Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: PSŻ Poznań - Kolejarz Rawicz 9.04.

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący Awatar SMU
    Dołączył
    24-03-2014
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    ULTRAS SCORPIO MAURUS

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    1.Borowicz
    2.Przedpełski
    3.Borodulin
    4.Jakobsen
    5.Pytel
    6.Liszka
    7.Tyras.
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    8,993
    Kliknij i podziękuj
    5,728
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Przedpełski na pewno jedzie ?

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Nie ,nie Pająk.To jest tylko mój typ na Rawicz
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    No to mamy awizowane składy:

    PSŻ Poznań
    9. Władimir Borodulin
    10.Marcel Kajzer
    11.Mateusz Borowicz
    12.Daniel Pytel
    13.Frederik Jakobsen
    14.Bartosz Tyras
    15.Przemysław Liszka

    Kolejarz Rawicz
    1. Stanisław Mielniczuk
    2. Tomasz Dutka
    3. Sebastian Niedźwiedź (gość)
    4. Valentin Grobauer
    5. Arkadiusz Pawlak
    6. Marek Lutowicz
    7.

    Przewiduje mecz do jednej bramki, niestety widowisko na tym ucierpi. Tak naprawdę to chyba dopiero mecz z Krosnem i w Ostrowie pokaże na co stać naszych Skorpionów.
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący Awatar SMU
    Dołączył
    24-03-2014
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Baner miał się pojawić na prezentacji, ale nie było możliwości powieszenia. Wracamy! Wszyscy na mecz!

    ULTRAS SCORPIO MAURUS

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi SMU za jego przydatny post!

    Molineux (08-04-2017), Słowianka (07-04-2017)

  8. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Pierwsze koty za płoty. Frekwencja przyzwoita, tor widać że lepszy niż w zeszłym roku. Będzie nawet można się na nim ścigać.
    Dobra postawa Jakobsena, Borodulina i Borowicza cieszy, niestety na tle chyba słabego rywala trudno ocenić. Nie zachwycił mnie Pytel, liczyłem że będzie nie do ugryzienia. Czyżby wystawienie go pod niebieskim kaskiem nie było przypadkowe?
    N/t Kajzera trudno mi cokolwiek napisać. On wie jak się jeździ, nawet sylwetka poprawna, ale ma gorącą głowę i chyba dlatego nigdy nie odniósł sukcesów. To w seniorce najsłabsze ogniwo, może będzie rotacja Kajzer - Przedpełski. Wypożyczony z PSŻ do Krosna Lisiecki, przywiózł dziś za plecami Sucheckiego.
    Liszka jak się wjeżdzi to może być solidnym punktem w meczach u siebie.
    Tyras - szukajmy kolejnego juniora, nawet nie był w stanie powąchać zawodnika przed sobą.
    Trudno wyrokować jaką siłę rażenia będą nasi prezentować na wyjazdach, ale w tej 2.lidze widzę trochę loterii. Dobrze jest jak jest, niech wygrywają u siebie dla kibiców, a będzie dobrze

    Nawet mi się podobało, zawody wlekły się dość długo, ale nie była to wina organizatorów więc nie ma powodów do narzekania na organizację. Jestem zadowolony, chyba się stęskniłem i może nawet przez chwilę łezka mi się zakręciła, kiedy Pan A.Ładziński nie mógł wydobyć głosu.

    Kibicuje też fanatykom spod zegara - SMU. Mnie już zdzieranie gardła nie bawi. Narazie grono nieliczne, ale może właśnie w ten sposób zarazi się kolejne młode pokolenie Skorpionów.

    Nie było szalików w sprzedaży. Ja mam dwa więc nie byłem zainteresowany, ale dużo osób odchodziło z kwitkiem od stoiska.
    Bardzo fajny program meczu. I nawet nie chodzi mi o zawartość całości (na plus), format (na plus), ale sama wkładka, rozpiska i tabela biegów bardzo wyraźna i przejrzysta. Najlepsza od 2006 roku. Nawet Sparta Wrocław miała gorszą i po dychu... nasza lepsza jest po 6zł
    Jeszcze przydałby się większy wybór koszulek, z różnorodnością jakościową i cenową. Na chwilę obecną jeden wzór za 40 (t-shirt) i 50 (polo) nie zachwycił mnie.

    P.S. Liczę, że ktoś coś jeszcze napisze, jak to widział ze swojej strony, a potem podzieli się wrażeniami z Krosnem, bo mnie nie będzie.
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Molineux za jego przydatny post!

    vicar (10-04-2017)

  10. Powrót do góry    #8
    Początkujący Awatar SMU
    Dołączył
    24-03-2014
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Wiedzieliśmy, że będzie ciężko z kibicami spod zegara, ale nie myśleliśmy, że aż tak. Aż nie chce się wierzyć, że na 4000 osób raptem jest 10 chętnych do kibicowania. I o ile wokalnie wiemy, że było nas słychać, to mi osobiście bardzo szkoda zmarnowanej oprawy gdyż z barku ludzi nie została dobrze rozciągnięta i się zapadała.
    Mam jednak nadzieję, że ci, którzy się wstydzą lub ciągle wahają czy chcą dopingować w końcu się przełamią i wpadną do nas pośpiewać.

    Co do samego meczu, to lipa z tak słabym Rawiczem. Oby się rozjeździli.

    Zaproszenie na kolejny mecz.

    ULTRAS SCORPIO MAURUS

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •