Results 1 to 5 of 5

Thread: Programy na sprzeda ,obszerna kolekcja!

  1. Back To Top    #1
    Pocztkujcy
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    5
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Programy na sprzeda ,obszerna kolekcja!

    Witam.Mam na sprzeda obszern kolekcj programw ulowych z caej Polski z rnych rocznikw.Oto spis:
    Bydgoszcz:
    - Zoty Kask 10.05.1984
    - Polonia Bydgoszcz vs Wybrzee Gdask 24.06.1984
    - Polonia Bydgoszcz vs TJ "RUDA HVEZDA" CSRS 9.10.1984
    - Polonia Bydgoszcz vs Apator Toru 8.04.1985
    - Polonia Bydgoszcz vs Wybrzee Gdask 19.06.1986
    - Polonia Bydgoszcz vs Stal Rzeszw 24.08.1986
    - MDMP 28.04.1987
    - VII Kryterium Asw 27.03.1988
    - Polonia Bydgoszcz vs Apator Toru 21.07.1989
    - Polonia Bydgoszcz vs Stal Rzeszw 4.07.1990
    - Polonia Bydgoszcz vs Stal Gorzw 19.08.1990
    - Polonia Bydgoszcz vs Unia Leszno 28.04.1991
    - Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz vs Unia Leszno 21.08.1994
    - Polonia-Jutrzenka vs Wybrzeze-Rafineria Gdask 25.09.1994
    - Jutrzenka Polonia Bydgoszcz vs Unia Leszno 13.04.1998
    - Jutrzenka Polonia Bydgoszcz vs Kuntersztyn Roleski Grudzidz 8.08.1999
    - Fina IMP- 14.08.1999
    - POINT-S Polonia Bydgoszcz vs TS BG Polonia Pia 13.06.2002
    - POINT-S Polonia Bydgoszcz vs Wybrzee Gdansk 28.07.2002
    - Pfina SK 23.07.2002
    - Polonia Bydgoszcz vs Unibax Toru 29.07.2012
    - Polonia Bydgoszcz vs Dospel Wkniarz Czstochowa 4.08.2013
    Czstochowa:
    - Wkniarz Czstochowa vs Sparta Wrocaw 19.06.1985
    - Wkniarz Czstochowa vs Unia Leszno 11.05.1993
    - Wkniarz Czstochowa vs Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz 13.04.1997
    - XXXI Memoria B.Idzikowskiego i M.Czernego 17.05.1998
    - Wkniarz Malma Czstochowa vs Kolejarz Rawicz 27.09.1998
    - Radson Malma Wkniarz vs Unia Leszno 19.08.2001
    - Wkniarz Candella Czstochowa vs Apator Adriana Toru 19.05.2002
    - Wkniarz Czstochowa vs Start Gniezno 19.05.2013
    - Wkniarz Czstochowa vs Unibax Toru 7.07.2013
    - Wkniarz Czstochowa vs Falubaz Zielona Gra 21.04.2014
    - Eliminacje do GP 21.06.2014
    - Wkniarz Czstochowa vs Unia Tarnw 29.06.2014 (X2)
    - Wokniarz Czstochowa vs KSM Krosno 24.04.2016 (X3)
    Gdask:
    - Wybrzee Gdask vs ROW Rybnik 15.04.1984
    - Wybrzee Gdask vs Stal Rzeszw 16.06.1985
    - Wybrzee Gdansk vs ROW Rybnik 14.04.1987
    - Wybrzee Gdask vs Polonia Bydgoszcz 2.08.1987
    - Wybrzee Gdask vs Unia Leszno 4.04.1988
    - Wybrzee Gdask vs ROW Rybnik 27.03.1989
    - Wybrzee Gdask vs Unia Tarnw 29.08.1990
    - Pfina IMP 22.06.1995
    - Wybrzee-Rafineria Gdask vs Kolejarz Rawicz 1.05.1996
    - Wybrzee-Rafineria Gdask vs Wanda-Realbud Krakw 6.06.1996
    - Wybrzee Gdansk vs Sparta-Aspro Wrocaw 19.06.1991
    - Wybrzee-Rafineria Gdask vs Apator Toru 1.05.1992
    - Wybrzee Rafineria Gdask vs Unia Tarnw 11.06.1992
    - Lotos Wybrzee Gdask vs RKM Roger Rybnik 1.06.1997
    - Wybrzee Gdask vs OT Opole 26.07.1998
    - Wybrzee Gdask vs POINT-S Polonia Bydgoszcz 1.04.2002
    - Wybrzee Gdask vs BG Polonia Pia
    - Renault Zdunek Wybrzee Gdask vs Fogo Unia Leszno 24.05.2014
    - Renault Zdunek Wybrzee Gdask vs Stal Rzeszw 3.04.2016 (X4)
    - Renault Zdunek Wybrzee Gdask vs Eko-Dir Wkniarz Czstochowa 17.04.2016 (X3)
    - Fina Krajowych Eliminacji IMJ 28.04.2016 (X3)
    - Renault Zdunek Wybrzee Gdask vs KSM Krosno 8.05.2016 (X2)
    Gniezno:
    - Memoria im. Marcina Raka 9.08.1984
    - Start Gniezno vs Kolejarz Opole 7.10.1984
    - Modzierzowe Zawody ulowe 18.10.1984
    - Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Piy 9.05.1985
    - MDMP 13.06.1985
    - Oglnopolski Turniej o Puchar ZPO "POLANEX" 22.06.1986
    - Start Gniezno vs Wkniarz Czstochowa 27.07.1986
    - Turniej o Puchar Rady Gwnej ZSSP "Start" 10.08.1986
    - Start Gniezno vs Stal Rzeszw 9.06.1987
    - Memoria im. M.Raka i G.Smoliskiego 18.10.1987
    - V Oglnopolski Turniej o Puchar ZPO "POLANEX" 19.06.1989
    - I Fina Brzowego Kasku 12.08.1989
    - Start Gniezno vs Motor Lublin 27.08.1989
    - Start Gniezno vs KK Krosno 1.10.1989
    - Start Gniezno vs Wybrzee Gdask 29.07.1990
    - Start Gniezno vs lsk Switochowice 7.04.1991
    - Start Gniezno vs Apator-Elektrim Toru 16.06.1996
    - Start Gniezno vs GKM Browary Bydgoskie Grudzidz 4.08.1996
    - Start Gniezno vs Polonia Philips Pia 18.05.1997
    - Trilux Start Gniezno vs Lotos Wybrzee Gdask 25.04.1999
    - Start Gniezno vs Wybrzee Gdask 26.03.2000
    - Start Gniezno vs Noban Opole 7.05.2000
    - Eliminacje MMPPK 24.05.2000
    - Start Gniezno vs Kuntersztyn Quick-MIX Grudzidz 22.07.2001
    Gorzw Wlkp:
    - Stal Gorzw vs ROW Rybnik 24.06.1979
    - Stal Gorzw vs Wybrzee Gdask 29.03.1984
    - Pfina MMPPK 3.06.1984
    - Stal Gorzw vs Kolejarz Opole 24.06.1984
    - Stal Gorzw vs Polonia Bydgoszcz 5.08.1984
    - Stal Gorzw vs Unia Leszno 26.08.1984
    - Modzierzowy Czwrmecz Szkoleniowy (Stal G.,Polonia B.,Falubaz,Stal/Polonia) 19.09.1984
    - Stal Gorzw vs ROW Rybnik 13.09.1984
    - Stal Gorzw vs Falubaz Zielona Gra 7.10.1984
    - Modzierzowy Turniej Par (Stal G.,Polonia B.,Falubaz) 28.10.1984
    - Trjmecz Modzierzowy (Stal G.,Falubaz,Polonia B.) 11.05.1985
    - Stal Gorzw vs Falubaz Zielona Gra 6.06.1985
    - Stal Gorzw vs Apator Toru 16.08.1987
    - Turniej o Puchar Prezesa Wojewzkiej Federacji Sportu w Gorzowe 16.08.1988
    - Modzierzowy Czwrmecz Szkoleniowy (Stal G.,FDalubaz,Apator) 3.09.1988
    - Stal Gorzw vs Polonia Bydgoszcz 18.03.1990
    - Modzieowy Czwmecz Szkoleniowy (Stal G.,Falubaz,Apator,Start) 24.06.1990
    - Indywidualny Turniej Modziezowy Szkoleniowy 24.06.1990
    - Stal Gorzw vs Apator Toru 11.07.1990
    - Stal Gorzw vs ROW Rybnik 26.08.1990
    - Stal Gorzw vs Morawski Zielona Gra 7.07.1991
    - Stal Gorzw vs Polonia Bydgoszcz 19.03.1992
    - Stal-FarbPol Gorzw vs Apator Toru 18.03.1993
    - Absolwenci Zespou Szk Technicznych vs Stal-FarbPol Gorzw+Polonia Pia 6.05.1993
    - II Memoria im. Edwarda Jnacarza 10.06.1993
    - Trjmecz Modzieowy (Stal-FarbPol G.,Morawski ZG,Polonia P.) 21.08.1993
    - wierfina IMP 15.06.1994
    - V Runda MDMP 8.09.1994
    - Czwmecz Szkoleniowy (Stal Michael G.,ZK Polmos,Unia L.,Start) 28.10.1995
    - Czwrmecz Szkoleniowy (Stal Pergo G.,Start,Kolejarz R.,ZK) 9.06.1996
    - Czwrmecz Szkoeniowy (Stal-Pergo G.,Polonia-Jutrzenka B.,Unia L.,Apator) 30.07.1996
    - Pergo Gorzw vs ZK Polmos Zielona Gra 14.09.1997
    - Pergo Gorzw vs Unia Leszno 1.04.1998
    - Pergo Gorzw vs ZK Polmos Zielona Gra 03.05.1998
    - VI Memoria im.Edwarda Jancarza 16.05.1998
    - Pergo Gorzw vs Polonia Pia 5.06.1998
    - Pergo Gorzw vs WTS Wrocaw/ZK Polmos Zielona Gra 18.10.1998
    - Pergo Gorzw vs Lotos Wybrzee Gdask 10.03.1999
    - Pergo Gorzw vs ZK Polmos Zielona Gra 24.03.1999
    - Fina IMJ 27.08.2000
    - Modzierzowe Mistrozstwa Pomorza Par Klubowych 10.10.2000
    - Zachodnia Liga Modzieowa Mistrzostwa Okrgu PZM 20.10.2000
    - Zachodnia Liga Modzieowa 24.05.2001
    - Stal Pergo Gorzw vs ZK Zielona Gra 28.03.2002
    - Indywidualne Mistrzostwa Gorzowa Juniorw 6.10.2002
    - Indywidualne Mistrzostwa Okrgu 1.10.2003
    - Caelum Stal Gorzw vs Polonia Bydgoszcz 13.04.2009
    - Caelum Stal Gorzw vs Atlas Wrocaw 3.05.2009
    - Caelum Stal Gorzw vs Congor Wkniarz Czstochowa 10.05.2009
    - Caelum Stal Gorzw vs Unibax Toru 31.05.2009
    - Zachodnia Liga Modzieowa 30.06.2009
    - Caelum Stal Gorzw vs Lotos Wybrzee Gdask 19.07.2009
    - Caelum Stal Gorzw vs Unia Leszno 2.08.2009
    - XII Memoria im.Edwarda Jancarza 9.08.2009
    - MDMP 13.08.2009
    - Caelum Stal Gorzw vs Falubaz Zielona Gra 16.08.2009
    - XIII Runda Ligi Juniorw 26.08.2009
    - DMJ 5.09.2009
    - V Runda Modziezowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski 8.09.2009
    - Zachodnia Liga Modzieowa 15.09.2009
    - Caelum Stal Gorzw vs PS Pozna 28.03.2010
    - Caelum Stal Gorzw vs Unia Leszno 5.04.2010
    - Caelum Stal Gorzw vs Wkniarz Czstochowa 9.05.2010
    - Caelum Stal Gorzw vs Unibax Toru 30.05.2010
    - Caelum Stal Gorzw vs Falubaz Zielona Gra 6.06.2010
    - Fina MMPPK 12.06.2010
    - Caelum Stal Gorzw vs Polonia Bydgoszcz 27.06.2010
    - Caelum Stal Gorzw vs Tauron Azoty Tarnw 4.07.2010
    - Caelum Stal Gorzw vs Unibax Toru 7.07.2010
    - DP Event 1 24.07.2010
    - Caelum Stal Gorzw vs Betard Wrocaw 18.07.2010
    - Caelum Stal Gorzw vs Falubaz Zielona Gra 22.08.2010
    - Indywidualne Mistrzostwa Ligi Juniorw 23.09.2010
    - Piotr Pluch Ostatnie Okrenie Stal Gorzw vs T Start Gniezno 2.10.2010
    - Indywidualne Mistrzostwa Okrgu 12.10.2010
    - Modzieowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski 14.10.2010
    - Caelum Stal Gorzw vs Polonia Bydgoszcz 8.04.2011
    - Caelum Stal Gorzw vs Wkniarz Czstochowa 10.04.2011
    - Caelum Stal Gorzw vs Unia Leszno 25.04.2011
    - Caelum Stal Gorzw vs Stelmet Falubaz Zielona Gra 8.05.2011
    - Zachodnia Liga Modziezowa 12.05.2011
    - Caelum Stal Gorzw vs Unibax Toru 29.05.2011
    - I Runda MDMP 8.09.2011
    - Caelum Stal Gorzw vs Tauron Azoty Tarnw 26.06.2011
    - DP Pfina/Fina 14/16.07.2011
    - Caelum Stal Gorzw vs PGE Marma Rzeszw 31.07.2011
    - Liga Junior Speedway Ekstraligi 2.08.2011
    - Caelum Stal Gorzw vs Unia Leszno / Sierpien 2011
    - Caelum Stal Gorzw vs Stelmet Falubaz Zielona Gra 11.09.2011
    - Caelum Stal Gorzw vs Unibax Toru 25.09.2011
    - SGP Gorzw 8.10.2011
    - Modziezowe Indywidualne Mistrozstwa Wielkopolski 18.10.2011
    - Stal Gorzw vs Unia Leszno 9.04.2012
    - Stal Gorzw vs Lotos Wybrzee Gdask 24.03.2012
    - Stal Gorzw vs Unibax Toru 9.04.2012
    - Polska vs Reszta wiata 14.04.2012
    - Stal Gorzw vs PGE Marma Rzeszw 22.04.2012
    - Modzieowe Druynowe Mistrzostwa Wielkopolski 24.04.2012
    - Fina ZK 5.05.2012
    - Stal Gorzw vs Stelmet Falubaz Zielona Gra 13.05.2012
    - Stal Gorzw vs Unia Leszno 3.06.2012
    - SGP Gorzw 23.06.2012
    - Stal Gorzw vs Polonia Bydgoszcz 1.07.2012
    - IV Liga Juniorw 4.07.2012
    - Stal Gorzw vs Azoty Tauron Tarnw 22.07.2012
    - Stal Gorzw vs Dospel Wkniarz Czestochowa 5.08.2012
    - Stal Gorzw vs Betard Sparta Wrocaw 19.08.2012
    - Stal Gorzw vs Stelmet Falubaz Zielona Gra 16.09.2012
    - Stal Gorzw vs Azoty Tauron Tarnw 7.10.2012
    - Stal Gorzw vs PGE Marma Rzeszw 14.04.2013
    - Stal Gorzw vs FOGO Unia Leszno 27.04.2013
    - Stal Gorzw vs Lechma Start Gniezno 5.05.2013
    - Stal Gorzw vs Stelmet Falubaz Zielona Gra 19.05.2013
    - Stal Gorzw vs skadywgla.pl Polonia Bydgoszcz 2.06.2013
    - SGP Gorzw 15.06.2013
    - Stal Gorzw vs Dospel Wkniarz Czstochowa 30.06.2013
    - Stal Gorzw vs Unia Tarnw 21.07.2013
    - Stal Gorzw vs Unibax Toru 28.07.2013
    - Stal Gorzw vs Betard Sparta Wrocaw 15.08.2013
    - XI Runda Finaowa Ligi Juniorw 22.08.2013
    - FINA MPPK 30.08.2013
    - Stal Gorzw vs Wkniarz Czestochowa 21.03.2014
    - Stal Gorzw vs SPAR Falubaz Zielona Gra 28.03.2014
    - Stal Gorzw vs Unibax Toru 6.04.2014
    - Stal Gorzw vs FOGO Unia Leszno 20.04.2014
    - Modzieowe Druynowe Mistrzostwa Wielkopolski 29.04.2014
    - Stal Gorzw vs Renault Zdunek Wybrzee Gdask 11.05.2014
    - Stal Gorzw vs KantorOnline Wkniarz Czstochowa 8.06.2014
    - Stal Gorzw vs SPAR Falubaz Zielona Gra 22.06.2014
    - Stal Gorzw vs Unibax Toru 29.06.2014
    - Stal Gorzw vs Grupa Azoty Unia Tarnw 10.08.2014
    - SGP Gorzw 30.08.2014
    - Stal Gorzw vs Betard Sparta Wrocaw 7.09.2014
    - Modziezowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski 13.09.2014
    - Stal Gorzw vs Spar Falubaz Zielona Gra 21.09.2014
    - Stal Gorzw vs FOGO Unia Leszno 5.10.2014
    - Spektakl Charytatywny: Stal Gorzw vs Polska 14.03.2015
    - Stal Gorzw vs GKM Grudzidz 15.03.2015
    - Stal Gorzw vs Falubaz Zielona Gra 24.03.2015
    - Stal Gorzw vs Przyjaciele "15 Lat na Torze-Krzysztof Kasprzak" 27.03.2015 (X7)
    - World Speedway Leauge ( Stal Gorzw,Elit Vetlanda,King's Lynn Stars,Holsted) 25.04.2015 (X7)
    - MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzw vs FOGO Unia Leszno 10.05.2015 (X2)
    - MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzw vs KS Toru 17.05.2015 (X4)X
    - MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzw vs PGE Stal Rzeszw 4.06.2015 (X6)
    - MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzw vs Unia Tarnw 21.06.2015 (X4)
    - MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzw vs MRGARDEN GKM Grudzidz 28.06.2015 (X5)
    - Fina IMP 5.07.2015 (X3)
    - II Runda MDMP 29.07.2015 (X2)
    - MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzw vs SPAR Falubaz Zielona Gra 9.08.2015 (X4)
    - Liga Juniorw 13.08.2015
    - MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzw vs Betard Sparta Wrocaw 16.08.2015 (X4)
    - SGP Gorzw 29.08.2015 (X6)
    - Modziezowe Indywidualne Mistrzostwa Okrgu 9.09.2015 (X2)
    - MMPPK 26.09.2015
    - Stal Gorzw vs Elit Vetlanda (X4)
    - Stal Gorzw vs MRGARDEN GKM Grudzidz 15.04.2016 (X7)
    - Fina Krajowych Eliminacji IMEJ 4.05.2016 (X11)
    - Stal Gorzw vs Get Well Toru 9.05.2016 (X3)
    - Stal Gorzw vs ROW Rybnik 29.05.2016 (X3)
    - Stal Gorzw vs FOGO Unia Leszno 5.06.2016 (X3)
    - IV Runda Modzieowe Druynowe Mistrzostwa Wielkopolski 7.06.2016 (X3)
    - I Runda Modzieowe Druynowe Mistrzostwa Wielkpolski 20.06.2016 (X5)
    - Stal Gorzw vs Unia Tarnw 26.06.2016 (X3)
    - VI Runda Ligi Juniorw 21.07.2016 (x3)
    - Stal Gorzw vs Betard Sparta Wrocaw 31.07.2016 (X3)
    - Stal Gorzw vs Betard Sparta Wrocaw 11.09.2016
    - Stal Gorzw vs Fogo Unia Leszno 04.04.2017 (X3)
    Wawrw (Gorzw) :
    - "10 Lat Minispeedway" 23.06.2001
    - Fina IMP 80-125cc 19.09.2009
    - IV Runda IMP 6.06.2015
    - IV Runda Puchar Polski Par Klubowych 7.06.2015 (X3)
    - Unijne Talenty Europy 1.05.2016 (X4)
    - V Runda IMP 11.06.2016 (X2)
    - V Runda Pucharu Polski Par Klubowych 12.06.2016 (X2)
    - VII Runda IMP 23.07.2016 (X2)
    - I Runda DMP 24.07.2016 (X2)
    - Turniej o Puchar Prezesa GUKS/Fina IMP 01.10.2016 (X2)
    Grudzidz:
    - GKM Grudzidz vs Sparta Wrocaw 28.04.1984
    - GKM Grudzidz vs lsk Switochowice 27.05.1984
    - GKM Grudzidz vs Sparta Wrocaw 14.04.1985
    - Pfina Srebrnego Kasku 15.06.1986
    - GKM Grudzidz vs Start Gniezno 22.05.1988
    - GKM Grudzidz vs Sparta Wrocaw 22.09.1991
    - GKM Browary Bydgoskie Grudzidz vs Start Gniezno 21.04.1996
    - Kuntersztyn-Roleski Grudziadz vs Trilux-Start Gniezno 4.07.???
    - Kuntersztyn GKM Grudzidz vs Iskra Ostrw 26.04.1998
    - Druynowy Puchar Polski (Trilux-Start,Kuntersztyn GKM,Iskra,RKM Energoinwest) 5.05.1998
    - Kuntersztyn GKM vs Unia Leszno 30.08.1998
    - Kuntersztyn Quick-Mix Grudzidz vs Unia Leszno 8.10.2000
    - Kuntersztyn Quick-Mix Grudziadz vs RKM Rybnik 29.07.2001
    - GKM Grudzidz vs Orze d 21.07.2013
    - GKM Grudzidz vs Renault Zdunek Wybrzee Gdask 25.08.2013
    - Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Grudzidza 13.10.2013
    - GKM Grudziadz vs Carbon Start Gniezno 13.04.2014
    - GKM Grudzidz vs KM Lublin 1.06.2014
    - GKM Grudzidz vs Orze d 21.09.2014 (X2)
    - Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Grudzidza 25.10.2014
    - MRGARDEN GKM Grudzidz vs Unia Tarnw 17.05.2015 (X3)
    - MRGARDEN GKM Grudziadz vs PGE Stal Rzeszw 24.05.2015
    - MRGARDEN GKM Grudziadz vs SPAR Falubaz Zielona Gra 4.06.2015
    - MRGARDEN GKM Grudziadz vs Betard Sparta Worcaw 26.07.2015
    - MRGARDEN GKM Grudziadz vs KS Toru 16.08.2015
    - MRGARDEN GKM Grudzidz vs Stal Gorzw
    - MRGARDEN GKM Grudzidz vs Ekanto.pl Falubaz Zielona Gra 8.05.2016
    Krakw:
    - Wanda Krakw vs RKM Rybnik 29.09.1996
    - Wanada Krakw vs Kolejarz Rawicz 20.07.1997
    - Wanda Karkw vs Wkniarz Czestochowa 1.08.1999
    - Speedway Wanda Instal Krak vs Orze d 23.08.2015 (X3)
    Krosno:
    - KS Krosno vs Kolejarz Rawicz 13.08.2000
    - Polish Speedway Battle / Polska vs Team Sowiaski 19.04.2015
    Leicester:
    - Pfina IM 22.05.1979
    Leszno:
    - Unia Leszno vs Apator Toru 30.09.1984
    - 35 memoria im. Alfreda Smoczyka 21.07.1985
    - Unia Leszno vs ROW Rybnik 4.08.1985
    - Unia Leszno vs Polonia Bydgoszcz 26.04.1986
    - Unia Leszno vs Wybrzee Gdask 29.06.1986
    - IV runda MDMP 28.07.1987
    - Unia Leszno vs Kolejarz Opole 6.09.1988
    - Unia Leszno vs Wybrzee Gdask 2.04.1989
    - Unia Leszno vs Motor Lublin 23.08.1990
    - Unia Leszno vs Motor Lublin 3.10.1993
    - Unia Leszno vs Kolejarz Rwicz 8.04.1996
    - Unia Leszno vs Iskra Ostrw 30.06.1996
    - Unia Leszno vs KK Krosno 8.09.1996
    - Unia Leszno vs Jutrzenka Polonia Bydgoszcz 17.08.1997
    - Unia Leszno vs Apator DGG Toru 7.06.1998
    - Unia Leszno vs Polonia Pia 21.06.1998
    - Unia Leszno vs Kuntersztyn Roleski Grudzidz 6.06.1999
    - 49 Memoria Alfreda Smoczyka 11.07.1999
    - Unia Leszno vs Lotos Wybrzee Gdask 24.09.2000
    - Unia Leszno vs Radson Malma Wkniarz Czstochowa 14.06.2001
    - Fina MDMP 14.09.2001
    - Unia Leszno vs Marma Polskie Folie Rzeszw 3.08.2008
    - Unia Leszno vs Unibax Toru 11.09.2011
    - Fogo Unia Leszno vs Unia Tarnw 26.04.2015 (X3)
    - Fogo Unia Leszno vs Grupa Azaoty Unia Tarnw 1.06.2014
    -Fogo Unia Leszno vs Betard Sparta Wrocaw 10.08.2014
    - Fogo Unia Leszno vs KS Toru 24.05.2015
    - Fogo Unia Leszno vs PGE Stal Rzeszw 14.06.2015
    - MIMP/MPPK 12.07.2015 (X2)
    Londyn:
    - Wielka Brytania vs Szwecja 15.06.1967
    Lublin:
    - Motor Lublin vs lsk witochowice
    - Motor Lublin vs Apator Elektrim Toru 10.04.1994
    - LK Lublin vs Unia Leszno 1.09.1996
    - LK Lublin vs Wkniarz Czestochowa 23.05.1999
    - Eliminacje MPPK 11.08.2000
    - T Lublin vs Wanada Krakw 9.09.2001
    - T Simpa Lublin vs Unia Tarnw 18.07.2003
    - Lubelski Wgiel KM Lublin vs GKM Grudziadz 18.08.2013
    - Lubelski Wgiel KM Lublin vs Lokomotiv Daugavpils 22.09.2013 (x2)
    - KM Lublin vs KS ROW Rybnik 8.06.2014
    - KM Lublin vs Orze d 3.08.2014
    - Fina ZK 14.04.2015
    - Fina Krajowych Eliminacji IMJ 8.05.2015 (X2)
    - KM Motor Lublin vs Polonia Pia 10.05.2015 (X3)
    - KM Motor Lublin vs KSM Krosno 17.05.2015 (X2)
    d:
    - J.A.G Speedway Club d vs Kolejarz Rawicz 31.03.1997
    - Pfina Eliminacji do M 10.04.1997
    - J .A.G Speedway Club d vs Iskra Ostrw 1.05.1997
    - J.A.G Speedway Club d od vs GKM Browary Bydgoskie Grudzidz 22.06.1997
    - T IC-INTER Commerce d vs Start Gniezno 13.08.2000
    - Orze d vs Speedway Wanda Instal Krakw 19.06.2016 (X2)
    Opole:
    - Pfina SK 2.08.1984
    - Kolejarz Opole vs Apator Toru 6.10.1985
    - Kolejarz Opolevs Wybrzee Gdask 17.08.1986
    - Kolejarz Opole vs Motor Lublin 3.05.1987
    - Kolejarz Opole vs Sparta Wrocaw 20.09.1987
    - Kolejarz Opole vs Apator Toru 28.08.1988
    - Kolejarz Opole vs Sparta Wrocaw 9.07.1989
    - Kolejarz Remak Opole vs Wybrzee Gdask 08.09.1991
    - OT CemWap Opole vs Start Gniezno 25.06.1995
    - OT CemWap Opole vs Unia Leszno 21.07.1996
    - OT Noban Opole vs Start Gniezno 20.08.2000
    - T Opole vs T d 03.05.2001
    - T Opole vs GKM Grudzidz 18.08.2002
    - T Opole vs Kolejarz Rawicz 29.09.2002
    - Puchar Marszaka Woj.Opolskiego 17.06.2015
    - Kolejarz Opole vs Stal Rzeszw 8.05.2016
    - Kolejarz Opole vs Renault Zdunek Wybrzee Gdask 10.07.2016
    - Kolejarz Opole vs Eko-Dir Wkniarz Czstochowa 4.09.2016
    Ostrw Wlkp:
    - Pfina SK 21.08.1985
    - Ostrovia Ostrw vs Kolejarz Remak Opole 22.07.1990
    - Iskra Ostrw vs Janette-ROW Rybnik 09.10.1992
    - XL acuch Herbowy 25.10.1992
    - Iskra Ostrw vs Polonia Pia 08.08.1993
    - Iskra Ostrw vs Apator Elektrim Toru 09.10.1994
    - Pfina eliminacyjny IM 06.04.1995
    - Iskra Ostrw vs Wanda-Realbud Krakw 22.06.1996
    - Memoria Rifa Saitgarijewa 8.06.1997
    - 48 acuch Herbowy 22.10.2000
    - Iskra Ostrw vs Simpa Lublin 15.09.2002
    - wierfina IMP 05.06.2003
    - MDM Komputery Dreier KS Ostrovia vs KS ROW Rybnik 17.05.2015
    - I runda Nice Cup 7.06.2015
    - MDM Komputery Dreier KS Ostrovia vs Lokomotiv Daugavpils 21.06.2015
    Pia:
    - Polonia Pia vs Polonia Bydgoszcz 25.03.1992
    - Polonia Pia vs Wkniarz Czstochowa 14.08.1993
    - Indywidualne Modzierzowe Mistrzostwa Wojewdztwa Poznaskiego 23.09.1993
    - Polonia Pia vs Iskra Ostrw 1.05.1994
    - Polonia Pia vs Unia Leszno 6.11.1994
    - Polonia Pia vs Apator Toru 2.04.1995
    - Modzierzowe Indywidualne Mistrozstwa Okrgu Poznaskiego 29.10.1996
    - Polonia Philips Pia vs Start Gniezno 29.06.1997
    - Pomorska Liga Modzierzowa IV Runda 26.05.1998
    - Modzierzowe Indywidualne Mistrzostwa Pomorza 8.09.1998
    - Polonia Pia vs Kuntersztyn Roleski Grudzidz 31.03.1999
    - Modziezowe Druynowe Mistrzostwa Wielkopolski 25.07.2000
    - Indywidualne Mistrzostwa Pomorza 3.08.2000
    - BG Polonia Pia vs Apator Adriana Toru 20.05.2001
    - Pomorska Liga Modzierzowa 29.05.2001
    - BG Polonia Pia vs Unia Leszno 7.10.2001
    - Polonia Pia vs ZK Zielona Gra 23.03.2003
    Rawicz:
    - wierfina IMP 23.06.1998
    - Kolejarz Rawicz vs Wkniarz Czstochowa 06.08.1999
    - Kolejarz Rawicz vs T Opole 1.09.2002
    - Kolejarz Rawicz vs Jasol Rzeszw 20 lipca 2003
    - Kolejarz Rawag Rawicz vs Renault Zdunek Wybrzee Wybrzee 09.06 2013??? (X5)
    - Kolejarz Rawag Rawicz vs Lokomotiv Daugavpils 21.07.2013 (X3)
    - Holstic Polska Rawicz vs Orze d 15.05.2016 (X2)
    - Holstic Polska Rawicz vs Polonia Pia 5.06.2016 (X2)
    - Holstic Polska Rawicz vs Speedway Wanda Instal Krakw 28.08.2016 (X2)
    - Holstic Polska Rawicz Rawicz vs Hawi Racing Team Opole 25.09.2016 (X2)
    Rybnik:
    - Row Rybnik vs Stal Gorzw 2.05.1982
    - Row Rybnik vs Stal Gorzw 1.05.1988
    - Row Rybnik vs Apator Toru 3.07.1988
    - Row Rybnik vs Unia Tarnw 12.05.1991
    - ROW Rybnik vs Motor Lublin 1.09.1991
    - Row Rybnik vs Polonia Bydgoszcz 21.04.1993
    - RKM Rybnik vs Unia Leszno 18.06.1995
    - RKM Roger Rybnik vs Stal II KS Reszw/Krosno 7.09.1997
    - RKM Energo-Inwest Rybnik vs Wkniarz-Malma Czstochowa 4.10.1998
    - Rkm Rybnik vs Unia Leszno 14.10.2001
    - Fina SK 29.08.2002
    - RKM Rybnik vs Unia Tarnw 6.04.2003
    - KS ROW Rybnik vs Carbon Start Gniezno 24.08.2014
    Rzeszw:
    - Stal Rzeszw vs Wybrzee Gdask 6.06.1989
    - Stal Rzeszw vs Stal Farbpol Gorzw 3.05.1993
    - Stal Westa Rzeszw vs Yawal Czstochowa 9.08.1992
    - Van Pur Rzeszw vs Trilux-Start Gniezno 28.06.1998
    - Jasol Rzeszw vs WKM Gwardia Warszawa 27.07.2001
    - Jasol Rzeszw vs Dark Dog Gniezno 24.08.2003
    - PGE Marma Rzeszw vs KS ROW Rybnik 4.05.2014
    - PGE Stal Rzeszw vs Unia Tarnw 31.05.2015
    witochowice:
    - lsk witochowice vs Wkniarz Czstochowa 25.05.???
    - lsk Switochowice vs Start Gniezno 22.07.???
    Sztokholm:
    - Hammarby vs Vargarna 4.06.2012
    - Hammarby vs Vastervik 14.08.2012
    Tarnw:
    - Unia Tarnw vs Apator Toru 26.04.1987
    - Unia Tarnw vs Aaptor Toru 28.04.1988
    - Unia Tarnw vs Polonia Bydgoszcz 16.05.1988
    - Fina ZK 28.09.1989
    - Unia Tarnw vs Wybrzee Rafineria Gdask 26.07.1992
    - Unia Tarnw vs Apator Elektrim Toru 26.04.1996
    - Unia Tarnw vs Iskra Ostrw 25.05.1997
    - Unia Tarnw vs Atlas Wrocaw 14.05.1998
    - Grupa Azoty Unia Tarnw vs KantorOnline Wkniarz Czstochowa 25.05.2014
    - Grupa Azoty Unia Tarnw vs Spar Falubaz Zielona Gra 6.09.2014 (X3)
    - Unia Tarnw vs MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzw 12.04.2015
    - Unia Tarnw vs Spar Falubaz Zielona Gra 10.05.2015
    - Unia Tarnw vs KS Toru 4.06.2015
    - Unia Tarnw vs FOGO Unia Leszno 26.06.2015
    - IMME 17.08.2015
    Toru:
    - Apator Toru vs ROW Rybnik 1.04.1984
    - Apator Toru vs Stal Rzeszw 29.09.1985
    - Apator Toru vs Polonia Bydgoszcz 1.05.1986
    - Apator Toru vs Wybrzee Gdask 17.09.1987
    - Apator Toru vs ROW Rybnik 18.09.1988
    - Apator Toru vs Wybrzee Gdask 17.09.1989
    - Apator Toru vs Unia-Rolnicki Tarnw 4.08.1991
    - MIMP 5.09.1991
    - Aaptor Toru vs Motor Lublin 20.04.1992
    - Apator Toru vs Polonia Bydgoszcz 3.05.1993
    - Apator-Elektrim Toru vs Stal-Van Pur Rzesz 30.04.1995
    - Apator-Elektrim Toru vs Sparta-Polsat Wrocaw 27.08.1995
    - Druynowy Puchar Polski (Kuntersztyn-GKM,Apator-DGG,Unia L. ,WTS Wrocaw) 8.07.1998
    - Apator DGG Toru vs Unia Leszno 19.07.1998
    - Apator Netia Toru vs Lotos Wybrzee Gdask 9.05.1999
    - Apator Netia Toru vs Radson Malma Wkniarz Czestochowa 16.04.2000
    - Pfina Eliminacji Krajowych do IM 5.04.2001
    - Apator Adriana Toru vs Radson Malma Wkniarz Czstochowa 16.04.2001
    - Apator Adriana Toru vs POINT-S Polonia Bydgoszcz 21.04.2002
    - Apator Adriana Toru vs BG Polonia Pia 21.07.2002
    - Unibax Toru vs Dospel Wkniarz Czstochowa 31.08.2013
    - Unibax Toru vs Stelmet Falubaz Zielona Gra 15.09.2013
    - Unibax Toru vs Renault Zdunek Wybrzee Gdask 7.09.2014
    - XII Mistrzostwa Torunia "uel na lodzie" 25.01.2015
    - KS Toru vs MRGARDEN GKM Grudzidz 31.05.2015
    - SGP Toru 3.10.2015
    - XIII Mistrzostwa Torunia "uel na lodzie" 31.01.2016
    Warszawa:
    - Fim Speedway Grand Prix Warszawa 14.05.2016
    - Polska vs Reszta wiata 15.05.2016
    Wrocaw:
    - wierfina IMP 14.07.1987
    - Sparta-Aspro Wrocaw vs Kolejarz-Remak Opole 11.07.1991
    - Sparta-Aspro Wrocaw vs Apator Toru 21.05.1992
    - Sparta Polsat Wrocaw vs Unia Leszno 3.05.1994
    - Sparta Polsat Wrocaw vs Apator Elektrim Toru 24.07.1994
    - Sparta Polsat Wrocaw vs Polonia Jutrzenka Bydgoszcz 9.07.1995
    - Atlas Wrocaw vs Apator Netia Toru 11.04.1999
    - Atlas Wrocaw vs Radson Malma Wkniarz Czstochowa 5.08.2001
    - Pfina Eliminacji Krajowych IM 4.04.2002
    Zielona Gra:
    - Falubaz Zielona Gra vs Ostrovia Ostrw 25.03.1984
    - Towarzyski Czwrmecz Druynowy (Falubaz,Unia L., Stal G.,Ostrovia) 14.07.1984
    - Cwierfina IMP 21.07.1984
    - Pfina MMPPK 28.04.1985
    - Falubaz Zielona Gra vs ROW Rybnik 22.08.1985
    - Towarzyski Czwrmecz Modzierzowy (Falubaz,Polonia B.,Start,Stal G.) 14.09.1985
    - Tczowy Kask III Puchar Gazety Lubuskiej 10.10.1985
    - Falubaz Zielona Gra vs Stal Gorzw 22.07.1990
    - Turniej Par 13.07.1996
    - ZK Polmos Zielona Gra vs Start Gniezno 10.08.1997
    - ZK Polmos Zielona Gra vs Start Gniezno 18.09.1997
    - Pfina IMP 17.07.2003
    - Falubaz Zielona Gra vs Polonia Bydgoszcz 13.09.2009 (X2)
    - Stelmet Falubaz Zielona Gra vs Unibax Toru 12.08.2012
    - Spar Falubaz Zielona Gra vs Renault Zdunek Wybrzee Gdask 15.06.2014

    Zapraszam do zakupu


  2. Back To Top    #2
    Uytkownik
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    227
    Thanks
    7
    Thanked 17 Times in 11 Posts
    Witam. Jestem zainteresowany kupnem czesci programw z meczw druzyny z Grudziadza .

  3. Back To Top    #3
    Uytkownik
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    133
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    Jestem zainteresowany, napisaem priv.

  4. Back To Top    #4
    Stay bywalec
    Join Date
    Feb 2003
    Posts
    673
    Thanks
    33
    Thanked 58 Times in 35 Posts
    Wojtekkssg sprawd priv.

  5. Back To Top    #5
    Pocztkujcy
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    5
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts
    Przepraszam za brak odpowiedzi.Nadrobi liczb wymaganych postw i na pewno si odezw!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •