Pokaż wyniki od 1 do 32 z 32

Wątek: Marcel Kajzer

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    22-11-2016
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Marcel Kajzer

    Witam
    Postanowiłem się przywitać.
    Wielu skazuje mnie na porażkę , są też nie liczni którzy wierzą w moją nazwijmy to odbudowę.
    Ja sam sobie stawiam wysokie cele i będę do tego ambitnie dążył by to udowodnić.
    Założyłem temat byście wiedzieli , że nie jest mi obojętne wasze zdanie.
    Pochwały jak i Hejty mile widziane :-P
    Myślę , że może nam to wyjść na dobre będziecie mieli kontakt i informacje możliwe do przekazania z pierwszej ręki Pozdrawiam Marcel

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Bez urazy ,ale jeżeli to ty ,to nadajesz się do kręcenia kółek ale nie na torze ,tylko szalikiem.Tak jak to robiłeś na Barażu z Krakowem.Szkoda ze na Golecinie skasowali podest

    https://www.youtube.com/watch?v=BWZj...N_HRSW-di3vN83

    0-38 ,1-11 Fajnie kręcisz tym szalem na podeście dziekuje Dobranoc
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,974
    Kliknij i podziękuj
    2,029
    Podziękowania: 1,495 w 990 postach
    Walcz chłopie i się nie poddawaj. Pamietam za juniora miałeś kilka fajnych sezonów i występów. W niższych ligach ciężko ze sprzętem dlatego ja doceniam właśnie takich chłopaków. Wszystkobwbtwoich rękach

    p.s witamy czynnego żużlowca na forum

  4. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (24-11-2016), GriN (25-11-2016), Yozayan (23-11-2016), nikt_ważny (24-11-2016), vicar (23-11-2016)

  5. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,301
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,360 w 1,670 postach
    Zastanawia mnie czy nadal swoje kevlary przyozdabiasz tym napisem? ; ]

    Pesymista.JPG

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-11-2016), Yozayan (25-11-2016)

  7. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    8,993
    Kliknij i podziękuj
    5,728
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Nie widziałem tego nigdy... Aż wstyd. Szacun Marcel.

  8. Powrót do góry    #6
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    O fajna sprawa gdyby na forum udzielał się oficjalnie jakiś żużlowiec. Widzę,że Marcel podpisał w Poznaniu,życzę powodzenia tym bardziej,że łatwo o skład nie będzie. JAkjie pkany na przygotowanie do sezonu??


    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    22-11-2016
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    [QUOTE Latosi79]Bez urazy ,ale jeżeli to ty ,to nadajesz się do kręcenia kółek ale nie na torze ,tylko szalikiem.Tak jak to robiłeś na Barażu z Krakowem.Szkoda ze na Golecinie skasowali podest



    0-38 ,1-11 Fajnie kręcisz tym szalem na podeście dziekuje Dobranoc [/QUOTE]

    1.To chyba dobrze ,że jestem zżyty z kibicami
    2. To czy nadaję się tylko do kręcenia szalikiem okaże się po sezonie.


    [QUOTE spitt22]
    Walcz chłopie i się nie poddawaj. Pamietam za juniora miałeś kilka fajnych sezonów i występów. W niższych ligach ciężko ze sprzętem dlatego ja doceniam właśnie takich chłopaków. Wszystkobwbtwoich rękach

    p.s witamy czynnego żużlowca na forum [/QUOTE]


    Dzięki dam z siebie wszystko ...

    [QUOTE zabovsky]
    Zastanawia mnie czy nadal swoje kevlary przyozdabiasz tym napisem? ; ]
    [/QUOTE]
    Niee.. ale jeśli wam się to podoba to mogę wrzucić go na PSŻ


    [QUOTE szamot85]
    O fajna sprawa gdyby na forum udzielał się oficjalnie jakiś żużlowiec. Widzę,że Marcel podpisał w Poznaniu,życzę powodzenia tym bardziej,że łatwo o skład nie będzie. JAkjie pkany na przygotowanie do sezonu??
    [/QUOTE]
    Nigdy łatwo nie jest bo to żużel ... nazwiska same też nie jadą .
    Co do przygotowań mam nowy plan tradycyjnie Siłownia Bieganie Basen i Dr. Marian Misiak ale profesjonalnie do tego podchodzę pod okiem trzech trenerów można powiedzieć i wspólnie z Miśkowiakiem oraz Miśkiem Jr , Świderskim ,Dymem
    więcej szczegółów wkrótce
    Ostatnio edytowane przez max007_Speedway ; 24-11-2016 o 23:56

  10. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi max007_Speedway za jego przydatny post!

    Molineux (25-11-2016), Peter Kildemand (25-11-2016), szamot85 (25-11-2016)

  11. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,425
    Kliknij i podziękuj
    7,721
    Podziękowania: 7,318 w 4,305 postach
    A mozna zapytac kto zadba o twoje silniki?
    Powodzenia na szlace.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Marcel będzie dysponował jednostką napędową od Roberta Krala z 1995 roku.Nie lepiej załatwić sobie angaż u Świderskiego i polerować mu furmanki?.Będziesz mial jak w Raju,wypłaty na czas ,bo Skrzydlewski zaraz po meczu płaci
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    8,993
    Kliknij i podziękuj
    5,728
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Latosi chyba masz jakiś personalny problem do MK

    A ja mam pytanie Marcel kto ci będzie robił silniki w 17 ( o ile to nie tajemnica)

  14. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,019
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,898 w 3,220 postach
    Cytat Zamieszczone przez Latosi79 Zobacz posta
    Marcel będzie dysponował jednostką napędową od Roberta Krala z 1995 roku.Nie lepiej załatwić sobie angaż u Świderskiego i polerować mu furmanki?.Będziesz mial jak w Raju,wypłaty na czas ,bo Skrzydlewski zaraz po meczu płaci
    Sorry, że spytam bo to twoje prywatne sprawy - ale czy Marcel puknął ci laskę?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  15. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Sorry, że spytam bo to twoje prywatne sprawy - ale czy Marcel puknął ci laskę?
    "Pochwały jak i Hejty mile widziane :-P"

    Najpierw przeczytaj dokładnie a potem pisz do mnie

    Pająk -Bo nie wierze ze zawodnik który ukończył wiek juniora ,bimbał pare sezonów a teraz chce wrócić do wielkiego ścigania,gdzie i z kim.Jezeli mu macierzysty klub podziękował.Lepiej Drożdżówkę na "goscia" ściągnąć na seniorkę .
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,019
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,898 w 3,220 postach
    To już mam pewność, że puknął
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Powrót do góry    #14
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Latosi79 Zobacz posta
    Bez urazy ,ale jeżeli to ty ,to nadajesz się do kręcenia kółek ale nie na torze ,tylko szalikiem.Tak jak to robiłeś na Barażu z Krakowem.Szkoda ze na Golecinie skasowali podest

    https://www.youtube.com/watch?v=BWZj...N_HRSW-di3vN83

    0-38 ,1-11 Fajnie kręcisz tym szalem na podeście dziekuje Dobranoc
    Bez urazy, ale takim stylem wypowiedzi zupełnie nie wpisujesz się w klimat tego co działo się na Golaju. Chyba lepiej będzie jeśli nosa nie będziesz wychylał spoza stadionu, na którym, tak wdzięcznie, szalikiem "kręcił" Marcel. Za całym szacuckiem dla Ostrowa, który bardzo cenię. Za... Epizod w życiu Komedy.

  18. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    To już chyba dziewięć lat od ostatniego dobrego sezonu Marcela. Trudno przesądzać czy wiedzieć lepiej niż sam zainteresowany, ale o wielki optymizm nie jest tu łatwo.
    Gdzieś ten błysk z juniorki sie zgubił. Podstawowe pytanie czy po takim czasie wróci.

    Jakieś plany zagraniczne?
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  19. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    22-11-2016
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Jeśli chodzi o silniki ma dwa ulubione które powinny być wystarczająco szybkie na Golęcinie. Silniki wyszły z stajni Janne Anderesena oraz z Niemieckiego Tornado. Reszta silników jest odświeżana i modyfikowana przez nas samych z racji kosztów raczej to silniki na treningi i turnieje zagraniczne z racji redukcji kosztów.

    Jeśli chodzi o starty zagraniczne szukam czegoś jeszcze bo za juniora kiedy byłem w Kadrze Polski jeździło się 4-5 razy w tygodniu to były wyniki dziś jedzie śie 3 razy w miesiąc wynik sam nie przyjdzie a nie praktykujesz nie jesteś dobry coraz to lepszy...

    Zapraszam również na mojego Fanpage na FB oraz na nowo powstałą stronę www marcelkajzer . pl

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi max007_Speedway za jego przydatny post!

    szamot85 (27-11-2016)

  21. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Widzisz Marcel, ilu masz tutaj "sympatyków" Ale paradoksalnie, to tylko lepiej dla Ciebie Masz teraz niesamowitą wręcz okazję udowodnienia wszystkim "życzliwym", jak bardzo się mylili. Poznański klub dał Ci szansę. Tylko od Ciebie zależy, czy zdołasz ją wykorzystać



    OT: Chyba z 5 lat mnie tu nie było. Czuje się troszkę jak The Undertaker powracający 42 raz do WWE
    Ponoć nie popełnia błędów tylko ten, co nic nie robi. Jestem zatem idealny! Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,831
    Kliknij i podziękuj
    1,059
    Podziękowania: 1,649 w 985 postach
    Cytat Zamieszczone przez urbi_et_orbi Zobacz posta
    Chyba z 5 lat mnie tu nie było. Czuje się troszkę jak The Undertaker powracający 42 raz do WWE
    Wow ! A Tatanka tez jeszcze walczy ?

  23. Powrót do góry    #19
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez urbi_et_orbi Zobacz posta
    Widzisz Marcel, ilu masz tutaj "sympatyków" Ale paradoksalnie, to tylko lepiej dla Ciebie Masz teraz niesamowitą wręcz okazję udowodnienia wszystkim "życzliwym", jak bardzo się mylili. Poznański klub dał Ci szansę. Tylko od Ciebie zależy, czy zdołasz ją wykorzystać



    OT: Chyba z 5 lat mnie tu nie było. Czuje się troszkę jak The Undertaker powracający 42 raz do WWE
    Zupełnie Cię, Gościu, nie kojarzę. Musisz być jakiś nowy na Golaju. A tak w ogóle wiesz o co loto na szlace? Czy może prawdziwy poznoniok ma Ci wytłumaczyć? Ewentualnie, możesz zwrócić się do kogoś, kto pochodzi z miasta, w którym ostatnimi czasy rozgrywane są najlepsze biegi sezonu.

  24. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Powodzenia Marcelu! Od czasu twojej przygody z Włókniarzem kibicuję i sprawdzam wyniki. Jak przygoda z rajdami?
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 28-11-2016 o 19:26
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  25. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    22-11-2016
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Powodzenia Marcelu! Od czasu twojej przygody z Włókniarzem kibicuję i sprawdzam wyniki. Jak przygoda z rajdami?
    Co do rajdów to sprzedałem rok temu zabawkę bo nie było budżetu. Ale chętnie bym coś kupił by się trochę pobawić zwłaszcza że zaraz Rajd Yeti który parę lat temu wygrałem no i Tor Poznań tam mnie jeszcze nie było a Ciekawe Eventy chłopaki mówili.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi max007_Speedway za jego przydatny post!

    pakosik (29-11-2016)

  27. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Marcel-ten jeden z 2 silników co masz na ligę to musisz przeznaczyć na Treningi bo inaczej z tej mąki chleba nie będzie .I pamiętaj tylko gruby bieżnik na treningi bo Przedpełski bedzie miał ulgowe u Bajerka
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    "Nie ma żadnej gwarancji, że Mike Trzensiok spisałby się w derbowym pojedynku lepiej niż Kajzer. Jedno jest jednak pewne - gorszego wyniku uzyskać by nie mógł. 27-letni zawodnik PSŻ-u zawiódł w niedzielę na całej linii. - Marcel Kajzer pojechał naprawdę słabo. Oprócz meczu w Lublinie, we wszystkich pozostałych spotkaniach prezentował się kiepsko - przyznał szkoleniowiec Naturalnej Medycyny PSŻ."

    Tu cie muszę trochę obronić nie wiem co sie trenerowi przed sezonem wydawało ze będziesz trzaskał po 10 pkt jako zawodnik 2 -ej linie

    Dom : Rawicz Marcel Kajzer (2*,2*,0,2*) 6+3 rewelacja jak na 2 linie

    Dom: Krosno Marcel Kajzer (3,1,0,0,0) 4 spoko nikt nie powinien mieć do ciebie pretensji 2 linij spoko

    Wyjazd: Ostrów Marcel Kajzer (0,1*,3,0,1*) 5+2 następna rewelacja jak na zawodnika 2 linij

    Wyjazd: Lublin Marcel Kajzer (2,1,1*,1,2) 7+1 cudo jak na zawodnika pod 2.

    Dom: Opole Marcel Kajzer (2,2,0,3,1) 8 myślę ze zrobiłeś tyle ile mogłeś i na ile było cie stać z bardzo ciężkiej pozycji z juniorem

    Wyjazd :Gniezno Marcel Kajzer (0,0,W) 0 spoko farfocel zawsze sie przytrafi nawet takim co w Gp jeżdżą .

    Myślę sobie ze Pan Bajerski znalazł sobie kozła ofiarnego którym nie powinieneś być.Nie wiem o co te żale do ciebie chyba ze miałeś być jednym z liderów a nie zawodnikiem na 2 linie .Żale i pretensje powinien kierować chyba do Pytela który był szykowany na prawdziwego lidera drużyny a oni ani słowa ze kładzie drużynie cały sezon .Co do Przedpełskiego to błędem jest nie danie mu szansy a jest mowa o Trzesioku.A ty w tym sezonie przerosłeś samego siebie jak na zawodnika 2 lini .Stachyra może ci pozazdrościć takich wyników
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    22-11-2016
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Dzięki też jestem takiego zdania jak ty i widzę , że wiesz co to jest jazda z pod nr 2 .
    Co do Gniezna i 0 pkt to pierwszy start lipa fakt dwa okrążenia siedziałem na kole Borodulina i mógłbym się z nim ścigać o 1 pkt ale nie miałem koncepcji wyprzedzenia go . Później przychodzi trener i mówi " masz za słabo zęba w góre" no ja myśle że am za mocno i za wolny jestem przez to dajemy w dół ale po kilku minutach i namowach dajemy tak jak chciał trener w górę i co prosta z tyłu niestety , proszę o jesze jedną szansę bo miał jechać Junior dajemy ten ząb w dół czyli dwa od aktualnych utawień ... lekko przegrany start wpadł bym na koło Jabłońskiego przymkłem gaz i straciłem moc ale rozpędzam się wchodzę szezej i z wyjścia kosi mnie Stalkowski ... po obejrzeniu filmu sędzia jednak wyklucza mnie i po zawodach ... a Najlepszy zawodnik z pod 1. robi 4 pkt w sześciu stratach to naprawdę pojechałem bardzo słabo ... w momęcie odsunięia mnie od meczu mamy wynik 22-20 to pytam kto zawalił mecz ?

  30. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Nie masz sie czym przejmować i martwić tym bardziej wyjazdem do Gniezna.Tam gorzej sie jest dopasować jak w Grudziadzu.Patrz na wyniki Lublina gdzie Jeleniewski nie mógł zabrać sie ze startu a Fajfer woził go po płotach więc ty nie powinieneś sie tym przejmować.Moim zdaniem i ty też to chyba wiesz kto powinien usiąść na ławkę.Myślę ze juz było na ciebie polowanie z Opolem gdzie wystawiali cie z juniorem i ktoś myślał ze powinie ci sie noga ale wyszedłeś z tego obronna ręką więc upolowali cie na Gnieznie gdzie nikt sobie nie radzi.Moim zdanie do Opola powinieneś jechać bo wychowałeś sie na krótkim torze w Rawiczu a tor w Opolu przypomina Rawicki.Wychodzi na to ze teraz bedziesz musiał sie starać x2 zeby załapać sie do składu bo menago nie skreśli Pytela ze składu tylko i jedynie możesz wskoczyć za Przedpełskiego.A jeżeli mowa a Przedpełskim to też zrobili mu krzywdę i powołali na mecz Lykke z Opolem gdzie twierdze ze Przedpełski by gorzej nie pojechał.Mam nadzieje ze znajdziesz sie w składzie na Lublin

    Pozdro i trzymaj gaz.
    Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Dzięki Marcel, wygrałeś nam mecz z Ostrovią
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Molineux za jego przydatny post!

    Rozi22 (10-07-2017), vicar (10-07-2017)

  33. Powrót do góry    #27
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,019
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,898 w 3,220 postach
    No proszę, jedyny (?) żużlowiec na forum ten sezon ma naprawdę dobry
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  34. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (06-05-2018), PrzemoZG (06-05-2018), atlasowiec92 (05-05-2018), polewaczka (05-05-2018), ŻużlowyKibic (24-06-2018)

  35. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/96...cil-mieszkanie

    Myśle że warto to tu wrzucić... Masakra co się dzieje w tym Poznaniu, kolejny klub który zniknie w cieniu skandalu

  36. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,974
    Kliknij i podziękuj
    2,029
    Podziękowania: 1,495 w 990 postach
    To cała wina PZM I GKSŻ. Ustalają stawki na poziomie 800 zł gdzie wiedzą że nikt za takie nie jeżdzi w 2 lidze (może juniorzy) a potem kluby czyste a zawodnicy dopominają się o kase. Oczywiście są też uczciwi i nieuczciwi prezesi

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Havelock (18-09-2021), Staleczka 3 (19-09-2021)

  38. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,673
    Kliknij i podziękuj
    572
    Podziękowania: 916 w 552 postach
    Gdyby prezesi ponosili odpowiedzialność to by nie podpisywali kontraktów bez pokrycia.Naobiecuja złote góry, sezon dobiegnie końca i prezes ma wszystko w dupie.

  39. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,480
    Kliknij i podziękuj
    1,694
    Podziękowania: 4,342 w 3,130 postach
    Dlatego pierwsze zmiany jakie bym zrobił to całkowite zniesienie regulaminu finansowego. I w osobnym komunikacie, wydałbym informacje dla zawodników,. Że od dnia X, tyle ile mają na kontrakcie, z tego zostanie klub rozliczany. Tylko, że wtedy, jak jakiś sponsor nawali, to cały klub pójdzie z torbami. A prezes i ta de facto nie odpowie za to.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #32
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,974
    Kliknij i podziękuj
    2,029
    Podziękowania: 1,495 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dlatego pierwsze zmiany jakie bym zrobił to całkowite zniesienie regulaminu finansowego. I w osobnym komunikacie, wydałbym informacje dla zawodników,. Że od dnia X, tyle ile mają na kontrakcie, z tego zostanie klub rozliczany. Tylko, że wtedy, jak jakiś sponsor nawali, to cały klub pójdzie z torbami. A prezes i ta de facto nie odpowie za to.
    Niestety z tego co słychać to w wielu klubach są takie praktyki. Zawodnik niby rozliczony a ugoda podpisana. Twój pomysł jest bardzo dobry bo ukróciło by to takie praktyki a żużlowcy mogli by miec pretensje tylko do siebie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •