2010
    - Caelum Stal Gorzów vs Unia Leszno 5.04.2010
    - Caelum Stal Gorzów vs Włókniarz Częstochowa 9.05.2010
    - Caelum Stal Gorzów vs Unibax Toruń 30.05.2010
    - Caelum Stal Gorzów vs Falubaz Zielona Góra 6.06.2010
    - Finał MMPPK 12.06.2010
    - Caelum Stal Gorzów vs Polonia Bydgoszcz 27.06.2010
    - Caelum Stal Gorzów vs Tauron Azoty Tarnów 4.07.2010
    - Caelum Stal Gorzów vs Unibax Toruń 7.07.2010
    - DPŚ Event 1 24.07.2010
    - Caelum Stal Gorzów vs Betard Wrocław 18.07.2010
    - Caelum Stal Gorzów vs Falubaz Zielona Góra 22.08.2010
    - Indywidualne Mistrzostwa Ligi Juniorów 23.09.2010
    - Piotr Pluch Ostatnie Okrążenie Stal Gorzów vs TŻ Start Gniezno 2.10.2010
    - Indywidualne Mistrzostwa Okręgu 12.10.2010
    - Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski 14.10.2010
    - Caelum Stal Gorzów vs Polonia Bydgoszcz 8.04.2011
    - Caelum Stal Gorzów vs Włókniarz Częstochowa 10.04.2011
    - Caelum Stal Gorzów vs Unia Leszno 25.04.2011
    - Caelum Stal Gorzów vs Stelmet Falubaz Zielona Góra 8.05.2011
    - Zachodnia Liga Młodziezowa 12.05.2011
    - Caelum Stal Gorzów vs Unibax Toruń 29.05.2011
    - I Runda MDMP 8.09.2011
    - Caelum Stal Gorzów vs Tauron Azoty Tarnów 26.06.2011
    - DPŚ Półfinał/Finał 14/16.07.2011
    - Caelum Stal Gorzów vs PGE Marma Rzeszów 31.07.2011
    - Liga Junioró Speedway Ekstraligi 2.08.2011
    - Caelum Stal Gorzów vs Unia Leszno / Sierpien 2011
    - Caelum Stal Gorzów vs Stelmet Falubaz Zielona Góra 11.09.2011
    - Caelum Stal Gorzów vs Unibax Toruń 25.09.2011
    - SGP Gorzów 8.10.2011
    - Młodziezowe Indywidualne Mistrozstwa Wielkopolski 18.10.2011
    - Stal Gorzów vs Unia Leszno 9.04.2012
    - Stal Gorzów vs Lotos Wybrzeże Gdańsk 24.03.2012
    - Stal Gorzów vs Unibax Toruń 9.04.2012
    - Polska vs Reszta Świata 14.04.2012
    - Stal Gorzów vs PGE Marma Rzeszów 22.04.2012
    - Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski 24.04.2012
    - Finał ZK 5.05.2012
    - Stal Gorzów vs Stelmet Falubaz Zielona Góra 13.05.2012
    - Stal Gorzów vs Unia Leszno 3.06.2012
    - SGP Gorzów 23.06.2012
    - Stal Gorzów vs Polonia Bydgoszcz 1.07.2012
    - IV Liga Juniorów 4.07.2012
    - Stal Gorzów vs Azoty Tauron Tarnów 22.07.2012
    - Stal Gorzów vs Dospel Włókniarz Czestochowa 5.08.2012
    - Stal Gorzów vs Betard Sparta Wrocław 19.08.2012
    - Stal Gorzów vs Stelmet Falubaz Zielona Góra 16.09.2012
    - Stal Gorzów vs Azoty Tauron Tarnów 7.10.2012
    - Stal Gorzów vs PGE Marma Rzeszów 14.04.2013
    - Stal Gorzów vs FOGO Unia Leszno 27.04.2013
    - Stal Gorzów vs Lechma Start Gniezno 5.05.2013
    - Stal Gorzów vs Stelmet Falubaz Zielona Góra 19.05.2013
    - Stal Gorzów vs składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz 2.06.2013
    - SGP Gorzów 15.06.2013
    - Stal Gorzów vs Dospel Włókniarz Częstochowa 30.06.2013
    - Stal Gorzów vs Unia Tarnów 21.07.2013
    - Stal Gorzów vs Unibax Toruń 28.07.2013
    - Stal Gorzów vs Betard Sparta Wrocław 15.08.2013
    - XI Runda Finałowa Ligi Juniorów 22.08.2013
    - FINAŁ MPPK 30.08.2013
    - Stal Gorzów vs Włókniarz Czestochowa 21.03.2014
    - Stal Gorzów vs SPAR Falubaz Zielona Góra 28.03.2014
    - Stal Gorzów vs Unibax Toruń 6.04.2014
    - Stal Gorzów vs FOGO Unia Leszno 20.04.2014
    - Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski 29.04.2014
    - Stal Gorzów vs Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 11.05.2014
    - Stal Gorzów vs KantorOnline Włókniarz Częstochowa 8.06.2014
    - Stal Gorzów vs SPAR Falubaz Zielona Góra 22.06.2014
    - Stal Gorzów vs Unibax Toruń 29.06.2014
    - Stal Gorzów vs Grupa Azoty Unia Tarnów 10.08.2014
    - SGP Gorzów 30.08.2014
    - Stal Gorzów vs Betard Sparta Wrocław 7.09.2014
    - Młodziezowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski 13.09.2014
    - Stal Gorzów vs Spar Falubaz Zielona Góra 21.09.2014
    - Stal Gorzów vs FOGO Unia Leszno 5.10.2014
    - Spektakl Charytatywny: Stal Gorzów vs Polska 14.03.2015
    - Stal Gorzów vs GKM Grudziądz 15.03.2015
    - Stal Gorzów vs Falubaz Zielona Góra 24.03.2015
    - Stal Gorzów vs Przyjaciele "15 Lat na Torze-Krzysztof Kasprzak" 27.03.2015 (X7)
    - World Speedway Leauge ( Stal Gorzów,Elit Vetlanda,King's Lynn Stars,Holsted) 25.04.2015 (X7)
    - MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzów vs FOGO Unia Leszno 10.05.2015 (X2)
    - MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzów vs KS Toruń 17.05.2015 (X4)X
    - MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzów vs PGE Stal Rzeszów 4.06.2015 (X6)
    - MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzów vs Unia Tarnów 21.06.2015 (X4)
    - MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzów vs MRGARDEN GKM Grudziądz 28.06.2015 (X5)
    - Finał IMP 5.07.2015 (X3)
    - II Runda MDMP 29.07.2015 (X2)
    - MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzów vs SPAR Falubaz Zielona Góra 9.08.2015 (X4)
    - Liga Juniorów 13.08.2015
    - MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzów vs Betard Sparta Wrocław 16.08.2015 (X4)
    - SGP Gorzów 29.08.2015 (X6)
    - Młodziezowe Indywidualne Mistrzostwa Okręgu 9.09.2015 (X2)
    - MMPPK 26.09.2015
    - Stal Gorzów vs Elit Vetlanda (X4)
    - Stal Gorzów vs MRGARDEN GKM Grudziądz 15.04.2016 (X7)
    - Finał Krajowych Eliminacji IMEJ 4.05.2016 (X11)
    - Stal Gorzów vs Get Well Toruń 9.05.2016 (X3)
    - Stal Gorzów vs ROW Rybnik 29.05.2016 (X3)
    - Stal Gorzów vs FOGO Unia Leszno 5.06.2016 (X3)
    - IV Runda Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski 7.06.2016 (X3)
    - I Runda Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkpolski 20.06.2016 (X5)
    - Stal Gorzów vs Unia Tarnów 26.06.2016 (X3)
    - VI Runda Ligi Juniorów 21.07.2016 (x3)
    - Stal Gorzów vs Betard Sparta Wrocław 31.07.2016 (X3)
    - Stal Gorzów vs Betard Sparta Wrocław 11.09.2016
    - Stal Gorzów vs Fogo Unia Leszno 04.04.2017 (X3)
    Wawrów (Gorzów) :
    - "10 Lat Minispeedway" 23.06.2001
    - Finał IMP 80-125cc 19.09.2009
    - IV Runda IMP 6.06.2015
    - IV Runda Puchar Polski Par Klubowych 7.06.2015 (X3)
    - Unijne Talenty Europy 1.05.2016 (X4)
    - V Runda IMP 11.06.2016 (X2)
    - V Runda Pucharu Polski Par Klubowych 12.06.2016 (X2)
    - VII Runda IMP 23.07.2016 (X2)
    - I Runda DMP 24.07.2016 (X2)
    - Turniej o Puchar Prezesa GUKS/Finał IMP 01.10.2016 (X2)
    Grudziądz:
    - GKM Grudziądz vs Sparta Wrocław 28.04.1984
    - GKM Grudziądz vs Śląsk Swiętochłowice 27.05.1984
    - GKM Grudziądz vs Sparta Wrocław 14.04.1985
    - Półfinał Srebrnego Kasku 15.06.1986
    - GKM Grudziądz vs Start Gniezno 22.05.1988
    - GKM Grudziądz vs Sparta Wrocław 22.09.1991
    - GKM Browary Bydgoskie Grudziądz vs Start Gniezno 21.04.1996
    - Kuntersztyn-Roleski Grudziadz vs Trilux-Start Gniezno 4.07.???
    - Kuntersztyn GKM Grudziądz vs Iskra Ostrów 26.04.1998
    - Drużynowy Puchar Polski (Trilux-Start,Kuntersztyn GKM,Iskra,RKM Energoinwest) 5.05.1998
    - Kuntersztyn GKM vs Unia Leszno 30.08.1998
    - Kuntersztyn Quick-Mix Grudziądz vs Unia Leszno 8.10.2000
    - Kuntersztyn Quick-Mix Grudziadz vs RKM Rybnik 29.07.2001
    - GKM Grudziądz vs Orzeł Łódź 21.07.2013
    - GKM Grudziądz vs Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 25.08.2013
    - Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza 13.10.2013
    - GKM Grudziadz vs Carbon Start Gniezno 13.04.2014
    - GKM Grudziądz vs KMŻ Lublin 1.06.2014
    - GKM Grudziądz vs Orzeł Łódź 21.09.2014 (X2)
    - Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza 25.10.2014
    - MRGARDEN GKM Grudziądz vs Unia Tarnów 17.05.2015 (X3)
    - MRGARDEN GKM Grudziadz vs PGE Stal Rzeszów 24.05.2015
    - MRGARDEN GKM Grudziadz vs SPAR Falubaz Zielona Góra 4.06.2015
    - MRGARDEN GKM Grudziadz vs Betard Sparta Worcław 26.07.2015
    - MRGARDEN GKM Grudziadz vs KS Toruń 16.08.2015
    - MRGARDEN GKM Grudziądz vs Stal Gorzów
    - MRGARDEN GKM Grudziądz vs Ekanto.pl Falubaz Zielona Góra 8.05.2016
    Kraków:
    - Wanda Kraków vs RKM Rybnik 29.09.1996
    - Wanada Kraków vs Kolejarz Rawicz 20.07.1997
    - Wanda Karków vs Włókniarz Czestochowa 1.08.1999
    - Speedway Wanda Instal Krakó vs Orzeł Łódź 23.08.2015 (X3)
    Krosno:
    - ŻKS Krosno vs Kolejarz Rawicz 13.08.2000
    - Polish Speedway Battle / Polska vs Team Słowiański 19.04.2015
    Leicester:
    - Półfinał IMŚ 22.05.1979
    Leszno:
    - Unia Leszno vs Apator Toruń 30.09.1984
    - 35 memoriał im. Alfreda Smoczyka 21.07.1985
    - Unia Leszno vs ROW Rybnik 4.08.1985
    - Unia Leszno vs Polonia Bydgoszcz 26.04.1986
    - Unia Leszno vs Wybrzeże Gdańsk 29.06.1986
    - IV runda MDMP 28.07.1987
    - Unia Leszno vs Kolejarz Opole 6.09.1988
    - Unia Leszno vs Wybrzeże Gdańsk 2.04.1989
    - Unia Leszno vs Motor Lublin 23.08.1990
    - Unia Leszno vs Motor Lublin 3.10.1993
    - Unia Leszno vs Kolejarz Rwicz 8.04.1996
    - Unia Leszno vs Iskra Ostrów 30.06.1996
    - Unia Leszno vs KKŻ Krosno 8.09.1996
    - Unia Leszno vs Jutrzenka Polonia Bydgoszcz 17.08.1997
    - Unia Leszno vs Apator DGG Toruń 7.06.1998
    - Unia Leszno vs Polonia Piła 21.06.1998
    - Unia Leszno vs Kuntersztyn Roleski Grudziądz 6.06.1999
    - 49 Memoriał Alfreda Smoczyka 11.07.1999
    - Unia Leszno vs Lotos Wybrzeże Gdańsk 24.09.2000
    - Unia Leszno vs Radson Malma Włókniarz Częstochowa 14.06.2001
    - Finał MDMP 14.09.2001
    - Unia Leszno vs Marma Polskie Folie Rzeszów 3.08.2008
    - Unia Leszno vs Unibax Toruń 11.09.2011
    - Fogo Unia Leszno vs Unia Tarnów 26.04.2015 (X3)
    - Fogo Unia Leszno vs Grupa Azaoty Unia Tarnów 1.06.2014
    -Fogo Unia Leszno vs Betard Sparta Wrocław 10.08.2014
    - Fogo Unia Leszno vs KS Toruń 24.05.2015
    - Fogo Unia Leszno vs PGE Stal Rzeszów 14.06.2015
    - MIMP/MPPK 12.07.2015 (X2)
    Londyn:
    - Wielka Brytania vs Szwecja 15.06.1967
    Lublin:
    - Motor Lublin vs Śląsk Świętochłowice
    - Motor Lublin vs Apator Elektrim Toruń 10.04.1994
    - LKŻ Lublin vs Unia Leszno 1.09.1996
    - LKŻ Lublin vs Włókniarz Czestochowa 23.05.1999
    - Eliminacje MPPK 11.08.2000
    - Tż Lublin vs Wanada Kraków 9.09.2001
    - TŻ Simpa Lublin vs Unia Tarnów 18.07.2003
    - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin vs GKM Grudziadz 18.08.2013
    - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin vs Lokomotiv Daugavpils 22.09.2013 (x2)
    - KMŻ Lublin vs ŻKS ROW Rybnik 8.06.2014
    - KMŻ Lublin vs Orzeł Łódź 3.08.2014
    - Finał ZK 14.04.2015
    - Finał Krajowych Eliminacji IMŚJ 8.05.2015 (X2)
    - KMŻ Motor Lublin vs Polonia Piła 10.05.2015 (X3)
    - KMŻ Motor Lublin vs KSM Krosno 17.05.2015 (X2)
    Łódź:
    - J.A.G Speedway Club Łódź vs Kolejarz Rawicz 31.03.1997
    - Półfinał Eliminacji do MŚ 10.04.1997
    - J .A.G Speedway Club Łódź vs Iskra Ostrów 1.05.1997
    - J.A.G Speedway Club Łódź Łodź vs GKM Browary Bydgoskie Grudziądz 22.06.1997
    - ŁTŻ IC-INTER Commerce Łódź vs Start Gniezno 13.08.2000
    - Orzeł Łódź vs Speedway Wanda Instal Kraków 19.06.2016 (X2)
    Opole:
    - Półfinał SK 2.08.1984
    - Kolejarz Opole vs Apator Toruń 6.10.1985
    - Kolejarz Opolevs Wybrzeże Gdańsk 17.08.1986
    - Kolejarz Opole vs Motor Lublin 3.05.1987
    - Kolejarz Opole vs Sparta Wrocław 20.09.1987
    - Kolejarz Opole vs Apator Toruń 28.08.1988
    - Kolejarz Opole vs Sparta Wrocław 9.07.1989
    - Kolejarz Remak Opole vs Wybrzeże Gdańsk 08.09.1991
    - OTŻ CemWap Opole vs Start Gniezno 25.06.1995
    - OTŻ CemWap Opole vs Unia Leszno 21.07.1996
    - OTŻ Noban Opole vs Start Gniezno 20.08.2000
    - TŻ Opole vs ŁTŻ Łódź 03.05.2001
    - TŻ Opole vs GKM Grudziądz 18.08.2002
    - TŻ Opole vs Kolejarz Rawicz 29.09.2002
    - Puchar Marszałka Woj.Opolskiego 17.06.2015
    - Kolejarz Opole vs Stal Rzeszów 8.05.2016
    - Kolejarz Opole vs Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 10.07.2016
    - Kolejarz Opole vs Eko-Dir Włókniarz Częstochowa 4.09.2016
    Ostrów Wlkp:
    - Półfinał SK 21.08.1985
    - Ostrovia Ostrów vs Kolejarz Remak Opole 22.07.1990
    - Iskra Ostrów vs Janette-ROW Rybnik 09.10.1992
    - XL Łańcuch Herbowy 25.10.1992
    - Iskra Ostrów vs Polonia Piła 08.08.1993
    - Iskra Ostrów vs Apator Elektrim Toruń 09.10.1994
    - Półfinał eliminacyjny IMŚ 06.04.1995
    - Iskra Ostrów vs Wanda-Realbud Kraków 22.06.1996
    - Memoriał Rifa Saitgarijewa 8.06.1997
    - 48 Łańcuch Herbowy 22.10.2000
    - Iskra Ostrów vs Simpa Lublin 15.09.2002
    - Ćwierćfinał IMP 05.06.2003
    - MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia vs ŻKS ROW Rybnik 17.05.2015
    - I runda Nice Cup 7.06.2015
    - MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia vs Lokomotiv Daugavpils 21.06.2015
    Piła:
    - Polonia Piła vs Polonia Bydgoszcz 25.03.1992
    - Polonia Piła vs Włókniarz Częstochowa 14.08.1993
    - Indywidualne Młodzierzowe Mistrzostwa Województwa Poznańskiego 23.09.1993
    - Polonia Piła vs Iskra Ostrów 1.05.1994
    - Polonia Piła vs Unia Leszno 6.11.1994
    - Polonia Piła vs Apator Toruń 2.04.1995
    - Młodzierzowe Indywidualne Mistrozstwa Okręgu Poznańskiego 29.10.1996
    - Polonia Philips Piła vs Start Gniezno 29.06.1997
    - Pomorska Liga Młodzierzowa IV Runda 26.05.1998
    - Młodzierzowe Indywidualne Mistrzostwa Pomorza 8.09.1998
    - Polonia Piła vs Kuntersztyn Roleski Grudziądz 31.03.1999
    - Młodziezowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski 25.07.2000
    - Indywidualne Mistrzostwa Pomorza 3.08.2000
    - BGŻ Polonia Piła vs Apator Adriana Toruń 20.05.2001
    - Pomorska Liga Młodzierzowa 29.05.2001
    - BGŻ Polonia Piła vs Unia Leszno 7.10.2001
    - Polonia Piła vs ZKŻ Zielona Góra 23.03.2003
    Rawicz:
    - Ćwierćfinał IMP 23.06.1998
    - Kolejarz Rawicz vs Włókniarz Częstochowa 06.08.1999
    - Kolejarz Rawicz vs TŻ Opole 1.09.2002
    - Kolejarz Rawicz vs Jasol Rzeszów 20 lipca 2003
    - Kolejarz Rawag Rawicz vs Renault Zdunek Wybrzeże Wybrzeże 09.06 2013??? (X5)
    - Kolejarz Rawag Rawicz vs Lokomotiv Daugavpils 21.07.2013 (X3)
    - Holstic Polska Rawicz vs Orzeł Łódź 15.05.2016 (X2)
    - Holstic Polska Rawicz vs Polonia Piła 5.06.2016 (X2)
    - Holstic Polska Rawicz vs Speedway Wanda Instal Kraków 28.08.2016 (X2)
    - Holstic Polska Rawicz Rawicz vs Hawi Racing Team Opole 25.09.2016 (X2)
    Rybnik:
    - Row Rybnik vs Stal Gorzów 2.05.1982
    - Row Rybnik vs Stal Gorzów 1.05.1988
    - Row Rybnik vs Apator Toruń 3.07.1988
    - Row Rybnik vs Unia Tarnów 12.05.1991
    - ROW Rybnik vs Motor Lublin 1.09.1991
    - Row Rybnik vs Polonia Bydgoszcz 21.04.1993
    - RKM Rybnik vs Unia Leszno 18.06.1995
    - RKM Roger Rybnik vs Stal II ŻKS Reszów/Krosno 7.09.1997
    - RKM Energo-Inwest Rybnik vs Włókniarz-Malma Częstochowa 4.10.1998
    - Rkm Rybnik vs Unia Leszno 14.10.2001
    - Finał SK 29.08.2002
    - RKM Rybnik vs Unia Tarnów 6.04.2003
    - ŻKS ROW Rybnik vs Carbon Start Gniezno 24.08.2014
    Rzeszów:
    - Stal Rzeszów vs Wybrzeże Gdańsk 6.06.1989
    - Stal Rzeszów vs Stal Farbpol Gorzów 3.05.1993
    - Stal Westa Rzeszów vs Yawal Częstochowa 9.08.1992
    - Van Pur Rzeszów vs Trilux-Start Gniezno 28.06.1998
    - Jasol Rzeszów vs WKM Gwardia Warszawa 27.07.2001
    - Jasol Rzeszów vs Dark Dog Gniezno 24.08.2003
    - PGE Marma Rzeszów vs ŻKS ROW Rybnik 4.05.2014
    - PGE Stal Rzeszów vs Unia Tarnów 31.05.2015
    Świętochłowice:
    - Śląsk Świętochłowice vs Włókniarz Częstochowa 25.05.???
    - Śląsk Swiętochłowice vs Start Gniezno 22.07.???
    Sztokholm:
    - Hammarby vs Vargarna 4.06.2012
    - Hammarby vs Vastervik 14.08.2012
    Tarnów:
    - Unia Tarnów vs Apator Toruń 26.04.1987
    - Unia Tarnów vs Aaptor Toruń 28.04.1988
    - Unia Tarnów vs Polonia Bydgoszcz 16.05.1988
    - Finał ZK 28.09.1989
    - Unia Tarnów vs Wybrzeże Rafineria Gdańsk 26.07.1992
    - Unia Tarnów vs Apator Elektrim Toruń 26.04.1996
    - Unia Tarnów vs Iskra Ostrów 25.05.1997
    - Unia Tarnów vs Atlas Wrocław 14.05.1998
    - Grupa Azoty Unia Tarnów vs KantorOnline Włókniarz Częstochowa 25.05.2014
    - Grupa Azoty Unia Tarnów vs Spar Falubaz Zielona Góra 6.09.2014 (X3)
    - Unia Tarnów vs MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzów 12.04.2015
    - Unia Tarnów vs Spar Falubaz Zielona Góra 10.05.2015
    - Unia Tarnów vs KS Toruń 4.06.2015
    - Unia Tarnów vs FOGO Unia Leszno 26.06.2015
    - IMME 17.08.2015
    Toruń:
    - Apator Toruń vs ROW Rybnik 1.04.1984
    - Apator Toruń vs Stal Rzeszów 29.09.1985
    - Apator Toruń vs Polonia Bydgoszcz 1.05.1986
    - Apator Toruń vs Wybrzeże Gdańsk 17.09.1987
    - Apator Toruń vs ROW Rybnik 18.09.1988
    - Apator Toruń vs Wybrzeże Gdańsk 17.09.1989
    - Apator Toruń vs Unia-Rolnicki Tarnów 4.08.1991
    - MIMP 5.09.1991
    - Aaptor Toruń vs Motor Lublin 20.04.1992
    - Apator Toruń vs Polonia Bydgoszcz 3.05.1993
    - Apator-Elektrim Toruń vs Stal-Van Pur Rzeszó 30.04.1995
    - Apator-Elektrim Toruń vs Sparta-Polsat Wrocław 27.08.1995
    - Drużynowy Puchar Polski (Kuntersztyn-GKM,Apator-DGG,Unia L. ,WTS Wrocław) 8.07.1998
    - Apator DGG Toruń vs Unia Leszno 19.07.1998
    - Apator Netia Toruń vs Lotos Wybrzeże Gdańsk 9.05.1999
    - Apator Netia Toruń vs Radson Malma Włókniarz Czestochowa 16.04.2000
    - Półfinał Eliminacji Krajowych do IMŚ 5.04.2001
    - Apator Adriana Toruń vs Radson Malma Włókniarz Częstochowa 16.04.2001
    - Apator Adriana Toruń vs POINT-S Polonia Bydgoszcz 21.04.2002
    - Apator Adriana Toruń vs BGŻ Polonia Piła 21.07.2002
    - Unibax Toruń vs Dospel Włókniarz Częstochowa 31.08.2013
    - Unibax Toruń vs Stelmet Falubaz Zielona Góra 15.09.2013
    - Unibax Toruń vs Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 7.09.2014
    - XII Mistrzostwa Torunia "Żużel na lodzie" 25.01.2015
    - KS Toruń vs MRGARDEN GKM Grudziądz 31.05.2015
    - SGP Toruń 3.10.2015
    - XIII Mistrzostwa Torunia "Żużel na lodzie" 31.01.2016
    Warszawa:
    - Fim Speedway Grand Prix Warszawa 14.05.2016
    - Polska vs Reszta Świata 15.05.2016
    Wrocław:
    - Ćwierćfinał IMP 14.07.1987
    - Sparta-Aspro Wrocław vs Kolejarz-Remak Opole 11.07.1991
    - Sparta-Aspro Wrocław vs Apator Toruń 21.05.1992
    - Sparta Polsat Wrocław vs Unia Leszno 3.05.1994
    - Sparta Polsat Wrocław vs Apator Elektrim Toruń 24.07.1994
    - Sparta Polsat Wrocław vs Polonia Jutrzenka Bydgoszcz 9.07.1995
    - Atlas Wrocław vs Apator Netia Toruń 11.04.1999
    - Atlas Wrocław vs Radson Malma Włókniarz Częstochowa 5.08.2001
    - Półfinał Eliminacji Krajowych IMŚ 4.04.2002
    Zielona Góra:
    - Falubaz Zielona Góra vs Ostrovia Ostrów 25.03.1984
    - Towarzyski Czwórmecz Drużynowy (Falubaz,Unia L., Stal G.,Ostrovia) 14.07.1984
    - Cwierćfinał IMP 21.07.1984
    - Półfinał MMPPK 28.04.1985
    - Falubaz Zielona Góra vs ROW Rybnik 22.08.1985
    - Towarzyski Czwórmecz Młodzierzowy (Falubaz,Polonia B.,Start,Stal G.) 14.09.1985
    - Tęczowy Kask III Puchar Gazety Lubuskiej 10.10.1985
    - Falubaz Zielona Góra vs Stal Gorzów 22.07.1990
    - Turniej Par 13.07.1996
    - ZKŻ Polmos Zielona Góra vs Start Gniezno 10.08.1997
    - ZKŻ Polmos Zielona Góra vs Start Gniezno 18.09.1997
    - Półfinał IMP 17.07.2003
    - Falubaz Zielona Góra vs Polonia Bydgoszcz 13.09.2009 (X2)
    - Stelmet Falubaz Zielona Góra vs Unibax Toruń 12.08.2012
    - Spar Falubaz Zielona Góra vs Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 15.06.2014

    Zapraszam do zakupu


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Witam. Jestem zainteresowany kupnem czesci programów z meczów druzyny z Grudziadza .

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem zainteresowany, napisałem priv.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    673
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 58 w 35 postach
    Wojtekkssg sprawdź priv.

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący Awatar wojtekkssg
    Dołączył
    19-09-2015
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Bardzo dużo programów nadal dostępnych!
    Zapraszam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •