Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 51

Wątek: Propozycje zmian

  1. Powrót do góry    #1
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach

    Propozycje zmian

    Witam serdecznie.
    Na samym początku miał to być post skierowany wyłącznie do Darknesa, ale pomyślałem, że większość na pewno chciałaby dodać coś od siebie i ogólnie odnieść się do moich propozycji. Jestem jak najbardziej za.:)

    Zacznijmy od rejestracji.
    1.Wprowadzenie SMS KODU z HASŁEM do rejestracji Nicka. (Opłata 5 do 10zł, która w jakimś stopniu wspomoże forum).
    Najważniejsze jest jednak to w tym wszystkim, że osoby, które swoją aktywnością i udziałem w komentarzach, wyczerpią limit miesięcznych wpisów, to tym bardziej zobligują się do wpłaty pieniążków na konto SU. Ograniczy to tworzenie nowych Nicków (nowego limitu wpisów) oraz podszywania się pod inne osoby, które np. posiadają karę i są w danej chwili zablokowane w prawach użytkownika. Oceniam ten pomysł najwyżej, bo jak wiecie forum wymaga dofinansowania i gruntownej modernizacji, a na to trzeba sporo pieniędzy.

    2. Możliwość płatności systemem PAYPAL (szczególnie to ważne dla osób zza granic naszego kraju) oraz PRZELEWY 24.
    Jest to duże udogodnienie dla samego Darknesa, któremu odpadną obowiązki aktywacji kont SU. Z własnego doświadczenia wiem (servery multiplayer), że jest możliwość zbudowania takiej bazy danej, iż po każdej wpłacie systemem PAYPAL bądź PRZELEWY 24, w czasie rzeczywistym dochodzi do uruchomienia wybranych przez kupującego usług. Jestem więc przekonany, że taka zmiana sporo by pomogła samem administratorowi oraz nam wszystkim. Nie trzeba by było czekać, a wszystko odbywałoby się w czasie rzeczywistym.

    3. Pod każdym avatarkiem nowa zakładka o nazwie ,,ostrzeżenie,, w skali do 3 ostrzeżeń.
    Jest to kolejny plus dla samych moderatorów oraz administratorów forum. Każdy użytkownik po nadużyciu własnych słów dostaje upomnienia, które w późniejszym czasie na jego niekorzyść przeistaczają się na karę ograniczenia w jego prawach. Ten system moim zdaniem jest bardzo ciekawy, bo jak już wspomniałem moderatorzy i administratorzy posiadają wyraźny obraz osób, które swoim zachowaniem wprowadzają konfliktowość i mogą mieć nad nimi lepsze spojrzenie.

    4. Ostatnia zakładka to reputacja – również ona może zostać umieszczona pod avatarkiem.
    Przeznaczone jest to szczególnie dla wszystkich użytkowników kont SU. Każdy z nas będzie miał możliwość dodawania punktów, bądź ich odejmowania u osób wypowiadających się na forum. Jest to zachęta do zwracania na siebie uwagi poprzez kulturalne wypowiedzi i aktywny udział w dyskusji. Często widać przejawy tolerancji na forum i wiem, że taka zakładka na pewno mocno by dopingowała samych userów, bo na pewno nikt nie chciałby być źle oceniany i widziany w opinii innych ludzi.

    Chciałbym, aby każdy wyraził własne zdanie na ten temat i napisał swoje oceny:
    1.TAK/NIE
    2.TAK/NIE
    3.TAK/NIE
    4.TAK/NIE

    Myślę, że jeżeli zainteresowanie będzie duże, to i Darknes da się przekonać, bo pieniążki zawsze można zebrać. Grunt jest taki, żeby forum nam stanęło na nogi.:)
    Pozdrawiam



  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Po pierwsze forum stoi na starym skrypcie, który dawno nie jest aktualizowany więc wprowadzenie ego typu zmian jest dość czasochłonne i... ciężkie finansowo.

    Uważam, że forum ma się dość dobrze.
    Z racji wysypu for, to mimo wszystko posiada bardzo liczną rzeszę stałych userów i gości.

    Przyciąga na pewno pewna elitarność przez konta SU i limit postów, dodatkowo dość niepospolity wygląd jest oryginalnością form w porównaniu z oklepanymi skryptami phpBB2.

    A z wprowadzeniem PayPal itp to nie wiem jak wygląda to od strony technicznej, myslę że w obecnej wersji nie jest to łatwe do wprowadzenia....

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Zmiany fajne , tylko obawiam się że aby je wprowadzic potrzeba dośc sporej inwestycji , bo wprowadzenie nowego sytstemu płatniczego oraz koszt jego utrzymania jest dośc spory. Do tego dochodzą jeszcze prowizję dla operatorów oraz banków.
    Jestem na TAK

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    ...forum jest ok . wg mnie zmiany nie sa potrzebne zadne !
    ale jak to mówi wielki człowiek" rubta co chceta " a ja sie dostosuje....
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2004
    Postów
    466
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie, czy istnieje możliwość dodania favicona do strony Sportsboard.pl?

    W wielu przeglądarkach można teraz dodawać ulubione strony na pasku i brak favicona powoduje, że taka zakładka wygląda fatalnie. SportoweFakty.pl mają ładną i prosta ikonę (SF) i dodane do "ulubionych" czy to w folderze, czy na pasku wyglądają bardzo dobrze.

    Jeśli jest to możliwe, to prosiłbym, by było to dodane również do podstron (np. żużel), gdyż wielu użytkowników (w tym ja) ma w ulubionych podstronę konkretnego forum.

    A wszystkie za i przeciw są bardzo ładnie zebrane na tej stronie:

    http://ludwik.org/favicon-to-nie-jest-zlo/

    Mam nadzieję, że ktoś mój post przeczyta:)

  6. Powrót do góry    #6
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Wszystko nic, tylko nakłada się pytanie, czy jest to technicznie do wykonania, bo forum działa na starym skrypcie.:)

    Ogólnie mówiąc - pracujemy nad kilkoma znaczącymi zmianami i jeżeli wszystko pójdzie dobrą drogą, to coś się ku lepszemu zmieni. Póki co trzeba być cierpliwym.:)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2004
    Postów
    466
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jestem pewien, ale w przypadku favicon'a to czy jest to stary skrypt chyba nie ma większego znaczenia. Taka ikonkę można dodać praktycznie do każdej strony.

    Znalazłem fajną stronę, na której można przygotować ikonę w odpowiednim formacie, a po zrobieniu tego jest tam opisane w kilku krokach co należy z tym plikiem zrobić, by inni użytkownicy mięli z niego pociechę :)

    http://www.htmlkit.com/services/favicon/


    Można też przeprowadzić walidację strony pod tym kątem - zrobiłem to i nawet coś wypluło:

    http://www.sportsboard.pl/favicon.ico

    lecz niestety nie można wyświetlić tego pliku poprawnie.

    Tak samo potraktowałem stronę Sportowych Faktów i pojawiła się wszystkim znana ikonka (rozmiar 16x16, 16mln kolorów)



    Nie jestem ekspertem w tych sprawach, ale podejrzewam, że wystarczy podmienić wyżej wspomniany plik na taki, który będzie otwierał się poprawnie.

    Gierappa może w przypływie wolnej chwili podeślesz temat komuś, kto się tym na SB zajmuję - będę Ci bardzo wdzięczny:)

    Taka ikonka mogłby wyglądać przykładowo tak:



    no ale to oczywiście pozostawiam zawiadującym forum:)

    edit:

    W najśmielszych snach nie przypuszczałem, że moja prośbo-propozycja zostanie tak szybko wdrożona w życie:)

    Bardzo dziękuję!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Wdrozona w zycie! :) Moze jednak ktos ma pewne pomysly na jeszcze jakies modyfikacje wzgledem tego wzoru. Wszelkie sugestie mile widziane.

    To nie koniec zmian. Nowy rok najprawdopodobniej przyniesie szereg innych zmian.


    Pozdrawiam

    P.S. Jesli komus sie nie wyswietla prosze o wyczyszczenie Cookies.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Prosz nie bawić się forum i oddać tematy po 30 postów na stronę ;p

  10. Powrót do góry    #10
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Prosz nie bawić się forum i oddać tematy po 30 postów na stronę ;p
    45 jak już. I nie marudź, dobrze jest. Czekam na dalsze zmiany, a jak zrobicie tak że za konto SU będzie można płacić przez internet, to też zapłacę, zamiast czekać aż wygram w typerze.

  11. Powrót do góry    #11
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    To sa zmiany majace prowadzic do poprawienia jakosci czytania forum. Obecnie watki rozrastaja sie do monstrualnych rozmiarow (vide zielonogorski) i ciezko to wszystko opanowac, zarowno moderatorom jak i czytelnikom. Jesli ktos jest nieobecny na forum przez kilka dni musi przedzierac sie przez niebywala ilosc stron. To jest narazie w fazie testow i prosze o sugestie czy zmniejszyc czy wracamy do pierwotnego punktu wyjscia.

    Co do placenia przez internet... Nie robilem tutaj tego nigdy, ale chyba cos tam dziala. Wystarczy przelac pieniadze na wskazany numer konta http://www.sportsboard.pl/Forum/supe...hp?dzial=konta

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Wystarczy przelac pieniadze na wskazany numer konta

    haha...ha
    zapomniales dodac:
    i trzymac kciuki ze Darek zauwazy przelew.


  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Prosz nie bawić się forum i oddać tematy po 30 postów na stronę ;p
    45 jak już. I nie marudź, dobrze jest. Czekam na dalsze zmiany, a jak zrobicie tak że za konto SU będzie można płacić przez internet, to też zapłacę, zamiast czekać aż wygram w typerze.
    Tylko że wcześniej było tyle postów na stronę, że wątek Falubazowy miał 2 strony :)

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Wystarczy przelac pieniadze na wskazany numer konta

    haha...ha
    zapomniales dodac:
    i trzymac kciuki ze Darek zauwazy przelew.
    Święte słowa kolego :D
    Ja przypominałem się kilkakrotnie!!!

    Chyba za duzo tych przelewów :D

    P.S

    Może warto pomyślec nad opcją z SMS - przede wszyskim prostsza.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Lecz niestety droższa, gdyż operatorzy biorą dużą część wartości smsa.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2010
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    propozycje zmian

    Mam pytanie, co do zameldowywania sie tutaj. Dostałam oczywiscie maila z linkiem, który musiałam potwierdzić, ale nie wiem, dlaczego ten link jest tylko ważny przez 48 godzin? Nie było mnie przez świeta i nie mogłam go potwierdzić, dlatego musiałam sie jeszcze raz zameldowywać. Nie można tego zmienić?

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Mam pytanie, co do zameldowywania sie tutaj. Dostałam oczywiscie maila z linkiem, który musiałam potwierdzić, ale nie wiem, dlaczego ten link jest tylko ważny przez 48 godzin? Nie było mnie przez świeta i nie mogłam go potwierdzić, dlatego musiałam sie jeszcze raz zameldowywać. Nie można tego zmienić?
    W większości miejsc gdzie się rejestruje tak jest. Zresztą logicznie rzecz biorąc co stoi na przeszkodzie, żeby po zarejestrowaniu nie móc wejść na swoją skrzynkę email?

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Moim zdaniem jednak cały skrypt forum
    jest do wymiany. Czy taki portal, jak
    SF.pl nie może pozwolić sobie na tak
    "wielką" operację? Czy to aż takie koszty?
    Wiem, że nawet samemu można takowe forum
    na skrypcie phpbb założyć, ale nie wiem
    do końca, jak to jest w tym przypadku.
    Nie zmienia to faktu, że przy dzisiejszych
    skryptach sb.pl wygląda archaicznie i ma
    archaiczne funkcje.

    ps. Przy odpowiedniej funkcjonalności
    tego forum (np. system warnów itp.), myślę
    że więcej osób wykupiło by SU.


  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,550
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Czy ktoś z administracji forum potrafi naprawić mój licznik czy może dostane jakąś zniżkę z powodu tego defektu ?

    Licznik postów pokazuje różne wartości. Inne w profilu a jeszcze inne na forum :)

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wiem, że nawet samemu można takowe forum
    na skrypcie phpbb założyć, ale nie wiem
    do końca, jak to jest w tym przypadku.
    Forum można postawić, to żaden problem.
    Gorzej z jak to napisałeś archaiczną bazą danych, która podejrzewam, że waży jakieś dobre kilka gigabajtów.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2010
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam, jestem tu nowy.

    Moje pytanie nie tyle dotyczy forum co strony sportowefakty.pl Od pewnego czasu mam problemy z przeglądaniem strony w komórce. Sama strona ładuje się ok, ale nie chce wczytywać mi do OperyMini podstron z artykułami.

    Czy ktoś ma podobne problemy? Czy nie sądzicie, że dobrze było by dostosować wersję sportowychfaktów.pl do przeglądanie na komórkach, bo poza tym błędem o którym piszę to jest też kilka drobnych rzeczy, które utrudniają przeglądanie strony w komórce.

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    jaka jest szansa na uruchomienie tapatalk?

    http://www.tapatalk.com/plugin.php

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Postuluję o utworzenie osobnego podforum "Gollob kontra Hampel, wojny plemienne".

  24. Powrót do góry    #24
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    W przeciągu kilkunastu dni pojawi się modyfikacja w calości ukrywająca posty ignorowych userów jak i cytatów oraz odpowiedzi na nie udzielane .
    Pozdrawiam
    Marcin

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marcin za jego przydatny post!

    apator_uk (12-05-2014)

  26. Powrót do góry    #25
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Przed chwilą została dodana modyfikacja w całości ukrywająca posty ignorowanych użytkowników jak i ich cytatów. Pozostała drobna poprawka w postaci autora dodania ostatniego wpisu (nadal widoczny), ale bez zawartości wpisów/cytatów.

    Proszę o zgłaszanie jakichkolwieg uwag.

    /edit
    Jeszcze nie działa w 100% tak jak powinna, ale naprawienie tego zajmie 1-2 dni robocze.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 26-05-2014 o 12:28
    Pozdrawiam
    Marcin

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Marcin za jego przydatny post!

    Yozayan (26-05-2014), bananio (26-05-2014)

  28. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Hmmm, wygląda na to że ukrywanie samych cytatów nie działa za dobrze, bo zamiast ukryć sam cytat ignorowanej osoby, ukrywa całego posta osoby która ten cytat wstawiła. Np ten post:
    http://www.sportsboard.pl/showthread...41#post1602241
    Mimo że to oman jest na liście ignorowanych, to cały post energo który omana zacytował został również ukryty.
    Jestem tym kim jestem...a tym kim nie jestem, tym mnie nie uczynicie...

  29. Powrót do góry    #27
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Tak docelowo miało być... Jeśli post jest odpowiedzią na cytat ignorowanej osoby to nie widzę sensu wyświetlania go? Generuje wtedy cały ciąg bezsensownej dyskusji. Jeśli powiedzmy energo odpowiedział na post ananaska i dalej kolejne y,z itd. idą w ten deseń to po co opcja ignorowania. Nie da się trochę lubić/nie lubić, ignorować/nie ignorować.

    Jednak najprawdopodobniej pojawi się opcja wyboru:

    - czy chcesz ukrywać całe posty wraz z cytatami
    - czy tylko cytaty, a odpowiedzi na cytaty ignorowanych będą widoczne


    Myślę, że takie salomonowe wyjście zadowoli wszystkich
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 04-06-2014 o 13:55
    Pozdrawiam
    Marcin

  30. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Ah, ok, dzięki za info. A opcja z wyborem byłaby super, jako że ktoś może zacytować i odnieść się do postu ignorowanej osoby, po czym napisać w tym samym poście całkiem ciekawą wiadomość nie związaną już z cytatem, której przy obecnych ustawieniach się w ogóle nie zobaczy.
    Jestem tym kim jestem...a tym kim nie jestem, tym mnie nie uczynicie...

  31. Powrót do góry    #29
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Proszę o zapoznanie się z ukończoną modyfikacją. Można ukrywać posty w całości lub zostawić tylko odpowiedzi ignorowanych użytkowników. Opcja dostępna w tym samym miejscu gdzie dodaje się do listy.
    Pozdrawiam
    Marcin

  32. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Posty ignorowanych osób są niewidoczne w ogóle i tak miało być Marcinie?
    Pytam, bo może jest jakaś możliwości, by zostawić jakiś ślad po takim wpisie - komunikat - by widzieć że coś tam się dzieje i mniej więcej ogarniać.

    Jak nie, to nie ma spiny, da się bez tego żyć
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  33. Powrót do góry    #31
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Chcesz ignorować, ale wiedzieć co się dzieje. Prawie tak jak chcesz pomóc Włókniarzowi, ale szkoda ci czasu na spotkania bo taki zarobiony jesteś. Całe życie trochę w ciąży

  34. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Chcesz ignorować, ale wiedzieć co się dzieje. Prawie tak jak chcesz pomóc Włókniarzowi, ale szkoda ci czasu na spotkania bo taki zarobiony jesteś. Całe życie trochę w ciąży
    Widzieć.
    Chcę tylko widzieć, ze jakiś taki post był.
    Ale to pewnie byś wyłapał, gdybyś trochę pomyślał, gdyby wzwód z podniecenia nie odciął Ci dopływu krwi do mózgu, a oczy nie szkliły Ci się od łez radości, że jest kolejna okazja dosrania i jak tym zaimponujesz kolegom na LAN party.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  35. Powrót do góry    #33
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Widzieć to chyba po to, żeby wiedzieć, geniuszu ?

  36. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Patrz. Zignoruj sobie teraz teraz jakiś losowy nick z forum. Wejdź do jakiegoś działu i kliknij w wątek, w którym ten gość pisze.
    Jak czytasz teraz taki wątek, to ciężko wyłapać co kto do kogo pisze, bo blokowane są posty tylko ignorowanego i ich zwyczajnie nie widzisz.
    A nie każdy używa cytatów (chociaż te i tak są blokowane również), więc trochę się można pogubić, co kto do kogo pisze. Zwłaszcza, jak tych postów jest trochę do poczytania.

    Więc widząc komunikat, że w tym miejscu znajduje się ignorowany post i widząc iż ktoś na niego odpisuje, to mogę mieć i na ten wpis wywalone.

    Ale da się bez tego żyć, więc jeśli nie ma takiej opcji w standardzie, to nie ma problemu Marcinie Adminie.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  37. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    muuu napisał:
    Chcę tylko widzieć, ze jakiś taki post był.
    Masz informację, że jest post osoby która znajduje się na liście ignorowanych.
    Jeśli masz tylko jednego gościa to wiadomo, że ten ktoś coś pisze, ale dla własnego komfortu nie musisz tego czytać.

    pozdro
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  38. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Właśnie moje pytanie wzięło się stąd w sumie, że taki komunikat mam tylko na Chrome na androidzie.
    Chrome na desktopie nie pokazuje nic. Jakby posta nie było. Także nie wiem czy taka opcja jest i wymaga tylko włączenia czy to jakiś większy problem.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  39. Powrót do góry    #37
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Muuu faktycznie coś się skopało. Muszę to dopracować. Działało ok, ale ostatnia aktualizacja skryptu wymusiła pewne błędy. O efektach poinformuję.

    Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
    Pozdrawiam
    Marcin

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marcin za jego przydatny post!

    muuu (27-01-2015)

  41. Powrót do góry    #38
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Takie tam... Na stronie głównej.

    Forum SportsBoard.pl.png

    Wdrożenie listy poprawek o których mowa powyżej + dodatkowych przeciąga się w czasie. Mam nadzieję, że wraz z nowym sezonem uda je się zaimplementować.
    Pozdrawiam
    Marcin

  42. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Moja propozycja: po każdym wspomnieniu o danym użytkowniku (w formacie: @nick) ten dostawał by info na skrzynkę, że o nim wspomniano. Nie wymagało by to zawsze używania opcji "cytuj" i oszczędziło miejsce na stronie, no i nie każdy kartkuje regulanie wszystkie wątki forum by zobaczyć czy z nim ktoś dyskutuje .
    !Adrian walcz!

  43. Powrót do góry    #40
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Takie coś zarówno w formie mailowej jak i powiadomienia (ale bez okienek wyskakujących co może być denerwujące i zabierania miejsca na skrzynce) będzie wprowadzone. Właściwie jest przygotowane od kilku msc. Ze względu na problemy techniczne z serwerem wszystko jest w zawieszeniu. Zmiany będą też dotyczyły opcji ignorowania, Tapatalk i kilka innych.

    Musicie uzbroić się w cierpliwość
    Pozdrawiam
    Marcin

  44. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Kiedyś po wrzuceniu linka do postu można było edytować jego "tytuł" - teraz nie ma opcji i zawsze wychodzą brzydkie kulfony - czemu to wyłączyliście?
    !Adrian walcz!

  45. Powrót do góry    #42
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    U siebie nie zauważyłem. Jakiś przykładowy można zapodać?
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 10-06-2015 o 17:07
    Pozdrawiam
    Marcin

  46. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    http://www.wp.pl/

    Chodzi mi o to, że kiedyś mogłem zmienić tytuł hiperłącza (za pomocą edytowania drugiej części "kodu") - teraz po wstawieniu linka za pomocą narzędzia forumowego już za bardzo nie mam pomysłu, jak to zrobić. Wcześniej po wrzuceniu "wp.pl" mogłem zmienić tytuł linka na "pomidor" a i tak po kliknięciu w to kierowało na stronę wp.pl kombinuję, jak to zrobić teraz...
    !Adrian walcz!

  47. Powrót do góry    #44
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Pomidor

    Nie wiem czy o to chodziło.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 11-06-2015 o 16:57
    Pozdrawiam
    Marcin

  48. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marcin Zobacz posta
    Pomidor

    Nie wiem czy o to chodziło.
    No właśnie - jak mam dodać ten "alias"? Kiedyś po wybraniu opcji "wstaw link" pojawiał się on w formie umożliwiającej jego edycję - teraz mam tylko wp.pl .
    !Adrian walcz!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •